Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Автор Тема: Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)  (Прочитано 403558 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #140 : 23 Квітня 2010, 23:32:37 »

от організувати так що б по менше смітили і закріпити ці навики у головах наших громадян це ціла наука і певно не одного дня справа.
 :drink

Золоті слова!!!
Звісно легше зробити суботник аніж мордуватися з наведенням порядку у головах.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #141 : 23 Квітня 2010, 23:44:28 »

от організувати так що б по менше смітили і закріпити ці навики у головах наших громадян це ціла наука і певно не одного дня справа.
 :drink

Золоті слова!!!
Звісно легше зробити суботник аніж мордуватися з наведенням порядку у головах.

Тричі зробити суботник
Завтра на громадських засадах іду чистити річку
Пляшки мені
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Halina

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    23 Липня 2020, 21:05:35

    Звідки: Коновалця
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #142 : 12 Травня 2010, 21:15:01 »

Вітаю всіх кому не байдуже наше місто. Можу сказати тілки одне що стан нашого міста залежить тілки від нас. На даний час я не живу в Калуші але в минулому році відвідала рідне місто і те що побачила було дла мене шоком. смітники біля домів переповнені і все висипається, в сквериках у вечері як на смітнику( а все тому що тама не має жодного смітника)... Була 2 місяці і  вирішила зробити щось для свого міста  і вдалося мені випросити щоб поставили смітник в скверику біля мого дому( де повинно бути принаймні 3 шт.). Як поставили смітник то я була задоволена собою бо вдалося мені зробити щось дла свого міста хотяж це майже нічого але завжди то крок наперед. наші люди дбають тілки про своє якби кожен зробив щось навіть так не велике, як попросити про смітник десь де він потрібний наше місто виглядало б краще. Також, на мою думку, потрібний нам все таки батіг бо без нього ані руш. Приклад, недалекий комунізм вулиці чисті, смітники вивезені і все як треба. Я знаю, що приклад трохи поганий але правдивий. Як ми самі не подбаємо про своє місто то воно перетвориться  на один великий смітник в якому будуть жити наші діти якщо всі не повимираємо від різних захворювань через те сміття. Вибачте за помилки бо живу за границею і трохи вийшла з вправи писання. І закликаю всіх дбаймо про своє місто щоб дійсно було європейскім бо поки що то тілки європейскій смітник.javascript:void(0);
Записаний

ABCDEF

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    27 Жовтня 2011, 02:36:58

    Звідки: Івано Франківськ
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #143 : 02 Серпня 2010, 22:36:10 »

простіше не гадити, погоджуюсь. але, як бачимо, простий шлях не для нас.
 тому, які пропозиції? припрошувати щоб не гадили, чи займатись рукоприкладством? чи ще краще плакатись, "ой, які ми погані..."

 Німця ам треба з автоматом який би наводив порядок так як це робили в довоєнні часи. Тоді дивлячись на інших може був би страх тільки так можна наш народ перевиховувати.!!!
Записаний
Чесному народу -вільне життя !!!!   ХАБАРНИКАМ ТА ЇМ ПОДІБНИХ - ТЮРМИ !!!!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #144 : 03 Серпня 2010, 07:19:53 »

Німця ам треба з автоматом який би наводив порядок так як це робили в довоєнні часи. Тоді дивлячись на інших може був би страх тільки так можна наш народ перевиховувати.!!!
рабська психологія.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #145 : 03 Серпня 2010, 07:31:44 »

рабська психологія.
А що з того, як нормальна не допомагає  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #146 : 03 Серпня 2010, 09:27:47 »

А що з того, як нормальна не допомагає
навідь уявляю ту людину яка пхає сміття десь в кущі і озирається чи нема десь рядом німця з автоматом :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:42:38

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #147 : 03 Серпня 2010, 10:02:17 »

Та звісно і такі були б. Німец0 би мусів роботу мати  :=)
Просто старі люди згадують, як у поїздах під час війни не було "зайців".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #148 : 03 Серпня 2010, 14:18:20 »

рабська психологія.
Так це ж правда - в українців і справді рабський менталітет складений століттями, ми завжди були під кимось насильно чи хотіли до когось приєднатись самі. Звідси і поведінка - без страху чи жалості нічого не робиться. Жаліти своє місто ділами мало хто хоче. А от страх, на жаль, єдине, що могло б зараз швидко допомогти. Згідна з Юрком. Бо, скільки ти сам не прибирай за собою, а деколи і за іншими. Ті інші, або "не помічають", або думають, що так і має бути, щоб дбали не вони.
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #149 : 12 Листопада 2010, 03:44:05 »

дане моє повідомлення деякі напевне сприймуть як " наїзд " на росію чи просто з'їзд з теми але ось тільки що побачив назвичайні фото міста саратова ( росія ) і думаю що все таки ситуація у калуші все таки не дуже погана .
http://www.ldpr-saratov.ru/press/photo/index.php?ELEMENT_ID=271
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #150 : 12 Листопада 2010, 04:22:18 »

Німця ам треба з автоматом який би наводив порядок так як це робили в довоєнні часи. Тоді дивлячись на інших може був би страх тільки так можна наш народ перевиховувати.!!!
Неправда. Є ще й зараз немало людей, які дотримуються елементарних норм поведінки в суспільстві, і що буде дивно декому, до їхнього виховання не були залучнеі ні німці з автоматами, ні москалі з кулеметами.
Звичайні до певної міри порядні батьки, яким ПРОСТО СТАЛО РОЗУМУ навчити своїх дітей поважати себе і не жити в бруді та смітті.
Єдине, чого я ніяк не можу зрозуміти, це питання: хіба так важко звикнути прибирати за собою? Або просто дотримуватись певних правил?

Вийшли якось з друзями на пікнік.
Чоловік з 10-ть.
Всіх давно знаю, всі НОРМАЛЬНІ.
...
Після того, як все закінчилося, речі упаковані, капці взуті... НІХТО не кинувся прибрати за собою місце.
У мене шось в середині перевернулося: ЦИМ НОРМАЛЬНИМ ЛЮДЯМ ВСЕ ПОФІГ!
Почав збирати сам.
Питають: і куди то все дінеш? Вогонь вже загасили.
Я зібрав це все в пластіковий мішок і так ніс цілу годину, поки в місті не попався смітник.
Всі сміялися.
Не знаю, чого сміялися вони, я - щоб не заплакти  :unknow :D

До речі, ще про пофігізм та байдужість.
Я думав, що молодь вже повністю в неадекваті з цього питання.
Я помилявся. Виявилося, якщо бачиш, як малятко (років до 14-ти) кинуло папірчик попри смітник, і ПОПРОСИТИ його зробити це нормально (зараз тримайтеся) половину (це десь 50%) спокійно виправлять ситуацію. Деколи, навіть без зайвих слів.
Решту, тупо "вмикають дебіла" і роблять вигляд, що тебе не існує. Для таких суб'єктів у мене не має часу. Доля приготує їм "сюльприз" і без мене.
Але саме наша байдужість та страх (можуть же і "наваляти" теперішні дітки) роблять з нас і з наших дітей уродів.
Відповідь від: 12 Листопада 2010, 04:13:24
дане моє повідомлення деякі напевне сприймуть як " наїзд " на росію чи просто з'їзд з теми але ось тільки що побачив назвичайні фото міста саратова ( росія ) і думаю що все таки ситуація у калуші все таки не дуже погана .
Як би в нас падало стільки снігу, я думаю ми б нічим не відрізнялися.
Не знаю, як у Калуші, а в нашому місті, коли починає танути сніг, я вже не раз думав над такою ідеєю:

Носили ж колись люди галоші. І нормально було.

Тут більше фоток.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #151 : 10 Березня 2011, 19:25:15 »

  Шановні форумці, давайте ділитися інформацією про надання недоброякісних послуг конкретними місцевими фірмами, продаж неякісного товару і т.д.
  Для запобігання зловживань, що проявляються у вигляді навмисних наклепів чи подання завідомо неправдивої інформації, при створенні повідомлень у цьому розділі форуму, обов'язково потрібно вказувати конкретні обставини і факти, що мали місце у описаних подіях.
 Будь Яке Негативне Твердження Повинне Опиратись Лише На Факти.
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 09:13:05 від syddia »
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:41:56

    Звідки: korotka
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #152 : 10 Березня 2011, 19:44:22 »

Ух  тут буде весело, :dopovidя сам  як уточню атрибути і назви дам пару,Продавці вікон і дверей до скороі зустрічі :=)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #153 : 10 Березня 2011, 20:26:40 »

Пару місяців тому замовили кухонні меблі в "Сахарі",що на 1 поверсі при вході,їхня точка також в "Прометеї" на 2 поверсі.Перше розчарування було через ціну,дівчина-консультант розказувала одне,як прийшли поміряли стало на 40% дорожче,ніж розраховували.Ну ,вже,змирилися.Завдаток сказали дати 30% від вартості,у нашому випадку 3000 грн.Коли спиталася за квитанцію,дуже здивувалися,мол,по 20 тисяч дають і не вимагають квитанції.Ну гроші взяли ,квитанцію пообітцяли в кінці тижня.Так як ми хотіли ,щоб у нас нова кухня була до Нового року,то вже й сильно не опиралися.Як прийшли то квитанції не було,консультантка перезвонила своїм шефам,і при мені виписала накладну без підпису підприємця,без штампу,мотивуючи,що штамп виготовляється,тобто з тим папірцем можна тільки   в "одне"  місце сходити.Ну,правда,дізналася,хто підприємець - Куций Ю.І.
Плюсом в цьому всьому було встановлення меблів ,все підійшло,все зістикувалось,хоча це так і має бути ,що обійшлося 450 грн.Ще один ньюанс,при замовленні наполягли ,щоб у них замовити витяжку,бо зразу її встроять,а так неясно який розмір треба робити.Я ж жінка,у тих всіх речах не дуже тямлю,то й замовила,бо ще й так розхвалювали,що з німців привозять їм,дуже якісна.Насправді "німецькою" витяжкою стала "Ventolux",луцької збірки,яка коштує близько 680 грн,мені обійшлося в 1000 грн.Непогано?Черговим  сюрпризом стала якість ДСП.За два дні ,що накапав конденсат під мийкою,пів плити вздулося,і бачу в деяких місцях,що вода і не попадала ,починає відклеюватися стрічка.За гарантію і мови не було,коли спитала.Вважаю,що за такі гроші можна було і якісне зробити.Кухня невеличка - низ 1.5 на 1 метр,верх 1.5 на 2.7 м. З одного боку сама винна ,що поспішила і не зважила,але рахую ,що мене ошукали.Як платити такі гроші,а для мене це великі гроші,то вже хоча б за якіть.Будьте розсудливі,робіть висновки.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:41:56

    Звідки: korotka
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #154 : 10 Березня 2011, 20:54:44 »

.Як платити такі гроші,а для мене це великі гроші,то вже хоча б за якіть.Будьте розсудливі,робіть висновки.
Співчуваю,це у сахарі зразу на вході дівчини чорна така сидить?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #155 : 10 Березня 2011, 21:00:46 »

 
це у сахарі зразу на вході дівчини чорна така сидить?
Так,вона,сидить і казочки розказує,бо правди там мало.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #156 : 10 Березня 2011, 21:09:11 »

Так,вона,сидить і казочки розказує,бо правди там мало
але файна вона :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #157 : 10 Березня 2011, 21:11:03 »

Лице фірми
Записаний

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #158 : 10 Березня 2011, 21:19:01 »

Теж замовляв меблі в сахарі. Дві шафи купе, прихожу і комп'ютерний стіл. Все сподобалось, зроблено якісно і ціна нормальна. Тому що перш ніж замовити питався скільки буде коштувати та річ, говорив приблизно розміри і що то має бути. На одній шафі ціна навіть вийшла нижчою.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:07:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #159 : 10 Березня 2011, 21:40:14 »

кухні у нас всюди халтурять. нема нормальних матеріалів. тобто може вони і є, але використовують стандартну дсп, яка дуже сумнівної якості. В звичайних приміщеннях вона нормально служить. а в кухні, де постійно попадає вода, плита здувається практично зразу. то не радянські плити, які і врізати проблеми.

взагалі, кухня - звичайний конструктор. І якщо руки ростуть з правильного місця, то скласти не є проблема. В інеті є програми для обрахунку коробок і розкрою. МДФ дверки можна купити готові в Епіцентрі в Франику, а коробки порізати у нас в Калуші з дсп. Вийде майже в два рази дешевше.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)