Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 24 дні

Автор Тема: Хто ми, звідки і для чого?(історія, гіпотези, розслідування)  (Прочитано 42517 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

 • Модератор
 • *
 • Карма +801/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3805
 • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
 • Останні відвідини:
  09 Вересня 2023, 17:33:39

  Звідки: з маминого животика

Таємниці Шумерської цивілізації і планети Нібіру
Вже доведено, що шумерська цивілізація сама древня на Землі. Перша їхня цивілізація виникла взагалі в запаморочливе час: не менше 445 тисяч років тому. Багато вчених билися і б'ються над вирішенням таємниці найдавніших людей планети, але загадки все ж залишаються.

Приховано: Показати
Більше 6 тисяч років тому в районі Месопотамії з'явилася невідомо звідки унікальна цивілізація шумерів, що мала всі ознаки високорозвиненої. Досить згадати, що шумери користувалися трійкового системою рахунку і знали числа Фібоначчі.У шумерських текстах міститься інформація про походження, розвиток і будову Сонячної системи.

 У їх зображенні Сонячної системи, що знаходиться в близькосхідній секції державного музею в Берліні, в центрі системи знаходиться Сонце, оточене усіма відомими сьогодні планетами.Проте, в їх зображенні Сонячної системи є відмінності, головне з яких - шумери поміщають невідому велику планету між Марсом і Юпітером - 12-й планету по шумерської системі! Цю загадкову планету шумери називали Нібіру, що означає «перетинає планета».Орбіта цієї планети - сильно витягнутий еліпс, - раз на 3600 років перетинає Сонячну систему.

 Наступне проходження Нібер через сонячну систему очікується між 2100 і 2158 роками. За відомостями шумерів, планета Нібер була заселена свідомими істотами - анунакамі.Тривалість їх життя складала 360 000 земних років. Вони були справжніми велетнями: жінки зростом від 3 до 3,7 метрів, а чоловіки від 4 до 5 метрів.

Тут варто відзначити, що, наприклад, стародавній правитель Єгипту Ехнатон мав зріст 4,5 метра, а легендарна красуня Нефертіті була на зріст близько 3,5 метрів. Уже в наш час у місті Ехнатона Тель-ель-Амарне були виявлені два незвичайних труни.В одній з них прямо над головою мумії було вигравірувано зображення Квітки Життя. А в другому труні були виявлені кістки семирічного хлопчика, ріст якої становив близько 2,5 метрів. Зараз цей труну з останками експонується в Каїрському музеї.

У космогонії шумерів головною подією називається «небесна битва», катастрофа, яка сталася 4 мільярди років тому і що змінила вигляд Сонячної системи. Сучасна астрономія підтверджує дані про цю катастрофу!

Сенсаційним відкриттям астрономів останніх років стало виявлення сукупності осколків якогось небесного тіла, що мають загальну орбіту, відповідну орбіті невідомої планети Нібіру.

У шумерських рукописах є відомості, які можна трактувати як відомості про походження розумного життя на Землі. Згідно з цими даними, рід Хомо сапієнс створений штучно в результаті застосування генної інженерії близько 300 тисяч років тому.Таким чином, можливо, людство являє собою цивілізацію біороботів. Відразу обмовлюся, що в статті зустрічаються деякі часові нестикування. Це пов'язано з тим, що багато терміни встановлені лише з певним ступенем точності.

Шість тисячоліть тому ... Цивілізації, що випередили час, або загадка кліматичного оптимуму.

 Розшифровка шумерських рукописів викликала шок у дослідників.Наведемо короткий і неповний перелік досягнень цієї унікальної цивілізації, яка існувала на зорі розвитку єгипетської цивілізації, задовго до Римської імперії, а тим більше Стародавньої Греції. Мова йде про час близько 6 тисяч років тому.

Після розшифровки шумерських таблиць стало ясно, що цивілізація шумерів володіла низкою сучасних знань з області хімії, фітотерапії, космогонії, астрономії, сучасної математики (наприклад, використовувала золотий перетин, трійкового систему числення,використану після шумерів тільки при створенні сучасних ЕОМ,використовувала числа Фібоначчі!), Володіла знаннями в генній інженерії (це трактування текстів дана рядом вчених в порядку версії розшифровки рукописів), мала сучасне державний устрій - суд присяжних і виборні органи народних (у сучасній термінології) депутатів і так далі ...

Звідки в той період могли бути подібні знання? Спробуємо розібратися, однак проведемо деякі факти, що стосуються тієї епохи - 6 тисяч років тому. Цей час знаменна тим, що середня температура на планеті тоді була вищою кілька градусів, ніж в даний час.Ефект отримав назву температурного оптимуму.

 До цього ж періоду відноситься наближення подвійної системи Сіріуса (Сіріус-А і Сіріус-Б) до Сонячній системі.При цьому на протязі декількох століть 4-го тисячоліття до нашої ери в небі замість однієї Місяця були видні дві - другим небесним світилом, порівнянним тоді за розмірами з Місяцем був наблизився Сіріус, вибух у системі якої стався знову ж таки в той же період - 6000 років тому!

В цей же час абсолютно незалежно від розвитку шумерської цивілізації в центральній Африці існує плем'я догонів, провідне досить ізольований спосіб життя від інших племен і народностей, проте, як стало відомо в наш час,Догони знали подробиці не тільки будови зоряної системи Сіріуса,але і володіли іншою інформацією з області космогонії.

 Такі паралелі.Але якщо у догонів в легендах присутні люди з Сіріуса, яких це африканське плем'я сприймало як богів, що зійшли з неба і прилетіли на Землю через катастрофу на одній з заселених планет системи Сіріуса, пов'язаної з вибухом на зірку Сіріус, то, якщо вірити шумерським текстів,шумерська цивілізація була пов'язана з переселенцями із загиблою 12-ї планети Сонячної системи,планети Нібіру.

 Згідно шумерської космогонії, планета Нібіру, недарма названа «перетинає», має дуже витягнуту еліптичну орбіту і нахилену і проходить між Марсом і Юпітером раз на 3600 років. Довгі роки відомості шумерів про загиблу 12-й планеті Сонячної системи відносили до розряду легенд.

Проте, одним з найдивовижніших відкриттів останніх двох років стало відкриття сукупності осколків невідомого раніше небесного тіла, що переміщаються по загальній оріте так, як це можуть робити тільки осколки колись єдиного небесного тіла.Орбіта цій сукупності перетинає раз на 3600 років Сонячну систему саме між Марсом і Юпітером і точно відповідає даним із шумерських рукописів. Звідки 6 тисяч років тому стародавня цивілізація Землі могла володіти такими відомостями?

Планета Нібіру відіграє особливу роль у становленні загадкової цивілізації шумерів. Отже, шумери стверджують, що мали контакт з мешканцями планети Нібіру! Саме з цієї планети за твердженнями шумерських текстів на Землю прийшли анунакі, «що зійшли з небес на Землю».

На користь цього твердження свідчить і Біблія. В шостому розділі Буття є згадка про них, де вони іменуються ніфілім, «що зійшли з небес». Анунакі, згідно шумерським та інших джерел (де вони мали назву «ніфілім»), часто приймаються за «богів», «брали в дружини земних жінок».

Тут ми маємо справу зі свідоцтвом про можливу асиміляції переселенців з Нібіру. До речі, якщо вірити цим легендам, яких чимало в різних культурах, то гуманоїди не тільки ставилися до білкової формі життя, але й були настільки сумісні із землянами, що змогли мати спільне потомство.Про подібну асиміляції свідчать і біблійні джерела. Додамо, що в більшості релігій, боги сходилися із земними жінками.Чи не свідчить сказане про реальність палеоконтактов, тобто контактів з представниками інших жилих небесних тіл, що відбулися від десятків тисяч до сотень тисяч років тому.

 Наскільки неймовірно існування близьких до людської природи істот поза Землею?Серед прихильників множинності розумного життя у Всесвіті було чимало великих вчених, серед яких досить згадати Ціолковського, Вернадського та Чижевського.

 Однак, шумери повідомляють набагато більше, ніж біблійні книги.Згідно шумерським рукописів, вперше анунакі прибули на Землю приблизно 445 тисяч років тому, тобто задовго до виникнення цивілізації шумерів.

 Спробуємо знайти відповідь у шумерських рукописах на запитання: навіщо жителі планети Нібіру прилітали на Землю 445 тисяч років тому?Виявляється, їх цікавили корисні копалини, в першу чергу - золото. Чому?

 Якщо взяти за основу версію про екологічну катастрофу на 12-й планеті Сонячної системи, то мова могла йти про створення захисного екрана золотовмісної для планети.Зауважимо, що технологія, аналогічної передбачуваної, використовується зараз в космічних проектах.

 Спочатку анунакі безуспішно намагалися видобувати золото з вод Перської затоки, а потім узялися за розробки шахтним способом у Південно-східній Африці.Кожні 3600 років, коли планета Нібер з'являлася поблизу землі, на неї і відправлялися золоті запаси.

 Згідно з літописами, анунакі займалися видобутком золота досить довго: від 100 до 150 тисяч років. А потім, як і слід було очікувати, спалахнуло повстання.Довгоживучих анунакі набридло працювати в шахтах сотні тисяч років. І тоді керівниками було прийнято унікальне рішення: створити «примітивних робітників» для роботи в шахтах.

І весь процес створення людини або процес змішування божественних і земних компонентів - процес запліднення в пробірці - розписаний з подробицями на глиняних табличках і зображений на циліндричних печатках шумерських хронік. Ці відомості буквально потрясли сучасних генетиків.

Стародавня єврейська біблія - Тора, яка народилася на руїнах Шумеру, приписувала акт створення людини елохіму. Слово це дається в множині і має перекладатися як боги. Ну а мета створення людини визначена дуже точно: «... і не було людини, щоб порати землю».Правитель Нібер Ану і головний вчений анунаков Енкі вирішили створити «Адаму». Це слово походить від «Adamah» (земля) і означає «Земляни».

Енкі вирішив використати прямо ходячих антропоморфних істот, вже жили на землі, і удосконалити їх на стільки, що б вони розуміли накази і могли користуватися інструментами. Вони розуміли, що земні гомініди ще не пройшли еволюцію і вирішили прискорити цей процес.

Розглядаючи всесвіт як єдине живе і розумна істота, що самоорганізуються на безлічі рівнів, у зв'язку з чим розум і розум є постійними космічними факторами, він вважав, що життя на землі сталася від того ж космічного насіння життя, що й на його рідній планеті.

У Торі Енкі називають Nahash, що в перекладі означає «змія, змій» або «той, хто знає таємниці, секрети». А емблемою культового центру Енкі були дві переплетені змії. У цьому символі можна розглядати модель структури ДНК, яку Енкі зміг розгадати в результаті генетичних досліджень.

У плани Енкі входило використання ДНК приматів і ДНК анунаков для створення нової раси. У помічниці Енкі залучив молоду красиву дівчину, яку звали Нінті - «пані, яка дає життя». У наслідку це ім'я замінили псевдонімом Mami, прообразом універсального слова мама.

У хроніках наводиться інструкція, яку Енкі дав Нінті. Перш за все, всі процедури повинні відбуватися в абсолютно стерильних умовах. Тексти шумер неодноразово згадують про те, що перед роботою з «глиною» Нінті першим справою мила руки.Як виявляється з тексту, Енкі використовував при роботі яйцеклітину африканської мавпи жіночої статі, що жило на північ від Зімбабве.

 Інструкція говорить: «долучилося до« суті »глину (яйце) від основи землі, що трохи вгору (на північ) від Абзу, і пристосували його у формочку з« суттю ».Я уявляю хорошу, багато знаючу, юну анунакі, яка доведе глину (яйце) до потрібного стану ... долю новонародженого ізречешь ти ... Нінті втілить у ньому образ богів, і те, чим воно стане, буде Людина ».

Божественний елемент, який в шумерських хроніках називається «ТІ-Е-МА» і перекладається як «суть» або «те, що пов'язує пам'ять», а в нашому розумінні це ДНК, отримали з крові спеціально відібраного анунака (або анунака) і піддали обробці в «очищує ванночці».У молодої людини так само брали Shiru - сперму.

 Слово «глина» походить від «TI-IT», перекладається як «те, що супроводжує життя». Похідним від цього слова є і «яйце».Крім того, в текстах наголошується, що з крові з крові одного з богів було отримано те, що називається napishtu (паралельний йому біблійний термін Naphsh, який зазвичай не точно перекладають як «душа»).

Шумерські тексти говорять про те, що удача не відразу супроводжувала науковцям, і в результаті експериментів спочатку з'явилися потворні гібриди. Нарешті вони прийшли до успіху. Вдало сформувалася яйцеклітину потім помістили в тіло богині, якій погодилася стати Нінті.У результаті тривало вагітності та кесаревого розтину на світ з'явилася перша людина - Адам.

 Оскільки промислових робітників для рудників було потрібно багато, то для відтворення собі подібних методом клонування була створена Єва.На жаль, це можна тільки припустити, описів подробиць клонування в шумерських хроніках поки не знайдено. Але передавши нам свій образ і здатності до інтелектуального розвитку, анунаки не подарували нам довголіття.У Торі з цього приводу сказано: «Елохім вимовив фразу:« Адам став, як один з нас ... І тепер коли б не простяг він своєї руки, і не взяв так само від дерева життя, і він не з'їв, і не став жити вічно ». І Адама з Євою вигнали з Едему!

Порівняно недавно в результаті ретельних досліджень ДНК Уеслі Браун зробив цікаве відкриття «про єдину для всіх людей Землі мітохондріевой Єві», яка жила в Африці приблизно 250 000 років тому.І виявилося, що перше людська істота відбувалося з тієї самої долини, де ми, за твердженням Шумерів, видобували золото!

 Пізніше, коли жінки Землі придбали привабливу зовнішність, анунаки стали брати їх в дружини, що також сприяло розвитку інтелекту наступних поколінь людей.У біблії Мойсея про це сказано наступне: «Тоді сини Божі побачили дочок людських, і вони стали народжувати ім. Це сильні, спрадавна славні люди ».

 У «У новій тямущою Біблії» з цього приводу сказано наступне: «Це один з найважчих для тлумачення місць Біблії;головна трудність полягає у визначенні того, кого тут можна пізнати по «синами Божими».І оскільки в біблії Мойсея про анунаках прямо нічого не сказано, то тлумачі вирішили вважати «синами Божими» нащадків Сифа, третього сина Адама і Єви, які «були виразниками всього доброго, піднесеного й хорошого» »-« Ісполін Духа ». Ну що ж!Якщо не знати про зміст шумерських хронік, то і це все таки якесь пояснення.

 Питання та відповіді.

 1. Хто міг вести шахтні розробки протягом кам'яного віку?!

 Археологічні дослідження підтверджують, що в Південній Африці протягом Кам'яного віку велися гірничодобувні роботи (!).Ще в 1970-му році в Свазіленді археологи відкрили обширні золотовидобувні шахти, глибиною до 20 метрів. Міжнародна група фізиків у 1988 році визначила вік шахт - від 80 до 100 тисяч років.

 2. Звідки дикі племена знають про «штучних людей»?

Легенди Зулу говорять, що в цих шахтах працювали раби з плоті і крові, штучно створені «першими людьми».

 3. Друге відкриття астрономів свідчить - планета Нібіру була!

Крім згаданого вище відкриття групи осклоков, що переміщаються по шуканої траєкторії, відповідної уявленням шумерів, недавнє подальше відкриття астрономів було не менш дивним.Сучасні астрономічні закони підтверджують, що між Марсом і Юпітером мала знаходиться планети в два рази більше, ніж Земля! Ця планета або була зруйнована в результаті великої катастрофи, або зовсім не утворилася через гравітаційного впливу Юпітера.

 4.Затвердження шумерів про «небесній битві» 4 мільярди років тому так само з великою часткою ймовірності підтверджено наукою!

Після відкриття того факту, що Уран, Нептун і Плутон «лежать на боці», а їхні супутники лежать зовсім в іншій площині, стало ясно, що зіткнення небесних тіл змінювали лик Сонячної системи. Значить, вони не могли бути супутниками цих планет до катастрофи. Звідки ж вони взялися?Вчені вважають, що вони утворилися з викидів речовини з планети Уран під час зіткнення.

 Ясно, що якийсь руйнівної сили об'єкт зіткнувся з цими планетами, та так, що зміг розгорнути їх осі.За підрахунками сучасних учених ця катастрофа, яку шумери охрестили «небесній битвою», сталася 4 мільярди років тому. Зауважимо, що «небесна битва» згідно шумерам, зовсім не означає горезвісні «зоряні війни».Мова йде про зіткнення небесних тіл величезної маси або іншому аналогічному катаклізм.

 Зауважимо, що шумери досить точно не лише описують вид Сонячної системи до «небесної битви» (тобто 4 мільярди років тому), але і вказує причини того драматичного періоду!Правда, справа в малому - в розшифровці образних обертів і іносказань! Ясно одне, опис Сонячної системи до катастрофи, коли вона була ще «молодий», - це відомості, передані кимось! Ким?

Таким чином, має право на існування версія про те, що шумерські тексти містять опис історії 4 - мільярдної давнини!


автор: Петро Смирнов
« Останнє редагування: 25 Травня 2010, 02:36:05 від сонечко я »
Записаний

Сонечко+

 • Модератор
 • *
 • Карма +801/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3805
 • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
 • Останні відвідини:
  09 Вересня 2023, 17:33:39

  Звідки: з маминого животика

Хто такі елохіми?
 Розслідування.

Приховано: Показати
За версією Е. Сірагузи, елохіми - істоти з багатовимірних просторів. Їхній головний елемент - світло. яким вони маніпулюють, як ми матерією. Вони створюють форми та ментальний план, матерію і живих істот, людини, розум і дух.Це виконавці волі відтворює Розуму Всесвіту (Бога), керівники еволюції в Сонячній системі і на Землі. Елохім - Генії - Творці живих форм і субстанцій, людства. Елохім може бути архетипом, тобто Істота - Світло, що породило духовне начало людини, за образом і подобою своєю ..
Цитата: Таємна Доктрина - Блаватська
 Посеред Землі виросли вони, й могутні стали,
 І багато їх стало числом,
 Сім Царів, брати однієї сім'ї.

 Це і є Царі Едему, які згадуються в Каббалі.Перша Раса, яка була недосконала, тобто була народжена до встановлення «рівноваги» (статі) і тому була знищена.

 «Сім Царів, братів, з'явилися й породили потомство, чисельністю в 6000 був їхній народ. Бог Нергас (смерть) знищив їх ». «Як знищив їх він?»« Навівши в рівновагу тих, хто ще не існував »

 1. Раса, яка перша впала у зародження, була 5] расою темної (Zalmat-qaqadi), звана ними Расою Адаму, або Темної, тоді як Сарко, або ж Світла Раса, залишалася ще чистої протягом довгого часу.

 2.В Епоху Падіння вавілоняни визнавали існування двох головних Рас, причому Раса Богів, Ефірообразних двійників Пітрі, передувала цим двом. Така думка сера Раулінсона. Ці Раси є нашою Другої і Третьої расою.

 3.Ці сім Богів, кожен з яких створив Людину або групу людей, були «Богами, укладеними або втіленими». Ці Боги були: Бог Зі; Бог ЗІКу, Шляхетна Життя, Наставник чистоти;Бог Мірко, Шляхетний Вінець, «Спаситель від смерті ув'язнених (пізніше) Богів» і творець «темних рас, створених його рукою», бо Бог Лізбу, «мудрий серед Богів»; Бог Ніссі;Бог Суххаб і хеа, або Са, - їх синтез, Бог Мудрості та Безодні, ототожнена з Оанн'ом-Дагона в епоху Падіння і званий в сенсі збірному Деміургом, або Творцем ».

Той материк, який у Вендідад'е, наприклад, згадується як Аірьяна Веджо, на якому був народжений початковий Зороастр, називається в Пураніческой літературі Швета-Двіпа, Гора Меру, Обитель Вішну і т. д.;в Таємній 6] Доктрині він названий просто «країні богів», керованої їх Главами, «Духами цієї Планети».

 Послідовність материків розглядається в порядку еволюції Рас, від Першої до П'ятої, нашої Арійської Корінної Раси

 I. Непохитна Священна Країна.
Причина такої назви полягає в твердженні, що ця Непохитна Священна Країна ніколи не поділяла долю решти материків, бо вона є єдиною, рок якої перебувати від початку до кінця Манвантари, протягом кожного Кругу.Це є колиска першої людини, і оселею останнього божественного смертного, обраного, як Шішта, для майбутнього насіння людства. Про цю таємничу і священною Країні дуже мало може бути сказано.

- «Полярна Зірка оком дозорним стоїть над нею від зорі до кінця сутінків Дня Великого Дихання».

 II. Гіперборейський.
 Це буде найменуванням, обраним для другого Континенту;країна, яка простягла свої миси в південному і західному напрямку від Північного Полюса, щоб прийняти Другу расу, і вміщує все, що відомо зараз як Північна Азія.Таке було найменування, дане найдавнішими греками далекої і таємничої області, куди, за їх переказами, щорічно подорожує Аполлон гіперборейський.Звичайно, астрономічно Аполлон є Сонце, який, залишаючи свої еллінічеського святилища, любив щорічно відвідувати свою далеку країну, де, як говорилося, «Сонце ніколи не заходить протягом півроку». "Γγς γρ νυχτς τε χα ματς εσι χλευθοι," - свідчить вірш в «Одіссеї».

Але історичний та / або, мабуть, точніше, етнографічний і геологічний сенс є іншим.Країна гіперборейців, країна, що розповсюджувалася за Бореєм, Богом замерзлого серця, Богом снігів і вихорів, які люблять дрімати на гірській ланцюга Ріпеус, не була ідеальною, уявної країною, як це передбачалося міфології, так само як і не може землею по сусідству зі Скіфією і Дунаєм.7] Це був справжній Материк - країна bona fide, що не знала зими в ті ранні дні, так само як її сумні останки, навіть і нині, не мають більше однієї ночі і одного дня протягом року. Нічні тіні ніколи не спускаються на неї, говорили греки;бо це «Країна Богів», улюблена обитель Аполлона, Бога Світла, і жителі її - найулюбленіші священнослужителі і слуги його. Тепер це можна розглядати як опоетизований вимисел, але тоді це була опоетизований Істина.
У стародавніх літописах іранських найвища вершина Уралу називається Хара, а в індійських текстах вона носить назву Меру.

 Ріпейскіе гори-Уральські.

 Слово - ПІРАМІДА
 Цитата: А. Печонкін-Таємниця Долини Пірамід
Чому Піраміда називається так, Андре Теве припускає, що "геометри називають їх пірамідами від слова" полум'я ", по-грецьки" бенкет "(pnr). Багато хто вважає (E. Littre і A. Erman), що слово" піраміда "походить від грецького puramiz (від puroz), що означає "пиріг з меду та борошна".Цей пиріг мав форму конуса, і грецькі паломники порівнювали його з пірамідою.

 Найчастіше розглядають грецький переклад слова "піраміда", але ж на єгипетському мові слово "піраміда" звучить як "МР", що може означати такі слова, як "захід", "Міра", "Мир", "Море", "Мор "," Міро "і т.д.Слово "Мер" в перекладі з єгипетського означає "місце сходження", а слово "Меро" - "стегно", слово ж "Мерое" - "таємна" (переклад двох останніх слів взято з книги Н. В. Мамуна "Зодіак Містерій" , М. 1998).

"Міру" - ім'я високої гори, де живуть боги, тому єгипетська піраміда символізувала цю гору і шлях сходження до богів.

 Російській людині без перекладу зрозумілі такі слова, як "захід", "світ", "море", "мор", "миро", бо інформаційна енергетика цих слів пов'язана з функціями піраміди.

Таким чином, слово "піраміда" (МР) з єгипетського означає "набуття заходи, щоб стати Помазаником (Миро) на шляху сходження до богів (на гору Міру) з широким діапазоном знань (море - символ знань), в тому числі і з таємницями (мерое), пройшовши через етапи присвяти мертвого сну (мор - смерть),відродитися щоб богом ".
 Цитата: Мельхиседек
 Лідер зулусів стверджує, що його народ прибув сюди з Космосу на МЕР-Ка-Ба. Де ЗАХОДІВ, з давньоєгипетського перекладається, як особливий рід світла, що обертається в протилежних напрямках.
 Меркаба складається з двох тетраедрів-пірамід.так що моя теорія, і судячи з польотів ГВП, піраміди, як Енерго порожнинні Структури могли бути і засобом переміщення, не позбавлена сенсу, і може це взагалі засипана Меркаба ... КА-МЕР-А. КА - Дух.

У стародавніх літописах іранських найвища вершина Уралу називається Хара, а в індійських текстах вона носить назву Меру. Колись ця гора, нагадувала стовп, підпирає небеса, досягала у висоту понад 7000 метрів, але сильні вітри і зливи зруйнували її за минулі тисячоліття."На північній стороні, сяючи, варто могутня Міру, яка причетна великої частці, а на ній обитель Брахми. Тут душа всіх істот перебуває - Праджапаті, все рухоме та нерухоме створила. Велика Міру, непорочна, благая обитель." ("Махабхарата") На Міру мешкають всесильні Боги - Брахма, Вішну,Шива.Рай великого Індри також розташувався на його вершині, там побудований його чудовий палац і казкове місто. Могутній Бог вітру Вайю облітає звідти свої володіння, а Сома дарує Богам священний напій безсмертя. Тут не холодно і не жарко.Пригріває літнім сонцем земля та рясні плоди, всюди вкрита гаями і лісами, які населяють стада антилоп і зграї птахів, і все пахне ароматами квітів. Серця мешканців країни вільні від зла і всіх дурних почуттів, їм властива Божественна справедливість.Це країна старанного шанування Богів: їм служать всі мудреці "муні", разом або усамітнившись, шепочучи молитви, печерні відлюдники "ріші" схиляють голови і вихваляють всюдисущого Бога. До тисячі років живуть тут люди - десять століть, бо то тут термін служіння Богам.Вони не знають воєн і чвар, їм невідомі нужда і прикрості. Не вживаючи в їжу м'яса, але харчуючись деревними плодами, вони також здатні зберігати життєву силу, не куштуючи ніякої їжі.
 http://antiqu.narod.ru/8.htm
 Цитата: Блаватська
Представника Драконів, «крилатих висловів та лускатих», можна бачити в Британському Музеї. На цьому зображенні події Падіння, згідно з тим же авторитету, також є дві фігури, що сидять по обидві сторони «древа» з піднятими руками до «яблуку», тоді як позаду «древа» поміщається Дракон-Змій.Езотеричний ці дві постаті зображують двох «халдеїв», готових до посвячення, причому Змій символізує присвячуються; тоді як ревниві Боги, проклинали цих трьох, представляють екзотеричним неосвічені священство.Це не дуже схожий на «біблійна подія» у його буквальному значенні, як може переконатися в цьому кожен окультист!

 «Великий Дракон поважає лише Зміїв Мудрості», - свідчить Станція, доводячи, таким чином, правильність нашого пояснення двох фігур і «змія».

«Змії, які знову спустилися ... які навчали і наставляли П'яту расу». Чи здатний яка розсудлива людина нашого часу повірити, що під цим маються на увазі справжні змії?Звідси грубе припущення, - нині стало майже аксіомою серед учених, - що ті, хто в давнину писали про різні священних Дракона і Зміях, були або забобонними, легковірними людьми або ж вони вводили в оману 371] більш неосвічених, ніж вони самі.Але, починаючи від Гомера до більш сучасних авторів, термін цей означав дещо приховане від профана.

 «Великий Дракон надає повагу лише Зміям Мудрості, Зміям, сліди нір яких знаходяться зараз під трикутними Камінням».

 Або, іншими словами, під «піраміда на чотирьох кутах світу».

Це пояснює те, що згадується не раз в інших місцях Коментарів, а саме: що Адепти, або «Мудрі» люди, Третьої, Четвертої та П'ятої Рас мешкали в підземних оселях, зазвичай під спорудою, щось на кшталт піраміди, якщо і не під справжньою пірамідою.Бо подібні «піраміди» існували на «чотирьох кутах світу» і ніколи не були монополією країни Фараонів, хоча, дійсно, існували припущення, що вони були винятковою приналежністю Єгипту, поки не було відкрито, що вони були розкидані на всьому протязі обох Америк,під землею і над землею, серед незайманих лісів і під ними,так само як і в долинах і рівнинах.Якщо в Європі більше не зустрічаються справжні, геометрично точні, піраміди, то, тим не менш, багато з припущення ранніх неолітичних печер, так само як колосальні трикутні пірамідальні і конічні «менгіри» в Морбігане і в Бретані взагалі, і численні «датські тумулі ( кургани) »,і навіть «могили велетнів» в Сардинії, з їх нерозлучними супутниками «нурагхі»,- Всі вони представляють більш-менш грубі копії пірамід.Більшість з них є роботами перших мешканців з рас, які осіли на новонародженому материку і островах Європи, з яких «деякі жовті, коричневі деякі і чорні та інші червоні» залишилися в живих після занурення останніх Атлантичних материком і островом 850,000 років тому - виключаючи острів, згаданий Платоном,- І до пришестя великих арійських рас;тоді як інші були побудовані найпершими емігрантами зі Сходу.Ті, хто насилу можуть допустити, щоб стародавність людської раси тягнулася в глиб століть більш, ніж на 57,000 років, - старовина, яка була приписана д-ром Даулером скелету, знайденого їм у Новому Орлеані на берегах Міссісіпі, - звичайно, відкинутий ці факти .

«Ми знаємо, що в минулому сузір'я Дракона знаходилося біля полюса, або вершини небесної сфери. У зоряних храмах ... Дракон був найвищим або правлячим сузір'ям ...

Піраміди тісно пов'язані, як з ідеєю сузір'я Великого Дракона, «Драконів Мудрості» або ж великих Посвячених Третьої і Четвертої Раси, так і з повенями Нілу, що розглядаються, як божественне нагадування про велике потоплення Атлантиди.Тим не менше, астрономічні рекорди Загальної Історії, як кажуть, ведуть свій початок від часу третьої субраси Четвертої Корінний Раси або ж Раси атлантів.


Відповідь від: 25 Травня 2010, 02:22:58
Ще з епосу Шумера та тлумачення Захарія Сітчина


Приховано: Показати
Согласно текстам древних шумеров, в Солнечной системе существует еще одна, двенадцатая (?) по счету планета. Имя ее Нибиру, и она больше Земли в три-четыре раза. Нибиру имеет весьма вытянутую орбиту, в результате чего один оборот вокруг Солнца совершает за 3600 лет. Удалившись в самую дальнюю точку орбиты, она оказывается в три раза дальше от Солнца, чем Плутон в своем афелии. Нибиру появляется вблизи Солнца один раз почти в четыре тысячи лет. Появление такой большой массы среди планет земной группы вызывает значительные гравитационные возмущения.


На Нибиру, по мнению американского ученого Алана Элфорда, уже 300 тысяч лет существует высокоразвитая техногенная цивилизация. 272 183 года минуло с тех пор, как пришельцы с этой планеты, воспользовавшись ее приближением к Солнцу, высадились впервые на нашей Земле. Скорее всего, их заинтересовали земные минеральные ресурсы.


В 1976 г. вышла книга Захарии Ситчина "12-я планета", породившая множество споров. Главным источником цитируемых в книге "12-я планета" библейских стихов является оригинальный иудейский текст Ветхого Завета. Захария Ситчин сделал попытку сопоставить стихи, цитируемые в своей книге, с имеющимися переводами и текстом первоисточника, а также с текстами параллельных шумерских и аккадских мифов и сказаний с целью прийти к наиболее верному их толкованию.Дни творения


К сожалению, до нас не дошел ни один шумерский миф о сотворении мира, и Захария Ситчин опирается на более поздний аккадский миф "Энума Элиш". Однако ход событий, представленный в "Энума Элиш", по мнению исследователей, не вполне соответствует традиционной концепции о шумерах, несмотря на то, что большинство мифологемных сюжетов в нем заимствовано из шумерских верований.


Содержание самого эпоса, разумеется, с большими сокращениями можно изложить так. Вначале существовала только вода и царил хаос. Из этого страшного хаоса родились первые боги. С течением веков некоторые из них решили установить порядок в мире. Это вызвало возмущение бога Абзу и его жены Тиамат, чудовищной богини хаоса. Бунтовщики объединились под водительством мудрого бога Эа и убили Абзу. Тиамат, изображаемая в виде дракона, решила отомстить за смерть мужа. Тогда боги порядка под предводительством Мардука в кровавой битве убили Тиамат, а ее гигантское тело разрубили на две части, из которых одна стала землей, а другая небом. А кровь Абзу смешали с глиной, и из этой смеси возник первый человек.Как же прочел "Энума Элиш" Ситчин?


Блуждающая планета Мардук (в аккадской версии - Мадру) попала в Солнечную систему. То, что траектория ее движения пролегала вначале мимо Нептуна, а потом Урана, свидетельствует о том, что она двигалась по часовой стрелке в направлении, обратном направлению движения остальных планет вокруг Солнца. Общий эффект притяжения всех других планет увлек Мардука в самое сердце вновь образующейся Солнечной системы, приведя к столкновению с планетой Тиамат, находящейся на орбите между Марсом и Юпитером (в более поздней греческой версии - Фаэтоном). Спутники Мардука врезались в планету Тиамат и раскололи ее. Верхняя часть жидкой Тиамат - ее "макушка" - была захвачена крупным спутником Мардука и перешла на другую орбиту, образовав систему Земля-Луна. Окончательный акт сотворения Вселенной совершился в момент вторичного возвращения Мардука на место небесной битвы. На этот раз Мардук слился с оставшейся частью Тиамат, став Нибиру - планетой пересечения, а рассеявшиеся осколки собрались в поясе астероидов или стали кометами. Тут впрямь напрашивается аналогия с Днями Творения из Книги Бытия (Первым и Вторым) и сурой Корана:


"Знают ли неверные, что небо и Земля представляли ранее одно сплошное целое, и мы разорвали его и создали все живущее из воды?"

А современные астрофизические данные рассказывают нам о древней катастрофе, так что земное "творение" могло носить формы космической глобальной деструкции:Попробуем разобраться. Согласно мировоззрению шумеров, богу-планете Нибиру было суждено вечно возвращаться к месту космической битвы-катастрофы, где она пересекла путь Тиамат. Говоря научным языком, перигелий орбиты Нибиру должен лежать в районе пояса астероидов, что достаточно далеко для оказания существенного электромагнитного и гравитационного воздействия на Землю. Во всяком случае, Марс и Венера бывают ближе - и ничего страшного не происходит.

 

Но почему мы не наблюдаем Нибиру сейчас? Захария Ситчин считает, из-за того, что ее орбита обладает значительным эксцентриситетом и наклоном к плоскости эклиптики. Да и находится Нибиру сейчас довольно далеко, имея длительный период обращения. Сегодня известно, что шумеры ассоциировали с Нибиру верховного бога Ану, величая его SAR - "Верховный правитель". Но одновременно SAR означает и завершенный цикл и число 3600 - хотя, кое-где указывают и другое значение этого числа: 2160. Ситчин же пришел к заключению, что продолжительность движения Нибиру по орбите составляет 3600 земных лет.


На Нибиру была цивилизация - боги шумеров

Шумеры называли своих богов ануннаками. Это были высокие существа 3,5-5 м роста. Как тут не вспомнить библейских великанов-детей бога - нефилимов! Удивительно, но ануннаки не были бессмертны, хотя их жизненный цикл составлял около 360 тысяч земных лет. Вообще взаимоотношения между богами были вполне человеческими. Во главе стоял верховный правитель - Ан, а управляли всем его дети - ануннаки.

 

По версии Ситчина, около 450 тысяч лет назад возникла проблема "с воздухом" Нибиру, и для ее решения понадобилось много золота. Сразу следует оговориться, речь, как видно, шла о технологическом использовании золота для поддержания жизненного функционального пространства на планете Нибиру. В этом смысле Земле просто колоссально везло! Во все исторические времена золото на нее просто сыпалось с неба! Ведь оно растворено в космической пыли, которая ежегодно выпадает на Землю в объеме нескольких сотен тонн. Исторически сложившаяся геофизика Земли удерживает и инфильтрует золото в самую настоящую планетарную вязь, назначение которой стало интересовать ученых только недавно. Похоже, что золотая обвязка планеты вовсе не случайна.

 

К этому времени ануннаки уже могли совершать небольшие космические перелеты, и 400 тыс. лет назад, когда орбиты Нибиру и Земли в очередной раз сблизились, ануннаки прибыли на Землю. Основной целью была добыча золота. (Приводимые здесь даты взяты из царских списков, называющих время мифического правления богов.)

 

Первой проектной экспедицией руководил "бог мудрости и моря" Энки. Но когда через несколько тысяч лет на Землю прибыли новые экспедиции, общее руководство перешло к "богу воздуха" Энлилю, а за Энки остались морские просторы и Африка (Totenwelt - "мир мертвых") - или, по воззрениям Ситчина, африканские шахты и морской транспорт. (Стоп! Но именно в Африке находились впоследствии легендарные копи иудейского царя Соломона! - В.Ш.)

 

Каждые 3600 лет, при очередном приближении Нибиру, добытое золото отправлялось на родную планету. Перевалочная база была создана в низовьях Евфрата (нынешний Ирак). Однако через 100-150 тыс. лет бо-ги-золотодобытчики возроптали, и в помощь им был создан человек.

 

В Рифтовой долине, в Эфиопии, где, как считает Ситчин, добывалось золото и был создан человек, - золото- и рудодобытчик, ничуть не хуже Месопотамии. Но по ходу истории боги между собой успели повоевать, и Захария Ситчин считает, что в аль-Хадида мы видим следы ядерного удара, хотя по существующим сведениям, кратер Вабар - это лишь след метеорита.

 

Около 13 тысяч лет назад необходимость в дальнейшей добыче золота отпала, и было решено уничтожить человечество. Особо близкое прохождение Нибиру должно было вызвать изменение оси вращения Земли, сопровождающееся гигантской приливной волной. И боги решили не спасать людей. Тем не менее человечество выжило.

 

Как уже говорилось, планета Нибиру раз в 3600 лет приближается к Земле. Такое сближение не проходит для нашей матушки бесследно. По мнению А. Элфорда, в 10983 г. до н.э., когда Нибиру оказалась между Венерой и Землей на расстоянии всего 12 с небольшим миллионов километров, на Земле начался Всемирный потоп. Притяжением гигантской планеты в атмосферу были подняты огромные массы воды, которые потом рухнули на поверхность Земли. Земная цивилизация и большая часть растительного и животного мира прекратила существование. Пришельцы заранее знали о неизбежности потопа и загодя приняли меры для сохранения наиболее ценного - вспомним описанный в Библии Ноев ковчег. Впрочем, люди их занимали постольку-поскольку, на Земле их расплодилось без счета, и они не всегда были почтительны по отношению к "богам".

 

По концепции Элфорда, многие боги древности - Энлиль (верховный бог), Тот (бог мудрости), Пта (искусный демиург-инженер), Инанна (Иштар, Ашторет, Астарта), Мардук и другие были пришельцами с планеты Нибиру. Они реально существовали, правили земными городами и царствами, а нередко ожесточенно сражались друг с другом.

 

Со второй половины XV века до н.э. начинаются грандиозные миграции населения, зарождение новых культур и государств. Гости (а может быть, хозяева?) с планеты Нибиру пробыли на нашей Земле еще около 1300 лет.

 

Около 200 г. до н.э. Нибиру вновь оказалась близ Солнца. Именно тогда по неизвестным нам причинам пришельцы покинули Землю окончательно.

 

У многих вдумчивых читателей, возможно, возникнет законный вопрос - что это за россказни и кто их придумал? Ответ прост: в запасниках и архивах многих музеев мира (особенно британских) хранится великое множество клинописных табличек, древних манускриптов, папирусов и прочих артефактов. Некоторые из них расшифрованы, и из них-то и извлечены данные сведения. Однако подавляющее большинство рукописей так и остаются загадкой.

 

После потопа продолжительность человеческой жизни резко уменьшилась. Не пошел ли после потопа эксперимент богов в новое русло? Произошло сильное изменение климата. Однако теория приливной волны от гравитационного взаимодействия с Нибиру, согласуясь со следами тектонической активности, не объясняет всех последствий катаклизма того периода, а именно неравномерного изменения климата. Все объясняет метеоритная гипотеза, да и расчет показывает, что для получения наблюдавшегося 12000 лет назад эффекта было достаточно метеорита размером порядка 50 км. Хотя и падение метеорита тоже могло быть "божьим промыслом", а по сути точно проведенным инженерным расчетом:

 

Хотелось бы добавить, что один из древнейших шумерских городов - Ниппур, город Энлиля, в действительности назывался по-шумерски NIBRU. KI, что означает "Место Нибиру на Земле". Шумеры называли место расположения города - DUR. AN. KI - "Связь Неба с Землей". Назначение Ниппура выяснилось благодаря упоминанию в шумерских надписях "высокой колонны, достигающей неба", а также пиктографическому обозначению бога Энлиля - "Властителя приказов", - на этой пиктограмме изображена башня (возможно, радарная либо иная связующая миры установка).

 

Резюме
Так что же все-таки натолкнуло Ситчина на отождествление древних богов "мифической" Вселенной с Солнечной системой? Это аккадская цилиндрическая печать III тысячелетия до н.э., которая ныне экспонируется в Государственном музее в Берлине. На этой печати изображены одиннадцать кругов, расположенных вокруг большого круга с шестью лучами - явно представляющего собой Солнце. Если начать рассмотрение сфер с правого верхнего сектора и двигаться против часовой стрелки, можно обнаружить на рисунке несомненное сходство со схемой Солнечной системы, как по размерам, так и по положению планет. За исключением Плутона, который изображен в его первоначальной позиции - в качестве спутника Сатурна, этот древний рисунок показывает планеты в таком виде, в каком они существовали после столкновения Нибиру с Тиамат. Но между Марсом и Юпитером находится большой кружок, примерно втрое больше Земли, который не соответствует ни одной из известных ныне планет. Не может быть просто случайностью то, что в "Энума Элиш" очень точно описывается положение этой планеты или "бога".

 

Не подлежит сомнению, что во времена образования Солнечной системы некоторые планеты испытали сильное ударное воздействие. Достаточно сказать, что современное "лежачее" положение Урана, ось вращения которого наклонена к эклиптике на 980, по-видимому, является результатом столкновения с достаточно крупным телом. Аномальное вращение Венеры и орбиту Плутона тоже можно объяснить только гипотезой "внешнего" взаимодействия. Открытие спутника Плутона - Харона дало возможность точно определить массу Плутона, и оказалось, что она значительно меньше, чем предполагалась. Благодаря этому удалось математически, с большой степенью точности, проверить отклонения в орбитах Урана и Нептуна.

 

В связи с этим два астронома из Военно-морской обсерватории США в Вашингтоне вновь возродили идею о планете X. Но эти два астронома - Роберт Харрингтон и Том ван Фландерн пошли значительно дальше - с помощью математических моделей они показали, что планета Х вытолкнула Плутон и Харон из их прежнего положения спутников Нептуна. Они также предположили, что вторгшаяся планета была в 3-4 раза больше Земли, и что, вероятно, она была захвачена в орбиту вращения вокруг Солнца, причем эта орбита должна обладать большим эксцентриситетом, сильно наклонена к плоскости вращения вокруг Солнца, а ее период вращения вокруг Солнца очень велик. Как будто ученые пользовались для своего доклада выдержками из "Энума Элиш"!

 

Создание человека
В 1915 г. Стефен Лэнгдон опубликовал текст под названием "Шумерский эпос о рае, потопе и грехопадении человека". Это событие стало отправной точкой для целенаправленных исследований, и теперь о том, как, по представлению шумеров, боги создали человека, известно много.

 

Эти новые существа называются в шумерских текстах LU.LU, что в буквальном переводе означает "смешанные". Захария Ситчин считает, что приведенные выше слова о взятой на Земле глине, которую "молодые знающие боги" доводят до нужной кондиции, могут означать, что человек был создан как гибрид из бога и примитивного человекообразного. Так что множество фактов указывают на несоответствие Homo Sapiens принятой теории эволюции.

 

Нибиру уже видна на небосклоне

 

Как ни странно, дошедшие до наших дней рисунки и записи астрономов шумерской цивилизации однозначно утверждают, что, по преданию древних, Солнечная система состояла из 12-ти небесных тел, включая Солнце, Луну и 10 планет. Именно 10, а не 9, нынче известных.

 

Всего несколько лет назад считалось - девять. Но совсем недавно, изучая траекторию полета американских космических аппаратов "Пионер-10" и "Пионер-11", сотрудник лаборатории реактивного движения при Национальном управлении по аэронавтике и исследованию космического пространства (НАСА) в Пасадене Джон Андерсон пришел к выводу, что, видимо, существует еще и десятая планета "Х" (мы назовем ее - 12-я планета). 12-я планета уже видима для человеческого глаза, хотя для того, чтобы ее заметить, нужно знать расположение звезд. Сейчас 12-я Планета имеет яркость примерно +2.0 звездной величины и имеет такой же размер, как звезда, видимая невооруженным глазом. Она не сияет с интенсивностью большинства звезд, а излучает унылый рассеянный свет, имеет ровное свечение. Хотя размер 12-й планеты в 4 раза больше, чем у Земли, и, значит, больший, чем у Марса или Плутона, она сейчас находятся на значительно большем расстоянии и таким образом ее видимость не сравнима с видимостью Марса или Плутона.Относительно точности предсказания приближения планеты будет лучше определено в последний год по реакции Земли. Это вопрос, который невозможно предсказать точно, так как существует слишком много переменных параметров, влияющих на этот процесс, на ее подход, но ядро Земли уже реагирует, и это выражается повышением температуры океанов во всем мире. Следующий признак, который необходимо отметить - увеличение вулканической активности, большие и более частые землетрясения во всем мире...

Записаний

doktor-maks

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +426/-3
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2740
 • Останні відвідини:
  15 Квітня 2017, 11:04:31

  Звідки: Івано-Франківськ

Проте, в їх зображенні Сонячної системи є відмінності, головне з яких - шумери поміщають невідому велику планету між Марсом і Юпітером - 12-й планету по шумерської системі! Цю загадкову планету шумери називали Нібіру, що означає «перетинає планета».
Між Марсом і Юпітером є тільки астероїдний пояс - гіпотетично то залишки планети Фаетон

Орбіта цієї планети - сильно витягнутий еліпс, - раз на 3600 років перетинає Сонячну систему.
Подивимся коли прилетить, але до чого тут Марс і Юпітер? За законом Кеплера планети рухаються по еліптичних орбітах, в одному з фокусів тих еліпсів знаходиться Сонце. Якщо ця планета існує, то вона не належить до сонячної системи, оскільки вчені її би давно вирахували. Тоді період її появи в сонячній системі має бути значно більшим ніж 3600 років


Відповідь від: 18 Вересня 2010, 20:58:40
елохіми - істоти з багатовимірних просторів
то прояв демонічного світу
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Кітка_Проня

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +303/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 1027
 • Останні відвідини:
  20 Жовтня 2014, 15:37:10

  Звідки: Львів

жесть)))))))
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Сонечко+

 • Модератор
 • *
 • Карма +801/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3805
 • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
 • Останні відвідини:
  09 Вересня 2023, 17:33:39

  Звідки: з маминого животика

Цікаво було читати інтерв"ю (хоч і давнє) з хлопчиком Індіго про те хто ми, ДЛЯ ЧОГО, які наші задачі і як пройти через неминуче наступаючі ЗМІНИ, які описані ще у перших Великих Книгах (Біблії,...)
http://via-midgard.info/news/video/9840-rebyonok-indigo-ob-izmeneniyax-na-zemle.html.
 
Записаний

Доктор Хаос

 • Старожил
 • ****
 • Карма +67/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 268
 • Мля..
 • Останні відвідини:
  19 Квітня 2021, 21:56:35

  Звідки: м. Київ

Существование планеты Нибиру ученые уже давно доказали путем математических вычислений.  Об этом пишут и говорят уже давно. Осталось только подождать, когда она появится и мы сможем ее наблюдать визуально.
Записаний

ДДК

 • Старожил
 • ****
 • Карма +55/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 306
 • ДДК
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 01:36:29

  Звідки: Росія

Зауважте,  що  орбіта  Нібіру  розташована  перпендикулярно орбітам усіх інших планет сонячної системи. Тому, беручи до уваги закони фізики, її рух виглядає трохи інакше. До речі, еліптичність орбіт виникла лише після появи місяця. В тому числі орбіта Землі також стала еліптичною. А до 360 градусів(днів) додалось ще 5. Про це написано у Великих Єгипетських Книгах.
Таємниці Шумерської цивілізації і планети Нібіру
Вже доведено, що шумерська цивілізація сама древня на Землі. Перша їхня цивілізація виникла взагалі в запаморочливе час: не менше 445 тисяч років тому. [/cut]
А як же ж Антлантида, толтеки і інші? Так що тут не згідний повністю.

Відповідь від: 04 Березня 2012, 22:23:24
то прояв демонічного світу
Це якого? Нічого демонічного не існує. Це - збірка нашого негативу. І то лише в нашій уяві.
Записаний

chuck

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +249/-9
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1382
 • Мачете не sms-ить...
 • Останні відвідини:
  21 Грудня 2018, 21:54:27

  Звідки: Тут не дуже далеко =)

Це якого? Нічого демонічного не існує. Це - збірка нашого негативу. І то лише в нашій уяві.
А як же ж Антлантида, толтеки і інші? Так що тут не згідний повністю.

Згадувати толтеків і не визнавати демонічний світ?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ДДК

 • Старожил
 • ****
 • Карма +55/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 306
 • ДДК
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 01:36:29

  Звідки: Росія

толтеків і не визнавати демонічний світ?
Толтеки не більш демонічні ніж ми :). Те, що вони жили так давно не є приводом для демонічності.
Записаний

chuck

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +249/-9
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1382
 • Мачете не sms-ить...
 • Останні відвідини:
  21 Грудня 2018, 21:54:27

  Звідки: Тут не дуже далеко =)

А от Кастанеда казав, що демонічні.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

newroman

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +132/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1079
 • Останні відвідини:
  01 Квітня 2016, 19:51:36


Нічого демонічного не існує. Це - збірка нашого негативу. І то лише в нашій уяві
Дуже схоже на "Мастера і Маргариту", там один персонаж також такі самі слова говорив сатані, аж лукавий образився, що його не існує.
Записаний

chuck

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +249/-9
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1382
 • Мачете не sms-ить...
 • Останні відвідини:
  21 Грудня 2018, 21:54:27

  Звідки: Тут не дуже далеко =)

Ставлення до "демонічного", як до звичайного явища.
Ставлення до "негативу", як до неконтрольованого способу життя.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ДДК

 • Старожил
 • ****
 • Карма +55/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 306
 • ДДК
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 01:36:29

  Звідки: Росія

Ставлення до "негативу", як до неконтрольованого способу життя.
Я згідний, але з певним доповненням, ...яке не сприяє виживанню.
Записаний

chuck

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +249/-9
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1382
 • Мачете не sms-ить...
 • Останні відвідини:
  21 Грудня 2018, 21:54:27

  Звідки: Тут не дуже далеко =)

яке не сприяє виживанню.

життя, що не сприяє виживанню?

Виживання, це якийсь критерій? Вам не здається, що це тупо?
Життя для виживання. Це абсурд. Це і є справжній негатив, як я його розумію: неконтрольоване (хоча, точніше, контрольоване, але не нами) життя.
Безглузде і те, що веде в порожнечу.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

newroman

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +132/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1079
 • Останні відвідини:
  01 Квітня 2016, 19:51:36


Безглузде і те, що веде в порожнечу.
в яку порожнечу ?
Записаний

chuck

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +249/-9
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1382
 • Мачете не sms-ить...
 • Останні відвідини:
  21 Грудня 2018, 21:54:27

  Звідки: Тут не дуже далеко =)

Порожнечу безглуздя.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ДДК

 • Старожил
 • ****
 • Карма +55/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 306
 • ДДК
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 01:36:29

  Звідки: Росія

Життя для виживання. Це абсурд.
Згідний. Але я не так писав чи може ви не так зрозуміли. Не життя заради виживання але виживання заради життя. Це різниця. Без того щоб вижити як жити?
Записаний

yaro my

 • Гаряча голова
 • *****
 • Карма +244/-109
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1636
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 23:34:40

  Звідки: "АттУда"

Порожнечу безглуздя.
Порожнечі нема, навколо нас безкінечність, заповнена до країв, і глуздом і безглуздям теж.
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +249/-9
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1382
 • Мачете не sms-ить...
 • Останні відвідини:
  21 Грудня 2018, 21:54:27

  Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
Порожнечі нема, навколо нас безкінечність, заповнена до країв, і глуздом і безглуздям теж.

я тобі гарантую, що боротьба за виживання гарантує безкінечну порожнечу безглуздя.
Така собі "супер-позиція": або безкінечність змісту і глузду, або безкінечне беззмістовне безглуздя ).
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

doktor-maks

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +426/-3
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2740
 • Останні відвідини:
  15 Квітня 2017, 11:04:31

  Звідки: Івано-Франківськ

головне це - гроші в цьому житті
а вічність почекає. мало хто в безсмертя душі вірять
Записаний
When doctors differ who is to decide?