Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Мобільні оператори  (Прочитано 243332 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Мобільні оператори
« Прочитано #60 : 28 Січня 2013, 14:32:58 »

Я вже дуже давно користуюся лайфом і весь цей час тарифи на лайфі були нижчі .Причому і тоді коли зв'язок був гірший і тепер коли він нормальний.До речі останнім часом зв'язок від мтс теж  іноді галімий.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Мобільні оператори
« Прочитано #61 : 28 Січня 2013, 14:37:05 »

там хитрі тарифи великий нуль, але насправді все не так гарно.
такого, як Український там і близько нема.
Відповідь від: 28 Січня 2013, 14:35:55
До речі останнім часом зв'язок від мтс теж  іноді галімий.
це дійсно. інколи і поговорити не можна.
передзвонюєш з кс і все ок.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Мобільні оператори
« Прочитано #62 : 28 Січня 2013, 14:43:28 »

Поки що повністю доволиний своїм білайном. Хоx і перевели зі Своїх людей на Алло, все одно тарифи як на мене чесні.
Лиш би не "покращували"
 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Мобільні оператори
« Прочитано #63 : 28 Січня 2013, 19:48:00 »

Він і в Москві поганющий. І ваш український МТС в квартирі Сонечка не тягне майже, ледь не щохвилини зникає. Білайном задоволений.
« Останнє редагування: 28 Січня 2013, 22:50:29 від ДДК »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Мобільні оператори
« Прочитано #64 : 28 Лютого 2013, 20:17:07 »

Цитувати (вибране)
Национальная комиссия по регулированию в сфере связи и информатизации (НКРСИ) дала «зеленый свет» переносу мобильных номеров, сообщает «Лига.бизнес». На сегодняшнем заседании комиссии был утвержден финальный вариант «Положения о предоставлении услуг по переносу абонентских номеров (Mobile number portability, MNP)». В ближайшие дни он должен быть направлен на согласование в Кабинет министров.

В ведомстве утверждают, что с момента начала работы над документом НКРСИ получила 457 замечаний, из которых 199 было отклонено, а остальные полностью или частично учтены. Согласно «Положению» мобильные операторы должны будут осуществить перенос номера за 24 часа с момента регистрации заявления абонента, а операторы фиксированной связи в течение 7 рабочих дней. Исключением может быть только тот случай, когда абонент хочет перенести номер в определенный срок, который, впрочем, не может превышать 30 дней.

В тексте положения указаны даты, до наступления которых услуга должна начать работать. Мобильные операторы должны обеспечить возможность переноса номера до 30 ноября 2013 года, в то время как операторам фиксированной связи установлен срок до 31 декабря 2014 года.
http://itc.ua/news/nkrsi-utverdila-polozhenie-o-perenose-mobilnyih-nomerov/
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Мобільні оператори
« Прочитано #65 : 01 Березня 2013, 10:48:27 »

Думаю то все ж більш позитивна новина. Звісно будуть попервах приколи, особливо у тих "лемків" що звикли дзвонити на халяву в МТС, але з часом звикнуть.
Як мені то воно нічого не змінить (якщо тарифи на мій білайн не погіршаться), хіба може викину МТС на поличку.
Ага, ще відпаде потреба носити телефони на 2 сімки, а я лише зібрався купляти  :=)
Відповідь від: 01 Березня 2013, 10:39:48
Поясню, що я мав на увазі.
При ситуації, коли ти не знаєш на якого саме оператора зараз дзвониш, оптимальним буде тариф у якому  майже 0 в своїй мережі і дешево на чужі. Так буде зручніше, ніж повний 0 у своїй, але дорого на чужі і можна ненароком влетіти.

Тобто фактично програють лише ті, хто зараз не хоче витрачати хоча б 40 грн на моб розмови на міс.

Якщо думати логічно (і в порівнянні із цінами на все решта) то це нормальна вартість розмов. А говоріння безкоштовно протягом року - це ненормально (хоча і приємно  :=) бо така наша людська натура).

З іншого боку при такій зміні Київстар вже не наважиться киданути свого абонента так як він то зараз полюбляє робити. Типу СМС присилає з текстом: Привіт, завтра ваш тариф "Вільний політ" буде змінено на тариф "Пролітай".
Бо якщо мені чи вам такий фокус викинуть, ви собі пишете заяву і переходите на Яйкоес, або Срипколайф і показуєте Кучмастарові найдовшого пальця.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Мобільні оператори
« Прочитано #66 : 01 Березня 2013, 11:24:37 »

При ситуації, коли ти не знаєш на якого саме оператора зараз дзвониш,
в мене досить рідко таке буває тому, що переважно дзвоню до одних і тих самих. в контакті можна дописати, який оператор.
Якщо введуть перехід з номером, то люди просто вказуватимуть який оператор біля самого номера.

новина однозначно позитивна.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Мобільні оператори
« Прочитано #67 : 01 Березня 2013, 11:25:57 »

новина однозначно позитивна.
але
Втім, учасники ринку вважають, що впровадити послугу в термін нереально, і сподіваються, що Мін'юст не затвердить документ. "Положення про надання послуг перенесення абонентського номера та користування персональним номером" (Mobile Number Portability; MNP) НКРСІ затвердила вчора фактично без змін. Послуга буде безкоштовною для абонентів - для її активації достатньо буде відправити SMS або заповнити заявку на сайті "приймаючого" оператора.
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/556430-ukrajintsi-z-grudnya-zmojut-zberegti-nomer-telefonu-pri-zmini-operatora-zmi.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Мобільні оператори
« Прочитано #68 : 01 Березня 2013, 14:04:27 »

Цитувати (вибране)
в мене досить рідко таке буває тому, що переважно дзвоню до одних і тих самих
отой ж бо воно, а на чужі номери якщо й дзвониш то скоріш за все всеодно довго не будеш розмовляти, тому влетіти в суму певно не вийде, а якщо довго треба порозмовляти, можна і спитати спочатку який оператор :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Мобільні оператори
« Прочитано #69 : 16 Березня 2013, 17:27:34 »

Ото буде, як Лайф програє суд ...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Мобільні оператори
« Прочитано #70 : 16 Березня 2013, 23:20:09 »

Звісно будуть попервах приколи, особливо у тих "лемків" що звикли дзвонити на халяву в МТС, але з часом звикнуть.
Не бачу нічого поганого у дзвінках в середині мережі безплатно. Так по всьому світу - оператор на такі зв"язок не затрачає свої кошти, тому він мав би бути безплатним в межах одного оператора. Щоб не було путанини можна номер залишати той же, але змінювати код оператора. Наприклад, було 097-333-44-55, а стане 050-333-44-55. Тоді нормально.
Якщо введуть перехід з номером, то люди просто вказуватимуть який оператор біля самого номера.
А потім людина передумає і перейде знов на свого оператора. А вам на даний момент ще треба було зекономити 2 грн на дзвінок дитині. Інколи бувають ситуації, що приходиться розраховувати залишок своїх коштів - не завжди буває можливість вчасно поповнити.
А що значить перенос стаціонарних номерів? Я що, можу укртелекоміський номер перенести на КС? Думаю, що ні.
можна і спитати спочатку який оператор
Та то смішно. Кожен раз перепитувати: "А ви ще на КС?", "а сьогодні ви на якому операторі" :=) :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Мобільні оператори
« Прочитано #71 : 17 Березня 2013, 07:56:19 »

Щоб не було путанини можна номер залишати той же, але змінювати код оператора. Наприклад, було 097-333-44-55, а стане 050-333-44-55. Тоді нормально.
Не можна!
А внутрішньомережеві не всюди безеоштовні. Я мав на увазі, що краще щоб було пару коп у мережу, але дешево назовні, ніж безкоштовно у мережі і дорого назовні.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Мобільні оператори
« Прочитано #72 : 20 Квітня 2013, 22:51:51 »

Мобільні оператори підвищують тарифи
http://www.pravda.com.ua/news/2013/04/20/6988614/
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Мобільні оператори
« Прочитано #73 : 31 Травня 2013, 15:59:49 »

Обережно, "Київстар"!
http://www.pravda.com.ua/columns/2013/05/31/6991127/
Записаний

hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Мобільні оператори
« Прочитано #74 : 31 Травня 2013, 16:07:26 »

 :o як добре \що в мене не лайностар :ganba
такого ніде в світі нема :(  :ganba :zakryto :butcher :stop: козли
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Мобільні оператори
« Прочитано #75 : 31 Травня 2013, 17:56:47 »

та ну. не вірю.
заказуха.
мтс, зі своїм мтс клік, нічим не краще киїівстару. А про якість зв'язку від МТС взагалі мовчу.  :censore
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Мобільні оператори
« Прочитано #76 : 31 Травня 2013, 18:16:28 »

А я вірю (і здається писала уже про це раніше) - в мене особисто зняли були приблизно 44грн. І також почали говорити варіанти, куди могли "підти дзвінки і кошти". Але я настояла, що трубку кладу уважно, а після КОЖНОГО дзвінка будь-куди перевіряю залишок коштів по вродженій скупості, набираючи кодовані комбінації для перевірки стану рахунка. Мене переключили на фінансовий відділ і після перевірки вибачились. Кошти повернули повністю, але на наступний же день повторилось те саме - "недостатньо коштів на рахунку". Знов зателефонувала і пообіцяла влаштувати публічний скандал...Ввечері кошти знов повернули, вибачились. І, тьху-тьху - так нахально більше не знімали саме по тому номеру...МТС крав хитріше - по 5-50 коп в день, щоб непомітно було...Напевно любий оператор шукає собі лохів для дійки. Але саме на КС зв"язок найякісніший - Лайф і особливо МТС у мене майже не бере в квартирі, та й оператори кол-центра не такі безсовісні як МТС (до мтсовських інколи годинами додзвонитися не можна -каже "ви в черзі 2 приблизний час очікування 10хв" і так я не раз очікувала до 1,5год після чого просто вибивало)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Мобільні оператори
« Прочитано #77 : 31 Травня 2013, 18:17:30 »

та ну. не вірю.
заказуха.
мтс, зі своїм мтс клік, нічим не краще киїівстару. А про якість зв'язку від МТС взагалі мовчу.  :censore

Може і заказуха,у мене з київстару гроші не пропадали,правда вже давно не користуюся ,а от з мтс було.Довго виясняв,вибачились ,але грошей так і не повернули.Правда пропадати гроші вже перестали.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Мобільні оператори
« Прочитано #78 : 31 Травня 2013, 19:50:25 »

Гг.

У мене основний номер білайн.
Нікуди нічого не пропадає. Дурнуваті СМС не приходять.
Правда колись мене перевели з одного тарифа на інший. Але я не злий на них, бо ж я не був дилером, а тариф мав дилерський.
Чекаю кидка від мтс "лемківський".
Диву даюся, що так довго тримають той шаровий тариф.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30

Мобільні оператори
« Прочитано #79 : 01 Червня 2013, 00:25:09 »

Якість звязку МТС останнім часом опустилася нижче плінтуса  :ganba
Записаний