Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 20 днів

Автор Тема: Таємниці Всесвіту на територіях України (і не тільки України)  (Прочитано 50297 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

 • Модератор
 • *
 • Карма +801/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3805
 • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
 • Останні відвідини:
  09 Вересня 2023, 17:33:39

  Звідки: з маминого животика

Ми всі знємо про таємничі Єгипедські піраміди. Та не всі, можливо, чули про те, що щось подібне було і на Україні. Мова йде про степові піраміди - курганні могили. Кургани виконували роль культових споруд. Вони були своєрідними язичницькими храмами наших предків і відображали потяг людей до таємниць Всесвіту, намагання встановити енергетичний зв'язок людини з Землею та Космосом. Науково-публіцистичний збірник "Духовна велич України" включає в себе ось такий цікавий матеріал:

Приховано: Показати
Протягом тисячоліть земля України накопичувала в собі пам’ятки про різні археологічні культури, носії яких залишали після себе сліди, які допомагають нам лише здогадуватися про їхній спосіб життя і традиції. Найдавніші скотарі українських степів залишили після себе небагато поселень (таких, як Михайлівське на Херсонщині, наприклад), але увійшли до світової історії як творці степових пірамід – курганних могил.

Ю.О.Шилов стверджує, що найдавніші кургани на території України були насипані за 500 років до початку будівництва перших єгипетських пірамід. Він пише: “Могили подібні до літописів. Аркуші їхні – це досипки, кожна з яких перекриває одне чи кілька поховань. Висока могила, наприклад, досипалась над первинним насипом десять років і перекрила 18 поховань IV-ІІ тис. до Р. X.”. Саме Висока Могила біля села Старосілля на Херсонщині була першим об'єктом археологічних досліджень Шилова. Її розміри не можуть не вражати: «Двохсотметрова довжина й десятиметрова височінь могили вдвічі перевершувала розміри кромлеха (кам'яного кільця) Стоунгенджу».

Кургани - це немов книги відвідувань, у яких збереглися відомості про представників близько 15 археологічних культур, що залишили свої підписи у вигляді поховань, досипок, магічних предметів і знаків на стінках гробниць. У прадавні віки місця поховань були священними і мовби переходили від представників однієї культури до іншої.

Справедливо виникає питання: чому наші пращури так трималися за одне місце поховання, чи не краще було б будувати могили окремо - як доказ своєї винятковості?

Одна з найбільш вірогідних відповідей на це питання грунтується на матеріалі досліджень сучасних учених-геофізиків. З'ясувалося, що більшість курганів стоїть на місцях з підвищеною геомагнітною активністю. Мимоволі замислишся: як прадавні люди вміли визначати без сучасних приладів такі місця?

Є тільки фантастичні здогадки, істинність яких може бути підтверджена численними науковими дослідженнями або інтуїтивними прозріннями вчених, вільних від скептицизму й упередженості. Дуже вірогідно, що наші предки сприймали реальність інакше, ніж ми, - з більшою любов'ю, відкритістю, жертовністю, вірою в безсмертя і божественне призначення людської душі.

Існує велика кількість курганів, які дуже відрізняються один від одного. Видатний археолог В. О. Городцов першим зміг розібратися в поховальних спорудах, пов'язав їх із обрядом та речами, що були знайдені в похованнях. Саме Городцов висунув припущення, що кургани «містять у собі розвиток спеціальної ідеї». Основним матеріалом для побудови курганів слугували земля, камінь і дерево. Відомі приклади, коли для побудови курганів каміння транспортували з місць, віддалених на сотні кілометрів, тільки тому, що воно мало певний колір. Кожний компонент будівлі мав сакральне значення; зверху насипався шар землі певної форми. Наприклад, курган Висока Могила мав досипки у вигляді Місяця, Сонця, Тільця.

Поховану в кургані людину інколи розміщали у вигляді ембріона всередині викладеної з каменів фігури вагітної жінки, навхрест розміщувалася чоловікоподібна фігура. Злиття чоловічого і жіночого начал символізувало воскресіння небіжчика. Так виглядало поховання у часи кемі-обинської культури. Воскрешений мав приєднатися до «старших братів», дерев'яних ідолів, від яких залишились ямки біля ніг жіночої фігури. Археологічні знахідки підтвердили існування у древніх культу жертвоприношення. У дар богам приносилися як живі істоти, так і кам'яні ідоли, інші витвори давнього мистецтва. У відповідь люди сподівалися отримати тепло, добробут, здоров'я, сприятливу погоду.

Складність структури курганів і поховальних обрядів яскраво ілюструє уявлення древніх про те, що смерть не є кінцевою точкою на шляху існування людини. Якась невизначена частка людської сутності, очевидно, на їх переконання, продовжувала жити після припинення існування фізичної оболонки. Сучасні біофізики називають цю частку біополем.

Кургани будувалися не тільки з поховальною метою. Можливо, в першу чергу, вони мали календарно-обрядове призначення. Як відомо, життя всього живого підпорядковується циклам, які складаються з днів, місяців, років. Прадавні намагалися на основі багаторічних спостережень за зірками, Сонцем, Місяцем та подіями, які відбувалися на Землі, виробити систему, за якою можна було б визначати час місячного або сонячного затемнень, параду планет, заздалегідь намагалися передбачити, який період року буде сприятливим для життя народу, а який - ні. Їхні спостереження відбилися в особливостях побудови курганів, відобразилися в малюнках на стінах поховань, в ритуально-обрядових предметах.

Своєрідні святилища-храми древніх –кургани – протягом тисячоліть супроводжували хліборобські поселення на території України. Об'єднані в потужну цілісну систему, такі ж величні кургани-обсерваторії існували на величезній території, де проживали представники індоєвропейської спільноти людей, - від Англії до Індії.

Наші давні пращури не віддавали своєї долі у руки провидіння. Вони намагалися не тільки передбачати події, а й впливати на них. Єдиним місцем, звідки це можна було зробити, були кургани. Зв'язуючою ланкою між живими людьми і потойбічним світом, під впливом якого відбуваються всі зміни на Землі, на думку наших предків, був небіжчик. У багатьох могилах знаходять подоби човнів, возів, залишки тварин, які повинні були допомогти небіжчикові дістатися до потойбічного світу. Мерця клали у яму на вершині кургану, над ямою робили перекриття з очерету, дерева, трави. Через деякий час у могилі збиралося багато вологи, перекриття перегнивало і провалювалося у могилу, після чого там починала буйно рости трава. На думку пращурів, це було свідченням того, що небіжчик успішно попрацював на тому світі: земля буде родючою, погода - сприятливою, врожай - добрим.

Як вважають дослідники, кургани виконували роль культових споруд. Вони були своєрідними язичницькими храмами наших предків і відображали потяг людей до таємниць Всесвіту, намагання встановити енергетичний зв'язок людини з Землею та Космосом. Прадавні жерці, використовуючи магічні обряди й ритуали, здійснювали певні маніпуляції з кістяками та черепами небіжчиків, намагалися зробити з них пристрій для зв'язку з біополем Землі. Для посилення цього зв'язку використовувалися зовнішні «підсилювачі» - різноманітні споруди, а також шляхом трепанацій змінювалася топологія черепів. Таку несподівану гіпотезу щодо призначення курганів, характеру поховань у них висунули геолог Р. Фурдуй та фізик Ю. Швайдак.

Найбільш приголомшливо те, що сьогодні вчені знаходять підтвердження віруванням древніх. У журналі «Русская мысль» у 1993 році було опубліковано статтю Г.Петраковича, у якій він запропонував суто наукове, біофізичне, розуміння безсмертя душі. На думку Петраковича, душа людини є своєрідною голограмою, яка створюється енергетичними струменями людини. І за життя людини, і після її смерті ця голограма входить до загального біополя Землі і Всесвіту.

Смерть людини - це лише загибель її фізичної оболонки. Душа ж є безсмертною й існує як невидимий для людського ока енергетичний згусток і після припинення звичної для нас біологічної форми існування. Частина душі-голограми, очевидно, залишається і продовжує діяти разом із кістяком, дозволяючи здійснювати енергетичний зв'язок з інформаційним полем Землі. Володіючи особливими знаннями і виконуючи древні магічні ритуали, жерці отримували доступ до найбільших таємниць Всесвіту і використовували їх на благо своїх сучасників і прийдешніх поколінь.

Тепер стає зрозумілою і відповідь на питання про вибір місць для побудови курганів. Кандидат геолого-мінералогічних наук Р. Фурдуй з'ясував, що вони знаходяться в особливих місцях, де потужні гравітаційні потоки пов'язують ядро планети із Всесвітом. З огляду на теорію Петраковича можна припустити, що інформаційний зв'язок душ наших предків із живими та з полем Всесвіту якнайкраще міг здійснюватися саме на курганах, розміщених у місцях з підвищеною геомагнітною активністю.

Все вищесказане може здатися занадто фантастичним, але ніхто не може заперечити, що віра в безсмертя душі протягом тисячоліть об'єднувала численні покоління представників людської цивілізації в різних куточках нашої планети.

Наші давні предки уявляли себе невід'ємною часткою Всесвіту, зв'язок із яким символізував гармонію співіснування людини і природи. Українські кургани, наші степові піраміди, являли собою, на думку Ю. О. Шилова, «вмістилища не стільки тлінного праху, скільки Безвічного Духу». Вони слугували найважливішим механізмом подолання суспільних суперечностей, були втіленням життєдайності громад, відправними точками пізнання себе через пізнання Всесвіту.

Історія - це та ж музика: можна її вивчити, розповісти, а потім - забути. Але можна знайти ту мелодію, пізнавши яку, не забудеш потім ніколи жодної ноти у величезному творінні, яким є історія України. Ключем до цієї мелодії є таємниці степових курганів.

Записаний

Azazello

 • Постійний користувач
 • ***
 • Карма +32/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 123
 • Останні відвідини:
  01 Квітня 2014, 22:28:02

  Звідки: Kalush siti

                                              Гіперборея відкриває свої таємниці

     Хто проживав на території сучасної України дві-три тисячі років тому? Скіфи – хто вони? Гіперборея – легендарна батьківщина богів, земля-вимисел чи назва країни, що колись реально існувала?
     Заглибитись у далеке минуле, а саме у часи, коли жив і писав свої "Історії" Геродот, якого називають "батьком історії", запрошує Сергій Піддубний – автор більше десятка книг про історію рідного краю, лауреат обласної краєзнавчої премії (Кіровоградщина), перекладач і коментатор безцінної пам'ятки українців – Влескниги. Своїм дослідженням "Геродот. Скитія. Імперія Горросів" (Кіровоград, "Код", 2008) Сергій Піддубний пропонує розглянути історичні факти, зафіксовані древнім істориком, під новим, незвичним кутом зору.
     Нещодавно ми довідались, як писалась історія держави Російської і фальшувались історичні факти стосовно формування двох народів – українського та російського (В.Білінський, "Країна Моксель-Московія", Київ, "КИТ", 2008). Відтепер ми знаємо, що українці – прямі нащадки слов'янських племен, великороси ж мають інші корені – фінсько-золотоординські. Знаємо також і те, що російський народ почав формуватись лише у ХV-ХVII ст., коли вже існувало Велике князівство Київське зі своїми удільними князівствами. А як формувалась Київська Русь, які племена населяли її землі? Яким чином, рухаючись назад, у минуле, можна перетнути межу, що ділить історичний період на нову еру та часи, що прийнято називати "до нової ери" або "до різдва Христового"? Де саме шукати інформацію про наших пращурів, їх життя, діяння та здобутки? Незважаючи на те, що історія фальшувалась не тільки московітами і не лише за часів Катерини II, але й у ще більш ранні історичні періоди аби догодити правлячій владі – то грецькій, то римській, ми все ж маємо можливість очистити своє коріння від облуди. Джерелом первинної інформації про історичні істини є наше українське слово. Саме воно може нас повести за далекі обрії давнини та допомогти перетнути кордони у часі – між століттями та у просторі – між країнами.
     Дослідник української історії і мови Сергій Піддубний зазначає, що у своїх дослідженнях як Влескниги, так і "Історій" Геродота, він керувався настановами батька Тараса: "Подивіться лишень добре, прочитайте знову тую славу... та читайте од слова до слова, не лишайте ані титли, ніже тієї коми, все розберіть". Дослідник переконаний, що українське слово – це ключ, за допомогою якого можна отримати відповіді на питання стосовно нашого походження. Узгоджуючи своє дослідження з різними історичними джерелами, він доводить це на прикладах назв річок, міст та поселень, імен легендарних персонажів і богів.
     Дев'ять книг "Історій" Геродота, кожну з яких названо іменем однієї з муз, було написано приблизно у середині V ст. до н.е. Четверту, яка називається "Мельпомена", "батько історії" присвятив описанню походу Дарія – перського царя (522-485 рр. до н.е.) на скіфів. Саме завдяки Геродоту світ уперше довідався про існування племен, які населяли землі нинішньої України у ті далекі часи, про їх звичаї, побут та готовність захищати себе від ворогів. Перс Дарій був сильним та досвідченим воєводою, однак скіфів перемогти не зміг.
     Скіфи... Саме так ми звикли називати ті давні племена. Разом з тим, Сергій Піддубний наголошує на необхідності визнання іншого звучання й, відповідно, написання – не "скіфи", а "скити". Справа у тому, що грецьке "тето" у перекладах подавалося нашою "ф", тому задля відновлення справедливості такі зміни, дійсно, зробити необхідно. Це своєрідне відновлення справедливості, яке наблизить нас до історичної істини. Тож правильнішим написанням таких слів, як "Борисфен", "міф" буде Бористен, міт.
      Отже – Скитія. Досі ніким з науковців офіційно не визначено походження скитських народів. Тому спробуємо разом з автором дослідження "Геродот. Скитія. Імперія Горросів" уважно вдивитися в глибини історичної давнини та розібратися, ким були скити. На думку дослідника, заповнення цієї прогалини в знаннях про самих себе може кардинально змінити наші уявлення не лише про історію скитів на Україні, а й про походження цивілізації.
     У "Мельпомені" Геродота знаходимо інформацію про одне із скитських племен -будинів: "Будини – це великий і численний народ. Вони мають ясно-сині очі і ясне волосся. У їх країні є дерев'яне місто, що називається Гелон. Воно оточене дерев'яним муром, високим і цілком із дерева, та довгим – із кожного боку на тридцять стадій... Будинки і святилища в них також із дерева".
     Залучаючи до дослідження інформацію із Влескниги, Сергій Піддубний зазначає: "У ній (мається на увазі Влескнига) древній руський літописець неодноразово згадує Колунь (або Голунь) як державу і як місто: "Голунь був славний і три сотні градів сильних мав, а Києград мав менше – на півдні десяток градів і все. Сіл небагато, оскільки ті були в степах різних родів". Дослідник наводить серйозні аргументи на користь того, що будини мешкали на території нинішньої України. І сьогодні на Вінниччині та Черкащині є села з назвами Буда, Стара Буда. Зовсім не безпідставною виглядає версія, що центром Голуні могло бути місто, яке нині називається Голованівськ. На це вказує не лише архетип цього слова "гол", а й інші ознаки, серед яких: археологічні знахідки, окремі з яких датовані IV тис. до н.е., наявність давніх катакомб, розташування містечка тощо.
     З огляду на те, що назви річок є більш сталими у часі, ніж назви міст та сіл, автор дослідження "Геродот. Скитія. Імперія Горросів" приділяє багато уваги пошуку відповідників скитським рікам. Якщо ріки Істр, Гіппаніс, Танаїс та Бористен – це, відповідно, Дністер, Південний Буг, Дон та Дніпро, то згадані Геродотом ріки з назвами Пантікап, Гіпакіріс і Геррос науковцями ідентифікуються неоднозначно. Сергій Піддубний, проаналізувавши ці назви, прийшов до висновку, що Пантікап – це Синюха (до Пана те капає), яка є притокою Південного Бугу (Гіппанісу), Гіпакіріс – Інгул, а Геррос – це Рось. І саме за Герросом, як зазначає Геродот, лежить так звана Царська країна, яка називається як і той край, Геррос. Зважаючи на те, що наш сонячний символ "о" греками часто підмінявся літерами "є", "а", "ге" (місто Херсон насправді було Хорсуном – на честь бога Хорса, Гелон, як ми вже встановили, – Голунню і т.д.), то й у слові "Геррос" другою літерою, напевне, була літера "о".
     Розшифровуючи слово "Геррос", Сергій Піддубний зазначає, що можливі два варіанти – або це були річка й країна Горова Рось (тобто Верхня Рось) – Горрось (нижньою була Голунь), або Орова Рось (донині існує мовна особливість мешканців Приятрання та Поділля закривати на початку слова голосні а, о, у, и, і приголосною г: Гандрій, госеледець, Гумань, гиндик...). Факт існування Царської країни в межах Київської Русі підтверджує й генеральна карта французького інженера Г.Боплана, який у XVII ст. на замовлення польського уряду будував на території України фортеці.
     Тож звідки взялися скити, хто був родоначальником цього племені-народу? По Геродоту, скити – то грецька назва сколотів, родовід яких, нібито, пішов від Гераклового сина Скита. Отже сам Геракл (Ора-Коло) був зачинателем роду коланів. Досить детально автор зупиняється на мітові про Геракла, який гнав Геріонових волів, і робить сенсаційне відкриття. Острів Ерифія, де мешкав Геріон, це наша Хортиця. І на конкретних прикладах доводить, що вже тоді бореї (бори, боруси, роси) вважали Хортицю своєю колискою, своєю матір'ю, що захищала від ворогів. І саме це відображено в грецьких мітах, творцями яких насправді були вихідці із країни бореїв.
     Більше того, Сергій Піддубний доводить, що наша прабатьківщина – Горова Рось була не тільки Царською країною, а й батьківщиною Богів – Гіпербореєю. Такий висновок зроблено на основі аналізу самого слова "Гіперборея". Гіпер – це Ніпер. Перша буква слова трансформувалася при переході з давньоукраїнського письма у грецьке (доцільно зазначити, що багато вчених вважають писемність прадавніх українців старшою за грецьку, римську, кельтську, ставши основою санскриту), а Ніпер, згідно з Влескнигою, – це Дніпро. Інша частина слова -"борея" походить від назви народу, який мешкав у Придніпров'ї. Явне горроське (давньоукраїнське) походження мають імена грецьких богів та богинь Борея, Орифії, Гери (Гори), Артеміди (Ортаміди), Ероса (Ороса), Гермеса (Гормаха), Геракл (Ора-коло) та інших, в іменах яких присутня складова ор або гор.
     Зупиняючись на мідійському цареві Кияксарові, який згадується в іншій книзі "Історій" Геродота, дослідник доводить, що це є той самий легендарний Кий, якого вважають засновником Києва. Беручи до уваги твердження Геродота про те, що Кияксар був володарем скитів, він робить висновок, що царство Кия займало весь навколочорноморський регіон. Це була імперія Горросів (у Геродота гераклідів), яка проіснувала п'ять віків. Центр її знаходився в межах Царською країни, Кийської Русі або Орової Росі.
     ... Твір Геродота пройшов не одну редакцію, був надрукований лише 1502 року у Венеції, через тисячу років по смерті автора. Цілком зрозуміло, що християнство не могло не скористатися можливістю показати наших предків поганами, аби на цьому тлі вивищити свою віру.
     Та правду знищити неможливо. Можна на деякий час дещо приховати, замаскувати, надавши негативних рис. Але рано чи пізно правда проявляється – такі вже закони Всесвіту. І проявляється вона завдяки зусиллям тих, хто ці закони виконує на Землі – небайдужих та чесних шукачів Істини. Зростає число досліджень та відкривається багато нових фактів, на основі яких аргументовано та логічно доводиться твердження: саме наш народ є засновником теперішнього цивілізаційного світогляду. І кому, як не йому – давньому, мудрому та досвідченому, належить виправляти світоглядні помилки людства, що накопичились за останні тисячоліття? Виправити їх та засновувати новий світогляд нової цивілізації – це наша місія на Землі й у Всесвіті.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

Сонечко+

 • Модератор
 • *
 • Карма +801/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3805
 • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
 • Останні відвідини:
  09 Вересня 2023, 17:33:39

  Звідки: з маминого животика

У с. Бубнище є "Скелі Довбуша" (своєрідний карпатський "Стоунхендж") — масив скель-останців зі штучними печерами, в яких здійснювалися язичницькі культи древніх культур, починаючи з доби неоліту.
Записаний

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30276
 • Останні відвідини:
  Вчора в 12:21:06

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Є. Там дійсно аура специфічна. Але його створила природа, а Стоунхендж - люди  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yaro my

 • Гаряча голова
 • *****
 • Карма +244/-109
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1636
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 23:34:40

  Звідки: "АттУда"

Стоундендж та Єгипетські пірамиди найбільш відомі, популяризовані. Крім них є багато інших древніх споруд і в Америці і в Євразії. Хто цікавиться, можна в пошуковиках набрати: мегаліт, дольмен, Аркаим.
Відповідь від: 31 Травня 2010, 10:34:51
А на тему фальсифікацій історії цікаво почитати праці вченого хронолога Фоменко.
Записаний
Следи за контекстами!

cgr

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +168/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 671
 • старый больной человек.
 • Останні відвідини:
  22 Лютого 2011, 18:24:00


чомусь для більшості людей всесвіт зводиться до соціуму ) дуже помилкова думка - соціум це тільки піщинка у всесвіті )

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=b0lxbzgwW7I" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=b0lxbzgwW7I</a>

it's really, really big! )
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yaro my

 • Гаряча голова
 • *****
 • Карма +244/-109
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1636
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 23:34:40

  Звідки: "АттУда"

чомусь для більшості людей всесвіт зводиться до соціуму ) дуже помилкова думка - соціум це тільки піщинка у всесвіті
Для плодожерки її яблуко - то цілий Всесвіт.
Записаний
Следи за контекстами!

cgr

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +168/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 671
 • старый больной человек.
 • Останні відвідини:
  22 Лютого 2011, 18:24:00


і то правда
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30276
 • Останні відвідини:
  Вчора в 12:21:06

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ні, то її планета котру вона мусити знищити (вичерпати всі ресурси) щоб перенестися на іншу планету.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


cgr

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +168/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 671
 • старый больной человек.
 • Останні відвідини:
  22 Лютого 2011, 18:24:00


ось розповідають що шумери 4.5 тисяч років тому знали повний склад сонячної системи, навіть знали про ті планети які були відносно недавно відкриті. щось слабо віриться..

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=vV_jCzTeR1U" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=vV_jCzTeR1U</a>
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yaro my

 • Гаряча голова
 • *****
 • Карма +244/-109
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1636
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 23:34:40

  Звідки: "АттУда"

ось розповідають що шумери 4.5 тисяч років тому знали повний склад сонячної системи, навіть знали про ті планети які були відносно недавно відкриті. щось слабо віриться..
Говорят, в соседнем районе, жених украл члена партии...
Записаний
Следи за контекстами!

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30276
 • Останні відвідини:
  Вчора в 12:21:06

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

щось слабо віриться..
Ну чому. Справа лише у тому чи вони дійсно про то казали, чи намалювали на дощечці кільканацять ґульок, а хтось взяв і сказав що то точна модель сонячної системи.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


cgr

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +168/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 671
 • старый больной человек.
 • Останні відвідини:
  22 Лютого 2011, 18:24:00


там для кожної гульки імена на шумерській приводять, значить крім дощечки є ще якісь джерела, в відео правда їх здається не згадають. та тут виникає питання звідки вони могли це знати.
єдине пояснення яке я можу придумати - те що 5 тисяч років тому атмосфера землі була більш прозорою грубо кажучи, а земна атмосфера - основний поглинач світла від зірок та планет, тому і планети які зараз для нас невидимі в ті часи ще розрізнялись оком.

там є згадка про ще одну планету яка обертається навколо сонця по дуже витягнітій орбіті - декілька тисяч років тому вона якраз могла бути біля сонця, тому шумери її бачили.

але ця теорія зразу відкидається якщо неозброєним оком віддалені планети неможна побачити в принципі, незалежно від прозорості атмосфери...
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30276
 • Останні відвідини:
  Вчора в 12:21:06

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Крім шумерів є ще догони.
http://www.mag.org.ua/libtxt/11-1.html
А прозорість атмосфери навряд чи при чому. Навіть якби Нубіру була тоді близько і вони її бачили, то звідки вони знають по якій орбіті вона обертається?
Відповідь від: 06 Червня 2010, 22:27:45
тут розвінчують шумерський міф
Приховано: Показати
Что знали шумеры ?

Эта почти детективная история началась в августе 1989 года, когда автоматическая межпланетная станция "Вояджер 2", запущенная в 1977 году, начала с расстояния 2,75 миллиарда миль передавать на Землю первые в истории фотографии планеты Нептун, снятые с близкого расстояния.

Для ученых из лаборатории реактивного движения в Пасадене, штат Калифорния, которые поддерживают связь с "Вояджером", снимки оказались полны сюрпризов. Во-первых, сама окраска планеты - ярко-голубая с белыми пятнами облаков.

Во-вторых, большой угол наклона оси вращения планеты, указывающий на сильное магнитное поле, большие запасы внутреннего тепла и жидкое ядро. И если вспомнить впечатляющие открытия и изображения, переданные "Вояджером" в 1986 году из окрестностей Урана, а еще ранее информацию о Юпитере и Сатурне, последний успех аппарата позволил нам бросить беспрецендентный взгляд на Солнечную систему.

Но так ли это? Действительно ли мы были первыми, чей взгляд упал на поверхность отдаленнейших планет нашей системы? Лингвист и историк Зехария Сичин считает, что переданная "Вояджером" информация лишь подтверждает то, что уже было описано и предсказано им в вышедшей в 1976 году (за год до запуска аппарата) книге "Двенадцатая планета".

А еще важнее то, утверждает Сичин, что эти данные согласуются с тем, что было записано древними шумерами 6000 лет назад. Цивилизация шумеров зародилась в Месопотамии (на территории нынешнего Ирака) около 4000 лет до н.э. Сичин считает, что шумеры изобрели колесо, печи для обжига керамики и ирригационную систему орошения, но главное - еще и основные концепции астрономии.

При помощи клинописного письма шумеры записывали свои открытия на глиняных табличках, статуэтках и цилиндрических печатях - каменных цилиндрах, на которых выгравированы зеркальные изображения знаков и рисунков. прокатывая такой цилиндр по мягкой глине, получали позитивное изображение.

Изучая предметы шумерской цивилизации более 30 лет, ученый обнаружил в музее Западного Берлина уникальную цилиндрическую печать. На ней был изображен бог Энлил, дарящий человечеству плуг, и тут же была помещена удивительная картина небес. В центре нее находилось лучистое солнце, окруженное всеми ныне знакомыми нам планетами, причем были примерно правильными их относительные размеры и астрономическое положение. Всего же, включая Солнце и Луну, оказалось 12 небесных тел, на одно больше, чем пока что подтверждено наукой. Изучая другие артифакты, лингвист отыскал и перечень планет, в котором самая дальняя от Солнца стояла первой.

Все свои открытия Сичин описал в уже упомянутой книге и еще двух последующих, но тогда они не вызвали особой реакции. Но увидев в январе 1986 года переданное "Вояджером 2" изображение Урана, он был потрясен. Шумерское описание Урана, "маш.сиг", или "ярко-зеленоватый", почти совпадало с зеленовато-голубым изображением на экране его телевизора. А выражение "хум.ба", которое он перевел как "болотная растительность", соответствовало горячему полужидкому материалу, обнаруженному через три года в ядре Нептуна.

Шумеры считали Уран близнецом или "двойником" Нептуна, и все, что передавал "Вояджер", кажется, это подтверждало. Подобно Урану, Нептун имеет яркую голубую окраску, мощное магнитное поле, многочисленные неизвестные ранее спутники, горячее полужидкое ядро и большие количества воды. Остается вопрос, каким образом шумеры узнали обо всем этом, не имея ни телескопов, ни спутников (Уран и Нептун не видны невооруженным глазом). У Сичина есть ответ - шумеры знали непознаваемое, потому что им это сообщили инопланетяне. И не какие-нибудь залетные, а "астронавты" с планеты Нибиру - двенадцатой планеты, показанной на берлинском цилиндре между Юпитером и Марсом - которые посещали Землю неоднократно с интервалами в 3000 лет.

      "Все это описано во многих текстах, включая миф об Анки и Земле, - утверждает Сичин. - Единственная разница между мной и другими историками в том, что они называют это мифологией, а я говорю, что это факт".

Энди Ченг, ученый из группы связи с "Вояджером", признает, что Уран и Нептун во многом схожи, и их действительно можно назвать близнецами, но все остальные высказывания Сичина приводят его в "изумление".

      "Нет ничего потрясающего в том, что в системах Урана и Нептуна обнаружена вода, - говорит Ченг. - Все планеты за исключением Марса и Венеры имеют жидкое ядро. Ожидали мы и наличие магнитного поля, а цвет обеих планет был известен давно".

Более того, утверждает Ченг, если бы в Солнечной системе и была неизвестная планета Х, то на ней не могло быть жизни, так как она была бы расположена слишком далеко от Солнца. Он полагает, что на цилиндрической печати, вероятно, находятся лишь стилизованные изображения случайных звезд, которые вовсе не следует интерпретировать как точную картину космоса. Франческа Рошберг-Хэлтон, признанный специалист по древним шумерам из университета Нотр-Дам, высказалась еще более определенно - "чушь".

      "Клинописные значки можно интерпретировать самым диким образом, и этим особенно грешат недостаточно опытные расшифровщики. Никакой шумерской астрономии не существует".

Она считает также, что Сичин к тому же допустил несколько грубых ошибок. "Шумеры знали лишь семь планет, включая Солнце и Луну, а не двенадцать. А в центре картинки в виде звезды с лучами изображено не Солнце, а Венера". Но Сичин, как и полагается убежденному стороннику палеоконтактов, твердо стоит на своем. Ведь если бы не древние астронавты, как шумеры смогли бы изобразить на каменном цилиндре картину, столь приближенную к современным знаниям о солнечной системе?

И как тогда, спрашивает он, его статья, предсказывающая наличие у Нептуна большого количества метана и воды, горячих недр и сильного сходства с Ураном, могла появиться в редакции журнала в июне - за два месяца до того, как "Вояджер 2" подтвердил правильность этих предсказаний?


A.Новиков по материалам журнала "ОМNI"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

 • Модератор
 • *
 • Карма +801/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3805
 • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
 • Останні відвідини:
  09 Вересня 2023, 17:33:39

  Звідки: з маминого животика
Записаний

bornslippy

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +561/-2
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 4418
 • Самса Тандирная
 • Останні відвідини:
  30 Липня 2017, 19:43:46

  Звідки: Kalush Acid City

недавно прочитав , що якщо розглядати весь час існування сонячної системи за 24 години то існування на землі людей становить п'ятдесяту долю секунди. так що ми взагалі пилюка всесвіту.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

taller

 • Новачoк
 • Карма +5/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23
 • Останні відвідини:
  13 Квітня 2015, 21:58:10

  Звідки: himikiv

Час - це ілюзія. Я ілюзія. Ви ілюзія.  якщо вважати, що день Брахми триває 4320000 наших років, то всі наші міркування і спори, як писк бактерій в нашому тілі. Про що говорити правді і істині? Та вони міняються дуже швидко! Ми взагалі ще нічого не знаємо.
Відповідь від: 21 Червня 2010, 20:07:15
Кожен з нас знає – або думає, що знає, - що таке час. Це черга світанків і заходів, днів і ночей, пір року. Ми ділимо його на годинник і хвилини, роки і століття, але ніколи не можемо вирватися за його межі, виключаючи, можливо, ті моменти особливих станів свідомості, коли переживаємо екстремальні ситуації в житті або коли знаходимося в ритуальному часі. «Час» - одне з головних слів в нашому лексиконі. Часу підвладне саме життя, причому не лише людей або тварин, але в рівній мірі життя планет і галактик. Згідно з представленнями багатьох традиційних систем, в Часу є два виміри: звичайний час і Священний час. Якщо звичайним часом є процес, якому підпорядковане все суще і перед яким будь-якою з нас зрештою безсилий, то Священний час визначає Космічний Порядок, Порядок Абсолюту. Це основа Уселенського Часу, що цементує розчин, що скріпляє Всесвіт воєдино. Фактично, час кодує інформацію і грає з нею, дозволяючи нам одночасно входити в різні реальності. Кожен з нас прийшов на планету Земля в критичний період її еволюції. У 2012 році наша планета переходить на наступний рівень еволюції – у вимір Часу (четвертий вимір). Всім нам належить пережити квантовий перехід з біосфери (третій вимір, матеріальний світ) в ноосферу (четвертий вимір, планетарна телепатія). Ми повинні усвідомити, хто ми є насправді, усвідомити свою значущість в Єдиному Божественному Всесвіті. Всі разом ми можемо створити Світ Любові і Гармонії не лише на планеті Земля, але і в галактиці «Молочний Шлях» і в нашому Всесвіті. Ми тут для того, щоб створити нову парадигму Свідомості, зробити зміни і допомогти Переходу. Ключ до успіху - Любов. Всесвіт складається з Любові. Це її основна будівельна цеглинка, тому на хвилі Любові можлива реалізація всіх можливостей. Світло – це Любов, інформація і творчість. Прийшов час повернути Світло на нашу планету і відновити Землю в її початковому  призначенні – Земля повинна стати величезним міжгалактичним центром обміну інформацією. Ми самі вибрали бути тут. В кожного з нас є завдання, до якого ми готувалися протягом багатьох життів, так що ми прийшли сюди тренованими. Головне, що нам потрібне, - згадати.  Бо Час Прийшов.
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

yurko

 • Адміністратор
 • *
 • Карма +1206/-13
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 30276
 • Останні відвідини:
  Вчора в 12:21:06

  Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

ОГО, як!

Є пара питань.
Звідки такі "знання", себто якої "партії" то програма?
планета переходить на наступний рівень еволюції
Еволюція сама по собі безступінчастий процес. Це об'єкт еволюції сам для себе, або хтось для нього може визначати собі етапи еволюції.
Поняття ноосфери - поняття давнє і не нове. Цікаво його тут приліплено.
Як на мене то попахує "партією" крішнаїтів.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


taller

 • Новачoк
 • Карма +5/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 23
 • Останні відвідини:
  13 Квітня 2015, 21:58:10

  Звідки: himikiv

Згоден, що це глибокий механізм. Я почав обговорювати верхівку айсберга, глибину якого я не надав.Отже, ласкаво просимо в Школу Часу! Ми тут для того, щоб вивчити абсолютно нову мову – мову четвертого виміру, мову Часу і опанувати частоту 13:20. Ця космічна мова спочатку була залишена нам галактичними Майя як ключ для тих, хто виявиться тут в кінці Часів. Але насправді Кінець Часів являє собою лише кінець штучного часу – частоти 12:60, яка і являє собою 666 і руйнує нашу свідомість (12:60=6+6:6). Нове Знання повинне допомогти нам перейти від штучного, помилкового часу в природний, природний галактичний час. Це наша рідна мова. Ми її ніколи не забували, і зараз прийшов час пригадати її. Але почнемо по порядку. Чому виникло питання опанування нового Знання – Сонячним Розумом? І чому зараз? Навіщо нам, людям ХХ1 століття, раптом знадобилося переглянути свої погляди на світ і цінності нашого життя? Відповідь однозначна: Час прийшов. Ми з вами живемо в дивний час Великих Змін. За весь період наших земних втілень нам як винагорода випала честь втілитися на планеті саме зараз і разом із Землею 21 грудня 2012 року зробити перехід на наступний, вищий рівень еволюційного розвитку – Галактична Синхронізація. Це буде день завершення всіх Циклів. 21 грудня 2012 року всі Цикли сходяться в одну крапку: закінчується цикл 26000 років – Великий Цикл homo sapiens; закінчується 13-й бактун – перетворення Землі і 20-й катун - перетворення матерії; закінчується період Калі Юга (тьма нашої свідомості) і його підперіод Сатья Юга (миттєве пробудження пам'яті); завершується Цикл Науі Оллін (4 Земля – землетрус). Попередній цикл називався 4 Вода (Атлантида);   і закінчується Великий Цикл Прецессиі рівнодень. Синхронно з нами, космічна цілісність нашої Галактики, що складається з семи систем (у якій наша Сонячна система є сьомою з тих, які Майя нанесли на карту Галактики), реєструє на своїй шкалі закінчення циклу 260 000 000 років. Як бачите, ми знаходимося в епіцентрі Великого Планетарного Переходу. Протягом останніх 5125 років наша планета знаходилася під впливом критичної фази Галактичного Променя – променя прискорення-синхронізації. 21 грудня 2012 року Земля виходить з-під його дії і приймає нову Програму нового Променя, який виведе її на наступний рівень еволюції – Синхронізацію з Галактикою. Ми переходимо з біосфери в ноосферу, у вимір Часу, на планетарний рівень частоти 13:20.  Це частота Галактики. Час – це частота і ця частота створює Синхронізацію Уселенського Порядку. Ви не замислювалися, чому, коли ми говоримо про Час, ми пов'язуємо це поняття з Майя? У чому секрет цієї дивної цивілізації, що останньої, такої, що з'явилася на нашій планеті і останньої, розшифрованої ученими? І чому саме Календар уцілів, тоді як вся безцінна бібліотека Майя була спалена іспанськими завойовниками? Виникає підозріння, що Календар Майя – щось більше, ніж календар. Якщо це ключ, то для кого?
Відповідь від: 22 Червня 2010, 21:20:51
Галактичні Майя завжди були і є синхронізаторами Часу. Команда цих космічних спостерігачів неухильно стежить за тим, щоб події на планеті або зірці відбувалися в точній відповідності з програмою променя з галактичного Ядра, який на ній фокусується на даній стадії еволюційного розвитку. Майя без перебільшення можна назвати магами, бо вони знають все про промені, з якими працюють, а також точні дані про положення планети відносно променя і інших планет Сонячної системи. Необхідно відзначити, що сучасна наука ніколи не говорила про цей Промінь в тій формі, в якій про нього говорять Майя. Лише порівняно недавно фізики звернули свою увагу на те, який вплив на суспільство і особу роблять Промені, пронизуючі Галактику. Сучасні астрофізики описують такі промені як хвилі щільності, що прокатуються по Галактиці і надають серйозну дію на її еволюцію. Наприклад, наше Сонце виникло завдяки одній з таких хвиль – та запалила величезну протозірку, яка потім вибухнула і породила Сонячну систему. Виникнення і еволюція практично всіх зірок проходить під впливом цих галактичних променів, тому це дозволяє визначити Галактику як динамічну систему, що саморозвивається. У зв'язку з цим можна зробити два зауваження. По-перше, можна стверджувати, що Галактика безперервно бере участь в процесі еволюції Землі і видів, що населяють її. Галактичні Промені щільності поширюються по Галактиці протягом 4,55 мільярдів років існування нашого світила, і кожного разу, коли Сонце проходить крізь один з таких Променів, вони змінюють його динаміку і, відповідно, ту променисту енергію, в якій купається Земля як одна з планет Сонячної системи. По-друге, потрібно визнати, що сучасна наука просто не могла б виявити існування галактичного Променя в тому вигляді, в якому його описують Майя. Традиційна наука зосереджена лише на матеріальних об'єктах і змінах в їх положенні. Всі якісні показники – кольори, відчуття, емоції і інтуїтивне сприйняття – відмітаються. Таким чином, із самого початку ми прирекли себе на такий стан свідомості, який просто не міг прийти до ідеї Галактичного Променя Майя. Це говорить про те, що свідомість Майя спочатку була орієнтована на духовні якості. Вже в 3113 р. до н.е., коли планета лише вступила в завершальную стадію галактичного Променя (5125 років в Циклі протяжністю 26000 років), частота випромінювання світло-інформації Променя була повністю синхронізована з частотою складних ланцюжків людської ДНК. Для того, щоб переконатися в точності сонастройки променя з планетою і точність його дії на еволюцію планетарної свідомості, Майя, щоб не залучати до себе уваги, прийняли подобу язичників, сонцепоклонників. З боку могло здатися, що вони милуються Сонцем і купаються в його променях, але насправді вони візуально(!) відстежували рівні сонастройки планети з Променем і робили позначки про це на кам'яних стелах, виявлених в джунглях Мексики. Учені довго не могли розшифрувати ці записи. В міру свого неуцтва вони вважали їх відмітками основних подій буття древньої цивілізації. Вони навіть здогадатися не могли про рівень інтелекту Майя! Більш всього приголомшує те, на деяких з цих стел виявлені дати і записи про події, які вирушають на 400 мільйонів років в минуле(!) Шляхом ментальних практик з точністю до п'ятого знаку після коми, Майя удалося визначити період звернення Землі довкола Сонця (365,24219). Сучасні учені можуть вирахувати цей період з точністю лише до третього знаку. Точність обліку часу і календарне мислення Майя і сьогодні продовжує приголомшувати наші розуми. Візуально відстежуючи цикли руху планет, Майя робили це з такою віртуозністю, що різниця між дійсним і табличним положенням планети Венера складає всього лише 2 години за п'ять століть! Нам навіть уявити важко, що таке можливо. Проте це лише переконує нас в тому, що Майя були не лише мудрішими за нас, але і володіли рівнем знань, що набагато перевищує сучасний. Метою їх місії було узгодження (синхронізація) Землі і всієї Сонячної системи з величезним галактичним співтовариством. Як тільки місія була виконана, Майя пішли із земного плану – але не всі. Залишилися непомітні Охоронці Знань і Спостерігачі, що розмовляють мовою Зувуйя - сокровенною кодовою мовою, що описує особливості різних циклів Часу. Майя залишили нам ключ до цього коду, в якому мовою цифр збережений опис галактичних знань – це Цолькін, гармонійна матриця. Гармонія є узгодженням (синхронізацією) двох і більше  тонів. У галактичних масштабах цей принцип описує повноту Всесвіту як єдиного поля резонансу, згідно з яким кожну індивідуальність і колективний (або планетарний) розум зв'язує двостороння інформаційна хвиля; подібними хвилями планетарний розум обмінюється через Сонце з Ядром Галактики. Наука Майя зосереджена на розумі як першооснові Всесвіту. Хунаб Ку, щільне і пульсуюче серце Галактики, невпинно випускає сигнали (радіовипромінювання), утворюючи при цьому цикли енергії-інформації, рухомі одночасно в двох напрямах. Майя виконують функцію посередників між Ядром Галактики і еволюціонуючим розумом окремих зоряних систем. Ми – це інформація, Всесвіт – інформація, а інформація, як і число, є резонансною властивістю розуму. Четвертий вимір за допомогою пульсуючої хвилі світловипромінювання передає нам інформацію (ІН-ФОРМА-ЦИЯ), яка поступає в наш мозок у вигляді мислеформ. Час – це ніщо, і воно є у всьому. Час фрактальний, циклічно, ментально і голографічно. Воно є функцією розуму, його ми можемо лише відчути. У нього немає ні початку, ні кінця, лише вічне «зараз». Час - це частота синхронізації, і частота записується числом. А там, де число – там закон. Тому Цикл Часу – це дуже точний відрізок Уселенського Часу, і ми не можемо його ні наблизити, ні відсунути, як би нам це не хотілося. Бо все в нашому житті підпорядковано Закону Циклу.  У 1987 році планета Земля вступила в кульмінаційну фазу променя – Промінь розузгодження структури. Що залишилися 26 років (1987-2013) до Переходу – по мірках Космосу, сповна достатній період Часу для опанування людства знаннями Сонячного Розуму, частотою 13:20, щоб разом із Землею перейти у вимір ноосфери.  Сонце передає нам абсолютно нове Знання: воно учить нас налаштовуватися на тон і частоту пульсації планет Сонячної системи, на світлонформацию 7 плазм Ядра Галактики, допомагає нам свідомо активувати свої чакри і кодони ДНК. Коли ми говоримо про дію сонячних променів на людський організм, мається на увазі квантова, електродинамічна дія фотонів сонячного світла і електронів людського організму. Але можна говорити і тих відчуттях і інтуїтивних відчуттях, які виникають усередині людини. Цілісність картини вимагає з'єднання обох полюсів явища. Сонце нагріває шкіру людини і запалює його розум; Сонце ділиться своїм теплом і одночасно виражає свої внутрішні відчуття; воно передає термоядерну енергію, свої думки і веління. Промениста енергія Сонця, проникаючи через сітківку ока і стикаючись з нашою шкірою, наповнює нас зсередини, активує наші клітини крові (клітини пам'яті) і наділяє нас новою інформацією Світла. Час прийшов пригадати і повернути Силу нашого початкового Знання.
Записаний
"Усе, що існує, бере початок від СВІТЛА,
і СВІТЛО бере початок від УСЬОГО".

Alexander

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +670/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 3342
 • Останні відвідини:
  24 Травня 2023, 20:00:52

  Звідки: kalush

taller,а своїми словами(я зазделигідь вибачаюсь)якшо то ти написав сам,
ше раз повторюю,хто хоче книжку автора по темі похожій,к статі дуже відомий чоловік (з автографом,і для кого) по цій темі прошу :)
один екземпляр я маю дома ,можу хоть зараз дати почитати,я без іронії, серьезно
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..