Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!  (Прочитано 210951 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Давайте в даній темі, в першу чергу обговорювати дії працівників Державтоінспекції України (правомірні і неправомірні), ділитись інформацією (хто що знає) про зміни в ПДР та інших нормативно правових актах, що стосуються автотранспорту, розмірковувати над причинами та наслідками порушення учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху, прослідковувати за адмінсправами: від скаладання протоколу до винесення рішення судом. ;)
« Останнє редагування: 19 Травня 2008, 23:47:19 від tywkanchuk »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #40 : 10 Січня 2008, 15:13:14 »

Приховано: Министр внутренних дел Украины Юрий Луценко подписал приказ о создании специальных отрядов Госавтоинспекции быстрого реагирования. • Показати
  По словам министра, сейчас приказ проходит экспертизу в Министерстве юстиции. Он выразил надежду, что с 10 января 2008 года приказ вступит в силу.
  Луценко уточнил, что спецотряды быстрого реагирования ГАИ будут созданы во всех городах-«миллионниках» Украины. По словам министра, сотрудники спецотрядов будут получать до 4 тысяч гривен заработной платы ежемесячно, кроме того, они могут рассчитывать на премии.
  «Задержал нарушителя на джипе – получаешь 50 гривен, на “Лексусе” – 80 гривен. За “Жигули” премия не предусмотрена», - уточнил министр.
  Министр подчеркнул, что наступило время прекратить “беспредел” на дорогах и строго наказывать нарушителей. По словам Луценко, сейчас разрабатываются новые законодательные санкции за нарушение правил дорожного движения. Они будут касаться управления автомобилем в нетрезвом состоянии, проезда на красный свет светофора и выезда на встречную полосу.


ukrindustrial.com
« Останнє редагування: 20 Травня 2008, 00:06:19 від tywkanchuk »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

serg

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    21 Вересня 2009, 00:27:16

    Звідки: Івано-Франківськ
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #41 : 12 Січня 2008, 22:50:56 »

Дещо про нововведення на дорогах : http://www.newzmix.com/545267
http://news.bigmir.net/article/ukraine/19872/?rand=2066414782&display=ALL&ID=0&p=0&sort=DESC
http://www.sai.gov.ua/pages.shtml?id=27

Я б особисто сказав що обнагліли до предела придурки ... І це тому, що відповідальність в правовій державі може встановлювати лише ЗАКОН, а не якісь там накази неадекватного ДАІ-шника чи президента чи ще якогось там під...ра. :evil
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #42 : 12 Січня 2008, 23:07:56 »

Цитувати (вибране)
Однак гроші будуть сплачуватись не працівникам ДАІ, а державі. За словами Луценка, «розрахунки здійснюватимуться не на дорозі, а в спеціальних закладах з видачею квитанцій. Ми гроші на руки брати не будемо, а пропонуємо зробити так, як у всьому світі – дати можливість працівникам ДАІ лише виписувати квитанцію», – розповів міністр.
що за спецзаклади вони мають на увазі?  :o
гг, а квитанцій вони понавиписують...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

serg

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    21 Вересня 2009, 00:27:16

    Звідки: Івано-Франківськ
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #43 : 13 Січня 2008, 10:09:29 »

Ще дещо по темі нововведень: http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?p=35474#post35474
_______________________________________________

Прохання до шановного користувача serg, при написанні повідомлень із викладення ссилок на інші інтернетресурси, викладати хоча б мінімально стуть питання, яке розкривається для того щоб інші могли визначитись чи варто їм переходити за поданою ссилкою. ;)
« Останнє редагування: 15 Січня 2008, 12:39:26 від tywkanchuk »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #45 : 16 Січня 2008, 15:46:27 »

За офіційною і не дуже інформацією на "наших" дорогах "хазяйнують" чернігівські даїшники.
Так от в мене питання, чи вже когось з форумчан вони зупиняли? Якщо так то поділіться досвідом спілкування. ;)
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #46 : 16 Січня 2008, 15:59:30 »

Возможно немного не в тему, но хочется расскказать. В пятницу 11.01.2008 в Киеве проходил рейд зачистки так сказать, а вчём фишка, так в том что при нарушении ПДД останавливал сотрудник ГАИ оформлял на месте документы и в принудительном порядке сразу же с места проишествия с виновником гайцы ехади в суд подавали документы. Знакомая судья говори что судьи чуть с ума не посходили от количества дел, и машины останавливали без разбора, крутая тачила или нет. Очень суровые наказания выносили судьи вплоть до лишения прав, (только я не пойму что в Кодекс админарушений внесены изменения???) в общим не важно! Я провалялся больным в этот день дома, по этому ни в какую историю не попадал, но рассказывали знакомые, что было всё, от предупреждения, до тягания в суд, даже люди с авео клуба рассказывают что многих лишили прав. Взятки также брали но такса увеличена была в несколько раз! Вот такая фигня малята!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #47 : 16 Січня 2008, 16:10:18 »

   Ось маєте можливість ознайомитись повністю з текстом Указу Президента України "Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху" від 20 листопада 2007 року, на підставі якого з 10 січня до 10 лютого 2008 року проводиться місячник безпеки руху на українських дорогах.

   Не знаю як в інших судах України, але в Івано-Франківському міському суді останніми днями твориться повний дурдом. Зайдешні даїшники з чернігівщини тягнуть всіх зліних порушників ПДР (порушення яких тягнуть на позбавлення прав) до суду, як то кажуть "не отходя от каси". В суді вони вже получають по заслугах. Найбільші цирки, коли до суду за барки притягують випивших водіїв. В понеділок один чекаючи на розгляд своєї справи, довго не думаючи почав справляти природню потребу прямо під судом! :evil
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #48 : 16 Січня 2008, 16:21:25 »

Ось маєте можливість ознайомитись повністю з текстом
посилання у мене не працює  :unknow

Зайдешні даїшники з чернігівщини тягнуть всіх зліних порушників ПДР
я спершу подумав, що даїшники аж з чернігівщини порушників привозять.  :D :D :D
_____________________________________________

Не знаю в чому була проблема Ромашкін, але в мене ссилка працює. Ти мабуть просто попав в той час, коли йшло обоновлення бази даних:unknow
« Останнє редагування: 17 Січня 2008, 13:33:29 від tywkanchuk »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #49 : 16 Січня 2008, 18:39:44 »

я теж бачив машини з ДАІ, але мене не пиняли(тук-тук-тук по дереву через ліве плече  :=) )
але мені видається, що такі методи "боротьби" з порушниками нічого не змінять. тим більше, що це акція, яка закінчиться скоро.
Краще б нормально знаки порозставляли і зі світлофорами порядок навели - сьогодні, як ніколи в Калуші не працювали (принаймі, тоді як я їхав) два світлофори - в центрі біля Гостинного дому і біля пожежної.
Я так розумію, що їх відключили, щоб трошки підігнати план з ДТП по Калуші.  :fool
Відносно збільшення штрафів, то тут теж все неоднозначно. Це нововведення вдарить якраз по маленькому українцю. Звичайно порушуватимуть менше, але ще більше процвітатиме корупція, оскільки нормальних механізмів її запобігання навіть близько не видно у проекті змін.

Відповідь від: 16 Січня 2008, 17:54:40
потрібно наводити лад в міліції найперше. правда трудно сказати як, наприклад підвищенням зарплати, показовими судовими справами проти взяточників, системою винагородження за донесення на свого співробітника (хоча це і неетично, але на війні, як на війні.  :-[ ) і звичайно відеореєстраторами.

Потрібно, щоб відповідальність за порушення була неминучою для ВСІХ.
Шрафи можна трохи збільшити, але за незначні порушення ненабагато, а от за грубі - проїзд на червоне світло, сильне перевищення шивидкості(має бути диференційний підхід), проїзд через подвійну суцільну і т.д. краще зразу права забирати.

А найперше з чого потрібно починати, то освіта. в нашій державі не освіта, а суцільна купівля знань. Щоб поступити в навчальний заклад потрібно заплати, що здати екзамен теж. якщо той мент вивчився, за гроші, то йому потрібно ті гроші відбити. А методам його навчили ще в учбовому закладі. Знову ж таки
 - потрібне відчуття безповоротності відповідальності. Якщо студент знає, що навіть, якщо він не буде вчити, але завжди зможе відкупитись, то він не буде вчитись ніколи (хіба за невеликим приємним винятком)

гг, короче почав за здравіє, а закінчив за упокій...

взагалі, наша система настільки загрузла, що тут таким смиканням, як маємо на прикладі Луценкових нічого не зробиш...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #50 : 17 Січня 2008, 09:12:46 »

Тысячи водителей лишились прав в ходе спецоперации ГАИ
16 января 2008, 17:11
 
Приховано: Показати
Ситуация на дорогах накаляетсяЗа шесть суток проведенной Государственной автоинспекцией спецоперации по оперативно-профилактической отработке автодорог Украины по составленным протоколам судами лишены прав управления транспортными средствами 4 тысячи 305 водителей.

Как сообщил заместитель министра внутренних дел Украины Александр Савченко, сегодня в МВД действует распоряжение о проведении широкомасштабных мероприятий на дорогах Украины.

«Распоряжение существует. Оно, наверное, не совсем официальное, чтобы привлечь больше работников подразделений милиции, чтобы создать такую ситуацию, чтобы нарушать правила дорожного движения было неэффективно», - сказал Савченко.

При этом он заметил, что из почти 170 тысяч зафиксированных нарушений была составлена и передана на рассмотрение судов 31 тысяча протоколов за нарушения, которые непосредственно являются причиной ДТП.

За шесть дней  работниками ГАИ было выявлено 7 тысяч 633 факта управления транспортными средствами в нетрезвом состоянии
Кроме того, начальник ГАИ рассказал, что за указанный период работы было выявлено 7 тысяч 633 факта управления транспортными средствами в нетрезвом состоянии. Причем 79 фактов управления в нетрезвом состоянии – водители, обеспечивающие пассажирские перевозки.

Помимо этого, за шесть дней  работниками ГАИ было выявлено 22 тысяч 199 фактов создания аварийной ситуации на улицах и автодорогах.

Что касается судов, то ими было вынесено 8 тысяч 877 постановлений о наложении штрафа на водителей-нарушителей. Еще почти 11 тысяч дел остаются в судах на рассмотрении.

Напомним, что Украина сейчас теряет в ДТП в несколько раз больше людей, чем западноевропейские страны. Война на дорогах каждые два часа уносит чью-то жизнь.

Чтобы ощутить масштаб проблемы, достаточно вспомнить, что за два года на украинских дорогах гибнет столько же людей, сколько погибло советских солдат в Афганистане за десять лет кампании. Дорожно-транспортные происшествия в 2007 году унесли более семи тысяч жизней. Это на четверть больше, чем в прошлом году и почти в два раза превышает число погибших американцев за пять лет боевых действий в Ираке.
« Останнє редагування: 20 Травня 2008, 00:11:05 від tywkanchuk »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #51 : 17 Січня 2008, 10:38:20 »

мене вчора зупинили. перекрили дорогу. перевірили документи. я запитав типу я щось порушив на що даішнік з іронією відповів що всі щось порушують і показав мені на ремінь безпеки. я зрозумів і подякував.  але він попросив ще піти з ним і подихати в трубку. ну я і дихнув без задньої думки. а апрат показує ПИВ. йойойой я їм кажу поцани ви свою машинку стукніть до чогось бо я за кермом не пю. ну він замявся і дійсно хлопнув пару раз об ногу. ну я і ще раз дихнув. одним словом все в поррядку їжжате щасливо і тд ітп.... хочу сказати що вони повністю нормальні тільки тре з ними розмовляти нормально. ну і не порушувати.  і я чеснокажучи задоволений що їх так багато на дорогах. можливо дійсно наведуть порядок.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #52 : 17 Січня 2008, 14:03:46 »

   Поділюся з вами свіжими новинами і враженнями від гостовання "чернігівських блюстітєлєй автопорядка".

   Перше про прікол. Короче прислали до нас ментів не простих, а відбірних. Всі вони як на підбір "шафи з антресолями", ну принаймні саме такі скупчились під Івано-Франківським міським судом. А скупчились того, що приїхали туди зі свіжесенькими протоколами, а в приміщення суду їх не пускає судова міліція, бо ті при собі мають табельну зброю, а зі зброєю в приміщення суду зась. :-D Їздять чернігівські далеко не на отбросках близькозарубіжного автопрому а на Б-пятих Пасатіках (від таких не втечеш :( )

   Тепер про сумне. Розказали мені одну історію про звичайного водія Деуо Сенс, який попав в лапи чернігівчан. Зупинили його авто підрізавши на ходу з мігалками (аля американські бойовики  :fool ). Сказали, що він перевозить наркотики. Обшукали машину, звичайно нічого не виявили. Далі сказали, що він в стані наркотичного спяніння. Той каже, шо мавляв їдемо в лікарню на освідування. Даїшники поняли, шо не на дурного попали, тоді кажуть, що 20 хв назад ваше авто не пропустило пішохода на переході і склали на мужика протокол.
   Це є звичайнісінький безпрєдєл. :evil Ні не варто в такому випадку повертати право мєнтам штрафувати на місці.

   На кінець про оптимістичне. Говорив з одним суддею з районного суду (уточняти не буду, але то мова не про Калуш). Так він казав, що коли "дорожні мєнти" приперлись в суд з протоколами і вимагали безоговорочно позбавити водіїв прав за мєлочі, то він у всіх випадках обмежився штрафами, бо не знайшов підтвердження того, що останні своїми порушеннями створили аварійну ситуацію!
Так що наш суд самий гуманний суд в світі! ;)

P.S. Якщо вас, недай Бог, зупинять на дорозі, то не піддавайтесь на провокації.
І ще маємо надію, що наші даїшники щемлять в іншій області не менше чернігівських (даруйте, то вже така українська натура :pardon )
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #53 : 17 Січня 2008, 16:17:55 »

Всем автомобилистам на заметочку в связи с ситуацией на дорогах, маленькая юридическая консультация!
По клику переходим так как искожается изображение при загрузке на форум!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #54 : 18 Січня 2008, 13:53:41 »

Ось що творилось під судами цього тижня



даїшки мабуть самі були в шоці кіко вони народу зігнали під суд. :evil
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #55 : 18 Січня 2008, 15:18:19 »

Минюст считает незаконной облаву ГАИ на водителей
Действия ГАИ по изъятию прав у водителей незаконны, и водители могут отказаться отдавать сотрудникам ГАИ документы. Об этом сообщил «Сегодня» заместитель министра юстиции Украины Евгений Корнейчук.

Издание отмечает, что облава ГАИ на водителей, в ходе которой инспектора изымают у последних права по подозрению в нарушении правил и передают дело в суд, вызвала протесты не только автолюбителей, но и Министерства юстиции.

В частности, в Минюсте сообщили, что никаких распоряжений МВД об усилении контроля за водителями и изъятии у них прав они не регистрировали, хотя это предусмотрено для всех нормативных актов всех министерств.

«Да, Луценко действительно не регистрировал никаких актов, касающихся ГАИ. Я считаю, что действия ГАИ по изъятию прав незаконны. Водители могут забирать у ГАИ права, говорить, что их изъятие незаконно, и ехать дальше», - отметил замминистра юстиции Евгений Корнейчук.

 :unknow :unknow
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

serg

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    21 Вересня 2009, 00:27:16

    Звідки: Івано-Франківськ
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #56 : 18 Січня 2008, 23:01:36 »

Те що це незаконно, я абсолютно згідний. Як я уже висловлювався раніше, це повинно регулюватись Законом а не якимось наказом неадекватного Луценка. Добре що таку ж думку висловлює і зам. міністра.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #57 : 19 Січня 2008, 13:13:35 »

  Ну як на то пішло то може давайте не будемо виконувати ПДР адже вони теж затверджені не законом. :P
  Не подумай serg що я підтримую дії прцівників даї, але було б все хоч трохи законніше, якщо б ці питання принаймні врегульовувались підзаконним нормативно-правовим актом, який пройшов ревізію в мінюсті і був ним затверджений. ;) А так маємо те що маємо - для ментів святі вказівки вищого начальства, а ми, водії, наївно намагаємось відстояти свої права закріплені в Конституції та ін. законах.

  На сам кінець наголошу, що озбройтесь тим мінімумо знань, що вже викладений в цій темі та відповідних посилання. Відверто і грамотно демонструйте свої знання працівникам ДАІ. Памятайте, що це вони повинні доказати Вашу вину, а не Ви свою невинність. В багатьох випадках потрібна присутність свідків (понятих). Не ображайте людей в погонах (це викличе ще більший негатив у Вашу сторону), а завжди розраховуйте на гуманність суду. Коли отримаєте повістку в суд, то не ігноруйте її. Ваша присутність допоможе відстояти Ваші права в суді. І памятайте - постанову судді місцевого суду можна оскаржити до вищестоящого суду, тільки треба мати вагомі підстави, бо інакше отримаєте формальну відписку і стратите не тільки свій час, а і час служителів феміди.  ;)
Записаний

serg

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    21 Вересня 2009, 00:27:16

    Звідки: Івано-Франківськ
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #58 : 19 Січня 2008, 21:45:41 »


Ну як на то пішло то може давайте не будемо виконувати ПДР адже вони теж затверджені не законом.
  Не подумай serg що я підтримую дії прцівників даї, але було б все хоч трохи законніше, якщо б ці питання принаймні врегульовувались підзаконним нормативно-правовим актом, який пройшов ревізію в мінюсті і був ним затверджений.  А так маємо те що маємо - для ментів святі вказівки вищого начальства, а ми, водії, наївно намагаємось відстояти свої права закріплені в Конституції та ін. законах.

Абсолютно з тобою згідний. Чесно кажучи мав на увазі не лише Закон в прямому його розумінні, а нормативно-правовий акт, прийнятий відповідно до вимог Конституції України. А не якийсь невідомй наказ міністра, який менти свято мусять виконувати. І чесно кажучи здивований, з якої радості цю хвилю так хвацько піхопили суди. ;)
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
ДАІ, ПДР та відповідальність за їх порушення!!!
« Прочитано #59 : 30 Січня 2008, 13:33:37 »

Будте внимательны при парковке своего железного коня, не знаю как обстоят дела с этим на Прикарпатье но вот что я вчера увидел на Ж/Д вокзале в Киеве, и по разговорам это уже везде где платные стоянки!

Записаний