Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!  (Прочитано 98921 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

 Півторарічна Вікторія Вавринюк народилася цілком здоровою дівчинкою.Влітку, цього року,мати  дівчинки Алла,помітила на очку донечки дивні зміни-зіниця неприродньо світилася,а очко почало збільшуватися.Діагноз лікарів прозвучав мов вирок- РЕТИНОБЛАСТОМА ( рак сітківки ока). Ця хвороба може виникнути у будь-якому віці,та зазвичай виникає у дітей до 5-ти років.І хоча медики вважають цю хворобу генетичною,у родині батьків Вікусі такого не було.Ретинобластома виліковується,якщо вчасно визначити ступінь раку.Віку Вавринюк направили у Одеську клініку для остаточного визначення стадії раку.Обстеження коштує близько 10-ти тисяч гривень.Якщо лікування відбуватиметься в Україні,то обійдеться родині в чималу копійку.Якщо ж за кордоном-то це ще більше- 10-12 тисяч євро.
 Мама дівчинки Алла Вавринюк отримує в місяць 800 гривень соціальної допомоги,батько заробляє близько тисячі гривень.Сім"я мешкає у маленькій хатчині із 90-річною бабусею.Я посмію сказати,що родина живе у злиднях.Адже допомоги ,окрім сторонніх людей, чекати нема від кого.Справа в тому,що батько дівчинки Ігор-круглий сирота,мама Алла реально теж...Аллі було два рочки,коли батьки розлучилися,і дівчинка залишилася з бабусею,з якою живе досі.Тато Алли живе в Копанках з другою сім"єю,і жодного разу з часу розлучення не навідав дочку.Мама Алли живе у Калуші,зловживає алкоголем,і як батько-жодного разу на згадалу за дочку.Зараз Аллі 31.Всі хто у неї є-це чоловік,бабуся і маленька онкохвора донечка Вікуся.Саме ця ситуація, заставила батьків опустити руки,вони не мають рідних,тільки знайомі,які допомогають чим можуть.А дитину треба рятувати.Сім"я не зловживає.
 За наполяганням знайомих ,Алла Вавринюк відкрила в банку рахунок,для збору коштів на лікування Вікусі.А ще звернулася на телебачення,де сюжет про дівчинку побачили чимало людей.Знаю, що уже сьогодні до Вікусі приходили чужісінькі люди і несли хто що міг-гроші,одяг,подарунки.солодощі.А тому, від імені сім"ї Вавринюків,я прошу допомоги для онкохворої дівчинки.Даймо шанс цій дитині на здорове й щасливе життя!

Віка боролася 2  роки з своїх 3,5. Царство Небесне Тобі маленьке янголятко...
« Останнє редагування: 04 Червня 2013, 11:53:10 від Лалія »
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...
Перше повідомлення / Продовження теми 

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #60 : 06 Жовтня 2011, 13:13:49 »

Доброго дня Тетяно,
Ви волонтер від якогось фонду?
У Вас посилання на Івано-Франківський репортер в якому описується історія більше ніж піврічної давнини але викладене відео іншої проблеми Віки вже пізнішої...  Ретинобластому їй було прооперовано у грудні 2010 року, а наразі мова йде про  пухлину яку протягом трьох місяців не могли вірно діагностувати так як ви і описали на сайті Донора.
Буду вдячна якщо Ви відкоригуєте посилання на Донорі. А ми певне зв'яжемось з Репортером і спробуємо відкоригувати вірно інформацію в їх газеті.
Щодо знайомств, то не бачу іншого виходу як підняти на ноги Міністерство охорони здоров'я, простим і прямим дзвінком а також залучення все таки ТБ. Я просто не зовсім розумію ваші можливості, мама Віки не попередила що є помічники, тому не можу рекомендувати повторне спілкування з завідуючим відділенням, але розумію одне, що не надавати їй лікування, а шукати карету швидкої, яка буде хвору дитину з кровтоточачою раною везти на інший кінець країни це небезпечно.
 Дайте будь ласка посилання на групу в однокласниках оскільки дещо раніше вже була організована така група Світланою Саламахою
Створила  в Однокласниках  групу підтримки Вікторії Вавринчук,долучайтесь і додавайте друзів!
 http://www.odnoklassniki.ua/group/51802816905445

Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #61 : 06 Жовтня 2011, 14:12:19 »

як мінімум висловлюю ПОДИВ з приводу ситуації. Аллою та Вікою у Києві опікується Ірина Сахно - Tandylight. Саме вона і спілкується з лікарями і контролює ситуацію. Ваше втручання, Tendens - може нашкодити, як на мене. Хай - і ненавмисно! Джуе Вас прошу узгодити ситуацію. Якщо Ви будете займатися поширенням інформації - це одна справа. А якщо Ви беретеся за контроль над ситуацією (групи в Однокласниках, спілкування з лікарями, фондами, ЗМІ) - це вже зовсім інше! Крім того, Ірина відповідає і за звіти про грошові надходження, вона гарантує людям прозорість їхнього збору та використання.
Які повноваження є у Вас? Чим конкретно Ви будете займатися? Хто Вам доручив?
Повірте - я не хочу Вас скривдити, але благодійність - дуже тонка справа...
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #62 : 06 Жовтня 2011, 14:39:57 »

Ми зконтактували з Тетяною,
ситуація справді дещо некоректна вийшла, але ми її узгодили.
Тетяна взялась за цю справу не знаючи що її ведемо ми. Мама Віки пояснила що є людина яка їй допомагає і вона веде форум, але що ведеться поширення інформації не лише на форумі, вона судячи з усього не знала, тому Тетяна зробила висновки що інші інструменти які дозволяє сучасний світ не використані.  Тетяна побачила також інформацію в групі Толика Головатого в якій є учасником і також раніше допомагала зі збором коштів і оскільки окремої групи ВІки в контактах небуло вона її створила а потім знайшла інформацію у нас на форумі.
Одним словом, наразі спілкування з лікарями та Аллою я продовжу і звісно тепер будемо узгоджувати ці дії з Тетяною, щоб не вийшло викривлення.
Тетяна з документами Віки була також в онкологічній лікарні в Києві на вулиці Верховинній, де  лікарі визнали дуже запущену форму але також не дають жодних прогнозів. Сьогодні будемо розбиратись з вимогами лікаря шукати щвидку ( власне х підставами такої вимоги) і спробуємо підключити ТБ.
Звіт про надходження  буде поновлюватися мною у групах.
Група в однокласниках що створена пізніше буде перенаправлена в ту що створила Сала Світлана.
Думаю поки що все... Триматиму Вас в курсі.
Відповідь від: 06 Жовтня 2011, 14:34:34
Тетяна розмістила оголошення про ВІку гпа сайт орг юей, що є дуєе важливим. Цей сайт практично є лакмусовим папірцем того  що дитина справді потребує допомоги і Тетяна є волонетром цього сайту що відкриває гарні можливості для самої Віки.
Крім того буде розміщена інформація на айті Екс юей думаю Ви розумієте що це буде ведиким досягненням. ЦЮ можливість також має Тетяна.
Будемо сподіватись, що  допомога Віці  буде лише ефективнішою.
Записаний

tendens

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    17 Листопада 2011, 12:30:13

    Звідки: м. Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #63 : 06 Жовтня 2011, 14:51:23 »

Я підтверджую інформацію Ірини, викладену вище. Дійсно вийшло непорозуміння, за яке я перепрошую.
Я додатково сповіщу про створення сторінки Віки на сайті екс.юа
Записаний

tendens

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    17 Листопада 2011, 12:30:13

    Звідки: м. Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #64 : 06 Жовтня 2011, 17:28:27 »

Информация о Вике на сайте http://www.ex.ua/view/10063346.
На сайте должны появиться баннеры Вики с просьбой о помощи - об их появлении будет сообщено дополнительно.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #65 : 06 Жовтня 2011, 19:41:21 »

дякую, Таня, і перепрошую за, можливо, різкий тон :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #66 : 06 Жовтня 2011, 22:16:51 »

Розмовляла з лікарями. На жаль не застала завідуючого.
Зараз про оперувння пухлини взагалі не йдеться, а лише про призначення хіміотерапії після результатів біопсії, що будуть не раніше ніж через 10 днів.
В такому випадку Львів може це зробити.
Попри те, що мали б розписати лікування тут у Києві вона поїде до Львова знову без паперів, оскільки будуть невідомі результати біопсії і цитології.
Завтра розмовлятиму з завідуючим, але шальки вже схиляються в сторону Львова. Якщо операцію не можуть провести ані тут ані там, а лише підібрати хімію яка б загасили  прогрес хвороби то тоді немає різниці. Волонтери колеги Тетяни, що мають трохи більший досвід спілкування з Національним інститутом раку за відгуками пацієнтів говорять про нормальний рівень Львівського центру.
Головне щоб це не становило ризику для дитини при транспортуванні і щоб врешті вже почали щось робити.
Щодо ТБ.Ситуацію описала журналісту що займаєтсья такими темами, Чекатиму на відповідь. Крім того що описала письмово розповіла в телефонній розмові. Поки визначаються як це вірно донести.
Триматиму вас в курсі
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #67 : 07 Жовтня 2011, 21:45:29 »

Сьогодні розмовляла з обома завідуючими...
Один, більше відповідає за адміністративну роботу грубо кажучи..інший замедичну частину..
Відвоювати київські позиції не вдалось :(
Віку виписали і направили до Західно-українського дитячого спеціалізованого центру в Львові. У направлені, щоб вже ніхто нікуди не футболив, написали "Погоджено з обласним дитячим онкологом Кізимою З.П," виявляється з такою припискою діти мають шанс на життя.
Мушу зазначити, що попередній коментарі щодо Львову були дещо некоректними...Львів справді відправив ВІку з мамою до Києва, але з надією на те, що там знайдуть спеціаліста, який зможе прооперувати пухлину, бо такого сам ЛЬвів немав :(
І оскільки аналіз біопсії - досить серйозна операційна процедура, то дійшли висновку, що краще вже буде зробити все відразу в Києві.
В Києві такого спеціаліста також не має, щоб міг оперувати пухлину, тому  лікування дитини буде проходити у Львові, оскільки Київ переповнений дітками, тими що є і тими, що чекають на свою чергу з інших областей, де діагностики чи лікування онкозахворювань взагалі немає :(.

Наразі мова йде про коректну хіміотерапію, яка б зупинила ріст пухлини (а відповідно поширення ракових клітин на інші органи) і після проходження такого лікування знову стане питання про видалення пухлини.
Лікарі сподіваються, що до того моменту вона зменшиться в розмірах, хоча на мою думку, саме вони допустили те, що вона розрослась в розмірах до тих масштабів що неоперабельні або принаймні не на Україні.

Одним словом, лікарі сподіваються, що вона зменшиться і тоді вони подумають як її видалити,  а ми сподіваємось, що поки вони зупинятимуть ракові клітини, ми знайдемо клініку за кордоном, що візьметься за лікування Віки, і почнемо збирати їй кошти.

Тетяна (tendens) буде дізнаватися про можливості в Німмечині, в тому числі зв'яжеться з волонтером фонду "Серця дітей" (німецький , який свого часу оплатив одну з хіміотерапій Толику Головатому, а також племінниці Тетяни)

Я спробую надіслати аналізи та дослідження до Ізраїлю.

Якщо буде згода хоч якоїсь клініки, будемо знати точну суму лікування і взагалі можливості лікування хвороби вже на цій стадії..
Щодо хвороби, діагноз ще не встановлено, оскільки результати біопсії будуть лише за тиждень. До цих пір, Віка не отримуватиме лікування, а лише знаходитиметься під наглядом лікарів.


Щодо лікування та результатів аналізів.
Як тільки результати будуть готові, лікарі зрозуміють природу цієї пухлини, її вид та локалізацію. Відповідно до того призначатимуть лікування. Усі ці документи, електронкою направлять до лікарні у Львові, а я за дорученням і з дозволу мами заберу їх у Києві з мокрими печатками.
Таким чином  Віка зможе отримувати лікування в Львові, протокол якого розпишуть київські лікарі, а ми З Тетяною, зможемо шукати альтернативу для дитини за кордоном.

Щодо переводу до Львову: Купила мамі білети на завтра на 91 поїзд, оскільки дитина в такому стані, що велике скупчення людей для неї не несе додаткової безпеки м'яко кажучи, а грубо кажучи - несе загрозу для життя, я прийняла рішення на місці взяти для них повністю купе.
ЦЕ дешевше ніж СВ і досить безпечно ніж їхати з сторонніми людьми. Це зекономило біля 400 гривень ( СВ один квиток 520 грн., купейний 3 квитки по 180 грн. і один дитячий зі знижкою. Я витратила  630 грн. якщо не помиляюсь, завтра скажу точніше) ще на завтра лікар дописав призначення і Віка буде отримувати обезболювальне.
О 21 годині, мій родич ( чоловік форумчанки lelusha) і я завеземо Віку з мамою на потяг, а о 6.32 в неділю у Львові їх зустріне Мар'ян Зубик (що допомагав свого часу Тетяні Олійник  (тітці Толика Головатого ))  відвезе їх до місця призначення і прослідкує, щоб їх оформили.
Попередньо Мар'ян допоміг дізнатися через знайому телефони приймального відділення та ПІБ лікаря, що чергуватиме, коли привезуть в лікарню ВІку, тому завтра після 21 години я зможу також попередньо узгодити їх приїзд телефоном з лікарем, що буде на зміні. Поки що це все.
Триматиму Вас в курсі.
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2011, 21:51:48 від Tandylight »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #68 : 08 Жовтня 2011, 07:02:57 »

Боже, які ви молодці!!!! :o

 :( :bouquet:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #69 : 08 Жовтня 2011, 09:23:27 »

Хорошо, что девочку опекает человек с опытом.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #70 : 08 Жовтня 2011, 15:29:40 »

лікарі сподіваються, що вона зменшиться і тоді вони подумають як її видалити,

 Риторичне запитання- чому не думали ,коли пухлина була розміром з горошинку? :(

 Дівчатка,ви молодці !
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #71 : 09 Жовтня 2011, 13:40:58 »

Зі ЛЬвову відзвонились ще о 7.40. Дитина з мамою на місці. Їх оформили в стаціонар, Мар'ян завів їх в палату і прослідкував що все добре :)
Дякую Мар♥яну :bouquet:  Знову люди що допомагали ще Толику Головатому, дають про себе знати. Вони не зникають, а продовжують допомагати діткам.
 :frend

ДО отримання результатів аналізів тату потрібно буде зібрати купу паперів з Франківської областної дитячої лікарні. Сподіваюсь що у нього це вийде. Про це нам сказав лікар у Києві, які папери узгодимо вже в понеділок. Підозрюю , кщо ми чекали на просту довідку для Олежика Радьо аж три тижні і лише пілся особистого пояснення представника фонду домогилися згоди, то тут також буде непросто...

Нам залишається дочекатись результатів аналізів, що будуть готові на наступномй тижні, сподіваюсь раніше ніж пізніше .
Дякую усім за підтримку ♥
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #72 : 09 Жовтня 2011, 22:05:42 »

За період з 05 по 09 жовтня в допомогу сімї Вавринюків надійшло 3 848,83 гривень з них:
05.10.2011
198,00 грн.
+
50,00 грн.
+     
99,00 грн.
+     
200,00 грн.
Всього: 547,00 грн.

06.10.2011

1 273,60 грн.
+
199,99 грн.
+     
20,00 грн.
 Всього: 1 493,59  


07.10.2011
49,00 грн.
+
199,00 грн.
+
49,50 грн.
Всього: 297,50 грн.

08.10.2011

99,00 грн.
+
49,50 грн.
+
29,70 грн.
+
297,00 грн.
+
39,60 грн.
Всього: 514,80 грн.


09.10.2011

103,95 грн.
+
495,00 грн.
+
49,50 грн.
+
29,70 грн.
+
19,80 грн.
+
49,50 грн.
+
99,99 грн.
+
148,50 грн.
Всього: 995,94 грн.



   


 
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #73 : 10 Жовтня 2011, 22:51:42 »

Випадково дізналась,що наступного тижня Алла Терещенко(директор) в  ПК "Мінерал" організовує благодійний концерт на підтримку Вікторії Вавринюк,шкода вже не застала ,щоб детальніше про все розпитатись.
« Останнє редагування: 10 Жовтня 2011, 22:55:30 від Tandylight »
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #74 : 11 Жовтня 2011, 12:04:24 »

це трохи ніби конкуренція з ПК "Юність", який недавно організував такий концерт на підтримку Олежика Радьо :) Але - все одно похвально! хай змагаються - тільки б на благо дитині!
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #75 : 11 Жовтня 2011, 13:31:04 »

Та навряд це спроба конкурувати,скоріше запозичення ідеї ,п..Алла особисто навідувалась до цієї сім"ї,ще раніше.Дуже добре ,що залучається більше людей для порятунку маленької Вікусі!
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #76 : 11 Жовтня 2011, 18:08:44 »

Було б добре, якби хтось дізнався у пані Алли (Терещенко), (чи можливо вона б зареєструвалась сама на форумі, як має можливість) про подробиці концерту, ( коли і хто ) щоб можна було забезпечити більш ширшу інформативну та рекламну підтримку.
Бо важливо, щоб про такі акції знало більше гостей заходу ;)
ПК "Юність та ПК "Мінерал" важко уявити собі скільки сил вартує організація такого концерту.  :bouquet:
Якщо на допомогу діткам йде вже не лише інформативна підтримка, то буде рух ♥  :bouquet:
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #77 : 11 Жовтня 2011, 19:17:22 »

Зараз спробую домовитися.
Відповідь від: 11 Жовтня 2011, 18:32:08
Її нема вдома. І нема кого запитати. Можливо завтра щось проясниться.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #78 : 12 Жовтня 2011, 10:33:24 »


Для тих хто знаходиться у Львові!!
Терміново потрібен донор крові ( 2+) для маленької Віки Вавринюк. Хто готовий будь-ласка здайте кров.
Телефон мами: Алла Вавринюк 068 188 56 33
Або відразу звертайтесь на станцію переливання крові на вулиці Пекарській, 65 у Львові (032) 2756405, (032) 2757895
для Вікторії Ігорівни Вавринюк, 2009 р.н.
лікуючий лікар Зоряна Петрівна Кізима ЦЕ дуже терміново. Ситуація важка. Кров може бути потрібна в будь-який момент.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #79 : 12 Жовтня 2011, 15:37:11 »

Волонтер БФ Крила Надії пообіцяла, що з донорами допоможуть Віці сьогодні
Поки, що  питання не вирішене, тому будь-ласка хто має можливість і бажання зв'яжіться з мамою.
У випадках, коли дитині потрібно вливати плазму, чи тромбоконцентрат який у наших банках крові дефіцит, його виготовляють з донорської крові.
Записаний