Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Голосування

Як ви влаштувались на роботу?

давав хабар
по конкурсу, оголошенні... - не платив
не можу влаштуватись
по знайомству без грошей
відкрив (-ла) власну справ

Автор Тема: Як знайти роботу?  (Прочитано 94301 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Як знайти роботу?
« Прочитано #60 : 15 Грудня 2010, 20:07:08 »

Прегляньте місцеву газету оголошень - недавно бачила вакансію комірника.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як знайти роботу?
« Прочитано #61 : 16 Грудня 2010, 17:55:37 »

На ПП "Дейсон" зверніться. там бувають вакансії комірника і охоронця. А може і на іншу вакансію підійдете.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


nikolay

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    02 Серпня 2011, 10:28:02

    Звідки: тихого
Як знайти роботу?
« Прочитано #62 : 19 Грудня 2010, 10:17:16 »

вітрина калуша   у мене передплачена,  і купу моїх повідомлень там є,  та чомусь нічого не виходить поки-що
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:11:23

    Звідки: Ukraine
Як знайти роботу?
« Прочитано #63 : 19 Грудня 2010, 16:09:15 »

Термiново на роботу на Пiвнiч потрiбен геодезист. От де його знайти? Вже два мiсяцi шукають.
На хімії кажись є ще геодезисти.
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Як знайти роботу?
« Прочитано #64 : 27 Лютого 2011, 19:47:00 »

для працівників "Карпатнафтохіму"  :-D

Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Як знайти роботу?
« Прочитано #65 : 28 Лютого 2011, 14:47:27 »

вітрина калуша   у мене передплачена,  і купу моїх повідомлень там є,  та чомусь нічого не виходить поки-що
Мені здається цю газету нема змісту купувати:мало того, що там нічого нема,так ще й друкують оголошення,які давно вже "не дійсні" (мабуть,щоб місце заповнити). Я таке вже й від інших чула :( :unknow
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Як знайти роботу?
« Прочитано #66 : 28 Лютого 2011, 15:43:21 »

Вставлю своїх 5-ть копійок. На рахунок досвіду роботи то це як правило ставлять для краси адже специфіка роботи навіть по одній і тій самій професії у двох різних роботодавців досить суттєво може відрізнятися, так що будьте готові до навчання. Для роботодавця в вашому резюме фраза "готовий/а навчатися" відіграє набагато більше аніж ваш попередній досвід роботи. 

 Щодо роботи торговим агентом - так, це доволі специфічна робота але не в розумінні самої роботи а в вимогах щодо самого працівника. Як правило для роботи торговим агентом вам потрібно легко та невимушено знаходити спільну мову з клієнтами, ненавязливо змушувати їх купувати саме вашу продукцію, бути уважним, доброзичливим, наполегливим та ввічливим. Можу навести купу прикладів коли 2 різних людини працюють торговими агентами на одній і тій самій фірмі, продають одну й ту ж саму продукцію проте різниця в зарплаті може досягати 2 і більше разів.

Ще мене дуже розмішили слова з попередніх постів
Переглянула вже купу оголошень...Ніколи б не подумала, що нашій країні потрібно так багато торгових агентів(!)Це жах якийсь. Не хочу нікого образити, але скільки можна. Інколи такі роботодавці навіть маскують свої оголошення. Мене це злить, мабуть, тому, що ця робота просто не для мене. Для неї, здається, потрібен особливий талант)
талант потрібен художникам, музикантам, акторам.... А говорити що робота не для мене. навіть не спробувавши - це смішно. А щодо того що потрібно багато ТА - це факт адже раніше система працювала зовсім інакше. Якщо десь у бобруйську виготовляли нічні горщики то тільки там і з цілої країни їх купляли саме там. І замовлення робилися не на 1-2 магазини а на цілу мережу "універсамів" Навіть була посада "снабженец", який міг домовитися про меншу ціну, швидше відвантаження, додаткові плюси....
Тепер ж виробників продукції стало набагато більше (завдяки переходу до приватної власності) і виникла вимога в реалізації виробленої продукції. от саме це і роблять торгові агенти.

Також є люди які кажуть що шукають роботу але працювати за 8-100 грн/день не хочуть. Шановні оприділіться: вам потрібна робота чи вам потрібна добре оплачувана робота...

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Як знайти роботу?
« Прочитано #67 : 28 Лютого 2011, 15:55:24 »

Не згідна, вважаю, що на будь-якій роботі потрібен талант.І ще вважаю, що роботу потрібно обирати таку яка припала б до душі, бо якщо займатися тим, що не подобається, то це негативно відібється і на людині і на якості роботі. Ну і в ідеалі улюблена робота має приносити непоганий дохід :)
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Як знайти роботу?
« Прочитано #68 : 28 Лютого 2011, 16:05:24 »

Не згідна, вважаю, що на будь-якій роботі потрібен талант.І ще вважаю, що роботу потрібно обирати таку яка припала б до душі, бо якщо займатися тим, що не подобається, то це негативно відібється і на людині і на якості роботі. Ну і в ідеалі улюблена робота має приносити непоганий дохід :)
Цілком згідний - це в ідеалі але ж жорстока реальність вносить свої корективи. Так що треба шукати якісь компроміси або щодо роботи або щодо себе.  :prapor:

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Як знайти роботу?
« Прочитано #69 : 19 Квітня 2011, 12:11:53 »

Випадково знайшов вакансію. Може комусь підійде
Приховано: Показати

Дизайнер
$250
Енія, ТзОВ
Дата:   16.04.2011 0:05:42
Регион:   Ивано-Франковск
Сайт:   www.sintelon.com
Отрасль:   Промышленность и Производство
Контактное лицо:   Наталія Лукомська
Телефон:   0347266102, 0504339232
Вид занятости:   полная занятость
Возраст:   до 40
Опыт работы:   до 1-го года
Образование:   высшее
Владение языками:   Английский (выше среднего)
Підприємство знаходиться в м.Калуш ( промислова зона)
Обов'язки: створенння нових колекцій, розробка нових дизайнів килимових покриттів, удосконалення існуючих колекцій. Моніторинг та збір інформації з ринку для того, щоб проаналізувати існуючі дизайни і розробляти нові пропозиції та рішення з метою вдосконалення продукції. Освіта вища за спеціальністю Дизайн або Ходожник. Навики роботи з комп'ютером, володіння спец. програмами. Знання англ.мови на високому рівні.

Контактное лицо: Наталія Лукомська
Телефон: 0347266102, 0504339232
http://rabota.ua/company424611/vacancy4529372

Вимоги зависокі як для $250. Проте без знання іноземної мови тепер неможливо знайти престижну роботу у будь-якій галузі

Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як знайти роботу?
« Прочитано #70 : 19 Квітня 2011, 12:27:16 »

Ги.
Знаю Наталю. Як не матиму роботи може якось на Енію попаду  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Як знайти роботу?
« Прочитано #71 : 19 Квітня 2011, 12:53:48 »

Знаю Наталю
Я спочатку прочитав Наталія ЛукОРська  :=)

може якось на Енію попаду
їдальня на "Вінісіні" є, службовий автобус на роботу відвозить і привозить...
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як знайти роботу?
« Прочитано #72 : 19 Квітня 2011, 15:54:53 »

Якби була якась така робота, що не треба думати і багато платять то я би йшов  :=)

Думаю великих мовних знань не вимагатимуть  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Як знайти роботу?
« Прочитано #73 : 19 Квітня 2011, 19:12:55 »

така робота, що не треба думати і багато платять то я би йшов
Знаю про таку :). Там думати не треба, але треба мати точність рухів і шаленну швидкість, і могти працювати у в пару і при цьому дихати не зовсім корисними речовинами. Платять гарно.
Записаний

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш
Як знайти роботу?
« Прочитано #74 : 19 Квітня 2011, 20:33:01 »

о, нарешті прочитав 4 сторінки))
в даний момент я на 4му курсі універу, і шо далі буде за півтора року я собі не уявляю. Треба щось робити і це я зараз прекрасно усвідомлюю, так як стараюся приносити хоть якийсь дохід додому, бо мушу забеспечувати не тільки себе.
На першому курсі універу я пішов на робту у фірму "Віп-партнер", займалася вона у той час багато чим...практично всім у сфері ІТ послуг. Працював я там по 1С. Навчили мене складати форми і запрограмовувати. Всьо вроді би добре. На той час я мав таку зарплату -як мої одногрупники три стипендії. При чому робив там від 15.00 до 20.00. Все вроді би добре. Робив там майже рік. Але Віп-партнер був Київською фірмою. В Франківську був їхній офіс, і вони з часом перепрофілювалися чи закрилися...кароче нас 5 чоловік по 1с і по веб-дизайну - звільнили.
Життя дуже швидка річ, і шоб вспівати за розвитком подій треба бути дуже уважним. Кажуть - шо на помилках учаться. Один раз я втратив дуже перспективну роботу, тупо по своїй халатності, через те що були свята і новий рік. Робота була за кордоном в США. Я займався оновленням дизайнів різних сайтів, наповнював їх інформацією, шукав по змозі нових клієнтів і головне, що я працював на людину з Чікаго і англійської мови мені не потрібно було знати, він сам родом з Івано-Франківська. Де я його знайшов? Знайшов шо треба було РНР програміста. В тому ділі я не дуже сильний , але базові поняття маю, самоучка. Подав заявку - по Скайпі пройшов співбесіду, получив рівно три зарплати, і далі новий рік, коляда...водка...водка...водка..і я вже без роботи...(( СТИДНО капєц, але шо зробити...на помилках учаться.
Зараз шоб людині після закінчення універу піти на роботу - тре мати знання (по моїй спеціальності). Я навчаюся на спеціальності "Комп"ютерні мережі", тго шо нас учать в універі - навіть для звичайного користувача ПК не стає. То вже яка може бути мова про роботу в якійсь перспективній компанії? Десь 2 місяці тому теж по оголдошенню попав на співбесіду, я думав шо я хоть знаю ази РНР програмування - але при співбесіді - виявилося шо я декий від того. ІТ ринок дуже стрімко розвивється і шоб попасти мені на роботу у цій сфері прийдеться нелегко. Після співбесіди домовилися шо вони мене почнуть навчати. Ходив я до них 2 тижні на стажеровку. Вроді би все розумів, книжки до 4 ночі читав, приходжу до них на 3ій тиждень, а там компи збирають, я такий в шоці....а виявляється фірма закривається...нема чим платити за оренду.
Ще колись як я вчився в технікумі на спеціальності "Обслуговування ітелектуальних інтегрованих систем" підробляв у Бескид-сервісі, складав компи, туда попав по знайомству, там мені подобалося, було класно, багато чого навчився, але прийшов ше один власник і їх стало двоє і компи вони ввжали невигідно їм продавати.
Як результат....ну ніби знаю я трохи по своїй спеціальності, а в результаті - на роботу не візьмуть - бо мої знання вважають мізерними. А зараз вчити на себе працівників не дуже хтось хоче, затрачати час для навчання нового працівника і т.д. Є одна надія на компанію SoftServe , дуже класна кантора, має багато відзнак і т.д. Ставлення до працівників супер. + гроші солідні платять + робота ВСЯ на закордон, вони десь за місяць-два почнуть набирати тренінг-групи по JAVA, при чому - вчать на халяву і вчать на високому рівні. Друг там працює. Дуже круто там. Відгуків позитивних дуже багато. Якщо побачать шо ти шарющий і всстигаєш виконувати їхні проекти -ЗП - 2000-3000$, він працює PHP порграмером - його ЗП 1500у.о.
є ще одна ідея, одногрупники пропонують відкривати своє діло в сфері ІТ технологій, але це знову ж таки час...
но стояти на місці - це явно не для мене.
п.с. На рахунок Держ Роботи - то це добре, навіть дуже, але отримувати солідну ЗП ти зможеш років так за 10...якшо не більше...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як знайти роботу?
« Прочитано #75 : 19 Квітня 2011, 20:42:28 »

отримувати солідну ЗП ти зможеш років так за 10
І то не факт.

Але ти не переживай. Ти не лежачий камінь. Щось завжди знайдеш.

Якщо хочеш просто заробляти на життя - взагалі без проблем. А от якщо хочеш бути багатим - тоді дійсно треба крутитися і мізкувати.
На "державній" роботі ніколи не розбагатієш. Хіба що є хист тирити.  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш
Як знайти роботу?
« Прочитано #76 : 19 Квітня 2011, 22:26:58 »

Хіба що є хист тирити.
хахах))
чувак, а в кого його немає? :-D
це вже всьо суспільство так виховане, аби лиш потягнути шо погано лежить)!
Записаний

Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш
Як знайти роботу?
« Прочитано #77 : 19 Квітня 2011, 22:32:37 »

Хабар теж непоганий приварок до зарплати. :(
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Як знайти роботу?
« Прочитано #78 : 20 Квітня 2011, 01:15:09 »

є ще одна ідея, одногрупники пропонують відкривати своє діло в сфері ІТ технологій, але це знову ж таки час..

ти ще більше витратиш часу на пошуки праці . тому не ламай собі мозги про роботу на дядю а усвідом що власна справа - то є власна справа :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш
Як знайти роботу?
« Прочитано #79 : 20 Квітня 2011, 10:41:38 »

що власна справа - то є власна справа
це я і мав на увазі ;)
Записаний