Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Водопостачання в Калуші і якість питної води: проблеми та шляхи їх вирішення.  (Прочитано 253058 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

montager

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    10 Лютого 2014, 10:47:41

    Звідки: Калуш

Днями в місцевих газетах та на під"їздах будинків з"явилися оголошення про те, що у випадку несплати населенням боргів за водотеплопостачання буде припинена подача питної води у місто. Борг великий. Відріжуть воду, газ та світло і як жити нам далі!? Якщо я справно сплачую послуги - чому повинен страждати? та й якість питної води неважна.
Які в кого думки з цього приводу, адже гряде техногенна катастрофа?

Чи користуються форумчани очисткою води, яких фірм?
Яку воду п"ємо???

Телефони диспетчера ВТС:  1581,    1589,    2-71-70           095 260 23 12
« Останнє редагування: 09 Вересня 2014, 14:05:05 від yurko »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

мдя Насалик показав справжнє лице. але куди ж пропав келестин? де цей меценат. він же всім помагає фінансово от допоміг би калушанам :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:15:40

    Звідки: Калуш

де цей меценат
вибори пройшли і тишина
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Його лице вже давно було видно,але фанатів засліплювала любов.Мені смішно коли розповідають що безплатної медицини тепер вже не буде  :( .Та така ситуація вигідна Насалику більше чим кому небудь.Де ж його дружина зможе такі великі обсяги медпрепаратів збувати.А з водою то просто бардак.Ставити в рівні умови ,а фактично навіть інколи гірші сумлінних платників і злісних боржників,це вже аморально.Я  для себе вже вирішив ,що платити я буду по своєму бажанню.Хоть дотепер я платив регулярно,кожен місяць і навіть в один і той самий день.Тепер,поки там не буде порядку і вони не знайдуть спосіб впливу на реальних боржників я буду платити адекватно наданим мені послугам.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

потрібно не платити всім
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш


 Чомусь у нас завжди так-чи виплачують тобі зарплату чи ні-  а комунальні мають бути вчасно :=) Якраз і категорія середнього достатку платить вчасно.Це вже факт. Особисто я намагаюся платити вчасно,але коли сімейний бюджет "тріщить",то відкладаю на наступний місяць.Виходить раз у два місяці.Та це не дає мені вагомого результату. "Якось буде" -вилазить наступного місяця боком...Доводииться платити вдвічі більше.Тому таке не дуже практикую.Зазвичай,якраз і за воду виходить більше :( ніж за світло чи газ :( Тому  тим,у кого є лічильник,краще щось замутити,типу- "лічильник не мотає" :=) Гадаю,це додасть більше плюсів споживачу і мінусів підприємству :=) ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


А давайте взагалі закриєм ВТС? Ну нафіг він кому потрібен!
Ото вже буде мінусів підприємству...
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

"лічильник не мотає"
 :) Ігоре,думаєте таких немає у Калуші? :) В цій дискусії більше йдеться про обурення справних платників.І потрібно знайти компроміс.Як підприємству вийти з цієї ситуації-боротьби із боржниками-ось що головне.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Нехай судяться з боржниками,воду їм перекривають.Чому нас повинні хвилювати їх проблеми .Ми платим вчасно,давайте нам воду.
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм

Треба в Калуши робити майдан!водяний.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


А давайте взагалі закриєм ВТС? Ну нафіг він кому потрібен!
Ні давайте краще знайдем нормальних керівників,нафіґ нам такі потрібні які вже на протязі не одного року не можуть собі дати раду з своєю роботою.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Нехай судяться з боржниками,воду їм перекривають.
Так роблять в Росії. Попередили раз, другий. Немає реакції - подають на суд і з зарплати неплатників знімають певний відсоток в якості покриття боргу. В іншому разі - описують майно - і вперед на боргові роботи на благо держави за колючим дротом. Не можна ж вирішувати питання неплатників за рахунок УСЬОГО населення, яке переважно платить. Тим більше, як показує досвід - не платять люди з достатком, який з надлишком дозволяє їм це робити та лише деякий відсоток бубунь та дідусів, які за межею бідності. Тут уже мерія чи інші державні установи (існують же державні фонди) мають прийняти рішення як допомогти цій верстві населення погасити борги.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ігоре,думаєте таких немає у Калуші?
Впевнений, що є. І немало.

Як підприємству вийти з цієї ситуації-боротьби із боржниками-ось що головне.
Ні давайте краще знайдем нормальних керівників
"Проблема неплатежів", яку калушанам наразі успішно "згодовують" - це лише димова завіса. Ця проблема справді є, але нинішня ситуація, в якій опонився ВТС пов'язана з іншим. Полистайте цю тему на кілька років назад - я вже писав "що і чому". А нічого не змінилося віттоді. Навпаки, гірше стало.
Всі зараз обговорюють боржників і "злосних неплатників"... Лиш мало хто задається питанням - чи може 14 млн.грн. боргів населення покрити 58 млн.грн. боргів ВТС... І звідки взялися 58-14=44 млн.грн...
« Останнє редагування: 21 Листопада 2012, 09:25:57 від Ігор_О »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

 То виходить,нам ще й непогано навішали "лапші",яку ми успішно споживаємо? :=)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


 То виходить,нам ще й непогано навішали "лапші",яку ми успішно споживаємо? :=)
Кать, згадайте пару років назад... Бігборди з прізвищами і адресами...  :)
Класика жанру - вказати кого копати і стояти збоку, невинно...
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

 Мені чомусь згадалися біг-борди "Вони творять наше місто" :=) ( чи будують) ,коли там було фото усіх "творців" з шоу "Тріумф-2011" :bayan
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

"Проблема неплатежів", яку калушанам наразі успішно "згодовують" - це лише димова завіса. Ця проблема справді є, але нинішня ситуація, в якій опонився ВТС пов'язана з іншим. Полистайте цю тему на кілька років назад - я вже писав "що і чому".
Ось знайшла - для себе та тих, хто ще у ті часи не був форумчанином, щоб довго не шукати: http://forum.kalush.info/index.php/topic,753.msg47590.html#msg47590
Тоді - у мене немає слів. :(
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

МЕР З МІСТА-І ПОЧАВСЯ БЕЗПРЄДЄЛ. :=) :=) :=)
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

МЕР З МІСТА-І ПОЧАВСЯ БЕЗПРЄДЄЛ. :=) :=) :=)
починаю прозривати на нашого мера....
Тваю мать ...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

я прекрасно розумію в чому проблема втс . та чому я повинен страждати через невміння когось з менеджерів. це структура котра повинна заробляти кошти. раз не заробляє отже менеджери щось не правильно організували. чому я повинен страждати через не компетентність менеджерів. зрештою в угоді про водопостачання вказано що втс повинен надати якісну послугу. якщо послуга не якісна можна розривати угоду. відповідно не платити за не якісно надану послугу. адже ви не будете платити на сто котре відремонтує вам машину на половину. втс самі створили проблему і переклали її на мешканців міста. я особисто з водою. і мені якраз найбільше кидається в очі те як мучаться мої друзі. пластиковий посуд купа каністр.
ну і саме цікаве я якось не розумію механіку. яким чином обмеження водопостачання зменшить заборгованість втс? вода товар. продав товар отримав кошти. отримав кошти оплатив борги. відповідно чим менше води продали тим менше отримали коштів тим менше віддали боргів. тут є тільки одне пояснення вартість води нижча за собівартість отже знов винен менеджмент котрий не приймає рішеннь для того аби заробляти
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


Суть ше в тому, шо ми маємо тариф за воду - він розрахований за ЦІЛОДОБОВЕ постачання води, відповідно, якшо вода по графіку - ВТС несе менші витрати (енергії і т.д.). Получається, шо цю різницю ми просто їм даруємо. Бо платимо як за цілодобове постачання, а маємо воду по графіку. Тепер питання: ми шо, доброчинна організація ???
Записаний
Experientia est optima magistra...