Різне > Людська поведінка

Про гру в карти

<< < (7/10) > >>

Ігор_О:
Та для чого це Вам? Хіба потрібно Вам розказувати, що "банківський" бізнес є одним з найдревніших у світі? Що найбільших успіхів у ньому добивалися представники "дітей Ізраїлевих"? Що без нього (бізнесу) людство можливо б і досі перебувало на рівні общинного ладу? Що послугами банків охоче користувалася і користується Церква (незалежно від конфесій)? Це все ми опустимо...
Але задумаємось, ЩО САМЕ є рушійною силою цієї "діяльності"? Віра? Благочинність? Ні. Як і багатьма речами на Землі нею рухає жадоба, бажання наживи, азарт врешті. Проте, Ви чомусь не засуджуєте банкінг?! Чи засуджуєте?

~KronuS~:
я в своєму посту вище мав на увазі людей, саме людей, які в тяжкі часи думають тільки про свій зад і свій бентлі

newroman:
Ну що можу сказати на рахунок банків.
На скільки мені відомо, що православна церква не ставить гроші під проценти і не дає в борг під проценти, оскільки це заборонено і вважається гріхом лихварства.
А чи тримає церква гроші в банку, сказати точно не можу.
Запитаю у священника.

Ігор_О:
У мене прохання - запитайте ще у священника, чи підтримує (сприяє, дозволяє, закриває очі) Церква такий вид бізнесу, як зали ігрових автоматів?

WikTor:
Рідко, але ........ грав, граю, і буду грати! Для мене в першу чергу гра це розвага, веселе часопроводження, ящо замислитись що це диявольські знаки (про що я перший раз тут почув) то багато в чому можна їх побачити, Ігор багато навів прикладів за що +! Коли ми весело проводимо час, не маючи на меті цим самим якось осквернити Бога хіба це гріх! Хіба є гріхом те що люди спілкуються, сміються, розмовляють при грі в карти - хіба це погано? Я не маю на увазі гру на гроші та ін. Ніколи при моїй пам"яті ніхто не був на когось обіженій, злий чи агресивний після проіграшу, оскільки це все ЛИШЕ ГРА!!!! Є карти у мене вдома, де знаки зовсім інші, але сенс від цього не міняється, чи міняється? якщо я не помиляюсь це карти якогось різновиду Покеру.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії