Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 172449 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #140 : 18 Серпня 2010, 00:05:16 »

Не виключено що це буде п.  ......а!
Шо Полє чудес будем грати і вгадувати по буквах ?  :D
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:06:33

    Звідки: пр. Л.Українки
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #141 : 18 Серпня 2010, 06:15:53 »

потрібно віддати належне - креативно
та це заїжджений шаблон. нещодавно у Калуші розшукували сім'ю, яка хотіла б поїхати на відпочинок.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #142 : 18 Серпня 2010, 11:56:37 »

нещодавно у Калуші розшукували сім'ю, яка хотіла б поїхати на відпочинок.  Підморгую
гг
Записаний

Nik.ua

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    25 Серпня 2019, 17:50:00

    Звідки: kl.if.ua
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #143 : 10 Вересня 2010, 10:01:19 »

Всім доброго здоровя! І знову балачки, хто буде, хто не буде так ясно, хто буде мером і чия більшість буде в раді міській, вийдіть на вулицю і спитайте про це перехожого, от вам і відповідь. А чи піде - піде, тому,що це його обовязок перед Калушанами, а якщо ні то підтримати людину,яка б не розікрала те, що напрацьовано. А що до відстоювання інтересів "громади" тими чи іншими силами та діячами в суді та не тільки, то де Ви були підчас попередників теперішнього мера, чому тоді не відстоювапли ці ж самі інтереси.......
п\с бути в опозиції завжди простіше, а ніш при владі - кричати ганьба легше, а ніж взяти мішок цименту на плечі....но пси гавкають - караван іде (вибачте за дослівний переклад) ....., але чомусь та влада всіх так вабить і навіть тих, хто неможе її нести :(
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #144 : 10 Вересня 2010, 12:39:03 »

Ггг спочатку вони її несуть,а потім вона їх носить.Прикольна в тебе ава...подібним зображення пів Калуша було обвішано з рекламою Голосу Нації,то часон нема якого зв'язку?
Записаний

Nik.ua

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 17
  • Останні відвідини:
    25 Серпня 2019, 17:50:00

    Звідки: kl.if.ua
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #145 : 10 Вересня 2010, 13:50:51 »

Прикольна в тебе ава...подібним зображення пів Калуша було обвішано з рекламою Голосу Нації,то часон нема якого зв'язку?
Ні нема! Мій аватар зображено на меню ресторану "Князь Святослав"  то не значить що він мій  8)
« Останнє редагування: 10 Вересня 2010, 17:08:15 від Nik.ua »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #146 : 17 Вересня 2010, 12:42:12 »

Два Ігоря знову разом

Ігор Очкур припиняє членство у «Нашій Україні» і погодився йти на вибори у команді Насалика

Приховано: Показати
Як стало відомо редакції «ДП», цього понеділка відбулися переговори міського голови Ігоря Насалика і екс-голови міської «Нашої України» Ігоря Очкура. Обговорювали можливість співпраці на цих місцевих виборах.  Того ж дня вони разом з’явилися на публіці на святкуванні з нагоди Дня фізкультурника у ресторані «Вежа» і виглядали цілком задоволеними.
Нагадаємо, що свого часу Ігор Очкур працював у команді міського голови заступником з економіки. Однак у 2007 році його разом з іншими заступниками звільнили. Пан Очкур оскаржив це рішення у суді і виграв справу. Ще донедавна він боровся за своє поновлення на роботі і багатьма розглядався як найпослідовніший  опонент міського голови. Зокрема у ЗМІ Ігор Очкур не раз критикував міського голову і політику, яка ведеться у місті. У свою чергу, Ігор Насалик також судився з Очкуром і ще буквально кілька тижнів тому заявляв, що тепер вже точно вимагатиме від Ігоря Васильовича публічних вибачень за рішенням суду.
У можливість того, що Ігор Очкур може йти на вибори разом з Насаликом ще кілька тижнів тому ніхто б не повірив. Так, він очолив міський виборчий штаб «Нашої України» і у пресі досить скептично висловився щодо ініціативи міського голови про об’єднання усіх політичних сил і участь їх у виборах одним списком і, між іншим, зазначив, що піде на вибори разом з Насаликом при умові, якщо той складе повноваження голови Української партії.
Однак тепер, схоже, Ігор Очкур докорінно змінив свою точку зору. «ДП» попросили його прокоментувати результати  перемовин з міським головою. Пропонуємо вашій увазі його відповіді.
— Ігоре Васильовичу, чи правда, що міський голова Ігор Насалик запропонував Вам іти на вибори до міської ради в його команді і Ви прийняли цю пропозицію?
— Так, правда. Ігор Степанович, як Ви пам’ятаєте, нещодавно озвучував ідею об’єднання політичних сил Калуша в одну команду. З суто технічних причин таке об’єднання реалізувати практично неможливо. Тому, очевидно, виникли інші варіанти подальшого розвитку цієї ідеї. У понеділок ми зустрілися з міським головою і мали тривалу розмову. Прийшли до спільної думки, що чвари і скандали між політиками нічого доброго місту не дають. Так, у нас є певні розбіжності у поглядах на деякі питання міського господарювання, наприклад, щодо земельних відносин чи питання бюджету. Але їх можна вирішувати спокійно і розумно, в нормальній дискусії. Краще це для міста чи гірше? Я впевнений, що Калуш від цього лише виграє.
—  На яких умовах Ви йдете на вибори разом? Чи означає це, що Ви виходите з «Нашої України» і вступаєте в Українську партію та більше не будете керувати виборчим штабом «Нашої України» у Калуші?
— Особливих умов Ігор Насалик мені не ставив. Практично, умова була одна – чесно працювати для міста. Щодо іншого,  то зрозуміло, що мені доведеться припинити членство в „Нашій Україні”. Про членство в „Українській партії” мова не йшла. Зрозуміло також, що керувати міським штабом „Нашої України” я не буду. Але зараз в міській організації „нашоукраїнців” є достатньо досвідчених керівників і організаторів, які пройшли не одні вибори. Я дякую всім членам міської організації „Нашої України” за розуміння і за спільну працю. Я горджусь тим, що жоден з депутатів-„нашоукраїнців” за час цієї каденції жодного разу не поставив власні інтереси вище інтересів міста.
— Чи висували Ви якісь умови Насалику в обмін на співпрацю, зокрема кадрові?
— Ні, не висував. Наша розмова не мала елементів торгівлі. Я просив лише прозорості і ясності у відносинах.
—  Хто ще з Ваших соратників піде у команді Насалика на місцеві вибори?
— Це прерогатива самого Ігоря Насалика. Я знаю, що пропозиції ще будуть надходити різним людям, однак не за ознакою „хто чий соратник”, а за іншими критеріями.
«ДП» також звернулися за коментарем до міського голови Ігоря Насалика. Однак він поки що утримався від відповіді.
До речі, вчора вранці у кабінеті міського голови Ігоря Насалика відбулася його розмова з мером Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом. Вона тривала близько години. На запитання кореспондента «ДП» про що йшлося на зустрічі, Ігор Насалик відповів гранично лаконічно: про політику.

Ол. Райт
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #147 : 17 Вересня 2010, 13:54:11 »

І якраз Володимири говорили про вулицю Стуса здається
  Я мав на увазі вул. Пушкніа, але звичайно, що освітлення потрібне всюди де ходять люди. :) А розмови цієї нашої нема, бо вона десь в чаті загубилась.
  Принагідно відзначу, що попри нормальне освітлення прибудинкової території біля будинку моєї тещі, там ще й дорогу у дворі почали вчора ремонтувати. 8)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #148 : 17 Вересня 2010, 14:42:27 »

Два Ігоря знову разом
Ви мене можете забити зараз ногами, але мушу сказати :P
Ну талановито ;) Опонента затятого зробити своїм союзником :) :good То треба мати все таки авторитет.
Якби не мав, то Ігор би теж не погодився на "Аферу Томаса Крауна" :)
І молодець Очкур, що попри усі нокаути, забув за свої образи і має теж сильного союзника. Респект обом
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #149 : 17 Вересня 2010, 14:49:31 »

Опонента затятого зробити своїм союзником

тільки от який в цьому сенс не розумію...
хто голосував би за насалика і так за нього проголосує.
хто голосував би проти - і так проголосує проти.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #150 : 17 Вересня 2010, 14:57:57 »

Як на мене - це дуже правильно. Приклад для всіх демократичних сил у країні.
Але хто зна, як воно буде насправді все... Надіємся на краще.
Відповідь від: 17 Вересня 2010, 14:56:13
ЯЯ не вистачає...  :D
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #151 : 17 Вересня 2010, 16:40:41 »


хто голосував би за насалика і так за нього проголосує.
Та може не варто думати що справа тільки в голосуванні ..Є елементарне честолюбство, Насалик щось вже розпочав робити в місті і потрібна людина яка це все не угробить і з якою можна буде говорити однією мовою. Тобто вона не буде на сессії райради ініціювати наприклад скасування Наказу Президента, причому бувшого, щоб внести туди зміни :o і нести ще одну шахту до списку зон що визнанні НЗ  :fool.
Очкур знається на справах міста, на Законах, на процедурах добування бюджетних грошей.
Крім того, у місті практично усіх або підімнято або більшість просто потухли, бо справа була лише в політиці а не тільки в тому щоб чогось досягнути..
Вони вже обламались насередині шляху. Очкур пройшов перевірку і навіть попри своє відношення до Н. таки здається визнав що щось зроблено :)
Але як на мене то у цьому є сенс, якщо він піде на мера Франківська :unknow
Передбачити чи проаналізувати Насалика, це все рівно що сказати до радуса, яка погода буде через місяць над океанічною частиною і т.п.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #152 : 17 Вересня 2010, 17:31:26 »

Тенді, в нокаутах я ніколи не бував... Ні на рингу, ні в політиці  ;)

Зробити цей крок було важко, але я не шкодую, що його зробив. А далі - побачимо.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:06:33

    Звідки: пр. Л.Українки
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #153 : 17 Вересня 2010, 17:48:12 »

Так, я солдат того війська. Швидше, не солдат, а сержант   Мені багато чого в моєму командирі не подобається, а останнім часом все більше. Мені не подобається, що він зрадив своїх давніх бойових друзів, які пройшли і виграли з ним не одну важку битву. Маю на увазі, того ж Порошенка, Червоненка, Рибачука, а зараз Жванію. Так не роблять з вірними соратниками. Ще можна це зрозуміти, якщо це була жертва заради мети. Але усунувши вірних полковників, зробити генералами відвертих "найманців" (Балога)... Так, мене мій командир також часом розчаровує. Але я буду останнім, хто піде від нього з поля бою.
а що правда? усі уже пішли?  ;) оце я пропустив момент.  :)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #154 : 17 Вересня 2010, 17:54:14 »

Тенді, в нокаутах я ніколи не бував... Ні на рингу, ні в політиці  Підморгую

Як скажете... ;) :bouquet:
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #155 : 17 Вересня 2010, 17:55:13 »

а що правда? усі уже пішли?   оце я пропустив момент.
А з чого Ви взяли, що я покинув "свого командира"?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #156 : 17 Вересня 2010, 17:56:01 »

Зробити цей крок було важко, але я не шкодую, що його зробив.
Я думаю, що Ви молодець, це справді потрібно бути сильною людиною, щоб закопати сокиру війни і вийти на конструктив.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:06:33

    Звідки: пр. Л.Українки
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #157 : 17 Вересня 2010, 17:57:34 »

— Особливих умов Ігор Насалик мені не ставив. Практично, умова була одна – чесно працювати для міста. Щодо іншого,  то зрозуміло, що мені доведеться припинити членство в „Нашій Україні”. Про членство в „Українській партії” мова не йшла. Зрозуміло також, що керувати міським штабом „Нашої України” я не буду. Але зараз в міській організації „нашоукраїнців” є достатньо досвідчених керівників і організаторів, які пройшли не одні вибори. Я дякую всім членам міської організації „Нашої України” за розуміння і за спільну працю.
це Ваші слова? може я щось невірно зрозумів.  :unknow
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #158 : 17 Вересня 2010, 18:01:36 »

Дякую за підтримку! Звісно, багато невияснених і спірних питань ще залишилося. Але ми домовились їх вирішувати розмовою, а не "рубкою". Думаю, так буде краще для всіх.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #159 : 17 Вересня 2010, 18:02:24 »

Дякую за підтримку! Звісно, багато невияснених і спірних питань ще залишилося. Але ми домовились їх вирішувати розмовою, а не "рубкою". Думаю, так буде краще для всіх.
Давно пора було :)
Записаний