Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 27 днів

Голосування

Через місяць банківська криза мине?

так
- 7 (50%)
ні
- 7 (50%)

Всього голосів: 14

Голосування закінчилося: 13 Листопада 2008, 10:01:29


Автор Тема: Банківська -> фінансова ... кризи  (Прочитано 79381 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #120 : 25 Грудня 2008, 16:48:00 »

Ну розкажіть розумник, якщо ви так розбираєтесь... :pardon І чому це я не розбираюсь, що я сказав не так...
Записаний

юрист

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #121 : 25 Грудня 2008, 16:53:30 »

Може я щось пропустила. Знаю Дефолт:повний,частковий, технічний, крос-дефолт та суверенний. А то про що ви говорите, можете конкретизувати?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #122 : 25 Грудня 2008, 16:58:34 »

Ну розкажіть розумник, якщо ви так розбираєтесь...  І чому це я не розбираюсь, що я сказав не так...
До того, що Вам виклала Юрист важко додати щось більше. Де Ви були у 1998-му? Де Ви спорстерігали тоді ДЕФОЛТ! І яка участь у тодішніх подіях Ющенка?
Записаний

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #123 : 25 Грудня 2008, 17:05:57 »

А що конкретизувати - все і так видно...
Цитувати (вибране)
корпоративный и банковский сектор Украины в следующем году должен выплатить 29 млрд. долларов по краткосрочным кредитам. Еще 10 млрд. долларов необходимо будет им выплатить по долгосрочным кредитам. Около 10 млрд. долларов необходимо будет выплатить за газ. Около 2 млрд. долларов, государство должно привлечь для покрытия дефицита бюджета. Таким образом, в 2009 году Украине необходимо будет найти около 50-55 млрд. долларов на покрытие дефицита текущих операций, долгов и т.д.

Мнения экспертов подтверждаются реакцией мирового рынка кредитно-дефолтного свопа (КДС), который вырос для Украины с начала 2008 года почти в 3 раза. Рынок КДС был создан в 1994 году и сейчас оценивается в 45 трлн. долларов. Если премия по КДС для развивающихся стран по пятилетним облигациям, выпущенным государством, составляет от 50 о 200 базисных пунктов, то для Украины в середине сентября составляла 600 пунктов. При этом, если премия превышает 500 пунктов, это свидетельствует о том, что инвесторы ожидают дефолт таких облигаций. Интересно, что за несколько дней до краха банков Bear Stearns Lehman Brothers их премии КДС достигали 740 и 724 пункта соответственно.

Эксперты SigmaBleyzer обращают внимание, что за последние два года общий долг Украины вырос на 45% и составляет 100 млрд. долларов. Внешний долг частного сектора составляет 85%, из которого 29 млрд. составляет краткосрочный долг (классифицированный по первоначальному сроку погашения).

Нахождение Украины в наиболее рискованной зоне привело к резкому падению притока портфельного капитала ( в 10 раз по сравнению с аналогичным периодом 2007 года – 350 млн. долларов).
Цитувати (вибране)
в 1998-1999 годах, когда НБУ возглавлял нынешний Президент Виктор Ющенко, гривня упала в 2-2,3 раза. «Это уже стало плохой традицией для Украины… окончилось это дефолтом Украины в 98-м году, и то же самое делается сейчас»
і тд і тп....

Відповідь від: 25 Грудня 2008, 17:04:27
Ну розкажіть розумник, якщо ви так розбираєтесь...  І чому це я не розбираюсь, що я сказав не так...
До того, що Вам виклала Юрист важко додати щось більше. Де Ви були у 1998-му? Де Ви спорстерігали тоді ДЕФОЛТ! І яка участь у тодішніх подіях Ющенка?

Яка різниця де я був і чим займався??? Я жив в цій країні,зараз живу, і це відображається все на моєму житті, житті моїх рідних і тд.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #124 : 25 Грудня 2008, 17:12:54 »

Цікаво...співпадіння просто чи щось інше...якщо не помиляюсь, в 1998 коли обвалилась гривня головою Нацбанка був Ющенко...І зараз, коли Ющенко при владі, знов відбувається дефолт...
Не було дефолту у 1998-му. І зараз немає наразі. І при чому Ющенко у 1998-му? Давайте будемо толерантніші і думати над кожним написаним словом! Згода?
Відповідь від: 25 Грудня 2008, 17:10:29
Яка різниця де я був і чим займався??? Я жив в цій країні,зараз живу, і це відображається все на моєму житті, житті моїх рідних і тд.
Я Вас розумію, бо також жив і живу тут. Але треба шукати реальні причини того, що відбувається, а не зводити все до "Ющенко - собака, криза від нього"! Бо від неправильної оцінки причин буде ще більш боляче. Але згодом.
Записаний

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #125 : 25 Грудня 2008, 17:19:27 »

Толерантніші до кого? Да влади? :=) Ющенко в 98 був головою Нацбанка, якщо не помиляюсь, і сумніваюсь, що він не при чому... в 98 дефолту не було- а що ж було? Не має різниці, яким словом це назвати - важлива суть - курс гривні обвалився тоді в 2,8 рази, купити долар практично було не можливо, імпорт подороржчав в два раза, а зарплати залишились на тому ж рівні... Дефолт, не дефолт - криза була,і подібне відбувається зараз...
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #126 : 25 Грудня 2008, 17:23:36 »

Толерантніші до кого? Да влади?
Чому б і ні? Ви вважаєте це непристойним?

Ющенко в 98 був головою Нацбанка, якщо не помиляюсь, і сумніваюсь, що він не при чому... в 98 дефолту не було- а що ж було? Не має різниці, яким словом це назвати - важлива суть - курс гривні обвалився тоді в 2,8 рази, купити долар практично було не можливо, імпорт подороржчав в два раза, а зарплати залишились на тому ж рівні... Дефолт, не дефолт - криза була,і подібне відбувається зараз...
О, це конкретніше. Сталася різка девальвація гривні. Як і зараз. Які причини? Причини - в ЕКОНОМІЦІ, а не у тому. яке прізвище у Голови Нацбанку!
Записаний

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #127 : 25 Грудня 2008, 17:43:01 »

А хто каже, що причина в прізвищі? :o Причина в економіці, ЯКУ "ДИКТУЄ" ВЛАДА і причина не в прізвищі, а що знову ці олюди при владі і знов не все гаразд...
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #128 : 25 Грудня 2008, 17:54:40 »

Дефолт - це відмова боржника від виконання власних зобовязань за борговими цінними паперами, несек"юритизованими позиками і кредитами.
А якщо цей боржник - країна? Давайте оцінимо величину зовнішнього боргу України і фінансові активи країни, ВВП за останні 5 років
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #129 : 25 Грудня 2008, 18:46:49 »

Шановний! Ви зайвий раз заполітизовуєте очевидно економічні питання! Саме Ви сприймаєте ситуацію виключно через призму відношення людей до Вашого кумира і власної партійності! Я пробую пояснити Вам і присутнім своє ЕКОНОМІЧНЕ бачення причин кризи. Проте для Вас (і Вам подібних) ключовими словами є - він ЗА Юлю чи ПРОТИ? Якщо проти, то він невіглас і взагалі ворог. На жаль, Ваша фанатична віра у Вашого божка не дозволяє сприймати світ таким, яким він є насправді.
  НА жаль у нас вже суспільство заполітизоване в тому числі і я і Ви.От наприклад Ви можете об'єктивно оцінювати діяльність ЮВТ в економіці?відомо ж що немає абсолютно добрих,або поганих людей.Сумніваюсь, навіть якщо ви і бачите щось корисне що вона зробила, не скажете.Як напевно і я.Це неправильно і добре би було оцінювати людей об'єктивно.  А на рахунок божка не треба таке писати..Я християнин і у мене один Бог як думаю і у Вас і у них(ЮВА,ЮВТ)
« Останнє редагування: 05 Січня 2009, 11:06:10 від syddia »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #130 : 26 Грудня 2008, 10:39:47 »

А на рахунок божка не треба таке писати..Я християнин і у мене один Бог як думаю і у Вас і у них(ЮВА,ЮВТ)
Погоджуюсь - не можна творити собі кумирів. Я стараюсь так робити, сподіваюсь, і Ви так чините.

причина не в прізвищі, а що знову ці олюди при владі і знов не все гаразд...
То кого і на кого треба поміняти?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30270
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:02:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #131 : 26 Грудня 2008, 11:10:07 »

Обидвох і раду теж. І чим швидше тим краще!!!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #132 : 26 Грудня 2008, 11:14:47 »

Обидвох і раду теж. І чим швидше тим краще!!!
Обидвох?! А Тимошенко то за що?  :) Раду розігнати? Дострокові вибори??? Юра, чи це Ви?! Не впізнаю...  :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30270
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:02:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #133 : 26 Грудня 2008, 11:33:07 »

Так це я. Дострокові бо ви ж самі говорите, що коаліції нема. От коли це нема буде більш явним буде зобовязаний президент оголосити вибори ще раз. А якби був нормальни, то б одразу і президентські затіяв, подавши у відставку. І так йому новий парламент імпічмент організує. Там більшість будуть мати вже ПР, а Ющенко їм тоді буде так потрібний як зраз Ющенкові потрібна Юлька.
Не довго залишилося чекати. Побачимо чи справдиться.
Відповідь від: 26 Грудня 2008, 11:32:28
Тимошенко автоматично після проголошення нової більшості. Коаліцій вже не треба буде.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #134 : 26 Грудня 2008, 12:46:42 »

йойойойй хлопці наразі треба не винних шукати а вихід із ситуації!!! нажаль я не знаю як організовуються всякі акції протесту чи мітинги!!! і нажаль в мене нема коштів що б їх фінансувати!!! але єдиний вихід на сьогоднішній день показати владі що ми всетаки нація!!! а не гнати один на одного!!! і ющенко і тимошенко і янукович показали що вони не можуть нормально керувати країеною отже потрібно дати владу іншим більш талановитим і прагматичним!! головне що б не вийшло так як в 17 році!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30270
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:02:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #135 : 26 Грудня 2008, 13:54:06 »

Ну а я про що?
Я просто сподіваюся ще на те, що воно якось само еволюційним шляхом вирішиться.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #136 : 26 Грудня 2008, 20:10:00 »

через пів міліона років :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

юрист

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #137 : 09 Січня 2009, 13:40:52 »

через пів міліона років
думаю, на пару років швидше, але ми того не побачимо :patient
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #138 : 11 Січня 2009, 15:36:37 »

і ющенко і тимошенко і янукович показали що вони не можуть нормально керувати країеною отже потрібно дати владу іншим більш талановитим і прагматичним!! головне що б не вийшло так як в 17 році!!!

В Україні тасується одна і та сама колода політиків і нема механізму висунення нових незаплямованих людей. Чесні люди в політику нажаль не доходять і не відомо чи коли щось зміниться. Наші політики дивляться так як їм хочеться, а не так як правильно. Це просто нонсенс, щоб при такому вигідному геграфічному положенні в країні була така ситуація. Замість того, щоб підтримувати дружні зв"язки з Заходом та Росією,  ми пересварилися з усіма з ким тільки можна було. Абсолютно необдумано сваритись з кимось країні, якій не вистачає газа і нафти. Через те, що деякі політики вирішують показати свою крутизну, мол "Як я цих москалів" (приїзд глави "Нафтогаза" в Росію та його вимога надати під час переговорів перекладача з російської мови) бідні пенсіонари та малоімущі тепер ломають голову як їм за газ розраховуватись
Криза звичайно ж світова, але такого рівня як в нас вона не досягла ніде, цей рівень створений штучно. Планова операція по вибиванню грошей з населення. Звичайно ж ініціатива народу вкрай необхідна, щоб піти на вибори чи на майдан. Але хто тепер куди піде, після такого обману і краху сподівань на те, що все буде добре.
Записаний

юрист

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Банківська -> фінансова ... кризи
« Прочитано #139 : 12 Січня 2009, 09:05:36 »

якій не вистачає газа і нафти
На мою думку, у Вас застарілі данні, так років на 150. В нас є все, але треба видобувати. За це, на жаль ніхто братись не хоче (мається на увазі в державному маштабі), а іншим не дозволяють(іноземцям).
Відповідь від: 12 Січня 2009, 08:49:22
деякі політики вирішують показати свою крутизну, мол "Як я цих москалів" (приїзд глави "Нафтогаза" в Росію та його вимога надати під час переговорів перекладача з російської мови)
Так, звичайно, те, що в наших представників (державного рівня) немає в штаті своїх перекладачів - це мінус, а те, що представник скористався послугами перекладача-це плюс, так як російська мова (не просто розмовна і не та, що ми слухаємо пе телевізору) дуже відрізняється від української і це не в магазині стояти "сплетничати".
Відповідь від: 12 Січня 2009, 08:54:52
пенсіонари та малоімущі тепер ломають голову як їм за газ розраховуватись
Це дійсно так, а факт річ вперта, але яб сказала, що в "малоімущих" є пільги як і в пенсіонерів, а в інших дійсно ця проблема виникла не на підставі вказаних дій керівництва держави, а тому, що багато людей залишилось без роботи.
Записаний