Вільний форум міста Калушa

Різне => Для душі => Тема розпочата: Сонечко+ від 20 Травня 2010, 00:28:43

Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 20 Травня 2010, 00:28:43
                                    ЗАПОВІТИ  МАТЕРІ  ТЕРЕЗИ:


-          Люди бувають нерозумними, нелогічними і егоїстичними – і все ж люби їх!


-          Коли ти робиш добро, то люди звинувачуватимуть тебе у затаєній особистій користі і самолюбстві – і все ж виявляй доброту!


-          Якщо ти досягнув успіху, то може з’явитися багато фальшивих друзів і справжніх ворогів – і все ж досягай успіху!


-          Якщо ти чесний і відвертий, то люди обманюватимуть тебе – і все ж будь чесним і відвертим!


-          Те, що ти будував роками, може бути зруйнованим в одну мить – і все ж будуй!


-          Люди потребують допомоги, але вони згодом дорікатимуть тобі за неї – і все ж допомагай людям!


-          Якщо ти досягнув безмежного щастя, тобі будуть заздрити – і все ж будь щасливим!


-          Добро, яке ти зробив сьогодні, люди забудуть завтра – і все ж твори добро!


-          Ділись із людьми кращим, що в тебе є, і цього ніколи не буде достатньо – і все ж ділись найкращим!


Зрештою, ти сам переконаєшся, що все це між тобою і Богом, і що це ніколи не було між ними і тобою!

Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Gorec від 20 Травня 2010, 00:44:49
 Класний, вічний заповіт. Десь у якісь темі він вже висвітлений. Я його прочитав перший раз, на прикінці книжки " Перекресток"  :frend
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 20 Травня 2010, 01:21:50
У темі " Улюблені вислови" уже подані деякі заповіді Матері Терези про життя. Тому тут не буду їх повторювати. А краще подам ще 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
1. Саме цей день я хочу прожити, не намагаючись одразу вирішити всі життєві проблеми.
2. Саме сьогодні зважатиму на свою поведінку: буду привітним до людей, не буду критикувати, виправляти чи вдосконалювати нікого, окрім себе.
3. Саме сьогодні буду щасливим, усвідомлюючи, що я створений для щастя не тільки у вічності, але й тепер. Є лише один світ.
4. Саме сьогодні підлаштуюся під обставини, не прагнучи, щоби вони підлаштовувалися до моїх бажань.
5. Саме сьогодні відведу кілька хвилин свого часу для читання. Як їжа потрібна тілові, так добра книжка потрібна для духовного життя.
6.Саме сьогодні зроблю якийсь добрий вчинок і нікому про це не скажу.
7. Саме сьогодні зроблю щось, до чого не маю жодного бажання. А коли почуватимусь ображеним, не виявлю цього.
8. Саме в цей день складу собі детальний план. Можливо, не буду його ретельно дотримуватися, але спробую виконати два правила: не буду поспішати і буду рішучим.
9. Саме сьогодні буду сильно вірити – навіть коли б обставини схиляли мене до чогось протилежного. Бог піклується про мене так, ніби на світі більш нікого немає.
10. Саме сьогодні не буду нічого боятися. Особливо не лякатимусь радості та всього, що красиве. Не боятимусь вірити в Добро і за все дякувати. Адже все є Божим даром.


Відповідь від: 20 Травня 2010, 01:19:15
його прочитав перший раз, на прикінці книжки " Перекресток"
А я вперше - сьогодні в маршрутці за кабіною водія. Жаль, що не завжди можу його дотримуватись хоч на половину.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Azazello від 20 Травня 2010, 16:46:38
                                           ТРИ УРОКИ МАТЕРІ ТЕРЕЗИ

     "Я ніколи не переймаюся тлумами, а лише однією людиною. Якби я дивилася на тлуми, то ніколи не почала б своєї справи." Так говорила Мати Тереза. Її слова як джерело Євангелія - чисте й кришталеве. Про себе вона казала: те, що я роблю, - це тільки "краплина води в океані бідності". Але ця краплина води має величезну силу - вона змінює океан.

     Як же вона мусила страждати, відчуваючи себе тільки краплиною, коли в її грудях билося серце величезне, як світ! Страждала до такої міри, що її, маленьку жінку, наділену неймовірною волею, жінку, яка палала, мов вогонь, любов'ю до жебраків, приречених помирати на вулицях, часом брала така втома! "Є хвилини, - бідкалася вона, - коли я відчуваю себе порожнім начинням, предметом без вмісту. В такі хвилини я почуваюся такою самотньою, такою бідною!" Це траплялося нечасто й тривало недовго. Як вірна наречена Христа, вона променіла радістю, хоч була цілковито занурена в найбільшу біду. Ця радість била з її єства, як потужне джерело.

     Перший урок - радість

     Тому перший урок, що його залишила нам ця велика свята, - це урок радості. Чи можна бути справжнім християнином без радості Христа, якої "ніхто… від вас не відбере" (Йн 16, 22)? Що на це казала Мати Тереза? "Радість - це молитва. Вона - і сила, і любов. Вона - рибальський невід, яким ловлять душі. Серце, яке палає любов'ю, - радісне серце." Вона порівнювала глибоку радість з компасом, який вказує напрямок життю: "Треба їй віддатися, навіть якщо ми йдемо дорогою, встеленою перешкодами".
     Компас і невід. Євангеліє - це компас християнського життя. Євангеліє, а не якась філософська теорія чи політична ідеологія. Християнин з компасом-Євангелієм не може не закидати невід, щоб спіймати душі для Ісуса. Христос кличе всіх нас бути рибалками людей, а радість використовувати як "наживку". Понурий християнин ніколи нікого не наверне.

     Другий урок - правда

     Другий урок апостолки з Калькутти, - це правда. Відважно говорити правду, інколи всупереч усім. Наприкінці минулого століття країни, назвімо їх розвиненими, запровадили у своїй "культурі смерті", за висловом Папи Івана Павла ІІ, цілу низку табу, навмисного замовчування. Вбивання ненароджених дітей - одне з табу, безперечно, найсильніше. Мати Тереза не вагалася його порушувати. Зробила це, зокрема, під час Національного молитовного сніданку в США, де була почесним гостем. Перед президентом США, конгресменами та представниками еліти країни вона висловила прямо, що таке переривання вагітності: це не зручна, позбавлена ризику операція, а вбивство невинної істоти у лоні власної матері.
     "Убивають мільйони дітей, які мають народитися. А ми нічого не кажемо… ніхто не говорить про мільйони малих істот, зачатих, котрі мають таке саме життя, як ви і я, життя Боже. А ми нічого не кажемо… Розвинуті країни - це найбідніші країни. Вони бояться дітей, бояться дитини, яка має народитися, тому ця дитина мусить померти. Бо вони не хочуть годувати ще одну дитину, не хочуть виховати ще одну дитину, тому дитина мусить померти…"
     Сказати правду перед усіма і проти всіх. Якщо учні Христа, Божого Сина, вже не насмілюються проповідувати й поширювати правду, то хто ж це зробить? Матері Терезі треба подякувати за відважне виконання обов'язку милосердя, яким є проповідування правди.

     Третій урок - активна любов

     Третій, найбільший урок Матері Терези, - це урок активної любові. Любові не тільки на словах, не тільки зітканої з добрих намірів… Активна любов - це слово Христа перетворене на золото милосердя. Мати Тереза піднялася на вершини, яких мало хто досяг. "Коли я торкаюся сморідного людського тіла, - казала вона, - знаю, що торкаюся Тіла Христа, яким я приймаю Його у Святому Причасті під виглядом хліба. Звідси я беру силу й відвагу. Напевно, я б цього не робила, якби не була переконана, що, опікуючись прокаженим людським тілом, я опікуюся Ісусом".
     Отак вона дійшла до серця Євангелія, до безцінного ядра Доброї Новини Ісуса Христа, до життєвого центру таємниці Бога-Людини. Нехай вогонь любові Матері Терези пропече до кості наше мляве тіло. Нехай пече доти, доки наша любов не перетвориться на справжнє милосердя. "Щоб любов була справжня, вона мусить завдавати біль… Пам'ятайте, що ми повинні любити бідних аж до болі", - говорила свята з Калькутти.
     Господь поклав на нас обов'язок ділитися дібрами з убогими, нещасними, жебраками... Якщо ми цього не робимо, то чи ми вправі ходити до храму і приймати Тіло Христа?
Якою мірою слід ділитися? Десятиною, десятою частиною наших прибутків, хоч які б вони були. Це тільки мінімум… Церква повинна як молотом бити в серця вірних оцією дуже старою біблійною традицією десятини. І не забуваймо, що коли ми даємо, то Господь повертає нам у стократ більше. У своїх об'явленнях стигматичка Катерина Еммеріх бачила, як батьки Пресвятої Діви Марії, люди, які жили в достатку, щороку ділили свою отару на три частини: одну віддавали до Храму, другу - бідним, а третю залишали собі. Їхні дібра від цього не зменшувалися.
     Тепер, коли Мати Тереза втішається вічною радістю Господа, вона може заступатися за нас і просити, щоб Святий Дух давав нам силу по-справжньому жити її трьома уроками. Нехай ніхто не сумнівається, що незабаром ми звертатимемося до неї як до святої, котра зуміла тут, на землі, променіти Божою святістю. Її слова, її справи є для нас променистою книгою: "Одного дня я підняла чоловіка, який лежав у стічній канаві. Я бачила, що його кінець уже близько. Коли я обійняла його, він усміхнувся і сказав: "Я все життя жив на вулиці як тварина, але помру як ангел - у любові й турботі". Я поблагословила його, запевнивши, що тепер він споглядатиме Бога цілу вічність".
     Коли вона відійшла до Дому Отця, мільйони людей відчули себе сиротами. Вона благала всіх нас: "Нехай кожен, хто до вас приходить, покидає вас кращий і щасливіший!"

Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 25 Травня 2010, 03:02:55
Заповіді доброти
Бути добрим – це забути про себе самого, щоб думати за інших.
Бути добрим – це пробачати, пам’ятаючи, що слабкість людська є сильніша від злості.
Бути добрим – це мати милосердя для слабкості інших людей і пам’ятати, що ми не є кращими від інших, навіть в їхніх ситуаціях ми були б, може, ще гірші.
Бути добрим – це закрити очі на прояви невдячності.
Бути добрим – це давати навіть тоді, коли нічого не отримуємо, посміхаючись до тих, які нас не розуміють, навіть недооцінюючи нашої доброти.
Бути добрим – це вчинити зі свого життя дар для інших, навіть лучити з працею кожного дня клопоти ближніх.
Бути добрим – це приглушити біль власного серця і посміхатися завжди.
Бути добрим – це погодитися на те , що чим більше будемо давати, тим більше від нас будуть очікувати.
Бути добрим – це згодитися на те, що не затримуємо нічого для себе, за винятком радості, яка випливає з чистого сумління.
Бути добрим – це визнати у великій простоті, що правдиво добрим є тільки БОГ.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Azazello від 30 Травня 2010, 00:49:49
                                        Чотири заповіді мудрого вихователя

     Дитину потрібно не просто любити (цього мало!). Її потрібно поважати і бачити в ній особистість! Не забувайте також про те, що виховання - процес «довготривалий», а значить, і миттєвих результатів чекати не доводиться. Якщо малюк з якихось причин не виправдовує ваших очікувань, не гарячкуйте. Спокійно подумайте про те, що ви можете зробити для того, щоб ситуація з часом змінилася.

        1. Не намагайтеся зробити з дитини самого себе.

     Так не буває, щоб людина однаково добре все знала і уміла. Навіть найдоросліші й мудріші на це не здібні. Ніколи не говоріть фраз, наприклад: «Ось Маша в чотири роки вже читає, а ти?!» або «Я у твої роки на турніку 20 разів віджимався, а ти матрац - тюфяком». Зате ваш Вася склеює паперові кораблики, «перший» у математиці і так далі. Думаю, знайдеться хоч одна справа з якою він справляється краще за інших. Так похваліть його за те, що він знає і вміє, і ніколи не лайте за те, що уміють інші!

         2. Ніколи не порівнюйте вголос дитяти з іншими дітьми.

     Сприймайте розповідь про успіхи чужих дітей як просто інформацію. Адже вас самих повідомлення про те, що президент Уганди (ваш ровесник, між іншим) нагороджений черговим орденом, не переповнює соромом і образою? Якщо розмова про те, що «Мишко з другого під'їзду класно грає на скрипці», відбувається в присутності вашого дитяти, а вам у відповідь нахвалятися нічим - краще все що-небудь скажіть. Наприклад: «А мій Петько плюватися далі всіх вміє». І хай всі дивляться на вас круглими очима. Важливо, щоб Петько знав: ви любите його таким, який він є! 

        3. Перестаньте шантажувати.

     Назавжди виключіть зі свого словника такі фрази: «От я старалася, а ти...», «Я тут лежу, хворію, а ти...», «Я тебе ростила, а ти...» і тому подібне. Це, громадяни-батьки на мові кримінального кодексу називається «шантаж». Найнечесніша зі всіх спроб засудити. І найнеефективніша. Знаєте, що відповідають на подібні фрази  99  відсотків дітей? «А я тебе народжувати мене не просив!»

        4. Уникайте свідків.

      Якщо дійсно виникає ситуація, що вводить вас у фарбу (малюк нагрубив старому, влаштував істерику в магазині), потрібно твердо і рішуче відвести його з місця події. Відчуття власної гідності властиве не лише дорослим - тому дуже важливе, щоб розмова відбулася без свідків. Після цього спокійно поясніть, чому так робити не можна - це необхідно. Ось тут до речі, призвати малюка до сорому цілком доречно. Адже на певному етапі життя ця емоція грає важливу і корисну роль гальма, який не дозволяє здійснювати погані вчинки.
      Головне - не забувати, що у всього має бути своя міра.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 11 Червня 2010, 02:15:07
Інструкція до життя

 Teбе не забезпечили інструкцією до життя у момент твого народження. А якщо б ти її отримав, то вона виглядала б так:

 1. Ти отримаєш тіло. Воно може тобі подобатися або не подобатися, але це єдине, що точно буде в твоєму розпорядженні до кінця твоїх днів.

 2.Тобі доведеться вчитися в школі під назвою Життя на Планеті Земля. Кожна людина і кожна подія - твій Універсальний Учитель.

 3. Не існує помилок, тільки уроки. Невдачі - невід'ємна частина успіху. Жертв немає - тільки студенти.

 4.Урок буде повторюватися в найрізноманітніших формах, поки не буде засвоєний повністю. Якщо не засвоїли легкі уроки - вони стануть важчими. Коли засвоїти - перейдеш до наступного уроку.

 5. Зовнішні проблеми - точне відображення твого внутрішнього стану.Якщо зміниш свій внутрішній світ - зовнішній світ так само зміниться для тебе. Біль - це спосіб, який Всесвіт використовує, щоб привернути твою увагу.

 6. Ти зрозумієш, що урок засвоєний, коли твоя поведінка зміниться. Мудрість досягається практикою. Небагаточого, краще, ніж багатонічого.(A little of something is better than a lot of nothing)

 7. Немає місця краще ніж "тут". "Там" нітрохи не краще ніж "тут". Коли твоє "там" стане "тут", ти отримаєш інше "там", яке знову буде здаватися краще, ніж "тут".

 8. Інші - всього лише твоє відображення.Ти не можеш любити чи ненавидіти те, що є в інших, якщо це не відображає твоїх власних якостей.

 9. Життя майструє раму, а картину пишеш ти. Якщо ти не візьмеш відповідальність за написання картини, то за тебе її напишуть інші.

 10. Ти отримаєш все, що захочеш.Ти підсвідомо вірно визначиш скільки енергії на що витратити і яких людей привернути до себе; отже, єдино вірний спосіб визначити чого ти хочеш - це подивитися на те, що ти вже маєш.

 11. У визначенні "правильного" і "неправильного", мораль - поганий помічник.Роби краще з можливого.

 12. Усі відповіді - знаходяться в тобі.Ти знаєш більше, ніж написано в книгах. Все, що ти повинен робити - дивитися в себе, слухати себе і довіряти собі.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: taller від 27 Червня 2010, 12:29:05
Цінність часу

Щоб зрозуміти цінність ОДНОГО РОКУ - поговоріть із студентом, якого не перевели на наступний курс.


Щоб зрозуміти цінність ОДНОГО МІСЯЦЯ - поговоріть з матір'ю, яка передчасно народила дитину.

Щоб зрозуміти цінність ОДНОГО ТИЖНЯ - поговоріть з редактором щотижневої газети.

Щоб зрозуміти цінність ОДНІЄЇ ГОДИНИ - поговоріть із закоханими, які чекають зустрічі.

Щоб зрозуміти цінність ОДНІЄЇ ХВИЛИНИ - поговоріть з людиною, яка запізнилася на потяг.

Щоб зрозуміти цінність ОДНІЄЇ СЕКУНДИ - поговоріть з людиною, яка тільки що уникнула аварії.

Щоб зрозуміти цінність ОДНІЄЇ МІЛІСЕКУНДИ - поговоріть з людиною, яка виграла срібну медаль на Олімпійських іграх.

ДОРОЖІТЬ КОЖНИМ МОМЕНТОМ, ЯКИЙ У ВАС Є !!!
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: ЯЯ від 06 Липня 2010, 15:51:06
МАМА
http://funstories.org.ua/2009/05/23/мама/

Коли тобі був 1рік, вона годувала тебе і прибирала за тобою.На подяку Ти плакав усю ночь…Коли тобі було 2 роки, вона учила тебя ходити.На подяку Ти тікав, коли вона кликала тебе…Коли тобі було 3 роки, вона готувала для тебе смачну їжу.На подяку Ти кидав тарілку на підлогу…Коли тобі було 4 роки, вона дала тобі ручку для того, щоб навчити тебе малювати.На подяку Ти малював на стінах…Коли тобі було 5, вона вдягала тебе в красивий одяг.На подяку Ти приходив додому вимазаний у бруді…Коли тобі було 6, вона записала тебе в школу.На подяку Ти кричав, що не хочеш йти на заняття…Коли
тобі було 10, вона чекала, коли ти прийдеш зі школи, щоб обійняти тебе.На подяку Ти тікав у свою кімнату…Коли тобі було 18, вона плакала на твоєму випускному вечорі.На подяку Ти попросив купити тобі машину…Коли тобі було 20, вона просила тебе побути з родиною.На подяку Ти проводив весь свій час із друзями…Коли тобі було 25, вона допомагала тобі з витратами на весілля.На подяку Ти жив зі своєю дружиною якнайдалі від неї…Коли тобі було 30, вона давала тобі поради з приводу твоїх дітей.На подяку Ти просив її не втручатися у твоє особисте життя…Коли тобі було 35, вона дзвонила
і запрошувала тебе на обід.На подяку Ти відповідав, що тобі ніколи і ти не зможеш…Коли тобі було 40, вона дзвонила і говорила, що вона хвора і має потребу у твоїй підтримці.На подяку Ти говорив: Проблеми батьків завжди переходять до дітей…Один раз, твоя мама залишить це світ, у той час як її любов до тебе не залишить її серця! Вона піде й одна з воріт раю закриється перед тобою!Якщо твоя мама ще жива, НЕ ЗАЛИШАЙ ЇЇ, НЕ ЗАБУВАЙ ЇЇ, ЗРОБІ УСЕ, ЩО У ТВОЇХ СИЛАХ, ЩОБ ВОНА БУЛА ЩАСЛИВА, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЩО ВОНА РОБИТЬ АБО ГОВОРИТЬ. Ніколи не злися на неї, не говори слова,
що можуть розстроїти її або розбити її любляче серце. У тебе є тільки одна мама!!!
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 11 Липня 2010, 21:00:50
В житті усе так, як ми це організовуємо. Хочеш побачити чудо? - зроби його сам.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 13 Липня 2010, 17:59:58
Суть молитви "Отче наш":
Не кажи ОТЧЕ, якщо кожного дня ти не поводишся як син.
Не кажи НАШ, якщо живеш у своєму егоїзмі.
Не кажи ЩО ЄСИ НА НЕБЕСАХ, якщо думаєш тільки про земні речі.
Не кажи НЕХАЙ СВЯТИТЬСЯ ІМ’Я ТВОЄ, якщо це ім’я не прославляєш.
Не кажи НЕХАЙ ПРИЙДЕ ЦАРСТВО ТВОЄ, якщо ти його сприймаєш тільки як матеріальний добробут.
Не кажи НЕХАЙ БУДЕ ВОЛЯ ТВОЯ, якщо ти не сприймаєш її тоді, коли вона є для тебе болючою.
Не кажи ХЛІБ НАШ НАСУЩНИЙ ДАЙ НАМ СЬОГОДНІ, якщо ти не переживаєш за людей, які є голодні.
Не кажи ПРОСТИ НАМ ПРОВИНИ НАШІ, ЯК І МИ ПРОЩАЄМО ВИНУВАТЦЯМ НАШИМ, якщо ти в своєму серці тримаєш провину брата свого.
Не кажи І НЕ ВВЕДИ НАС У СПОКУСУ, АЛЕ ВИЗВОЛИ НАС ВІД ЛУКАВОГО, якщо ти не противишся злу.
Не кажи АМІНЬ, якщо ти не зрозумів і не сприйняв слів молитви «Отче наш».
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Richi від 23 Липня 2010, 23:41:36
Я не люблю сало, не ношу вышиванку и не знаю слов украинского гимна. Я не переплывал Днепр и не умею танцевать гопак. На моем столе не лежит “Кобзарь”, а на стене не висят рушники. Моя кровь красная, а не желто-голубая. Я не склоняю “пальто” и “кино”, и три самых важных слова я сказал на русском языке. Я - украинец?

Я болею за “Динамо”, за Кличко и Клочкову. Я видел эту землю из иллюминатора Боинга, но я вернулся.Мне не нужны неоновые города и силиконовые женщины. Я не буду жить там, где улицы без имен, а люди без отчеств. Я останусь здесь. Здесь земля еще не остыла от огня, и еще не стерлись на плитах имена незабытых предков. Здесь девушки читают в метро и пишут стихи на парах по термодинамике. Здесь на деньгах поэты, а не президенты. Здесь шутят смешно и улыбаются честно. Из сердца не вычеркнуть пятую графу. Я - украинец.

Я люблю узкие улицы Львова и Харьковские проспекты. Мне стали родными беззаботная Одесса, деловитый Донецк и легендарная Полтава. Я не верю патриотам на трибунах, но верю патриотам в окопах. Я верю в эту страну: я доверяю этому воздуху - он держит купол, этим горам - они держат страховку, этим людям - они держат слово. Я люблю стук каблучков по плитке Крещатика, скрип снега в Карпатах и шуршание крымской гальки. Мне никогда не забыть украинской колыбельной и поцелуя на Андреевском.

А еще: мне часто снится необъятное небо и поле подсолнухов. И моя дочь родилась здесь. Я - украинец

Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Alexander від 20 Жовтня 2010, 11:24:30
- Смотрите, в один прекрасный день я сел и подсчитал. В среднем человек живёт 75 лет. Я знаю, некоторые живут меньше, другие больше.. Но живут примерно 75 лет. Теперь я 75 умножаю на 52 (количество воскресений в году) и получается 3900 - столько воскресений у вас в жизни. Когда я задумался об этом, мне было пятьдесят пять. Это значило, что я прожил уже примерно 2900 воскресений. И у меня оставалось только 1000. Поэтому я пошел в магазин игрушек и купил 1000 небольших пластиковых шариков. Я засыпал их все в одну прозрачную банку. После этого каждое воскресенье я вытаскивал и выбрасывал один шарик.. И я заметил, что когда я делал это и видел, что количество шариков уменьшается, я стал обращать больше внимания на истинные ценности этой жизни. Нет более сильного средства, чем смотреть, как уменьшается количество отпущенных тебе дней! Теперь, послушайте последнюю мысль, которой я хотел бы поделиться сегодня с вами, перед тем как обнять мою любимую жену и сходить с ней на прогулку. Этим утром я вытащил последний шарик из моей банки... Поэтому каждый последующий день для меня подарок. Я принимаю его с благодарностью и дарю близким и любимым тепло и радость. Знаете, я считаю, что это единственный способ прожить жизнь. Я ни о чем не сожалею. Было приятно с вами поговорить, но мне нужно спешить к моей семье. Надеюсь, ещё услышимся!


- Просыпайся, милая. Поедем с детьми на пикник.
- Дорогой, что случилось?
- Ничего особенного, просто я понял, что мы давно не проводили вместе выходные. И ещё, давай зайдём в магазин игрушек. Мне нужно купить пластиковые шарики...

Правда цікаво :)


Мені потрібно купити 1508 кульок :)
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Лалія від 20 Жовтня 2010, 11:45:14
Цікаво.  :good
Але то ще як сприймати.
Хтось з зменшенням числа кульок бере себе в руки і живе на повну, а хтось може впасти в депресію.  :unknow
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Alexander від 20 Жовтня 2010, 13:07:57
Хтось з зменшенням числа кульок бере себе в руки і живе на повну, а хтось може впасти в депресію.
я поняв :)
це не для депресивних,і не для "прожигателей" життя.
і кульки тут просто як приклад,можна і без них :)
це як нагадування,може хтось прочитає і просто задумаєтся,
і слідуючи вихідні проведе з сім'єю або з дорогими йому людьми,
позвонить стареньким батькам,або зустрінется з ними :)
Назва: Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?
Відправлено: Alexander від 15 Грудня 2010, 22:54:33
Идите своим путём спокойно среди гама и суеты и помните о мире, который может быть в тишине.


Не изменяя себе, живите, как только возможно, в хороших отношениях со всяким человеком.


Говорите мягко и ясно свою правду и слушайте других, даже людей, неизощрённых умом и необразованных; у них тоже есть своя история.


Избегайте людей шумных и агрессивных; они портят настроение.


Не сравнивайте себя ни с кем: вы рискуете почувствовать себя никчёмным или стать тщеславным. Всегда есть кто-то, кто более велик или более мал, чем вы.


Радуйтесь своим планам так же, как вы радуетесь тому, что уже сделали.


Интересуйтесь всегда своим ремеслом; каким бы скромным оно ни было - это драгоценность в сравнении с другими вещами, которыми вы владеете.


Будьте осмотрительны в своих делах, мир полон обмана.


Но не будьте слепы к добродетели; другие люди стремятся к великим идеалам, и повсюду жизнь полна героизма.


Будьте самим собой.


Не играйте в дружбу.


Не будьте циничны в любви - в сравнении с пустотой и разочарованием она также вечна, как трава.С добрым сердцем принимайте то, что советуют вам годы, и с благодарностью прощайтесь с молодостью.


Крепите свой дух на случай внезапного несчастья.


Не мучайте себя своими химерами. Многие страхи рождаются от усталости и одиночества.


Подчиняйтесь здоровой дисциплине, но будьте мягким с собой.


Вы - дитя мироздания не меньше, чем деревья и звёзды: вы имеете право быть здесь.


И пусть это для вас очевидно или нет, но мир идёт так, как он и должен идти.


Будьте в мире с Богом, как бы вы Его ни понимали.


Чем бы вы ни занимались и о чём бы ни мечтали, в шумной суете жизни храните мир в своей душе.


Со всеми коварствами, однообразными трудами и разбитыми мечтами мир всё-таки прекрасен.
Будьте к нему внимательны.


Постарайтесь быть счастливыми.

Наставления из рукописи,
найденной в Балтиморе в 1692 году
в одной старой церкви
(Неизвестный автор)
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Alexander від 04 Листопада 2011, 22:23:48
Один восточный властелин увидел страшный сон, будто у него выпали один за другим все зубы. В сильном волнении он призвал к себе толкователя снов. Тот выслушал его озабоченно и сказал:
"Повелитель, я должен сообщить тебе печальную весть. Ты потеряешь одного за другим всех своих близких".
Эти слова вызвали гнев властелина.
Он велел бросить в тюрьму несчастного и призвать другого толкователя, который, выслушав сон, сказал:
"Я счастлив сообщить тебе радостную весть - ты переживешь всех своих родных". Властелин был обрадован и щедро наградил его за это предсказание. Придворные очень удивились.
"Ведь ты сказал ему то же самое, что и твой бедный предшественник, так почему же он был наказан, а ты вознагражден?" - спрашивали они.
На что последовал ответ:
"Мы оба одинаково истолковали сон. Но все зависит не от того, что сказать, а как сказать". :)
Відповідь від: 04 Листопада 2011, 22:07:50
Урок 1
Муж заходит в душ, в то время как его жена только закончила мыться. Раздаётся дверной звонок. Жена наскоро заворачивается в полотенце и бежит открывать. На пороге - сосед Боб. Только увидев её, Боб говорит: "Я дам вам 800 долларов, если вы снимете полотенце". Подумав пару секунд, женщина делает это и стоит перед Бобом голая. Боб дает ей 800 долларов и уходит. Жена надевает полотенце обратно и возвращается в ванную.
— Кто это был? -спрашивает муж.
— Боб, сосед, - отвечает жена.
— Прекрасно, он ничего не говорил про 800 долларов, которые мне должен?
Мораль: делитесь с акционерами информацией о выданных кредитах, иначе вы можете оказаться в неприятной ситуации.

 Урок 2
Священник предлагает монахине подвезти её. Сев в машину, она закидывает ногу на ногу, так, что бедро обнажается. Священнику с трудом удаётся избежать аварии. Выровняв машину, он украдкой кладет руку ей на ногу.Монахиня говорит: "Отец, вы помните 129 псалом?" Священник убирает руку. Но, поменяв передачу, он опять кладет руку ей на ногу. Монахиня
повторяет: "Отец, вы помните 129 псалом?". Священник извиняется: "Простите, сестра, но плоть слаба". Добравшись до монастыря, монахиня тяжело вздыхает и выходит. Приехав в церковь, священник находит псалом 129. В нём говорится: "Иди дальше и ищи, выше ты найдешь счастье".
Мораль: если вы плохо знаете свою работу, многие возможности для развития пройдут прямо у вас под носом.

 Урок 3
Индейка говорила с быком.
— Я мечтаю забраться на вершину дерева, - вздыхала она, - но у меня так мало сил.
— Почему бы тебе не поклевать мой навоз? - отвечал бык. - В нём много питательных веществ.
Индейка склевала кучку навоза, и это действительно дало ей достаточно сил, чтобы забраться на нижнюю ветку дерева. На следующий день, съев ещё, она достигла второй ветки. Наконец, на четвертый день, индейка гордо сидела на вершине дерева. Там её заметил фермер и сбил выстрелом из ружья.
Мораль: манипуляции с дерьмом могут помочь вам забраться на вершину, но не удержат вас там.

 Урок 4
Торговый представитель, секретарша и менеджер идут обедать и находят античную лампу. Они потирают её, из неё появляется джинн и говорит:
— Я исполню по одному желанию каждого из вас.
— Я первая, я первая! - говорит секретарша. Я хочу сейчас быть на Багамах, на катере, и не думать ни о чём.
Пшш! Она исчезает.
— Теперь я, теперь я, - говорит торговый представитель.
Я хочу быть на Гавайях, отдыхать на пляже, с массажем, бесконечным запасом пинаколады и любовью всей моей жизни.
Пшш! Он исчезает.
— Теперь твоя очередь, - говорит джинн менеджеру.
— Я хочу, чтобы те двое вернулись в офис после обеда.
Мораль: всегда давайте вашему боссу высказаться первым.

 Урок 5
Орёл сидел на дереве, отдыхал и ничего не делал. Маленький кролик увидел орла и спросил:
— А можно мне тоже сидеть, как ты, и ничего не делать?
— Конечно, почему нет, - ответил тот.
Кролик сел под деревом и стал отдыхать. Вдруг появилась лиса, схватила кролика и съела его.
Мораль: чтобы сидеть и ничего не делать, вы должны сидеть очень, очень высоко. :)
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: KATRIN від 04 Листопада 2011, 23:25:43
что сказать, а как сказать".

 "... да не важно,что ты сказал, да не важно что - а как..."  ;) :bayan
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Alexander від 07 Листопада 2011, 11:14:56
"... да не важно,что ты сказал, да не важно что - а как..."
я знав шо тобі сподобається ;)
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: ksenya від 07 Листопада 2011, 11:21:41
- Просыпайся, милая. Поедем с детьми на пикник.
- Дорогой, что случилось?
- Ничего особенного, просто я понял, что мы давно не проводили вместе выходные. И ещё, давай зайдём в магазин игрушек. Мне нужно купить пластиковые шарики...
Таке приємно почути кожному :)
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 18 Грудня 2011, 01:18:09
Три речі ніколи не повертаються назад:
Час, слово, можливість.
Три речі не слід втрачати:
Спокій, надію, честь.
Три речі в житті найбільш цінні:
Любов, переконання, дружба.
Три речі в житті ніколи не надійні:
Влада, удача, статки.
Три речі визначають людину:
Праця, чесність, досягнення.
Три речі руйнують людину:
Вино, гординя, злість .
P.S. але іноді доки усе зрозумієш, пройде ціле життя
Раз.
Давай людям більше, ніж вони чекають
і роби це з радістю.
ДВА.
Візьми собі в подружнє житя того, з ким тобі завжди є про що поговорити.
Коли ти станеш старший, його/її здатність до спілкування буде так само важлива, як і усе інше.
ТРИ.
Вір не усьому, що чуєш, віддавай усе, що маєш і спи стільки, скільки хочеш.
ЧОТИРИ.
Якщо ти говориш 'Я кохаю тебе', май на увазі саме це!
П'ЯТЬ.
Якщо ти говориш, 'Мені дуже шкода', дивися людині в очі.
ШІСТЬ.
Будь заручений/а як мінімум півроку, перш ніж одружуватися.
СІМ.
Вір в любов з першого погляду.
ВІСІМ.
Ніколи не смійся над мріями інших.
Люди, які не мають мрії, мають не багато.
ДЕВ'ЯТЬ.
Люби глибоко і пристрасно. Можливо, твоє серце буде розбито, але це єдиний шлях відчути життя повністю.
ДЕСЯТЬ.
При розбіжностях сперечайся справедливо.
Не допускай образ.
ОДИНАДЦЯТЬ.
Не суди про людей по їх родичах.
ДВАНАДЦЯТЬ.
Говори повільно, а думай швидко.
ТРИНАДЦЯТЬ.
Якщо тобі поставили питання, на яке ти не хочеш відповідати, посміхнися і запитай, 'Чому ти хочеш це знати?'
ЧОТИРНАДЦЯТЬ.
Пам'ятай про те, що велика любов і великі успіхи несуть в собі великий ризик.
П'ЯТНАДЦЯТЬ.
Говори "Будь здоровий!", якщо чуєш, що хтось пчхає.
ШІСТНАДЦЯТЬ.
Якщо ти програв, винеси з цього урок.
СІМНАДЦЯТЬ.
Пам'ятай три важливі речі:
Власна гідність;
Повага до інших;
Відповідальність за усі свої дії.
ВІСІМНАДЦЯТЬ.
Ніколи не дозволяй маленькій сварці зіпсувати велику дружбу.
ДЕВ'ЯТНАДЦЯТЬ.
Якщо ти виявив/а, що вчинив/а помилку, відразу ж виправи її.
ДВАДЦЯТЬ.
Посміхайся, коли відповідаєш на телефонний дзвінок.
Той, що подзвонив помітить це по твоєму голосу.
ДВАДЦЯТЬ ОДИН.
Проводь час сам з собою.

Відповідь від: 18 Грудня 2011, 00:29:37
ПРАВИЛА ЖИЗНИ ОТ ДАЛАЙ-ЛАМЫ
1. Имейте в виду, что великая любовь и великие свершения, влекут за собой и великий риск.
2. Когда вы упускаете что-то, не упускайте урок из данной ситуации.
3. Уважай себя, уважай других, неси ответственность за все свои действия.
4. Помни, что не получение того, что ты хочешь, порой является настоящей улыбкой судьбы.
5. Прилежно изучай законы и правила, так что бы ты знал, как правильно их нарушать.
6. Не позволяй мелочам портить отношения.
7. Когда ты понял, что совершил ошибку, немедленно сделай все возможное, что бы её исправить.
8. Ежедневно проводи немного времени наедине с собой.
9. Будь открытым к изменениям, но не упускай те блага, что уже имеешь.
10 Помни, порой молчание - лучший ответ.
11. Проживи жизнь добром и честью, тогда в старости, тебе будет приятно ещё раз вспомнить её. .
12. Любящая атмосфера в доме, основа будущей жизни.
13. Разбирайся только с текущей проблемой, не вороши прошлые промахи.
14. Расширяй свои познания, это путь к бессмертию.
15. Будь великодушным к земле.
16. Раз в год отправляйся туда, где ты ещё ни разу не был.
17. Помни, лучшие отношения те, где твоя любовь друг к другу, превосходит потребность друг в друге.
18. Оценивай свой успех тем, чем тебе пришлось пожертвовать ради достижения его.
Відповідь від: 18 Грудня 2011, 01:14:31
Знайди час, щоб ПОГРАТИ - це джерело вічної молодості;
Знайди час, щоб ПОЧИТАТИ - це ключ до мудрості; Знайди час, щоб ПОМОЛИТИСЯ - це найбільша сила на землі;
Знайди час, щоб ЛЮБИТИ і БУТИ КОХАНИМ - це Божий дар;
Знайди час, щоб ДРУЖИТИ - це дорога до щасття; Знайди час, щоб ПОСМІЯТИСЯ - це музика душі;
Знайди час, щоб ВІДДАВАТИ - день занадто малий, щоб бути егоїстом;
Знайди час, щоб ПОПРАЦЮВАТИ - це ціна успіху; Знайди час, щоб ДОПОМАГАТИ ІНШИМ це ключ до небес.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Tandylight від 26 Грудня 2011, 23:54:23
11 СОВЕТОВ БИЛЛА ГЕЙТСА МОЛОДЫМ ЛЮДЯМ


Билл Гейтс, выступая перед старшеклассниками, назвал 11 правил, которые подростки, по его мнению, никогда не узнали бы в стенах школы. Он подчеркнул, что ежедневное обучение оптимизму и политкорректности формирует поколение, далекое от реальности, а это неизбежно приводит к неудачам во взрослом мире.

1. Жизнь несправедлива — свыкнись с этим фактом.

2. Миру наплевать на твое самоощущение и самоуважение. Мир ожидает от тебя каких-нибудь достижений, перед тем как принять во внимание твое чувствособственного достоинства.

3. Очень маловероятно, что тебе начнут платить 40 тысяч в год сразу после окончания школы. Ты не станешь вице-президентом компании с лимузином и личным шофером, пока ты не заслужишь этого.

4. Если ты думаешь, что твой учитель строг и требователен, — подожди знакомства со своим боссом. В отличие от учителя, карьера босса зависит от того, как ты справляешься со своими заданиями.

5. Обжаривать бургеры в Макдоналдсе — не ниже твоего достоинства. Твои прадеды назвали бы любую — даже такую — работу «хорошим шансом».

6. Не спеши обвинять в каждой своей неудаче своих родителей. Не ной и не носись со своими неудачами, учись на них.

7. До твоего рождения твои родители не были такими скучными и неинтересными людьми, какими они кажутся тебе сейчас. Они стали такими, зарабатывая на твое беззаботное детство, стирая твою одежду и слушая твою бесконечную болтовню о том, какой ты классный. Поэтому, перед тем как отправляться спасать леса Амазонки от уничтожения жадным поколением твоих родителей, попытайся для начала привести в порядок свою комнату.

8. Твоя школа отменила деление на победителей и лузеров, жизнь — нет. В некоторых школах прекратили ставить плохие отметки и разрешили сколько угодно раз сдавать тест. Это не имеет ни малейшего отношения к тому, что происходит в реальной жизни.

9. Жизнь не разделена на семестры, летних каникул в ней не существует, и очень мало работодателей заинтересованы в том, чтобы помочь тебе найти твое собственное «я». Тебе придется делать это в твое личное время.

10. Не путай реальную жизнь с тем, что показывают по телевизору. В жизни людям приходится большую часть времени проводить не в кофейне, а на рабочем месте.

11. Поддерживай хорошие отношения с «очкариками-ботаниками». Скорее всего, один из них когда-нибудь станет твоим начальником.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Lana від 30 Грудня 2011, 14:02:10
Новорічний рецепт «Щастя»

Перед настанням Нового року беремо дванадцять місяців  старого року і добре очищаємо їх від заздрощів, ненависті, розпачу, жадібності, впертості, егоїзму, байдужості. Кожен місяць розрізаємо на три рівні частини. При цьому уважно дотримуємося пропорції, щоб кожен день був заповнений роботою не більше, ніж на третину, а інші дві третини були зафаршировані радістю, гумором і веселощами. Додаємо три повні (з верхом) ложки оптимізму, велику жменю віри, ложечку терпіння, кілька зерен терпимості і, нарешті, жменьку ввічливості та порядності. Отриману суміш заливаємо зверху ЛЮБОВ'Ю! Тепер, коли страва готова, прикрашаємо її пелюстками квітів, доброти й уваги. Подавати щоденно з гарніром із теплих слів і щирих посмішок, що зігрівають серце і душу. Смачного!
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Alexander від 20 Січня 2012, 15:28:42
 Вже не знаю чому, але сьогодні з самого ранку розмірковую над тими речами які роблять нас трохи щасливішими. :) Люди витрачають своє життя, щоб заробити багато грошей, стати відомими, зробити кар'єру, думаючи, що будуть пожинати плоди своїх титанічних зусиль у майбутньому. Щастя і радість відкладаються на потім, а зараз це ні до чого ... Але, життя - це те, що відбувається з нами прямо зараз. Ось у цю саму хвилину. На що ми її витрачаємо?  :unknow
Наші життя схожі одно на друге: той же сценарій, ті ж події, відчуття, потреби і навіть мрії часом одні і ті ж ... :)
   А тим часом, навколо нас кожну секунду відбуваються тисячі дивовижних подій, здатних скрасити наші будні. Маленькі радощі у вигляді проблисків сонця, що пробиваються крізь офісні жалюзі ... :) раптом, незрозуміло звідки доноситься запах кави ... :) повільно падають пластівці снігу, вкриває все навколо білим простирадлом ...(вчора було) посмішка незнайомої дівчини на вулиці (сьогодня було) :) - все це ті самі дрібниці, з яких і складається все наше життя.
Дрібниці, що дарують нам нові відчуття і враження, що роблять наше життя різноманітніше. Саме тому, подорожуючи, ми стаємо багатшими ... :)
   Потрібно тільки навчитися помічати це, тоді і приходить чітке усвідомлення того, що не Світ обертається навколо нас, а ми навколо нього.
І кожен момент неповторний і унікальний. І навіщо витрачати час на злобу, лайку і з'ясування відносин, якщо кожен момент - це і є наше життя.
Друзі, цінуєте момент і всіляко намагайтеся урізноманітнити своє життя. :)
щасти Вам :) в Новому Році :bouquet:
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: KATRIN від 20 Січня 2012, 15:42:16

 Ой, як романтично  ;) +1  :bouquet:А сніжок вчора я теж помітила,хотіла пограти в сніжки,та не було з ким,просто була 23-тя година :P
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Alexander від 20 Січня 2012, 15:57:59
Ой, як романтично
:)
Такого снегопада, такого снегопада
 Давно не помнят здешние места.
 А снег не знал и падал,
 А снег не знал и падал
 Зима была прекрасна, прекрасна и чиста.
 Снег кружится, летает, летает,
 И позёмкою клубя,
 Заметает зима заметает..........

Не забудьте! На karaoke.ru можно ПЕТЬ прямо в онлайн :)
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: KATRIN від 20 Січня 2012, 16:05:58

 "Ты найди себя любимый мой.и мы еще споем...."  :P
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Alexander від 20 Січня 2012, 16:14:22
Припев:
ааааа....а :) ааааа....а :)
Лететь с одним крылом :)
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Alexander від 21 Січня 2012, 20:41:25
Однажды осел упал в колодец и стал громко вопить, призывая на помощь. На его крики прибежал хозяин ослика и развел руками - ведь вытащить ослика из колодца было невозможно.

Тогда хозяин рассудил так: «Осел мой уже стар, и ему недолго осталось, а я все равно хотел купить нового молодого осла. Этот колодец уже совсем высох, и я уже давно хотел его засыпать и вырыть новый. Так почему бы сразу не убить двух зайцев – засыплю ка я старый колодец, да и ослика заодно закопаю».

Недолго думая, он пригласил своих соседей - все дружно взялись за лопаты и стали бросать землю в колодец. Осел сразу же понял, что к чему и начал громко вопить, но люди не обращали внимание на его вопли и молча продолжали бросать землю в колодец.

Однако, очень скоро ослик замолчал. Когда хозяин заглянули в колодец, он увидел следующую картину - каждый кусок земли, который падал на спину ослика, он стряхивал и приминал ногами. Через некоторое время, к всеобщему удивлению, ослик оказался наверху и выпрыгнул из колодца! Так вот…

... Возможно, в вашей жизни было много всяких неприятностей, и в будущем жизнь будет посылать вам все новые и новые. И всякий раз, когда на вас упадет очередной ком, помните, что вы можете стряхнуть его и именно благодаря этому кому, подняться немного выше. Таким образом, вы постепенно сможете выбраться из самого глубокого колодца. :)
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 06 Березня 2012, 23:08:36
Будь-ласка, прислухайтесь і запам'ятайте!

- Слідкуйте за своєю мовою. Завжди говоріть менше, ніж думаєте. Виробляйте в собі звичку розмовляти м'яким спокійним голосом. Те, як ви спілкуєтесь, дає більший ефект, ніж те, що ви говорите.

- Намагайтесь уникати спілкування з людьми похмурими, песимістичними, злими, що не задоволені всім. Якщо такої можливості немає (коли від спілкування нікуди не дінешся), то слід вивести співрозмовників на хвилю емоційно-позитивного спілкування - радісним повідомленням, жартом і гумором. Не пропускайте жодної можливості підбадьорити чи сказати приємне про когось.

- Будьте завжди у гарному настрої. "Навчіться любити дощ, коли він йде, темряву і жару, коли вони є". Не бурчіть і не скаржтеся, коли так просто й легко радіти. Коли Бог, вибираючи погоду, посилає дощ, вважайте, що вибрали дощ ви. "Коли ви здорові і щасливі, погода не турбує вас. Ваш настрій не підпорядкований барометру. Ви самі світитесь з середини". (П.С.Брегг). - "Ніколи ні до кого і ні до чого не ставте претензій: ні до долі, ні до Бога, ні до минулого, ні до людей». (С.І.Лазарєв).

- Нехай у вашому серці лунає пісня. Свою печаль, розчарування, скорботу зачиніть у своєму серці. Обличчя ваше нехай сяє посмішкою. Радійте коли чуєте чудові розповіді і вчіться переказувати їх. Відзначайте в собі і інших достойність, гарні думки і вчинки, не бійтесь говорити компліментів, приязно підкреслюючи своє позитивне ставлення до інших і до себе. - Ніколи не принижуйте ні себе (на одинці і при людях), ні дітей зайвою критикою, дріб'язковими причіпками.

- Думайте раніше, ніж дати обіцянку, аби опісля її не порушувати. Дотримуйте свого слова за будь-яких обставин.

- Будьте чуйними до почуттів інших.

- Негідно насміхатися і розповсюджувати плітки. Вони можуть повернутися на вас, коли найменше очікуєте. Хоча, не заперечуйте, що кажуть про вас інші. Своїм життям покажіть, що це помилка.

- Не хваліть себе, але хваліть інших. Нехай вас похвалить хтось інший. Візьміть за правило гарно відгукуватись про людей.

- Нехай ваш розум лишається відкритим піл час дебатів. Ставте запитання, але не сперечайтесь.

- Всі справи намагаймося робити із задоволенням і насолодою. Цікавтеся Іншими, їх працею, їх сім'єю та самопочуттям. Завжди радійте з тими хто сміється і сумуйте з тими, хто плаче. Дійте так, аби люди, з якими ви спілкуєтесь, відчули, що вони потрібні і шановані. Вислухайте те, що вони хочуть сказати.

- Служіть Богу і людям, поки с сили, здоров'я, життя. Не живіть за принципом: лише коли тривога, тоді до Бога. Ви всього на всього людина - і під небом мало, що можете. Тому шукайте сили і підтримку від Бога, а не від світу

- Бог ніколи вас не залишить, як це буває з нами, людьми.

- Зло, спричинене вам, пишіть на воді; добро, зроблене вам, пишіть на серці й дякуйте всім за найменше добре діло. Дякуйте не язиком, а серцем.

- Дякуйте Богу за все: біль, радість, скорботу і милість.

- Якщо хочете принести жертву Богу, просто поможіть бідному, слабому і не спричинюйте зла нікому.

- Навчіть серце прощати ворогам. Це перемога добра над злом. Це значить : викупати серце у живих водах цілющої любові.

- Моліться з вірою, бо лише так одержите, що просите. Бог не чує молитви людини, яка приходить до нього з руками, забрудненими кров'ю інших. І той, хто таїть заздрісні думки і не любить своїх братів, може вічно молитися Богу. Але Бої не може зробити більше людям, ніж вони зробили для інших людей.

- Не прагніть мати занадто багато прав.

- Вчіться, працюйте, будьте терплячими, залишайтеся спокійними і отримайте свою нагороду.

Назва: Корисні заповіти
Відправлено: chuck від 07 Березня 2012, 08:28:23
Класика інтернету: Як і Нафіга?  :)
Приховано: Показати
Написано, що робити. Але не написано як. І, головне — для чого?
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 25 Жовтня 2012, 20:36:38
Дуже багато корисних порад\заповітів є по різним темам. Буду, по можливості, збирати на них  посилання тут:
http://forum.kalush.info/index.php/topic,1805.msg136965.html#msg136965
http://forum.kalush.info/index.php/topic,1805.msg135364.html#msg135364
http://forum.kalush.info/index.php/topic,1805.msg134974.html#msg134974
http://forum.kalush.info/index.php/topic,1805.msg131087.html#msg131087
http://forum.kalush.info/index.php/topic,1805.msg133101.html#msg133101
http://forum.kalush.info/index.php/topic,1805.msg133881.html#msg133881
http://forum.kalush.info/index.php/topic,1805.msg129025.html#msg129025
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 22 Листопада 2012, 01:53:27
http://www.youtube.com/watch?v=KLyuUCJdrDY :-*
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 28 Листопада 2012, 01:42:40
Крик - народжує грубість;

Обман - народжує недовір'я;

Непрощення – народжує озлобленість;

Посмішка - розтоплює лід;

Покаяння - пом'якшує покарання;

Прощення – приносить полегшення;

Відкритість - викликає довіру;

Турбота - наповнює життя змістом;

Посієш бажання – пожнеш вчинок;

Посієш вчинок – пожнеш звичку;

Посієш звичку – пожнеш характер;

Посієш характер - пожнеш долю;
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Lyolik від 28 Листопада 2012, 10:07:06
Заповіді Матері Терези    

Навколо безліч людей … скільки їх не злічить … вони по кілька разів проходять повз нас … залишаючи щось позитивне … щось негативне …. усмішку …сльози … просто добрий погляд … добре слово … розуміння … осуд … інколи ти шукаєш у них порятунок … розраду … інколи навпаки – допомагаєш їм сам… інколи вони подарують тобі надію і віру… можливо просто покинуть … або ж навпаки вб’ють у тобі все … але це ж люди … люди … які супроводжуватимуть тебе завжди … їх мільйони … це ж люди …
(http://mihaelkalush.at.ua/News/2012/5114a2a590_168371.jpg)


Заповіді Матері Терези

 1. Так, люди непослідовні, нерозумні й егоїстичні.

  І все ж, люби їх!

  2. Якщо ти робиш добро, люди звинуватять тебе в потаємній корисливості і себелюбстві.

  І все ж, твори добро!

  3. Якщо тебе супроводжує успіх, ти наживаєш уявних і справжніх ворогів.

  І все ж, добивайся успіху!
 4. Добро, зроблене тобою, завтра ж забудуть.

  І все ж, твори добро!
 5. Щирість і відкритість зроблять тебе уразливим.

  І все ж, будь щирим і відкритим!
 6. Те, що ти будував роками, може зруйнуватися в одну мить.

  І все ж, будуй!
 7. Люди потребують допомоги, але вони ж стануть дорікати тобі за неї.

  І все ж, допомагай людям!
 8. Віддай світу найкраще, що маєш, і натомість одержиш жорстокий удар.

  І все ж, віддай світу найкраще, що в тебе є!


Люблю усіх … ні на кого не тримаю зла … намагаюсь робити та творити добро … крізь терни до зірок досягаю успіху … щира і відкрита, на скільки це дозволяю собі … будую те, що давно зруйновано … намагаюсь віддати все найкраще, що в мені … я просто … просто … просто …
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 28 Листопада 2012, 15:24:06
Ці заповіді викладені у самому першому пості цієї теми. Але не видаляю, бо ніколи не лишнє перечитати їх ще раз.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Lyolik від 29 Листопада 2012, 11:58:44
Ці заповіді викладені у самому першому пості цієї теми. Але не видаляю, бо ніколи не лишнє перечитати їх ще раз.
Не дивився попередньо, але справді краще лишній раз перечитати щось гідне, просто форум вже троха великий, натрапляю на якісь цікаві теми не тому, що цілеспрямовано знаходжу, але скоріше переглядаючи, хто де пише і хто що читає.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Alexander від 02 Грудня 2012, 13:31:07
багато текста :) но вартує перечитати

1. ЗАКОН ПУСТОТЫ. Все начинается с пустоты. Пустота всегда должна быть заполнена.
 2. ЗАКОН ШЛАГБАУМА. Возможности не даются впрок. Должно быть принято решение пересечь шлагбаум как условное препятствие. Возможности даются после внутреннего решения. Заветные желания даются нам вместе с силами на их осуществление.
 3. ЗАКОН НЕЙТРАЛЬНОГО ПОЛОЖЕНИЯ. Чтобы измениться, надо остановиться., а потом уже менять направление движения.
 4. ЗАКОН ПЛАТЫ. Платить нужно за все: за действие и бездействие. Что будет дороже? Иногда ответ очевиден только в конце жизни, на предсмертном одре – дороже плата за бездействие. Избегание неудач не делает человека счастливым. «В моей жизни было много неудач, большинство из которых так и не случилось» — слова старика сыновьям перед смертью.
 5. ЗАКОН ПОДОБИЯ. Подобное притягивается подобным. В нашей жизни нет случайных встречных. Мы привлекаем к себе не тех людей, которых хотим привлечь, а тех, кто подобен нам.
 6. ЗАКОН МЫШЛЕНИЯ. Внутренний мир мыслей человека воплощается во внешний мир вещей. Нужно не искать причины несчастий во внешнем мире, а обращать свой взор вовнутрь. Наш внешний мир — это реализованный мир наших внутренних мыслей.
 7. ЗАКОН КОРОМЫСЛА. Когда человек чего–то хочет, но это недостижимо, надо придумать другой интерес, равновеликий по силе первому.
 8. ЗАКОН ПРИТЯЖЕНИЯ. Человек притягивает к себе то, что он любит, боится или постоянно ожидает, т.е. все, что находится в его центральном, сфокусированном сознании. Жизнь дает нам то, что мы ожидаем от нее получить, а не то, что хотим. «На что рассчитываешь, то и обретешь».
 9. ЗАКОН ПРОСЬБЫ. Если ничего у жизни не просишь, то ничего и не получаешь. Если мы просим у судьбы непонятно что, то и получаем неизвестно что. Наша просьба притягивает соответствующую реальность.
 10. ЗАКОН ОГРАНИЧЕННОСТИ №1. Всего предусмотреть нельзя. Всякий видит и слышит лишь то, что понимает, поэтому он и не может учесть все обстоятельства. Все зависит от наших внутренних преград, наших собственных ограничений. Есть события, происходящие помимо нашей воли, их нельзя предвидеть, и мы не несем за них ответственности. При всем своем желании человек не может контролировать все события своей жизни.
 11. ЗАКОН ЗАКОНОМЕРНОСТИ. В жизни часто происходят независящие от нас события. Единожды произошедшее событие можно рассматривать как случайность, дважды произошедшие – совпадение, но трижды – закономерность.
 12. ЗАКОН ОГРАНИЧЕННОСТИ №2. Человек не может иметь все. Ему часто чего–то не хватает в жизни. Секрет счастья заключается не в потакании своим прихотям и желаниям, а в умении довольствоваться тем, что имеешь. Довольствоваться малым нелегко, но труднее всего довольствоваться многим. Можно потерять счастье в поисках богатства, а это значит – потерять все. Можно приобрести весь мир и потерять свою душу.
 13. ЗАКОН ПЕРЕМЕН. Хочешь перемен в своей жизни – бери власть над обстоятельствами в свои руки. Нельзя изменить свою жизнь, ничего не изменяя в ней и не изменяясь самому. Из–за своей пассивности человек часто упускает реальный шанс, предоставленный судьбой. Кто расставляет в вашей жизни приоритеты – вы сами или кто–то другой? Может быть, их расставляет сама жизнь, а вы плывете по течению? Станьте хозяином своей судьбы. Если вы никуда не отправитесь, то никуда и не прибудете.
 14. ЗАКОН РАЗВИТИЯ. Жизнь заставляет человека решать именно те задачи, от решения которых он отказывается, которые боится решать, решения которых избегает. Но эти задачи все равно придется решать на другом, уже на новом витке своей жизни. И накал эмоций, переживаний будет мощнее, а цена решения – выше. От чего бежим, к тому и придем.
 15. ЗАКОН ТАКСИ. Если вы не водитель, если вас везут, то чем дальше вас завезут, тем это будет для вас дороже. Вы не заказывали маршрут, то можете оказаться где угодно. Чем дальше вы углубитесь по ошибочному пути, тем труднее вам будет вернуться.
 16. ЗАКОН ВЫБОРА. Наша жизнь состоит из множества выборов. У вас всегда есть выбор. Наш выбор может заключаться в том, что мы не делаем выбора. Мир полон возможностей. Однако приобретений без потерь не бывает. Принимая что–то одно, тем самым мы отказываемся от чего–то другого. Заходя в одну дверь, мы пропускаем другую. Каждый должен сам решить, что для него важнее. Из потерь тоже можно получить приобретение.
 17. ЗАКОН ПОЛОВИНЫ ПУТИ. В отношениях с другим человеком ваша зона – полпути. Нельзя полностью управлять поведением другого человека. Другой может не двигаться, нельзя пройти путь за него и сделать так, чтобы другой человек изменился.
 18. ЗАКОН ПОСТРОЕНИЯ НОВОГО. Для того, чтобы построить что–либо новое, нужно: а).разрушить старое, если это необходимо — расчистить место, выделить время, мобилизовать силы для построения нового; б).знать, что именно вы хотите построить. Не стоит крушить, не зная путей к созиданию. Нужно знать, куда идешь. Если не знаешь, куда идешь, придешь не туда. «Кто никуда не плывет – для тех не бывает попутного ветра» /М. Монтель/
 19. ЗАКОН РАВНОВЕСИЯ. Как бы человек ни хотел изменить свою жизнь, образ мышления, стереотипы его поведения будут пытаться удержать его в старой, привычной для него жизни. Но если человеку удается что–то изменить в своей жизни, то уже новая, измененная жизнь будет подчиняться Закону равновесия. Изменения обычно протекают медленно и болезненно из–за инерции в мыслях и в поведении, своего внутреннего сопротивления и реакции окружающих людей.
 20. ЗАКОН ПРОТИВОПОЛОЖНОСТЕЙ. Наша жизнь не мыслима без противоположностей, в ней присутствуют рождение и смерть, любовь и ненависть, дружба и соперничество, встреча и расставание, радость и страдание, потеря и приобретение. Человек тоже противоречив: он, с одной стороны, стремится к тому, чтобы его жизнь была стабильна, но в то же время некая неудовлетворенность гонит его вперед. В мире противоположностей человек стремится обрести утраченное единство с самим собой, с другими людьми и с самой жизнью. Все имеет начало и конец, это земной круговорот и круговорот жизни. Вещи, достигнув своего предела, переходят в свою противоположность. Пара противоположностей поддерживает равновесие, а переход от одной крайности в другую создает многообразие жизни. Иногда для того, чтобы понять что–либо, нужно увидеть, узнать противоположность этого. Одна противоположность не может существовать без другой – для того, чтобы был день, нужна ночь.
 21. ЗАКОН ГАРМОНИИ. Человек ищет гармонии во всем: в себе, в мире. Достичь гармонии с миром можно только будучи в гармонии с самим собой. Хорошее отношение к себе, принятие себя – залог гармонии с миром, людьми и собственной душой. Гармония не означает отсутствие трудностей и конфликтов, которые могут быть стимулом для личностного роста. Гармония между разумом, чувством и действием – может быть это и есть счастье?
 22. ЗАКОН ДОБРА И ЗЛА. Мир не создан лишь для удовольствия. Он не всегда соответствует нашим представлениям о нем и нашим желаниям. Тот, кто не способен сам сделать доброе дело, не оценит добра и от других. Для тех, кто не способен видеть зло, зла не существует.
 23. ЗАКОН ЗЕРКАЛА. То, что человека раздражает в окружающих, есть в нем самом. То, что человек не хочет слышать от других людей, есть то, что ему важнее всего услышать на данном жизненном этапе. Другой человек может служить для нас зеркалом, помогая нам открыть то, что мы не видим, не знаем в себе. Если человек то, что его раздражает в других, исправит в себе, судьбе ни к чему будет посылать ему такое зеркало. Избегая всего того, что нам неприятно, избегая людей, вызывающих у нас негативные чувства, мы лишаем себя возможности изменить свою жизнь, лишаем себя возможности внутреннего роста.
 24. ЗАКОН ДОПОЛНЕНИЯ. Нам нужны люди, события, источники знаний, способные нам дать то, что мы хотим иметь, но имеем лишь в небольшом количестве. Мы стараемся стать сопричастными потенциалу других людей. Мы достраиваем себя вовне. Наше желание обладать кем–либо или чем–либо – это непризнание, отрицание собственных достоинств, неверие в то, что они у нас есть.
 25. ЗАКОН ЦЕПНОЙ РЕАКЦИИ. Если вы позволите разыграться своим негативным чувствам, то одно неприятное переживание потянется за другим. Если жить, предаваясь мечтам и грезам, то реальность вытиснится иллюзорным миром фантазий. Человеку бывает сложно остановить поток своих негативных и непродуктивных мыслей, т.к. у него вырабатывается привычка переживать, волноваться, страдать, мечтать, т.е. уходить от действительности, от активного решения проблем. Чему отдаете больше энергии, того и будет больше. Мысль, которой вы дарите свое время, действует как магнит, притягивая себе подобные. С одной беспокоящей мыслью справиться легче, чем с роем навязчивых мыслей. В процессе нашего общения с другими людьми мы склонны перенимать их настроение посредством эмоционального заражения.
 26. ЗАКОН ПОДАВЛЕНИЯ. То, что человек подавляет в своих мыслях или действиях, то, что он отрицает в себе, в самый неподходящий момент способно извергнуться наружу. Нужно принять свои мысли и чувства, а не подавлять и не накапливать их в себе. Примите себя, примите от, что вам не нравится в себе, не критикуйте себя. Принятие, признание отвергаемого и отрицаемого в себе способствует внутреннему росту человека. Это позволяет жить ему полной жизнью. Мы стремимся обрести утраченное единство.
 27. ЗАКОН ПРИНЯТИЯ ИЛИ СПОКОЙСТВИЯ. Сама по себе жизнь ни плоха, ни хороша. Хорошей или плохой ее делает наше восприятие. Жизнь такова, какова она есть. Нужно принимать жизнь, радоваться жизни, ценить жизнь. Доверьтесь жизни, доверьтесь силе вашего разума и велению сердца. «Все будет так, как надо, даже если по–другому».
 28. ЗАКОН ОЦЕНКИ СТОИМОСТИ ВАШЕЙ ЛИЧНОСТИ. Окружающие практически всегда оценивают человека так, как оценивает он себя сам. Нужно принимать и ценить себя. Не создавать себе кумиров, либо недостижимого, идеального образа себя. Не принимать мнение окружающих о вас за истину, не подвергая его критике. Стараясь заслужить любовь всех людей (что невозможно), вы пренебрегаете собственными потребностями, вы можете потерять себя, потерять уважение к себе. Невозможно быть во всем совершенным человеком. Вы стоите ровно столько, во сколько сами себя оцениваете, какова ваша самоценность. Однако доля реалистичности никогда не повредит.
 29. ЗАКОН ЭНЕРГООБМЕНА. Чем больше продвинулся человек в познании себя и мира, тем больше он может взять от мира и дать ему. Нужно суметь установить адекватный, справедливый обмен с судьбой. Если вы будете больше отдавать, чем брать, от это приведет к вашему энергетическому истощению. Если вы даете кому–то больше, чем получаете от него, у вас может возникнуть обида на человека. Мир существует для того, чтобы им можно было делиться друг с другом.
 30. ЗАКОН СМЫСЛА ЖИЗНИ. Мы приходим из пустоты, пытаясь обрести смысл жизни, и вновь уходим в пустоту. У каждого человека свой смысл жизни, который может меняться на разных жизненных этапах. В чем заключается смысл жизни – стремиться к чему–либо или просто жить? Ведь стремясь к чему–либо, мы вынуждены выпустить из поля зрения саму жизнь, т.о. ради результата мы теряем сам процесс. Возможно, самый главный смысл жизни – сама жизнь. Нужно включаться в жизнь, принимая ее, тогда удастся воспринимать жизнь в ее многообразии и тогда она раскрасит бытие человека теми красками, которыми владеет сама. Смысл жизни человек может найти лишь вне себя, в мире. В жизни выигрывает тот, кто не просит у судьбы единственного рецепта, панацеи от всех болезней и от всех бед.

 
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 19 Грудня 2012, 18:46:40
РЕЦЕПТ ВІД ГРІХА

1. Накопай коренів слухняності;
2. Назбирай квітів душевної чистоти;
3. Нарви листя терпіння;
4. Назбирай квітів нелицемірства;
5. Не впивайся вином перелюбу;
6. Усе це осуши постом помірності;
7. Поклади у каструлю добрих справ;
8. Додай води сліз каяття;
9. Посоли сіллю братолюбства;
10. Додай щедрот милостині;
11. Та поклади порошок смиренності;
12. І коліноприклонення;
13. Уживай по три ложки на день страху Божого;
14. Одягайся в одяг справедливості;
15. І не заходь у марнослів’я, а то застудишся і захворієш на гріх знову.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 15 Січня 2013, 18:42:52
Якщо все довкола тебе виглядає темне і похмуре, пам'ятай, що ще існує ясність твоїх очей.

Посеред заглушуючої бурі нинішньої цивілізації, повір, у твоєму серці ще є місце на мир і спокій.

Якщо самотність переповнює людські серця, ще можливо знайти у твоєму серці радість і розділити її з ближнім.

Якщо ненависть керує ділами світу, пам'ятай, що в твоїх грудях б'ється серце створене для любові.

Якщо людство замість братерства плекає роздори і взаємне знищення, твоїми руками ти можеш будувати країну миру і своїми словами проповідувати добробут і братерство.

Ще є надія!
Вона ніколи не згасне поки на цій землі живуть люди! Бог є з нами!
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Alexander від 22 Березня 2013, 09:56:08
Однажды некто пришёл к Соломону, и сказал:
— Помоги мне, царь! Моему сыну приходится сделать выбор между двумя женщинами, и я не могу смотреть на его страдания.
Царь взглянул на небо и ответил:
Выбор — это не то, что мы выбираем. Выбор — это то, от чего мы отказываемся.
И спросил:
— Чем ты зарабатываешь себе на жизнь?
Ответил проситель:
— Я каменщик. Так решил мой отец.
Сказал тогда Соломон:
— Твой отец решал не так. Он решал: «А не будет ли моему сыну лучше идти учиться к плотнику? А нет ли у него способностей стать рыбаком?»
И ещё сказал царь:
— Всякий раз, выбирая что-то одно, ты отказываешься от всего остального. Отпущенного нам времени не хватит, чтобы освоить все умения, вкусить все плоды и познать всех женщин.
И после молчания добавил он:
— Положи себе за правило всегда знать, от чего отказываешься. Это убережёт тебя от никчёмных метаний и излишних разочарований. Всегда помни об этом, и твой путь будет чист и исполнен истины.
Проситель поклонился и вышел. Соломон взглянул ему вслед и прошептал:
— Но знай, что выбора не существует,
- есть только право!
И это право - данное Богом!
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Yana від 11 Червня 2013, 22:48:41
Не бійся сміятися, коли сонячне проміння торкається твоєї щоки, бо щира усмішка зігріває навіть найзакаменіліші серця.  Не бійся плакати, якщо колючий біль бере тебе в полон, бо одна тепла сльозина може розбудити до цвітіння квітник твого життя. Не бійся говорити просто і щиро, коли з тобою ті, кого любиш, бо вони – твій найбільший і найцінніший скарб.  Не бійся мовчати, коли хочеш побути в тиші, бо тільки тоді ти почуєш ніжну розмову твого серця з Богом.  Не бійся боротися, коли ставиш перед собою величні цілі, бо сила зростає у щоденній життєвій боротьбі. Не бійся помилятися, коли робиш вибір, бо через помилки і невдачі міцніє твоя віра, розвівається туман сумнівів, гартується характер. Не бійся радіти, кожного дня, бо кожна хвилина твого життя є неповторна. Не бійся любити, усіх, хто є поряд з тобою, бо саме любов розкриває нові горизонти у кожному з нас. Не бійся обійняти, тих, кого любиш і ким дорожиш, бо невідомо на які відстані розійдуться завтра ваші життєві дороги. Тому, не бійся експериментувати зі «спеціями»: усміхайся і плач, розказуй і слухай, борися, незважаючи на помилки, радій, люби, обіймай, ЖИВИ !!!
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Лалія від 18 Червня 2013, 11:25:53
5 истинных законов жизни
 1. Не нужно навязываться людям, и ты поймешь, нуждаются ли они в тебе.
 2. Не нужно верить словам - в наше время они ничего не стоят.
 3. Цени тех, кто тобой дорожит и не держи тех, кому ты не нужен.
 4. Не верь отговоркам - если у человека есть желание, он сделает это при любых обстоятельствах.
 5. Не суди людей по себе, они не способны ради тебя сделать то, на что ты готов был ради них.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Lyolik від 18 Червня 2013, 11:27:44
4. Не верь отговоркам - если у человека есть желание, он сделает это при любых обстоятельствах.
Якщо заxочеш кинути у пса каменем, то камінь завжди знайдеться
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Лалія від 18 Червня 2013, 11:37:31
Та на кожну приказку можна, ще з двадцять знайти.  ;) А для чого  :unknow
Та й про пса то трохи інший зміст.

Кто хочет, тот ищет возможности, кто не хочет — ищет причины.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 18 Червня 2013, 17:25:28
Не нужно верить словам - в наше время они ничего не стоят.
А, якщо це слова духівника чи вчителя, які на ділі перевірити не можна :unknow?
Не знаю - не вірити словам, це як Хома постійно хотіти підтвердження? справді, зараз обман часто зустрічається. Але і багато "словесних" угод, які тримаються "на чесному слові" і на ньому ж виконуються.
Не верь отговоркам
А чи завжди ви впевнені, що то саме відмовка, а не обставини? Знову ж на всі 100% важко погодитись, бо в життя всяке може трапитись...Та й може людині просто потрібно обдумати наші\ваші слова\пропозиції\...
Все-таки, в цьому плані, мені Мати Тереза більше подобається зі своїми поглядами "тебе будуть обманювати, але ти все-таки вір людям", "....".
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Лалія від 23 Червня 2013, 20:52:47
Самое непостижимое

Шел человек со своей семьёй по пустыне. Уже измученные жаждой, увидели они впереди колодец и побежали к нему. Но внутренний голос сказал человеку, что вода в этом колодце отравлена. Путник же не обратил внимания на это, и начал поить водой свою жену и детей. Пока он доставал из колодца последний черпак с водой, чтобы напиться самому, он увидел, что все его родные корчатся в предсмертных судорогах. Тогда он взмолился:

— Господи, спаси мою семью, спаси моих детей и жену! Жажда оказалась сильней, и я проигнорировал твоё предупреждение.

— Я верну тебе твоих близких, — ответил Господь, — если ты ответишь на один мой вопрос. Что является самым непостижимым в человеке?

Долго думал путник, боялся ответить неверно, и, наконец, сказал:

— Самым непостижимым в человеке является то, что он на протяжении всей своей жизни видит вокруг себя смерть других людей, но сам живёт так, как будто никогда не умрёт.

И Бог вернул жизнь его семье.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Лалія від 07 Липня 2013, 21:26:50
Философия жизни от Сян-Цзы:

 • Все люди больше всего хотят узнать, а чего они на самом деле хотят.
 • Если быть как все, то зачем тогда быть?
 • Хочешь быть как все - будешь никем.
 • Если ты думаешь, как все, ты уже ошибаешься. Все думают по-разному.
 • Если ты думаешь за всех, ты опять ошибаешься. У каждого свои заботы.
 • Думай по-своему и за себя, но помни - не думая о других, ты прежде всего недумаешь о себе.
 • Если ты задаёшь вопрос, значит, ты уже знаешь половину ответа.
 • Не обращай внимания на то, как к тебе относятся люди - обращай внимание на то, как ты относишься к ним.
 • Помогая ленивым людям ты помогаешь им сесть на свою шею.
 • Не прощая ошибку, ты совершаешь ошибку сам.
 • Прощая подлость, ты помогаешь совершить другую.
 • А глупость вообще не требует прощения. Она, как ветер, не зависит ни от чего. Её надо принимать такую, как есть, и, защищаясь от её вреда, искать в ней пользу.
 • Хочешь навести порядок во всём мире, сначала приберись у себя дома.
 • Доброта беззащитна, и поэтому существует.
 • Большинство дурных поступков человек совершает не потому, что они ему нравятся, или приносят выгоду, а потому что ему кажется, что от него их ждут.
 • Добросовестность вознаграждается, но деньги здесь не причём.
 • Цветок красив, пока не тронут.
 • Человек может думать обо всём, но делать должен то, в чём он уверен.
 • Как отличить сильного человека от слабого? Если недоволен жизнью сильный человек, то он предъявляет претензии к себе, а если слабый, то к людям.
 • Легко служить идеям и богам, они намного проще, чем живые люди.
 • Всё острое со временем теряет остроту, и только тупость становится ещё тупее.
 • Мудрость правителя следует оценивать не по тем великим свершениям, которыми ему довелось руководить, а по тем губительным ошибкам, которых ему удалось недопустить.
 • Мудрый не тот, кто много размышляет о великом, а тот, кто мало думает о мелочах.
 • И большой человек, и маленький человек могут одновременно идти к одной цели, но маленький человек - чтобы на ней остановиться, а большой - чтобы от неё идти дальше.
 • Смешон орущий в ярости, но страшен молчащий в обиде.
 • Чтобы дойти до новой истины, нужно отойти от старой лжи.
 • Всё, что важно, не бывает срочно. Всё, что срочно - только суета.
 • Хвастовство - признак неуверенности. Грубость - признак бессилия.
 • Надежда на пользу от их проявления - признак глупости.
 • Часто хвастовством называют обыкновенную правду, а скромностью - молчаливую ложь.
 • Отсутствие богатства - это ещё не бедность. Бедность - это жажда богатства.
 • Пока ты говоришь совсем не то, что думаешь, слушаешь совсем не то, во что веришь, и делаешь совсем не то, к чему расположен - то всё это время и живёшь совсем не ты.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Лалія від 12 Липня 2013, 19:37:24
В начале нового тысячелетия, Далай Лама сформировал 18 правил жизни. Вот они:
1. Примите во внимание, что большая любовь и большие успехи связаны с большим риском.
2. Когда вы проигрываете, вы не теряете накопленный опыт.
3. Следуйте вечным трем правилам:
a) Уважай себя
b) Уважай других
c) Не уходи от ответственности за свои действия.
4. Помните, что не всегда то, что вы хотите – действительно вам нужно.
5. Учите правила, чтобы вы знали как их правильно нарушать
6. Не позволяйте маленькому спору разрушить большую дружбу
7. Если вы ошиблись – немедленно сделайте всё, чтобы её исправить.
8. Иногда нужно прислушиваться к себе, наедине.
9. Чувствуйте себя свободными, но не нарушайте границ.
10. Помните, что иногда молчание является лучшим ответом.
11. Проживите достойную жизнь, чтобы потом, в старости вам было что вспомнить.
12. Любящая атмосфера является основой для вашей жизни.
13. В спорах, говорите только о настоящем, не припоминайте прошлое.
14. Делитесь своими знаниями. Это способ достичь бессмертия.
15. Будьте нежны с Землей. Любите её
16. Раз в год отправляйтесь туда, где вы никогда не были раньше.
17. Помните, что лучшие отношения, это те, в которых каждая половинка, с кем бы она не была, помнит о вас.
18. Иногда нужно отказаться от того, что вы хотите, чтобы получить это.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Lyolik від 15 Липня 2013, 17:31:42
Бо коли збити молоко, виxодить масло; і коли натиснути носа, кров виступає; так, коли тиснути гнів, виникає сварка.

 (Книга Приповідок 31;33)
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Yana від 12 Серпня 2013, 00:01:25
Один старый и очень мудрый китайский
человек сказал своему другу:

- Рассмотри комнату, в которой мы
находимся получше, и постарайся
запомнить вещи коричневого цвета. -
В комнате было много чего
коричневого, и друг быстро справился
с этой задачей. Но мудрый китаец ему
задал следующий вопрос:

- Закрой-ка глаза свои и перечисли
все вещи... синего цвета! - Друг
растерялся и возмутился: «Я ничего
синего не заметил, ведь я запоминал
по твоей указке только вещи
коричневого цвета!»

На что мудрый человек ответил ему:
«Открой глаза, осмотрись — ведь в
комнате очень много вещей синего
цвета.» И это было чистой правдой.
Тогда мудрый китаец продолжил: «Этим
примером, я хотел тебе показать
правду жизни: если ты ищешь в
комнате вещи только коричневого
цвета, а в жизни — только плохое, то
ты и будешь видеть только их,
замечать исключительно их, и только
они будут тебе запоминаться и
участвовать в твоей жизни.

Запомни: если ты ищешь, плохое, то
ты обязательно его найдешь и никогда
не заметишь ничего хорошего.
(http://cs5153.vk.me/u4030625/-5/x_a48e835a.jpg)
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Yana від 07 Вересня 2013, 02:00:37
Одна сімейна пара переїхала жити в нову квартиру. Вранці, ледве прокинувшись, дружина визирнула у вікно і побачила сусідку, яка розвішувала на просушування випрану білизну. - Подивися, яка брудна у неї білизна, - сказала вона своєму чоловікові. Але той читав газету і не звернув на це ніякої уваги. - Напевно, у неї погане мило, або вона зовсім не вміє прати. Треба б її навчити. І так щоразу, коли сусідка розвішувала білизну, дружина дивувалася тому, яка вона брудна. В один прекрасний ранок, подивившись у вікно, вона скрикнула: - О! Сьогодні білизна чиста! Напевно, навчилася прати! - Та ні, сказав чоловік, - просто я сьогодні встав раніше і вимив вікно. Так і в нашому житті! Все залежить від вікна, через яке ми дивимося на події. І перш ніж засуджувати інших, необхідно задуматися, наскільки чисті наші серця і наміри!
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Yana від 08 Вересня 2013, 15:04:59
Повільно помирає той, хто не подорожує, той, хто не читає, той, хто не слухає музику, той, хто не споглядає.

   Повільно помирає той, хто руйнує свою любов власною, той, хто не хоче ні звідки прийняти допомоги.

   Повільно помирає той, хто стає в’язнем привички, той, хто щоденно ходить тими самими стежками, той, хто ніколи не змінює точки зору, той, хто ніколи не змінює кольору свого одягу, той, хто ніколи не порозмовляє з незнайомим.

   Повільно помирає той, хто уникає пристрасті і виру емоцій, які повертають блиск очам і лагодять (відновлюють) серця.

   Повільно помирає той, хто не покидає свого прихистку, коли є нещасним в коханні або роботі, той, хто не ризикує здійснити свої мрії, той, хто хоча б раз в житті не відклав в сторону  раціональність.

Пабло Неруда
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Yana від 12 Вересня 2013, 15:37:44
Міркування молодого Альберта Ейнштейна.

Професор в університеті поставив своїм студентам таке питання:
- Все, що існує, створено Богом?
Один студент сміливо відповів:
- Так, створено Богом.
- Бог створив все? - запитав професор.
- Так, сер - відповів студент.
Професор запитав:
- Якщо Бог створив усе, це означає, що Бог створив і зло, оскільки воно існує. І згідно з тим принципом, що наші справи визначають нас самих, означає: Бог є зло.
Студент принишкнув, почувши таку відповідь. Професор був дуже задоволений собою. Він нахвалявся студентам, що він ще раз довів, що віра у Бога це міф.
Ще один студент підняв руку і сказав:
- Можу я задати вам питання, професоре?
- Звичайно, - відповів професор.
Студент піднявся і запитав:
- Професоре, холод існує?
- Що за питання? Звичайно, існує. Тобі ніколи не було холодно?
Студенти засміялися над питанням молодої людини. Молода людина відповіла:
- Насправді, сер, холоду не існує. Відповідно до законів фізики, те, що ми вважаємо холодом, насправді є відсутністю тепла. Людину або предмет можна вивчити на предмет того, чи має він або передає енергію. Абсолютний нуль(- 460 градусів за Фаренгейтом) є повна відсутність тепла. Уся матерія стає інертною і нездатною реагувати при цій температурі. Холоду не існує. Ми створили це слово для опису того, що ми відчуваємо за відсутності тепла.
Студент продовжив:
- Професоре, а темрява існує?
- Звичайно, існує.
- Ви знову не маєте рації, сер. Темряви також не існує. Темрява насправді є відсутність світла. Ми можемо вивчити світло, але не темряву. Ми можемо використати призму Ньютона щоб розкласти біле світло на безліч кольорів і вивчити різні довжини хвиль кожного кольору. Ви не можете виміряти темряву. Простий промінь світла може увірватися у світ темряви і освітити його. Як ви можете дізнатися, наскільки темним є який-небудь простір? Ви вимірюєте, яка кількість світла представлена. Чи не так? Темрява це поняття, яке людина використовує, щоб описати, що відбувається за відсутності світла.
Врешті-решт, молода людина запитала професора:
- Сер, зло існує?
Цього разу невпевнено, професор відповів:
- Звичайно, як я вже сказав. Ми бачимо його щодня. Жорстокість між людьми, безліч злочинів і насильства по всьому світу. Ці приклади є не чим іншим як проявом зла.
На це студент відповів:
- Зла не існує, сер, або, принаймні, його не існує для нього самого. Зло це просто відсутність Бога. Воно схоже на темряву і холод - слово, створене людиною щоб описати відсутність Бога. Бог не створював зла. Зло це не віра або любов, які існують як світло і тепло. Зло це результат відсутності в серці людини Божественної любові. Це на зразок холоду, який настає, коли немає тепла, або на зразок темряви, яка настає, коли немає світла.

Ім'я студента було - Альберт Ейнштейн.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 04 Листопада 2013, 23:27:54
У нас є тема "Легенди і притчі на різні теми"(у розділі "розмови про все"). Тут би хотілось саме - заповіти.
Дякую всім дописувачам :bouquet:
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 11 Січня 2014, 02:22:23
В начале нового тысячелетия, Далай Лама
Додам ще декілька його цитат:

Каждое утро, проснувшись, начинай с мыслей:
«Сегодня мне повезло, — я проснулся.
Я жив, у меня есть эта драгоценная человеческая жизнь, и я не стану тратить её впустую.
Я направлю всю свою энергию на внутреннее развитие,
Чтобы раскрыть свое сердце другим
И достичь просветления во благо всем существам.
Я буду питать лишь добрые помыслы о других.
Я не стану сердиться или думать о них дурное.
Всеми силами буду я приносить пользу другим».
Відповідь від: 11 Січня 2014, 02:21:56
Никогда не сдавайся

Что бы не произошло – никогда не сдавайся!
Развивай своё сердце.
Слишком много энергии в вашей стране
Тратится на развитие ума, а не сердца.
Развивай своё сердце, будь сострадательным
Не только к своим друзьям, но к каждому.
Будь сострадательным, трудись ради мира в своём сердце и во всём мире.
Работай во имя мира, и я повторю снова: никогда не сдавайся.
Не важно, что происходит вокруг тебя, не важно, что произошло с тобой – никогда не сдавайся!
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 09 Березня 2014, 17:42:43
"" Устав нового тысячелетия"" ( Пауло Коэльо )

Устав нового тысячелетия
1. Все люди — разные. И должны делать все возможное, чтобы оставаться разными.
2. Всякому человеку даны две способности: действовать и созерцать. И та, и другая ведут к одной цели.
3. Всякому человеку даны два достоинства: воля и талант. Воля направляет человека навстречу его судьбе; талант заставляет его делиться добром своей души с другими.
4. Всякому человеку дана добродетель — способность выбирать. Тот, кто не пользуется этой добродетелью, превращает ее в проклятие, и за него делают выбор другие.
5. Всякому человеку дарованы два права: знать истину и заблуждаться. Для заблуждающихся всегда найдется учение, которое выведет их на верный путь.
6. Всякий человек имеет свой неповторимый стиль сексуального поведения, которого он не должен стыдиться (но и не должен требовать такого же поведения от других)
7. У всякого человека есть своя личная легенда, которой он должен следовать и ради которой приходит в этот мир. Личная легенда проявляется в воодушевлении, с которым он стремится достичь цели.
Параграф 1. Можно на время отходить от личной легенды, если не забывать о ней и возвращаться к ней при первой возможности.
8. Всякий мужчина имеет в себе что-то от женщины, а всякая женщина — что-то от мужчины. Дисциплину должно соблюдать интуитивно, а интуиция должна быть основана на объективной оценке.
9. Всякий человек должен владеть двумя языками: социальным языком и языком символов. Первый служит для общения с другими людьми, а второй — для понимания Божественных посланий.
10. Всякий человек вправе стремиться к радости. Под радостью здесь подразумевается то, что доставляет самому человеку удовольствие, а не то, что непременно доставляет удовольствие еще и другим.
11. Всякий человек должен поддерживать в себе священное пламя безумия. И вести себя, как нормальный.
12. Человек имеет серьезные недостатки, если он: не уважает прав ближнего; позволяет страху парализовать себя; испытывает чувство вины; считает, что не достоин добра и не заслуживает зла, которые выпадают на его долю; способен на коварство.
Параграф 1. Возлюбим наших врагов, но не будем с ними заодно. Они посланы нам, чтобы испытать наш меч, и заслуживают уважения как противники.
Параграф 2. Будем выбирать наших врагов.
13. Все религии ведут к одному Богу и все заслуживают одинакового уважения.
Параграф 1. Человек, выбирающий религию, выбирает и особый коллективный стиль поклонения чудесам. В то же время всю ответственность за свои поступки несет он один. Нельзя перекладывать вину за решения отдельного человека на всю религию.
14. Объявляется несуществующей стена между священным и мирским: отныне все священно.
15. Все, что совершается в настоящем, влияет на будущее и искупает прошлое.
16. Иные толкования следует считать утратившими силу.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 06 Квітня 2014, 01:24:22
Вчора згадали за пророцтва Ванги. То ж я хочу викласти кілька її напутть:

-- Человек -- тот, за кого он сам себя держит. Коли сумеет изменить свои мысли в сторону добра, то переменится все в его житье.
 
-- Человек должен любить себя и все, что вокруг него. В наши трудные времена это нужнее всего. И еще он должен быть благодарным Богу за подмогу в трудный час, за мудрость, которой обязан своими успехами.
 
-- Не борись с дураками -- они не больно страшны, не пробуй их исправить или изменить. Куда страшнее придурки. Они готовы преподнести такое, что может весь народ взбудоражить.
 
-- Не ставь несбыточных задач, знай, какая тебе под силу, а какая нет, не то придется потом на себя пенять.
 
-- Не обещай, коли не уверен, что выполнишь обещанное, ведь боль, которую ты причинишь другому, рано или поздно к тебе воротится.
 
-- Молись Богу и не проси больше, чем тебе надобно.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 17 Травня 2014, 04:22:04
19 заповедей Марии Монтессори для родителей

1. Де­тей учит то, что их окру­жа­ет.

2. Если ре­бен­ка час­то кри­ти­ку­ют — он учит­ся осуж­дать.

3. Если ре­бен­ка час­то хва­лят — он учит­ся оце­ни­вать.

4. Если ре­бен­ку де­мон­ст­ри­ру­ют враж­деб­ность — он учит­ся драться.

5. Если с ре­бен­ком чест­ны — он учит­ся спра­вед­ли­вос­ти.

6. Если ре­бен­ка час­то вы­сме­и­ва­ют — он учит­ся быть роб­ким.

7. Если ре­бе­нок жи­вет с чувст­вом без­опас­нос­ти — он учит­ся ве­рить.

8. Если ре­бен­ка час­то по­зо­рят — он учит­ся чувст­во­вать се­бя виноватым.

9. Если ре­бен­ка час­то одоб­ря­ют — он учит­ся хо­ро­шо к се­бе относиться.

10. Если к ре­бен­ку час­то бы­ва­ют сни­схо­ди­тель­ны — он учит­ся быть тер­пе­ли­вым.

11. Если ре­бен­ка час­то подбадрива­ют — он при­о­бре­та­ет уве­рен­ность в се­бе.

12. Если ре­бе­нок жи­вет в атмосфере друж­бы и чувст­ву­ет себя не­об­хо­ди­мым — он учит­ся нахо­дить в этом ми­ре любовь.

13. Не го­во­ри­те пло­хо о ре­бен­ке — ни при нем, ни без не­го.

14. Кон­цент­ри­руй­тесь на раз­ви­тии хо­ро­ше­го в ре­бен­ке, так что в итоге пло­хо­му не бу­дет оста­вать­ся ме­с­та.

15. Всег­да при­слу­ши­вай­тесь и отве­чай­те ре­бен­ку, ко­то­рый обраща­ет­ся к вам.

16. Ува­жай­те ре­бен­ка, ко­то­рый сде­лал ошиб­ку и смо­жет сей­час или чуть поз­же ис­пра­вить ее.

17. Будь­те го­то­вы по­мочь ре­бен­ку, ко­то­рый на­хо­дит­ся в по­ис­ке и быть не­за­мет­ным для то­го ребенка, ко­то­рый уже все нашел.

18. По­мо­гай­те ре­бен­ку осва­ивать неосвоенное ра­нее. Де­лай­те это, на­пол­няя окру­жа­ю­щий мир заботой, сдер­жан­ностью, ти­ши­ной и лю­бовью.

19. В об­ра­ще­нии с ре­бен­ком всегда при­дер­жи­вай­тесь луч­ших ма­нер — пред­ла­гай­те ему луч­шее, что есть в вас самих.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 22 Червня 2014, 20:31:59
Есть старая индейская поговорка: «Лошадь сдохла – слезь».
Казалось бы, всё ясно, но…
1. Мы уговариваем себя, что есть ещё надежда
2. Мы бьём дохлую лошадь сильнее
3. Мы говорим: "мы всегда так скакали"
4. Мы организовываем мероприятие по оживлению дохлых лошадей
5. Мы объясняем себе, что наша дохлая лошадь гораздо лучше, быстрее и дешевле
6. Мы сидим возле лошади и уговариваем её не быть дохлой
7. Мы покупаем средства, которые помогают быстрее скакать на дохлых лошадях
8. Мы изменяем критерии опознавания дохлых лошадей
9. Мы стаскиваем дохлых лошадей вместе, в надежде, что вместе они будут скакать быстрее
10. Мы нанимаем специалистов по дохлым лошадям.
Да все бы ничего, но суть то одна и она не меняется: Лошадь сдохла - слезь!
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 24 Січня 2015, 02:17:04
«Не гоняйся ни за хорошими отметками, ни за хорошим о себе мнением. Делай все по силе своей и по совести, а прочее отдай в волю Божию. Это самый хороший путь; он даст спокойствие и мир душе, что дороже всего».
Игумен Никон (Воробьев)
Відповідь від: 24 Січня 2015, 02:01:12
«Не ищи ничего вне души — все в ней. Ищи счастье в собственном твоем сердце: если его там нет, то нигде не найдешь».
Святитель Филарет (Дроздов)

Відповідь від: 24 Січня 2015, 02:05:41
Я вам не желаю ни богатства, ни славы, ни успеха, ни даже здоровья, а лишь мира душевного. Это самое главное. Если у вас будет мир, вы будете счастливы.
Прeподобный Алексий Зосимовский
Відповідь від: 24 Січня 2015, 02:06:25
«Не забывай никогда, даже в самые темные дни твоей жизни, благодарить Бога за все, Он ждет этого и пошлет тебе новые блага и дары. Человек с благодарным сердцем никогда ни в чем не нуждается».
Старец Николай Гурьянов
Відповідь від: 24 Січня 2015, 02:12:40
«Случайностей нет в жизни, но каждое обстоятельство имеет высший духовный смысл, ведет к познанию воли Божией».
Игумения Арсения
Відповідь від: 24 Січня 2015, 02:13:26
«Так дано много! Так легка трата: возлюби Бога, полюби брата, накорми пташку, пожалей кошку, дай больным чашку, а другим — ложку. Так уж Всевышний создал: мы — люди не когда дышим, а пока — любим...»
Протоиерей Андрей Логвинов
Відповідь від: 24 Січня 2015, 02:14:48
«Если кто-то раздражён — лучше не пытаться заговорить с ним, пусть даже и по-доброму. Он похож на раненного, которому даже ласковое поглаживание раздражает рану».
Старец Паисий Святогорец
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Сонечко+ від 24 Січня 2015, 04:30:53
«Жить проще — лучше всего. Голову не ломай. Молись Богу. Господь всё устроит. Не мучь себя, обдумывая, как и что сделать. Пусть будет, как случится — это и есть жить проще».
Преподобный Амвросий Оптинский

Відповідь від: 24 Січня 2015, 03:17:39
«Если что-то вышло не по твоей воле — радуйся: значит вышло по воле Божией!»
Протоиерей Вячеслав Резников
Відповідь від: 24 Січня 2015, 03:20:23
«Любите друг друга, сохраняйте мир любою ценою, пусть пострадает дело, но сохранится мир.»
Игумен Никон (Воробьев)

Відповідь від: 24 Січня 2015, 03:44:45
«Человек, который знает, что такое благодарность, всем доволен. Он думает о том, что Бог ему даёт каждый день, и радуется всему. Но если человек неблагодарный, он всем недоволен, ропщет по всякому поводу и мучается... Сеющий жалобы, жалобы пожинает и копит боязнь. А сеющий славословие вкушает божественной радости и благословения вовеки».
Старец Паисий Святогорец
Відповідь від: 24 Січня 2015, 04:14:23
«Людям невозможно дать чужие крылья — они должны вырастить их сами»
Монах Симеон Афонский
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Tad від 09 Лютого 2017, 11:47:57
Умер человек и попал на Божий суд и спрашивает Бога:
— Господи, что с долей моей? Я заслужил царствие небесное? Я ведь страдал! — с достоинством заявил человек.
— А с каких это пор, — удивился Бог, — страдания стали считаться заслугой?
— Я носил власяницу и вервие, — упрямо нахмурился человек. — Вкушал отруби и сухой горох, не пил ничего, кроме воды, не притрагивался к женщинам. Я изнурял своё тело постом и молитвами...
— Ну и что? — заметил Бог. — Я понимаю, что ты страдал — но за что именно ты страдал?
— Во славу твою, — не раздумывая, ответил человек.
— Хорошенькая же у меня получается слава! — усмехнулся грустно Господь. — Я, значит, морю людей голодом, заставляю носить всякую рвань и лишаю радостей любви?
Повисло молчание... Бог всё так же задумчиво взирал на человека.
— Так что с моей долей? — напомнил о себе человек.
— Страдал, говоришь, — тихо произнёс Бог. — Как тебе объяснить, чтобы понял... Вот, например, плотник, что был перед тобой. Он всю жизнь строил дома для людей, в жару и холод, и голодал порой, и часто попадал себе по пальцам, через это и страдал. Но он всё-таки строил дома. И потом получал свою честно заработанную плату. А ты, получается, всю жизнь только и делал, что долбил себе молотком по пальцам.
Бог на мгновение замолчал...
— А где же дом? Дом где, Я спрашиваю?!
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: Tad від 04 Липня 2017, 11:30:49
Как часто каждый из нас задумывался о вселенской несправедливости. Казалось бы, Вы к человеку со всей душой, а он в ответ к Вам оборачивается тем самым местом, на котором сидит.

Почему порою мы делаем добро, а его не ценят и еще в придачу распускают о нас клевету? Люди как будто бы закрывают глаза на наши добрые поступки и просто-напросто перечеркивают их.

Почему за искреннее желание помочь Вам плюют в душу? Разве Вы это заслужили? В чём же всё-таки проблема: в Вас или окружающих?

Об этом притча.

Однажды к старому мудрецу в дверь постучалась молодая незнакомка, которая, заливаясь слезами, поведала старцу свою историю:

- Я не знаю, как мне дальше жить... - с трепетом в голосе произнесла она. - Всю жизнь я относилась к людям так, как бы хотела, чтобы они относились ко мне, была с ними искренна и открывала им душу... По возможности я старалась делать всем добро, не ожидая ничего взамен, помогала, чем могла.Я действительно делала это всё безвозмездно, но взамен получала зло и насмешки. Мне обидно до боли и я просто-напросто устала... Умоляю, скажите, как мне быть?

Мудрец терпеливо выслушал и затем дал девушке совет:

- Разденься догола и пройдись совсем нагой по улицам города, - спокойно произнес старец.

- Простите, но я еще не докатилась до такого... Вы, наверное, с ума сошли или шутите! Сделай я такое, то не знаю, что ожидать от прохожих... Глядишь, еще кто-то обесчестит или надругается надо мной...

Мудрец вдруг встал, отворил дверь и поставил на стол зеркало:

- Ты стыдишься выйти на улицу нагишом, но почему-то тебе вовсе не стыдно идти по миру с обнаженной душой, раскрытой, как эта дверь, нараспашку.

Ты пускаешь туда всех кому не лень. Твоя душа - это зеркало, именно поэтому все мы видим отражение самих себя в других людях. Их душа полна зла и пороков - именно такую безобразную картину они и видят, когда заглядывают в твою чистую душу.
Им не хватает силы и мужества, чтобы признать, что ты лучше их, и поменяться. К сожалению, это удел только поистине смелых...
- Что же мне делать? Как я могу изменить эту ситуацию, если от меня, по сути, ничего не зависит? - спросила красавица.

- А ну-ка пойдем со мной, я кое-что тебе покажу...

- Посмотри, это мой сад. Вот уже много лет я поливаю эти невиданной красоты цветы и забочусь о них. Признаться честно, я ни разу не видел, как распускаются бутоны этих цветов. Всё, что мне приходилось лицезреть, - это прекрасные распустившиеся цветы, которые манят своей красотой и душистым ароматом.

- Дитя, учись у природы. Посмотри на эти замечательные цветы и делай, как они, - раскрывай свое сердце перед людьми осторожно, чтобы никто этого даже не заметил.

- Открывай душу хорошим людям. Уходи от тех, кто обрывает твои лепестки, кидает под ноги и топчет. Эти сорняки еще не доросли до тебя, поэтому ты ничем им не поможешь. В тебе они будут только видеть уродливое отражение себя.

В мире много грязи и зла. Но тот, кто хочет, остается чистым... Будьте искренними и честными перед собой и другими.

Однако помните: не стоит метать бисер перед свиньями. Это не пойдет на благо ни Вам, ни им.
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: ББА від 01 Січня 2022, 20:36:10
Есть люди, которые никогда не будут жить в достатке, сколько бы они ни зарабатывали.
А есть люди, у которых в конце концов обязательно будет достаток, как бы их ни грабили. От количества денег тут ничего не зависит, только от отношения к ним. Профукать можно всё.

Есть люди, которые всё равно не сделают порученной им работы, сколько бы им ни заплатили. А есть люди, которые всё равно выполнят свою работу, даже если им совсем не заплатят. И опять дело не в деньгах, а в отношении к труду. Чтобы ничего не сделать, отговорку можно придумать всегда.

Есть люди, которые всю жизнь ноют о том, что они плохо живут. И они, действительно, живут плохо даже тогда, когда у них есть всё для хорошей жизни. А есть люди, которые всегда живут хорошо, даже тогда, когда у них нет ничего.
И материальное здесь ни при чём.

Здесь — людское.


Эльдар Ахадов, «Бытие»
Назва: Корисні заповіти
Відправлено: romashkin від 02 Січня 2022, 10:13:12
свята правда.  :)