Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 21 день

Автор Тема: Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)  (Прочитано 404904 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #180 : 11 Березня 2011, 19:34:18 »

підходить офіціант і видає рахунок - 200 грн,  можна було заплатити й йти почухавшись
а ми сторгувались з ним на 28 грн

Так і кажи, що поїв в "Жидівській Кнайпі", в цему торзі і весь "прікол"
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #181 : 11 Березня 2011, 22:51:16 »

Тема добра, як то кажуть на часі. :good
АЛЕ

Автору посту, котрий виставляє таку інфу треба бути готовим до того, щоб захищатися документами, доказами чи свідками, бо ЗУ "Про інформацію" і ЦКУ ніхто не відміняв... А ще краще робити аудіо-, відео- і фотозйомку, - в таких випадках наглюки або стають лагіднішими або надають відкрито вам додаткову доказову базу. І те і інше - вже непогано.

При покупці будь-чого треба питання докладно вивчати... те стосується і кромки на плиті та щільності самого матеріалу і ущільнювачів у євровікнах, котрі щороку мають підлягати заміні... і багато що такого.
Ясна річ, що бути у всьому всезнайкою важко... Тому принаймні документи, накладні, товарні чеки, договори і ін. треба мати. Службу захисту прав споживачів також ще ніхто не відміняв, мені до речі завжди йшли назустріч на мирову... замінювали, ремонтували і тд.

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #182 : 11 Березня 2011, 23:12:45 »

Де у нас є служба захисту споживачів?Це ви про того дядька,який щоп"ятниці має приїжджати  Франківська на прийом ,але  коли з"являється, хіба то нікому невідомо,і взагалі чи колись з"являвся.
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #183 : 12 Березня 2011, 05:04:00 »

шарашкіна контора "рога і копита
назва компанії на яку я також працюю " Рога і копита " . не жарт . власник - з бувшого совдепо звичайно :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #184 : 13 Березня 2011, 13:19:28 »

І що робити будемо? Мо обєднати із новою назвою? Бо вони занадто однакові щоб існувати паралельно
Хотіла дещо уточнити,теми ,здається похожі,але не паралельні.
КУТОК СПОЖИВАЧА -це своєрідна книга скарг ,тобто ,коли ви десь купили несвіжий торт чи зіткнулися з відвертим хамством продавця,чи потрапили до непрофесійного перукаря  - це не означатиме,що ви більше ніколи не скористаєтесь тим магазином чи перукарнею.
ЧОРНИЙ СПИСОК -це фірми ,підприємства,які неблагонадійні у своїх послугах ,чи товарах;це фірми, скажу по-народному,що підкладають свиню, підсувають кота в мішку,тобто треба їх обходити десятою дорогою,так я к вони недобросовісно відносяться до своїх клієнтів.

Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #185 : 11 Квітня 2011, 19:02:30 »

Де у нас є служба захисту споживачів?Це ви про того дядька,який щоп"ятниці має приїжджати
Він приїжджає. Зранку і до обіда чи 11години вже не пам"ятаю точно. Але він за цей час веде прийом, а не ходить по фірмам. Невже місто не зацікавлене у місцевому постійному працівнику?
Недавно стикнулась із ще однією неприємністю. Купила малій на день народження дитячий більярд. Розпечатали лише сьогодні. І виявилось, що в комплекті не вистачає 2 палок-перегородок для ніжок. Побігла в магазинчик - будочка на зупинці на п"ятачку по непарній стороні вул.Б.Хмельницького. Але, там повідомили, що розпечатаний товар, "згідно законів продажу" назад не приймають. Та я назад і не хотіла здавати - хотілось щоб "знайшлись" ніжки :(. Тому, купуючи у тому магазинчику, і не лише там, треба обов"язково розпечатувати і пильно перевіряти вміст комплекту ігор та інших товарів. Особливо уцінених. Мені сказали, що уцінили із-за упаковки, бо "тягали його по базарам", а виявилось, що не лише із-за того. Розумію, що нічого тепер не доведеш. Тому дуже прикро, бо доця з таким нетерпінням чекала, коли ж ми поставимо стіл і почнемо грати. :(
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #186 : 11 Квітня 2011, 22:49:48 »

Невже місто не зацікавлене у місцевому постійному працівнику?
 :)Є таке поняття як штатний розклад і ніхто його змінювати заради нашого спокою і комфорту не буде.
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #187 : 11 Квітня 2011, 23:20:46 »

Пару років тому купили браковану дрельку на Рубчака,теж воювали з власником і я хотіла звернутися до когось з служби захисту споживачів,дзвонили кожної п"ятниці в міську раду  чи є прийом,але той пан(вже й забула прізвище),так і не соізволив відвідати Калуш.


Десь перед новим роком стала свідком цікавої ситуації в ЦУМі Івано-Франківська ,представники служби захисту споживачів разом з ошуканими пенсіонерами вимагали повернути гроші за бракований товар.І  під цим  тиском,голосно обурюючись, підприємиця повернула
гроші,правда не бачила,чи складали якийсь акт.В області,значить,можна правди добитися,а ми тут на "хуторі"  прав не маєм.   :duvno
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #188 : 14 Квітня 2011, 14:33:31 »

Позавчора Рибка пішла у Терези. Думала  купити індиче м'ясо.
Індичатини не було. Купила курячу печінку.
Вчора трохи їли ми. Нині решту доїли коти.
Оксані просто у рот не лізло, а ми з татом ще й трохи відмучилися животом.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #189 : 14 Квітня 2011, 16:20:16 »

Дуже рідко буваю в Терезах, тепер взагалі туди не буду ходити, а ще продавці там хамські  :ganba
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #190 : 14 Квітня 2011, 16:33:34 »

Купила курячу печінку.
Вчора трохи їли ми. Нині решту доїли коти.


печінка ж - продукт, що швидко псується. під час термічної обробки специфічний запах мав мати місце. зовнішній вигляд свіжої курячої печінки - це однорідна (без плямочок і пухірців) блискуча (не суха) поверхня, світло-коричневого кольоруз характерним запахом свіжого мясопродукту.

а, взагалі, в мене вже звичка вироблена роками спілкування з різного роду продавцями. спочатку перепитати (хоча й на вигляд здається), чи свіже? хто виробник? в деяких випадках, додати, що купляється для маленької дитини. все, звичайно, залежить від сумління продавця та чим більше запитань - тим, зрозумілішим стає йому, що ви ретельні і обережні в виборі продуктів і, якщо запитання поставлені правильно (манера, інтонація,...) - вам дадуть правдиву відповідь, розуміючи, що неприємностей (повязаних з продажем неякісної продукції) краще уникнути. не бійтесь здаватись навязливою і занудною, адже, це ваше здоровя і здоровя ваших рідних і близьких. ось на що треба, в-першу чергу, зважати. і, обовязково, зберігайте чек.

Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #191 : 14 Квітня 2011, 18:50:03 »

Купа років готую печінку, і купляю завжди в Фуршеті, завжди свіжа була, ми всі любителі печінки, ну цього разу капець :(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #192 : 14 Квітня 2011, 20:25:58 »

я купую печінку тільки у Фуршеті. "проколів" не було. ні-ко-ли. а щодо животів - ну, мала б Рибка помітити неякісну печінку. це дуже видно і чути. є куди рости молодій господині:)
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #193 : 14 Квітня 2011, 20:41:46 »

У Фуршеті якісна печінка завжди, а в Терезах як виявилось не свіжа  :( Я коли почала готувати, то аж тоді появився запах не притаманний печінці, а печінку я розрізняю. На вигляд вона була нормальна.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #194 : 14 Квітня 2011, 20:55:57 »

запах?! сонечко, так відразу у відро треба було. а то хлопці натерпілися:)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #195 : 14 Квітня 2011, 21:23:48 »

По нюху в родині я виступаю.

Печінка ще не була аж так однозначно зіпсута. А ще Рибка гарно її приправила. Але я зачув. Тому ми мало її зїли.
Звісно якби явно "пахло" ніхто б не готував і не їв.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #196 : 14 Квітня 2011, 22:15:57 »

Дуже рідко буваю в Терезах, тепер взагалі туди не буду ходити, а ще продавці там хамські
Я теж так вважаю. Дуже спокійно ставлюсь до обслуговування, але в "Терези" намагаюсь не заходити з цієї причини. Обслуговування там нема взагалі.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #197 : 15 Квітня 2011, 13:21:08 »

По нюху в родині я виступаю.

Печінка ще не була аж так однозначно зіпсута. А ще Рибка гарно її приправила. Але я зачув. Тому ми мало її зїли.
Звісно якби явно "пахло" ніхто б не готував і не їв.
Юрку, якщо "по нюху" ти виступаєш, то сам собі винен:) має пахнути добре - а не "якось" і "майже". бережіть себе
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3250
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:27:51

    Звідки: korotka
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #198 : 16 Квітня 2011, 14:32:13 »

Розписувати багато небуду.Фірма АРТ Вест  була на Пушкіна 3, друга фірма Бурлаченко ВВ магазин інтерєр на Підвальні.Якість продукту вікон на УСІХ фірмах Калуша в середньому одинакова -усі роблені по німецькій технологіі.Тіж двоє набирають на роботу криворуких мудаків,які неуміють ставити вікна і двері, економлять на матеріалах  на двох обєктах перезаповнювались і перероблялись відкоси звичайно другими майстрами і матеріали докуплялись. :evilКоротше хто хоче два рази платити за установку адреси маєте.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #199 : 19 Квітня 2011, 22:37:01 »

Хочу висловити своє "фе" :evil продавчині Фуршету, тій, яка працює на тортах. Зайшли ми сьогодні з чоловіком і з малим на другий поверх, хотіли замовити торт, підійшли до прилавку, а вона (така жіночка зі світлим волоссям, каре, середніх років) стоїть десь за 2 метри від нас і лялякає зі стажером (я так зрозуміла) і ще однією жіночкою, яка, мабуть, працює на залі. Ну, ми стоїмо, думаю "підійде до нас, чи ні, запитає, що хочемо". Ми так з хвилину постояли і я тоді дуже голосно, щоб вона почула озвучую своє бажання замовити торт, на що вона мені дуже принципово відповідає, що на той день вони замовлення не беруть, але пекарня пече, тому можна до них підходити і будь-що вибрати, а ще дуже емоційно зазначила, що вони і в неділю працюють, таким тоном, нібито, я їх туди на роботу виганяю.  :ganba тій продавчині і її ставленню до клієнтів. Проте на касі нам нормальна попалась, то, мабуть, не всі там такі високомірні і неуважні до клієнтів.
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has