Вільний форум міста Калушa

Різне => Політика, суспільство, держава => Тема розпочата: syddia від 13 Жовтня 2008, 19:49:45

Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: syddia від 13 Жовтня 2008, 19:49:45
А чи чули Ви народ, що Нацбанк заборонив банкам видавати вкладникам депозити! Із завтрашнього дня мають заборонити видавати кредити та кредитні карточки. :(
Ссилку на дану новину не дам, бо почув це з першоджерела, тобто від працівника одного відомого українського банку.

Добре, що у нас з жінкою на депозитах лиш по 10 доларів. :=)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 13 Жовтня 2008, 20:46:29
заборонено достроково видавати депозити. щоб народ в паніці не змів усі гроші.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 14 Жовтня 2008, 11:01:29
Я потерпілий
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Medved від 14 Жовтня 2008, 11:02:57
Я потерпілий
Це як?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 14 Жовтня 2008, 11:05:12
1000 гривень в день можна зняти з рахунку, мені треба більше і терміново при тому
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: syddia від 14 Жовтня 2008, 11:59:38
Чув я нині ше таке, що та вся каша заварилась з подачі ПриваБанку, бо саме цей банк найбільше почав потерпати від масового зняття вкладниками депозитів. Кажуть, що це все тимчасово поки ажіотаж не спаде, а як все вляжеться, то буде по старому. :)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 16 Жовтня 2008, 23:50:00
а його майже поховали....
http://pib.com.ua/
Дивіться яка пропозиція!
Цитувати (вибране)
Промінвестбанк пропонує вкладникам отримати подарунок до Різвяних свят у вигляді відсотків за вкладом "Різдвяний" строком від 1 до 3 місяців. Відсоткові ставки за вкладом "Різдвяний" - 25% річних у гривні, 15% річних в доларах США, євро та російських рублях.
хто ризикне?  ;)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 17 Жовтня 2008, 02:24:05
заблоковані навіть рахунки по соціальних виплатах, а також затягують розрахунки між організаціями. І такі дії є порушенням прав людини. Такого не робили в жодній розвиненій країні. Щодо подолання кризи то думаю що поки хтось на цьому не заробить до того часу все так і буде. І зрештою вона розпочалась не місяць тому, отже і розгрібати будуть не місяць!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Kalosha від 22 Жовтня 2008, 10:41:16
к стабильности дело и не движется
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: WikTor від 22 Жовтня 2008, 11:19:30
В понеділок 13 жовтня був у відділені Аваль банку, як там сварилися всі, хочуть зняти гроші, а налу то вже немае, касири намагаються пояснити що кошти є немає самих банківськиз знаків, зі своєї кішені видавати ж не будем, але народу то пофіг! Хотів з острити, сказав люди не хвилюйтесь будуть зараз кошти, я вношу 300 грн. - юмор не получився! Думав поглядом загризуть! І все а з вівторка заборонили достроково депозит зрівати, хто не встиг той в прольоті! Але я оптимістично налаштований, я переконаний буде все гаразд!  :drink

п.с. депозитних вкладів немаю  :D
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: syddia від 24 Жовтня 2008, 12:09:07
Не наю як там депозити, а от кредити видають, але кажуть що значно зросли ставки по них. :(
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 24 Жовтня 2008, 16:21:29
1000 гривень в день можна зняти з рахунку, мені треба більше і терміново при тому
Насправді я вивів всі гроші з мого поточного валютного рахунку перед поїздкою, залишив 15 Євро. Безглуздо залишати чималі гроші в такій ситуації в банку, який за 2 місяці може (в цій країні в даний час це можливо) стати банкротом. Але я побажав їм процвітання і висловив надію, що вони будуть стояти міцно, коли я приїду
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: molotov від 25 Жовтня 2008, 10:47:33
Будуть стояти де вони дынуться! То хтось хотыв його зробити банкрутом, пустив мульку в пресу, та невдалося! :)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Medved від 28 Жовтня 2008, 08:35:09
НБУ обвинил Украинцев в росте доллара США

Приховано: Показати
Кто виноват в том, что доллар подскочил в цене? Наконец-то НБУ нашел ответ на этот вопрос. По версии банкиров, в сложившейся ситуации виноваты украинцы (а кто же еще?!). Мол, они паникуют, и «зеленые» банкноты дорожают. Об этом журналистам заявил заместитель главы НБУ Анатолий ШАПОВАЛОВ.

- Никакой девальвации нет, - настаивал заместитель главы НБУ. - Курс доллара растет из-за паники среди населения.

 

Далее всех пошел Президент АУБ господин Сугоняко, который сказал, что есть отдельные хитрые украинцы, которые, хотят снять свои деньги с депозитных счетов и срочно обменять их на доллары, вот и растет из-за них инфляция. Дескать не хотят они видеть как съедает инфляция их деньги на депозитных счетах и не несут свои средства в банк, забирать ведь уже нельзя, запретили, а вот как бы еще заставить их туда эти средства нести.

 

Одним словом, народ обвиняют в том, что люди решили снять обесценивающиеся деньги со своих депозитных счетов и обменять их на более твердую валюту. С точки зрения простой обывательской эмоциональной логики вроде все сходится. Однако меня терзают смутные сомнения, ведь курс доллара подскочил через 14 дней после введения моратория на досрочное расторжение депозитных вкладов. Некоторые банки даже перевыполнили требования моратория, и их клиенты не имели возможности снять деньги не только с депозитных счетов, но и с текущих и накопительных, а то и зарплатных счетов, и вот в период тотального безденежья простых украинцев, обивающих пороги банков с просьбой вернуть им их деньги, их же обвиняют в том, что именно их досрочно снятые депозиты вызвали девальвацию гривны в Украине. Позвольте граждане банкиры, какие досрочно снятые депозиты, их уже две недели как не снимают.

На протяжении нескольких недель вы могли наблюдать плановое закрытие больших сетевых магазинов на переучет, там меняли ценники. Обычно так рынок реагирует на выпуск в оборот новых купюр. Одним словом, в росте курса виновато то, что НБУ начал подкреплять банки эмиссионной купюрой, вот и вырос курс доллара и цены в магазинах.

Законы рынка пока еще никто не отменял, и чем больше в обороте появляется ничем не подкрепленной скрипящей и пахнущей типографской краской гривны, тем дороже становиться доллар.


 Згадалась українська стара приказка "Хто всрався?  - невістка!"

http://h.ua/story/147997/a7015/ - оригінал.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: WikTor від 28 Жовтня 2008, 09:30:14
Готуйтесь, це тільки початок, прогнози дуже не втішні. Укравто у зв"язку з зменшенням кількості продаж почав массово звільняти працівників, по крупним компаніям не оплачуються контракти. Квартири не продаються, так як крупні кредити не видаються, (можливо це посприяє сменшенню цін на житло), але прогнози дуже не втішні! Минимальна паніка вже присутня! Дай Бог щоб все налагодилось, Ісландія лідер з країн визнала себе банкрутом! Що далі?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 29 Жовтня 2008, 10:04:39
Украину накрыла лишь первая волна мирового кризиса, но даже к ней страна оказалась не готова. Вместо адекватного реагирования, впустую потрачено как минимум 2 месяца.
Приховано: Показати
После знакомства с предложениями различных политических сил о мерах борьбы с кризисом, создается впечатление, что политики не отдают себе отчет о всей серьезности угрозы.
Безусловно, в первую очередь необходимо позаботиться о состоянии "кровеносной системы" экономики, то есть о банках.
Не перегружая читателей профессиональными деталями, в целом можно сказать, что главной причиной банковского кризиса в Украине является потеря доверия – как вкладчиков к банкам, так и банков к заемщикам.
Погашение выданных кредитов физически не может осуществиться также быстро как изъятие вкладов, в итоге у банков возникает кризис ликвидности.
Но ведь все предпосылки для возникновения проблем с ликвидностью, т.е. невозможностью своевременно производить расчеты, были созданы украинскими банками задолго до новостей о мировом финансовом кризисе.
Во-первых, банки, привлекая депозиты в лучшем случае на 5 лет, а обычно – на 1 год, выдавали долгосрочные кредиты на 25-30 лет, в надежде потом продлить сроки депозитов либо привлекать все новых и новых клиентов.
Во-вторых, выдавая кредиты в долларах или в евро, банки не заботились получить информацию об источниках валютных средств у заемщиков.
Заемщика же привлекала более низкая ставка кредита, ради которой он готов был ежемесячно менять часть своей гривневой зарплаты на доллары и гасить кредит. Ни банк, ни заемщик не учли риск внезапного значительного роста курса при неизменности уровня зарплаты.
В-третьих, задавшись целью резко увеличить (а проще говоря – "раздуть") кредитный портфель, многие банки вообще абстрагировались от сбора информации о платежеспособности клиента. Кредиты давались без первого взноса, без справки о доходах, а вдогонку еще и открывался овердрафт на кредитной карточке, чтоб клиент мог оплатить страховку залога. При этом украинские банки даже не удосужились создать единую базу данных недобросовестных заемщиков.
В общем, практически все банки формировали свой кредитный и депозитный портфель, учитывая два неоспоримо постоянных, как им казалось, фактора – непрекращающийся рост рынка и дешевые внешние заимствования.
В условиях кризиса оба эти фактора сменили свое значение на прямо противоположные – граждане больше не торопятся нести в банк свои сбережения, а на международном рынке привлечь средства с помощью межбанковских кредитов или облигаций можно будет еще не скоро, причем про прежние низкие ставки необходимо пока просто забыть.
Сегодня одним из "спасательных кругов" для банков должны стать денежные средства, предоставляемые МВФ. С учетом вышеописанных проблем, для системных банков дешевый долгосрочный кредитный ресурс – это не вопрос прибыли, а вопрос выживания.
Не обойтись и без целевого бюджетного финансирования.
Безусловно, спасение "нерадивых" банков за счет налогоплательщиков выглядит в определенной мере несправедливо.
Однако это не означает, что единственным эффективным инструментом борьбы с кризисом должна стать насильственная национализация банков, которую представители исполнительной власти смогут осуществлять, буквально не выходя из кабинета в Министерстве финансов (именно так подразумевает антикризисный правительственный законопроект).
Это неосуществимо хотя бы потому, что в Минфине практически отсутствуют карды с профессиональным уровнем, необходимым для управления такой сложной структурой, как системный банк.
Кроме того, абсолютно нелогичными и неэффективным для государства, с точки зрения собственника, выглядят идеи о создании или о покупке государством новых банков, с учетом того, что "под рукой" у исполнительной власти находятся два существующих государственных банка.
Через оперативное руководство ими правительство и Нацбанк могли бы понятными и приемлемыми способами решать множество текущих проблем, но для этого, в первую очередь, необходимо усовершенствовать механизм управления самими госбанками.
Существующая процедура формирования наблюдательных советов Ощадбанка и Укрэксимбанка противоречит не только последней редакции Конституции и общеевропейским стандартам корпоративного управления, но и просто здравому смыслу.
Особенно это очевидно в сегодняшний кризисный момент, когда конституционно ответственный за экономическую ситуацию в стране Кабмин лишен оперативного влияния на банки, 100-процентным собственником которых он же и является.
При создании внятной системы управления Ощадбанком и Укрэксимбанком - очевидно, что в нынешних условиях наблюдательные советы госбанков должны формироваться за счет представителей Кабмина и НБУ, значительное увеличение их уставных капиталов и восстановление работы консорциума госбанков – только первый шаг в комплексе мер по выводу из кризиса банковской системы страны.
Реанимация "кровеносной системы" позволит разработать план по оздоровлению других "жизненно-важных органов" – ключевых промышленных отраслей.
Конечно, нельзя исключить опытность других системных банков и решить все проблемы в экономике исключительно силами консорциума госбанков.
Но главным агентом государственного инвестирования в экономику, важность которого в период кризиса вырастает в тысячу раз, должны стать именно государственные банки.
Именно банки, в отличие от тех же прямых бюджетных вливаний, обладают необходимыми саморегулирующимися финансовыми инструментами, и способны обеспечить эффективность государственных инвестиций.
Для этого необходим постоянный мониторинг и координация усилий между правительством, наблюдательными советами и правлениями банков. На сегодня наблюдательные советы Укрэксимбанка и Ощадбанка работают фактически в автономном режиме друг от друга и без стратегического видения правительства.
Именно поэтому имеет смысл говорить о создании при Кабмине координационного совета по государственным банкам, куда, помимо глав правлений и членов набсоветов Ощадбанка и Укрэксимбанка, могли бы войти представители НБУ и независимые финансовые эксперты.
Задачей такого совета может стать постоянный мониторинг ситуации в банках и подготовка предложений правительству по решению таких оперативных вопросов, как поддержка ликвидности банковской системы через межбанковское кредитование; решение проблем ипотечного кредитования; консорциумные кредиты в предприятия ключевых отраслей украинской экономики; финансирование реформы ЖКХ и других правительственных антикризисных программ.
Пока же у нас же в стране все сводится к очередному "соревнованию" – после конкурса "Кто лучше организует Евро-2012" появилась еще одна забава, "Кто лучше победит кризис".
Конструктивных идей, увы, немного, но претендентов, как всегда, хоть отбавляй – уже сегодня наметилось, по крайней мере, четыре штаба "по борьбе с мировым злом" – Кабмин, РНБО на пару с секретариатом президента, оппозиционное правительство и спикер со свежесозданным при нем специальным советом.
Все повторяют слова о доверии, как главном лекарстве от экономического кризиса. Но при этом забывают, что политический кризис способствует обратному – с каждым его днем в стране прогрессирует недоверие. Недоверие всех ко всем, но самое главное – народа к власти.
При этом власть этого как бы не замечает, утратив элементарные инстинкты самосохранения.
Однако, если мы хотим выжить в эту эпоху глобальных катаклизмов, других вариантов у нас нет – из экономического кризиса можно выйти, только ликвидировав затяжной политический кризис.
Главное для антикризисных мероприятий – вера в их успех у населения. Идеальным антикризисный план не будет никогда, вполне возможно, что его необходимо будет корректировать еженедельно и даже ежедневно.
А если каждый предлагаемый план сразу же поддается разгромной критике со стороны "конкурирующих штабов", верить в него уже невозможно и реализовывать нереально.
Да, вполне возможно, что антикризисные меры могут быть "на грани" конституционных ограничений – но ведь и ситуация уникальна по степени масштабности угрозы. Именно по этой причине антикризисный план должен быть поддержан конституционным большинством – в противном случае, его легитимность и реальность останется под большим вопросом.
Неделя работы парламента, начавшаяся 2-го сентября, продемонстрировала способность крупнейших политических сил объединяться, а ведь тогда глобальная угроза еще не была столь очевидной.
Необходимо отбросить "предвыборную" риторику последних недель и сесть за стол переговоров. Только объединение усилий основных политических сил в парламенте позволить выйти из нынешней ситуации с наименьшими потрясениями для страны. Если они не могут договориться – пусть бросают жребий.
Весь цивилизованный мир это давно понял. Можно посмотреть, к примеру, на Германию где 17 октября Федеральный парламент одобрил самый большой санационный пакет в истории послевоенной Германии.
Консервативные христианские демократы и представляющие интересы бизнеса свободные демократы, так же как и левоцентристские социал-демократы проголосовали для одобрения 500 миллиардов долларов на программу спасения банков.
"Против" голосовали только зелёные и левая партия, имеющие минимальное влияние в парламенте. Решение принято с 476 за и только 99 против.
Даже во Франции законопроект администрации Саркози в поддержку банковской системы не поддержали только коммунисты - наименьшая партия. Социалисты предпочли воздержаться, не выступая в целом против антикризисного плана, но считая, что он только частично разрешит проблему.
При этом советы, подобные тем, которые раздает Кучма, могут только завести нас в тупик. Бессмысленно закрывать в одном помещении Тимошенко и Ющенко – "белого дыма", по проведенной Леонид Данилычем аналогии с Ватиканом, не появится у них никогда.
Также, как бессмысленно, например, ждать, что могут договориться друг с другом Пинзеник и Азаров. Увы, в нашем политикуме можно привести еще множество примеров "категорически несовместимых" пар.
Однако, в этом и заключается профессионализм политиков – умение перед лицом всеобщей угрозы искать общие платформы и совместных переговорщиков.
В этой ситуации, секретариат президента может помочь объединению украинских политических сил исключительно как фактор, содействующий объединению против него же.
Этот государственный институт уже давно превратился в ведомство "Старухи Шапокляк" с кучей "крысок-ларисок" и лозунгом – "хорошими делами прославиться нельзя…".
Отсутствие договоренности между основными политическими игроками только продлевает агонию бедной "старушки"…
Главные политические силы страны, в ситуации кризиса уступают свои голоса, к сожалению, не Литвину или Гриценко, а, как подсказывает мировая опытность, разного рода радикалам как левого так и правого толка.
Совсем скоро искать точки соприкосновения может стать еще тяжелее, и даже совсем невозможно…
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 01 Листопада 2008, 18:58:32
Да уж... Ситуація дедалі "краща". Найближчим часом доллар буде прирівнюватись до 10 грн. Штучне стримання довго не протянеться. З жахом думаю, що нас чекає. :(
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 01 Листопада 2008, 20:49:34
Звідки такі прогнози?
Половина нинішньої банківської кризи якраз через паніку. Ми дуже їй піддаємося і то є обумовлено недовірою до держави взагалі і до банків зокрема. В свою чергу недовіра теж має підґрунтя.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 01 Листопада 2008, 20:54:49
Звичайно паніка теж не малозначимий фактор. Але насправді, як писав Віктор, прогнози взагалі не втішні.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 01 Листопада 2008, 22:52:06
а я думаю що бакс буде десь на рівні 5.50 долар якраз і підняли штучно щоб за рахунок валютних кредитів наповнити каси!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 02 Листопада 2008, 09:51:59
Будем сподіватись, що не все так страшно, як обіцяють. Дехто вже називає проблеми, що зараз виникли "фінансовим Армагедоном". Коли по-старому жити не получеється, а по-новому не навчились, настає криза. Люди не придумали інших способів рухатись далі окрім як влаштовувати періодично "завал" в економіці.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 02 Листопада 2008, 12:11:32
Ось 2 сценарії розвитку фінансової кризи.

Песимістичний
- криза буде тривати 3-4 роки.
- через скорочення виробництва  декілька мілліонів українців залишаться без роботи
- позичальники не зможуть розрахуватися по кредитам і банки масово почнуть забирати квартири і машини
- робітники з регіонів почнуть масово покидати столицю через високу плату за оренду жтла та зниження заробітної плати. Збільшиться кількість українських гастарбайтерів
- відбудеться зниження і потім разький обвал цін на нерухомість (хоча для багатьох це, швидше, оптимістичний прогноз:))
- Через дорожнечу продуктів харчування більшість міських жителів почнуть вирощувати овочі та фрукти на дачах (теж є свої плюси: чисте повітря, поправиться здоров"я:)))

Оптимістичний

- світова криза мине протягом року
- українські підприємства знову почнуть виготовляти товари, які підуть на експорт за валюту. І через рік-два вийдуть на колишній рівень потужності виробництва
- в Америці нарешті оберуть президента у зв"язку з чим курс долара дещо зназиться (його ріст не вигідний американській економіці), і через декільк амісяців курс знову 5 грн до 1 долара
- в країні пройдуть чергові позачаргові вибори. Українці оберуть достойних депутатів, які допоможуть економіці держави вийти з кризи з мінімальними втратами.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Хорс від 02 Листопада 2008, 13:57:30
Українці оберуть достойних депутатів, які допоможуть економіці держави вийти з кризи з мінімальними втратами.
чорний гумор  :D
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 02 Листопада 2008, 20:02:08
уґу дійсно! адвокат +1  підтримую! Звісно я за оптимістичний варіант. І хоч остання фраза дійсно чорний гумор, але в кожному жарті є тільки доля жарту, все решта правда!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: IxIXIxI від 03 Листопада 2008, 17:57:38
Звісно, хочеться вірити в розв"язку №2, та на жаль прогнози не такі втішні... :( На мою думку, в якійсь мірі ситуацію вдасться стабілізувати за рахунок кредиту отриманого в МВФ. Але, зрозуміло, що в цілому кризу це не вирішить і при очікуванному довгостроковому періоді її тривалості невідомо чим це все закінчиться...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 07 Листопада 2008, 12:06:47
в якійсь мірі ситуацію вдасться стабілізувати за рахунок кредиту отриманого в МВФ
Нарешті дочекалися
Украине дали доллары. МВФ утвердил открытие кредитной линии на 16,4 млрд. долл.
07.11.2008 - "КоммерсантЪ-Украина"
Приховано: Показати

В ночь на четверг Международный валютный фонд (МВФ) утвердил открытие Украине кредитной линии на $16,4 млрд. Первый транш на $4,5 млрд, который поступит в ближайшие дни, должен позволить Нацбанку создать "подушку безопасности" для экономики. Следующий транш потребуется уже во II квартале 2009 года, считают эксперты. По их мнению, действия МВФ успокоят инвесторов, которые могли потребовать досрочного погашения валютных долгов украинскими компаниями.

В ночь с 5 на 6 ноября совет директоров МВФ принял решение о выделении Украине стабилизационного кредита по программе Stand-By Arrangement (SBA) в $16,4 млрд (11 млрд СДР, или 802% квоты страны) для преодоления последствий финансово-экономического кризиса. Ранее МВФ говорил о $16,5 млрд. Первый транш составит $4,5 млрд (3 млрд СДР). По словам председателя Верховной рады Арсения Яценюка, вопрос о выделении Украине кредита был третьим в повестке заседания совета, но он настоял на его первоочередном рассмотрении.

"Программа правительства, поддерживаемая двухлетним SBA с МВФ, направлена на восстановление финансовой и макроэкономической стабильности путем установления гибкого обменного курса валют с запланированными интервенциями, преимущественной капитализацией банков, а также с предусмотрительной фискальной и разумной денежной политикой. Решительное выполнение программы должно привести к значительному снижению инфляции",– заявил заместитель генерального директора МВФ Мурило Португал. При этом в фонде поддержали действия НБУ по жесткому валютному регулированию, намекнув, что они не должны быть длительными. "Режим гибкого обменного курса, поддерживаемый соответствующей денежной политикой и интервенциями в иностранной валюте, поможет абсорбировать внешние риски,– отметил господин Португал.– Объединение официального и рыночного курсов валют должно повысить прозрачность такого режима обменного курса, а недавний контроль обменных курсов будет ликвидирован, так как уверенность будет возрастать". По мнению МВФ, строгая монетарная политика обязательна для контроля над инфляцией.

В представительстве МВФ в Украине Ъ рассказали, что получение первого транша ожидается "в ближайшее время" (по информации господина Яценюка, в течение двух-трех дней) по ставке до 4%. Фонд не разглашает условия погашения кредита. Но годовой процент только по первому траншу составит $180 млн. В Нацбанке отказались уточнять условия. "Это не обсуждается по телефону",– сказал Ъ заместитель председателя НБУ Александр Савченко. "Я могу лишь сказать, что мы сделаем все возможное, чтобы второй транш не понадобился",– заявил Ъ руководитель группы советников главы НБУ Валерий Литвицкий.

Получение займа прокомментировал лишь глава совета НБУ Петр Порошенко. По его словам, деньги будут направлены на покрытие дефицита платежного баланса для поддержки курса и на рекапитализацию банков (за эти средства НБУ будет выкупать облигации Минфина, вносимые в капитал проблемных банков). "Деньги будут поступать в золотовалютные резервы государства и перечисляться траншами. Первый из них будет осуществлен на протяжении недели, а остальные будут переводиться по заявкам",– сообщил он. Президент Украинского общества финансовых аналитиков Юрий Прозоров считает, что второй транш МВФ понадобится Украине уже во II квартале 2009 года: "Даже если Верховная рада утвердит профицитный бюджет на 2009 год, очевидно, что у нас возникнут проблемы с его наполнением".

Как рассказал Ъ один из банкиров, присутствовавших на вчерашней встрече с главой НБУ Владимиром Стельмахом, президентом Виктором Ющенко и премьер-министром Юлией Тимошенко, господин Стельмах заявил, что одним из условий получения транша МВФ было объявление инвестора Проминвестбанка. "Я нашел вам инвестора и объявил его",– процитировал банкир господина Стельмаха. Напомним, 5 ноября, в день собрания совета директоров МВФ, НБУ обнародовал сообщение, что 68% акций Проминвестбанка продано неизвестному инвестору.

В НБУ видят только положительные последствия получения займа. "Мир быстро отреагировал на решение МВФ выдать Украине кредит. Это значительно увеличило стабильность финансовой и банковской ситуации, улучшило экономику,– сказал господин Порошенко.– На 1000 пунктов уменьшилась стоимость займов Украины. Если еще пять дней назад по украинским займам было 2600-2700 процентных пунктов, то впервые за последний месяц этот показатель опустился ниже 1600 пунктов (16%.–Ъ)".

Эксперты признают, что транш МВФ способен решить проблему с обслуживанием внешних займов. "Положительным моментом является то, что мировое сообщество в лице МВФ считает, что кризис в Украине может быть преодолен,– говорит старший экономист Bleyzer Foundation Олег Устенко.– Это не улучшит инвестиционную привлекательность страны, но успокоит зарубежных кредиторов, которые могли бы потребовать досрочного погашения займов". Ранее рейтинговые агентства Standard & Poor's и Fitch заявляли, что понизят рейтинги Украины в случае неполучения займа МВФ. Вчера агентство Fitch сообщило, что "приветствует получение Украиной займа", но не намерено в ближайшее время улучшать ее суверенный рейтинг.

Господин Прозоров считает, что получение транша сделает работу Нацбанка более стабильной: "Сейчас транш необходим для успокоения общества и создания 'подушки безопасности'. НБУ будет спокойно продолжать свою политику". Как сообщал Ъ (см. номер от 6 ноября), с 5 ноября Нацбанк ввел фактически ручное управление валютным рынком страны.

ЮРИЙ Ъ-ПАНЧЕНКО, РУСЛАН Ъ-ЧЕРНЫЙ, ЕЛЕНА Ъ-ГУБАРЬ

http://www.cbonds.info/ua/news/index.phtml/params/id/414674

Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 07 Листопада 2008, 12:31:59
Цікаво кому від цих грошей легше стане. Точно, що не 90% простих людей на яких криза відображається в першу чергу. Недавно по радіо виступав  нар депутат і прямо сказав куди ці гроші підуть в першу чергу, а звичайним громадянам, таким як ми з вами, дана грошова допомога погоди не зробить. Може він трошки і перебільшив, бо на економіку країни це все рівно вплине. З часом побачимо.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 10 Листопада 2008, 18:16:47
Украина уже получила кусочек кредита МВФ - $4,5 млрд.

Национальный банк уже получил первый транш кредита МВФ в размере 4,5 млрд. долларов для поддержания стабильности национальной валюты и рекапитализации банков. Об этом сообщил первый заместитель председателя правления НБУ Анатолий Шаповалов, передает УНИАН
По его словам, для того, чтобы определить, каким банкам будут предоставлены средства, необходимо провести их «диагностическое обследование».
«Сейчас мы как раз и занимаемся этой работой… Пока мы видим проблему лишь в одном банке – в «Проминвестбанке», но там сейчас появился новый собственник, который взял обязательство, что справится сам с финансовой ситуацией в банке», - подчеркнул он.
Напомним, Международный валютный фонд в течение двух лет выделит Украине кредит в объеме 16,43 млрд. долларов США, направленный на помощь экономике страны, пострадавшей в результате мирового финансового кризиса.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 27 Листопада 2008, 19:15:19
гмммм аналізуючи останні події. вкотре переконуюсь що наша держава на нас забила конкретно. гроші які виділив мвф пішли по кишенях голови нац банку і кількох банків в Україні.  держава рятує банки а не людей!!! вихід . поставити всіх на майдані і ющенка і януковича і тимошенко і відсмажити їх у всі .... кхкхкхк  :agressive перепрошую за агрессію. і ще одна чутка. короче чув що Віктор Андрійович подав в зраду законопроект щоб заборонили виведення коштів з України в офшори чи закордон!!! чеснокажучи не зофсім уявляю яким чином це можна зробити!!! а зрада його конкретно відхилила!! мо хтось щось чув???
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 27 Листопада 2008, 20:58:00
То мабуть таки чутки, бо Віктор Андрійович такими питаннями вже давно не займається.
А от кого треба смажити, так то Стельмаха, який явно не комунальний а приватний.
Ще "трохи" опустять гривню а тоді як кидануть бакси на ринок і знов буде 5,05, а "мудрі" українці ще й допоможуть свої панчохи в паніці порозпорюють
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 29 Листопада 2008, 13:51:12
гмммм аналізуючи останні події. вкотре переконуюсь що наша держава на нас забила конкретно. гроші які виділив мвф пішли по кишенях голови нац банку і кількох банків в Україні.  держава рятує банки а не людей!!! вихід . поставити всіх на майдані і ющенка і януковича і тимошенко і відсмажити їх у всі ...
Я з самого початку говорила, що все це дуже печально :( І з рішення МВФ виділити нам кошти особливо радіти не варто було
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: IxIXIxI від 29 Листопада 2008, 23:21:46
Трохи від теми, та по темі)
Приховано: Показати
Традиции и ритуалы кризиса

Есть такой древний-древний русский праздник. Называется «Кризис». Это очень древний праздник. Он древнее Нового года. А еще это народный праздник. В нем участвуют все от мала до велика. В нем участвуют как низшие, так и высшие слои населения. В него даже зачастую стремятся попасть граждане не только русские. Традиции регламентируют большую часть этого всенародного праздника.

Кризис традиционно все ждут. Поводом может стать что угодно, поэтому люди предрекают его начало с завидной регулярностью. Правда, потом все равно никто оказывается не готов. Ждать Кризис это не мешает. Чем больше лет страна живет без Кризиса, тем хуже это сказывается на психике народа. Бравые трудовые женщины в деревнях и селах нашей великой страны прекращают работу, садятся на лавочку и говорят: «ох, чую, Петровна, будет Кризис!». Бравые и редкие нетрудовые мужчины на нефтяных вышках нашей страны прекращают работу, уезжают в Куршевель и говорят друг другу по телефону: «Ох, брат, чую, пора продавать акции и в Англию».

Официально о начале Кризиса объявляет Правительство. Традиционно Правительство появляется в телевизоре и начинает дразнить народ словами: «А кризиса то не будет!» Согласно той же традиции народ, доселе ожидавший кризиса, с готовностью делает вид, что верит. Население соседних государств традиционно очень завидует. Они посыпают головы пеплом и вздыхают, что им то уж точно кризис не грозит. Очевидно, им очень жаль.

После традиционного объявления о начале кризиса народ начинает бурно ликовать. Толпы радующихся, согласно традиции, бегут в банки. В банках полагается снимать все сбережения. Банки, в свою очередь, обязаны сделать жизнь людей ярче. Они говорят: «Фигу вам, а не сбережения!». Народ говорит: «Фигу вам, а не Кризис!», и банки начинают скорбные песни в адрес правительства. Правительство говорит «Фиг вам всем!» и принимает меры. Меры бывают разные. Главным в этом ритуале является его неповторимость. Нельзя повторять меры, принятые в предыдущем кризисе. Элемент внезапности придает каждому кризису особую пикантность. В более ранние времена празднования Кризиса сбережения могли заменяться продуктами питания, например солью.

Те сбережения, которые, вопреки фиге, удалось добыть, необходимо спрятать. Традиции предполагают целый набор способов спрятать сбережения. От конвертации в иные валюты до покупки золота и земель. Отдельного внимания заслуживает древнейший ритуал закапывания сбережений в банке в землю под покровом ночи. Вопрос состоит в том, какой из способов выбрать, ибо про элемент неожиданности касательно мер мы уже говорили.

Следующим традиционно древним ритуалом является Плач. Народ выходит на улицы и начинает кричать как все плохо то. Кричать нужно правдоподобно, а то кто-нибудь может усомниться, что у вас действительно Кризис. В процессе Плача полагается ругать Правительство, банки и олигархов, да и вообще всех тех, кто плачет хуже вас. Впрочем, даже если правительство плачет лучше вас, его все равно полагается ругать. Ведь плохо то правительство, которое поругать не за что!

Иногда народ умудряется переусердствовать во время Плача и пойти бить морды тем, кто плачет недостаточно хорошо. Те, кто плачет недостаточно хорошо, могут обидеться и ответить тем же. В итоге бывает мордобой. В отдельных случаях мордобой приводит к смене правительства. На самом деле это бывает совершенно случайно, ибо народ у нас горяч, да отходчив. Впоследствии если Кризиса нет слишком долго, народ начинает сожалеть и вздыхать, что кто-кто, а прошлое правительство такого бы точно не допустило! Несмотря ни на что, народ трепетно любит свое правительство, и в любом случае охотнее обвинит соседей, особенно тех, кто посыпают головы пеплом и вздыхают, что им то уж точно кризис не грозит.

Рано или поздно кризис заканчивается. Заканчивается он относительно незаметно. Люди начинают говорить о плаче в прошедшем времени, возвращают сбережения в банки, а сами в нормальную жизнь. Банки выпрямляют спины и вновь меняют предложения депозитов на предложения кредитов. Топ-менеджеры вновь разворачивают инвестиционные программы. Соседи перестают вздыхать, что у них нет кризиса, и снова начинают совать носы не в свое дело. Словом, жизнь продолжается!

Последним ритуалом уходящего праздника является ритуал Обещаний. Правительство снова появляется в телевизоре и начинает дразнить народ словами: «Ну, теперь уж точно Кризиса не будет. Не допустим. Фигушки!».
Народ им традиционно не верит и ждет следующего праздника.

Автор: Arlyonka
Источник: creomania


http://www.mc.com.ua/article/business_and_career/1816 (http://www.mc.com.ua/article/business_and_career/1816)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 29 Листопада 2008, 23:38:49
гмммм аналізуючи останні події. вкотре переконуюсь що наша держава на нас забила конкретно. гроші які виділив мвф пішли по кишенях голови нац банку і кількох банків в Україні. 
Так, гроші ідуть на підтримання деяких комерційних банків, реанімувати які, на мій погляд, не варто. Має бути природній добір - ті, що прорахувались, мають визнати себе банкротами. Але навіщо? Можна отримати "допомогу" від НБУ. За корупційною схемою. На жаль, в Україні ці схеми діють, як і при Кучмі
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: syddia від 30 Листопада 2008, 00:11:28
  На роботі безпосердній шеф сказав мені шоб я трохи прискладав грошенят, а то через кризу з нового рку можуть врізати премії і навіть почати затримувати виплату зарплати. :evil

  Сьогодні розмовляв з колишнім однокласником, так він, зробивши розумну морду ліца, компетнтно сказав, що якщо і почнуть затримувати зарплату, то це буде не раніше квітня місяця наступного року, мовляв йому така інформація з Києва поступила. :unknow

  Спробува сьогодні по традиції розрахуватись у Фуршеті не готівкою, а через термінал зарплатною карточкою, та мені видало відмову :agressive (гроші на рахунку точно були), добре, що мав при собі готівку. Опісля пішов зняти пару гривників через банкомат, а там пише приблизно таке "не поспішайте знімати готівку, скористайтесь карточкою для розрухунку за товари у магазинах". Так шо ж вони зарази не дають такої можливості... :fool
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: vit від 30 Листопада 2008, 17:49:58
Ще "трохи" опустять гривню а тоді як кидануть бакси на ринок і знов буде 5,05
А може бути ще гірше.
Щоб курс не впав менше, скажімо 7,50, - включають наповну поліграфкомбінат "Україна". :o
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 30 Листопада 2008, 18:09:59
Можуть і таке втнути. Казали ж бо що долар до 13 має дорости.
А на їх совість розраховувати годі.
Нас же вони вважають тупоголовими баранами, які проковтнуть усе, що їм дадуть.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 30 Листопада 2008, 18:24:10
Нас же вони вважають
Хто ВОНИ?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 30 Листопада 2008, 18:36:18
Хто ВОНИ?
гг, звісно, тандем попит-пропозиція рішає все   :-[
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 30 Листопада 2008, 19:50:52
Тут не лише це. Але все-одно +1  :)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 30 Листопада 2008, 20:22:50
Вони то президент + нацбанк + уряд.

Яка суть їх бездіяльності.
1. Валютні ресурси вичерпані. Не вірю. А тому можна було тримати долар у межах 6,5. Але їм то тре?.. Нащо, як можна притримати і подивитися чим то закінчиться.
2. Високий попит на долар і тому росте курс. Не вірю. Всі прості обивателі зараз скидають долари, бо вже не мають гривень, а кушать хочется, або просто тому, що дочекалися високого курсу і знають, що то скоро закінчиться. Вони б давно почали скидувати, але голова нацбанку лепече заказуху.
Одним словом, на моє глибоке переконання нинішня ситуація прямий наслідок некомпетентності, або комусь то вигідно.
то подібно на експерименти на Чорнобильській АЕС. Щось пробуєм, а що з того вийде фіг його знає.
А правду побачимо вже досить швидко. Заробітчани на новий рік з Різдвом приїдуть, долари євро привезуть, а у міняйлів на базарі гривень вже нема. От курс і мав би впасти.
Але якщо наш дорогий нацбанк, зробить емісію гривні, посилаючись на благі наміри, прорапортує про це у ЗМІ, то у такому випадку долар буде рости аж до лютого. А потом різкий обвал долара, вибори, і знов підйом до семи грн. за долар.


Я не експерт і не екстрасенс. Але написане мною все ж ближче до гадання. Подивимося навесні, чи добре я говорив.
Якщо ж емісії не буде, то долар повинен на початку року стати на рівень близько 6 грн.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 01 Грудня 2008, 09:30:18
Ого, як все запущено.....
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 01 Грудня 2008, 10:43:31
Воно насправді ще гірше.
Але я лише написав прогноз і пропоную дочекатися весни і подивитися чи справдиться. А тоді вже маючи підстави і факти казати: "От видиш Юрку який ти був дурний...".
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 01 Грудня 2008, 12:18:56
фішка в тому що на падінні гривні заробили чиновники з нац банку і кілька банків. гроші які виділив мвф осіли в кількох кишенях. особисто я вважаю що набагато розумніше було би надавати банкам допомогу за умови що вони (банки) знизять відсоткові ставки на кредити що б людям було простіше їх гасити а так ставки виросли курс виріс люди попалаи а банки будуть продавати несплачені коредитні машини і квартири!!! і ще зароблять!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 02 Грудня 2008, 10:39:59
Але я лише написав прогноз і пропоную дочекатися весни і подивитися чи справдиться. А тоді вже маючи підстави і факти казати: "От видиш Юрку який ти був дурний...".
Прогноз, на мою думку, цілком реальний. От тільки причини кризи невірні, IMHO. Ви підійдіть до валютчиків і спитайте чи справді ніхто долари не купує по 7.20...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 02 Грудня 2008, 11:49:44
Я не казав, що долари ніхто не купує. Купують підприємці, які товар беруть за долари (ато практично всі, хто купує його на оптових базах, тут держава малаб присікти ще давно!!!), я простий робочий люд долари зараз продає, бо курс високий і гривень не має.
Якраз запитайте валютчиків, чи мають вони вдосталь гривневої готівки, бо точно знаю щоу суботу був брак гривень.
Крім того самих валютчикі треба буто прижати, бо скуповують валюту "по блату" у банках, за нижчим курсом, а податків з прибутку звісно не платять ну і порушують законодавство про валютні операції. Є і причина і привід. Але де там. Нам тре великою політикою займатися, вибори на носі.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 02 Грудня 2008, 13:59:44
Справді запущено...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 02 Грудня 2008, 15:18:49
Ну звісно. Звідки ж мені знати такі речі.
Я ж ні з підприємцями ні з міняйлами не знайомий, і по банках не ходжу... ;)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 02 Грудня 2008, 16:33:47
Ну звісно. Звідки ж мені знати такі речі.
Думати і аналізувати.

Я ж ні з підприємцями ні з міняйлами не знайомий, і по банках не ходжу...
І даремно.

А якщо серйозно - причини кризи не в Уряді, Президенті чи Нацбанку. Причини - у нас самих.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 02 Грудня 2008, 17:25:26
Купувала сьогодні доллари. В середньму курс продажу коливався від 7, 35 до 7, 45. Тому я дещо зраділа, побачивши, що в Приваті по 7, 24. Вся моя радість зщезла, коли почула, що вони буреть комісію у розмірі 5% :o
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 02 Грудня 2008, 17:31:36
Всі прості обивателі зараз скидають долари, бо вже не мають гривень, а кушать хочется, або просто тому, що дочекалися високого курсу і знають, що то скоро закінчиться.
Що ж Ви, Адвокат, не так як всі?......
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 02 Грудня 2008, 17:35:41
Висить кредит у долларах:((( ось і приходиться. Мені ще хтось "ляпнув", що в п"ятницю був найвищий і я чекала, що він понизиться. Дочекалась:))
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 03 Грудня 2008, 12:03:32
Міжнародна фінансова булька, або скільки коштує світові один дурень
Приховано: Показати
Сучасна глобальна фінансово-економічна криза, звичайно, є закономірною. Вона мала статися рано чи пізно. Ознаки кризи були очевидними економістам і не тільки давно, але "прагматичний" світ досить довго чомусь перебував в стані ейфорії від зростання світового ВВП та фондових показників на основних біржах світу.
Зрештою, з економікою світу навіть за найпесиместичнішими прогнозами нічого страшного не сталося і не має статися. Рецесія – це ще далеко не депресія, а прогнозне падіння ВВП в розвинутих країнах світу не більше 1% в 2009 році абсолютно не виглядає чимось катастрофічним. За рівнем ВВП в 2009 році світова економіка все одно виглядає краще, ніж в 2007, коли про кризу ще майже ніхто не говорив.
Чому ж така вселенська паніка?
Вся справа в тому, що, як мильна бульбашка, луснула або майже луснула світова спекулятивна складова світової фінансової системи, а разом з нею величезні спекулятивні заробітки корпорації світових фінансових спекулянтів.
Саме ця корпорація, до якої входять банки, інвестиційні фонди та компанії, страхові компанії, пенсійні фонди тощо, втративши перспективу спекулятивних надприбутків, намагається затягнути за собою економіку світу, вимагаючи від урядів та парламентів країн покриття власних теперішніх та майбутніх збитків, явних чи уявних.
А куди ж ділися їх надприбутки останніх років? Більшість з них осіли в активах та зобов’язаннях за нереальними ще недавно цінами, що стрімко наразі знецінюються.

Локомотивом глобальної фінансової кризи стали Сполучені Штати Америки, керовані останні вісім років президентом Джорджем Бушем. За час його "видатного" президентства зовнішній та внутрішній борги США, а також дефіцит зовнішньої торгівлі зросли до небачених масштабів.
На початок квітня 2008 року сукупний зовнішній борг США склав 13,77 трильйонів доларів (5 років тому – біля 7 трильйонів доларів) при очікуваному ВВП в поточному році на рівні 14,4 трильйонів доларів - при цьому ВВП в промисловості і сільському господарстві складає всього близько 3 трильйонів доларів, решта – доля послуг, в тому числі фінансових.
Але це ще не все! Сукупний внутрішній борг США складає близько 40 трильйонів доларів, або близько 350 тисяч доларів на кожного працівника!
Згадаємо, що його попередник Біл Клінтон за два послідовні терміни свого президентства звів бюджет до профіциту, а показники дефіциту зовнішньої торгівлі - практично до нуля. На кінець його каденції зовнішній борг США склав 57% від рівня ВВП, хоча від тата теперішнього президентства отримав економіку та фінанси країни в далеко не найкращому стані.
Син Буш перевершив тата Буша!
Бездарне президентство Буша-молодшого призвело не тільки до світової фінансової кризи, але й стало часом найбільшого терористичного акту 11 вересня 2001 року та розв’язання кількох локальних воєн. Якщо необхідність воєнної місії в Афганістані була очевидна, то війна в Іраку виглядає скоріше, як засіб вирішення економічних проблем США. Мабуть, хтось з економічних радників розповів президенту, що під час минулих воєн 20-го століття ВВП США завжди зростав.
Свідомо чи несвідомо, але за останні 7-8 років фінансові інституції спочатку США, потім інших розвинених країн все менше стали підтримувати реальну економіку, а все більше фінансових ресурсів направляли на біржові, фінансові, нафтові, іпотечні та інші спекулятивні ігри.
Причому саме долар США, який вже давно не забезпечений ні золотовалютними запасами, ні іншими реальними активами, став валютою цих по суті азартних ігор.
Світ фактично став величезним столом для гри в покер, ставки на якому весь час зростали, для чого друкувались гроші під віртуальні забезпечення активів, якими були в тому числі і іпотечні зобов’язання клієнтів банків у США. Тому і мали останні 7-8 років нереальне зростання фондових котувань, цін на нерухомість та енергоносії.
Віртуальну складову в світових цінах можна оцінити на прикладі нафти, вартість за барель якої на міжнародних біржах в останні місяці впала із майже 150 доларів до 50 доларів. Собівартість добутку одного бареля нафти коливається від 2-3 доларів в арабських країнах до 10-12 доларів в Росії, Норвегії та Мексиці.
Всяка фінансова піраміда колись має рухнути, що ми наразі і спостерігаємо. Як не дивно, саме в Україні значне падіння фондових індексів почалося раніше всіх і масштабніше всіх, хоча фондовий ринок в Україні знаходиться на початковій стадії розвитку. Просто іноземний спекулянт-інвестор почав тікати з цього ринку, який виявився найбільш слабким та ризикованим з усіх інших.

Здавалося б, яке діло реальній світовій економіці до кризи фінансового сектору, завдання якого забезпечувати функціонування цього сектору? Причина в тому, що за останні роки в світі, і в тому числі в Україні, фінансовий сектор став великою мірою "річчю в собі", а фінансове забезпечення реального сектору економіки для нього стало другорядною справою. На першому місці – заробітки в спекулятивному секторі.
Помилка сучасної адміністрації США полягає в тому, що, на відміну від ЄС, вона направила фінансову підтримку за рахунок бюджету не в реальну економіку, а саме в фінансовий сектор. На жаль, таким же шляхом пішов і Національний банк України, направивши останнім часом біля 40 мільярди гривень рефінансування в банківський сектор.
Поки що реальна економіка чи громадяни України, які мають кредити в валюті, практично нічого не отримали від цих коштів. Зате обсяги спекуляцій на міжбанківському валютному ринку виросли в рази, обваливши курс національної гривні.
Тобто навіть в умовах масштабної фінансової кризи офіційні та неофіційні валютні спекулянти умудряються заробити за рахунок імпортерів, громадян, які купують імпортні товари, та тих, хто має валютні кредити. Експортери ж, можуть значним чином компенсувати свої втрати від зменшення попиту на зовнішніх ринках.
Схоже, керівництво Нацбанку України влаштовує такий стан речей. Якщо, правда, його дії цілком свідомі, а не є набором хаотичних і неадекватних заходів у відповідь на кризу. Невідомо, до речі, який із варіантів є кращим для країни та її економіки.
Важко сказати, наскільки новообраний президент США Барак Обама усвідомлює всю глибину фінансової кризи США, обумовленої величезним тиском спекулятивного капіталу за останні роки.
В будь-якому випадку оздоровлення економіки США, а разом з нею економіки всього світу буде дуже болючим, незалежно від того, буде процес оздоровлення керований, чи хаотичний.
Зрозуміло також, що світ політично і економічно після кризи вже буде іншим. А хтось не так давно зловтішався, що у чинного поки що президента США дуже низький рівень IQ!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 03 Грудня 2008, 19:47:49
Причини - у нас самих.
однозначно!!! ми маємо таку владу яку заслуговуємо!!!
Дочекалась:))
також чекаю поки плачу тільки проценти!!!
один дурень
невідомо ще чим обама відзначиться. буш був нафтовиком ось чому і ціна на нафту так зросла і війни через те, а от на чому заробляє обама чи группа яка його веде невідомо!!! такщо побачимо!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 04 Грудня 2008, 16:53:35
однозначно!!! ми маємо таку владу яку заслуговуємо!!!
Не виправдовую владу, але наша вина (звичайних людей) у ситуації, що склалася, не менша.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 06 Грудня 2008, 12:46:04
чув таку інформацію що приват банк не виплачує депозити!!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: syddia від 08 Грудня 2008, 13:21:18
чув таку інформацію що приват банк не виплачує депозити!!!!
  Таки не виплачує!!! Перевірив це сьогодні особисто. :evil
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 09 Грудня 2008, 15:23:27
Отдадут ли нам депозиты? (http://www.from-ua.com/voice/041674baf47f9.html)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 09 Грудня 2008, 16:16:30
я мав на увазі що люди вже звертаються в суди!!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 12 Грудня 2008, 23:42:09
цікаво ознайомитись
Цитувати (вибране)
Із джерел у комітетах Верховної Ради в розпорядження «ДТ» потрапили дані про суми рефінансування, отримані українськими банками від НБУ. Як із цією інформацією вчинити? Так, принципу «гроші люблять тишу» ніхто не скасовував. Проте останні події навколо національної грошової одиниці — гривні, зокрема пов’язані з наданням Нацбанком кредитів рефінансування, зчинили стільки галасу в суспільстві й викликали стільки підозр у корупційності, що прикриватися комерційними та іншими банківськими таємницями стає вже вершиною цинізму.
http://www.dt.ua/1000/1550/64985/
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 13 Грудня 2008, 18:15:44
наглядно про причини кризи  ;)
http://blog.i.ua/user/628046/192373/
Приховано: Показати
"Я Вам сейчас очень просто объясню, почему начался кризис - нефть, газ и
металы тут не играют роли. Главную и, пожалуй, единственную роль - играет
Мировое Зло необеспеченных денег. Допустим, мы - я, Вы и Хроноскопист летели
на самолете через Тихий океан. В пути мы втроем выпили Ван Гоговскую дозу
абсента, надебоширили, отломали дверь от туалета, и нас за это выкинули в
море через аварийный выход. По счастливой случайности, рядом с местом нашего
падения обнаружился маленький безымянный полинезийский остров. Выбравшись на
берег, мы посовещались, и решили считать его новым государством под
названием Соединенные Штаты Абсента (США).

Когда нас выкидывали из самолета, то багажа нам, естественно, не выдали.
Поэтому, всех материальных и нематериальных активов у нас - только туалетная
дверь, которую Вы прихватили с собой. И вообще, несмотря на абсент, Вы у нас
оказались самым запасливым - в бумажнике у Вас, совершенно случайно,
обнаружилась банкнота в $100. Таким образом, в наших США имеются
нефинансовые активы - дверь, и финансовые активы, они же денежная масса -
$100. Это все наши сбережения. Поскольку у нас больше вообще ничего нет, то
можно сказать и так - у нас есть один материальный актив - дверь,
обеспеченный денежной массой в $100. Т.е. наша дверь стоит $100.

Немного протрезвев, мы решаем, что надо как-то обустраиваться. Самый быстрый
из нас оказался Хроноскопист. Он тут же объявил, что создает банк и готов
взять в рост имеющиеся у населения денежные сбережения под 3% годовых - ну
не сидится человеку без дела. Вы отдаете ему $100, и он их записывает в
блокнот в статью "Пассивы -> Депозиты". Но я тоже не лаптем щи хлебал - зря
я что ли столько времени занимаюсь расследованием экономического мухлежа - я
знаю как изъять у Вас и дверь и $100. Я предлагаю Вам взять Ваши $100 в рост
под 5% годовых. Вырываю листик из своего блокнота и пишу на нем - "Облигация
на $100 под 5% годовых". Вы чувствуете, что Вам поперло. Забираете деньги у
расстроенного Хроноскописта с депозита и отдаете их мне в обмен на мою
облигацию (далее - аблигация). Я беру Ваши $100 и кладу их на депозит в банк
обратно обрадованного Хроноскописта.

По хорошему, на этом можно было бы и успокоиться и пойти всем заняться
делом - пальму потрясти или за моллюсками понырять, снискать себе хлеб
насущный, так сказать. Но Вы же знаете - я неуемный финансовый гений, такие
пустяки как кокосы и устрицы меня не интересуют. Помыкавшись по нашему
острову - 50 шагов от южного побережья до северного, и 30 с запада на
восток, я придумываю гениальную комбинацию. Я подхожу к Вам и предлагаю на
пустом месте заработать еще 1% годовых. Взять в банке Хроноскописта кредит
под 4%, и купить у меня еще одну аблигацию под 5%. Вторую аблигацию на $100
я тут же выписываю на блокнотном листике, и машу ею у Вас перед носом.
Недолго думая, Вы бежите в банк и берете кредит $100 под залог моей первой
аблигации на $100. Они там есть - я их туда положил на депозит. Вы отдаете
мне заемные $100 и прячете вторую аблигацию к себе в бумажник - теперь у Вас
есть моих аблигаций на $200. А $100 я кладу в банк - теперь у меня там $200
на депозите. Хроноскопист аж подпрыгивает от радости - кредитный бизнес
попер.

Думаете я на этом остановлюсь? Ага, сейчас - я уже выписал Вам третью
аблигацию. Бегом в банк за кредитом под залог второй аблигации. Ближе к
вечеру, набегавшись по острову с этой сотней баксов и изодрав все листочки
из блокнота на аблигации, мы имеем следующую картину. У Вас на $5000 моих
аблигаций, а у меня на $5000 депозитов в банке. Теперь, я чувствую, что
пришло время прибрать Вашу дверь к рукам. Я предлагаю купить ее у Вас за
$100. Но Вы вредничаете - дверь-то всего одна, и заламываете цену в $1000.
Ну, $1000 так $1000 - в конце концов у меня на депозите лежит целых $5000. Я
на последнем блокнотном листочке направляю платежное поручение
Хроноскописту, перевести $1000 с моего депозита на Ваш, и забираю Вашу
дверь.

Если нашу бухгалтерию отдать американскому экономисту с гарвардским
дипломом, он сообщит нам, что наши США располагают $1000 материальных
активов в виде двери, и $10000 финансовых активов в виде аблигаций и
депозитов. Т.е. что стоимость нашего совокупного имущества увеличилась за
день в 110 раз. Менее тонкий и образованный человек сказал бы, что мы - три
дебила, у нас как была одна дверь и $100, так и осталось, и что только
дебилы могли целый день рвать листочки из блокнота, вместо того, чтобы
нарвать кокосов. Кто из них прав - решайте сами. Но механизм относительного
роста цен на дома ВСЕГДА был именно такой, что в США, что в Японии, что в
России.

Если же продолжить сию историю и посмотреть что будет дальше, то после того,
как подойдет время погашения выданных Хроноскопистом кредитов, окажется, что
живых денег у Дохтора нет и расплатиться он не может и все переданные в
залог акции перейдут к собственнику банкира.

Но т.к. у Авантюриста денег тоже нет - то баланс Хроноскописта встает в
полную раскоряку, т.к. стоимость аблигаций теперь тождественно равна нулю,
по ним объявлен дефолт, поэтому дверь переходит в собственность банкира,
если до этого не была использована в качестве материала для топки.

В итоге получаем Мировой Островной Кризис с вполне законным отъемом
единственной материальной ценности на острове у законного владельца.

Хочу заметить, что ВВП СШ Абсента к вечеру вырос с 0 до $1000, если
Авантюристу на следующий день удастся толкнуть дверь Хроноскописту за $2000,
то ВВП США составит уже $3000, т.е. рост ВВП составит 300% за сутки! Все это
при том, что ни одного кокоса еще не сорвали.

Думаю, не совсем так. Завтра Авантюрист идёт в банк и говорит: хочу снять
имеющиеся у меня на счёте 4000$. У банка денег только 100$ и он лопается,
расплачиваясь с Авантюристом всем имуществом, а именно 100$ живых денег и
облигациями Авантюриста на 5000$. Итог: банк лопнул, у Авантюриста и дверь,
и 100$ денег.

Хорошо, ведь быть Авантюристом!

PS: Можно усложнить таким образом: оказалось, что рядом есть еще 5 островов,
на одном из глины делают кувшины, на другом из дерева палки-копалки и строги
для ловли рыбы, на другом растет сладкий батат, а на последнем озеро с
пресноводной рыбой и все обмениваются друг с дружкой при помощи красивых
ракушек...

Недолго думая, наши друзья надавали по головам аборигенам железной дверью и
сказали, что они богатые и сильные, у них железная дверь и 10000$ США в
аблигациях и депозитах, поэтому они должны нас слушаться и взять в долг у
нас 5000$ под 10% годовых, которыми отныне они будут обмениваться вместо
красивых ракушек, а проценты приносить нам в виде кувшинов с пресной водой,
сладкими бататами, пресноводной рыбой и тд. Так прирастала могуществом
великая цивилизация Соединенных Штатов Абсента."
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 14 Грудня 2008, 02:21:19
+1
Наглядно.
Але не всім зрозуміло......
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: syddia від 14 Грудня 2008, 12:43:37
Наглядно.
  Доступніше не буває. :)
Але не всім зрозуміло......
  Політкоректніше буде сказати "не всім до кінця зрозуміло" ;)

  От дивлюся я на голосування у цій темі, тай бачу, що наївних в нас лиш половина, шкода, що я відношусь до тієї половини, бо гадав, що банківська криза на довго не затягнеться.
  Як гадаєте, чи виправила б ситуацію зміна керівництва Нацбанку? Може як би замість старого Стельмаха став молодий і амбітний Яценюк, то все би ще мож було повернути у більш спокійне русло? :unknow
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 14 Грудня 2008, 13:10:05
Ага. Спочатку зігнав його з голови ВР, а тепер кине під "банківський танк", гозгрібати то шо Стельмах намутив.
Хіба би Арсен Дурний був.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 14 Грудня 2008, 19:37:13
Ви гадаєте, що вся криза в Стельмаху??? Що досить лише його "поміняти" і все стане чудово і прекрасно???
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 14 Грудня 2008, 19:44:04
Не вся і не все. І не міняти, а звільнити з підпискою про не виїзд.
Хай СБУ і прокуратура розбереться, з якою метою нацбанк не виходить на валютні торги.
А якщо нема з чим, то куди ділася.
Відповідь від: 14 Грудня 2008, 19:39:42
Але для того мав би бути незалежний від президента генпрокурор.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 14 Грудня 2008, 19:46:07
звільнити з підпискою про не виїзд.
Не забувайте про презумпцію невинності.

Хай СБУ і прокуратура розбереться, з якою метою нацбанк не виходить на валютні торги.
А якщо нема з чим, то куди ділася.
А на підставі чого Ви вважаєте, що Нацбанк обов'язково повинен продавати валюту?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 14 Грудня 2008, 20:56:14
Не забувайте про презумпцію невинності.
А я не сказав, що його тре каструвати. Просто на час слідства забезпечити його присутність і не виїзд.
Відповідь від: 14 Грудня 2008, 20:05:54
Нацбанк обов'язково повинен продавати валюту?
Для забезпечення балансу попит-пропозиція, про який ви так часто нам тут розповідаєте. Щоб не створювати штучного дефіциту, якщо на хлопський розум.

Відповідь від: 14 Грудня 2008, 20:07:49
Якби нацбанк вів зрозумілу і рівномірну політику, то можливо і не було б такого великого коливання курсу. А що він робив?
Вийшов на торги коли курс долара виріс, киданув порцію, а потім не виходить пару днів. Потім знов киданув і затаївся.
Пускаєм волну?
Нема логіки у діях, а якщо є, то якась злочинна логіка. І стабільності нацвалюти вона не сприяє.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Zubik від 14 Грудня 2008, 21:17:09
Нема логіки у діях, а якщо є, то якась злочинна логіка. І стабільності нацвалюти вона не сприяє.

Юра, а що, ти спостерігав колись логіку у діях, відмінну від теперішньої?   :o:ganba
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 15 Грудня 2008, 09:44:10
 :=)
дуже вже підходить до даної теми:
"Життя, як зебра, полоса чорна, полоса біла,
чорна і біла, чорна і біла... а потім хвіст!... і повна задниця!..."
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 15 Грудня 2008, 16:52:36
Для забезпечення балансу попит-пропозиція, про який ви так часто нам тут розповідаєте.
Баланс сам врегульовується. Курсом.
Нацбанк може виходити на торги, але не зобов'язаний! Раз не виходив - були причини. Не здогадуєтесь?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 15 Грудня 2008, 17:17:20
Почитайте, що кандидат е.н. пише
Приховано: Показати
[08.12.2008 16:34]  Кульпінський С.В., к.е.н.
Валютно-курсова політика НБУ: мовчання чи знущання?

Спекуляції на валютному ринку, та й спекуляції громадян з приводу курсу гривні до долару на найближчій місяць знову досягають нечуваних з середини 90-х років масштабів. І тут виникає ряд питань: чи дійсно все настільки нестабільно і непередбачувано, а чи не можна було уникнути даної ситуації і що можна зробити на даному етапі.

Розпочнемо з декількох “чому”. Дійсно, при урахуванні наслідків нинішньої девальвації, зокрема вилученні гривневих депозитів з банків, виведенні капіталу нерезидентів, переведення значної кількості розрахунків у “тінь”, важко зрозуміти низьку активність НБУ у стабілізації валютних очікувань. І тут виникає питання: чому НБУ утримувався від поповнення своїх золотовалютних резервів у квітні і травні поточного року і допустив нікому не потрібну на той момент ревальвацію гривні.  Окрім того, чому НБУ з одного боку дозволив країні лише за 3 роки влізти у величезний борг у вигляді кредитів (біля 38 млрд дол), що брали вітчизняні банки переважно для кредитування споживання, кредитуючи імпорт і роздаючи кредити майже всім бажаючим. На цьому тлі ще менш зрозуміло чому з іншого боку головний регулятор банківської системи заборонив дострокове вилучення чесно зароблених депозитів громадянам країни. Як завжди постраждали ті громадяни, які намагались примножити свої заощадження, адже проста арифметика показує, що при девальвації гривні до долару на 53% за останні 3 місяці, громадяни, які вклали депозит на рік під 18% річних (ставка на той період) у доларовому еквіваленті втрачають 35% річних. Нарешті, чому настільки активно НБУ проводить рефінансування банків (майже 60 млрд грн за останні 2 місяці), якщо реально економіка практично не кредитується, зате валюта активно продається банками громадянм по постійно девальвуючому курсу, даючи змогу останнім заробляти чималі прибуткі на невизначенності громадян. Інтервенції на валютному ринку дійсно проводяться, але курс при цьому падає. З резервів було продано понад 7 млрд дол за останні 2 місяці, приблизно 3 млрд дол склало перевищення купівлі валюти громадянами над продажем за цей же період, тоді як ще 4 млрд дол очевидно пішли на погашення банками своїх зовнішніх боргів, або ж на фіксацію своїх прибутків нерезидентами.

Якщо проаналізувати основні наслідки такої невизначеної валютної політики НБУ (згідно Основних засад грошово-кредитної політики на 2008 рік курс передбачався в межах 4.85-5.05 грн/дол), то мінусів значно більше, ніж плюсів. Боротьба з інфляцією у вигляді укріплення гривні у травні не дала належного ефекту (інфляційний тиск в Україні послабився завдяки сприятливому врожаю і глобальній дефляції), тоді як девальвація починаючи з вересня великої користі основним експортерам не принесла: обсяги їх виробництва впали на 20-50% переважно за рахунок погіршення світового попиту.

Аналізуючи наслідки коливань, розглянемо для початку ревальвацію у травні ц.р. Першим наслідком стала фіксація прибутків нерезидентів і відтік капіталу. Згідно НБУ, обсяг ОВДП у портфелях нерезидентів становив 2.3 млрд грн станом на середину травня 2008 р. Після укріплення гривні їх обсяг почав скорочуватись через їх продаж нерезидентами вітчизняним банкам і небанківським установам. За 4 місяці скорочення склало 1.7 млрд грн. Відповідною мірою це відобразилося й на підвищенні дохідності державних цінних паперів на вторинному ринку, що в кінцевому рахунку підвищило вартість запозичень для Міністерства фінансів з 7.5% у січні 2008 року до 17% у жовтні 2008 року.

Другим наслідком була реальна ревальвація гривні і погіршення конкурентоспроможності вітчизняних виробників. Реальний ефективний обмінний курс гривні укріпився на 14.6% за 9 місяців 2008 року, порівняно з незначною його девальвацією за аналогічний період минулого року. Це відобразилося на погіршенні конкурентоспроможності вітчизняних виробників і збільшенні дефіциту торгового балансу до 10.2 млрд дол за 9 місяців 2008 року, що утричі більше аналогічного періоду 2007 року.

 На інфляцію, як зазначено вище, вплив був незначним. Виробництво продукції сільського господарства виросло на 14.7% за 9 місяців 2008 року до попереднього року. А глобальна дефляція продуктів харчування була закономірною для ряду країн світу. Так згідно часопису The Economist, ціни на продукти харчування станом на початок жовтня 2008 року знизилися на 14% за 12 місяців після 60% зростання станом на травень 2008 року.

Що стосується девальвації за останні 3 місяці, то тут наслідки більш очевидні. Перший, це переоцінка активів банків. Девальвація мала протилежний ефект щодо вартості активів банків. Їх приріст за жовтень, коли мав місце масовий відтік депозитів, склав 5.1%, а прибутки банків виросли на цілих 17.5% при тому, що банки практично припинили кредитування у жовтні. Другий, це зниження довіри до національної валюти. Девальвація гривні значною мірою відобразилося на відтоці гривневих депозитів з банків. Після девальвації гривні протягом жовтня відтік гривневих депозитів склав 9.2%. Нарешті, виведення капіталу нерезидентів через фіксацію прибутків. Випадки фіксації прибутків у країнах з економікою, що розвиваються, мали місце неодноразово. Все це відбувалося після необгрунтованого укріплення валюти, або після девальвації. Яскравим прикладом є Росія, де центробанком Росії протягом вересня-жовтня 2008 року було витрачено 19% резервів щоб призупинити 16% падіння рубля. В Україні фіксація прибутків продовжилась, що видно з динаміки скорочення ОВДП у нерезидентів, падіння індексу ПФТС після девальвації додатково на 17%, а також збільшення дохідності вітчизняних державних еврооблігацій з 8% до 27% протягом серпня-листопада 2008 року.

Яка ж стратегічна ціль залишається у НБУ? Інфляція поки ще не під силу регулятору, однак чи настільки складним є завдання підтримки довіри населення до банківської системи, чи нерезидентів до економіки через стабільність національної грошової одиниці?   Звичайно, сума одержаного від МВФ кредиту більш ніж утричі менша за борги, які банки мають повертати за кордон протягом наступних 4 років. Не викликає сумнівів, що політика спрямована на вгамування попиту на імпорт є вірним шляхом за сьогоднішніх реалій економіки. Але чи потрібні черги біля обмінників, перерахунок більшості цін непродовольчих товарів на долари чи євро при очікуваному зниженні економіки? В ситуації, коли не вистачає гривні, що видно зі ставок міжбанківського ринку, продаж валюти за постійно фіксованим курсом не шкодить економіці. Це вже неодноразово показав досвід останніх років, коли куплена валюта поверталася до банків і до резервів НБУ після насичення ринку. То чи не зарано ще відпускати курс, якщо це очевидно шкодить громадянам і економіці взагалі?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 15 Грудня 2008, 19:01:44
Ну і? Що тут надзвичайного написано?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 15 Грудня 2008, 19:37:20
Та нічого доброго, як і всі інші. Творять якусь муть. Зробили з України Америку. :ganba
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 15 Грудня 2008, 19:43:32
А як на мене - найсумніше те, що Нацбанк відпрацьовує чуже замовлення. Він лише інструмент. Всі його вважають винним. Але вина в кризі не там...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 15 Грудня 2008, 20:12:35
Нацбанк відпрацьовує чуже замовлення

100% згідний
Приховано: Показати


Вартість гривні безупинно знижується, а Національний банк на чолі з Володимиром Стельмахом займається… бездіяльністю, – пише «Газета по-київськи», аналізуючи стрімке падіння національної валюти. Видання відзначає, що навіть минулого тижня, коли курс гривні знизився до позначки 7.50 за долар, Нацбанк майже не виходив на ринок із валютною інтервенцією, щоби стабілізувати й урятувати ситуацію. Отже, постає питання про відповідальність керівництва Національного банку і особисто Стельмаха.

«Протягом майже 15 років Нацбанком керує незмінна команда нинішнього Президента Віктора Ющенка, а тому лише наївні люди можуть повірити, що акробатичні стрибки курсу гривні вниз є особистою забаганкою Стельмаха», – відзначають аналітики газети.

Варто також нагадати й той факт, що уряд Тимошенко та фракція БЮТ у парламенті вимагали звіту голови НБУ та збиралися ініціювати його відставку. Проте на захист Стельмаха стали пропрезидентська фракція НУ-НС і Партія регіонів (!).

Згідно із законодавством, Нацбанк є незалежним від Уряду органом і самостійно несе відповідальність за стабільність національної валюти.

Микита КОЛЕСНИК
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 15 Грудня 2008, 23:12:50
Варто також нагадати й той факт, що уряд Тимошенко та фракція БЮТ у парламенті вимагали звіту голови НБУ та збиралися ініціювати його відставку.
І чого ж затихли?....
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 16 Грудня 2008, 12:58:46
Це було вчора
Приховано: Показати
Сьогодні, 15 грудня, торги на міжбанківському валютному ринку завершилися в діапазоні 8,25-8,33 грн за долар.

За даними компанії ІнтерБізнесКонсалтинг, торги з євро завершилися в діапазоні 11,1870-11,3055 грн за євро.

Варто зазначити, що такі котирування гривні є найнижчими за час падіння української валюти на міжбанку.

Водночас, Національний банк України не виходив на ринок


Нині маєм ще нижчий курс гривні.
Що далі???
Відповідь від: 16 Грудня 2008, 12:52:16
НБУ має намір провести сьогодні валютну інтервенцію
Приховано: Показати
Нацбанк має намір вийти сьогодні на міжбанківський ринок з валютною інтервенцією. Про це РБК-Украина повідомило джерело в керівництві НБУ. Воно уточнило, що валютна інтервенція планується сьогодні крім традиційного валютного аукціону, який планується провести 17 грудня 2008.

За словами співрозмовника агентства, додаткову валютну інтервенцію планується провести для того, щоб утримати валютний курс на існуючому рівні до кінця 2008.

Джерело у НБУ також повідомило, що за підсумками торгів на міжбанку 15 грудня 2008 середньозважений курс склав 7,81 грн./дол.

Нагадаємо, 10 грудня заступник голови НБУ Олександр Савченко повідомив, що Національний банк України планує проводити валютні аукціони один раз на тиждень.


А нащо було допускати до такого курсу?
Зараз певно знов кинуть як псові кістку і далі тиждень будуть чекати, а курс і далі буде рости.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 16 Грудня 2008, 13:22:18
Іноземні дилери продають форварди на січень по курсу 10.20 грн.долар. Готуйтесь.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 18 Грудня 2008, 11:46:44
Послухай Стельмаха і зроби навпаки!
Приховано: Показати
УНІАН (www.unian.net)   

17.12.2008 15:30  Юрій Глухов
Послухай Стельмаха і зроби навпаки!

Просто сміх! З наполегливістю, гідною кращого застосування, глава Національного банку України Володимир Стельмах продовжує озвучувати на цілу країну нові і нові месиджі, які немов змагаються між собою своєю «дивністю» і відвертою безглуздістю. Причому, будь-якому економічному експертові очевидно, що такими суперечливими і непродуманими заявами, а також нереальними обіцянками, головний банкір завдає величезної шкоди стійкості фінансової системи держави і стабільності національної валюти.

І, природно, що ні банкіри, ні бізнес, ні населення давно вже не довіряють Володимиру Стельмаху, прогнози якого стільки раз не збувалися. Пригадаймо, як він наприкінці минулого року і в першій половині цього переконував українців в недооцінці гривні, і як Нацбанк під ці розмови провів навіть навесні ревальвацію. Зрозуміло, що всі ті, хто повірили тоді керівникові НБУ і обміняли свої долари або євро на гривню за тодішнім курсом, потім дуже шкодували про це.

А скільки разів пан Стельмах обіцяв утримати курс гривні до долара на якомусь певному рубежі в осінні місяці, розповідаючи про наявність величезних золотовалютних резервів у Нацбанку на ці цілі! У вересні керівництво НБУ запевняло всіх у стабілізації курсу на позначці 5-5,1 грн. за $1, в жовтні зростання курсу мало зупинитися на 5,5-6 грн. за $1, в листопаді максимальним курсом мав стати поріг у 6,5 грн. за $1, а зовсім недавно Нацбанк пообіцяв зупинити девальвацію на рівні 7,4-7,5 грн. за $1.

Що ж бачимо на сьогодні? Ціна долара вже перевищила 8,5 гривні! При цьому Володимир Стельмах наприкінці листопада вкотре «потішив» співвітчизників міркуваннями про «індекс бігмака», згідно з яким євро зараз повинен коштувати лише 2,22 грн. (отже, долар – 1,80 грн.).

Ну і ось минулого вівторка голова НБУ видав новий «шедевр» економічної думки! Він поділився ідеєю, що якщо населення почне відновлювати свої валютні депозитні внески в банки, то гривня поступово міцнішатиме. «Проведіть роботу, хай повернуться ті близько 8 мільярдів (доларів США – УНІАН), які населення зняло з депозитів і викупило на готівковому ринку... тоді курс може повернутися до межі 6 гривень за долар», - заявив, зокрема, Володимир Стельмах.

Оцінімо цю ініціативу головного банкіра країни! Як це напевне зроблять ті співвітчизники, яким адресований наведений заклик.

Припустімо, знайшовся такий українець, який нещодавно зняв з депозиту в комерційному банку свій доларовий внесок і який тепер, послухавшись Стельмаха, знову розмістить валюту на депозит. Уявімо, що він оформить депозит на три місяці.

Далі зробимо нескладні розрахунки. При депозитній ставці в 12% річних, яка є зараз найбільш поширеною для тримісячних доларових депозитів, власник такого внеску одержить після закінчення терміну $1030 замість кожної вкладеної сьогодні тисячі доларів (плюс 3%). При обміні потім своїх доларів у гривні він матиме – у разі, якщо прогноз Стельмаха про курс 6 грн/долю справдиться – 6180 гривень замість раніше вкладеної однієї тисячі доларів.

Тепер подивимося, що вийшло б у нашого «героя», якби він не послухався порад Володимира Семеновича, і обміняв свої долари на гривні вже зараз! За кожну тисячу доларів він без зусиль одержав би сьогодні в обмінних пунктах 8500 гривень. Порівняймо реальну прибутковість двох фінансових операцій! Обмінявши долари за нинішнім курсом, людина одержала б на 37,5% більшу суму в гривнях, ніж у разі дотримання рекомендацій Володимира Стельмаха!..

Як кажуть, коментарі зайві. Звісно, кожен українець легко проведе такі елементарні розрахунки. Не потрібна навіть обчислювальна техніка...

А ось главі НБУ Володимиру Стельмаху здійснити подумки такі арифметичні дії, схоже, не вдається.

Висновок очевидний - зрозуміло, що ніхто із співвітчизників не відгукнеться на такі кричуще недоладні напучення голови Нацбанку. Навпаки, навіть тих, хто ще тримав досі свої заощадження на депозитах комерційних банків, ці заяви можуть примусити швидше зняти свої гроші. Адже всі чудово бачать непослідовність дій Нацбанку, подальше падіння гривні, і тому чекають подальшої девальвації національної валюти. До того ж, дедалі зростає ризик банкрутств банків, а, отже, і ризик взагалі втратити свої гроші на депозитах.

Тому, якщо за підсумками грудня з`ясується, що об`єм депозитів в українських банках знизився ще більше, то однією з причин цього стануть саме згадані вислови Стельмаха.

Юрій Глухов

Відповідь від: 18 Грудня 2008, 11:29:13
Цитата: yurko від 15 Грудня 2008, 21:12:35
Варто також нагадати й той факт, що уряд Тимошенко та фракція БЮТ у парламенті вимагали звіту голови НБУ та збиралися ініціювати його відставку.
І чого ж затихли?....

Рада готує постанову стосовно Стельмаха
Приводом такого доручення стало звернення Блоку Юлії Тимошенко. "Колеги, подивіться, який сьогодні курс долара. 9 гривень! На понеділок прогнозують 11 -12! Як підприємствам можуть працювати, як планувати свою роботу, як люди будуть розраховуватись по кредитах? Як жити далі з таким курсом? Верховна Рада має спитати про це в НБУ й особисто в  його голови Стельмаха. Фракція БЮТ вимагає негайного звіту Національного Банку перед Верховною Радою України щодо фінансового сектора та курсової політики", -  заявив у залі парламенту депутат  Олег Ляшко.

"Неприпустима ситуація, коли НБУ закрив дані, які саме банки він рефінансував за рахунок міжнародного кредиту. Кредит нам і дітям нашим виплачувати. От ми й маємо знати, кому він надав кошти. Така закритість НБУ обурила експертне середовище. Ми небезпідставно підозрюємо Національний Банк у махінаціях неймовірного масштабу й зароблянні грошей на цій кризі. Відмивання капіталів відбувається через приватні банки на користь деяких дуже високопоставлених осіб", - заявив експерт,керівник Аналітичного центру "Відкрита політика" Ігор Жданов

Відповідь від: 18 Грудня 2008, 11:36:00
Про дії нацбанку
Приховано: Показати
А поки ж долар зробив черговий скачок щодо гривні. Учора торги на міжбанківському валютному ринку завершилися в діапазоні 8,94-9,34 гривні за долар. Це більш ніж на 10% більше фінального рівня торгів у вівторок — 8,04-8,34 гривні за долар.

Банкіри і аналітики погоджуються, що економічних причин такого падіння гривні немає. "Нацбанку потрібно зайняти чітку позицію, оскільки всі його заяви дотепер виявилися непідкріпленими. У вівторок він вийшов на ринок з інтервенцією, виставивши курс 7,66 гривні за долар. При цьому НБУ настільки обмежив можливості покупки валюти, що ця інтервенція практично не мала значення", — зазначив Павло Крапівін, заступник голови правління банку "Контракт".

На думку Ігоря Львова, заступника голови правління банку "Фінанси і Кредит", на сьогодні Нацбанку для стабілізації ситуації необхідно здійснювати валютні інтервенції, ввести норму про обов'язковий продаж валютної виручки протягом 5 днів, стабілізувати валюту на рівні 7,5 гривні за долар. "Коли стабілізується курс, люди повірять в щирість дій НБУ, а коли виникне довіра до національної валюти, люди понесуть гривню на депозити в банки", — зазначив Львов.

Якщо Нацбанк не зможе усмирити курс, остання надія залишається на ринкове врегулювання. На думку Віктора Тиркала, національного секретаря українського суспільства фінансових аналітиків (УОФА), комерційні банки спеціально нічого не робитимуть, щоб повернути курс назад, тому що їм це в якійсь мірі вигідно. "Я вважаю, що зараз пік курсу, і після 15 січня долар потихеньку знижуватиметься, але нижче 6 гривень він опуститься не скоро", — відзначає аналітик. За його словами, в січні і у населення, і у банків почнеться гривневий голод. Уряд же приступить до виконання бюджету нового року, що вимагатиме гривневих платежів і розрахунків. "Друкувати гривню точно не будуть", —  підкреслив Тиркало. Банкіри підтверджують, що зараз у 95% українських фінустанов є дефіцит гривні.

Крім того, на початку 2009 року спаде попит на долар з боку НАК "Нафтогаз України". За оцінками "Ренесанс Капітал", до кінця року, для того, щоб розплатитися з російським "Газпромом" за поставлений газ, "Нафтогаз" скуповуватиме на ринку ще біля 2 мільярдів доларів.


INTV


Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 18 Грудня 2008, 15:02:08
угу а ще пасувало би спитати міністра фінансів а після нього міністра економіки!!!! а далі верховну раду!!! тобто коаліцію!!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 18 Грудня 2008, 15:05:14
А то вони виходять на торги раз на тиждень, кидають трохи баксів і ховаються?
То вони роблять з екранів маразматичні заяви?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 18 Грудня 2008, 15:44:43
та вроді стельмаха вже звільнили!!!!! і відкрили на нього дві кримінальні справи!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 18 Грудня 2008, 15:54:49
Де ти  таке чув? нема у неті такої інфи поки.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 18 Грудня 2008, 16:02:51
та так один банкір шепнув!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 18 Грудня 2008, 16:04:51
Курс долара у банках різко впав з 10,5 до 8,6 грн за дол.

Цікаво чому???
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 18 Грудня 2008, 16:07:09
каб мін зобовязав !!!!!! тимошенко +1
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 18 Грудня 2008, 16:13:32
Ади.
Якщо чесно я не схвалюю Тимошенко у цьому питанні. Чому так довго?
Але я і не знаю які механізми впливу кабміну на Нацбанк є.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 18 Грудня 2008, 16:44:09
юра це все неекономічні методи!!! які і зменшення курсу таким чином має тимчасовий характер!!! і це вкотре доказує що тимошенко в економіці ноль!!!!! а нац банк взагалі статист. в самій кризі на мою думку винен кабмін. а в подоланні наслідків вр!!!! вихід з кризи дуже простий валютні кредити повинні гаситись по тому курсу по якому їх видавали!!!!!
Відповідь від: 18 Грудня 2008, 16:19:20
доллар вже по 6 грн. в калюжі
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 18 Грудня 2008, 21:21:03
"Звільнений" Стельмах скликав раду правління НБУ для перегляду статистики.  :D :D :D :D
СТЕЛЬМАХ СКЛИКАВ ТЕРМІНОВУ НАРАДУ (http://www.pravda.com.ua/news/2008/12/18/86414.htm)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: DVania від 18 Грудня 2008, 21:51:45
І хто тепер повірить,що криза не штучно створена.Обібрати власний народ,угробити економіку..і хто за це відповість.Ну звільнять цього Стельмаха,ви що думаєте він буде на нарах баланду хавати.Бачили ми вже "бандитам тюрми".І де був весь цей час "тато"дивився як  його дітей грабують?Чи і сам був в курсі?гроші на вибори збирав?І кого ж вони тепер винним захочуть дружно зробити,ану давайте вгадаєм?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 18 Грудня 2008, 21:59:15
ну тато вже не сильно нас здивує чимось, трохи дивно, що мама аж сьогодні проснулась.  ;)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: DVania від 18 Грудня 2008, 22:31:06
Ну напевно не мала їм щось реальне пред'явити.Треба було може якісь факти. АЛЕ хтось це мусить зупинити!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 19 Грудня 2008, 08:10:36
Прикол у тому, що Рибка мені ще того тижня розказувала, що банк "Надра" має якісь особливі зв'язки з Нацбанком  :duvno :o
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 19 Грудня 2008, 11:02:12
Мені звідти (Надра) треба ще забрати гроші. Нехай ще протримається 2 місяці, доки приїду
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 19 Грудня 2008, 11:16:12
Не переживай. Всі впадуть, а "Надра" лишиться  :)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Medved від 19 Грудня 2008, 13:04:11
Прикол у тому, що Рибка мені ще того тижня розказувала, що банк "Надра" має якісь особливі зв'язки з Нацбанком
Цей банк Фірташ викупив, той самий чиє РосУкрЕнерго. Встановите , з ким з влади він "дружить" - знайдете людину яка заправляє "валютними перегонами" ;)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 19 Грудня 2008, 13:14:14
"Звільнений" Стельмах
  0:1  ромашкін виграє!!!! :D

Відповідь від: 19 Грудня 2008, 13:12:08
яка заправляє "валютними перегонами"
нац банк тут ні до чого!!!! це вже не банківська криза а економічна. так що вся відповідальність за тимошенко. і її вчорашня істерика це ще один доказ!!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 19 Грудня 2008, 15:19:27
нац банк тут ні до чого!!!!
та невже?  :P
навіть твій божок Ющенко щойно сказав, що курс долара не є економічною проблемою.
Ти би краще читав закони, хто несе за що відповідальність, ніж писатит тут дурниці. Прочитай закон про нац банк хоча би на початок.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 19 Грудня 2008, 15:31:45
а ти почитай макро економіку. яким чином нацбанк може регулювати курс національної валюти!!!!!  :stop:

і мені пофіг що сказав ющенко. тому що я знаю що нацбанк може тільки підтримувати певний час курс валюти !!! але коли кабмін проводить бездарну економічну політику то нац банк тільки марно витрачатиме сили і гроші!!!!

шановний не меліть дурниць тепер я розумію хто підтримує тимошенко. люди які ніфіга не розуміють в економіці!!! і яких не цікавить доля країни!!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 19 Грудня 2008, 15:48:48
І чого Ющенко до банків причепився, то ж уряд винуватий  ;)
Ющенко дав 10 днів для стабілізації гривні (http://www.pravda.com.ua/news/2008/12/19/86452.htm)
макро економіку скурив мабуть у студентські роки.  :=)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 19 Грудня 2008, 17:18:34
макро економіку скурив мабуть у студентські роки.
щось не те курите!!!!!
І чого Ющенко до банків причепився, то ж уряд винуватий
та бо уряд ніякий і ніфіга не може зробити то чого до нього чіпатись!!!! мабуть ющ незнає інопланетянської мови що б розмовляти з тимохою!!!                                                                                                                                                                   

Відповідь від: 19 Грудня 2008, 15:55:49
з.і. щойно був в банку і офігів доллар прийм 6,00 продаж 9,05 але прикол в тому що не примають і не продають нікому!!!
от і аналізую . такий скачок міг бути створений тільки штучно. отже ющенко мабуть був правий що це не вплив економіки, а чиясь змова!!!
варіанта 4:
1. тимоха - варіант малоймовірний, сільонак малавата!!!
2. нац банк - теж не дуж серйозно виглядає бо участі у торгах не брав тиждень а отже і впливу ніякого не мав і зрештою і не міг мати!!!
3. а цей варіант більш реальний хоча досить банальний. Ющенко впринципі йому це вигідно. підніме рейтинг!!!!
4. ну і четвертий змова банків виглядає найбільш реальним. але питання в тому з чиєї подачі і під чиїм контролем!!!!

і тут питання хто повинен був це проконтролювати. бо змова на лице!!!???
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 19 Грудня 2008, 18:30:40
http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/106066.html
Приховано: Показати
"Главный руководитель этого процесса вчера выступил и сказал, что он будет делать с долларом. Президент Ющенко официально из Борисполя сказал, что он поднял курс гривны. К этому времени Виктор Андреевич и его друзья олигархи уже приобрели украинские банки и выкупили всю валюту по курсу 5.0 у Национального банка, где Стельмах открыл для них двери, - заявил в комментарии "ForUm'у" господин Писаренко. - Конечно, Виктор Андреевич решил стать гарантом валюты. За две-три недели население Украины обанкротилось в два раза, а Виктор Ющенко со Стельмахом удвоили свое состояние".
"Единственная ошибка, которую сегодня допускает Президент, глава Нацбанка и реальный исполнитель - заместитель Стельмаха Шаповал, это то, что им кажется, будто за совершенное преступление не придется отвечать, - говорит политик. - Мера наказания одна: господин Шаповал будет сидеть в тюрьме, господин Стельмах будет отбывать свой срок там же. Как решит судьба с Виктором Андреевичем, я не знаю, но если также будет продолжаться и дальше, я не вижу другого варианта, кроме того, что страна очистится от такого рода чиновников".

Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 19 Грудня 2008, 18:49:44
ггггг а як же ваш премжр воно що просто стежило за тим як президент і голова нац банка заробляє гроші значть теж злочинець???!!!! :)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: DVania від 19 Грудня 2008, 19:14:30
Ха,це доволі сильний аргумент на захист Ющенка :)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 19 Грудня 2008, 19:29:45
угу
http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/106066.html
так само як це аргумент на його звинуваченння!!! так що ваш премєр просто я к меблі в кабінеті чи як????

Відповідь від: 19 Грудня 2008, 19:23:39
чекаємо понеділка !!! з.і.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: DVania від 19 Грудня 2008, 19:52:27
Був би прем'ер як меблі то вже сьогодні би бакси  були по 15,а єврики по 20.мовчала,значить не було ще достовірної інформації,фактів.Ви що думаєте їм потрібно щоб інфа про їхній "бізнес"до ворога(юльки)попала.Хтось там може і крутий бугалтер-банкір,але хреновий конспіратор.:)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 23 Грудня 2008, 18:36:39
аргумент серйозний +1  :D
Відповідь від: 22 Грудня 2008, 11:28:26
Гривня на міжбанку продовжує зміцнюватися (http://www.epravda.com.ua/news/4951041f6b0ef/)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Bob від 24 Грудня 2008, 10:35:17
З другої половини січня знов почне рости долар... :( Так що прогнозують новий виток кризи... Знов будуть скорочення і тд...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 24 Грудня 2008, 11:28:15
Буде-буде, бо ж не встигли продати по вигідному курсу, то треба знов порозгойдувати. Ну і обєктивно криза якраз почнеться після січня. Народ протверезіє, а завод то закритий.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 24 Грудня 2008, 18:22:30
а хліб по 5 грн а грошей нема!!! ура всі на революцію!!!
Відповідь від: 24 Грудня 2008, 15:56:03
Долар на міжбанку впав до 7,80/7,90 проти вранішніх 7,95/8,12 грн. (http://zakarpattya.net.ua/news/32046.html)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 25 Грудня 2008, 11:44:56
Був би прем'ер як меблі то вже сьогодні би бакси  були по 15,а єврики по 20.
Значить, курс все-таки залежить від Прем'єра? То чого не зробить "чудо" і не поверне в 5.00 за долар?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: DVania від 25 Грудня 2008, 12:04:41
Ви ж знаєте,що на курс можуть впливати різні чинники в тому числі і діяльність уряду,але при інфляції в 17%за Януковича долар не піднявся ,а при 22 %як стверджують регіонали виріс до 10 грн.???Напряму може впливати тільки НБУ і президент,що і підтвержує ЙОГО розпорядження в 10-и денний термін стабілізувати курс.Тимошенко ж могла в данній ситуації тільки привернути увагу суспільства.Тим більше їй не вигідна ситуація ,тому що при стрибках і нестабільності неможливо зробити бюджет,в чому її теж звинувачували.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 25 Грудня 2008, 12:24:13
президент може впливати на курс тільки психологічно. чи фізично!!! :agressive  нац бан може регулювати банківську систему!!! а курс будьякої валюти впершу чергу підкріплюється макроекономічними показниками!!!  за економіку відповідає уряд !!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 25 Грудня 2008, 13:43:48
Ви ж знаєте,що на курс можуть впливати різні чинники в тому числі і діяльність уряду,але при інфляції в 17%за Януковича долар не піднявся ,а при 22 %як стверджують регіонали виріс до 10 грн.???
Ну Ви ж самі кажете, що саме ЮВТ, а не інфляція, платіжний, торговий баланси, інші показники є причиною того, що курс не сягнув 15.00 гон.дол.!!!  :) Осанна!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Bob від 25 Грудня 2008, 13:47:47
Це всім зрозуміло, що курс не із-за інфляції, чи інших факторів, а все зроблено штучно... Наші олігархи намутять собі грошенят... :(
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: DVania від 25 Грудня 2008, 14:20:41
президент може впливати на курс тільки психологічно. чи фізично!!! :agressive  нац бан може регулювати банківську систему!!! а курс будьякої валюти впершу чергу підкріплюється макроекономічними показниками!!!  за економіку відповідає уряд !!!
За нацбанк відповідає президент!!! А що? після заяви Тимошенко ,до вечора економічна ситуація так різко покращилася що так долар за годину полетів вниз?
Відповідь від: 25 Грудня 2008, 14:01:48
Ви ж знаєте,що на курс можуть впливати різні чинники в тому числі і діяльність уряду,але при інфляції в 17%за Януковича долар не піднявся ,а при 22 %як стверджують регіонали виріс до 10 грн.???
Ну Ви ж самі кажете, що саме ЮВТ, а не інфляція, платіжний, торговий баланси, інші показники є причиною того, що курс не сягнув 15.00 гон.дол.!!!  :) Осанна!
Не видавайте бажане за дійсне.Ви самі чудово знаєте хто насправді винен в цій оборудці,але напевно враховуючи те що ви голова партії не можете цього визнати,розумію.Ситуація з курсом Юльці абсолютно не вигідна,а от президент думає,що йому вигідна.Можливо ,матеріально це і так.але балів він собі не набере і президентського правління йому ніхто не дасть зробити,а ще можуть бути і інші проблеми.Вигідна ця ситуація тільки Януковичу хоть він по суті для цього нічого не зробив.Шкода тільки що від цих ігрищ страдають люди.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Bob від 25 Грудня 2008, 14:44:56
Цікаво...співпадіння просто чи щось інше...якщо не помиляюсь, в 1998 коли обвалилась гривня головою Нацбанка був Ющенко...І зараз, коли Ющенко при владі, знов відбувається дефолт... 
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: юрист від 25 Грудня 2008, 16:01:56
дефолт...
Дефолт - це відмова боржника від виконання власних зобовязань за борговими цінними паперами, несек"юритизованими позиками і кредитами.
Відповідь від: 25 Грудня 2008, 15:59:00
Може ви мали на увазі Девальвація?
Відповідь від: 25 Грудня 2008, 16:00:11
Девальвація -зменьшення вартості нац.валюти щодо світового грошового стандарту або зменьшення офіційного курсу валюти.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Bob від 25 Грудня 2008, 16:30:31
Дефолт України, підприємств, банків...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 25 Грудня 2008, 16:44:54
А що? після заяви Тимошенко ,до вечора економічна ситуація так різко покращилася що так долар за годину полетів вниз?
А може після заяви Президента???  :) Якби все було так просто і одним лиш словом встановлювався курс...

Ви самі чудово знаєте хто насправді винен в цій оборудці,але напевно враховуючи те що ви голова партії не можете цього визнати,розумію.Ситуація з курсом Юльці абсолютно не вигідна,а от президент думає,що йому вигідна.Можливо ,матеріально це і так.але балів він собі не набере і президентського правління йому ніхто не дасть зробити,а ще можуть бути і інші проблеми.
Шановний! Ви зайвий раз заполітизовуєте очевидно економічні питання! Саме Ви сприймаєте ситуацію виключно через призму відношення людей до Вашого кумира і власної партійності! Я пробую пояснити Вам і присутнім своє ЕКОНОМІЧНЕ бачення причин кризи. Проте для Вас (і Вам подібних) ключовими словами є - він ЗА Юлю чи ПРОТИ? Якщо проти, то він невіглас і взагалі ворог. На жаль, Ваша фанатична віра у Вашого божка не дозволяє сприймати світ таким, яким він є насправді.

Цікаво...співпадіння просто чи щось інше...якщо не помиляюсь, в 1998 коли обвалилась гривня головою Нацбанка був Ющенко...І зараз, коли Ющенко при владі, знов відбувається дефолт...
Дефолт - це відмова боржника від виконання власних зобовязань за борговими цінними паперами, несек"юритизованими позиками і кредитами.
Відповідь від: 25 Грудня 2008, 15:59:00
Може ви мали на увазі Девальвація?
Відповідь від: 25 Грудня 2008, 16:00:11
Девальвація -зменьшення вартості нац.валюти щодо світового грошового стандарту або зменьшення офіційного курсу валюти.
Браво, Юрист! +1

Дефолт України, підприємств, банків...
Не говоріть про те, у чому не зовсім розбираєтесь.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Bob від 25 Грудня 2008, 16:48:00
Ну розкажіть розумник, якщо ви так розбираєтесь... :pardon І чому це я не розбираюсь, що я сказав не так...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: юрист від 25 Грудня 2008, 16:53:30
Може я щось пропустила. Знаю Дефолт:повний,частковий, технічний, крос-дефолт та суверенний. А то про що ви говорите, можете конкретизувати?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 25 Грудня 2008, 16:58:34
Ну розкажіть розумник, якщо ви так розбираєтесь...  І чому це я не розбираюсь, що я сказав не так...
До того, що Вам виклала Юрист важко додати щось більше. Де Ви були у 1998-му? Де Ви спорстерігали тоді ДЕФОЛТ! І яка участь у тодішніх подіях Ющенка?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Bob від 25 Грудня 2008, 17:05:57
А що конкретизувати - все і так видно...
Цитувати (вибране)
корпоративный и банковский сектор Украины в следующем году должен выплатить 29 млрд. долларов по краткосрочным кредитам. Еще 10 млрд. долларов необходимо будет им выплатить по долгосрочным кредитам. Около 10 млрд. долларов необходимо будет выплатить за газ. Около 2 млрд. долларов, государство должно привлечь для покрытия дефицита бюджета. Таким образом, в 2009 году Украине необходимо будет найти около 50-55 млрд. долларов на покрытие дефицита текущих операций, долгов и т.д.

Мнения экспертов подтверждаются реакцией мирового рынка кредитно-дефолтного свопа (КДС), который вырос для Украины с начала 2008 года почти в 3 раза. Рынок КДС был создан в 1994 году и сейчас оценивается в 45 трлн. долларов. Если премия по КДС для развивающихся стран по пятилетним облигациям, выпущенным государством, составляет от 50 о 200 базисных пунктов, то для Украины в середине сентября составляла 600 пунктов. При этом, если премия превышает 500 пунктов, это свидетельствует о том, что инвесторы ожидают дефолт таких облигаций. Интересно, что за несколько дней до краха банков Bear Stearns Lehman Brothers их премии КДС достигали 740 и 724 пункта соответственно.

Эксперты SigmaBleyzer обращают внимание, что за последние два года общий долг Украины вырос на 45% и составляет 100 млрд. долларов. Внешний долг частного сектора составляет 85%, из которого 29 млрд. составляет краткосрочный долг (классифицированный по первоначальному сроку погашения).

Нахождение Украины в наиболее рискованной зоне привело к резкому падению притока портфельного капитала ( в 10 раз по сравнению с аналогичным периодом 2007 года – 350 млн. долларов).
Цитувати (вибране)
в 1998-1999 годах, когда НБУ возглавлял нынешний Президент Виктор Ющенко, гривня упала в 2-2,3 раза. «Это уже стало плохой традицией для Украины… окончилось это дефолтом Украины в 98-м году, и то же самое делается сейчас»
і тд і тп....

Відповідь від: 25 Грудня 2008, 17:04:27
Ну розкажіть розумник, якщо ви так розбираєтесь...  І чому це я не розбираюсь, що я сказав не так...
До того, що Вам виклала Юрист важко додати щось більше. Де Ви були у 1998-му? Де Ви спорстерігали тоді ДЕФОЛТ! І яка участь у тодішніх подіях Ющенка?

Яка різниця де я був і чим займався??? Я жив в цій країні,зараз живу, і це відображається все на моєму житті, житті моїх рідних і тд.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 25 Грудня 2008, 17:12:54
Цікаво...співпадіння просто чи щось інше...якщо не помиляюсь, в 1998 коли обвалилась гривня головою Нацбанка був Ющенко...І зараз, коли Ющенко при владі, знов відбувається дефолт...
Не було дефолту у 1998-му. І зараз немає наразі. І при чому Ющенко у 1998-му? Давайте будемо толерантніші і думати над кожним написаним словом! Згода?
Відповідь від: 25 Грудня 2008, 17:10:29
Яка різниця де я був і чим займався??? Я жив в цій країні,зараз живу, і це відображається все на моєму житті, житті моїх рідних і тд.
Я Вас розумію, бо також жив і живу тут. Але треба шукати реальні причини того, що відбувається, а не зводити все до "Ющенко - собака, криза від нього"! Бо від неправильної оцінки причин буде ще більш боляче. Але згодом.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Bob від 25 Грудня 2008, 17:19:27
Толерантніші до кого? Да влади? :=) Ющенко в 98 був головою Нацбанка, якщо не помиляюсь, і сумніваюсь, що він не при чому... в 98 дефолту не було- а що ж було? Не має різниці, яким словом це назвати - важлива суть - курс гривні обвалився тоді в 2,8 рази, купити долар практично було не можливо, імпорт подороржчав в два раза, а зарплати залишились на тому ж рівні... Дефолт, не дефолт - криза була,і подібне відбувається зараз...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 25 Грудня 2008, 17:23:36
Толерантніші до кого? Да влади?
Чому б і ні? Ви вважаєте це непристойним?

Ющенко в 98 був головою Нацбанка, якщо не помиляюсь, і сумніваюсь, що він не при чому... в 98 дефолту не було- а що ж було? Не має різниці, яким словом це назвати - важлива суть - курс гривні обвалився тоді в 2,8 рази, купити долар практично було не можливо, імпорт подороржчав в два раза, а зарплати залишились на тому ж рівні... Дефолт, не дефолт - криза була,і подібне відбувається зараз...
О, це конкретніше. Сталася різка девальвація гривні. Як і зараз. Які причини? Причини - в ЕКОНОМІЦІ, а не у тому. яке прізвище у Голови Нацбанку!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Bob від 25 Грудня 2008, 17:43:01
А хто каже, що причина в прізвищі? :o Причина в економіці, ЯКУ "ДИКТУЄ" ВЛАДА і причина не в прізвищі, а що знову ці олюди при владі і знов не все гаразд...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 25 Грудня 2008, 17:54:40
Дефолт - це відмова боржника від виконання власних зобовязань за борговими цінними паперами, несек"юритизованими позиками і кредитами.
А якщо цей боржник - країна? Давайте оцінимо величину зовнішнього боргу України і фінансові активи країни, ВВП за останні 5 років
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: DVania від 25 Грудня 2008, 18:46:49
Шановний! Ви зайвий раз заполітизовуєте очевидно економічні питання! Саме Ви сприймаєте ситуацію виключно через призму відношення людей до Вашого кумира і власної партійності! Я пробую пояснити Вам і присутнім своє ЕКОНОМІЧНЕ бачення причин кризи. Проте для Вас (і Вам подібних) ключовими словами є - він ЗА Юлю чи ПРОТИ? Якщо проти, то він невіглас і взагалі ворог. На жаль, Ваша фанатична віра у Вашого божка не дозволяє сприймати світ таким, яким він є насправді.
  НА жаль у нас вже суспільство заполітизоване в тому числі і я і Ви.От наприклад Ви можете об'єктивно оцінювати діяльність ЮВТ в економіці?відомо ж що немає абсолютно добрих,або поганих людей.Сумніваюсь, навіть якщо ви і бачите щось корисне що вона зробила, не скажете.Як напевно і я.Це неправильно і добре би було оцінювати людей об'єктивно.  А на рахунок божка не треба таке писати..Я християнин і у мене один Бог як думаю і у Вас і у них(ЮВА,ЮВТ)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 26 Грудня 2008, 10:39:47
А на рахунок божка не треба таке писати..Я християнин і у мене один Бог як думаю і у Вас і у них(ЮВА,ЮВТ)
Погоджуюсь - не можна творити собі кумирів. Я стараюсь так робити, сподіваюсь, і Ви так чините.

причина не в прізвищі, а що знову ці олюди при владі і знов не все гаразд...
То кого і на кого треба поміняти?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 26 Грудня 2008, 11:10:07
Обидвох і раду теж. І чим швидше тим краще!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 26 Грудня 2008, 11:14:47
Обидвох і раду теж. І чим швидше тим краще!!!
Обидвох?! А Тимошенко то за що?  :) Раду розігнати? Дострокові вибори??? Юра, чи це Ви?! Не впізнаю...  :)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 26 Грудня 2008, 11:33:07
Так це я. Дострокові бо ви ж самі говорите, що коаліції нема. От коли це нема буде більш явним буде зобовязаний президент оголосити вибори ще раз. А якби був нормальни, то б одразу і президентські затіяв, подавши у відставку. І так йому новий парламент імпічмент організує. Там більшість будуть мати вже ПР, а Ющенко їм тоді буде так потрібний як зраз Ющенкові потрібна Юлька.
Не довго залишилося чекати. Побачимо чи справдиться.
Відповідь від: 26 Грудня 2008, 11:32:28
Тимошенко автоматично після проголошення нової більшості. Коаліцій вже не треба буде.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 26 Грудня 2008, 12:46:42
йойойойй хлопці наразі треба не винних шукати а вихід із ситуації!!! нажаль я не знаю як організовуються всякі акції протесту чи мітинги!!! і нажаль в мене нема коштів що б їх фінансувати!!! але єдиний вихід на сьогоднішній день показати владі що ми всетаки нація!!! а не гнати один на одного!!! і ющенко і тимошенко і янукович показали що вони не можуть нормально керувати країеною отже потрібно дати владу іншим більш талановитим і прагматичним!! головне що б не вийшло так як в 17 році!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 26 Грудня 2008, 13:54:06
Ну а я про що?
Я просто сподіваюся ще на те, що воно якось само еволюційним шляхом вирішиться.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 26 Грудня 2008, 20:10:00
через пів міліона років :=)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: юрист від 09 Січня 2009, 13:40:52
через пів міліона років
думаю, на пару років швидше, але ми того не побачимо :patient
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 11 Січня 2009, 15:36:37
і ющенко і тимошенко і янукович показали що вони не можуть нормально керувати країеною отже потрібно дати владу іншим більш талановитим і прагматичним!! головне що б не вийшло так як в 17 році!!!

В Україні тасується одна і та сама колода політиків і нема механізму висунення нових незаплямованих людей. Чесні люди в політику нажаль не доходять і не відомо чи коли щось зміниться. Наші політики дивляться так як їм хочеться, а не так як правильно. Це просто нонсенс, щоб при такому вигідному геграфічному положенні в країні була така ситуація. Замість того, щоб підтримувати дружні зв"язки з Заходом та Росією,  ми пересварилися з усіма з ким тільки можна було. Абсолютно необдумано сваритись з кимось країні, якій не вистачає газа і нафти. Через те, що деякі політики вирішують показати свою крутизну, мол "Як я цих москалів" (приїзд глави "Нафтогаза" в Росію та його вимога надати під час переговорів перекладача з російської мови) бідні пенсіонари та малоімущі тепер ломають голову як їм за газ розраховуватись
Криза звичайно ж світова, але такого рівня як в нас вона не досягла ніде, цей рівень створений штучно. Планова операція по вибиванню грошей з населення. Звичайно ж ініціатива народу вкрай необхідна, щоб піти на вибори чи на майдан. Але хто тепер куди піде, після такого обману і краху сподівань на те, що все буде добре.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: юрист від 12 Січня 2009, 09:05:36
якій не вистачає газа і нафти
На мою думку, у Вас застарілі данні, так років на 150. В нас є все, але треба видобувати. За це, на жаль ніхто братись не хоче (мається на увазі в державному маштабі), а іншим не дозволяють(іноземцям).
Відповідь від: 12 Січня 2009, 08:49:22
деякі політики вирішують показати свою крутизну, мол "Як я цих москалів" (приїзд глави "Нафтогаза" в Росію та його вимога надати під час переговорів перекладача з російської мови)
Так, звичайно, те, що в наших представників (державного рівня) немає в штаті своїх перекладачів - це мінус, а те, що представник скористався послугами перекладача-це плюс, так як російська мова (не просто розмовна і не та, що ми слухаємо пе телевізору) дуже відрізняється від української і це не в магазині стояти "сплетничати".
Відповідь від: 12 Січня 2009, 08:54:52
пенсіонари та малоімущі тепер ломають голову як їм за газ розраховуватись
Це дійсно так, а факт річ вперта, але яб сказала, що в "малоімущих" є пільги як і в пенсіонерів, а в інших дійсно ця проблема виникла не на підставі вказаних дій керівництва держави, а тому, що багато людей залишилось без роботи.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 12 Січня 2009, 09:06:00
Ну а що має робити, хоч якось мусить оргизатися  :(
Але ситуація нехороша. Уявіть, що зараз Росія починає давати газ. Щоб його транспортувати до Європи потрібно спалювати той таки газ, бо компресори що його перекачують, на ньому ж і працюють. Росія Україні газ і надалі не продаватиме, а де брати газ для перекачки? Кажуть  :moskali, купляйте у європейців  :)
Росія дійсно закупила у Туркменіїї газ по вищій (АЛЕ НА ЧАС ПОКУПКИ НОРМАЛЬНІЙ)  ціні, а зараз думає як змусити Україну схавати той газ та ще й так, щоб наварити.
Тепер про дальше майбутнє. Звісно, що нам доведеться змиритися з тим, що ціни в 200-250 доларів вже не буде. А тому треба пробувати хоч на транзиті трохи виторгувати і швидко підписувати хоча б короткотривалий (на квартал) договір на поставку і транспортування. З іншого боку варто віддати Європі або конкретній європейській країні в оренду нашу газотранспортну на рік-два. То би бв гарний вихід.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: юрист від 12 Січня 2009, 09:11:07
З іншого боку варто віддати Європі або конкретній європейській країні в оренду нашу газотранспортну на рік-два. То би бв гарний вихід.
Оце так!!!!!!!!!!!!! Це дійсно гарний вихід!!!!!!!!!! Але яка країна схоче відповідати за Російське "добро"?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 12 Січня 2009, 10:55:06
Хочуть газу - хай влызають у то багно у якому ми давно.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 12 Січня 2009, 16:09:34
Тимошенко: реальний курс - 6-6,5 грн. за долар
(http://images.unian.net/photos/2008_10/1224602064.jpg)

Приховано: Показати
УНІАН (www.unian.net)   

12.01.2009 14:54 
Тимошенко: реальний курс - 6-6,5 грн. за долар

Прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО заявляє, що Національному банку доведеться виконувати закон - приймати рішення про рефінансування банків з урахуванням думки уряду.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона заявила сьогодні, коментуючи на прохання журналістів заяву Нацбанку про відмову виконувати норму закону про держбюджет, згідно з якою рішення про рефінансування банків має узгоджуватись з урядом.

«Я впевнена, що Національний банк, хоча він абсолютно незалежний від уряду, але, як виявилось, незалежний і від країни, то все одно йому доведеться закони виконувати», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

При цьому вона ще раз відзначила, що нинішній курс гривні до долара абсолютно економічно не обгрунтований і демонструє «злочинну політику» НБУ і відносно банків, і щодо людей, які взяли кредити, і така політика призводить до масштабної інфляції.

Ю.ТИМОШЕНКО наголосила, що на сьогодні реальний курс гривні до долара становить 6-6,5 грн. за долар.

«Я ще раз хочу звернутися до Національного банку – немає жодних підстав сьогодні мати такий курс гривні до долара. Максимум, що може бути – це 6-6,50. Інший (курс – УНІАН) це спекуляція, що дає змогу наживатися на біді України, на кризі, на тих людях, які від цього потерпають», - сказала вона.

Як повідомляв УНІАН, 26 грудня Верховна Рада прийняла Закон «Про Державний бюджет України на 2009 рік». 29 грудня Президент України Віктор ЮЩЕНКО підписав його.

Стаття 86 держбюджету на 2009 рік зобов`язує Національний банк України погоджувати порядок рефінансування комерційних банків з Кабінетом Міністрів.

Потім Президент України Віктор ЮЩЕНКО звернувся до Конституційного Суду для вирішення питання про відповідність Конституції України статті 86 Закону "Про Державний бюджет на 2009 рік" (про обмеження права Національного банку одноосібно здійснювати рефінансування комерційних банків).

У своєму конституційному поданні Президент спирається на попередні рішення КС, в яких суд дійшов висновку, що зупинення законом про державний бюджет України дії інших законів України, внесення змін до інших законів України, встановлення іншого (додаткового) правового регулювання відносин, що передбачене законами України, не відповідає низці норм Конституції України.

Президент просить КС визнати не відповідною Конституції України (неконституційною) статтю 86 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 12 Січня 2009, 16:15:49
гггг з якої такої???? взагалі чому курс виріс ні з того ні з сього. чому  курс впав точнісінько на миколая а виріс точнісінько після степана. це ж явна змова. реальний курс бакса на мою думку 4.70-4.75
Відповідь від: 12 Січня 2009, 16:15:21
з народу тупо викачують бабло!!! :ganba питання тільки хто???
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 12 Січня 2009, 18:55:54
реальний курс бакса на мою думку 4.70-4.75
Зі всією відповідальністю заявляю: реальний курс - 1.60 грн за долар!!! Чесно-чесно! Мені вчора сон приснився...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 12 Січня 2009, 18:59:20
сон віщий???  :=)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 12 Січня 2009, 19:02:30
Не менш, ніж в Юлі  :=)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 12 Січня 2009, 19:04:30
На мою думку, у Вас застарілі данні, так років на 150. В нас є все, але треба видобувати. За це, на жаль ніхто братись не хоче (мається на увазі в державному маштабі), а іншим не дозволяють(іноземцям).

В тому то і справа, поки нам з того "всього" нема ніякої користі, можна вважати , що цього "всього" в нас і нема.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 12 Січня 2009, 19:23:29
поки ми не будемо відстоювати свої права і політики не будуть нести кримінальну відповідальність за свої дії до того часу так і будемо жити!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: syddia від 19 Січня 2009, 16:31:05
  Криза триває - особисто мені ще не виплатили авансу за цей місяць, а зарплату обіцяють дати не раніше середини лютого, хоча завжди видавали в останні дні місяця. :'-(
  Про те, що повністю урізали премії, то я взагалі мовчу. :censore
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 19 Січня 2009, 17:39:08
ггг і це тільки початок!!! :help
Відповідь від: 19 Січня 2009, 17:34:31
з.і. наша влада відкинула нашу країну на 10 років назад в економічному розвитку. знову весь бізнес перейде в тінь. а корупція зросте ще більше!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: syddia від 19 Січня 2009, 21:56:05
Вже кинули на зарплатну карточку мані :P
Правда аванс на половину менший ніж місяць тому. :'-(
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 20 Січня 2009, 09:47:15
Так, це лише початок. Ближче до кінця місяця і початку наступного проблеми будуть відчутніші. А далі...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 20 Січня 2009, 11:51:46
Вже зле. Нема чим людям за грудень зарплату дати, а за січень коли самі вихідні -  :drink, то взагалі дуля буде.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: syddia від 23 Січня 2009, 12:17:52
Незабаром будемо отримувати зарплату ось якими струйовими купюрами :=)
(http://s44.radikal.ru/i103/0901/40/f99da997af65.jpg) (http://www.radikal.ru)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 27 Січня 2009, 22:35:31
http://www.epravda.com.ua/publications/497ee1f14c7d6/ (http://www.epravda.com.ua/publications/497ee1f14c7d6/)

Ну от і все. Раз вже Пинзеник пішов на такий крок - ситуація дуже серйозна. Сьогодні мав зустрічі з кількома нардепами. Підтверджують.
Хто ще хоче обирати Президентом Тимошенко - готуйте рюкзаки для дрібних мільйонних купюр...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: syddia від 28 Січня 2009, 09:43:54
Цитувати (вибране)
(http://s40.radikal.ru/i089/0901/28/b572dd2a5b86.jpg) (http://www.radikal.ru)
  Погоджусь, що відповідальність за стан економіки у нашій державі лежить у першу чергу на Кабінеті Міністрів України і саме його членам шукати вихід із теперішньої кризи. Прізвища можуть змінитись, але КМУ через це не перестане бути урядом України.
  Припустимо, що у процитованому уривку п.Пинзеник (його думку я завжди поважав) як член уряду запропонував один з реальних заходів по виходу із кризи, ну або, принаймні, дотримання цього правила не дозволить усугубитись кризовій ситуації.
  Особисто з мене, як з держслужбовця, вже почали... зменшення зарплатні це лише видиме погіршення мого становища.
  Та я хочу звернути увагу на те, що попереднє повідомлення Ігора_О я перемістив сюди з теми "Хто на Вашу думку буде наступним Президентом України???", але чому б не розпочати обмеження саме з Гаранта. Ну, наприклад, запропонувати йому їздити не на джипах, а на броньованій Таврії, не кататись на лижах, а включити свої банкірські мозги і спільно допомогти вийти з кризи. Обмеження повинні стосуватись всіх і вся.
  І на сам кінець, давайте не будемо фінанси та економіку політизувати, а політику зводити тільки до грошей та брудних балачок. ;)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 28 Січня 2009, 10:11:33
Ну, наприклад, запропонувати йому їздити не на джипах, а на броньованій Таврії,
Гарант вже давно економить на водіях - їздить за кермом сам, а деколи ще й Прем'єра возить  :)

включити свої банкірські мозги і спільно допомогти вийти з кризи.
Саме тому Гарант і не дає Прем'єру добратись до Нацбанку і увімкнути друкарський станок. Я не виправдовую Стельмаха і його дії в час кризи. Його треба було міняти, давно. Але не в цей час. Тому Гарант робить правильно.

І на сам кінець, давайте не будемо фінанси та економіку політизувати, а політику зводити тільки до грошей
На жаль, політика нерозлучно йде з економікою. Наприклад, обіцяний Тимошенко економічний "Український Прорив" допоміг їй виграти політичну боротьбу. "Прориву" не сталося. Вірніше, "прорвало", але не там і не так. І ці економічні результати даються взнаки на політичному рейтингу.

та брудних балачок.
Це - до Тимошенко.

А насправді - картина невтішна. Я обіцяв дати аналіз міському Бюджету-2009. Він готовий, але зараз готую на сесію 5-го лютого проект уточнення. Надіюсь, що новий варіант буде не такий страшний. Хоча попередні результати січня, які я маю, не дають приводів радіти. На жаль.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 28 Січня 2009, 11:17:48
"джинсу" читаєте?  ;)
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=188410187&cat_id=43255
Цитувати (вибране)
«Міністр фінансів України не пише ніяких таємних доповідних записок Уряду. Факт вчорашньої публікації в деяких ЗМІ «таємного докладу» я розцінюю як сфальсифіковану провокацію», - заявив сьогодні Міністр фінансів Віктор Пинзеник.

Прес-служби Міністерства фінансів та Кабінету Міністрів України просять засоби масової інформації зняти матеріали стосовно «секретної доповідної» та утриматися від провокаційних публікацій на цю тему.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: oleg1981 від 28 Січня 2009, 11:44:26
«Я не знайомий з публікацією в інтернеті. Міністр фінансів пише багато доповідних записок Уряду. Вони не призначені для публічного обговорення. Матеріали, що підлягають публічному обговоренню, розміщуються на сайті Міністерства фінансів України. Факт вчорашньої публікації я розцінюю як провокацію», - зазначає Міністр.

http://www.minfin.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=192036&cat_id=53608

Як говориться відчутй різницю.Нікто не каже що записка є фальсифікацією.Міністр просто жалкує що відбувся сам факт витоку інформації
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 28 Січня 2009, 12:33:43
"джинсу" читаєте?
"Джинса" - це матеріал, написаний журналістом на замовлення, за гроші. А під цими матеріалами стоїть підпис Пинзеника.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 28 Січня 2009, 14:32:15
Нікто не каже що записка є фальсифікацією.
а це як зрозуміти?
Міністр фінансів України не пише ніяких таємних доповідних записок Уряду. Факт вчорашньої публікації в деяких ЗМІ «таємного докладу» я розцінюю як сфальсифіковану провокацію
дивно, читаєте і не бачите, або не хочете бачити  :duvno

написаний журналістом на замовлення
ваша цитата ж теж не посилання на офіційне джерело і статтю хтось "малював".
Я вам підпис Ющенка можу намалювати. Часи фотошопів давно уже наступили.  ;)
 цікава логіка, інтерв ю з Ю.Тимошенко називаєте "джинсою", а сумнівні скани - ні. ;)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: oleg1981 від 28 Січня 2009, 14:44:46
Цитувати (вибране)
«Міністр фінансів України не пише ніяких таємних доповідних записок Уряду. Факт вчорашньої публікації в деяких ЗМІ «таємного докладу» я розцінюю як сфальсифіковану провокацію», - заявив сьогодні Міністр фінансів Віктор Пинзеник.
Хтось чув цю заяву від самого Пинзеника ?Ці слова взяті з офіційного сайту Кабміну.На сайті мінфіну інше формулювання яке зовсім міняє суть
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 28 Січня 2009, 16:04:18
дивно, читаєте і не бачите, або не хочете бачити
Ви цитуєте Кабмін, а не Пинзеника. На сайті Мінфіну - заява трохи інша:
“Я не знайомий з публікацією в Інтернеті. Міністр фінансів пише багато доповідних записок уряду. Вони не призначені для публічного обговорення. Матеріали, що підлягають публічному обговоренню, розміщуються на сайті Міністерства фінансів України. Факт вчорашньої публікації я розцінюю як провокацію
Пинзеник називає провокацією факт оприлюднення цієї записки, а не саму записку.

ваша цитата ж теж не посилання на офіційне джерело і статтю хтось "малював".
Я вам підпис Ющенка можу намалювати. Часи фотошопів давно уже наступили. 
 цікава логіка, інтерв ю з Ю.Тимошенко називаєте "джинсою", а сумнівні скани - ні.
Інтерв'ю, навіть на місцевому рівні - дуже часто є замовними. Це я знаю достеменно (на власному досвіді). А щодо сканів... Пинзеник міг звернутися до СБУ, чи до суду, чи до прокуратури, якщо це підробка...
Не всі вважають це неправдою: http://www.pravda.com.ua/news/2009/1/28/88661.htm (http://www.pravda.com.ua/news/2009/1/28/88661.htm)
Крім того, щоб переконатися в тому, що Пинзеник пише правду - достатньо вийти на вулицю і поговорити з людьми.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 29 Січня 2009, 13:12:38
а от і справжня записка Пинзеника.  :=)
якщо це фальшивка, то пан міністр уже мабуть звернувся до СБУ і Юлія Володимірівна теж. Її резолюція там теж фігурує.  :=)
Приховано: Показати
(http://pics.livejournal.com/donvinton/pic/000gbqqf)


зі.
завжди має бути якась логіка у подібних вчинках. Якщо б така записка була, то метою її мало бути зняття відповідальності з пана міністра і якщо на неї не прореагували, то він би уже мав бути у відставці.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 29 Січня 2009, 15:54:19
завжди має бути якась логіка у подібних вчинках. Якщо б така записка була, то метою її мало бути зняття відповідальності з пана міністра і якщо на неї не прореагували, то він би уже мав бути у відставці.
Так логіка якраз і є! Правильно - прикрити задницю.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 12 Лютого 2009, 11:32:57
В США найден человек, с которого начался мировой кризис

http://www.rb.ru/orsn/story/5665987.html
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 12 Лютого 2009, 13:38:40
А в який спосіб світова фінансова криза опинилась в Україні і чому так боляче вдарила - там нічого не написано?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: advokat від 12 Лютого 2009, 13:59:15
На жаль нічого:=(  Тільки брєд про те, як все почалось з однієї людини))
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 12 Лютого 2009, 19:25:06
просто на прикладі однієї людини показали як розвивалась криза!!! в україні спочатку почалась банкіська криза тобто в банків кризи нема вони то бабкі з народу видушили але довіру втратили(помоєму тупо!!! :ganba) але розвитку кризи сприяє політична криза  україні. і в мене таке враження що наші народні обранці вже звикли що країна перебуває в кризі!!!!! у нас стабільна країна у нас стабільно криза. вихід один або політики самі зрозуміють що так далі не можна або ми скоро їм допоможем!!!! :-[
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 14 Лютого 2009, 12:45:00
наші народні обранці вже звикли що країна перебуває в кризі!!!!!
Не тільки депутати, але весь політикум
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Хорс від 16 Лютого 2009, 15:36:40
Криза - це новий лохотрон: прибутки українських банків зросли вдвічі

21:08 14.02.2009

За попередніми даними, сумарний прибуток українських банків за підсумками січня 2009 року становив 2,5 млрд. гривень, що майже в 2 рази більше, ніж у січні 2008 року (1,3 млрд. гривень). Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті Національного банку.

Так, за даними НБУ, доходи українських банків минулого місяця становили 12,5 млрд. грн., зокрема, відсоткові доходи – 10,5 млрд. грн. (або 84,4% від загальних доходів), комісійні доходи – 1,2 млрд. грн. (або 9,4%).

Витрати банків у січні становили 10 млрд. грн., зокрема, відсоткові витрати – 6,1 млрд. грн. (або 60,8% від загальних витрат), комісійні витрати – 0,1 млрд. грн. (або 1,4%).

При цьому Нацбанк відмовився від надання розгорнутої інформації про структуру доходів і витрат банків, як це практикувалося раніше.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 17 Лютого 2009, 14:36:54
Не тільки депутати, але весь політикум
ну я це і мав на увазі!! :)
За попередніми даними, сумарний прибуток українських банків за підсумками січня 2009 року становив 2,5 млрд. гривень, що майже в 2 рази більше, ніж у січні 2008 року (1,3 млрд. гривень).
банки рахують свої прибутки в доларах!!! але це нас і так не рятує!!!! нас маю на увазі народ!!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Хорс від 17 Лютого 2009, 14:44:34
банки рахують свої прибутки в доларах!!! але це нас і так не рятує!!!! нас маю на увазі народ!!!!
все одно виходить більше ніж 1.3
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 17 Лютого 2009, 14:49:22
я маю на увазі переведи гривні на сьогоднішній курс!!!! чи що ти мав на увазі??
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Хорс від 17 Лютого 2009, 14:59:47
я маю на увазі переведи гривні на сьогоднішній курс!!!! чи що ти мав на увазі??
це й мав
за минулим
1.3 - 0.26
за теперішнім
2.5 - 0.32

0.26 за теперішнім 2
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 18 Лютого 2009, 22:22:25
А про кризу давно попереджали...
от тільки питання в тому попереджали, тому що планували її зробити, чи тому, що припускали за можливе..
http://bin.com.ua/templates/news_article_big.shtml?id=72718
Цитувати (вибране)
МВФ предупреждает Украину о приближении острого экономического кризиса
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 20 Лютого 2009, 20:12:53
Фільм "Криза" (увага, ненормативна лексика!)  :!!
http://www.youtube.com/watch?v=fH2KEVZJQls
Сподобалась остання фраза:
- За це я і люблю український народ - достатньо знайти крайнього і уже зовсім не обовязково шукати вихід з кризи.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 21 Лютого 2009, 11:01:52
СУПЕР!!!!! :-D :-D :-D
Відповідь від: 21 Лютого 2009, 11:00:42
Єдине що з курсом долара помилилися, бо вже не 6,5 а 8,5  :ganba
Відповідь від: 21 Лютого 2009, 11:01:21
Догаздувалися до того, що народ за Кучмою ностальгірує!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 25 Лютого 2009, 21:35:02
Рекомендую прочитати книгу. Маргрит Кеннеди :: Деньги без процентов и инфляции. Как создать средство обмена, служащее каждому http://bookz.ru/authors/margrit-kennedi/margrken01.html
автор дуже доступно пояснює "порочність" сучасної грошової системи. Власне там описані і причини теперішніх криз, а також запропонована альтернатива. Цитата з книги:
Приховано: Показати
В конце ХIХ века Сильвио Гезель, преуспевающий коммерсант, работавший в
Германии и Аргентине, заметил, что иногда его товары продавались быстро и за
хорошую цену, а в другое время продавались медленно, с тенденцией к снижению
цен.  Он  начал размышлять об этом  и искать  причины  такого хода событий и
быстро понял, что такие подъемы и спады мало зависят от спроса на его товары
или их качества, а почти исключительно - от цены денег на денежном рынке.
     Гезель начал следить за такими колебаниями и скоро пришел к выводу, что
люди  покупали тогда,  когда  процентные ставки были низкими  и не  покупали
тогда, когда они были высоки. Причина того, что  денег  было  то меньше,  то
больше, заключалась в желании или  нежелании обладателей денег давать их под
проценты. Если  они могли получить  меньше  2,5%,  преобладающей становилась
тенденция к тому,  чтобы оставлять деньги у себя, что приводило к уменьшению
объемов капиталовложений, приводившего, в свою очередь, к банкротству фирм и
уменьшению  количества  рабочих  мест.  Если  через  некоторое  время  вновь
отмечалась готовность людей платить больше процентов  за  получаемые деньги,
они   снова   охотно   предоставлялись.   Таким   образом   начинался  новый
экономический цикл. В его начале процентные  ставки  и  цены  на товары были
высокими, затем, с постепенным увеличением товарной и ускоренным увеличением
денежной  массы,  процентные  ставки  снова  снижались   и,  наконец,  снова
приводили к "забастовке" капитала.
     Сильвио Гезель объяснял этот феномен тем,  что в отличие от всех других
товаров и услуг деньги можно оставлять у себя практически без затрат. Если у
одного человека есть  корзина яблок, а у  другого  есть деньги,  то владелец
яблок будет  вынужден продать их уже через короткий срок,  чтобы не потерять
свой товар. А обладатель  денег  может  подождать, пока  цена  не  придет  в
соответствие  с  его  представлениями.  Его  деньги  не  требуют  "складских
расходов". а наоборот,  дают  "выгоду ликвидности", т.е., имея в кармане или
на счете в банке  деньги, можно ожидать  того, когда наступит удобный момент
или цена снизится до такого уровня, когда товар выгодно купить.
     Сильвио  Гезель  делает  вывод:  если  бы  мы смогли  создать  денежную
систему,  в которой деньги,  как и  все  другие  товары  и  услуги,  требуют
складских расходов (при этом в основу таких  складских расходов следовало бы
заложить  в  среднем  5%  годовых, что  в  точности соответствовало  бы  тем
процентам, которые платились в  ходе  истории за  деньги), экономика была бы
освобождена  от подъемов  и  спадов  в результате  спекуляции  деньгами.  Он
предложил создать в рамках этой денежной системы такие условия, чтобы деньги
при этом "ржавели", т.е. облагались бы платой за пользование.

Дуже цікава думка.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 25 Лютого 2009, 21:52:14
Думка і справді цікава і революційна, але то так як і з альтернативними джерелами енергії замість двигуна ВЗ. Ніхто не захоче впроваджувати. Довелося б запускати глобальний проект, а то знов запахне масонством і знайде масу ворогів.
Думаю людство таки буде змушене зробити революційні зміни у грошовій системі, але буде то не цього року і навіть не за 2-3 роки. Багато на кону у власників великих капіталів, щоб добровільно йти на порушення свого спокійного тримання капіталу на користь можливій ( але не гарантовано) загальній вигоді.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 26 Лютого 2009, 11:48:30
в книзі описані подібні експерименти, які проводились на рівні невеличкого містечка.
Приховано: Показати
Цитувати (вибране)
В 30-х годах нашего столетия последователи теории Гезеля, теории свободной экономики, провели с беспроцентными деньгами несколько экспериментов, доказавших правильность этой мысли. В Австрии, Франции, Германии, Испании, Швейцарии и США предпринимались попытки внедрения свободных денег для устранения безработицы. Наиболее успешным оказался эксперимент в австрийском городе Вёргль. 7
В Вёргле, имевшем тогда население 3000 человек, идея денежной реформы овладела умами в 1932-1933 гг. Бургомистр города убедил коммерсантов и управленческий персонал в том, что никто ничего не потеряет, а наоборот, много приобретет за счет эксперимента с деньгами в той форме, как это изложено в книге Сильвио Гезеля “Естественный экономический порядок”.
Горожане выразили согласие, магистрат выпустил 5000 “свободных шиллингов” (т.е. беспроцентных шиллингов), которые были покрыты такой же суммой обычных австрийских шиллингов в банке. В городе был построен мост, улучшено состояние дорог, увеличились капиталовложения в общественные службы. Этими деньгами оплачивались зарплаты и материалы, торговцы и предприниматели принимали их в качестве оплаты.
Плата за пользование этими деньгами составляла ежемесячно 1%, т.е. 12% в год. Вноситься она должна была тем, кто имел банкноту в конце месяца. Плата вносилась в форме марки с номиналом 1% от стоимости банкноты, приклеивавшейся на обратной стороне банкноты. Без такой марки банкнота была недействительна. Такая небольшая плата привела к тому, что любой человек, получавший свободные шиллинги в качестве оплаты, старался их как можно быстрее потратить, прежде чем перейти к оплате своими обычными деньгами. Жители Вёргля даже свои налоги оплачивали заранее, чтобы избежать внесения платы за пользование деньгами. В течение года 5000 свободных шиллингов были в обращении 463 раза, было произведено товаров и услуг на сумму около 2 300 000 шиллингов (5000 х 463). Обычный шиллинг за это время был в обращении всего 213 раз. 8
Именно в это время, когда многие страны Европы вынуждены были бороться с растущей безработицей, уровень безработицы в Вёргле снизился за год на 25%. Полученная магистратом плата, обеспечившая быстрый переход денег из одних рук в другие, составила всего 12% от 5000 свободных шиллингов = 600 свободных шиллингов. Они были израсходованы на общественные нужды, т.е. на благо общины, а не на обогащение отдельных ее членов.
Когда более 300 общин в Австрии заинтересовались данной моделью, Национальный банк Австрии усмотрел в этом угрозу своей монополии. Он вмешался в дела магистрата и запретил печатание свободных местных денег. Несмотря на то, что спор длился очень долго и рассматривался даже в высших судебных инстанциях Австрии, ни Вёрглю, ни другим европейским общинам не удалось повторить этот эксперимент.
[/cut]
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 26 Лютого 2009, 11:57:40
Национальный банк Австрии усмотрел в этом угрозу своей монополии. Он вмешался в дела магистрата и запретил печатание свободных местных денег. Несмотря на то, что спор длился очень долго и рассматривался даже в высших судебных инстанциях Австрии, ни Вёрглю, ни другим европейским общинам не удалось повторить этот эксперимент.

От як завжди закінчуються гарні ідеї  :(
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 24 Березня 2009, 12:39:02
У нас звичайно все набагато простіше, як виявляється. Банки створюють для звичайних грабежів.
 :evil
http://pravda.com.ua/news/2009/3/24/91880.htm
Цитувати (вибране)
19 березня Пономар повідомив, що тимчасова адміністрація банку не може виплатити гроші вкладникам через величезні борги деяких компаній перед банком "Київ". Серед них Пономар особливо виділив компанію "Київ-Житло Інвест", яка винна банку кредитів на понад 700 млн грн. і відсотків за ними більше 100 млн грн. Ці кредити компанія отримала в основному за рахунок депозитів фізосіб-вкладників банку "Київ".

Він також назвав прізвища трьох бізнесменів, які отримали в банку кредити в розмірі 20-30 млн грн. Це якісь Ковальчук, Глотало і Чумак, які, за даними Карпенка, пов'язані з родиною господарів банку "Київ" батька та сина Марченків.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: syddia від 30 Березня 2009, 09:37:22
  Останніми днями пропустив випуски новин, може про це і в новинах казали, але я особисто чув від співробіників, що банкрутує банк "Фінанси та кредит" :(
  Особисто мені то по цимбалам, але дехто з моїх співробіників там має депозити. :=)

  Зараз хіба гроші в Ощадбанк класти, бо мало віриться, що збанкрутує державний банк. :)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 30 Березня 2009, 09:53:02
краще в банку але 3 літрову
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 30 Березня 2009, 12:21:50
Скоро нас чекає картопляна криза.  :fool
уже готують народ до підняття цін. і пояснення готові.  :fool
http://www.dsnews.ua/companies-markets/markets-regions/art39885.html
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 30 Березня 2009, 12:30:43
уже готують народ до підняття цін
Коли отак кажуть про щось, чи про когось - невизначено і в множині.... так і хочеться запитати - ХТО ГОТУЄ? ХТО ТАКІ "ВОНИ"?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 30 Березня 2009, 12:57:32
в даному випадку писав журналіст. можна припустити два варіанти. або він сам надумує і нічого такого не буде. Або стаття заказна і є люди, які в цьому заінтересовані і ціни дійсно стрімко підуть вгору. І усі будуть махати головами, що то так мало бути, навіть преса писала.
Припустимо, маємо ми з Вами багато картопельки (не мішок-два, а декілька сот тон) і вирішили підзаробити копійчину. З усіма продавцями, які дрібніші за нас ми не можемо узгодити, то ж нереально та і немає потреби. Купляємо декілька подібних статей і маємо підготовлену думку як і покупців, так і продавців, але дрібніших за нас. Продавці звичайно тільки за будуть, а покупці купуватимуть і дорожче, навіть, якщо підняти ціну в два рази, бо ж пишуть - нестача, дефіцит... А хто знає як воно є насправді?
Відповідь від: 30 Березня 2009, 12:56:51
ми вже мали соляну кризу.... які причини були для цього?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 30 Березня 2009, 13:09:41
Так-так. Купили пару статей (доречі, дуже недешевих), підготували народ... От тільки не підготували "приватників", які просто візьмуть і зіб'ють ціни... І наші "вкладення" у статті накриються мідним тазиком...

Автор же в статті пише, що ріст попиту (і відповідно цін) призведе до збільшення площ картоплі:

Многие украинцы, оставшись без работы, займутся огородами. Кроме того, мы ожидаем оттока жителей из крупных городов в сельскую местность из-за проблем в экономике», — говорит эксперт. Предполагается, что картофельные угодья в стране расширятся как минимум на 10–15%

Це якраз і підтверджує ОСНОВНИЙ ЗАКОН ЕКОНОМІКИ - ПОПИТ НАРОДЖУЄ ПРОПОЗИЦІЮ!  :)

ми вже мали соляну кризу.... які причини були для цього?
Так, був ажіотаж. І швидко спав, бо солі було - хоч завались. І все встало на місце. Це ще одне підтвердження того, що "маніпуляції" не в змозі впливати на економічні закони.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 30 Березня 2009, 13:27:17
Ага. Але ціна назад не стала! Ні на сіль ні на цукор. :ganba
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 30 Березня 2009, 13:31:25
Це ще одне підтвердження того, що "маніпуляції" не в змозі впливати на економічні закони.
ще й як в змозі. просто інколи вдало. інколи не дуже. З сіллю це взагалі маячня. Україна найбільший експротер солі. Але ж вдалось похитнути ринок! Закони то одно і вони звичайно діють, але ж ви знаєте як у нас люблять їх порушувати, навіть якщо то закони природи.  ;)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 30 Березня 2009, 13:35:02
Ага. Але ціна назад не стала! Ні на сіль ні на цукор.
Справді???
Відповідь від: 30 Березня 2009, 13:33:35
Але ж вдалось похитнути ринок!
Я думаю, ринок це навіть не помітив... Я наприклад, взнав про ажіотаж з сіллю вже після ажіотажу :)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 30 Березня 2009, 13:37:55
Многие украинцы, оставшись без работы, займутся огородами. Кроме того, мы ожидаем оттока жителей из крупных городов в сельскую местность из-за проблем в экономике», — говорит эксперт. Предполагается, что картофельные угодья в стране расширятся как минимум на 10–15%
знаєте, в мене така думка, що усі ті цифри в статті від Лукавого.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: syddia від 30 Березня 2009, 14:42:54
ми вже мали соляну кризу.... які причини були для цього?
Не наю які причини, але наслідок у мене вдома конкретний - пів полиці у кладовці завалано пачками з сіллю (постаралсь бабця  :fool )
 А ше моя бабця почала від тепер скупляти ковбасу і яйця на Великдень, бо каже, шо до того часу сильно подорожає. :(
Так шо поки живі і здорові наші бабці і дідусі, то маніпуляції мають підгрунття для впливу на економічні закони! ;)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 30 Березня 2009, 16:36:57
 :D
маніпуляції мають підгрунття для впливу на економічні закони!
Не на економічні закони, а на місце в коморах!  :=)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 30 Березня 2009, 17:14:47
ці маніпуляції це гра на емоціях. і це також економіка!!! я також взнав про сіль після ажіотажу. коли прийшовши на ринок я 15 хв. шлукав сіль. на питання що сталось кажуть та народ здурів вигрібають упаковками!!! до чого веду , якщо був ажіотаж отже комусь це було  потрібно тобто треба створити попит а пропизиція буде!!!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 13 Вересня 2009, 23:10:24
Крім банківської кризи ми ще маємо дуже серйозні економічну і політичну кризи. На мою думку, пік економічної кризи в Україні ще попереду (початок 2010 року, зима, вибори, новий виток "газової війни"), а її наслідки будуть відчутні в плині року.

Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Люся від 14 Вересня 2009, 14:13:58
новий виток "газової війни"
А Юля обіцяла, що цього року "газової війни" не буде....
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 14 Вересня 2009, 15:48:44
А Юля обіцяла, що цього року "газової війни" не буде....
Ага. Буде капітуляція.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 15 Вересня 2009, 15:10:48
http://www.ukrrudprom.ua/digest/Nashey_grivne__huge_vseh.html
Цитувати (вибране)
Почему украинская валюта пострадала больше других?
«Украинская экономика слишком открыта»
Александр ЖОЛУДЬ, экономический эксперт:
– В первую очередь, это связано с высокой открытостью украинской экономики. Когда, с одной стороны, резко упали поступления от экспорта, а с другой – существенно снизился поток валюты из-за границы в виде кредитов, у нас произошел резкий дисбаланс предложения валюты, что и привело к таким последствиям. А в большинстве других стран отношение экспорта к ВВП обычно меньше, что и позволило им менее болезненно пережить этот кризис и иметь меньшие колебания.
Приховано: Показати

Стельмаха «уходят» понарошку?
На днях президент пригрозил главе Нацбанка отставкой, намекнув Стельмаху на то, что чрезмерная эмиссия приводит к девальвации гривни.
– Думаю, Виктор Ющенко никого не собирается увольнять, просто ему нужно откреститься от Стельмаха, оградить себя от критики за скачки гривни, – пояснил «Газете по-киевски» источник, близкий к руководству НБУ. – Публично защищать главу Нацбанка он не будет, но и увольнять тоже.
Но даже если допустить, что Стельмаха «уйдут», надеяться на то, что гривня сразу укрепится, не стоит, считает экономический эксперт Александр Жолудь. По его словам, от фамилии председателя НБУ тут мало что зависит.
– Действительно, некоторые действия Нацбанка сложно объяснить, но однозначно говорить, что эти действия неправильные, я бы не стал.
К слову, на место Стельмаха метят сразу несколько его замов, больше всех шансов, по слухам, у Анатолия Шаповалова.
Как изменились курсы валют за год
Исландия – крона:
$1 на 05.09.08 – 87;
$1 на 05.09.09 – 131;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 50,6%
Британия – фунт:
$1 на 05.09.08 – 0,56;
$1 на 05.09.09 – 0,61;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 8,9%
Чехия – крона:
$1 на 05.09.08 – 17,46;
$1 на 05.09.09 – 17,87;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 2,3%
Польша – злотый:
$1 на 05.09.08 – 2,41;
$1 на 05.09.09 – 2,91;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 20,7%
Хорватия – куна:
$1 на 05.09.08 – 5;
$1 на 05.09.09 – 5,14;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 2,8%
Гондурас – лемпира:
$1 на 05.09.08 – 19,2;
$1 на 05.09.09 – 19,5;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 1,6%
Молдова – лей:
$1 на 05.09.08 – 9,9;
$1 на 05.09.09 – 11,4;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 15,1%
Аргентина – песо:
$1 на 05.09.08 – 3,04;
$1 на 05.09.09 – 3,84;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 26,3%
Болгария – лев:
$1 на 05.09.08 – 1,35;
$1 на 05.09.09 – 1,37;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 1,48%
Польша – злотый:
$1 на 05.09.08 – 2,41;
$1 на 05.09.09 – 2,91;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 20,7%
Египет – фунт:
$1 на 05.09.08 – 5,44;
$1 на 05.09.09 – 5,6;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 2,9%
Израиль – шекель:
$1 на 05.09.08 – 3,59;
$1 на 05.09.09 – 3,76;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 4,7%
Литва – лит:
$1 на 05.09.08 – 2,42;
$1 на 05.09.09 – 2,45;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 1,2%
Латвия – лат:
$1 на 05.09.08 – 0,49;
$1 на 05.09.09 – 0,49;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 0%
Россия – рубль:
$1 на 05.09.08 – 25,48;
$1 на 05.09.09 – 31,62;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 24,1%
Казахстан – тенге:
$1 на 05.09.08 – 122,3;
$1 на 05.09.09 – 152,7;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 24,9%
Беларусь – рубль:
$1 на 05.09.08 – 2151;
$1 на 05.09.09 – 2830;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 31,6%
Грузия – лари:
$1 на 05.09.08 – 1,41;
$1 на 05.09.09 – 1,68;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 19,1%
Армения – драм:
$1 на 05.09.08 – 301,4;
$1 на 05.09.09 – 376,9;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 25%
Турция – лира:
$1 на 05.09.08 – 1,24;
$1 на 05.09.09 – 1,49;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 20,2%
Украина – гривня:
$1 на 05.09.08 – 4,84;
$1 на 05.09.09 – 8,89;
падение национальной валюты за год относительно доллара – 83,6%
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 30 Вересня 2009, 13:18:29
Останніми днями пропустив випуски новин, може про це і в новинах казали, але я особисто чув від співробіників, що банкрутує банк "Фінанси та кредит"
А хто чув, що розпочалась процедура банкрутства бодай одного (!) комерційного банку в Украдіні? A їх більша 100 (!) у нас, тобто у них  ;). Тому що купка кланів править, але кодло одне КБ(и), НБУ, уряд, президент
Відповідь від: 30 Вересня 2009, 13:15:53
У нас звичайно все набагато простіше, як виявляється. Банки створюють для звичайних грабежів.
Істинно так. Відкриття комерційного банку є більшим злочином ніж його пограбування
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 14 Жовтня 2009, 00:20:53
з кожним днем переконуюсь що криза не фінансова, а психологічна чи моральна. Одним словом проблема в суспільстві а не в фінансах.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Ігор_О від 14 Жовтня 2009, 00:39:03
О! Привіт, колего! Давно не було Вас тут!  :drink
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Tandylight від 14 Жовтня 2009, 00:55:16
Бачиш, я ж казала ;)

Відповідь від: 14 Жовтня 2009, 00:47:18
Я про те, що нам тебе не вистачало  ;)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 14 Жовтня 2009, 01:13:30
дякую дуже приємно. Зараз трохи подорожую, тому заходжу рідко.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 21 Жовтня 2009, 21:56:37
підкажіть будьласка, які в Калуші ціни на продукти? На мясо, хліб, цукор, масло, помідори,огірки.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: lion від 21 Жовтня 2009, 23:04:47
Мясо свинне - 50 грн-70 грн
Хліб             - 3 грн
Помідори      - 5 грн
Масло          - 4-5 грн
Курка          - 15-18 грн
Відповідь від: 21 Жовтня 2009, 23:04:21
Цукор - 6-7 грн
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: yurko від 22 Жовтня 2009, 09:34:03
Масло мається на увазі за 200 гр.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 25 Жовтня 2009, 22:59:44
ну 4-5 грн це якесь дешеве масло. Нормальне коштувало 7-8 грн. Чому питаю!? Російська влада всіляко доказує свому народу що в Україні влада довела країну до кризи. Що в нас живуть гірше. А насправді хліб в Росії коштує всередньому 7-8 грн. Цукор 10, масло від 12, мясо 70. Це ціни в Петербурзі. Можливо б регіонах і відрізняються,але рівень цін зрозумілий. І криза тут такаж як і у нас.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: DVania від 06 Листопада 2009, 19:39:10
Ще в лютому http://forum.kalush.info/index.php?topic=2268.msg42687#msg42687 я писав,що долари це умовна цінність,а насправді папір.Ось сьогодні побачив в інтернеті інформацію і згадав. "Прощай,доллар!Амеро-новая валюта США? http://www.capital-hall.com/site/page-8748748654854  і ще таке"На саммите G-8 Медведеву подарили тестовый экземпляр международной валюты http://korrespondent.net/world/897669
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: DVania від 24 Листопада 2009, 14:50:39
Золото дорожчає http://www.24tv.com.ua/economics/2009-11-24/33677.htm
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 27 Листопада 2009, 13:45:07
Ось 2 сценарії розвитку фінансової кризи.

Песимістичний
- криза буде тривати 3-4 роки.
- через скорочення виробництва  декілька мілліонів українців залишаться без роботи
- позичальники не зможуть розрахуватися по кредитам і банки масово почнуть забирати квартири і машини
- робітники з регіонів почнуть масово покидати столицю через високу плату за оренду жтла та зниження заробітної плати. Збільшиться кількість українських гастарбайтерів
- відбудеться зниження і потім разький обвал цін на нерухомість (хоча для багатьох це, швидше, оптимістичний прогноз:))
- Через дорожнечу продуктів харчування більшість міських жителів почнуть вирощувати овочі та фрукти на дачах (теж є свої плюси: чисте повітря, поправиться здоров"я:)))

Оптимістичний

- світова криза мине протягом року
- українські підприємства знову почнуть виготовляти товари, які підуть на експорт за валюту. І через рік-два вийдуть на колишній рівень потужності виробництва
- в Америці нарешті оберуть президента у зв"язку з чим курс долара дещо зназиться (його ріст не вигідний американській економіці), і через декільк амісяців курс знову 5 грн до 1 долара
- в країні пройдуть чергові позачаргові вибори. Українці оберуть достойних депутатів, які допоможуть економіці держави вийти з кризи з мінімальними втратами.
В Україні ситуація складається за всіма ознаками песимістичного сценарію
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 10 Грудня 2009, 20:00:08
незнаю, чомусь мені здається , що буде друга хвиля кризи! Світової! Таке враження, що економіки посильніше,намагаються поглинути слабші економіки. І штати щось ніяк не впораються з кризою. А їх зовнішній борг росте дуже стрімко. Радує одне Україна не дуже інтегрована в світову економіку, і не надто різко реагує на  світову кризу, хоча є ряд проблем котрі потрібно вирішувати, а нема кому!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 10 Грудня 2009, 20:07:10
А їх зовнішній борг росте дуже стрімко
Хто знає, кому США винні?  ;)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 10 Грудня 2009, 20:16:49
на даний момент найбільше Китаю.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 10 Грудня 2009, 20:18:26
В доларах США?  :)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 10 Грудня 2009, 20:24:48
мабуть!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 10 Грудня 2009, 20:33:29
тобто півсвіту годує США. Ось такі справи  :o
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 10 Грудня 2009, 20:39:56
звичайно. Так і є!
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 10 Грудня 2009, 22:38:50
То нехай Федеральний Резервний Банк надрукує доларів, тоді уряд США погасить всі борги  :D  :good
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 10 Грудня 2009, 23:00:19
ггг цікаво було би подивитись! Дійсно цікаво. Тільки простих американців шкода. Ну і тих у кого бакси в панчосі.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Romana від 13 Грудня 2009, 23:49:19
У ранковому випуску The New York Times з'явилося повідомлення, що до закінчення президентських виборів Україна не отримає четвертий транш кредиту stand by у розмірі 3,5 мільярда доларів.

Назва джерела не називається, проте вказується, що це працівник фонду. За його словами, президент і прем'єр напередодні виборів намагаються перевершити один одного у нових витратах, хоча стан бюджету цього не дозволяє. Поки між ними не буде консенсусу, МВФ обіцяє не змінювати точку зору.

Ще одну новину повідомило "Економічній правді" джерело в посольстві України у США. "За останніми відомостями, Джейла Пазарбашіоглу втомилася від брехні і з середини січня вже не буде главою місії фонду в Україні", - сказав дипломат.

За його словами, сьогодні на неофіційному рівні у керівництва МВФ є дві чіткі позиції щодо України.

Перша виражається тезою "немає бюджету - немає грошей". За словами джерела, у фонді дуже дивуються, що Юлія Тимошенко, маючи більшість у парламенті, не змогла затвердити фінплан-2010.

Друга позиція стосується відсутності в Україні міністра фінансів - відомством досі керує прем'єр-міністр.

Крім того, дипломат відзначив два курйозні моменти, які вразили чиновників МВФ: заява про дивіденди, отримані від фонду, та виступ глави уряду на конгресі Європейської народної партії.

"Ми зробили те, чого не робив ніхто. З 1970 року такого не було. Ми отримали від МВФ, де ми є засновниками, 2 мільярди доларів дивидендів", - сказала Юлія Тимошенко.

Фонд промовчав. "Природно, ніякого спростування МВФ не робитиме, але сміялися довго", - сказав дипломат.
ось повна стаття: http://www.epravda.com.ua/publications/4b225dc93506b/
що тут казати, ніхто про нас не думає, є просто три клана на чолі з юлею, ющем і яником, які тільки й думають як пролобіювати свої бізнесові інтереси :(
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 27 Грудня 2009, 22:24:22
То нехай Федеральний Резервний Банк надрукує доларів, тоді уряд США погасить всі борги  :D  :good
Вірніше, Федеральна Резервна Система (ФРС) США

Приховано: Показати

В 1913 г. вступил в силу закон о Федеральной Резервной Системе США. Федеральным в этой системе было только название. Система не была государственной, это был частный еврейский банк, высший банк над всеми другими банками США. Еврейская олигархия захватила власть в США без войн и революций.

В задачи ФРС входило обеспечение устойчивости доллара и финансовой системы в целом. Еврейская олигархия прекрасно показала эту “устойчивость”.

Имея права по эмиссии доллара, ФРС могла по своему усмотрению вызывать инфляцию и дефляцию с целью перераспределения власти, собственности и денег.

В 1913 г. денежная масса на душу населения составляла около 148 $. К 1978 г. — 3691$. Рост объёма денежной массы в несколько раз опережал рост объёма производства товаров, работ и услуг. Реальная стоимость одного доллара 1978 г. составляла всего лишь 12 центов доллара 1913 г.

В январе 1968 г. количество долларов составляло 351 миллиард. В феврале 1980 г. — 976 миллиардов. По существу количество денег удваивается каждые 10 лет. Об обеспеченности доллара золотом все давно забыли.

ФРС способна создавать экономические циклы путем увеличения и уменьшения количества денег и кредита.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 31 Грудня 2009, 15:40:55
Ще один цікавий факт. Шарль де Голль не довіряв долару, як світовій валюті, і провів у 1965 році дедоларизацію Франції

Приховано: Показати

Отношение к доллару, как к "зеленой бумажке", у де Голля сформировалось под впечатлением анекдота, рассказанного ему еще давно министром финансов в правительстве Клемансо. "На аукционе продается картина Рафаэля. Араб предлагает нефть, русский - золото, а американец выкладывает пачку стодолларовых банкнот и покупает Рафаэля за 10 000 долларов. В итоге американец получил Рафаэля за три доллара, потому как стоимость бумаги за одну стодолларовую банкноту - три цента!".
Дедолларизацию Франции де Голль называл своим "экономическим Аустерлицем". Он заявлял: "Мы считаем необходимым, чтобы международный обмен был установлен, как это было до великих несчастий мира, на бесспорной основе, не носящей печати какой-то определенной страны. На какой основе? По правде говоря, трудно представить себе, чтобы мог быть какой-то иной стандарт, кроме золота. Да, золото не меняет своей природы: оно может быть в слитках, брусках, монетах; оно не имеет национальности, оно издавна и всем миром принимается за неизменную ценность. Несомненно, что еще и сегодня стоимость любой валюты определяется на основе прямых или косвенных, реальных или предполагаемых связей с золотом. В международном обмене высший закон, золотое правило (здесь это уместно сказать), правило, которое следует восстановить, - это обязательство обеспечивать равновесие платежного баланса разных валютных зон путем действительных поступлений и затрат золота".  Де Голль потребовал от США в соответствии с Бреттонвудским соглашением живое золото: по 35 долларов за унцию обменять 1,5 млрд. долларов. В случае отказа силовым аргументом де Голля стала угроза выхода Франции из НАТО, ликвидации всех 189 натовских баз на территории Франции и вывода 35 тысяч натовских солдат. Воинствующий генерал предложил и другим странам последовать примеру Франции - превратить долларовые резервы в золотые. США капитулировали. Генерал у власти даже в экономике действовал военными методами. Он говорил: "Интендантство пойдет следом".
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Люся від 02 Січня 2010, 20:25:04
За це скільки разів на нього був замах?
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: doktor-maks від 05 Січня 2010, 01:50:17
За це скільки разів на нього був замах?
Історики нарахували 31 замах. Втім де Голль завжди діяв сміливо і рішуче.

Повернемось до теми.
Шарль де Голль не довіряв долару, а наскільки довіряють долару українці тепер, а особливо після останньої світової кризи?
Про дедоларизацію України мова не йде, в України немає важелів впливу на США. Йдеться про готовність українців позбавитись доларових заощаджень (в кого вони залишились). Поляки, наприклад, колись масово здавали долари, щоб надати країні валютні резерви
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: gaar від 21 Травня 2010, 19:59:38
криза буде тривати 3-4 роки.
- через скорочення виробництва  декілька мілліонів українців залишаться без роботи
- позичальники не зможуть розрахуватися по кредитам і банки масово почнуть забирати квартири і машини
- робітники з регіонів почнуть масово покидати столицю через високу плату за оренду жтла та зниження заробітної плати. Збільшиться кількість українських гастарбайтерів
- відбудеться зниження і потім разький обвал цін на нерухомість (хоча для багатьох це, швидше, оптимістичний прогноз:))
- Через дорожнечу продуктів харчування більшість міських жителів почнуть вирощувати овочі та фрукти на дачах (теж є свої плюси: чисте повітря, поправиться здоров"я:)))
Хольера як завжди стає гірше.Тепер ще євро валять цікаво буде через 2 роки знову перечитати.Як, де ,у кого,стало? Фірма де я заробляю гроші живе,але зуби уже не скалить одну шосту персоналу скоротили ,мінус 16% до прошлого року по статистиці.Отака х.......ня малята.У кого пішло догори? :(
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Alexander від 21 Травня 2010, 22:53:19
в мене все гуд,і завжди йде до гори,стараюсь вчасно міняти замовників своєї роботи :)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Azazello від 21 Травня 2010, 22:57:59
- позичальники не зможуть розрахуватися по кредитам і банки масово почнуть забирати квартири і машини
Забрати квартиру чи машину можна тільки через суд. А щоб не віддати, існують хороші адвокати. І я знаю таких. Ні один клієнт поки що не позбувся ні квартири, ні машини...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Мілана від 22 Травня 2010, 00:24:49
А щоб не віддати, існують хороші адвокати. І я знаю таких. Ні один клієнт поки що не позбувся ні квартири, ні машини...
Мій адвокат успішно веде декілька таких справ, але він сам визнає, що все це не більше, ніж затягування часу на рік-два з надією на покращення фінансового стану клієнта або сприятливих змін у законодавстві (на це надії дуже мало). :'-(
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Tandylight від 22 Травня 2010, 00:35:07
але він сам визнає, що все це не більше, ніж затягування часу на рік-два
Сама з цим працюю... і теж своїм клієнтам обіцяю лише затягування проецсу і лише з метою, щоб вони мали час вийти з цього з мінімальними втратами.

Відповідь від: 22 Травня 2010, 00:32:29
можна тільки через суд
ні, не тільки через суд...Через органи нотаріату, також  :pardon
Якщо це "судове рішення" -  то забрати у Вас можуть будь-яке майно на ту сумму заборгованості, що ви винні кредитній установі, а якщо це "виконавчий напис нотаріуса" то забрати у Вас можуть лише визначене майно (те що заставлене банку за Договором застави чи іпотеки)Наприклад тільки авто чи тільки квартиру...
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: DVania від 23 Липня 2010, 20:44:37
Уряд попередив,що чергова криза вдарить по Україні вдвічі сильніще (http://tsn.ua/groshi/uryad-poperediv-scho-chergova-kriza-vdarit-po-ukrayini-vdvichi-silnishe.html)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Люся від 03 Серпня 2010, 13:30:07
Як на мене, цікава аналогія.
http://www.prostobank.ua/finansovyy_gid/neprosto/orest_grigyan/neprosto_o_finansah_argentina_ukraina_1_0_ili_otechestvennyy_variant_latinoamerikanskogo_defolta
Відповідь від: 03 Серпня 2010, 13:11:32
http://2000.net.ua/2000/forum/puls/44580
Відповідь від: 03 Серпня 2010, 13:23:14
Правда, я думаю, ці дві статті - це до моєї улюбленої теми - до сіонських протоколів  ;)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Мілана від 15 Серпня 2010, 16:24:19
Как бы то ни было, но эксперты мирового класса сходятся во мнении, что нынешний этап развития экономики - это отнюдь не конец, а наоборот - новая и еще более опасная фаза кризиса.
Приховано: Показати
Как считают многие эксперты, единственно возможным выходом из сложившегося положения является режим жесточайшей экономии. "Соскочить с финансовой иглы" государства можно лишь пережив период "долговой ломки". То есть они как бы должны отказаться от заемной эйфории, пройти фазу крайней бедности и наконец-то начать жить по средствам.

В частности, эксперты Банка международных расчетов уверены, что в случае, если власти ведущих государств в ближайшее время не займутся вплотную урезанием бюджетных дефицитов, а мировые центробанки не начнут повышать процентные ставки, мир снова обрушится в рецессию. Более того, на сей раз за фазой спада последует длительный период депрессии.

Тем не менее, некоторые специалисты убеждены, что это - не метод. Так, нобелевский лауреат Пол Кругман считает, что как раз подобная политика ведущих стран мира, получившая одобрение на недавнем саммите G20, и окажется тем фактором, который окончательно столкнет мировую экономику в депрессию.

Наиболее дальновидные специалисты все-таки приходят к выводу, что золотой серединой может быть только изобретение новых экономических стимулов и выработка более справедливых стандартов

В целом, аналитики считают, что стратегия тотальной экономии - это не более чем другая крайность, которая предшествует чрезмерной закредитованности экономик, что не только спровоцирует социальные потрясения, но и перекроет все возможные пути выхода из экономического тупика. Как резюмирует начальник аналитического отдела казначейства Сбербанка России Николай Кащеев, сейчас "идет процесс смены глобальной экономической парадигмы - от долговой к какой-то другой, лес рубят - щепки летят". А потому наиболее дальновидные специалисты все-таки приходят к выводу, что золотой серединой может быть только изобретение новых экономических стимулов и выработка более справедливых стандартов.

http://finance.tochka.net/9046-narkotik-dlya-ekonomiki/1 (http://finance.tochka.net/9046-narkotik-dlya-ekonomiki/1)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Alexander від 16 Серпня 2010, 09:42:50
Как бы то ни было, но эксперты мирового класса сходятся во мнении, что нынешний этап развития экономики - это отнюдь не конец, а наоборот - новая и еще более опасная фаза кризиса.
кінець Мілана - означає кінець,тоб то цілої цивілізації :)
якшо проаналізіровати розвиток людства,то кризис був завжди,просто форму підьєма і спада можна визначити якоюсь кривою :)
 ми для прикладу невзнаємо шо таке добро,не стикнувшись зі злом.
економічна криза - це на мою думку оздоровлення економики,прогрес,ривок до слідуючого спаду,
при умовах ринкової економики :)
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: bornslippy від 16 Серпня 2010, 21:28:49
економіка розвивається циклічно за спадами йдуть підйоми і знов спади і знов підйоми
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: ulgur від 17 Серпня 2010, 00:11:33
bornslippy
економіка розвивається циклічно за спадами йдуть підйоми і знов спади і знов підйоми
Ага точно як стара ножовка, в якої кожен зуб інакший. Ще було б добре знати куди ця ножовка зараз дивиться- вверх чи вниз
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Мілана від 17 Серпня 2010, 00:19:03
Как бы то ни было, но эксперты мирового класса сходятся во мнении, что нынешний этап развития экономики - это отнюдь не конец, а наоборот - новая и еще более опасная фаза кризиса.
кінець Мілана - означає кінець,тоб то цілої цивілізації
Мався на увазі не кінець людства, економіки, цивілізації,.. а кінець цієї кризи.
 Звернула увагу на цю статтю, бо, наскільки я зрозуміла, незважаючи на голосні заяви політиків про закінчення кризи і початок відновлення світової економіки, криза має тільки поглибитись. І це має статись незалежно від того, який антикризовий шлях виберуть держави: режим тотальної економії (країни Прибалтики, Греція) чи стимуляції попиту через "дешеві гроші", надмірне кредитування (США).
сейчас "идет процесс смены глобальной экономической парадигмы - от долговой к какой-то другой,
Зараз основним стимулом праці є гроші. Це ніби нормально. Але  стимулом купівлі є також гроші. Не потреби, а наявні чи умовно-доступні (кредитні) гроші. Тобто купується не потрібний товар, а товар, на який можна витратити всі доступні гроші. "Тому, що я можу собі це дозволити".
Нещодавно попався до рук каталог зразків інтер"єрів київських дизайнерських агентств. Мене шокували вимоги замовників до інтер"єру.
"Бажання замовника - отримати ДОРОГИЙ, ексклюзивний інтер"єр. Вартість ремонту квартири 140кв.м - 1 000 000 $". Ось так. Замовники чекають не вишуканого, затишного, відповідного певному улюбленому стилю інтер"єру. Вони хочуть, щоб по ремонту було видно, скільки грошей на нього витрачено.
На противагу цьому, цікаво виглядає ініціатива американців-мільярдерів:

Десятки миллиардеров США пообещали отдать по крайней мере половину своего состояния на благотворительные цели в рамках благотворительной кампании от двух  самых богатых людей планеты - Уоррена Баффета и Билла Гейтса.

Можливо, це і є перший крок до зміни нашої моделі економіки, економіки-споживання.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: Люся від 23 Серпня 2010, 13:49:35
Мені подобається стаття. Вона підтримує мою думку, що закони економіки - це не закони фізики, які є непорушні ( і навіть це не аксіома, бо закони фізики також відносні). Закони економіки - це не об"єктивна а суто суб"єктивна субстанція. А тим паче в Україні .... Це взагалі іграшка в руках кількох кланів.
В кризисе виновны в первую очередь экономисты    http://www.domik.net/mod/main/news/life/news100142.html
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: romashkin від 01 Червня 2011, 10:33:54
http://sterligov.livejournal.com/15897.html
(http://pics.livejournal.com/sterligov/pic/0001551y/s640x480)
Цитувати (вибране)
1. Если прием золотых монет в качестве оплаты за товары и услуги будет оставаться односторонним, то это станет всего лишь средством вытягивания золота из населения, по сути, выкуп золота за бесценок, т.е. за бумажные деньги.
 Для того чтобы этого не произошло, необходимо одновременно вводить и оплату труда американцев золотом и серебром. Только тогда начнется круговорот золотых денег и реальное вытеснение бумажного доллара. Если останется в том виде, как началось сейчас в Юте, т.е. только оплата золотыми монетами за товары, то это очередная разводка ФРС США, игра в одни ворота.

 2. Если будет настоящий, а не обманный выход в золото в расчетах на территории США (см. пункт 1), значит, общемировое обрушение долларовой пирамиды близко. Так как во избежание волнений своего населения, оно выводится в безопасную зону - в золотые расчеты. Пострадают те страны, которые не успеют изменить правила игры и останутся с тоннами бумажных долларов на руках и электронных долларов в компьютерах. В принципе, это справедливо: глупость и трусость обходятся дорого.

 Важно понять: крушение главных бумажных мировых валют произойдет не в момент введения внутринациональных расчетов золотом, а сразу после начала межгосударственных расчетов.

Начало внутренних расчетов золотом на территории США - верная примета скорого начала межгосударственных расчетов в золоте. Думаю, где-то далеко от Америки. А это будет означать обнуление долга США.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: derevynka від 01 Липня 2011, 00:49:20
ось тут цікаву байочку знайшов ( на анекдот.ру )

Я Вам сейчас очень просто объясню, почему дома подорожали к зарплате -
бензин тут ни при чем. Допустим, мы - я, Вы и Хроноскопист летели на
самолете через Тихий океан. В пути мы втроем накушались абсента,
надебоширили, отломали дверь от туалета, и нас за это выкинули в море
через аварийный выход. По счастью, рядом с местом нашего падения
обнаружился маленький безымянный полинезийский остров. Выбравшись на
берег, мы посовещались, и решили считать его новым государством под
названием Соединенные Штаты Абсента (США).

Когда нас выкидывали из самолета, то багажа нам, естественно, не выдали.
Поэтому, всех материальных и нематериальных активов у нас - только
туалетная дверь, которую Вы таки прихватили с собой. И вообще, несмотря
на абсент, Вы у нас оказались самым запасливым - в бумажнике у Вас,
совершенно случайно, обнаружилась банкнота в $100. Таким образом, в
наших США имеются нефинансовые активы - дверь, и финансовые активы, они
же денежная масса - $100. Это все наши сбережения. Поскольку у нас
больше вообще ничего нет, то можно сказать и так - у нас есть один
материальный актив - дверь, обеспеченный денежной массой в $100. Т. е.
наша дверь стоит $100.

Немного протрезвев, мы решаем, что надо как-то обустраиваться. Самый
быстрый из нас оказался Хроноскопист. Он тут же объявил, что создает
банк и готов взять в рост имеющиеся у населения денежные сбережения под
3% годовых - ну не сидится человеку без дела. Вы отдаете ему $100, и он
их записывает в блокнот в статью "Пассивы - Дипазиты". Но я тоже не
лаптем щи хле бал  - зря я что ли столько времени занимаюсь расследованием
экономического мухлежа - я знаю как изъять у Вас и дверь и $100. Я
предлагаю Вам взять Ваши $100 в рост под 5% годовых. Вырываю листик из
своего блокнота и пишу на нем - "Аблегиция на $100 под 5% годовых". Вы
чувствуете, что Вам поперло. Забираете деньги у расстроенного
Хроноскописта с дипазита и отдаете их мне в обмен на мою аблегацию.

Я беру Ваши $100 и кладу их на дипозит в банк обратно обрадованного
Хроноскописта.
По хорошему, на этом можно было бы и успокоиться и пойти всем заняться
делом - пальму потрясти или за моллюсками понырять, снискать себе хлеб
насущный, так сказать. Но Вы ж знаете - я неуемный финансовый гений,
такие пустяки как кокосы и устрицы меня не интересуют. Помыкавшись по
нашему острову - 50 шагов от южного побережья до северного, и 30 с
запада на восток, я придумываю гениальную комбинацию. Я подхожу к Вам и
предлагаю на пустом месте заработать еще 1% годовых. Взять в банке
Хроноскописта кредит под 4%, и купить у меня еще одну аблигацию под 5%.
Вторую аблегацию на $100 я тут же выписываю на блокнотном листике, и
машу ею у Вас перед носом. Недолго думая, Вы бежите в банк и берете
кредит $100 под залог моей первой аблегации на $100. Они там есть - я их
туда положил на дипазит. Вы отдаете мне заемные $100 и прячете вторую
аблегацию к себе в бумажник - теперь у Вас есть моих аблегаций на $200.
А $100 я кладу в банк - теперь у меня там $200 на дипазите. Хроноскопист
аж подпрыгивает от радости - кредитный бизнес попер.

Думаете я на этом остановлюсь? Ага, сейчас - я уже выписал Вам третью
аблегацию. Бегом в банк за кредитом под залог второй аблегации. Ближе к
вечеру, набегавшись по острову с этой сотней баксов и изодрав все
листочки из блокнота на аблегации, мы имеем следующую картину. У Вас на
$5000 моих аблегаций, а у меня на $5000 дипазитов в банке. Теперь, я
чувствую, что пришло время прибрать Вашу дверь к рукам. Я предлагаю
купить ее у Вас за $100. Но Вы вредничаете - дверь-то всего одна, и
заламываете цену в $1000. Ну, $1000 так $1000 - в конце концов у меня на
депозите лежит целых $5000. Я на последнем блокнотном листочке направляю
платежное поручение Хроноскописту, перевести $1000 с моего дипазита на
Ваш, и забираю Вашу дверь.

Если нашу бухгалтерию отдать американскому экономисту с гарвардским
дипломом, он сообщит нам, что наши США располагают $1000 материальных
активов в виде двери, и $10000 финансовых активов в виде аблегаций и
дипазитов. Т. е. что стоимость нашего совокупного имущества увеличилась
за день в 110 раз.
Менее тонкий и образованный человек сказал бы, что мы - три дебила, у
нас как была одна дверь и $100, так и осталось, и что только конченные
дебилы могли целый день рвать листочки из блокнота, вместо того, чтобы
нарвать кокосов. Кто из них прав - решайте сами. Но механизм
относительного роста цен на дома именно такой, что в США, что в Японии,
что в России.
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: ББА від 05 Листопада 2013, 21:57:47
ось - знайшов . може комусь пригодиться


http://www.youtube.com/watch?v=OaYVExEBzHM
Назва: Банківська -> фінансова ... кризи
Відправлено: ББА від 27 Грудня 2013, 06:30:10
непогана точка зору


http://continentalist.ru/2013/12/debilyi-glavnyiy-resurs-sovremennogo-kapitalizma/