Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Російська мова - проблема реальна чи надумана?  (Прочитано 232192 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nik.ua

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    25 Серпня 2019, 17:50:00

    Звідки: kl.if.ua
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #40 : 28 Липня 2007, 05:17:16 »

Всім привіт!
Цікава темаю! І я думаю,що її з наскоку не вирішити. Адже тут є різні погляди.Але ми є свідками, на сьогоднішній день, який іде утиск усього, без винятку, Українського з боку Росії. Остання не хоче і не може залишитись без України тому,що за свідченнями (чесно не памятаю де зустрічав цю публікацію,як,що віднайду поділюся) деяких рос. істориків та політологів Росія по Волгу,а далі вільні землі. Так воно є на справді. Китайці переходять кордон Росії,оселяються в покинутих селах, Сибір по великому рахунку не керована, Дон і Кубань взагалі заявляють,що вони окрема територія.Росії,на даний час залишається одне утримати,як мога більше європейської території. А для того,щоб це зробити потрібно,щоб влада була,в тих чи інших країнах, своя,ручна,як в Білорусії чи в Чечні,або просто кинути кісточку,щоб люди шукали ворого,чи винного між собою - те,що і маємо в нас чи в Грузії. Пробували Прибалтів шикувати, не вийшло (хочаб Це радує).
Записаний

Winner

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 10
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2011, 15:04:17

    Звідки: Kalush-Ukrain
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #41 : 31 Липня 2007, 00:43:58 »

Всім привіт!
Цікава темаю! І я думаю,що її з наскоку не вирішити. Адже тут є різні погляди.Але ми є свідками, на сьогоднішній день, який іде утиск усього, без винятку, Українського з боку Росії. Остання не хоче і не може залишитись без України тому,що за свідченнями (чесно не памятаю де зустрічав цю публікацію,як,що віднайду поділюся) деяких рос. істориків та політологів Росія по Волгу,а далі вільні землі. Так воно є на справді. Китайці переходять кордон Росії,оселяються в покинутих селах, Сибір по великому рахунку не керована, Дон і Кубань взагалі заявляють,що вони окрема територія.Росії,на даний час залишається одне утримати,як мога більше європейської території. А для того,щоб це зробити потрібно,щоб влада була,в тих чи інших країнах, своя,ручна,як в Білорусії чи в Чечні,або просто кинути кісточку,щоб люди шукали ворого,чи винного між собою - те,що і маємо в нас чи в Грузії. Пробували Прибалтів шикувати, не вийшло (хочаб Це радує).

Додам ще свою думку, про те що Росія це Кілька великих міст, які і формують думку в себе та керують думкою певних верст Українського населення(можливо не тільки українського). Але ж ми свідомі і повинні розуміти, що сваритись не потрібно, потрібно досягати свого і не дозволяти комусь втілювати в життя шовіністичні настрої. Їм би подумати про міграційну політику що до свого сусіда зі сходу, бо скоро Сибір буде частиною Китаю.
« Останнє редагування: 31 Липня 2007, 00:47:10 від Winner »
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #42 : 03 Вересня 2007, 14:38:07 »

Оскільки Ти у нас єдиний, в своєму роді, представник даної категорії, то логічно, що приходиться вести дискусію з Тобою. :)
Гык а вот и не один!  :P Я Флеша знаю уууууууууууу сколько же Саш поправь меня если я ошибаюсь лет так 12 наверное!Ну со школы ещё (блин как же время то летит  :o ), так вот компашка у нас была довольно большая и большинство людей училось во 2-й всем известной школе а почему объясню! Родители тех кто учился в русской школе родом не из западной Украины или же вообще не из украины, многие росияне были и соответственно отдавали детей в русскую школу! Перестройка, переломы и т.д. и т.п. медленно но уверенно русская школа становилась украинской и в конце концов вообще последний клас русский был разогнан. Но это не лишило нас возможности дальше разговаривать на русском языке вопреки тому что государство (как называем Демократичне??? ) не смогло обеспечить людей которые выразили своё желание переехать с той или иной БЫВШЕЙ республики СССР учится в русской школе так как это был единственный всем национальностям известный язык! Если говорить так если ты родился и живёш в Ураине значит ты должен и разговаривать на украинском БРЕД  :!! не будем далеко заходить взяв пример с всем известной Канады или США, патриоты блин! Мы любим нашу страну и язык, мы его помним но жить в Украине не будем (диаспора???) не понимаю! Я лично ЛЮБЛЮ и ГОРЖУСЬ своим Государством, и прадник 24 августа для меня лично Огромный праздник Я за границу никогда не переехал бы жить! НЕХОЧУ! В гости да а на ПМЖ никогда! 
Раскажу ещё вот какую историю, когда я учился в садике может кто помнит "Золотая рыбка" на посёлке, этот садик тоже был русским, и когда я на улице разговаривал на русском и это слышали пацаны с соседнего двора даже старшекласники, все дражнились и могли и подзатыльник дать называя меня МАСКАЛЁМ! знаете до сих пор осталась какая то обида, почему маскаль???? кто обьяснит??? А если я начну разговаривать на Японском я что стану автоматически ЯКАДЗУМИ Камикадзе что ле??? ЗАдумайтесь!! Вот Януковыч тот же всем "любимый" хочет второй язык государственный Русский! Я разговаривая на росском КАТЕГОРИЧЕСКИ ПРОТИВ ЭТОМУ  >:(! У нас одно государство и должен быть один государственный язык! ВСЁ вопрос не подлежит никакому обсуждению!
Моя мама родом из Горловки, по этому пошло у нас в семье так что все разговаривают на русском языке, один только папа не сломился только на украинском разговаривает!
Знаете в окончании вот что хотел добавить процитирую НАШУ Конституцию если не против!
Стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

 И вот ещё, язык можно сравнить вот с чем

Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання.

Я имею выбор и выбираю я сам!

До тех пор пока подобные вопросы и дискусии будут возникать между людьми мы не будем уважать друг друга! Это не касается именно Вас, это касается всеобщегосударственным!

Никого и не в коем случае не хотел обидеть! Хотел выразить своё мнение по этому поводу, и каждый имеет на это право!

Может я вчё мне прав ???  :drink


« Останнє редагування: 03 Вересня 2007, 14:43:07 від WikTor »
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #43 : 03 Вересня 2007, 15:30:30 »

Ну,хоч по Конституц11 ми лояльн1...А то д1йсно,якщо заходить мова,то в1дразу в б1йку з кулаками...
  Я пригадую,як о.Мороза з церкви вигнали,для мене це завжди було жахом...! чому?Бо Православна церква...(руська церква)
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #44 : 03 Вересня 2007, 18:40:48 »

WikTor не розводь деякої неправоти. В сімї можеш розмовляти хоч на зулуській, а в суспільстві, в державних закладах треба розмовляти УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ.  :kulturno
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #45 : 03 Вересня 2007, 21:07:09 »

Ну ніби все Віктор правильно написав. Але ми в Україні живемо! А тут конституція не в указ. І наші високопоставлені бариги аж ніяк не виконують наведену тобою норму конституції
...Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
А тому всі і протестують, що бояться, щоб не втратити свою рідну мову, можливо останнє, що лишилося, що ще не купили. І не проти москалів, як росіян. а проти несвідомих українців. Саме слово москаль, як всім відомо, але я повторюся, означало з самого початку солдата, що служив, або вже відслужив 25 років у російській царській армії. Звісно повертаючись додому він вже був тупим салдофоном і розмовляв на суржику. Це ще тоді таке було. А тепер чого рідну мову забуваємо? та бо не модно нею розмовляти. І важко. коли ти у російськомовному середовищі. Сам знаю, був у Судаку два тижні. Хочеш розмовляти російською з іншими - будьласка, але запасися ангельським терпінням. Інколи треба було повторити 4 рази і дуууууууууууже повільно, щоб тебе зрозуміли. А іноді без перекладу лишився би без води, або їди. Браво Рибка не знає російської, то вона стояла до останнього!
І ще БРАВО і низький уклін батькові Віктора.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #46 : 04 Вересня 2007, 00:54:55 »

Не буду розводити демагогії з посиланням на Українське законодавство і взиваннями до міжнаціональної любові, але напишу просто, що в Україні повинна бути мова українська і край!!! А щодо російської то я її терпіти не можу!!! >:(
Записаний

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #47 : 04 Вересня 2007, 09:19:18 »

Значит не быть нам tywkanchuk с тобой на одной встрече! :)
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #48 : 04 Вересня 2007, 09:22:55 »

WikTor не розводь деякої неправоти. В сімї можеш розмовляти хоч на зулуській, а в суспільстві, в державних закладах треба розмовляти УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ.  :kulturno
Ану ка процитируй с моего высказаного хоть одну не правоту ;) И почему я должен??? Я никому ничего не должен! А вот по поводу госучереждений я написал ниже!


Хотя нет вру, дружбану должен в пятницу деньги вернуть  :D
« Останнє редагування: 04 Вересня 2007, 09:54:13 від WikTor »
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #49 : 04 Вересня 2007, 09:43:55 »

Ну ніби все Віктор правильно написав. Але ми в Україні живемо! А тут конституція не в указ. І наші високопоставлені бариги аж ніяк не виконують наведену тобою норму конституції
Дело в том Юрий что это дело каждого исполнять или не исполнять нормы конституции! Не будем сейчас делить ту или иную норму за невыполнение которой грозит уголовная ответственность! НЕ выполнение и не соблюдение норм Конституции это помоему уже не уважение к самому себе к государству в целом! Меня могут не устраивать некоторые нормы но я буду их выполнять и уважать нашу Конституцию и Государство потому что это моё и каждого из нас! Слишком громко звучит то что я написал, согласен но оно так и есть! Я люблю своё государство, я уважаю Конституцию Украины, я люблю и уважаю украинский язык! Мой выбор общаться на языке на том который мне нравится! И я буду выбирать а не кто либо невзерая на упреки что он терпеть не может руский язык, либо же говоря что это неуважение! Никакого неуважения нет! Возьмём пример общения на форме здесь. Если бы я не уважал Вас думаете я бы общался свами??????? Мне наоборот приятно пообщаться со своими земляками, даже очень!
Кстати, так про между прочим, при собеседовании когда я устраивался на роботу, мне задали вопрос, владею ли я свободно украинским языком, на что я ответил, далнейшая наша беседа будет проходить на украинском языке, и в конце вы сами решите владею или нет! ДЕло в том что специфика работы вынужнает знать отлично украинский язык так как судопроизводство на Украине проходит исключительно на украинском языке, исключение АР Крым и Одесса! Вот так!  ;)
« Останнє редагування: 04 Вересня 2007, 09:47:45 від WikTor »
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #50 : 04 Вересня 2007, 12:54:10 »

WikTor не розводь деякої неправоти. В сімї можеш розмовляти хоч на зулуській, а в суспільстві, в державних закладах треба розмовляти УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ.  :kulturno
Гык кстати так про между прочим! А смайлик ты используешь то, где написано и не на русском и не на украинском Получается на зулуськом :D А на украинском правильно, "ПОВОДЬ СЕБЕ КУЛЬТУРНО" или "ПОВОДЬСЯ КУЛЬТУРНО"  ;)
« Останнє редагування: 04 Вересня 2007, 13:02:34 від WikTor »
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #51 : 04 Вересня 2007, 22:44:43 »

Значит не быть нам tywkanchuk с тобой на одной встрече! :)
Чому?  :o
Я ж не написав, що буду агресивно поводитись по відношенню до тієї особи, яка розмовляє російською мовою. Я просто відверто висловив своє особисте ставлення до даної проблеми. А слова "терпіти не можу" це звичайно перебільшення і написані не в прямому розумінні, що мовляв мене болять барабанні перетинки, коли я чую російську мову.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #52 : 04 Вересня 2007, 22:54:47 »

Дело в том Юрий что это дело каждого исполнять или не исполнять нормы конституции! Не будем сейчас делить ту или иную норму за невыполнение которой грозит уголовная ответственность! НЕ выполнение и не соблюдение норм Конституции это помоему уже не уважение к самому себе к государству в целом! Меня могут не устраивать некоторые нормы но я буду их выполнять и уважать нашу Конституцию и Государство потому что это моё и каждого из нас!..
Дочитавши до цього місця мені "запахло" демагогією Партії Регіонів, та після слова
Цитата: WikTor
...судопроизводство...
я зрозумів, що ми з WikTor майже брати  :frend і головне, що він не може бути членом будь-якої політичної партії (хіба би я не вірно вгадав де саме він працює).
А ще стало зрозуміло чому WikTor так вдало використовує посилання на статті Конституції України.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #53 : 04 Вересня 2007, 23:08:33 »

Гык кстати так про между прочим! А смайлик ты используешь то, где написано и не на русском и не на украинском Получается на зулуськом :D А на украинском правильно, "ПОВОДЬ СЕБЕ КУЛЬТУРНО" или "ПОВОДЬСЯ КУЛЬТУРНО"  ;)

А взагалі-то я смайлики не малював.  :P
Хоча смайлик правильний. В українській мові нема слова "поводь".
Записаний

Flash

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2014, 08:44:55

    Звідки: Kalush
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #54 : 05 Вересня 2007, 07:43:08 »

Значит не быть нам tywkanchuk с тобой на одной встрече! :)
Чому?  :o
Я ж не написав, що буду агресивно поводитись по відношенню до тієї особи, яка розмовляє російською мовою. Я просто відверто висловив своє особисте ставлення до даної проблеми. А слова "терпіти не можу" це звичайно перебільшення і написані не в прямому розумінні, що мовляв мене болять барабанні перетинки, коли я чую російську мову.

Ну, тогда приношу свои извинения :cool:
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #55 : 05 Вересня 2007, 09:11:30 »

Дело в том Юрий что это дело каждого исполнять или не исполнять нормы конституции! Не будем сейчас делить ту или иную норму за невыполнение которой грозит уголовная ответственность! НЕ выполнение и не соблюдение норм Конституции это помоему уже не уважение к самому себе к государству в целом! Меня могут не устраивать некоторые нормы но я буду их выполнять и уважать нашу Конституцию и Государство потому что это моё и каждого из нас!..
Дочитавши до цього місця мені "запахло" демагогією Партії Регіонів, та після слова
Цитата: WikTor
...судопроизводство...
я зрозумів, що ми з WikTor майже брати  :frend і головне, що він не може бути членом будь-якої політичної партії (хіба би я не вірно вгадав де саме він працює).
А ще стало зрозуміло чому WikTor так вдало використовує посилання на статті Конституції України.
 ;)  :drink
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #56 : 05 Вересня 2007, 09:16:26 »

Гык кстати так про между прочим! А смайлик ты используешь то, где написано и не на русском и не на украинском Получается на зулуськом :D А на украинском правильно, "ПОВОДЬ СЕБЕ КУЛЬТУРНО" или "ПОВОДЬСЯ КУЛЬТУРНО"  ;)

А взагалі-то я смайлики не малював.  :P
Хоча смайлик правильний. В українській мові нема слова "поводь".
 Ты прав ;) "Поводь" нету, так как и "веди" 100% тут и я дал маху, но "поводься" есть  ;)
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #57 : 05 Вересня 2007, 09:19:36 »

Честно я рад что все адекватно расценивают ситуацию и не перешли на личные оскарбления! Не все люди понимают и реагируют правильно в таких ситуациях, за что вам всем жму руку! Молодцы!  :frend  :drink
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #58 : 05 Вересня 2007, 18:03:15 »

Честно я рад что все адекватно расценивают ситуацию и не перешли на личные оскарбления! Не все люди понимают и реагируют правильно в таких ситуациях, за что вам всем жму руку! Молодцы!  :frend  :drink

Ну, ми тут ж культурні усі.  ;)  :drink
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #59 : 05 Вересня 2007, 21:01:14 »

Ага
і оце  :drink нас точно добре об'єднує  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.