Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 28 днів

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 337533 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

OrK

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 61
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2016, 14:16:06

    Звідки: Кепське
Медицина в Калуші
« Прочитано #620 : 21 Липня 2015, 09:01:58 »

це схоже як з головою РДА -  взяла на роботу водія , коли той начудив... про її відповідальність усі мовчать.. як і в лікарні як якийсь з "лікарів"(за могоричі) начудить - наколи не відповідає головний лікар... а створюють комісію.... і про все забувають....

От вам і безкоштовна медицина... за наші кошти... Маю на увазі те що якщо хочеш відремонтувати авто то шукаєш доброго майстра а не де дешевше...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:18:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #621 : 21 Липня 2015, 09:17:56 »

Лікарі то взагалі КАСТА! Вони непомильні і неосудні.
Можна бути повним "дубом" і все одно заробляти нехилі бабки.

А коли дивлюся, на цілі сім'ї, де і чоловік і жінка і діти - всі лікарі, і бачу як вони "бідують" при ЗП в 2000 грн. то просто ППЦ!

Я не кровожерливий і не заздрісний. Якщо лікар справді "від Бога" то він чи так, чи по-нормальному, бідний би точно не був, але ж там добрих 70%  профнепридатних!

Ще при союзі, одна з набільш затребуваних книжок - була Медична енциклопедія. Чого?
Бо люди хоч якось пробували викручуватися самі.
Що можна сказати, коли я особисто возив бабцю до ПРОФЕСОРА на консультацію, (у неї по тілу вискакували гульки і сильно свербіли), бо вже перепробували і купу Калуських "лікарів" і купу ліків і нічого не допомагало.
Знаєте, який він написав діагноз?
- Свербіж...

я просто ... ну ви зрозуміли.

А про людей після 60 наші лікарі просто кажуть - "діагноз бабуся, або дідусь". Всьо! То не лікується!
Не тратьте куме сили! ЦИТАТА: "Забирайте діда до дому, бо як тут помре, то ми його будем мусіли порізати..." - зав відділенням нейрохірургії. Нині я розумію, що в тій ситуації він справді не міг допомогти, але почути таке родичам  :o  :facepalm:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Медицина в Калуші
« Прочитано #622 : 21 Липня 2015, 17:34:18 »

то не тільки калуські медики таким страждають
у франківській обласній лікарні бабусі зробили операцію і не сказали нам, що там рак був, останні дні йшли - то нам сказали дієту строгу тримати - а для чого, як то не було кому вже жити...а бабуся так просила смачненького - ікру дуже хотіла, мріяла прямо останній тиждень життя, а ми їй перетерту бурду давали - та сказали би прямо - що то нема кому жити вже, можете давати, що просить, востаннє...
а нам казали - щоб шлунок запустився, треба поступово харчуватись - кашками, супчиками несоленими - ну нащо то вже вмираючій людині
заплутано написала, але то інакше цензурно не виходить
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:18:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #623 : 21 Липня 2015, 17:54:34 »

Ну, не скажи.
Мені б такий варіант "брехня для заспокоєння" кращим виглядає, ніж коли ти сидиш коло неї на ліжку, а тобі кажуть так, як я написав.
Дивно звідки Ти знаєш про то, що там був рак, якщо вони не сказали?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Медицина в Калуші
« Прочитано #624 : 21 Липня 2015, 18:25:48 »

брехати для заспокоєння можна самому хворому, і то не кожному. Але не родичам  :!!
а знаю з виписки і коли прийняли рішення забирати бабусю додому, бо в лікарні їй легше не ставало і трималася вона на самих крапельницях - то лікар аж тоді сказав батькам - та можете забирати, бо там саркома... ппц, а раніше не міг сказати - і він і не збирався казати - бо якраз уже був одягнений в пальто і йшов додому - батьки його перехопили на порозі кабінету
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Медицина в Калуші
« Прочитано #625 : 21 Липня 2015, 21:08:38 »

то не тільки калуські медики таким страждають
у франківській обласній лікарні бабусі зробили операцію і не сказали нам, що там рак був, останні дні йшли - то нам сказали дієту строгу тримати - а для чого, як то не було кому вже жити...а бабуся так просила смачненького - ікру дуже хотіла, мріяла прямо останній тиждень життя, а ми їй перетерту бурду давали - та сказали би прямо - що то нема кому жити вже, можете давати, що просить, востаннє...
а нам казали - щоб шлунок запустився, треба поступово харчуватись - кашками, супчиками несоленими - ну нащо то вже вмираючій людині
заплутано написала, але то інакше цензурно не виходить

ха ха . та що ви кажете ? А потім самі же напевне тих лікарів і засудите . Все правильно лікарі кажуть . В іншому випадку навіщо вони робили ту операцію ?
« Останнє редагування: 21 Липня 2015, 21:16:40 від ББА »
Записаний

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Медицина в Калуші
« Прочитано #626 : 22 Липня 2015, 02:26:17 »

пояснюю на пальцях
якщо зробили операцію на шлунок, вона пройшла добре, людина має 99% шансів на одужання - ясно, що потрібно притримуватись дієти і т.д., щоб одужати.
але якщо людину розрізали, побачили пухлину, взяли аналіз і побачили результат - саркома, яка має смертність вище 95% - нах... мордувати людину тими дієтами - та скажіть родичам, яка ситуація і вже хай самі вирішують, що робити

нам ніхто нічого не сказав, що там така погана картина була - сказали, що все вирізали, все почистили, а тепер, щоб бабуся швидше одужала, треба дієту і годування через крапельницю - ну от для чого мордувати людину, якій жити пару днів лишилось?
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 14:13:10

Медицина в Калуші
« Прочитано #627 : 22 Липня 2015, 12:05:42 »

Ну то все щось попахує злочином тоді...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:18:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #628 : 22 Липня 2015, 12:11:36 »

Ну так.
Бо якщо "все ок" то давайте гроші ;)

А якщо все було на марне, то вже ніби і нема як заробити  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Медицина в Калуші
« Прочитано #629 : 22 Липня 2015, 15:36:56 »

Не буду сперечатись , так як не знаю всю правду . Припустимо , що все так і було . Але тоді виникає питання - чому не робити ТУ ЩО ТРЕБА операцію ? Тобто просто порізали і зарізали людину ? І потім вигнали додому , щоб там помирала і не портила статистику лікарні ? Напевне я дійсно занадто довго прожив за бугром , щоб уже всього не розуміти
 Крім того , офіційно навіть тут не будуть говорити , що ви помрете за тиждень . Це може бути сказано "на вухо" найближчому родичу .

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Медицина в Калуші
« Прочитано #630 : 22 Липня 2015, 15:46:24 »

я щось не зрозуміла ваше питання)))
але нам операцію казали робити обов'язково, так як пухлини не було видно ні на яких дослідженнях, які робили в підгірках і потім ще раз в франківську
думали, що там "прободна язва", і операція в такому випадку єдиний варіант, інакше голодна смерть. це все ясно, з цим погоджуюсь
доглядали там і лікарі і медсестрички добре, гарно відносились, бігали до неї дуже часто - але гроші не брали - лише наркозист взяв
гроші батьки намагались давати неодноразово - після операції лікар казав - встане на ноги, тоді віддячите, як захочете.
але, тепер так аналізуємо, як вони узнали, що пухлина була злоякісна, то тоді і перестали заходити в палату, втратили інтерес - бо видно не змогли б взяти гроші з помираючого. але і так само втратили інтерес до роз'яснення ситуації родичам - зато не забували прописувати крапельниці - білок - по 1500 пачка на день :o тиждень такого лікування, і батьки забрали додому, бо краще не ставало, навпаки, з'явились галюцинації - це так страшно - бабця бачила свою мачуху і тітку, говорила з ними, рвалась за ними іти :( тоді батьки прийняли рішення забрати додому
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Медицина в Калуші
« Прочитано #631 : 22 Липня 2015, 17:16:06 »

Я хочу сказати , що не розумію дію лікарів . Краще сказати  , що я взагалі далекий від медицини , але з того , що я бачу в льондоні - то людей тут все таки лікують як і повинно , і навіть якщо вам залишиться жити пару днів АЛЕ ЛІКАР  В ЦЬОМУ НЕВПЕВНЕНИЙ то ніякі умови не зможуть лікаря заставити давати вам іншу їжу , ніж та , яка повинна бути згідно лікування . Поки є можливість тоді вас і будуть лікувати . Звідки така впевненість , що лікарі Калуша уже знали , що бабка помре ?

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Медицина в Калуші
« Прочитано #632 : 23 Липня 2015, 01:58:56 »

Цитувати (вибране)
Звідки така впевненість , що лікарі Калуша уже знали , що бабка помре ?

так вони так казали прямим текстом - без операції помре, тому відправляємо вас в франківськ, бо в калуші ми такоїх операції ще не робили - там дуже складний випадок був - не хочу навіть описувати
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Медицина в Калуші
« Прочитано #633 : 23 Липня 2015, 10:39:06 »

без операції помре ЦЕ НЕ ТЕ САМЕ , що сказати "залишилось десь три дні в любому випадку" , як це наприклад трапилось з моїм вуйком . Ви і від простого апендициту помрете , якщо не зробите операцію . Тому можливо не варто в даному випадку все на лікарів валити .

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Медицина в Калуші
« Прочитано #634 : 23 Липня 2015, 15:07:07 »

Цікаве відео для бажаючих пожити в раші

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=quKgbYSt0ZA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=quKgbYSt0ZA</a>

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Медицина в Калуші
« Прочитано #635 : 31 Жовтня 2015, 13:47:21 »

Дівчата, хто має відгуки про Марилю Овчар Матковську - вона і узд робить і лікар в гінекології в підгірках?
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:18:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #636 : 31 Жовтня 2015, 13:51:29 »

Я маю відгук. (хоч я і не
Цитувати (вибране)
Дівчата
Нічо так.
Все залежить від того, що ви хочете і з ким порівнювати.
Якщо з тим м'ясником з жіночої консультації (УЗД) - то вона взагалі як небо і земля.
 :=)

Свого лікаря потрібно знайти. То як з усім. То, що одному добре - іншому категорично не підходить.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Медицина в Калуші
« Прочитано #637 : 31 Жовтня 2015, 13:55:08 »

нічо так- як уздистка чи як лікар? бо вона і операції робить разом з Заріцьким, але щось я не знаю, чи варто до неї йти лікуватись?
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:18:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #638 : 31 Жовтня 2015, 13:58:57 »

Як УЗДист.
Решта залежить від специфіки випадку.
То не зварник чи кухар. Тут на жаль одні лікарі по одному більше специ - інші по іншому.
Лікуватися - одне. Оперуватися - інше.
Лікуватися перед і після операції - ще інше.

Однозначно вона, як лікар категорії 30+ апріорі краща за лікаря 60+  :=) та й мабуть від 25+ теж переважно  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:18:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #639 : 31 Жовтня 2015, 14:01:01 »

І ще.
Життя показує, що у приватній хорошій клініці іноді лікування може вийти дешевшим, швидшим і простішим  ніж наша безкоштовна медицина.  ;)
Правда знов таки не завжди.  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.