Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Як правильно вибрати і купити нове авто?  (Прочитано 52687 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Хочу почути думки форумчан щодо того, які нові авто варто купляти сьогодні в українських автосаолонах. Як правильно підібрати підходящу автівку? На що в першу чергу звертати увагу?
Виставляємо тут також посилання на сайти автосалонів, посилання на авторитетні коментарі, критичні відгуки та описи краш-тестів.

Одразу наголошую, що для розових мрій є відповідна тема "Ваші улюблені авто", також не варто сильно захоплюватись хвалінням власного нового авто для цього також є відповідна тема. Викладаємо максимально обєктивні підходи до покупки середньостатистичного бюджетного автомобіля

Особисто мене зараз цікавить інформація щодо автомобілів Лада Калина та Лада Пріора.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #1 : 21 Грудня 2007, 12:47:52 »

особисто я проти вітчизняних машин. так як мав досвід їзди і на іномарках і на наших. можу сказати одне вітчизняні авти не варті тих грошей які за них просять. єдиний плюс вартість обслуговування. але він перекреслюється тим що я не розумію як можна вкладати в ремонт гроші за нову машину. ну і відсутність найменших умов для комфортної їзди для мене теж мінус. тим більше володя що ти в день наїжджаєш 100 км . ти ж убєш жигуля на наших дорогах за три місяці.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #2 : 21 Грудня 2007, 14:57:47 »

Нічого особистого, Діма, але я чув ще більш різкіші негативні відгуки про Черрі. :unknow

Як на то пішло, то я не собі цікавлюсь Ладами. Мій вуйко хоче продавати Сітроен Берлінго у відмінному стані і купувати Ладу Калину.  :fool Його шуганули, що на нашому дизпаливі можна легко угробити мотор Сітроена, а ремонт буде дорогим. Сам він їздить на роботи у Росію і тут мало наїжджає на машини, відповідно йому будь-якої машини стане.
У свою чергу, я йому раджу лишити Сітроен, або хоча б вже купувати Ладу Пріору, а не Калину. :pardon
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #3 : 21 Грудня 2007, 15:39:22 »

на рах чері питання спірне я також чув різні відгуки. прислухаюсь в основному до таксистів. бо вони реально експлуатують авта. як і чері так і наші. по чері менше птаннь ніж до вазів. хоча звичайно залежи хто як їздить. щодо твого вуйка. хай не согрішає має берлінго і нехай не переживає. просто як так переживає хай заправляється хочаб на вог. а що чув поганого про чері???? розказуй мені дійсно цікаво що ще поганого крім того що я сам знаю.????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #4 : 11 Січня 2008, 15:56:17 »

Ознайомитись із більш ніж 400 моделями різноманітної техніки можна на сайті компанії "АИС"
[snapshot]http://www.ais.com.ua/auto_listing.php?page_id=16[/snapshot]
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #5 : 16 Січня 2008, 09:33:34 »

   Останнім часом я зацікавився китайським нафаршированими автівками і в першу чергу Geely MK. Кажуть, що вони на порядок кращі ніж тіж таки Амулети. Мотор там тойотівський, а це багато що означає. Звичайно бабла і на таку машину немаю, але як би мав, то мабуть купив би собі Geely MK як мінімум в комплектації Basic Plus.
   Порівняти чотири комплектації Geely MK можна на сайті АвтоМаркет
Також на цьому сайті можна прочитати і про інші автівки.

  Щодо критичних відгуків про Geely MK, то тут проблема, бо ці машини бороздять нашими дорогами лиш з грудня 2007 року. Проте я нарив цікаву інформацію про молодшого брата Geely MK - Geely СK (детально і з фотками тут)
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #6 : 16 Січня 2008, 10:02:47 »

Да согласен машинка прикольная, и цена приемлима, но почему то недоволен пока народ китайскими машинками, по мелочам но недоработки есть! Думаю со временем улучшится качество, хотя  :unknow
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #7 : 16 Січня 2008, 14:31:19 »

та мк навіть нема що порівнювати з амулєтом. різні класи. та й ціна інша. а от якраз ск то і є клас амулєта. і тут теж навіть нема що порівнювати. ск розсипається находу плюс задній ряд сидиш як на табуреті з низькими ножками. в амулєта купа недоробок. але на даний момент їх продали більше ніж всіх китайських машин разом взятих. і плюс зовнішній вигляд амулєта хоч і застарілий але покрайній мірі без понтів дешевих.
Відповідь від: 16 Січня 2008, 14:28:25
з.і. щодо тойотівського двіжка. чомусь на ньому китайські іерогліфи. розумієш китайці передирають навіть движки і шговорити що то тойотівськи чи як у мене фордовський двигун неможна. бо він зроблений китайцями з китайських запчастин і з китайським  отк.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #8 : 16 Січня 2008, 15:31:12 »

bornslippy А если не секрет, сколько машинка пробежала твоя уже, и какие проблемки возникали? Тьфу тьфу тьфу желаю что бы их вообще небыло, и ни гвоздя ни жезла всем!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #9 : 17 Січня 2008, 10:51:58 »

мафина накотала вже 10000 км покищо один головний недолік якість зборкі салона. іменно по салону дуже багато недоробок . дещо відвалюється або скрипить.друге це ходова. коли на великій швидкості зїжджаєш наприклад з моста або з якогось горба то в передній стойці щось гримить . таке враження що зашвидко розжимається амортизатор. але це у всіх так тобто це їх вроджене. а так ніби більше пролем нема. поки що. двигун нормал. фарш працює . і ще раз наголошую. що за ті гроші це супер машина.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #10 : 17 Січня 2008, 12:15:56 »

bornslippy  В принципе по отзывам людей это у всех основная такая причина, сборка деталей салона! У кого антена отвалится, у кого ручка дверная, у кого ещё что то! Но вот именно по автомобилю как средство передвижения глобальных каких то проблем не наблюдалось, по крайней мере на сколько я знаю!

А вот по поводу что то то гримит, могу подсказать! Когда проезжаешь полицейского лежачего тоже минимальный такой звук есть или нету??? У меня такое похожее было, это всего навсего втулки стабилизатора. А вообще 10 000 тисяч пробега это же 1-е ТО, вот и расскажи им что да как, машинка же на гарантии!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #11 : 17 Січня 2008, 12:22:41 »

дякую вік  :drink
що до ТО то в мене вже не перше. перше пройшов на 2,5 тис. скоро поїду на друге. от і на першому так і сказали що то втулки стабілізатора. і що заміна по гарантії не допоможе тре ставити за свої кровні від пасата в3 і тоді все буде ок. і так само по салону. ну що каже поставлять вони тобі знову китайську фігню. а часу і нервів витратиш більше. 
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #12 : 17 Січня 2008, 12:35:37 »

bornslippy ага мне тоже меняли за мои кровные, и опять поскрипывает но я особо не переймаюсь, оно не влияет на что то вежное, и правильно что ставишь не родные, 100% таже фигня бы была!  :drive:
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #13 : 17 Січня 2008, 15:22:25 »

Хлопці не відхиляйтесь від теми. Не забувайте що ми тут обговорюємо перспективи покупки нового авто. З Джиллі та Черрі вже ніби трохи прояснилось. Відповідно давайте радьте які б ще марки авто варто купувати, звичано враховуючи наші прибутки. ;)

Щодо 2-го ТО bornslippy, то звичайно про це цікаво буде дізнатись. :)
Як пройдеш його, Діма, то обовязково виклади основну інформацію в темі "Яка у Вас машина?" ;)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #14 : 27 Травня 2008, 23:02:08 »

Нинька вичитав, що у звязку з набуттям Україною повновправного членства у СОТ та падінням курсу долара значно подешевіли деякі моделі авто. Навіть ВАЗовські автівки, які збираються в Україні подешевіли десь на тисячу грн. :)

Ніхто не бажає купляти нове авто?

Правда є і негативні моменти - ускладнилась ситуація на ринку автокредитування. Деякі банки перестали видавати автокредити, деякі видають лиш у гривнях. Загалом більш прискіпливо у банках почали приглядатись до поданих документів. А головне що зросли процентні ставки на автокредит. :(
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #15 : 28 Травня 2008, 11:33:48 »

І чого я не брав кредит у долларах  :(
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #16 : 29 Травня 2008, 10:18:16 »

Шановні колеги!
Вибачте, що не зовсім в тему: купувати нові авто можуть лише багаті люди! Доступність дешевих споживчих кредитів, останнім часом, дала змогу відчути себе такими більшості українців. Але це ПСЕВДОвідчуття, воно може зіграти злий жарт з людиною. Я переконаний, що з точки зору ефективного використання коштів, значно вигідніше купити 5-ти річне авто ніж нове з салону. Але це лише моя думка, тому я і експлуатую беушну машину. Вам вибирати, звичайно...
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #17 : 29 Травня 2008, 16:58:21 »

Вибачте, що не зовсім в тему: ...
Зате дуже близько. ;)
 Підтримую дану позицію, але розумієш Ланоси, ВАЗи і т.п. купляти після пяти років експлуатації нема сенсу, а хороші іномарки в такому віці коштують ще дорожче ніж ті перші нові. :(

Я вже десь писав, що хотів би мати хороший Пассат Б4, але він по ціні такий же як нове Джилі СК.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #18 : 29 Травня 2008, 17:16:06 »

А скільки коштує зараз це нове Geely чи Cherry? Я справді не знаю  :-[
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Як правильно вибрати і купити нове авто?
« Прочитано #19 : 30 Травня 2008, 08:42:20 »

Ігор БМВ 7-ї модели це не кітайці і корейці, це справжня машина! ;) так що порівнювати нові і 5 річні машини думаю не доречно! Я особисто взяв у кредит Шевроле Авео, їй ну майже 2,5 роки, уже намотав 67 тисяч, всё що міняв це тільки по гарантії стойку амортизатора, ВСЁ!!!
Записаний