Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Корисні заповіти  (Прочитано 57987 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Корисні заповіти
« : 20 Травня 2010, 00:28:43 »

                                    ЗАПОВІТИ  МАТЕРІ  ТЕРЕЗИ:


-          Люди бувають нерозумними, нелогічними і егоїстичними – і все ж люби їх!


-          Коли ти робиш добро, то люди звинувачуватимуть тебе у затаєній особистій користі і самолюбстві – і все ж виявляй доброту!


-          Якщо ти досягнув успіху, то може з’явитися багато фальшивих друзів і справжніх ворогів – і все ж досягай успіху!


-          Якщо ти чесний і відвертий, то люди обманюватимуть тебе – і все ж будь чесним і відвертим!


-          Те, що ти будував роками, може бути зруйнованим в одну мить – і все ж будуй!


-          Люди потребують допомоги, але вони згодом дорікатимуть тобі за неї – і все ж допомагай людям!


-          Якщо ти досягнув безмежного щастя, тобі будуть заздрити – і все ж будь щасливим!


-          Добро, яке ти зробив сьогодні, люди забудуть завтра – і все ж твори добро!


-          Ділись із людьми кращим, що в тебе є, і цього ніколи не буде достатньо – і все ж ділись найкращим!


Зрештою, ти сам переконаєшся, що все це між тобою і Богом, і що це ніколи не було між ними і тобою!

Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Корисні заповіти
« Прочитано #1 : 20 Травня 2010, 00:44:49 »

 Класний, вічний заповіт. Десь у якісь темі він вже висвітлений. Я його прочитав перший раз, на прикінці книжки " Перекресток"  :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Корисні заповіти
« Прочитано #2 : 20 Травня 2010, 01:21:50 »

У темі " Улюблені вислови" уже подані деякі заповіді Матері Терези про життя. Тому тут не буду їх повторювати. А краще подам ще 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
1. Саме цей день я хочу прожити, не намагаючись одразу вирішити всі життєві проблеми.
2. Саме сьогодні зважатиму на свою поведінку: буду привітним до людей, не буду критикувати, виправляти чи вдосконалювати нікого, окрім себе.
3. Саме сьогодні буду щасливим, усвідомлюючи, що я створений для щастя не тільки у вічності, але й тепер. Є лише один світ.
4. Саме сьогодні підлаштуюся під обставини, не прагнучи, щоби вони підлаштовувалися до моїх бажань.
5. Саме сьогодні відведу кілька хвилин свого часу для читання. Як їжа потрібна тілові, так добра книжка потрібна для духовного життя.
6.Саме сьогодні зроблю якийсь добрий вчинок і нікому про це не скажу.
7. Саме сьогодні зроблю щось, до чого не маю жодного бажання. А коли почуватимусь ображеним, не виявлю цього.
8. Саме в цей день складу собі детальний план. Можливо, не буду його ретельно дотримуватися, але спробую виконати два правила: не буду поспішати і буду рішучим.
9. Саме сьогодні буду сильно вірити – навіть коли б обставини схиляли мене до чогось протилежного. Бог піклується про мене так, ніби на світі більш нікого немає.
10. Саме сьогодні не буду нічого боятися. Особливо не лякатимусь радості та всього, що красиве. Не боятимусь вірити в Добро і за все дякувати. Адже все є Божим даром.


Відповідь від: 20 Травня 2010, 01:19:15
його прочитав перший раз, на прикінці книжки " Перекресток"
А я вперше - сьогодні в маршрутці за кабіною водія. Жаль, що не завжди можу його дотримуватись хоч на половину.
« Останнє редагування: 25 Травня 2010, 03:03:25 від сонечко я »
Записаний

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Корисні заповіти
« Прочитано #3 : 20 Травня 2010, 16:46:38 »

                                           ТРИ УРОКИ МАТЕРІ ТЕРЕЗИ

     "Я ніколи не переймаюся тлумами, а лише однією людиною. Якби я дивилася на тлуми, то ніколи не почала б своєї справи." Так говорила Мати Тереза. Її слова як джерело Євангелія - чисте й кришталеве. Про себе вона казала: те, що я роблю, - це тільки "краплина води в океані бідності". Але ця краплина води має величезну силу - вона змінює океан.

     Як же вона мусила страждати, відчуваючи себе тільки краплиною, коли в її грудях билося серце величезне, як світ! Страждала до такої міри, що її, маленьку жінку, наділену неймовірною волею, жінку, яка палала, мов вогонь, любов'ю до жебраків, приречених помирати на вулицях, часом брала така втома! "Є хвилини, - бідкалася вона, - коли я відчуваю себе порожнім начинням, предметом без вмісту. В такі хвилини я почуваюся такою самотньою, такою бідною!" Це траплялося нечасто й тривало недовго. Як вірна наречена Христа, вона променіла радістю, хоч була цілковито занурена в найбільшу біду. Ця радість била з її єства, як потужне джерело.

     Перший урок - радість

     Тому перший урок, що його залишила нам ця велика свята, - це урок радості. Чи можна бути справжнім християнином без радості Христа, якої "ніхто… від вас не відбере" (Йн 16, 22)? Що на це казала Мати Тереза? "Радість - це молитва. Вона - і сила, і любов. Вона - рибальський невід, яким ловлять душі. Серце, яке палає любов'ю, - радісне серце." Вона порівнювала глибоку радість з компасом, який вказує напрямок життю: "Треба їй віддатися, навіть якщо ми йдемо дорогою, встеленою перешкодами".
     Компас і невід. Євангеліє - це компас християнського життя. Євангеліє, а не якась філософська теорія чи політична ідеологія. Християнин з компасом-Євангелієм не може не закидати невід, щоб спіймати душі для Ісуса. Христос кличе всіх нас бути рибалками людей, а радість використовувати як "наживку". Понурий християнин ніколи нікого не наверне.

     Другий урок - правда

     Другий урок апостолки з Калькутти, - це правда. Відважно говорити правду, інколи всупереч усім. Наприкінці минулого століття країни, назвімо їх розвиненими, запровадили у своїй "культурі смерті", за висловом Папи Івана Павла ІІ, цілу низку табу, навмисного замовчування. Вбивання ненароджених дітей - одне з табу, безперечно, найсильніше. Мати Тереза не вагалася його порушувати. Зробила це, зокрема, під час Національного молитовного сніданку в США, де була почесним гостем. Перед президентом США, конгресменами та представниками еліти країни вона висловила прямо, що таке переривання вагітності: це не зручна, позбавлена ризику операція, а вбивство невинної істоти у лоні власної матері.
     "Убивають мільйони дітей, які мають народитися. А ми нічого не кажемо… ніхто не говорить про мільйони малих істот, зачатих, котрі мають таке саме життя, як ви і я, життя Боже. А ми нічого не кажемо… Розвинуті країни - це найбідніші країни. Вони бояться дітей, бояться дитини, яка має народитися, тому ця дитина мусить померти. Бо вони не хочуть годувати ще одну дитину, не хочуть виховати ще одну дитину, тому дитина мусить померти…"
     Сказати правду перед усіма і проти всіх. Якщо учні Христа, Божого Сина, вже не насмілюються проповідувати й поширювати правду, то хто ж це зробить? Матері Терезі треба подякувати за відважне виконання обов'язку милосердя, яким є проповідування правди.

     Третій урок - активна любов

     Третій, найбільший урок Матері Терези, - це урок активної любові. Любові не тільки на словах, не тільки зітканої з добрих намірів… Активна любов - це слово Христа перетворене на золото милосердя. Мати Тереза піднялася на вершини, яких мало хто досяг. "Коли я торкаюся сморідного людського тіла, - казала вона, - знаю, що торкаюся Тіла Христа, яким я приймаю Його у Святому Причасті під виглядом хліба. Звідси я беру силу й відвагу. Напевно, я б цього не робила, якби не була переконана, що, опікуючись прокаженим людським тілом, я опікуюся Ісусом".
     Отак вона дійшла до серця Євангелія, до безцінного ядра Доброї Новини Ісуса Христа, до життєвого центру таємниці Бога-Людини. Нехай вогонь любові Матері Терези пропече до кості наше мляве тіло. Нехай пече доти, доки наша любов не перетвориться на справжнє милосердя. "Щоб любов була справжня, вона мусить завдавати біль… Пам'ятайте, що ми повинні любити бідних аж до болі", - говорила свята з Калькутти.
     Господь поклав на нас обов'язок ділитися дібрами з убогими, нещасними, жебраками... Якщо ми цього не робимо, то чи ми вправі ходити до храму і приймати Тіло Христа?
Якою мірою слід ділитися? Десятиною, десятою частиною наших прибутків, хоч які б вони були. Це тільки мінімум… Церква повинна як молотом бити в серця вірних оцією дуже старою біблійною традицією десятини. І не забуваймо, що коли ми даємо, то Господь повертає нам у стократ більше. У своїх об'явленнях стигматичка Катерина Еммеріх бачила, як батьки Пресвятої Діви Марії, люди, які жили в достатку, щороку ділили свою отару на три частини: одну віддавали до Храму, другу - бідним, а третю залишали собі. Їхні дібра від цього не зменшувалися.
     Тепер, коли Мати Тереза втішається вічною радістю Господа, вона може заступатися за нас і просити, щоб Святий Дух давав нам силу по-справжньому жити її трьома уроками. Нехай ніхто не сумнівається, що незабаром ми звертатимемося до неї як до святої, котра зуміла тут, на землі, променіти Божою святістю. Її слова, її справи є для нас променистою книгою: "Одного дня я підняла чоловіка, який лежав у стічній канаві. Я бачила, що його кінець уже близько. Коли я обійняла його, він усміхнувся і сказав: "Я все життя жив на вулиці як тварина, але помру як ангел - у любові й турботі". Я поблагословила його, запевнивши, що тепер він споглядатиме Бога цілу вічність".
     Коли вона відійшла до Дому Отця, мільйони людей відчули себе сиротами. Вона благала всіх нас: "Нехай кожен, хто до вас приходить, покидає вас кращий і щасливіший!"

Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Корисні заповіти
« Прочитано #4 : 25 Травня 2010, 03:02:55 »

Заповіді доброти
Бути добрим – це забути про себе самого, щоб думати за інших.
Бути добрим – це пробачати, пам’ятаючи, що слабкість людська є сильніша від злості.
Бути добрим – це мати милосердя для слабкості інших людей і пам’ятати, що ми не є кращими від інших, навіть в їхніх ситуаціях ми були б, може, ще гірші.
Бути добрим – це закрити очі на прояви невдячності.
Бути добрим – це давати навіть тоді, коли нічого не отримуємо, посміхаючись до тих, які нас не розуміють, навіть недооцінюючи нашої доброти.
Бути добрим – це вчинити зі свого життя дар для інших, навіть лучити з працею кожного дня клопоти ближніх.
Бути добрим – це приглушити біль власного серця і посміхатися завжди.
Бути добрим – це погодитися на те , що чим більше будемо давати, тим більше від нас будуть очікувати.
Бути добрим – це згодитися на те, що не затримуємо нічого для себе, за винятком радості, яка випливає з чистого сумління.
Бути добрим – це визнати у великій простоті, що правдиво добрим є тільки БОГ.
Записаний

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Корисні заповіти
« Прочитано #5 : 30 Травня 2010, 00:49:49 »

                                        Чотири заповіді мудрого вихователя

     Дитину потрібно не просто любити (цього мало!). Її потрібно поважати і бачити в ній особистість! Не забувайте також про те, що виховання - процес «довготривалий», а значить, і миттєвих результатів чекати не доводиться. Якщо малюк з якихось причин не виправдовує ваших очікувань, не гарячкуйте. Спокійно подумайте про те, що ви можете зробити для того, щоб ситуація з часом змінилася.

        1. Не намагайтеся зробити з дитини самого себе.

     Так не буває, щоб людина однаково добре все знала і уміла. Навіть найдоросліші й мудріші на це не здібні. Ніколи не говоріть фраз, наприклад: «Ось Маша в чотири роки вже читає, а ти?!» або «Я у твої роки на турніку 20 разів віджимався, а ти матрац - тюфяком». Зате ваш Вася склеює паперові кораблики, «перший» у математиці і так далі. Думаю, знайдеться хоч одна справа з якою він справляється краще за інших. Так похваліть його за те, що він знає і вміє, і ніколи не лайте за те, що уміють інші!

         2. Ніколи не порівнюйте вголос дитяти з іншими дітьми.

     Сприймайте розповідь про успіхи чужих дітей як просто інформацію. Адже вас самих повідомлення про те, що президент Уганди (ваш ровесник, між іншим) нагороджений черговим орденом, не переповнює соромом і образою? Якщо розмова про те, що «Мишко з другого під'їзду класно грає на скрипці», відбувається в присутності вашого дитяти, а вам у відповідь нахвалятися нічим - краще все що-небудь скажіть. Наприклад: «А мій Петько плюватися далі всіх вміє». І хай всі дивляться на вас круглими очима. Важливо, щоб Петько знав: ви любите його таким, який він є! 

        3. Перестаньте шантажувати.

     Назавжди виключіть зі свого словника такі фрази: «От я старалася, а ти...», «Я тут лежу, хворію, а ти...», «Я тебе ростила, а ти...» і тому подібне. Це, громадяни-батьки на мові кримінального кодексу називається «шантаж». Найнечесніша зі всіх спроб засудити. І найнеефективніша. Знаєте, що відповідають на подібні фрази  99  відсотків дітей? «А я тебе народжувати мене не просив!»

        4. Уникайте свідків.

      Якщо дійсно виникає ситуація, що вводить вас у фарбу (малюк нагрубив старому, влаштував істерику в магазині), потрібно твердо і рішуче відвести його з місця події. Відчуття власної гідності властиве не лише дорослим - тому дуже важливе, щоб розмова відбулася без свідків. Після цього спокійно поясніть, чому так робити не можна - це необхідно. Ось тут до речі, призвати малюка до сорому цілком доречно. Адже на певному етапі життя ця емоція грає важливу і корисну роль гальма, який не дозволяє здійснювати погані вчинки.
      Головне - не забувати, що у всього має бути своя міра.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Корисні заповіти
« Прочитано #6 : 11 Червня 2010, 02:15:07 »

Інструкція до життя

 Teбе не забезпечили інструкцією до життя у момент твого народження. А якщо б ти її отримав, то вона виглядала б так:

 1. Ти отримаєш тіло. Воно може тобі подобатися або не подобатися, але це єдине, що точно буде в твоєму розпорядженні до кінця твоїх днів.

 2.Тобі доведеться вчитися в школі під назвою Життя на Планеті Земля. Кожна людина і кожна подія - твій Універсальний Учитель.

 3. Не існує помилок, тільки уроки. Невдачі - невід'ємна частина успіху. Жертв немає - тільки студенти.

 4.Урок буде повторюватися в найрізноманітніших формах, поки не буде засвоєний повністю. Якщо не засвоїли легкі уроки - вони стануть важчими. Коли засвоїти - перейдеш до наступного уроку.

 5. Зовнішні проблеми - точне відображення твого внутрішнього стану.Якщо зміниш свій внутрішній світ - зовнішній світ так само зміниться для тебе. Біль - це спосіб, який Всесвіт використовує, щоб привернути твою увагу.

 6. Ти зрозумієш, що урок засвоєний, коли твоя поведінка зміниться. Мудрість досягається практикою. Небагаточого, краще, ніж багатонічого.(A little of something is better than a lot of nothing)

 7. Немає місця краще ніж "тут". "Там" нітрохи не краще ніж "тут". Коли твоє "там" стане "тут", ти отримаєш інше "там", яке знову буде здаватися краще, ніж "тут".

 8. Інші - всього лише твоє відображення.Ти не можеш любити чи ненавидіти те, що є в інших, якщо це не відображає твоїх власних якостей.

 9. Життя майструє раму, а картину пишеш ти. Якщо ти не візьмеш відповідальність за написання картини, то за тебе її напишуть інші.

 10. Ти отримаєш все, що захочеш.Ти підсвідомо вірно визначиш скільки енергії на що витратити і яких людей привернути до себе; отже, єдино вірний спосіб визначити чого ти хочеш - це подивитися на те, що ти вже маєш.

 11. У визначенні "правильного" і "неправильного", мораль - поганий помічник.Роби краще з можливого.

 12. Усі відповіді - знаходяться в тобі.Ти знаєш більше, ніж написано в книгах. Все, що ти повинен робити - дивитися в себе, слухати себе і довіряти собі.
Записаний

taller

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2015, 21:58:10

    Звідки: himikiv
Корисні заповіти
« Прочитано #7 : 27 Червня 2010, 12:29:05 »

Цінність часу

Щоб зрозуміти цінність ОДНОГО РОКУ - поговоріть із студентом, якого не перевели на наступний курс.


Щоб зрозуміти цінність ОДНОГО МІСЯЦЯ - поговоріть з матір'ю, яка передчасно народила дитину.

Щоб зрозуміти цінність ОДНОГО ТИЖНЯ - поговоріть з редактором щотижневої газети.

Щоб зрозуміти цінність ОДНІЄЇ ГОДИНИ - поговоріть із закоханими, які чекають зустрічі.

Щоб зрозуміти цінність ОДНІЄЇ ХВИЛИНИ - поговоріть з людиною, яка запізнилася на потяг.

Щоб зрозуміти цінність ОДНІЄЇ СЕКУНДИ - поговоріть з людиною, яка тільки що уникнула аварії.

Щоб зрозуміти цінність ОДНІЄЇ МІЛІСЕКУНДИ - поговоріть з людиною, яка виграла срібну медаль на Олімпійських іграх.

ДОРОЖІТЬ КОЖНИМ МОМЕНТОМ, ЯКИЙ У ВАС Є !!!
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Корисні заповіти
« Прочитано #8 : 06 Липня 2010, 15:51:06 »

МАМА
http://funstories.org.ua/2009/05/23/мама/

Коли тобі був 1рік, вона годувала тебе і прибирала за тобою.На подяку Ти плакав усю ночь…Коли тобі було 2 роки, вона учила тебя ходити.На подяку Ти тікав, коли вона кликала тебе…Коли тобі було 3 роки, вона готувала для тебе смачну їжу.На подяку Ти кидав тарілку на підлогу…Коли тобі було 4 роки, вона дала тобі ручку для того, щоб навчити тебе малювати.На подяку Ти малював на стінах…Коли тобі було 5, вона вдягала тебе в красивий одяг.На подяку Ти приходив додому вимазаний у бруді…Коли тобі було 6, вона записала тебе в школу.На подяку Ти кричав, що не хочеш йти на заняття…Коли
тобі було 10, вона чекала, коли ти прийдеш зі школи, щоб обійняти тебе.На подяку Ти тікав у свою кімнату…Коли тобі було 18, вона плакала на твоєму випускному вечорі.На подяку Ти попросив купити тобі машину…Коли тобі було 20, вона просила тебе побути з родиною.На подяку Ти проводив весь свій час із друзями…Коли тобі було 25, вона допомагала тобі з витратами на весілля.На подяку Ти жив зі своєю дружиною якнайдалі від неї…Коли тобі було 30, вона давала тобі поради з приводу твоїх дітей.На подяку Ти просив її не втручатися у твоє особисте життя…Коли тобі було 35, вона дзвонила
і запрошувала тебе на обід.На подяку Ти відповідав, що тобі ніколи і ти не зможеш…Коли тобі було 40, вона дзвонила і говорила, що вона хвора і має потребу у твоїй підтримці.На подяку Ти говорив: Проблеми батьків завжди переходять до дітей…Один раз, твоя мама залишить це світ, у той час як її любов до тебе не залишить її серця! Вона піде й одна з воріт раю закриється перед тобою!Якщо твоя мама ще жива, НЕ ЗАЛИШАЙ ЇЇ, НЕ ЗАБУВАЙ ЇЇ, ЗРОБІ УСЕ, ЩО У ТВОЇХ СИЛАХ, ЩОБ ВОНА БУЛА ЩАСЛИВА, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЩО ВОНА РОБИТЬ АБО ГОВОРИТЬ. Ніколи не злися на неї, не говори слова,
що можуть розстроїти її або розбити її любляче серце. У тебе є тільки одна мама!!!
« Останнє редагування: 06 Липня 2010, 16:07:16 від сонечко я »
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Корисні заповіти
« Прочитано #9 : 11 Липня 2010, 21:00:50 »

В житті усе так, як ми це організовуємо. Хочеш побачити чудо? - зроби його сам.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Корисні заповіти
« Прочитано #10 : 13 Липня 2010, 17:59:58 »

Суть молитви "Отче наш":
Не кажи ОТЧЕ, якщо кожного дня ти не поводишся як син.
Не кажи НАШ, якщо живеш у своєму егоїзмі.
Не кажи ЩО ЄСИ НА НЕБЕСАХ, якщо думаєш тільки про земні речі.
Не кажи НЕХАЙ СВЯТИТЬСЯ ІМ’Я ТВОЄ, якщо це ім’я не прославляєш.
Не кажи НЕХАЙ ПРИЙДЕ ЦАРСТВО ТВОЄ, якщо ти його сприймаєш тільки як матеріальний добробут.
Не кажи НЕХАЙ БУДЕ ВОЛЯ ТВОЯ, якщо ти не сприймаєш її тоді, коли вона є для тебе болючою.
Не кажи ХЛІБ НАШ НАСУЩНИЙ ДАЙ НАМ СЬОГОДНІ, якщо ти не переживаєш за людей, які є голодні.
Не кажи ПРОСТИ НАМ ПРОВИНИ НАШІ, ЯК І МИ ПРОЩАЄМО ВИНУВАТЦЯМ НАШИМ, якщо ти в своєму серці тримаєш провину брата свого.
Не кажи І НЕ ВВЕДИ НАС У СПОКУСУ, АЛЕ ВИЗВОЛИ НАС ВІД ЛУКАВОГО, якщо ти не противишся злу.
Не кажи АМІНЬ, якщо ти не зрозумів і не сприйняв слів молитви «Отче наш».
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Корисні заповіти
« Прочитано #11 : 23 Липня 2010, 23:41:36 »

Я не люблю сало, не ношу вышиванку и не знаю слов украинского гимна. Я не переплывал Днепр и не умею танцевать гопак. На моем столе не лежит “Кобзарь”, а на стене не висят рушники. Моя кровь красная, а не желто-голубая. Я не склоняю “пальто” и “кино”, и три самых важных слова я сказал на русском языке. Я - украинец?

Я болею за “Динамо”, за Кличко и Клочкову. Я видел эту землю из иллюминатора Боинга, но я вернулся.Мне не нужны неоновые города и силиконовые женщины. Я не буду жить там, где улицы без имен, а люди без отчеств. Я останусь здесь. Здесь земля еще не остыла от огня, и еще не стерлись на плитах имена незабытых предков. Здесь девушки читают в метро и пишут стихи на парах по термодинамике. Здесь на деньгах поэты, а не президенты. Здесь шутят смешно и улыбаются честно. Из сердца не вычеркнуть пятую графу. Я - украинец.

Я люблю узкие улицы Львова и Харьковские проспекты. Мне стали родными беззаботная Одесса, деловитый Донецк и легендарная Полтава. Я не верю патриотам на трибунах, но верю патриотам в окопах. Я верю в эту страну: я доверяю этому воздуху - он держит купол, этим горам - они держат страховку, этим людям - они держат слово. Я люблю стук каблучков по плитке Крещатика, скрип снега в Карпатах и шуршание крымской гальки. Мне никогда не забыть украинской колыбельной и поцелуя на Андреевском.

А еще: мне часто снится необъятное небо и поле подсолнухов. И моя дочь родилась здесь. Я - украинец

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Корисні заповіти
« Прочитано #12 : 20 Жовтня 2010, 11:24:30 »

- Смотрите, в один прекрасный день я сел и подсчитал. В среднем человек живёт 75 лет. Я знаю, некоторые живут меньше, другие больше.. Но живут примерно 75 лет. Теперь я 75 умножаю на 52 (количество воскресений в году) и получается 3900 - столько воскресений у вас в жизни. Когда я задумался об этом, мне было пятьдесят пять. Это значило, что я прожил уже примерно 2900 воскресений. И у меня оставалось только 1000. Поэтому я пошел в магазин игрушек и купил 1000 небольших пластиковых шариков. Я засыпал их все в одну прозрачную банку. После этого каждое воскресенье я вытаскивал и выбрасывал один шарик.. И я заметил, что когда я делал это и видел, что количество шариков уменьшается, я стал обращать больше внимания на истинные ценности этой жизни. Нет более сильного средства, чем смотреть, как уменьшается количество отпущенных тебе дней! Теперь, послушайте последнюю мысль, которой я хотел бы поделиться сегодня с вами, перед тем как обнять мою любимую жену и сходить с ней на прогулку. Этим утром я вытащил последний шарик из моей банки... Поэтому каждый последующий день для меня подарок. Я принимаю его с благодарностью и дарю близким и любимым тепло и радость. Знаете, я считаю, что это единственный способ прожить жизнь. Я ни о чем не сожалею. Было приятно с вами поговорить, но мне нужно спешить к моей семье. Надеюсь, ещё услышимся!


- Просыпайся, милая. Поедем с детьми на пикник.
- Дорогой, что случилось?
- Ничего особенного, просто я понял, что мы давно не проводили вместе выходные. И ещё, давай зайдём в магазин игрушек. Мне нужно купить пластиковые шарики...

Правда цікаво :)


Мені потрібно купити 1508 кульок :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Корисні заповіти
« Прочитано #13 : 20 Жовтня 2010, 11:45:14 »

Цікаво.  :good
Але то ще як сприймати.
Хтось з зменшенням числа кульок бере себе в руки і живе на повну, а хтось може впасти в депресію.  :unknow
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Корисні заповіти
« Прочитано #14 : 20 Жовтня 2010, 13:07:57 »

Хтось з зменшенням числа кульок бере себе в руки і живе на повну, а хтось може впасти в депресію.
я поняв :)
це не для депресивних,і не для "прожигателей" життя.
і кульки тут просто як приклад,можна і без них :)
це як нагадування,може хтось прочитає і просто задумаєтся,
і слідуючи вихідні проведе з сім'єю або з дорогими йому людьми,
позвонить стареньким батькам,або зустрінется з ними :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Идите своим путём спокойно среди гама и суеты и помните о мире, который может быть в тишине.


Не изменяя себе, живите, как только возможно, в хороших отношениях со всяким человеком.


Говорите мягко и ясно свою правду и слушайте других, даже людей, неизощрённых умом и необразованных; у них тоже есть своя история.


Избегайте людей шумных и агрессивных; они портят настроение.


Не сравнивайте себя ни с кем: вы рискуете почувствовать себя никчёмным или стать тщеславным. Всегда есть кто-то, кто более велик или более мал, чем вы.


Радуйтесь своим планам так же, как вы радуетесь тому, что уже сделали.


Интересуйтесь всегда своим ремеслом; каким бы скромным оно ни было - это драгоценность в сравнении с другими вещами, которыми вы владеете.


Будьте осмотрительны в своих делах, мир полон обмана.


Но не будьте слепы к добродетели; другие люди стремятся к великим идеалам, и повсюду жизнь полна героизма.


Будьте самим собой.


Не играйте в дружбу.


Не будьте циничны в любви - в сравнении с пустотой и разочарованием она также вечна, как трава.



С добрым сердцем принимайте то, что советуют вам годы, и с благодарностью прощайтесь с молодостью.


Крепите свой дух на случай внезапного несчастья.


Не мучайте себя своими химерами. Многие страхи рождаются от усталости и одиночества.


Подчиняйтесь здоровой дисциплине, но будьте мягким с собой.


Вы - дитя мироздания не меньше, чем деревья и звёзды: вы имеете право быть здесь.


И пусть это для вас очевидно или нет, но мир идёт так, как он и должен идти.


Будьте в мире с Богом, как бы вы Его ни понимали.


Чем бы вы ни занимались и о чём бы ни мечтали, в шумной суете жизни храните мир в своей душе.


Со всеми коварствами, однообразными трудами и разбитыми мечтами мир всё-таки прекрасен.
Будьте к нему внимательны.


Постарайтесь быть счастливыми.

Наставления из рукописи,
найденной в Балтиморе в 1692 году
в одной старой церкви
(Неизвестный автор)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Корисні заповіти
« Прочитано #16 : 04 Листопада 2011, 22:23:48 »

Один восточный властелин увидел страшный сон, будто у него выпали один за другим все зубы. В сильном волнении он призвал к себе толкователя снов. Тот выслушал его озабоченно и сказал:
"Повелитель, я должен сообщить тебе печальную весть. Ты потеряешь одного за другим всех своих близких".
Эти слова вызвали гнев властелина.
Он велел бросить в тюрьму несчастного и призвать другого толкователя, который, выслушав сон, сказал:
"Я счастлив сообщить тебе радостную весть - ты переживешь всех своих родных". Властелин был обрадован и щедро наградил его за это предсказание. Придворные очень удивились.
"Ведь ты сказал ему то же самое, что и твой бедный предшественник, так почему же он был наказан, а ты вознагражден?" - спрашивали они.
На что последовал ответ:
"Мы оба одинаково истолковали сон. Но все зависит не от того, что сказать, а как сказать". :)
Відповідь від: 04 Листопада 2011, 22:07:50
Урок 1
Муж заходит в душ, в то время как его жена только закончила мыться. Раздаётся дверной звонок. Жена наскоро заворачивается в полотенце и бежит открывать. На пороге - сосед Боб. Только увидев её, Боб говорит: "Я дам вам 800 долларов, если вы снимете полотенце". Подумав пару секунд, женщина делает это и стоит перед Бобом голая. Боб дает ей 800 долларов и уходит. Жена надевает полотенце обратно и возвращается в ванную.
— Кто это был? -спрашивает муж.
— Боб, сосед, - отвечает жена.
— Прекрасно, он ничего не говорил про 800 долларов, которые мне должен?
Мораль: делитесь с акционерами информацией о выданных кредитах, иначе вы можете оказаться в неприятной ситуации.

 Урок 2
Священник предлагает монахине подвезти её. Сев в машину, она закидывает ногу на ногу, так, что бедро обнажается. Священнику с трудом удаётся избежать аварии. Выровняв машину, он украдкой кладет руку ей на ногу.Монахиня говорит: "Отец, вы помните 129 псалом?" Священник убирает руку. Но, поменяв передачу, он опять кладет руку ей на ногу. Монахиня
повторяет: "Отец, вы помните 129 псалом?". Священник извиняется: "Простите, сестра, но плоть слаба". Добравшись до монастыря, монахиня тяжело вздыхает и выходит. Приехав в церковь, священник находит псалом 129. В нём говорится: "Иди дальше и ищи, выше ты найдешь счастье".
Мораль: если вы плохо знаете свою работу, многие возможности для развития пройдут прямо у вас под носом.

 Урок 3
Индейка говорила с быком.
— Я мечтаю забраться на вершину дерева, - вздыхала она, - но у меня так мало сил.
— Почему бы тебе не поклевать мой навоз? - отвечал бык. - В нём много питательных веществ.
Индейка склевала кучку навоза, и это действительно дало ей достаточно сил, чтобы забраться на нижнюю ветку дерева. На следующий день, съев ещё, она достигла второй ветки. Наконец, на четвертый день, индейка гордо сидела на вершине дерева. Там её заметил фермер и сбил выстрелом из ружья.
Мораль: манипуляции с дерьмом могут помочь вам забраться на вершину, но не удержат вас там.

 Урок 4
Торговый представитель, секретарша и менеджер идут обедать и находят античную лампу. Они потирают её, из неё появляется джинн и говорит:
— Я исполню по одному желанию каждого из вас.
— Я первая, я первая! - говорит секретарша. Я хочу сейчас быть на Багамах, на катере, и не думать ни о чём.
Пшш! Она исчезает.
— Теперь я, теперь я, - говорит торговый представитель.
Я хочу быть на Гавайях, отдыхать на пляже, с массажем, бесконечным запасом пинаколады и любовью всей моей жизни.
Пшш! Он исчезает.
— Теперь твоя очередь, - говорит джинн менеджеру.
— Я хочу, чтобы те двое вернулись в офис после обеда.
Мораль: всегда давайте вашему боссу высказаться первым.

 Урок 5
Орёл сидел на дереве, отдыхал и ничего не делал. Маленький кролик увидел орла и спросил:
— А можно мне тоже сидеть, как ты, и ничего не делать?
— Конечно, почему нет, - ответил тот.
Кролик сел под деревом и стал отдыхать. Вдруг появилась лиса, схватила кролика и съела его.
Мораль: чтобы сидеть и ничего не делать, вы должны сидеть очень, очень высоко. :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Корисні заповіти
« Прочитано #17 : 04 Листопада 2011, 23:25:43 »

что сказать, а как сказать".

 "... да не важно,что ты сказал, да не важно что - а как..."  ;) :bayan
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Корисні заповіти
« Прочитано #18 : 07 Листопада 2011, 11:14:56 »

"... да не важно,что ты сказал, да не важно что - а как..."
я знав шо тобі сподобається ;)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Корисні заповіти
« Прочитано #19 : 07 Листопада 2011, 11:21:41 »

- Просыпайся, милая. Поедем с детьми на пикник.
- Дорогой, что случилось?
- Ничего особенного, просто я понял, что мы давно не проводили вместе выходные. И ещё, давай зайдём в магазин игрушек. Мне нужно купить пластиковые шарики...
Таке приємно почути кожному :)
Записаний