Різне > Людська поведінка

Про гру в карти

<< < (8/10) > >>

Juli:

--- Цитата: Ігор_О від 03 Лютого 2009, 10:19:46 ---У мене прохання - запитайте ще у священника, чи підтримує (сприяє, дозволяє, закриває очі) Церква такий вид бізнесу, як зали ігрових автоматів?
--- Кінець цитати ---

Це справа, яку не підтримує і не благословляє Бог, бо суть цього бізнесу - розвиток пожадливості в людях і нажива на їх залежності. Так само і виробництво та продаж алкоголю та наркотичних засобів (я не маю на увазі тих, що використовують в медицині і норма їх випуску обмежена). Я погоджуюся з Борнсліпі (в темі про наркотики), що винні і ті хто вживають і ті, хто продають і виробляють. Та кожен за себе буде відповідати перед Богом.
Щодо священиків, то це залежить від їх духовності і рівня святості.

Ігор_О:
Я з Вами цілком погоджуюсь. Але змушений дещо розчарувати. Свого часу багато зусиль витратив на війну із цим видом бізнесу в Калуші. Будучи в душі лібералом, я проте вважаю, що без цього місто може обійтись. Це була важка війна і часом небезпечна. Дуже непросто з цим боротися. Так от, із майже 30 таких ігрових залів мені вдалося закрити 2. Спитаєте як? Я просто поговорив "по душам" з одним священником, якому належали приміщення цих залів. І він погодився їх прикрити. Щоправда, після моєї відставки ці два заклади відкрились знову і працюють дотепер...

bornslippy:
винна не гра!!!

Лалія:
Мені сьогодні подарували карти :P   в яких замість мастей зображені різні тваринки, тобто є леви, жабки, коні і лелеки.  Вони саморобні.

yurko:
Я з Німеччини привіз теж карти з небогопротивними знаками.

Хрест - жолудь, піка - листок, по формі такий же, але зелений, типу липового, бубна - бубєнчік (брязкальце таке як у блазня на шапці), а черва вроді так і було серце.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії