Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 335501 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Медицина в Калуші
« Прочитано #140 : 26 Липня 2010, 00:10:25 »

 проходив комісію по роботі. як і завжди в 1-му кабінеті тиск менший 150/100 не існує. кажуть що менший не напишуть бо терапевт переміряє. пішов до терапевта. мила молоденька дівчина :-[ переміряла і сказала щоб в 1-му кабінеті не займались фігнею :=)  В загальному обійшов без проблем. Лише понервувався в хірурга. В мене стаття від армії на плоскоступість. Я пояснюю що з моєю спеціальністю це не заважає. Вона(Телемуха Леся...) досить по-хамськи почала розповідати шо то я не маю права працювати з таким і т.д. Я вирішив їй нічого не давати. Понаписувала... На комісії теж ...  :evil  Хамка рєдкостна. Пізніше це підтвердили і всі співробітники які були в неї. Занадто зверхнє ставлення до людей. Ходить по коридору як пава...."в мене тіпа чоловік"...."да ми з Насаликом"... 
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Медицина в Калуші
« Прочитано #141 : 26 Липня 2010, 00:20:39 »

проходив комісію по роботі.
Я писала про комісію, що призначає групу інвалідності.
А тиск при проходженні щорічної медкомісії практично всім хотіли писати завищений. Тиск "падав" не від пігулок, а за допомогою купюри 20грн. Це мені розказували хлопці з олефінового.
Записаний

ABCDEF

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    27 Жовтня 2011, 02:36:58

    Звідки: Івано Франківськ
Медицина в Калуші
« Прочитано #142 : 26 Липня 2010, 00:41:59 »

на щастя в мене в проходженні  медкомісії з тиском проблем немає він завжди точний і показує так в якому він стані і є. Що правда я їх зразу попереджаю,що в мене вдома є електронний пристрій і якщо він покаже інший результат то можуть бути потім великі проблеми. Ну скажу люди в нас до слів прислухаються і розуміють все з першого разу тому тиск міряють підповідно до норми!
Записаний
Чесному народу -вільне життя !!!!   ХАБАРНИКАМ ТА ЇМ ПОДІБНИХ - ТЮРМИ !!!!

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Медицина в Калуші
« Прочитано #143 : 26 Липня 2010, 13:56:13 »

тут описано як можна дати медикам те, чого вони заслуговують: (на прикладі податкової, якій теж треба давати те, чого вона заслуговує)

http://www2.expres.ua/main/2010/07/09/38528

телефон довіри сбу в івано-франківській обл.:

УСБУ у Івано-Франківській обл.
0342-59-03-03

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=82002&cat_id=71490

просто перед проходженням комісії на групу зателефонуйте туда, це не важко  :happy:
колекитвне звернення - взагалі супер!
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата
Медицина в Калуші
« Прочитано #144 : 26 Липня 2010, 15:57:33 »

Військовий квиток чи приписне НЕ ПОТРІБНО показувати на медогляді!!!

Там міститься конфіденційна інформація!
Згідно закону про інформацію - вони не мають права це вимагати.
Те що вони це вимагають - це просто історично склалось ще від совдепії.

Звертайтесь до головного лікаря.

Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Медицина в Калуші
« Прочитано #145 : 26 Липня 2010, 16:10:25 »

 дякую за інформацію Pulsar. але хотілось би знати статтю чи акт де таке пише. їм , так як і гаїшникам тре показати перед носом.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

ABCDEF

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    27 Жовтня 2011, 02:36:58

    Звідки: Івано Франківськ
Медицина в Калуші
« Прочитано #146 : 26 Липня 2010, 17:44:37 »

Так повністю згіден з податковою навіть немає сенсу тягатися якщо в тебе немає знайомих в СБУ. Але бодай щось ми таке можемо самі зробити
покрайній мірі з лікарями взяточниками
 ОТЖЕ ВИСНОВОК  ОДИН КОМУ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ НА КОМІСІЮ  МСЕК  МОЖНА ЗАМОВЛЯТИ ГРУПОВЕ ЗВЕРНЕННЯ!
Записаний
Чесному народу -вільне життя !!!!   ХАБАРНИКАМ ТА ЇМ ПОДІБНИХ - ТЮРМИ !!!!

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата
Медицина в Калуші
« Прочитано #147 : 26 Липня 2010, 18:54:19 »

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2657-12
Стаття 23. Інформація про особу
 Джерелами документованої інформації про особу є видані на  її
ім'я документи
, підписані нею документи,  а  також  відомості  про
особу, зібрані державними органами влади та органами  місцевого  і
регіонального самоврядування в межах своїх повноважень.
    Забороняється  збирання  відомостей  про   особу    без    її
попередньої згоди
, за винятком випадків, передбачених законом.

також  http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=v005p710-97
        Рішення
                  Конституційного Суду України
  у справі щодо офіційного тлумачення статей 3, 23, 31, 47, 48
   Закону України "Про інформацію" та статті 12 Закону України
            "Про прокуратуру" (справа К.Г.Устименка)
 м.Київ                                  30 жовтня 1997 року
...
Медична інформація, тобто свідчення про стан здоров'я людини,
історію  її  хвороби,  про  мету   запропонованих   досліджень   і
лікувальних  заходів,  прогноз можливого розвитку захворювання,  в
тому числі і про наявність ризику для життя і здоров'я,  за  своїм
правовим режимом  належить  до конфіденційної,  тобто інформації з
обмеженим доступом.

з іншої сторони на які підставі вони вимагають військовий квиток?
 в наказі Міністерства охорони здоров'я України від 21 травня 2007 року №246
в пункті 2.10 чітко вказаний перелік документів які предявляє працівник медичній комісії


менти можуть вимагати документи посилаючись на закон України про миліцію
Успіхів
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

vitaha

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    13 Листопада 2012, 08:58:57

    Звідки: калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #148 : 28 Липня 2010, 11:35:33 »

А ти ризикнеш не дати лікарю, який лікує твою дитину? Даємо не від альтруїзму, а від страху, що навіть не подивиться на тебе перед призначенням лікування. І тобі потім не буде від того легше, як то лікування тебе калікою зробить, що його засудять (що в принципі малореально, бо експертами на суді будуть такі самі, як він), чи знімуть з роботи. Тому даєш, бо знаєш, що не можеш не дати.
 
  Відповім на твою відповідь по іншому,а ти ризикнеш сісти в тюрягу за те ,що даєш взятку (адже є такий закон в якому сказано ,що і той хто дає хабар той теж злочинець) я ніколи не платив лікарю за те ,що він мене лікує і не збираюся платити! А якщо виникла б така ситуація то повір мені знайдуться такі люді які того ж самого лікаря який вимагатиме взятку запросто зроблять калікою так,що взятка може обернутися і другою стороною :butcher

Ніколи не говори ніколи .
Відповідь від: 28 Липня 2010, 10:54:44
А ти ризикнеш не дати лікарю, який лікує твою дитину? Даємо не від альтруїзму, а від страху, що навіть не подивиться на тебе перед призначенням лікування. І тобі потім не буде від того легше, як то лікування тебе калікою зробить, що його засудять (що в принципі малореально, бо експертами на суді будуть такі самі, як він), чи знімуть з роботи. Тому даєш, бо знаєш, що не можеш не дати.
 
  Відповім на твою відповідь по іншому,а ти ризикнеш сісти в тюрягу за те ,що даєш взятку (адже є такий закон в якому сказано ,що і той хто дає хабар той теж злочинець) я ніколи не платив лікарю за те ,що він мене лікує і не збираюся платити! А якщо виникла б така ситуація то повір мені знайдуться такі люді які того ж самого лікаря який вимагатиме взятку запросто зроблять калікою так,що взятка може обернутися і другою стороною :butcher

Напевно у тебе і твоїх близьких ще небуло серйозних проблем із здоров"ям,а сам маєш його забагато бо ламаєш ребра іншим.В житті бувають ситуації,що на колінах благатимеш взяти гроші за надання допомоги.Це перше.Друге ,черговий лікар не є посадовою особою,тому отримані якісь гроші від вдячного пацієнта,як правило після виконаної роботи,не можуть бути  хабарем ,а є подякою за тяжку працю.А хабарників і корупціонерів шукай на трошки вищих щаблях і не чипай простих лікарів ,які є заручниками системи нарівні з іншими звичайними людьми.І на завершення,не вдавай із себе Робін Гуда.
Записаний

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Медицина в Калуші
« Прочитано #149 : 28 Липня 2010, 13:35:43 »

які є заручниками системи нарівні з іншими звичайними людьми
Чому це вони заручники ???  Важко ? мала зарплата  ? ВАЛИ НАХ з такої роботи ! Поїдь за кордон,підтверди кваліфікацію і заробляй.  :hot

_________________________________________

Будь-ласка, трішки покультурніше висловлюйся! ;)
« Останнє редагування: 29 Липня 2010, 08:45:40 від syddia »
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Медицина в Калуші
« Прочитано #150 : 28 Липня 2010, 14:01:50 »

Чому це вони заручники ???  Важко ? мала зарплата  ?
А ти довіриш життя своєї дитини лікарю у якого ти знаєш, що мала зарплата, і, відповідно мале бажання працювати, і ще менше бажання їхати за кордон? Не всі ж можуть лишити сім"ю і дітей і звалити! А, якщо всі звалять, хто тоді тут тебе лікувати буде?
Заручники всі, і вони (лікарі) і ми, бо гнила система охорони здоров"я. Вірніше відсутня будь-яка система. І, якщо, не дай Боже, комусь при цій системі "пощастило" серйозно захворіти, то він також не зможе "звалити" туди, де його будуть лікувати нормально. Більшість змушена виходити з того, що є. Тобто платити лікарю за те, за що йому не платить держава.
ти ризикнеш сісти в тюрягу за те ,що даєш взятку
Якщо я доведу, що була змушена її дати, то не сяду. Навіть Берлусконі колись признався, що давав взятку. І його не посадили! І мене зможуть посадити тільки в тому випадку, коли доведуть, що я за взятку вимагала від лікаря щось незаконне. А я нічого незаконного від лікаря не вимагаю. Хай ще доведуть, що я її взагалі давала (лікар, я думаю, про це не буде на кожному кроці говорити)Так що з тим законом про дачу хабара Ви трошки не в цю тему втрапили.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Медицина в Калуші
« Прочитано #151 : 28 Липня 2010, 15:04:47 »

Друге ,черговий лікар не є посадовою особою,тому отримані якісь гроші від вдячного пацієнта,як правило після виконаної роботи,не можуть бути  хабарем ,а є подякою за тяжку працю.А хабарників і корупціонерів шукай на трошки вищих щаблях і не чипай простих лікарів ,які є заручниками системи нарівні з іншими звичайними людьми.І на завершення,не вдавай із себе Робін Гуда.
 от через таких "подячників" і мусимо платити хабарі. яка подяка??!!!  в мене багато знайомих і родичів оперувались в столиці у відомих лікарів та професорів. пхали конверти з грошима в кишені. яке там, в кращому випадку були культурно "послані" з тими конвертами подальше. Там лікар дійсно приймав клятву Гіпократа. А тут прийшов , сидить вівця накрашена , хамить до тебе, кидає тобі твою карточку як псові , бо нічого не дав на пропозицію -"і шо будем з тобою робити? думай...".
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Медицина в Калуші
« Прочитано #152 : 28 Липня 2010, 15:43:56 »

і не чипай простих лікарів ,які є заручниками системи нарівні з іншими звичайними людьми


А тут прийшов , сидить вівця накрашена , хамить до тебе, кидає тобі твою карточку як псові , бо нічого не дав на пропозицію -"і шо будем з тобою робити? думай...".

ось такі зара "заручниці системи"   =))  може піти і собі до системи в заручники попроситись?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Медицина в Калуші
« Прочитано #153 : 28 Липня 2010, 16:32:55 »

ось такі зара "заручниці системи"
І все-таки... Я схильний розділяти лікарів на "практиків" і "бумажників". Я сам давав гроші відомому калуському лікарю, який серед ночі вправляв моєму сину складний перелом на руці. Він не вимагав, навіть впирався - але я віддячив. Можете кинути в мене камінь - я вважаю це премією за те, що він не байдикував в медінституті, а ходив на пари і добре вчився :)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Медицина в Калуші
« Прочитано #154 : 28 Липня 2010, 17:22:10 »

якраз в цьому вчинку нічого поганого нема.
погано коли пацієнта ігнорують поки він не заплатить. цим шельмам навіть не приходить в голову, що людина просто не підозрює що від неї очікують що вона підмаже.
ще гірше коли інваліду не відкривають групу.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #155 : 28 Липня 2010, 18:24:21 »

цим шельмам навіть не приходить в голову, що людина просто не підозрює що від неї очікують що вона підмаже.
Ой, є таке  :( :( :(

А що ще гірше, їх час від часу там Насаликом страшуть іі вони влаштовують показові дні небрання. Прикиньте як пацієнти в непонятках, коли вчора чітко "Не беру" а завтра тупо "Ігнор".
Було б навіть смішно, якби ми про що інше говорили  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ABCDEF

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    27 Жовтня 2011, 02:36:58

    Звідки: Івано Франківськ
Медицина в Калуші
« Прочитано #156 : 29 Липня 2010, 02:54:22 »

Напевно у тебе і твоїх близьких ще небуло серйозних проблем із здоров"ям,а сам маєш його забагато бо ламаєш ребра іншим.В житті бувають ситуації,що на колінах благатимеш взяти гроші за надання допомоги.Це перше.Друге ,черговий лікар не є посадовою особою,тому отримані якісь гроші від вдячного пацієнта,як правило після виконаної роботи,не можуть бути  хабарем ,а є подякою за тяжку працю.А хабарників і корупціонерів шукай на трошки вищих щаблях і не чипай простих лікарів ,які є заручниками системи нарівні з іншими звичайними людьми.І на завершення,не вдавай із себе Робін Гуда.
      Навпаки проблеми зі здоровям були і в мене і в знайомих і дякувати Богу ,що лікувався в Франківську,а то напевно тут би користі з того небуло ніякої.  і повір мені там такого поняття як взятка люди не розуміють. Одного разу лікувався на Пасічній у неврологічному відділі лікувався в самої зав.відділом. ЛІКАРЕМ (з великої букви)  Кандидат мед.наук
  Чмир Г.С.   вже під час виписки заходжу до неї в кабінет подякував за лікування яке пройшло успішно і залишив їй з вдячності 20 доларів вона навіть незамітила ,що я їх поставив. Через 10 хвилин приходить Чмир Г.С віддає мені мої 20 доларів і каже заберіть собі ваші гроші вони вам ще знадобляться ,а якщо хочете віддячитися за лікування то можете просто сказати одне чарівне слово Дякую. Цікава получається ситуація лікар мене вилікував і не взяв ні копійки за свою важку працю,а ти ще стверджуєш  ,що він заручник ситуації?!  Та мене ці калуські заручники ситуації за чотири місяці навіть добрим словом не підкріпили не говорячи, вже того щоб лікували і це получається таким голодранцям в халатах ще і давати з вдячності та це сміх і ганьба для лікарської професії !!!!
  А робіном гудом просто потрібно бути бо завдяки таким людям :butcher в тих пройдисвітів ще хоть трохи є совісті (маю на увазі не чесних лікарів)
Записаний
Чесному народу -вільне життя !!!!   ХАБАРНИКАМ ТА ЇМ ПОДІБНИХ - ТЮРМИ !!!!

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Медицина в Калуші
« Прочитано #157 : 29 Липня 2010, 08:49:20 »

Через 10 хвилин приходить Чмир Г.С віддає мені мої 20 доларів
Мабуть замалу суму залишив і вона вирішила, що не буде розмінюватись на такий дрібязок. :=) Хоча, чесно кажучи, за обласну лікарню нічого достеменно і не знаю, але точно знаю в Перинатальному центрі беруть від всіх підряд і то сотнями і тисячами. :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #158 : 29 Липня 2010, 08:54:20 »

Було б дивно, якби вся країна давала і брала, а в одній лікарні ніхто не брав.
Чесно скажу сам не без гріха, але з отого "віддячування" лікарю і почалося лікарське хабарництво.
Зараз молодь не хоче працювати за хабарі, а за таку як є зарплату тим більше тому всюди дефіцит лікарів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Медицина в Калуші
« Прочитано #159 : 29 Липня 2010, 10:13:35 »

Мабуть замалу суму залишив і вона вирішила, що не буде розмінюватись на такий дрібязок.  Хоча, чесно кажучи, за обласну лікарню нічого достеменно і не знаю, але точно знаю в Перинатальному центрі беруть від всіх підряд і то сотнями і тисячами.
Я тривалий час знаходилась в перинатальному центрі у Франківську з першою і другою дитиною. Останній раз 4 роки тому. Там, без сумніву, працюють професіонали. З якими тяжкими випадками вони там мають справу! В калуській лікарні такі пологи не мали б шансів на нормальний результат. До речі, я сама попала туди тільки тому, що моя дільнича гінеколог напряму сказала, що не відправить мене в калуський пологовий, бо там з моїм здоровям нема що робити. 
 Я дуже часто маю справу з лікарями і вже давно зробила висновок, що лікарі-професіонали, котрі добре знають свою роботу, не вимагають грошей. Вони тільки погоджуються на "віддяку" (вони теж люди!). Найбільші проблеми виникають з тими медпрацівниками, які сидять "на паперах" або нічого з себе не представляють в професійному плані. Їм ніхто добровільно не заплатить. Томи вони і вимагають грошей у будь-який спосіб. І це не "заручники системи". В тому ж перинатальному центрі працювала молоденька жінка-лікар. Красуня-лялечка, донька багатих батьків-лікарів. Чоловік її теж був при посаді в тому ж перинатальному, тому всі її примхи в центрі виконувались "на ура". Вона вела палату, де жінки лежали на підтримці і, відповідно,  призначала їм лікування. Жінки "з досвідом" відразу йшли до інших лікарів або медсестер на консультацію стосовно призначеного  лікування. Частину доводилось відміняти. Я сама була свідком, як вона призначила ліки вагітній 18-річній дівчині, яка мала проблеми з сердцем. Ці ліки при таких проблемах протипоказані, а для пацієнток зі здоровим сердцем одночасно призначаються кардіопротектори. Дівчині стало погано. Це було в неділю. Чергувала сама Красуня. Але ми покликали медсестру і показали ліки від яких стало погано дівчині. Медсестра сама відкапала її і просила нікому не розповідати про ЧП.
 Красуні, напевно, хотілось професійного росту, тому вона вмовила свого чоловіка призначити себе лікарем на УЗД. Результат її обстеження моя лікар "забракувала" відразу і попросила піти на УЗД до інших лікарів. Проте, платити Красуні доводилось за все. Вона просто не видавала необхідні документи без плати. Одного разу я була свідком, як двері в палату відкрились і наша Красуня з порогу запустила велику коробку цукерків в кут палати на ліжко ледь не поцілив у саму вагітну. "Я цукерки не їм!", - сказала вона і гримнула дверима. Зясувалось, що ця вагітна насмілилась замість такси (50грн.) за якусь довідку залишити коробку цукерків за 20грн.
 Ця Красуня- єдина погана згадка про перинатальний, бо більше ніхто ніяких грошей не вимагав, а весь персонал ставився дуже добре і уважно. Навіть чоловік Красуні.
Записаний