Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

За кого будемо голосувати, міщани?

Гільтайчук Валерій
- 0 (0%)
Найда Андрій
- 7 (87.5%)
Очкур Ірина
- 1 (12.5%)
Шевченко Олександр
- 0 (0%)

Всього голосів: 8

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2020, 16:10:36


Автор Тема: Місцеві вибори 2020  (Прочитано 12119 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #40 : 09 Жовтня 2020, 10:10:45 »

Цитувати (вибране)
але на кого він залишить заводик?...
казав у інтерв'ю що вже є кандидатури ;)
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Місцеві вибори 2020
« Прочитано #41 : 09 Жовтня 2020, 10:39:28 »

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #42 : 09 Жовтня 2020, 10:49:05 »

але на кого він залишить заводик?...

хм . А він що - власник того заводу чи просто директор ?

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #43 : 09 Жовтня 2020, 10:53:24 »

Цитувати (вибране)
хм . А він що - власник того заводу чи просто директор ?
директор ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #44 : 09 Жовтня 2020, 11:00:20 »

Власники москалі. Поперереєстровували вже по кілька разів правда (чисто як Петя свої чекулядовіфабрики)  :=)

Справа у тому, що місто потребує мера, а не ставленика по освоєнню бюджетних коштів своїми фірмами.

Для немісцевих поясню, що то чисто як в країні тепер, всі гроші йдуть на "боротьбу" з Ковідом і дороги, так і у Калуші, від коли Насалик  (в двох особах), від тоді всі гроші йдуть на медицину (а значить ліки, а значить їх лікарня закуповує у своїх фірм) і на ВТС який вже наростив такий борг, що вже певно тричі банкрут...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #45 : 09 Жовтня 2020, 11:01:48 »

директор

якщо він був добрим директором - то після мерства без проблем буде ним і дальше . власники з радістю приймуть на роботу бувшого мера ( особливо якщо завод в тому ж місті де він мерствував )

логіка цілком зрозуміла - добрий директор та ще й тепер додаткові звязки і тд і тп

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #46 : 09 Жовтня 2020, 11:04:52 »

Справа у тому, що місто потребує мера, а не ставленика по освоєнню бюджетних коштів своїми фірмами.

і хто ж може бути мером ? чи є такий в списку ? а якщо ні - то чи можна його запросити на ту посаду мера ?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #47 : 09 Жовтня 2020, 11:06:35 »

Не треба додумувати за власників.

Він вже роки депутат МР.

І звичайно його візьмуть назад, якщо він сам захоче. Якби ти знав його особисто, то б зрозумів. (там оті ригалії і дві освіти, то не на папері і не для диплому у рамці на стіні).

На заводі реально є порядок. Через що його багато хто (з колишніх працівників) і не любить.  ;)

А у місті бардачок...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #48 : 09 Жовтня 2020, 11:08:36 »

Я думаю, що тут безваріантно буде боротьба Насалик-Найда.
Я чогось думав, що там ще Сікора мала йти.
А так бачущо решта йде суто для галочки на майбутнє. (аби на наступних виборах писало у біографії "балотувався на посаду...")
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #49 : 09 Жовтня 2020, 11:15:41 »

зрозумів .

зі . а толку від того писання в біографії ?  :o   що воно дає ?  :o  адже таким чином можна пробалотуватись по всій Україні ( щоб мати супер біографію  )   :=) 

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #50 : 09 Жовтня 2020, 11:21:58 »

Я не знаю, що воно їм дає.
Очеводно якісь політтехнологи натрусили, що така графа додасть їм ваги на наступних виборах.
Впізнаваність буде більша.
От я про того Шийку, чи Шийка (сорі, бо не знаю точно як), а підглянув, про ШийкА  :-[
ніколи і не чув.
А так, зараз він йде від партії. Партія на агітацію виділить бабло. Він пробігбордиться і просітілайтиться  :D :D :D
і вже на другий раз бабці будут казати:
- А... Та то той,.. ну той, шо того разу на мера йшов. Ну значить він досвідчений політик. Треба за него голосувати.

Якось так.

Але повірте, якби ви бачили оті пластикові двері на першій школі... ви б мене зрозуміли  ;)   :barf :barf :barf

Гірше - то лиш Загірська церква у вагонці.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Місцеві вибори 2020
« Прочитано #51 : 09 Жовтня 2020, 11:39:11 »

і хто ж може бути мером ? чи є такий в списку ? а якщо ні - то чи можна його запросити на ту посаду мера ?
Мером мае бути щирий ураiнець в четвертому поколiнню , затятий патрiот з топiрцем в головi , трьохденный ветеран АТО ( день туди iхав , день назад , ну i день сидiв у блiндажi) , а ще краще валантьор , от тогди Калуш розцвiте  :good Я таких знаю , постiйно суваються по центу в камуфляжi , вишукують дiвок в леопардових ласiнах  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #52 : 09 Жовтня 2020, 12:11:18 »

Мером мае бути щирий ураiнець в четвертому поколiнню , затятий патрiот з топiрцем в головi , трьохденный ветеран АТО ( день туди iхав , день назад , ну i день сидiв у блiндажi) , а ще краще валантьор , от тогди Калуш розцвiте 

а такі хіба на кацапію не виїхали ?  :o   вони раніше на сургути і краснаярски їздили на заработкі ?     :o 

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #53 : 09 Жовтня 2020, 12:13:03 »

Бляха. Виявилося, шо я з Марцінківим разом вчився  :D
http://kalush.info/page/andrij-najda-gramotnij-chesnij-spravedlivij-i-vmilij-kerivnik

Приховано: Показати
Правда з механіками на курс молодшими то я в гуртожитку жив, тому ми всі були знайомі, а економістів то я лише зі свого курсу знав, тому Марцінківа не пам'ятаю
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #54 : 09 Жовтня 2020, 12:16:04 »

Мером мае бути
нам тут видніше, хто у нас має бути мером.
Ти йди свого карлика з бункера витягай.
Вколи йому вахцину, хай вже ласти швидше склеює.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #55 : 09 Жовтня 2020, 12:18:59 »

Ти йди свого карлика з бункера витягай.


 :o    :o   :o   нафіга ? нехай собі сидить там і не лізе в світ . Чим менше він буде лізти в інші країни - тим краще для всіх . І навіть якщо він в свому бункєрі доживе до того часу , поки кацапія скопитається - то це буде ще краще . Тоді можна буде судити його і Тад навіть повісить його радісно ( щоб доказати свою лояльність до новай власті іцконно рюцкє бурятів , якутів чи інших там рюцкє-уцкє ) 

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Місцеві вибори 2020
« Прочитано #56 : 09 Жовтня 2020, 13:11:23 »

це буде ще краще
Добрi ви обитрое , хоч до рани прикладай  :P
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Місцеві вибори 2020
« Прочитано #57 : 09 Жовтня 2020, 13:36:35 »

нам тут видніше, хто у нас має бути мером.
Сагласен . Тепер вiдомо в чому проблема , ви декомунiзацiю до кiнця не провели . Памятники сзнесли , вулицi перейменували , заводи розiбрали , а от пасьолок не декомунiзували , ото тепер бiда  :prapor: Правильно ББА каже - Вам не мер потрiбен , а нiмець з батогом
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #58 : 09 Жовтня 2020, 16:01:22 »

Рейн ПтахТиповий Калуш
3 ч.  ·
-Андрій Найда-
    Я усе життя прагну до саморозвитку, ерудиції, професіоналізму. Пропагую таку позицію і несу в масси думку, що знання і мислення - то не дарма витрачений час.
   
Приховано: Показати
Кандидат на посаду міського голови Андрій Найда, самий академічно титулований кандидат в цій кампанії. Аспірантура КПІ - це дуже-дуже серйозно. І запевняю Вас, що купити диплом у КПІ із розряду - фантастики. Саме тому він мені дуже цікавий, як особистість котрий йде на міського голову. Я не агітую ні за, ні проти. Я пишу свої висновки. А ми давайте, як завжди критично перевіримо, доповнимо, виправимо мій допис. І кожен зробить САМОСТІЙНІ висновки.
      Біографія. Науковець, сім'янин, патріот, керівник. Особисто я не знаю спірних сторінок. Навіть не хаперечує, що його дядько працював заступником міського голови по комунальній сфері. Що ж, особисто я знаю, що його дядько невимовних багатств не нажив, живе не в хоромах, на Чорновола. Прагматик все ж обрав топ менеджмент. Депутат міскої ради. Ну тут, як на мене є перший промах - апатія, як і всіх інших до-речі. Коли почалися галопуючі реалізації проектів за захмарними цінами реакції - 0, коли зп заступників і керівників служб перейшлт межу 380 000 в рік і до 500 000 (і це не відповідає якості роботи і зп в міських службах в цілому), реакції - 0. Вирубка "хворого" лісу - 0. Ну я особисто публічної реакції не бачив і не чув.
      Щодо основного акценту стратегії. Вона будується на економічному зростанні і мінізації відтоку людей з причин трудової міграції, інтелектуальної, з причин не комфортних умов для проживання-інфраструктурних (відсутність місць проведення дозвілля, культурного і туристичного). Це патріотично і доносить посил в тяжкі серця людей, які змушені до трудової міграції сезонної і на помтійній основі, як внутрішній так і зовнішній.
      Я писав кандидату перелік прямих питань по реалізації програми. Він скористався поавом проігнорувати. Тож я обдумав його програму з офіційно заявлоного курсу. З точки зору аналітики, повноважень міського голови, законодавства, загроз і можливостей.
      Взагалі реалізація такої стратегії вбачає підтримку депутатського корпусу МР, проте громадські слухання і вимога громади в разі детального обгрунтування необхідності прийняття необхідних рішень допоможе вирішити питання опору депутатів, якщо такий матиме місце. Але я бачу і не гучні, але дзвіночки. Пан кандидат не котує себе непохитним. Обережний в заявах, щоб не втратити електорат. Ну і прийняття участі в ефірі Моспана на таких умовах. Не прихованої реклами двох підприємців. Тобто до виборів, ще надає хай не значну, але послугу за надане приміщення і ефірний час. Відразу відзначу, що так. У всіх ток-шоу і студіях є реклама. Проте вона не є статияною під час всього ефіру і монополізованою двома маркетинговими продуктами. Діалог потрібний, але можна наполягати, щоб фон був панорамний-нейтральний. А вже після ефіру, без присутності кандидата оголошено, що спонсор ефіру такий-то такий-то, або ефір проведено за безкорисливої допомоги такого-такого підприємця. Тобто в плані політичному - реалізація можлива. Від кандитата лишень міцна позиція і прозорість.
       Тепер по самій програмі. Тут трохи, як на мене гірше. Сама програма несе загальний зміст. Як же її виконати?
        З політичним важелем все зрозуміло. Тепер кадровий, економічний і діловий.
        До проведення аудиту, про який ніхто мову не веде. До прийняття бюджету ( а він прийматиметься на пояатку бюджетного року.) і вчасність прийняття залежить від оперативної роботи бюджеьного комітету. Аудит має бути проведений для проведення економічного аналізу який необхідний для формування інвестиційної пропозиції (на інвестиції основний акцент) ну і розбазарювання щоб виявити, хочаб для уникнення такого в майбутньому (не працювати з "своїми підрядниками" і тд). Хоч нанолошу, що про аудит і публічний звіт ніхто не говорить. Це все підводить до першочергового завдання формування апарату. З можливостей: проведення відкритого, сучасного конкурсу (ситуативного, а не зубрильного) з транслюванням в режимі реального часу, як конкурсу так і рішення комісії. Це дало б можливість в здоровій конкуренції створити технократичний апарат на всіх керівників служб міської ради і заступників міського голови. Ну я такого не чув. І з Загроз - класична система призначень за ознаками власної лояльності чи партійного розпорядження.
      Далі йде економіка і можливості. Тезу, що в Калуші будуть заробітні плати, які мінімізують відтік трудових мігрантів, я не розумію. Міський голова ніяк не вплине на розмір мінімальної зп і на розмір зп найманим працівникам в приватних підприємців.
        Проведення дозвілля і інфраструктура - це стандартний популізм. З хорошими кадрами, відсутністю відкатів і прозорістю тендерів, а ще краще створенням комунальних організацій, як конкуретного демпінгуючого гравця на ринку виконання робіт - це реально і без проблем і ще й створе робочі місця.Проте я такого не чув наміру...
       Інвестиції і індустріалізація. "Зробтмо Калуш індустріальною перлиною" - теза з офіційного курсу. Тут найцікавіша сторона. Інвестиційна привабливість Калуша:
- сильні сторони : логістична інфраструктура(близькість кордонів, жд і траси) ринок кваліфікованої робочої сили, в разі виконання політичної складової - політична стабільність.
-слабкі зона екологічного лиха, і макроекономічні. Не досконалість законів, не довіра до органів контролю, корупційний антирейтинг.
       Відразу відзначимо, що інвестиції в існуючі підприємства - це лобізм великого бізнесу, виходячі з терміну "індустрія", приватний сектор таким чином отримує інвестиційні підсилиння лояльністю місцевої влади. Це дуже суперечливий і небезпечний підхід. Ставорює клімат для підсилення олігархічних позицій. Плюс новий закон і відкритий ринок землі.
        Створюючи клімат для інвесторів інозеиних чи не численних чесних національних.... Це ж повинні створюватися блага. Типу короткотривалої низької ренти, чи вигідних місцевих пожатків і зборів. Тобто ті важелі, які в руках органів місцевого самоврядування. Це повертає до питання кадрів, щоб не розбазарити земельний фонд - бо він дуже манить всіх зараз....
        Додамо, що такі масштабні івестиції є процесом екстенсивним і сильно не вплине на трудову міграцію. Але в разі забезпечення законності і прозорості має великий потенціал. Ну і контроль за екологією... Бо ще більше її угробити, для потманення інвесторів - це не допустимо.
        Якщо ж кандидат так впевнений в залучені інвесторів, то є загроза, що вони вже у нього є. І чи не їх інтеоеси йде відстоювати.... Громадський контроль і прлзорість - єдина можливість отримати відповідь.
         Позиція щодо колапсу громадського порядку і благоустрою не зрозуміла. Тому, як не озвучено, як буде реорганізовані контролюючі органи, міська варта (бо замість правопорядку і благоустрою сидять в обносках і без екіпірування на школах), контроль за системністю роботи і тримання в " тонусі" правоохоронців не озвучено. Сподіваюсь допоки.
          Про ген план і восновки комісії мовчу - бо це екологічна і інфраструктурна катастрофа, яка повинна усунутися в операційному режимі...
     Це моє розміння дуже цікавого і сильно відрізняючого від інших кандидата. Давайте думати, доповнювати, вивчати питання. Бо це перша за багато років стратегія подібного плану. Не всі пункти в руках місцевої влади, є загрози, що вона надто від бізнесу, присутній популізм, загрози для ринку землі. Потужна тема для глибоких роздумів в короткі терміни. Наголошую я не агітую ні за ні проти.

це ж мають люди час то всьо читати і аналізувати, і досить фахово :)
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Місцеві вибори 2020
« Прочитано #59 : 09 Жовтня 2020, 16:27:00 »

нам тут видніше, хто у нас має бути мером.
Сагласен . Тепер вiдомо в чому проблема , ви декомунiзацiю до кiнця не провели . Памятники сзнесли , вулицi перейменували , заводи розiбрали , а от пасьолок не декомунiзували , ото тепер бiда  :prapor: Правильно ББА каже - Вам не мер потрiбен , а нiмець з батогом


САМЕ ГОЛОВНЕ - НЕ ЗРОБИЛИ !  :towall   не вигнали нахрєн сраних камудристів з влади . і не позбавили кончєних камуняк іменних пенсій і різних там винагород і нерухомості . А поляки , ЧЕХИ , словаки , угорці і прибалти це все зробили . А тепер розкажи хто дурний і хто до цього часу живе в дупі