Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

15 років 4 місяці 28 днів

Голосування

Чи покинули б Ви рідну землю (державу Україну) і виїхали до іншої країни?

Так, однозначно виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за першої найліпшої нагоди
Так, виїхав(-ла) би до іншої країни на постійне місце проживання за певних умов як то матеріальна скрута і т.п.
Виїхав(-ла) би до іншої країни тимчасово на заробітки
Ні в якому разі не збираюсь покидати кордони своєї держави (не рахуючи поїздок на відпочинок, для навчання, лікування і т.п.)

Автор Тема: Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?  (Прочитано 124455 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

IxIXIxI

• Ветеран
  • Карма +259/-0
  • Стать: Чоловіча
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Мені тут щойно пробували доводити щось про мою національну несвідомість і т.д. і т.п.. з іншої сторони мені аж дурно стало від кількості почутого наївного ідеалізму і безмежного патріотизму... Незнаю, можливо це зі мною щось не те?
 Під вливом емоцій виникло бажання почути громадську думку. Питання в наступному: якщо б Вам дали можливість виїхати в будь-яку країну, забезпечили житлом, роботою та умовами, ви б відмовились і з почуттям національного героїзму продовжили своє перебування на теренах "матінки", чи з радістю прийняли б пропозицію з перспективою любити рідну батьківщину десь з дуже далека? І таке: як, взагалі, вважаєте як нам тут живеться (знаю, що все пізнається в порівнянні, але якщо не рівнятись на якусь африканську тумбу-юмбу, чи навіть на північного сусіда) і якими бачите радужні перспективи нашого з Вами майбутнього? І ще: якщо можливо Вам все-таки здається, що живеться нам відносно хреново, які бачите цього причини? Спасибі!
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:45:23

Чи покинули б Ви рідну землю і виїхали за кордон?
« Прочитано #1 : 15 Липня 2008, 08:28:25 »

Я ще не визначився у цьому питанні, тому поки утримаюся від голосування. Загалом я б не їхав нікуди, але коли бачу як наше бидло у прямому сенсі сере у 5 метрах від того місця де лежало і жарило шашлики, бо там є природня ямка і тому зручно...
Думаю ще рік-два і я відповім однозначно "так".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

Medved

• Ветеран
  • Карма +168/-0
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

« Прочитано #2 : 15 Липня 2008, 13:10:40 »

чи з радістю прийняли б пропозицію з перспективою любити рідну батьківщину десь з дуже далека?
 Прийняв би пропозицію. Я знаю як живуть люди за кордоном і багато дуже хотіли би повернутись , але цього не роблять. Причини цього ви і самі чудово розумієте.
бачу як наше бидло у прямому сенсі сере у 5 метрах від того місця де лежало і жарило шашлики, бо там є природня ямка і тому зручно...
 В тому то й справа. Крім національної свідомості треба ще мати поняття поваги до оточуючих.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Хорс

• Ветеран
  • Карма +99/-0
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

« Прочитано #3 : 15 Липня 2008, 13:54:04 »

Однозначно НІ!!!! Це Земля наших Предків, Вони зрошували Її кров'ю і потом, Вони відавали за Неї життя, Вони захищали Її, і це Вони робили не для Себе, а для прийдешніх поколінь - для нас!!! І нашим обов'язком є робити те саме для наступних поколінь!
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

IxIXIxI

• Ветеран
  • Карма +259/-0
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:

« Прочитано #4 : 15 Липня 2008, 16:33:38 »

Однозначно НІ!!!! Це Земля наших Предків, Вони зрошували Її кров'ю і потом, Вони відавали за Неї життя, Вони захищали Її, і це Вони робили не для Себе, а для прийдешніх поколінь - для нас!!! І нашим обов'язком є робити те саме для наступних поколінь!

Дуже жаль... Насправді, дуже жаль людей, які свідомо (чи й під впливом обставин) віддали життя за ідею і віру в світле майбутнє своїх нащадків... Та на сьогодні це історія і на сьогодні ми маємо її результат... Ми живемо там, за що боролись і помирали... Ми маємо свою "суверенну державу", "свободу слова", що там ще... народних обранців, вибраних "демократичним" шляхом... Та ви самі розумієте хто, для чого і якими стежками стають цими самими "обранцями"... Так було є і буде. Бо так уже у нас повелось. Одинокі вівці, що чудом попадають в стаю вовків, як показує практика, довго там не потягують.

Маленький приклад (чисто власна творчість): жили-були в глухому селі два вуйка. Разом пахали, орали, гнули спини, поливаючи землю потом, над своїми городами. І от, одного прекрасного дня, одного з них все це дістало, він продав хату зібрав торбу і поїхав до Канади. Інший, був вірний син своїй Батьківщині, тому мови про те, щоб приєднатись і не могло бути.

Пройшло сто років... На сьогодні: внуки першого їздять на дорогих машинах, живуть в красивих будинках, вчать своїх дітей української мови, підтримують українські традиції та національні обряди... Внуки другого, гнуть спини на тому самому городі, що й їхній дід, живуть на межі бідності, заливають себе горілкою... дітей, швидше за все чекає те саме... бо так уже повелося. Висновки робіть самі.
« Останнє редагування: 15 Липня 2008, 16:41:44 від IxIXIxI »
Записаний

Morrison

• Старожил
  • Карма +50/-0
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2013, 18:16:04

« Прочитано #5 : 15 Липня 2008, 16:45:09 »

я підтримую Антіна
http://vkontakte.ru/video11760911_65076527
Записаний

doktor-maks

• Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

« Прочитано #6 : 15 Липня 2008, 17:51:35 »

Я би поїхав і повернувся  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #7 : 15 Липня 2008, 19:35:00 »

Ну так, то всі би їхали (підзаробити і назад), а питання про виїзд на завжди.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.

Холод, голод, темрява й спрага – для нас не так страшно й смертельно, як ваші "дружба й братерство".

Хорс

• Ветеран
  • Карма +99/-0
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

« Прочитано #8 : 15 Липня 2008, 20:34:25 »

Ми маємо свою "суверенну державу", "свободу слова", що там ще... народних обранців, вибраних "демократичним" шляхом...
А могли і того не мати

Пройшло сто років... На сьогодні: внуки першого їздять на дорогих машинах, живуть в красивих будинках, вчать своїх дітей української мови, підтримують українські традиції та національні обряди... Внуки другого, гнуть спини на тому самому городі, що й їхній дід, живуть на межі бідності, заливають себе горілкою... дітей, швидше за все чекає те саме... бо так уже повелося. Висновки робіть самі.
Рідна Земля - це святе, а машини, будинки і т.д. - це ніщо, сьогодні воно є - завтра нема
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

doktor-maks

• Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Останні відвідини:

« Прочитано #9 : 15 Липня 2008, 20:39:13 »

Ну так, то всі би їхали (підзаробити і назад), а питання про виїзд на завжди.
Підзаробити - то не головне, головне - євангелія Царства!
Записаний

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:41:08

« Прочитано #10 : 15 Липня 2008, 20:55:52 »

Пройшло сто років... На сьогодні: внуки першого їздять на дорогих машинах, живуть в красивих будинках, вчать своїх дітей української мови, підтримують українські традиції та національні обряди...
моє переконання - проблема якраз у вуйках. а не їхньому місці проживання.
Я впевнений, що якщо б той вуйко не виїхав, а залишився він би жив гідно, можливо чуть гірше ніж в Канаді, проте ...
нам якраз не вистачає тих виїхавших вуйків, щоб побудувати нормальне суспільство.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

IxIXIxI

• Ветеран
  • Карма +259/-0
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:

« Прочитано #11 : 15 Липня 2008, 22:14:25 »

Рідна Земля - це святе, а машини, будинки і т.д. - це ніщо, сьогодні воно є - завтра нема

Кожен сам обирає, що для нього краще. ІМХО: можливість забезпечити життя, а не існування своїй сім"ї, старість батькам та майбутнє дітям, впевненість в завтрашньому дні... це короткий перелік того, що дійсно "святе".

...І нашим обов'язком є робити те саме для наступних поколінь!

Мені це чимось нагадує процес головою в стіну - толку нуль, а крові повно. Незнаю, може помиляюсь...
Відповідь від: 15 Липня 2008, 21:13:06
Пройшло сто років... На сьогодні: внуки першого їздять на дорогих машинах, живуть в красивих будинках, вчать своїх дітей української мови, підтримують українські традиції та національні обряди...
моє переконання - проблема якраз у вуйках. а не їхньому місці проживання.
Я впевнений, що якщо б той вуйко не виїхав, а залишився він би жив гідно, можливо чуть гірше ніж в Канаді, проте ...
нам якраз не вистачає тих виїхавших вуйків, щоб побудувати нормальне суспільство.

Повністю погоджуюсь з тим, що проблема у вуйках... Та чи жив би він гідно? І ким би став на сьогодні у нашому суспільстві?
 Чому людина, яка все життя працює на державу в результаті немає нічого крім елеменарних засобів для існування? Скажімо, вчитель, соціальний службовець......? А умови для розвитку бізнесу? Враховуючи наші податки + незмінну традицію кожному куку-в-руку... На мою думку, жити легально і гідно - це речі які поєднати, на жаль, неможливо... (винятки бувають, але в порівнянні з загальною картиною рівняються до нуля) (ІМХО)
Записаний

romashkin

• Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:41:08

« Прочитано #12 : 15 Липня 2008, 22:22:29 »

Питання в наступному: якщо б Вам дали можливість виїхати в будь-яку країну, забезпечили житлом, роботою та умовами, ви б відмовились і з почуттям національного героїзму продовжили своє перебування на теренах "матінки", чи з радістю прийняли б пропозицію з перспективою любити рідну батьківщину десь з дуже далека?
З одного боку, любити Батьківщину можна будь де. З другого боку, чи достатньо Батьківщині нашої любові "зі сторони".
Наприклад, як можна любити жінку на відстані і наскільки така любов гармонійна і сприяє розвитку стосунків (в даному випадку нашої держави).
Звичайно, ми живемо у жорстокому світі і я  не засуджую тих що захочуть виїхати, але тікаючи від своїх проблем ми не вирішимо проблеми державні. І може настати такий момент, що більшість наших "вуйків" будуть жити в Канаді і любити Україну, а Україна буде уже не їхня... Зрештою ми маємо змогу частково спостерігати це уже сьогодні...

Особисто я не би поїхав і навіть не тому що я такий свідомий патріот, насамперед тому, що я погано адаптовуюсь у незнайомому місці  :unknow і мені  морально було б трудно. Зрештою я і тут маю житло, роботу і такі-сякі умови.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #13 : 15 Липня 2008, 22:56:46 »

Я навпаки адаптуюся з легкістю яка мене самого дивує. За  тижні, я ніби там завжди жив. Але коли проходить місяць, другий, третій виникає дивне відчуття, чи скоріше стан. Починає підсвідомо хотітися на батьківщину. Чому підсвідомо? Тому, що проявляється та туга не явно, а просто починає кумарити все, що ще недавно подобалося. Хоч всі люди ніби і однакові, але традиції, виховання, норов все це робить нас трохи різними і от в умовах коли ти не на Батьківщині все це починає різати око і вухо і все решта. Але досить переїхати наш кордон (побувавши у туалеті на нашій митниці і поспілкувавшись з митниками, нашими  :ganba ) і вже знов хочеться втікати. От таке то наше...
Записаний

IxIXIxI

• Ветеран
  • Карма +259/-0
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:

« Прочитано #14 : 15 Липня 2008, 23:07:40 »

Звичайно, ми живемо у жорстокому світі і я  не засуджую тих що захочуть виїхати, але тікаючи від своїх проблем ми не вирішимо проблеми державні.

Це всього лиш моя думка, та враховуючи низку обставин, я сумніваюсь, що ми їх тут взагалі колись матимемо змогу вирішити. Але - будьмо оптимістами;)
Записаний

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

« Прочитано #15 : 15 Липня 2008, 23:38:21 »

Особисто я не би поїхав і навіть не тому що я такий свідомий патріот, насамперед тому, що я погано адаптовуюсь у незнайомому місці   і мені  морально було б трудно. Зрештою я і тут маю житло, роботу і такі-сякі умови.
Моя думка і позиція в даному питанні чимось копіює позицію Ромашкіна. :) Навіть навчаючись в Чернівцях мене тягнуло у рідні края, а про виїзд за кордон я і не хочу думати.

Скажу так - я родився на цій землі, я тут виріс, я тут живу, я тут працюю і най мене зжеруть НАШІ - не іносранні хробаки!!!
Записаний

advokat

• Ветеран
  • Карма +722/-1
  • Стать: Жіноча
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

« Прочитано #16 : 16 Липня 2008, 10:12:32 »

Залежить все від обставин які б змусили покинути країну. В пошуках кращого життя точно не виїхала б. Хоча зарікатись не буду в житті всяке трапляється, але за існуючих на даний момент обставин звичайно ж ні (хіба що коханому по роботі довелося б їхати за кордон звичайно ж з ним би поїхала). А так, я люблю свою Батьківщину, я її частина, батьків не вибирають, ця любов у тебе в крові.
Записаний

gaar

• Ветеран
  • Карма +178/-52
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:58:58

« Прочитано #17 : 16 Липня 2008, 20:50:55 »

Живу закордоном і неможу сказати що люблю Україну і особливо Калуш менше від вас.А
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #18 : 16 Липня 2008, 22:59:48 »

Живу закордоном і неможу сказати що люблю Україну і особливо Калуш менше від вас.А

Або тут є помилки в тексті, або я щось не доганяю....
Записаний

doktor-maks

• Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Останні відвідини:

« Прочитано #19 : 16 Липня 2008, 23:12:15 »

Або тут є помилки в тексті, або я щось не доганяю....

Це англо-саксонсько-нордичний тип мислення. По-нашому це буде так -
"мушу сказати, що люблю Україну і особливо Калуш не менше від вас"
 ;)
Записаний