Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

У якій валюті Ви у переважній більшості тримаєте свої заощадження?

Українська гривня
- 29 (41.4%)
Американський долар
- 17 (24.3%)
Євро
- 14 (20%)
Російський рубль
- 1 (1.4%)
Фунт стерлінгів
- 1 (1.4%)
інше
- 8 (11.4%)

Всього голосів: 65


Автор Тема: Валюта, готівка, рахунки у банку та інші фінансові питання.  (Прочитано 137809 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


У знецінені гривні президент винен не менше від голови НБУ-Тігіпко
Це мене аж розсмішило....  :)
Ну зрозумійте нарешті - причини стану валюти є суто економічні! І на 99% тут основну роль грає ЕКОНОМІКА! За яку на 100% відповідає і продовжує гробити УРЯД і особисто Прем'єр-міністр!

Це смішно - Президент винен у курсі гривні, бо не звільнив Стельмаха... А якби звільнив, то що, курс би був 4.20?? Та з якого дива?! З яких економічних передумов би гривні бути міцній? Нема їх...

За такою логікою - у недавньому згвалтуванні калуської дівчини працівником МВС винна особисто Тимошенко! Не вірите? Слідкуйте за думкою: мєнта-гвалтівника вчасно не звільнив обласний генерал-хабарник -> хапугу вчасно не вигнав міністр-алкоголік -> пияка не дала звільнити Прем'єр-одна-в-країні-працююча...

Стельмах просить на покращення житлових умов якихось ...160 міл. http://www.expres.ua/articles/2009/09/11/33436/ бідуюють,жити не мають де.
Ну чого ж, поки - дадуть курс вже буде 16грн за бакс. Невеликі гроші просять  :=)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Навіть той заступник,що подав у відставку визнав,що сьогоднішній курс це наслідок спекуляцій.І зверніть увагу як тільки банкірів притискають зразу курс падає,і це вже не перший раз,хоть і нема там ніяких астрономічних вливань валюти і економіка не робить раптових ривків за два дня.А курс зразу іде вниз.Звичайно економіка впливає на курс,але у нас вона впливає далеко не в першу чергу.В першу чергу у нас впливає бажання банкірів і інших наближених заробити,а в другу чергу політика ,і тут у президента і перше і друге збігається.А взагалі то економіка більше страждає від таких стрибків валюти,чим курс від економіки,бо коли нема стабільності то є хаос,"каламутна водичка",а хто в такій водичці швидше рибку зловить?та ті хто ту воду каламутить,і хто може впливати суттєво на валютний ринок.І не було би тих спекуляцій і курс би відповідав стану в економіці,може і не був би він низьким але реальним.Якби хоть хтось відповів за афери,якби не було прикриття  на високому рівні.Ну допустим я нічого в економіці не розумію,немаю економічної освіти,але люди які в цьому розуміються говорять те ж саме.І тільки економісти з секретаріату розказують про ненависну Юльку  і у всьому винять уряд.
Відповідь від: 12 Вересня 2009, 19:50:18
До речі той же Тігіпко хіба не був колись головою НБУ,чи може він вашу теорію розлитої води не вивчав і повний нуль в цих питаннях.
Відповідь від: 12 Вересня 2009, 19:54:39
Якщо вище я писав так як я це розумію,повторюсь економічної освіти не маю то тут http://www.konotop.ipk.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=118 багато цікавої інформації по цій темі,думаю варто почитати.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Навіть той заступник,що подав у відставку
Не "просто той заступник"... а саме той, кого Юлія Володимирівна пропонувала на голову Нацбанку на заміну Стельмаху... Тобто, саме той, що треба. Було б дуже дивно, якби він говорив не так. Та й міністр-алкоголік саме в той день виклика на допит Шаповала, ще одного заступника... Збіг? Чи сигнал?

І зверніть увагу як тільки банкірів притискають зразу курс падає,і це вже не перший раз,хоть і нема там ніяких астрономічних вливань валюти і економіка не робить раптових ривків за два дня.А курс зразу іде вниз.
Подискутуйте щодо цього з Юрком - він стверджує прямо протилежне. А краще - знайдіть інфу про інтервенції Нацбанку за ці два дні.

Звичайно економіка впливає на курс,але у нас вона впливає далеко не в першу чергу.В першу чергу у нас впливає бажання банкірів і інших наближених заробити,а в другу чергу політика
От маю я бажання "зробити" курс по 2.50, толпа в паніці почне бакс скидати, я скуплю і потім верну курс на 4.70.... Ото підйоми! Я - Президент. У мене Стельмах. Як мені це зробити, підкажіть?!

і тут у президента і перше і друге збігається.
Бажання чи можливості збігаються?

але люди які в цьому розуміються говорять те ж саме.
А мої знайомі - навпаки...

До речі той же Тігіпко хіба не був колись головою НБУ,чи може він вашу теорію розлитої води не вивчав і повний нуль в цих питаннях.
Тигіпко зараз говорить не як економіст, а як технічний кандидат в Президенти України! Відчуваєте різницю?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Тигіпко зараз говорить не як економіст, а як технічний кандидат в Президенти України! Відчуваєте різницю?
Теж хотіла це зауважити, він крім того що говорить такі речі, вже почав на танках їздити,  при цьому чомусь журналісти центральних каналів супроводжують його немов офіційн делегацію Кабміну до Лівій  і висвітлюють це як подію планетарного масштабу  :fool :unknow
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Якщо вище я писав так як я це розумію,повторюсь економічної освіти не маю то тут http://www.konotop.ipk.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=118 багато цікавої інформації по цій темі,думаю варто почитати.
Я більше довіряю Financial Times, а не "Конотопським вісникам". До того ж, це матеріал пів-річної давності про події кінця минулого року, що ніяк не пояснює нинішню картину.
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Тигіпко зараз говорить не як економіст, а як технічний кандидат в Президенти України!
Зі слів Тигіпка він витратив на свою виборчу кампанію 20 млн. грн. власних коштів
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Зі слів Тигіпка він витратив на свою виборчу кампанію 20 млн. грн. власних коштів
Які заробив на тих же валютних спекуляціях  :=)
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Зрозуміло.
Технічний кандидат технічно заробив собі на кампанію
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Він до речі міг спокійно заробити і не на спекуляціях, а на продажу акцій свого банку, оскільки система ТАС комерц не найменша в Україні і була продана Swedbank
Відповідь від: 12 Вересня 2009, 23:33:03
Як повідомлялося, Swedbank у липні поточного року завершив операцію з купівлі ТАС-Комерцбанку і ТАС-Інвестбанку: вартість пакетів акцій цих банків включає первинний платіж у розмірі 735 млн. доларів, включно внесок у статутний капітал ТАС-Комерцбанку в розмірі $50 млн. Додаткова сума, максимальний розмір якої складає 250 млн. доларів, виплатить колишнім власникам ТАС-Комерцбанка по закінченню трьох років і залежатиме від фінансових результатів діяльності банку.

“ТАС-Комерцбанк” працює на ринку України з 1991 року. На 1 жовтня 2007 року Swedbank (Швеція) володів 99,99% його акцій. ЗАТ “ТАС-Інвестбанк” — правонаступник заснованого в 1996 році банку “Societe Generale (Україна)” — на 1 жовтня 2007 року єдиним акціонером банку був АКБ “ТАС-Комерцбанк”.

Згідно даним Нацбанку України, на 1 жовтня 2007 року за розміром загальних активів ТАС-Комерцбанк займав 20-е місце (6,604 млрд грн), а ТАС-Інвестбанк 35-е місце (2,834 млрд грн) серед 173 діючих у країні банків.
Повідомленя за 2007 рік:
Відповідь від: 12 Вересня 2009, 23:35:37
http://www.patent.net.ua/intellectus/commercialization/branding/1909/ua.html
тут оригінал повідомлення
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Tandylight  :)
Я вже дууууууже давно не вважаю слово "спекуляції! матерним  :) Вважаю будь які спекуляції (в т.ч. і валютні) - одним із чесних способів заробляння грошей. А Тигіпко... Так, він заробив 20 лимонів не на спекуляціях. Він продав акції банків, які цим заробляли.  :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Я не малана увазі спекуляції  - у радянському кримінальному сенсі слова, я теж маю на увазі чесну торгівлю з метою отримання прибутку  ;)
але в цьому випадку я з вами погоджусь... Банки, причому усі заробляють на спекуляціях з валютою  ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я більше довіряю Financial Times, а не "Конотопським вісникам". До того ж, це матеріал пів-річної давності про події кінця минулого року

По перше то були не конотопські вісті а передрук з "Економічна правда". А по друге сумніваюся, що пів року тому Financial Times писали щось відмінне від Економічної правди.

Відповідь від: 13 Вересня 2009, 00:42:10
Те, що Тігіпко технічний кандидат не означає, що він не може хоч інколи говорити правду.

« Останнє редагування: 13 Вересня 2009, 12:06:24 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ну зрозумійте нарешті - причини стану валюти є суто економічні!
От маю я бажання "зробити" курс по 2.50, толпа в паніці почне бакс скидати, я скуплю і потім верну курс на 4.70.... Ото підйоми! Я - Президент. У мене Стельмах. Як мені це зробити, підкажіть?!
Мені здалося, чи Ви самі себе в воїх же сусідніх постах заперечуєте?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Мені здалося, чи Ви самі себе в воїх же сусідніх постах заперечуєте?
Вам лише здається. Я навмисно навів приклад - навіть будучи Президентом і маючи можливість змінювати керівника Нацбанку я не зміг би "керувати курсом" на свій розсуд, тобто захочу 4.50 - буде, а захочу 12 - теж запросто. Саме це і закидають Ющенко - вплив на курс. Хочу щоб хтось мені пояснив як він це робить.
Відповідь від: 13 Вересня 2009, 15:19:50
По перше то були не конотопські вісті а передрук з "Економічна правда". А по друге сумніваюся, що пів року тому Financial Times писали щось відмінне від Економічної правди.
Сумніваєтесь? Це добре. От почитайте архіви і доведіть це. А так... лише слова.
Крім того, Ви не сказали яке це має відношення до теперішніх стрибків гривні?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Таке, що бардак у нацбанку породжує недовіру і паніку, а президент кришує і не звільняє пенсіонера.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Він до речі міг спокійно заробити і не на спекуляціях, а на продажу акцій свого банку, оскільки система ТАС комерц не найменша в Україні і була продана Swedbank
Я знаю, просто Ви не зрозуміли іронії  ;)

До речі, Тигіпко - найдостойніший кандидат у Президенти, на мою думку. Що цікаво, СПУ оголосила, що підтримуватиме його на виборах.
Але якщо бути реалістом, то кращої кандидатури, ніж Янукович, немає  :good
Відповідь від: 13 Вересня 2009, 16:42:30
Тигіпко зараз говорить не як економіст, а як технічний кандидат в Президенти України!
Технічні кандидати не фінансують свою кампанію за власні кошти
Відповідь від: 13 Вересня 2009, 16:46:20
Я більше довіряю Financial Times
Треба буде перевірити Financial Times на зв'язок із світовою єврейською фінансовою олігархією
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Технічні кандидати не фінансують свою кампанію за власні кошти
Крім тих випадків, коли їм за це обіцяно ще більші бабки (або еквівалент).

Треба буде перевірити Financial Times на зв'язок із світовою єврейською фінансовою олігархією
Достойне заняття. Вперед.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Валюта, готівка, рахунки у банку та інші фін&
« Прочитано #77 : 13 Вересня 2009, 22:32:39 »

Технічний кандидат технічно заробив собі на кампанію
 
Я знаю, просто Ви не зрозуміли іронії
Я деколи буваю "блондинкою" у класичному сенсі цього слова :-[ але в данному випадку, я зрозуміла, Докторе, Вашу іронію, хоча мушу визнати що порозуміння між нами не частий гість  :bouquet:
Цим своїм
Він до речі міг спокійно заробити і не на спекуляціях, а на продажу акцій свого банку
я відповідала Ігорю і ми з ним вже все зясували  ;) :-[
« Останнє редагування: 13 Вересня 2009, 22:40:36 від Tandylight »
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Не буду про високі матерії в яких нерозуміюся і продовжу про насушне.
Є в мене ось такий сертифікат

Хто має більше років ніж мені, то розясніть - чи то вже чистої води туалетний папірець, чи яка його цінність на цей час.
В 90-х роках я лиш перестав під стіл пішки ходити, тому мало шарю шо то був за рух з тими сертифікатами. :unknow
Наведений мною сертифікат належить моїй бабусі, але десь серед паперів можу найти і свій власний сертифікат, колись мені прийшло повідомлення, що я можу отримати за нього приблизно 5 грн. Дурний шо не пішов і не забрав ті гроші, бо для студента на початку цього століття 5 грн. то були чи малі гроші. :pardon
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Схоже що на кынець 5-го року компаныя ще ыснувала
http://www.smida.gov.ua/emitents/zvit_menu.php?id=2190&forma=BUS_TEXT&zvit_type=vat177&kod=13317856
То може і зараз є.

Відповідь від: 14 Вересня 2009, 13:33:02
Якась мутна фірма. Певне мож у туалет на цвяшок причепити  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.