Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 21 день

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 172747 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #180 : 19 Вересня 2010, 11:22:05 »

Дякую від імені адміністрації...
Про ситуацію скажу власну думку. Так усе цікаво повернулось... :=)
Відповідь від: 19 Вересня 2010, 11:18:18
А я от взагалі не в захваті від політики. Все більше і більше переконуюся що у політиці нема ні принципів ні друзів ні багато чого іншого. В основному фінансові інтереси. Не прийміть на свою адресу  Ігор_О, бо взагалі не в темі по Вашому питанню.
Єдине що пораджу на майбутнє, то правда і мені самому порада також не зайва, ніколи не варто робити гучних заяв, бо потім вони мішають йти далі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #181 : 19 Вересня 2010, 11:23:23 »

Маленький мій полохливий друже!
як повернути твою власну самоповагу

Хоча, можливо, чоловіча самоповага - річ для тебе невідома... Швидше за все, так і є...
Дуже літературно але образливо.ПОПЕРЕДЖЕННЯ

А ти Ігоре,не подумав про те ,що мені просто бридко з тобою спілкуватись.  ІгнорІ тратити на тебе хоч хвилину свого часу.
Непряма але образа на образу ПОПЕРЕДЖЕННЯ.

Може і справлді хлопці "Ви б вийшли" в приват ;) бо тут дами :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #182 : 19 Вересня 2010, 11:26:33 »

Вони вже і пішли. Вони чемні, за що я їх і похвалив. Тут і попереджувати  треба лише формально, бо обоє розуміють що сваряться.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #183 : 19 Вересня 2010, 11:28:15 »

Я висловив свою думку по темі . Чому ..........(не буду висловлюватись прямою образою) дозволяє собі висловлюватись некоректно до мене? Тому,що це - його лице?  Попередження,чи бан? Якщо попередження - то це дає і мені право "висловитись" до нього.... :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #184 : 19 Вересня 2010, 11:44:11 »

Ну-ну. Не розсусолюй. Все пучком. Можна подумати що до того як щось один одному написати ви страшенно добре один до одного ставилися. Та попередня перепалка - то взагалі прояв нерозумності з обох боків. Таке якщо вже є охота то тільки приватно робиться. А тут просто написати ігнор і все.
Тому повертаємося до теми.
Думаю ні сам Ігор_О ні хтось інший з колишнього чи теперішнього керівництва НУ не дасть своєї оцінки подіям що почалися ще мабуть за довго до усунення Очкура  з посту (чи як то у вас називається) голови міського осередку (поправите коли назви поплутав  :-[ ), самі ж ми можемо блукати у власних здогадах про причини і наслідки і ті блукання не вродять нічого путнього. Тому чи варта взагалі блукати?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #185 : 19 Вересня 2010, 13:04:42 »

А ще тільки ідіоти не міняють своєї думки ніколи
краще, мабуть, у цьому контексті говорити про дурня. бо ідіот - це вже термін медичний :)
Відповідь від: 19 Вересня 2010, 12:56:24
Так стались обставини,так склались умови. Якщо робляться такі кроки,то про "обставини та умови,які склались" озвучується ГОЛОСНО. Так би це мала вчинити людина публічна. В цьому і біда наша всеукраїнська - що все робиться приховано ,"за лаштунками".
Підтримую. Безумовно, у цій ситуації були і  домовленості, і "солодкі цукерочки". Таких рішень, особливо у ситуації Очкур-Насалик, просто так не приймають. безумовно, не останню роль відіграв такий чинний, як образа на НУ-шників. А ображена людина - зла людина. Тут і з самим Насаликом подружиш :-D А ще - знову пограєшся у велику містечкову політику. Все-таки Насалик - опонент цікавий. І сильний. Думаю, Ігор_О вирішив, як у спорті: первый тайм мы уже отыграли... Спробуємо другий. Мені удеж цікаво буде спостерігати.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #186 : 19 Вересня 2010, 13:11:59 »

Цікаво чи можливий ще варіант Насалик - на мери Франківська, Очкур, як приємник Насалика - на мера Калуша.

Чисто технічно гіпотетично  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #187 : 19 Вересня 2010, 13:15:35 »

А що робити іншим однопартійцям? Розбігатись - хто куди ? До "Веселих громадян" ? До "ПРдунів" ?  Сумний
Невже пішов Очкур - і все розвалиться? Якщо організація сильна, ніхто втікати не буде. а якщо почнуть втікати, значить, Очкур слабоньку організацію зробив. У обох випадках хто винен? Оч-кур!:)
Відповідь від: 19 Вересня 2010, 13:14:13
yurko yurko
Цікаво чи можливий ще варіант Насалик - на мери Франківська, Очкур, як приємник Насалика - на мера Калуша.
тобі б у нову "команду" :-D
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #188 : 19 Вересня 2010, 13:26:50 »

тобі б у нову "команду"
До чого це?
 :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #189 : 19 Вересня 2010, 13:34:14 »

тобі б у нову "команду"
До чого це?
думаю, там такі ідеї витають. і ще не такі. чого так реагувати? ідея сподобалася.
Відповідь від: 19 Вересня 2010, 13:30:12
А взагалі такий політик як Насалик - це добре для міста. Екологія, гроші. Я - за. Але от для місцевих політичних еліт такий персонаж - це погибель. Вони не виживають, не народжують нових постатей. А ті, хто ще вчора здавався потужнимі  впдивовим, втрачає свою вагу. Рано чи пізно. І питання переходу на бік Насалика - лише питання часу і бажання Ігора_Н.
Відповідь від: 19 Вересня 2010, 13:33:20
Не здивуюся, якщо на нових виборах мера кандидат на мера буде тільки один:)
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #190 : 19 Вересня 2010, 13:45:58 »

Гадаю шо простим калушанам непродвінутим всьо одно куда там Очкур пішов.Люди більше переймаються шо бульба не вродила.А Очкур як був такий гоноровий то най би далі був.А то щось не файно.шо він тепер вже його хвалити буде.Але то у них такі забави такий бізнес.Ворон воронови око не виклює.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #191 : 19 Вересня 2010, 13:47:04 »

Гадаю шо простим калушанам непродвінутим всьо одно куда там Очкур пішов.Люди більше переймаються шо бульба не вродила.А Очкур як був такий гоноровий то най би далі був.А то щось не файно.шо він тепер вже його хвалити буде.Але то у них такі забави такий бізнес.Ворон воронови око не виклює.
голос народу. це правда. у мене знайомі не розрізняють взагалі УНП від УП. щасливі!
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #192 : 19 Вересня 2010, 14:04:48 »

Дехто навіть не знає хто то той Очкур :)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #193 : 19 Вересня 2010, 17:14:56 »

А Очкур як був такий гоноровий то най би далі був.А то щось не файно.шо він тепер вже його хвалити буде.Але то у них такі забави такий бізнес.Ворон воронови око не виклює.
То таке пасує як одна баба з другою посваряться а потім гонор свій показують. В даному випадку - то не одна баба другу дурною обізвали бо в одної курка другій цибулю розгребла. Тут один політик вказав іншому, що його методи роботи в місті дещо і інші. ніж собі уявляв перший. Спочатку вони не могли знайти спільної мови, спілкувалися за посередництва преси і судів, але тепер побачили, що насправді їм нема чого ділити, бо прийде третій і "розклад" поміняє вже по-своєму. Перші два зрозуміли, що треба свій гонор наразі в коробочку закрити. Бо то не баба, яка за курку не відповідає, тут питання набагато серйозніші. Якраз публічні люди і політики мусять діяти виходячи з обставин і враховуючи не тільки свої особисті інтереси і амбіції, а, можливо, і наші з вами. Так треба було зробити ще Ющенку. А то ділилися ділилися хто з них більше любить Україну - тепер маємо. Тепер нас всіх разом з ними нагнуть і любитимуть. А ми будемо про свій особистий гонор якраз добре пам"ятати втой момент, коли нас "любитимуть".  :=)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #194 : 19 Вересня 2010, 18:06:22 »

Тепер нас всіх разом з ними нагнуть і любитимуть
Афтар жжот!!!  :-D :-D :drink

Молодець!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


travolta

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    30 Січня 2011, 18:52:36

    Звідки: калуш
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #195 : 19 Вересня 2010, 18:42:01 »

То таке пасує як одна баба з другою посваряться а потім гонор свій показують. В даному випадку - то не одна баба другу дурною обізвали бо в одної курка другій цибулю розгребла. Тут один політик вказав іншому, що його методи роботи в місті дещо і інші. ніж собі уявляв перший. Спочатку вони не могли знайти спільної мови, спілкувалися за посередництва преси і судів, але тепер побачили, що насправді їм нема чого ділити, бо прийде третій і "розклад" поміняє вже по-своєму. Перші два зрозуміли, що треба свій гонор наразі в коробочку закрити. Бо то не баба, яка за курку не відповідає, тут питання набагато серйозніші. Якраз публічні люди і політики мусять діяти виходячи з обставин і враховуючи не тільки свої особисті інтереси і амбіції, а, можливо, і наші з вами.
 =)) :hot - кентувався собі Очкур з Насаликом ще у цас Насаликівського депутатства у раді - і тоді вони кенти були дай дорогу - то якось при таких розкладах знаходили вони собі спільну мову і не тільки мову.
А ділити їм немає що говорете  =))
Записаний

mika

  • Користувач
  • **
  • Карма +17/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 63
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2011, 22:39:53

    Звідки: пентагон
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #196 : 19 Вересня 2010, 19:03:10 »

шкода, що то не я придумала
А так, то погоджуюся - типова БАБСЬКА дружба

безумовно, не останню роль відіграв такий чинний, як образа на НУ-шників. А ображена людина - зла людина. Тут і з самим Насаликом подружиш
і чим оте НАШОУКРАЇНЦІ Очкура образили та й так, що того Очкура аж до Насалика "віднесло"? можна докладніше
Відповідь від: 19 Вересня 2010, 18:55:56
Думаю, Ігор_О вирішив, як у спорті: первый тайм мы уже отыграли... Спробуємо другий. Мені удеж цікаво буде спостерігати.
ой не перший і не другий, А спостерігати за отим - ГИДКО
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #197 : 19 Вересня 2010, 19:10:25 »

ой не перший і не другий, А спостерігати за отим - ГИДКО
Не треба, ЯЯ. Ти або кажи щось справді конструктивне, або не кажи нічого. З усього видно, що тебе певна особа просто чомусь дратує. Але це не всім цікаво. Вибач, але я не можу не висловитись. тут є тема розмови. Ти по темі не висловилась, просто сказала "гадость". Це якось по-дитячому.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #198 : 19 Вересня 2010, 19:13:09 »

Це типу нормально кажучи мало бути: "Обгрунтуй...?!"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)
« Прочитано #199 : 19 Вересня 2010, 19:14:46 »

нормально кажучи мало бути
А шо, я задуже "умнічаю" :=)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка