Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Християнські свята. Радіємо в Господі без горілки і пива  (Прочитано 106613 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

И сказал Господь Аарону, говоря:
вина и крепких напитков не пей ты и сыны твои с тобою, когда входите в скинию собрания, чтобы не умереть. [Это] вечное постановление в роды ваши,
чтобы вы могли отличать священное от несвященного и нечистое от чистого
,
и научать сынов Израилевых всем уставам, которые изрек им Господь чрез Моисея.
(Лев.10:8-11)


Розпивання спиртніх напоїв в Божому храмі - це те, що повністю протирічить Слову Божому.

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


А в якому храмі пють спиртні напої ?
Святе Причастя вже не є вино, а Тіло і Кров Господа.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Згідно цього місця з Писання, поняття вино і храм не сумісні, якби ви його не назвали!
И сказал Господь Аарону, говоря:
вина и крепких напитков не пей ты и сыны твои с тобою, когда входите в скинию собрания, чтобы не умереть. [Это] вечное постановление в роды ваши,
чтобы вы могли отличать священное от несвященного и нечистое от чистого,
и научать сынов Израилевых всем уставам, которые изрек им Господь чрез Моисея.
(Лев.10:8-11)

Сказати, що кріплене вино (16%) є Кров`ю Ісуса Христа - це богохульство!
Сын Человеческий пришел не губить души человеческие, а спасать.
(Лук.9:56)


Відповідь від: 22 Лютого 2008, 21:51:56
Гріх підлаштовувати Слово Боже під образ свого життя! Правильно би було підлаштувати себе під Слово Боже!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


 У цій цитаті просто говориться про те, що священники не повинні перед тим як заходити служити в скинії вживати будь які спитрні напої щоб бути у ясному розумі.

Цитувати (вибране)
Сказати, що кріплене вино (16%) є Кров`ю Ісуса Христа - це богохульство!

Після звершення Євхаристії це вже не вино а Кров Ісуса Христа !
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ


У цій цитаті просто говориться про те, що священники не повинні перед тим як заходити служити в скинії вживати будь які спитрні напої щоб бути у ясному розумі.
А якщо вже зайшли до храму, то можна?

Якщо людина не може уявити своє життя без алкоголю - вона алкоголік! і потребує реабілітації. Можу допомогти і пораджу прекрасні реабілітаційні центри, які мають дуже-дуже серйозні результати по роботі з алкозалежними (більш як 5000 чоловік звільнено від залежності).
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


 =))  =))  =))

Аааааа, я й не знав, що всі священники і миряни алкоголіки.
Так і напишу зараз отцю  :D
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Це не смішно - це національна проблема! :(
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Лікування потребують хворі, які мають залежність від алкоголю.
Ще не чув щоб хтось у церкві став алкоголіком.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Ще не чув щоб хтось у церкві став алкоголіком.
У православній церкві алкозалежних половина мирян, як не більше. Серед священників також є
Відповідь від: 22 Лютого 2008, 23:12:11
Святе Причастя вже не є вино, а Тіло і Кров Господа.
Фізично - це вино!
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Сказати, що кріплене вино (16%) є Кров`ю Ісуса Христа - це богохульство!
"Не секрет, что одним из основных заказчиков кагора в России являлась русская православная церковь. Так, до революции для 48 тыс. церквей ежегодно требовалось около 300 тыс. декалитров этого вина. "
Рясно причащаються православні !
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Вас ніхто не заставляє.
Ви ж не православний.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Алкоголь - продукт життєдіяльності дріжджових бактерій, тобто їх моча. Шкідливий для здоров'я людини та її потомства навіть в малих дозах
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

"Виноградным вином называется продукт, полученный путём спиртового брожения сока или мезги свежего или увяленного (не более чем до 40% сахаристости) винограда. "
"Спиртовое брожение осуществляется так называемыми дрожжеподобными организмами, а также некоторыми плесневыми грибками. "

Де грибок та дріжджі, там закваска. В Біблії закваска всюди символізує гріх и розпусту
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Цитувати (вибране)
Де грибок та дріжджі, там закваска. В Біблії закваска всюди символізує гріх и розпусту
Неправда докторе.
Ось вірші, в яких закваска символізує Царство Боже:
"Ще сказав: до чого уподібню Царство Боже? 21Воно подібне до закваски, яку жінка, взявши, поклала на три міри борошна, аж доки не вкисне все." (Лк.13.20-21)
"Іншу притчу сказав Він їм: Царство Небесне подібне до закваски, яку жінка взяла і поклала на три мірки борошна, доки все не вкисне" (Мф.13.33)
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


"12Усе менi дозволено, та не все корисне; все менi дозволено‚ та нiщо не повинне володiти мною." (1Кор.6.12)

"20Далi, ви збираєтесь разом не так, як для споживання вечерi Господньої; 21бо кожний спiшить ранiше вiд iнших з’їсти свою їжу, тож один лишається голодний, а iнший упивається." (1Кор.11.20-21)

Словом "упивається" тут вказується на те, що на вечері любові -агапи, які здійснювалися у перших християн на спомин про Св. Вечерю і які закінчувалися ламанням Хліба і питтям з Чаші Крові Христової, то б то здійсненням Таїнства Євхаристії, приносилося саме вино, а не сік.
Тому пізніше здійснення Євхаристії було вирішено робити на початку вечері любові. Бо дехто, приходив тільки за для того щоб, зі своєї нестримності,напитися і обїстися.

І ще про вино.
Справа в тому, що у східних народів здавна заведено пити вино, розбавлене теплою водою. Саме такий напій найкраще зменшує спрагу. І такий напій подавався гостям на свята. Пиття самого вина вважолося ознакою поганих манер.
Свіжовижатий виноградний сік, за умов теплого клімату Азії починає майже відразу переброджувати у вино.
Так у Церкві вино, що готується до Причастя розбавляється теплою водою.
« Останнє редагування: 23 Лютого 2008, 22:00:53 від newroman »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Писати про шкідливість спиртного у малих дозах, та ще й високоякісного, у вигляді доброго вина - це все одно, що говорити, що шкідливо ходити босоніж.
Про мочу бактерій я взагалі мовчу.  :fool
А на рахунок закваски як символу злого і т.д. дозволю сабі згадати про пеніцилін.
А пишучи, що при причащанні миряни п'ють кагор, ви шановні ображаєте релігійні почуття і православних і католицьких християн!
Прошу більше таких пердолів не писати :!!
Ви самі явно ніколи не причащалися. Інакше б знали. що кількість (як ви кажете, хоч інші так не вважають)вина там настільки мізерна, що менша за чайну ложечку за об'ємом.


Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського


Справа в тому, що у східних народів здавна заведено пити вино, розбавлене теплою водою

Дійсно так. Правда не знаю яке саме вино пили юдеї. Древні греки були здивовані, коли побачили, що скіфи п'ють нерозведене водою вино.
Мабуть традиції пиятики живуть у нас ще з тих часів.
Думаю, що у Галілеї пили саме не розведене вино. А тому видумуючи якісь небелиці про сік не варто. Так можна дійти до перетрактування всього Святого письма у русло яке комусь більш вигідне.

Добру справу роблять ті, хто лікує алкогольно залежних, але часто то виглядає як спосіб вербування нових членів секти. Особливо у цьому є сенс. якщо новий член секти буде успішним ну скажімо підприємцем і якщо ще й десятину справно даватиме, то тоді взагалі супер.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Цитувати (вибране)
Добру справу роблять ті, хто лікує алкогольно залежних, але часто то виглядає як спосіб вербування нових членів секти. Особливо у цьому є сенс. якщо новий член секти буде успішним ну скажімо підприємцем і якщо ще й десятину справно даватиме, то тоді взагалі супер.
Так. Чомусь у сектах які так захоплені вивченням Святого Письма, особливо Нового Завіту вчать давати саме старозавітню жертву - десятину, а не новозавітню милостиню.
"Не жертви хочу, а милості."
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

До чого тут десятина? До чого тут підприємці? Рідко алкоголіку (особливо українському) є діло до будь-якої діяльності. Алкоголізм діло бідних, депресивних та ледачих. Я працюю з такими людьми - кожен з них починав з невеликих доз! Мені цікаво чому православна церква не займається алкоголіками та наркоманами. А у тих, хто пробував нічого не виходить! Напевно тому, що самі служителі постійно п`ють, тому і сили Святого Духа на подібні речі не мають.

Про мочу бактерій я взагалі мовчу. 

А значок цей собі покажи! Доктор Макс говорить правду - це доведено науковцями! Бажаю тобі інтелектуального розвитку, містер!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Про мочу бактерій я взагалі мовчу.
Юрко, то я образно сказав. Алкоголь - продукт життєдіяльності дріжджових бактерій. По аналогії з продуктом життєдіяльності тварин (мочею) алкоголь можна назвати мочею бактерій. Бридко, але це так і є. Алкоголь - моча бактерій. Це авангардна поетична метафора
Відповідь від: 24 Лютого 2008, 20:15:40
Неправда докторе.
ВизнаЮ, помилився.
Скажіть, чи Тайна Причастя була започаткована Христом на Пасху?
Записаний
When doctors differ who is to decide?