Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 335489 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ціта

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    21 Лютого 2024, 21:14:58

    Звідки: рубчака
Медицина в Калуші
« Прочитано #100 : 21 Лютого 2010, 23:00:23 »

 Цікава історія була в пологовому зі мною.  :happy:Дитяча лікарка була в перший і останній день перебування в пологовому, це ж саме і  медсестрами (дитячими).
Може це такий графік роботи у них для тих хто грошей не платить !:good
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #101 : 14 Березня 2010, 11:56:54 »

Така звістка не може не потішити
Калуш вже отримав медобладнання на 17 млн. гривень http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1298

та то були б ми не ми, якби в нас не було власних на то АЛЕ

з огляду на власний досвід спілкування з нашою медициною, хотілося б звернутися до керівників тих медичних установ, котрим надали то обладнання - постарайтеся таки знайти гідних спеціалістів на роботу з тим обладнанням. Бо, скільки в Калуші наразі працюючих УЗД апаратів? - а скільки спеціалістів - ОДИН? - котрого відомо навіть не прізвище, а просто ім"я - Вікторія. І де вона працює, чи якщо точніше - де вона переважно працює?
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Медицина в Калуші
« Прочитано #102 : 14 Березня 2010, 12:00:49 »

 У міській лікарні(пятачок). Заходиш через центральний вхід і направо по коридору до кінця.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #103 : 14 Березня 2010, 12:10:55 »

Medved, я тут не так про кількість УЗД апаратів, як про кількість спеціальстів, що вміють на тих апаратах працювати
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Медицина в Калуші
« Прочитано #104 : 14 Березня 2010, 12:25:26 »

Там Віка якраз і приймає. А про спеціалістів інших не знаю. Я ходжу до неї бо знаю особисто. Вона ще й на томографі працює на 4 поверсі. Я записався на чергу хребет обстежити. Тільки чекати довго... :(
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #105 : 14 Березня 2010, 12:27:59 »

Там Віка якраз і приймає. А про спеціалістів інших не знаю.
та якби вона не була кращим спеціалістом - то гадаю, про інших таки б знав і попри особисте знайомство, звертався б до інших  :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #106 : 15 Березня 2010, 21:37:33 »

можливо то блище до теми - Обережно грип?? - та напишу таки тут
У ЦРЛ запроваджено карантин через епідемію ГРЗ та ГРИПу - до лікарні не впускають відвідувачів хворих, увійти можна лише за направленням до лікаря - то такі правила, .... та

за плітками - є двоє померлих за останній тиждень від пневмонії: один хлоп, в котрого прооперована, видалена одна легеня (чи її частина) І другий, що приїхав з Чехії з запущеною формою пневмонії.

Дитина з пневмонією у реанімації, в якої виникла хвороба у з"язку з переохолодженням - то є достовірний факт.

1 - на дверях одного з центральних входів (бо центральний вхід, що з права та приймальний (з ліва з боку) - закрито) стоїть охоронець у медичній масці  :agressive та зодразу видно - що він потерпає, щонайменше від того ж ГРЗ  :patient - кашлає, пчихає, очі сльозяться - та й маска на ньому явно була задавнена  :=) (адже ту маску треба міняти що дві години). Він, наче, й мав би нікого не пропускати, крім тих, хто є за направленням до лікарів - та насправді в мене склалося враження, що він лише робив вигляд, що не пропускав - а, насправді, то утворював чергу з тих, кому необхідно було потрапити до лікарні (як за направленням, так і відвідувачів хворих) просто треба було чекати - комусь 10 хв, а комусь і до години - допоки той охоронець "змилоститься" вас пропустити.  :fool

2 - з заднього входу до лікарні можна було потрапити без будь яких на то перешкод.  :pardon
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #107 : 15 Березня 2010, 23:17:07 »

за плітками - є двоє померлих за останній тиждень від пневмонії: один хлоп, в котрого прооперована, видалена одна легеня (чи її частина) І другий, що приїхав з Чехії з запущеною формою пневмонії.
Такі плітки я теж нині чула  :( Поки що медики не дуже охочі говорити на цю тему.
2 - з заднього входу до лікарні можна було потрапити без будь яких на то перешкод.
 Я була сьогодні в ЦРЛ десь близько десятої.Правда я заходила з боку адміністрації .Хоча двері і були зачинені,мене пустили без проблем.А от вийти я не могла  :=) :D Спершу я мусіла скинути верхній одяг,аби не було лишніх  :=),а потім просилася :),щоб мене випустили звідтам.Усі двері лікарні було зачинено.Коли виходила,чула,як якийсь бідолаха просився:"Ну пустіт мене в роддом,я вас дуже прошу" :D Завтра знову буду в ЦРЛ,може когось і розкручу на розмову,щодо тих пліток ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Медицина в Калуші
« Прочитано #108 : 16 Березня 2010, 11:22:27 »

Калуш вже отримав медобладнання на 17 млн. гривень
Все це дуже добре, що Калуш буде оснащеним в медичному плані на всі 100. Ще би парочку сучасних реанімобілів для Станції швидкоїх та невідкладної медичної допомоги, ото було б добре. Хоча для наших доріг нічого кращого за дубові УАЗи ще ніц не придумали. :pardon
Записаний

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Медицина в Калуші
« Прочитано #109 : 16 Березня 2010, 12:51:37 »

Те що нове обладнання виділили -це безперечно добре.Але згадайте хто з основної маси Калушан може безкоштовно на ньому перевіритись.Ще парочка лікарів будуть продовжувати набивати собі кишеню :(.Добре б було ще й спеціалістів до тих "агрегатів".А то добра половина лікарів навіть не можуть поставити правильний діагноз(що є основою лікування).Хоча є і толкові...Те що швидка без нормальних машин з обладнанням-це жах.Нажаль не скоро нам  калушанам,побачити  швидку навіть  такого рівня як в найбіднішій державі Євросоюзу.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #110 : 16 Березня 2010, 21:12:10 »

 Побувавши сьогодні в ЦРЛ,я з вашого дозволу викладу те,про що мені розповіли наші медики,щодо отриманого обладнання.
 На даний час ,лише в ЦРЛ (лікарня,що в Підгірках.Прошу не плутати із поліклініками і санстанцією),знаходиться таке обладнання:

 АВТОКЛАВ.Цей хитрий апарат, на хлопський розум, звучить, як апарат холодної стерилізації.Що він робить? Завдяки йому,можна стерилізувати медичні інструменти.А саме : ендоскопічні,оптоволокно (інструменти для малоінвазивних втручань ,або лапароскоп),інструментарії  нейрохірургії .Не можна в ньому стерилізувати інструменти,які містять в собі каучук, льон, папір.Температурний режим- 35-40 градусів.Тривалість -40 хв.Автоклав,сам повідомить чоловічим голосом,про завершення стерилізації.А ще -інструменти відповідно залишаються холодними, що значно покращує роботу лікарів, які уже не чекають, поки той чи інший інструмент охолоне.Є два методи обробки: індикаторний і біологічний.До останнього відносяться ті інструменти,які рідко застосовуються.Стерилізаційне обладнання, зберігається  30 днів від дня стерилізації в оперблоці, або у відповідному приміщенні.Один флакон стерилізаційної рідини, коштує 300 євро.В Україні загалом, 8 автоклавів.

 Другий хитрий апарат,який знаходиться у ЦРЛ,це - АНАЛІЗАТОР .Що робить він? Те що й лаборант,але автоматично.Здійснює лабораторні дослідження- біохімічні, імуноферментні.Імуноферменти, це гормони,завдяки яким аналізатор визначить безпліддя,захворюваність щитовидки,онкозахворювання,інфекції-ВІЛ,гепатит та інші.Аналізи виконуються автоматично,адже уся система комп"ютеризована.Завдяки цьому,йде менший розхід реактивних витрат.

 Також ЦРЛ дісталися два мікроскопи,японського виробництва.Я навіть мала можливість побачити в цей мікроскоп мокротиння  :=),всеодно, що дивилася в калейдоскоп :)

 Далі ,підгорецькі медики отримали операційний мікроскоп.Його можуть використовувати і нейрохірурги, і окулісти і навіть травматологи.Це апарат нового покоління-більш сучасніший і вдосконаліший.Їх налічується в Україні не більше п"яти.Під час наших відвідин,якраз готували до операції видалення грижі диска, 49-ти річного чоловіка.

  Також,операційний блок розбагатів на операційні лампи,операційний стіл  і лапароскоп для малоінвазивної терапії ( хто не знає що то є,то простіше цей апарат використовують під час   хірургічного втручання спрощеним методом- через три маленькі надрізи в області пупка і тазу,вводиться ендоскоп,через який лікар спостерігає весь операційний процес на екрані лапароскопа).

 Окрім вищенаведеного,ЦРЛ розбагатіла і на сучасний апарат УЗД.Завдяки йому,проводиться детальне обстеження органів черевної порожнини, органів малого тазу чоловіків і жінок, молочних залоз, щитовидки, судин голови, рук, ніг, а також обстеження серця.

 Ну і останнє,з чим нас ознайомили, це нове обладнання пологового будинку.Кювез- інкубатор для новонароджених.Він багатофункціональний- контролює вагу немовляти, температуру, серцебиття.І пристосований одразу для вводу ліків  внутрівенно.Також пологовому дісталося ліжко-трансформер для пологів.Повірте мами,що це вже не ті гестапівські крісла  :=),які знаходилися в старому пологовому.

  Наразі,це всі апарати, які залишилися для ЦРЛ. Про решту отриманого обладнання не пишу,бо його не бачила і інформацією детально не володію.

 Будьте здорові!!!  :) :bouquet:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #111 : 18 Березня 2010, 22:36:26 »

є двоє померлих за останній тиждень від пневмонії

 Це уже не плітки.Це правда.Але: це не була вірусна пневмонія!!!! Бактеріальна-тобто запущена до такого стану. :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #112 : 12 Квітня 2010, 23:11:07 »

Про безоплатну медицину
http://zahidonline.com/news/article/pro_bezoplatnu_medicinu/

дуже хороша, потрібна й корисна стаття  :good
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #113 : 14 Квітня 2010, 13:33:21 »

Про наш "безплатний" роддом.  :=)
Я так розумію калуські лікарі вважають його приватним.  :fool

Кесарів розтин від 3-4 і до 7 тис.грн.  :o Певно ціна залежить від популярності лікаря.  :unknow

Роди від 400 -  1300 і далі ... ;) - по домовленості (це коли наперед домовляєшся з певним лікарем)

Акушерки 150грн,  дитячий лікар + медсестра теж 150грн.

Якщо ти не домовлявся, то лікар приходить після родів, і нагадує породіллі що треба віддячити.  :=) (тут можна обійтись дешевше, одна новоявлена мамочка залишила 200грн  :P).

Всі дані зібрані за минулий тиждень-два з перших уст породіль-подруг (так вдалий місяць на новонароджених  8) )

Отака в нас "безплатна" медицина. Слухати таке неприємно і чудно.  :evil :hot :butcher :censore :ganba :stop:  :'-( :ignor:help  :'( :'-( 
 ( і то певно не весь спектр емоцій який виникає при такій інформації)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #114 : 14 Квітня 2010, 22:30:27 »

Лалія, те що ти пишеш про такі випадки тут на форумі (хоча назвати оте випадками - то є дуже невірно, бо то не є випадками, а закономірністю) - то є дуже добре.
ТА
в мене питання до твоїх подруг та інших породіль - чи телефонували вони за номером вказаним на об"явах?
чи може вони не знали про те, що є такий номер?
чи писали та РЕЄСТРУВАЛИ вони скарги на ім"я, щонайменш, головного лікаря?
чи вказували на такі факти у анкетах, що їм були роздані при виписці?

Я знаю, що тема породіль - то най складніша з тем, котрі стосуються вимагань окремої оплати лікаря та зловживань отих лікарів по відношенню до породіль. Адже ніхто не стане реально ризикувати собою та дитиною. Та тим не менш цю проблему необхідно вирішувати. Бо ігнорувати таке - не можна, А заборонити породіллям наперед домовлятися із певним лікарем - теж неможна. Тому я вбачаю тут лише варіант вригулювання цього питання. Яким чином? А хоча б тим, що змусити лікарів сплачувати податки та аренду устаткування. Чим не варіант?
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #115 : 14 Квітня 2010, 23:04:06 »

Ні нікуди не звертались і не звернуться.

Як тобі пояснити, - то не той стан коли є бажання щось комусь доказувати.

Коли лікар (ще й при посаді) кілька раз нагадує, щоб їй подякували (при тому, що з нею наперед не домовлялись) вона просто була на чергуванні і виконувала свою роботу, то очевидно вона впевнена в своїй безнаказанності.

Не думаю що головний лікар сидить в "рожевих окулярах" і не знає що діється.  ;)

Одне домовлятись наперед (всерівно ціни надто великі) а інше коли вимагають "подякувати" на пустому місці.

Справа в тому, що беручи чималі гроші, лікарі не надто сумлінно виконують свої обов"язки. Відчула це на власному досвіді.

В Івано-Франківську такого немає, там і лікарі уважніші і ціни нижчі. І нема  прямого вимагання.

Ну період у мене такий   :unknow - багато подруг стали щасливими матусями  8), тому останні новини з "фронту".






Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #116 : 14 Квітня 2010, 23:17:52 »

Лалія, так і гострота проблеми полягає в тому, що
то не той стан коли є бажання щось комусь доказувати.
та , нажаль, обговорення у дворі з калясочками чи навіть тут на форумі - це не більше ніж плітки
для вирішення проблеми потрібні - необхідні конкретні зареєстровані заяви

Не думаю що головний лікар сидить в "рожевих окулярах" і не знає що діється.
більше того - я вважаю, що він має з того відсоток
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #117 : 14 Квітня 2010, 23:24:47 »

Я розумію, що треба діяти.
Та чомусь в нас так навколо в медицині.   :(
Лікарі впевнені в своїй безкарності. Ви чули в нас позови проти лікарів? Чи про те, що когось з них засудили за халатне відношення? Всі покривають один одного в медицині. І коли треба мед карту перепишуть.  ;) Щоб все пасувало.

"Риба гниє від голови".
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #118 : 14 Квітня 2010, 23:29:25 »

моя знайома народжувала під час того шуму після відвіден Насалика ЦРЛ
вона наперед домовлялася з лікарем бо була стурбована нещодавно перенесеною хворобою,лікар приїхав до неї приймати пологи не зважаючи на глибоку ніч. Вона жодних претензій до лікаря немає - все робила за його вказівками - народила без жодного розриву. Заплатила 1200 гривень лікарю й по 100 гривень акушерці, дитячому лікарю та медсестрі.
У анкеті невказала жодної копійки, що були нею оплачені. Тобто у даному випадку жодного вимагання не було - все за погодженням сторін.
Та по суті - той лікар мав би сплатити щонайменше податок на прибуток + аренда устаткування.
Відповідь від: 14 Квітня 2010, 23:27:17
І коли треба мед карту перепишуть.
ооооооооооооо, це я знаю з власного досвіду
та з іншого боку й самі лікарі ніяк не захищені від власних лікарських помилок - то надто довга та сумна бесіда.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #119 : 14 Квітня 2010, 23:57:30 »

Кесарів розтин від 3-4 і до 7 тис.грн.   Певно ціна залежить від популярності лікаря.
 Певно ціна залежить від довжини розтину  :=),положення-горизонтального чи вертикального  :=),глибини,ширини  :=)  :) товщини ниток,їх якості  :) Ага ! А може від маси тіла немовляти,чи породіллі? :=)
 Це справді капець.Я може наївна-але всеодно мені мало віриться в ТАКІ  :o суми.І якщо на то пішло,то жінка,яка домовлялася із лікарем,не повинна розголошувати ці речі.Це її особиста справа.Віддячити чи ні.А та,яка не домовлялася,і народила без ускладнень,то думаю,що може і не платити.Що,не випишуть? Вважаю,що породіллі самі наслухаються таких речей,а потім ходять і пхають всім по кишенях,після чого плачуть,що лікарі вимагали.Не знаю  :unknow Я теж таке чула,навіть знаю,у кого найбільша такса  :( Але,щоб такі тарифи були-ну це вже  :censore Моя племінниця народжувала минулого року.Ні копійки!!!!!!! Нікому!!!!!! Правда були ускладнення з дитиною,то на третій день швидка повезла до дитячої лікарні у обласний центр.Може лікарі пожаліли маму і немовля? Зжалилися над слабими? :unknow Чи може побачили біля них  "знакомую морду ліца"(це я про себе),і трохи передумали натякати на гонорар ? :unknow
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...