Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

15 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чому я на форумі розповсюджую тексти російською мовою?

Я не розповсюджую на форумі тексти російською мовою,за рідкісним виключенням (коли краще передати мовою оригіналу)
Тому,що я росіянин.
Тому,що я не українець.
Тому,що я рагуль.

Автор Тема: Чи будемо ми господарями в себе вдома? А чи не хворе у нас суспільство? Чи відчуваємо МИ себе УКРАЇНЦЯМИ?  (Прочитано 411243 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав

ні я не розумію чому жидівка,якщо вона єврейка?! І яке це має відношення до питання мови?
а чим жидівка відрізняється від єврейки?
жиди завжди роблять те шо вигідно, тіна жидівка,говорить російською, значить вигідно 
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City

я не знаю хто такі жиди мабуть це щось типу хохлів. Ти хахол? Всі роблять те що вигідно.

на форумі заборонені особисті образи. намагайтесь бути стриманими до свого співрозмовника
« Останнє редагування: 06 Березня 2008, 22:59:38 від romashkin »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

 • Admin
 • *
 • Карма +731/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 8231
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 11:13:15

  Звідки: пр. Л.Українки

що ж, раз зайшла мова за жидів.....
Українці досить пасивна нація. Є багато на то історичних причин...
Цим вміло користаються представники інших націй. Які з тих чи інших причин потрапили до нас.
Попробуйте сказати слово "жид" чи "москаль" і зразу почуєте викрики і звинувачення у націоналізмі і антисемітизмі.  Наші гості дуже боляче реагують на такі слова. Це мені завжди нагадує злодія, який кричить "лапайте злодія". Їхнє відношення до українців завжди одне - "бидло". Це я бачив неодноразово. Навіть на форумі появлялись такі індивідуми. Ще  й намагались маніпулювати нашою думкою. Та що там скривати, навіть самі українці чомусь вважають, що вони незгуртоваті, зависливі, тобто гірші від інших. Так є частина правди в цьому. Але все в наших головах. Подивіться на американців. Вони себе вважають найкращою нацією, зрештою, як і багато інших європейських націй. Невже ми гірші? Але якщо на дитину постійно казати, що вона дибіл, то є великі шанси, що вона виросте неповноцінною і не впевненою. От наші гості намагаються зробити все, щоб виховувати і підтримувати у нас, корінної нації, почуття провини і неповноцінності. І їм це вдається успішно протягом багатьох століть.
То питання, за що ми маємо любити і поважати людей, які нас ненавидять і відносяться до нас зверхньо?


Ось версія теміну жид з сайту ВО Свобода.
Цитувати (вибране)
Термін "жид" походить від самоназви іудеїв "джуд". Тобто це не національна, а релігійна ознака людини, що сповідує іудаїзм. За звичай жидами у нас іменують ашкеназі. Ашкеназі складають близько 80% усих євреїв у світі. Принаймні, вони самі себе називають євреями. Насправді ашкеназі не євреї.
Євреї - це семітський народ, який походить з Аравійського півострова, найближчі родичі - араби. Тобто євреї мають однаковий з арабами антропологічний вигляд. Дивлячись на наших ашкеназі навряд чи їх можливо запідозрити в якихось зв’язках з арабами... До того ж, погянувши в історію, знаходимо там чисельні згадки про досить великі жидівські громади в Україні на початку 2-го тисячоліття. В Києві за часів Ярослава Мудрого був цілий Жидівський квартал, поруч з яким існували Жидівські ворота. Та і жидами в ті часи називали цілком певних людей - мешканців Хазарського Каганату. Звичайно, хазарами вони не були, бо самі хазари чисельно невелика група людей, що змогли захопити владу в Східно-Тюркському Каганаті імперії, створеної гунами на чолі з Ітіль-ханом(грецька назва - Атілла). До того ж, якщо згадати, що військо самого Ітіль-хана складалося з готів та сарматів, то можна припустити, що населення Хазарії переважно складалося зі скіфів та сарматів, які згодом і були названі спочатку хазарами, а потім і жидами.

А ось ще гарне пояснення хто такі жиди і чому у нас таке ставлення до цієї етногрупи.
Приховано: Хто такі Жиди? Чому до них таке неоднорідне ставлення? • Показати
Не секрет, що на українських землях у всі часи їх появи, люди ставилися до них толерантно, як власне, і до всіх народів, які приходили із тією чи іншою метою на наші землі. Але все ж українці жидів н дуже жалували і в часи Хмельницького їх знищення було піднесено на державний рівень, на рівні із знищенням польський посіпак, які ополячилися, говорили на-польській, прислуговували польським шляхтичам і носили польське вбрання. (На кшталт сьогоденних “русофілів”)
В ті часи реакція українців щодо жидів була обумовлена такими ж обставинами. Багато із представників цього народу “втесалося” у підпанки і допомагав експлуатувати простий український нарід. Нелюбов до цього народу українців часів Козацької Доби обумовлена саме тим. Пізніше одним із найбільших ущільнень прав на території України жиди зазнали у часи 2-ої Світової Війни та пізніше - під час панування СРСР, коли їм не дозволяли займати високі посади, обмежували отримання вищої освіти, тощо. Мабуть – найбільша вольність щодо жидів є на сьогодні, коли в країні повний майже хаос і питання української само ідентичності і проблеми меншин не розглядаються зовсім. І відповідно - ніяк не регулюються. А права української нації на нашій території менші, ніж у російської (московинської) громади, яка складає 16 відсотків від усього населення України. (Відсоток титульної нації, що проживає в Україні – 80 %). Тому, якщо не розглядаються питання, можна сказати – національної безпеки, то що вже говорити про жидів та інші нації, які живуть в Україні і мають чітко знати свої права і обов’язки щодо своєї теперішньої Батьківщини. Із-за цього хаосу і гармидеру вийшло так, що у нашій Верховні Раді – біля 50% жидів. Як таке може бути? Чому долями українців і нашої держави розпоряджаються люди іншої національності?
Думаю – це питання риторичне і не потребує відповіді – а негайного вирішення.

На території нашої країни, як уже говорилося, живуть багато національностей. Але найбільші тертя викликає питання про росіян та жидів. Чому так? Чому саме ці дві нації при розгляді їх питання зуміли поставити у нашому суспільстві цензуру ?
А тому – що наше суспільство слабке і не однорідне, не має міцного ідеологічного кістяку. В Україні будь-якого українця ставлять нижче за росіянина(!). Національність відразу ж визначає твій “сорт”. Українці – другосортні, як це не прикро, у нашому суспільстві. Тобто, як би не декларувалася Незалежність – Україна залежна від Росії і має
великий комплекс провінційності і меншовартості. Але ж повернімося до другого народу, що має “цензурування” на розгляд свого питання. Це жиди. Дивно – але і відсоток їх в Україні значно менший від росіян, і вони ніколи не захоплювали нашої країни, не колонізували...У чім тоді проблема? Знову – у слабкості титульної нації.
При чому до цього питання варто підходити спокійно, бо хто, як не українці мають панувати на своїй землі? Просто елементарно робити панівною українську національну ідею, українську мову...
Сьогодні при піднятті питання про жидів відразу зустрічається опір і маса аргументів щодо фашизму, расизму...Це все просто штампи як і із питанням про російський вплив на території України. Але ж друзі, як має бути? України не буде поки не буде переважної більшості українців, які дбають про національну свою ідею. І вона не може бути нейтральною чи не зачіпати інші народи, бо історія так чи інакше давала підстави ставати на “свій” бік, який був супротивним інтересам іншого народу.
На приладі жидівської нації можна лише вчитися і вчитися. Як можна так гуртуватися і виживати у таких умовах, де немає нічого свого національного? Але жиди вижили і до того ж – вбереглись від значного впливу тих культур, що на території їх націй вони жили.
Це дивовижна нація, разом з тим і дуже небезпечна. Її дії схожі на дії якогось вірусу, який вкоріняється в будь-яке суспільство і усілякими шляхами стає на чолі того суспільства і керує ним. Можна довго розмірковувати, чи вірно чинив Гітлер, що винищив багато представників цієї нації. Питання складне, адже – це мільйони життів...А з іншого боку – якщо поглянути на головну ідеологію цього народу, де червоними рядками написано, що лише жидівська нація є божою і є вищою за всі інші, які аж ніяк не достойні її...Хіба така нація не становить загрозу будь-якому суспільству? Певно – ще й яку.
Мабуть шлях Гітлера був кривавим і жорстоким. Але не на 100 відсотків невірним.
Що робити українцям? Адже йти по стопам ґітлерівців – в наш час зовсім недоречно та й жорстоко. Тим паче – що певний “Холокост” відбувається натепер супроти українців на території їхньої ж держави...
По-перше – гуртуватися навколо своєї національної ідеї і зміцнювати саме українське суспільство, пам’ятати своїх героїв і вшановувати їх як і поминати жертв українського геноциду (Як роблять це жиди. Про Бабин Яр знає увесь світ...). А про Голодомор 1932-33 рр.? Його навіть не те що не знають, а взагалі –ще не визнали на міжнародному рівні, як антиукраїнський геноцид радянської влади. Ці дві проблеми варто підняти на державний рівень і говорити про них і писати і знімати фільми. Але де це воно все? (знову питання риторичне).
В нашому сьогоденному суспільстві – навпаки ж: цькують героїв, як боролися проти польських та російських окупантів, які віддали життя за Україну . Таких, як наприклад С.Бандера. Адже ніхто не знає, що в його заслуги входить і порятунок західної України від Голодомору. Саме ОУН досягла своїми діями того, що ці землі обійшло те страшне лихо і люди не мерли як мухи - від голоду, ходячи по най родючішій землі у світі, і матері не вбивали і не їли своїх дітей..

Український нарід пережив за свою історію скільки лих, що трагедія жидівського народу з ними не зрівняється. Та про них хтось у світі знає? Про них говорять в Україні?
А от про жидівські біди знає увесь світ і співчуває їм і допомагає. Бо кожен представник цієї нації, де б він не був – у першу чергу думає за свій нарід. І все робить для його блага.
Багато в чому нам треба вчитися у жидів...
Та, мало хто знає звідки вони прийшли до нас? Чому оселилися тут? А ми зараз боїмося говорити про цей нарід відкрито...
Поглянемо, що з приводу їх походження пише Володимир Антонович у своїх книзі ” Про козацькі часи в Україні”, К.: видавництво художньої літератури “Дніпро”, перевид. 3-є 1991р.,231с. (ст.. 117-119):

"...Та жидівська колонізація, яку застає Хмельницький, була не перша, а третя по числу. Ми зустрічаємо жидів на Україні дуже рано. Люди, яких ми називаємо жидами, приходили до нашого краю трьома шляхами. У княжі часи – це були люди жидівської віри, здається, хозари, предки сучасних караїмів. Вищий клас їх прийняв жидівську віру.
Самі вони племені тюркського. В різні часи у нас з’являється нова жидівська колонізація із двох сторін. Перша, куди більша по числу, - із Німеччини. (від себе – *тому жидів так часто “німецькі” прізвища – на кшталт – Штейнберґ, Ґейман, тощо.)В 13 ст., під час хрестових походів, коли католицький фанатизм дійшов до найвищого ступеня, цілі маси жидів стали тікати до Польщі. Це онімечені жиди-ашкеназі. Вони зберегли народну віру, але не задержали мови і говорять швабським діалектом.
В 13 ст. Ці німецькі жиди з’явилися у Польщі, а трошки пізніше ми зустрічаємо їх у нас, на Україні. Ми бачимо, що вони, посуваючись на схід сонця, у 15 ст. Згуртувалися найбільш коло двох пунктів: коло більших міст Підляхії, коло Берестя і на Волині, у Луцьку, Володимирі – Волинському та ін.
Третя група жидів прийшла до нас із півдня – через Туреччину, Румунію, Крим. З етноґрафісного боку вони виявляють велику різницю від німецьких жидів. Жиди побережжя Середземного моря в 11 ст. Прийняли іспансько-португальську мову. Розуміється, їх прийшло в Україну набагато менше, ніж онімечених жидів, а через те вони дуже швидко асимілювалися із останніми. Але ж ці жиди мали зі свого боку дуже великий вплив на німецьких жидів: вони внесли іспанську організацію, кагал, і оживили жидівські традиції.
Коли ми бачимо, що український народ б’є жидів, так треба зауважити, що не віра і національність породили в нашого народу ворожі відносини до жидів. Наш народ по своєму напрямку зовсім толерантний: він ніколи не заглядає у чужу совість. Але ж, на лихо, в жидівській традиції є такий погляд, що інші народи – вороги божі, а одні тільки жиди – народ, Богом вибраний. Це зроджувало у жидів ненависть і викликало ворожі відносини до людей іншої віри. В Європі ж вони появилися без свого ґрунту і в малому числі, а все ж вони покористувалися своїм розвитком і своєю старою культурою. І цього
культурного розвою вони вживали на те, щоб прикладати його до економічного життя. В середніх віках вони зуміли стягти до себе всі капітали краю, вміли орудувати банковими операціями і т. ін. Між тим, лишаючись при своїх ексклюзивних традиціях, вони дбали про те, щоб економічно закріпостити народ. Приходячи до якого-небудь краю,
Вони гнулися перед силою і гнули під себе всіх, хто стояв нижче від них. Таку погану роль вони грали і в нас, на Україні. Вони підлещувалися панам, заявляли себе вірними їм і таким робом отримували право експлуатувати простий народ. Все це виявилося величезною масою фактів, по яких пізнати, як ненавидів жидів простий народ, і скоро знялося повстання, він жидів також перебивав, як і шляхту і недоляшків. Жидівські мемуаристи кажуть, що вони признають за жидами право верховодити народними силами і що гріх проти них боротися. Із цих жидівських мемуаристів, що жили на Україні, більш відомі два: перший – Натан Нета-Бен-Мозе, робом із Ганновера, був рабином у Заславі в часи повстання(від себе –* повстання 1648-ого року на чолі із Богданом Зіновієм Хмельницьким) і описав його.
Другий, як здається, був рабином у Перемишлі. Він дуже подрібно описує напади козаків. Цей ще ясніше розказує про провідну ідею жидів і фантастично описує те, як жиди зробилися вибраним народом Єгови.
“Козаки, - каже він, - народ чортів, вороги Єгови, через те що вони зайняли наш край, наші синагоги”.
Оце загалом така розправа йшла на Україні, і вона характеризує всі погляди, які висловили польські і жидівські мемуаристи.”

Отож, як свідчать дописи з історії України і сучасний стан речей, негативні настрої є справедливим відношенням до жидів. Вони обумовлені насамперед такими ж настроями збоку жидівської віри, яку вони сповідують.

Тільки самоствердження нації буде стримувати окутування немислимо жорсткими кайданами чужої віри самих українців.
Діє природній відбір, де виживає сильніший і пристосованіший, який тримає свого до останнього. Жиди в цій справі є як не можна паче – успішні...

Українці! Славіте Україну! Любіте Україну! Не цурайтеся її! Бо нам треба вижити у боротьбі за виживання.
Взято Звідси

Прошу вибачення у шановного модератора  ;). Але тема дуже болюча. Можна її перекроїти і перенести за адресою.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Svit

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +239/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 864
 • Любов не мислить зла
 • Останні відвідини:
  21 Січня 2012, 06:11:35

  Звідки: Iзраiль

Позволю соб1 невеличкий коментар,я особа приналежна до двох нац1й.Чому евре1в ображае слово жид?Тому що використовувалось воно антисем1тами 1 принижувало г1дн1сть еврея,як слово хохол-укра1нця,чи москаль-рос1янина.
  1уде1 не називають себе*джуд*.На 1врит1 1 на арам1йському,мова Старого Запов1ту,це слово звучит-єгуді.В1д цього слова 1уде1.
Евре1 ашкеназ1 це одне з кол1н !зра1ля.Як в1домо 1х було 12.

Відповідь від: 07 Березня 2008, 05:43:03
Прочитавши висказування цього форумчанина,що romashkin  цитуе,хочу висказати свое фе.1 мен1 просто ц1каво,чи п1дтримуеш ти,romashkin  ,його думку?Бо в ц1й статт1 я побачила людину,яка мае негативне в1дношення до нац11 1з-за того,що сам слабкий.Те що люди йдуть до влади в кожному сусп1льств1,то це ц1лком нормально.Бо вони живуть в кра1н1 1 щось роблять для не1.Евре1 завжди жили своею громадою 1 Божими законами.Вс1м,хто це не розум1в,не хот1в розум1ти,або ж просто заздрив,еврей ставав поперек горла.
  Про голодомор в Укра1н1 треба говорити.Треба показувати.Але,повальне знищення евре1в,це щось все таки трохи 1накше.1 зав язан1 в трагед11 голодомору не т1льки рос1яни,а й наш1 брати-укра1нц1.То може тому влада 1 не хоче розповсюджувати матер1ал,бо себе ж 1 буде ганьбити.
 
Записаний

romashkin

 • Admin
 • *
 • Карма +731/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 8231
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 11:13:15

  Звідки: пр. Л.Українки

Бо в ц1й статт1 я побачила людину,яка мае негативне в1дношення до нац11 1з-за того,що сам слабкий
тобто якщо сильніший ображає слабшого, то слабший повинен це сприймати як данину?
Хоча я б не назвав це силою. Сильних поважають, а крутіїв зневажають. 
Вони хитрі і уміють маніпулювати чужою думкою. Але ж ми теж хочемо бути сильними! Тому нам найперше треба думати за нас. Про нас ніхто не подумає крім нас самих.
Невже менше загинуло у другу світову інших націй. Але євреї уміють це правильно показати зі свого боку.
Можливо автор тексту і згустив трохи краски. Нічого поганого в цьому не бачу.

Зрештою, я особисто не маю нічого проти ні жидів, ні москалів. Вони є такі, як є. Це нам треба змінюватись і учити наших дітей поважати самих себе. Перестати вважати себе гіршими. Адже, якщо ти не поважатимеш себе, то тебе не поважатимуть і інші. Звичайно це не подобається цим самим москалям, бо як я писав вище, вони привикли, що дурні хлопи нічого не кажуть. Дивіться тільки який вереск піднімається зараз про мову...Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30019
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 15:52:31

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського


Зрештою, я особисто не маю нічого проти ні жидів, ні москалів. Вони є такі, як є. Це нам треба змінюватись і учити наших дітей поважати самих себе. Перестати вважати себе гіршими. Адже, якщо ти не поважатимеш себе, то тебе не поважатимуть і інші. Звичайно це не подобається цим самим москалям, бо як я писав вище, вони привикли, що дурні хлопи нічого не кажуть. Дивіться тільки який вереск піднімається зараз про мову...

Золоті слова.
Треба зрозуміти, що жиди були при польщі, до 1939 року. Звісно не було палкої любові між ними і українцями, бо нас не поважали (і не поважають далі, бо ми себе не поважаємо).
Але вжитий Антіном термім був для того, щоб показати корисливість, а не національність. Думаю ніхто не буде сперечатися з тезою, що навіть серед українців є хороші люди!  ;)
Так що друзяки, замнули про жидів і євреїв. Тема про зовсім інше...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +369/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2160
 • Останні відвідини:
  17 Вересня 2017, 21:38:01


   [offtop]Пропоную дану наболілу проблему виокремити в незалежну тему і надати можливість всім висловитись з приводу розуміння самих слів "жид", "москаль" і т.п.
   Звичайно запропонувати висловюватись безособово, тобто писати хто що розуміє під цими поняттями.
   Так чи інакше ці слова існують в нашому лексиконі і нікуди нам від них не дітись. Єдине, що не варто вживати їх в образливому тоні щодо конкретних осіб, а намагатись розібратись в істинному значенні цих так би сказати "термінів"[/offtop].  ;)
Записаний

npopok

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +111/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 734
 • Останні відвідини:
  16 Березня 2012, 00:01:05

  Звідки: З Слобідки!


Але вжитий Антіном термім був для того, щоб показати корисливість, а не національність.
[offtop]Він вже не вперше вживає цей "термін". У мене склалось враження що він антисеміт[/offtop]
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City

багато написав і гарно. Але я думав що як хочеш щоб ставились до тебе, так треба ставитись до інших. А твій комент пахне комплексом неповноцінності. Ти ставиш в приклад америку. А я би поставив норвегію швецію, чи голандію.
Відповідь від: 07 Березня 2008, 15:02:40
щодо корисливості. То я б українців поставив би на перше місце. Вірніше хохлів. Як казав ромашкін на злодії шапка горить.
Відповідь від: 07 Березня 2008, 15:08:50
звичайно треба гордитись своєю нацією але для чого при цьому принижувати іншу?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав

Це нам треба змінюватись і учити наших дітей поважати самих себе. Перестати вважати себе гіршими. Адже, якщо ти не поважатимеш себе, то тебе не поважатимуть і інші. Звичайно це не подобається цим самим москалям, бо як я писав вище, вони привикли, що дурні хлопи нічого не кажуть. Дивіться тільки який вереск піднімається зараз про мову...
оце точно +1
українці вчать дітей "баран-буц"
а поляки вчать "ти єстен поляк''
і нам треба брати приклад
Відповідь від: 07 Березня 2008, 17:46:26
Він вже не вперше вживає цей "термін". У мене склалось враження що він антисеміт
Я просто ненавижу нації, які століттями п'ють українську кров
Відповідь від: 07 Березня 2008, 17:49:03
щодо корисливості. То я б українців поставив би на перше місце. Вірніше хохлів.
а кого ти маєш на увазі під словом хохол?
Відповідь від: 07 Березня 2008, 17:51:01
Позволю соб1 невеличкий коментар,я особа приналежна до двох нац1й.
???до двох націй не можна належати чисто теоретично???
а яке визначення нації ти даєш?
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City

я маю на увазі українця якому завжди хтось заважає і завжди хтось щось винен. Як то кажуть плахому танцору сцена мала.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

 • Admin
 • *
 • Карма +731/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 8231
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 11:13:15

  Звідки: пр. Л.Українки

bornslippy, я уже задавав на форумі одній людині подібне питання, ким ти себе  вважаєш?
те що ти не патріот з твоїх суджень зрозуміло, оскільки ти можеш собі дозволити образити свого співвітчизника незрозуміло за що, тобто зрозуміло за що ;) За якогось міфічного жида. то питання, виходить що тобі ближчи інша нація ніж своя.
а хоча вважаєш себе українцем?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав

я маю на увазі українця якому завжди хтось заважає і завжди хтось щось винен. Як то кажуть плахому танцору сцена мала.
якось дивно
хохлами взагалі то українців називали росіяни і поляки за часів славних козаків
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City

ггг ти вважаєш себе українцем тому що можеш ображати навіть ту ж міфічну націю! Нажаль чи на щастя я не називаю чорне білим. Для мене існують такі поняття як чесність і справедливість. І якщо людина ображає іншу нізащо. То мені пофіг чи це китаєць чи німець чи українець! Є люди хренові а є добрі не залежно від національності, віросповідання чи сексуальної оріентації. Я вважаю себе українцем. Не залежно від того ким мене вважають інші. Тим більше індивіди з нацистськими поглядами!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав

ггг ти вважаєш себе українцем тому що можеш ображати навіть ту ж міфічну націю! Нажаль чи на щастя я не називаю чорне білим. Для мене існують такі поняття як чесність і справедливість. І якщо людина ображає іншу нізащо. То мені пофіг чи це китаєць чи німець чи українець! Є люди хренові а є добрі не залежно від національності, віросповідання чи сексуальної оріентації. Я вважаю себе українцем. Не залежно від того ким мене вважають інші. Тим більше індивіди з нацистськими поглядами!
ти шо знущаєшся?
я українець бо я народився в Україні
я українець бо я виріс в Україні
я українець бо я мої батьки, діди і прадіди жили в Україні і були українцями
я українець бо я бо в моїх жилах тече українська кров
І якщо людина ображає іншу нізащо.
по-перше не зовсім нізащо, по-друге не так я вже її й ображаю
Тим більше індивіди з нацистськими поглядами!
і звідки ти таке взяв?
Відповідь від: 07 Березня 2008, 21:01:41
Невже менше загинуло у другу світову інших націй.
ти непевно мав на увазі представників націй?
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City

антін це питання адресувалось ромашкіну і впринципі взагалі всім!  наведені тобою критерії дуже поважні! Але нажаль для мене не є визначальними! Особисто для мене і негр може бути українцем. А чим тебе образили євреї? Ставлення однієї нації вище над іншими дуже змахує на нацизм тобі не здається?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

 • Admin
 • *
 • Карма +731/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 8231
 • Останні відвідини:
  Сьогодні в 11:13:15

  Звідки: пр. Л.Українки

ггг ти вважаєш себе українцем тому що можеш ображати навіть ту ж міфічну націю! Нажаль чи на щастя я не називаю чорне білим. Для мене існують такі поняття як чесність і справедливість. І якщо людина ображає іншу нізащо. То мені пофіг чи це китаєць чи німець чи українець! Є люди хренові а є добрі не залежно від національності, віросповідання чи сексуальної оріентації. Я вважаю себе українцем. Не залежно від того ким мене вважають інші. Тим більше індивіди з нацистськими поглядами!
ти сам собі визначаєш, що людина назвавши жида жидом ображає її... з чого би це? комплекс меншовартості?
у нас на заході завжди жидів називали жидами і нічого образливого в тому нема. Тому можна зробити висновки. що це зачіпає тебе особисто.  :unknow Чи ти такий ярий інтернаціоналіст?
Особисто я нікого не ображав.  А тоді зустрічне питання. Ти вважажаєш себе українцем тому, що можеш ображати іншого українця?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

npopok

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +111/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 734
 • Останні відвідини:
  16 Березня 2012, 00:01:05

  Звідки: З Слобідки!

Цитата: npopok від Вчора в 14:11:03
Він вже не вперше вживає цей "термін". У мене склалось враження що він антисеміт
Я просто ненавижу нації, які століттями п'ють українську кров
І як вони її п'ють. У тебе багато випили? Як саме?
Можна бути українцем будучи і чорношкірим. Українець - це не зовнішість, це стан душі.

ти сам собі визначаєш, що людина назвавши жида жидом ображає її... з чого би це? комплекс меншовартості?
А таке саме наші близькі сусіди (і я маю на увазі не лише росіян) можуть казати про нас:" ти собі визначаєш, що людина назвавши хохла хохлом ображає її... з чого би це?" -1 Ромашкін і Антін.
Борнсліпі +1
Відповідь від: 08 Березня 2008, 16:19:54
Ти вважажаєш себе українцем тому, що можеш ображати іншого українця?
А ображаючи іншу націю, можна вважати себе українцем? По моєму, принижувати інших - це і є комплексом меншовартості!
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City

ще раз кажу я не знаю хто такі жиди! Комплекс меншовартості у того хто ображає! Нажаль в мене нема єврейських коренів. Але якщо тобі хочеться то можеш вважати мене євреєм =)) я вже писав що вважаю себе українцем незалежно від того ким мене вважають інші. Можливо я когось і образив, але хіба я десь сказав неправду?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +99/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 776
 • Син України
 • Останні відвідини:
  07 Лютого 2010, 17:24:54

  Звідки: Станіслав

А чим тебе образили євреї?
І як вони її п'ють. У тебе багато випили? Як саме?
почитайте твір І.Франка ''Борислав сміється''
Ставлення однієї нації вище над іншими дуже змахує на нацизм тобі не здається?
я ніразу не казав шо якась нація нища, а якась вища
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.