Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 22 дні

Автор Тема: Лікарня майбутнього  (Прочитано 27614 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Лікарня майбутнього
« : 30 Серпня 2009, 20:03:55 »

Погоджуюсь з BanderiveC - вона робить добру справу. Довго? Але ж робить! Вона ж не сама проекти малює і канави риє!
Поки це тільки слова.  :(
 В тому й справа, що не сама робить, штат великий, можна було б приступити до конкретніших справ. Спекулювати на такому... :!!
Часу вже досить минуло. :unknow
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Лікарня майбутнього
« Прочитано #1 : 30 Серпня 2009, 20:44:56 »

Поки це тільки слова.
Це Ви про Тимошенко і її "прорив"? Чи про її обіцяну матерям відміну призову в армію?

В тому й справа, що не сама робить, штат великий, можна було б приступити до конкретніших справ.
Штат? Який у Катерини Ющенко штат працівників?!

Спекулювати на такому...
Часу вже досить минуло.
А в чому Ви бачите спекуляції і чиї? В намаганні щось робити чи у висміюванні цього?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Лікарня майбутнього
« Прочитано #2 : 30 Серпня 2009, 21:05:28 »

в тому то справа, що нічого не зроблено за 5 років, і тепер робиться вигляд ніби щось будується до виборів. а гроші то за той час знецінились в два рази, а організатори цього піару на людському горі вже рота відкрили на бюджет.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Лікарня майбутнього
« Прочитано #3 : 30 Серпня 2009, 21:06:10 »

А Тимошенко тут до чого, наче й мова не про неї. ;) :o

Вона ж не сама проекти малює і канави риє!

Може слово й штат недоцільне. Думаю Ви добре розумієте про, що я.  Якщо людина береться за справу то відповідно має людей які їй допомагають, і.д.


А в чому Ви бачите спекуляції і чиї? В намаганні щось робити чи у висміюванні цього?
Спекулюють з обох сторін. ;)

А гра словами яка починається і буде далі зрозуміла. ;)

Чи Ви вважаєте нормальним, що дружина президента, першої людини в державі, так бурно починаючи справу, стільки років "не має змоги" її втілити хоча б частково в життя. Лікарня для хворих дітей, якщо вже це не має значення, то ...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Лікарня майбутнього
« Прочитано #4 : 30 Серпня 2009, 21:10:37 »

А Тимошенко тут до чого, наче й мова не про неї.
ну це з серії "ти теж дурак"  :=)
серйозний аргумент  :D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Лікарня майбутнього
« Прочитано #5 : 31 Серпня 2009, 14:58:36 »

А Тимошенко тут до чого, наче й мова не про неї.
Справді, перепрошую. Це була пропозиція альтернативної теми обговорення  :)

Може слово й штат недоцільне. Думаю Ви добре розумієте про, що я.  Якщо людина береться за справу то відповідно має людей які їй допомагають, і.д.
Саме так. Немає такої посади - "дружина Президента". Відповідно, і штату немає, і зарплати. Просто у світі прийнято дружинам президентів займатися громадською, благочинною діяльністю. На добровільних засадах. Тобто, хочу - займаюсь, не хочу чи не можу - сиджу, в'яжу носки. І дехто в'яже. А дехто щось робить. Жінку Кравчука ніхто не знав, Людмила Кучма - та вже була інакша. Наїна Єльцина і Барбара Буш - одне, Людмила Путіна - інше... Чоловік Тимошенко, потенційний "перший сер" - побачимо...
Катерина Ющенко вирішила взятися за амбітний проект - "Лікарню майбутнього". Це - далеко не просто. Це не щоденники на 1-ше вересня роздати. Для цього була створена громадська організація. Ця організація стала збирати кошти-пожертви для цього проекту. Причому, це слід було робити акуратно, адже могли бути спроби звинувачень у лобіюванні інтересів павних меценатів через дружину Президента! Та й вони були, спроби. А далі почали виникати проблеми то з землею, то з експертизами - конкурентам діючого Президента успіх такого проекту ж ні до чого. Та й зі спонсорами проблеми почалися - адже вони також люди і не дуже хочуть ставити на "3-х відсоткового" кандидата. Але честь і хвала Катерині Ющенко, яка продовжує це робити, навіть розуміючи, що після виборів їй взагалі буде сутужно довести це до кінця! Чи маємо ми моральне право дорікати їй і її однодумцям за прострочені терміни?! За той проект, яким вона займається добровільно? Ні, ті, хто пожертвував на цю лікарню хоч гривню - напевно, маєть право. А інші?
До де є спекуляція і з котрого боку???

Чи Ви вважаєте нормальним, що дружина президента, першої людини в державі, так бурно починаючи справу, стільки років "не має змоги" її втілити хоча б частково в життя. Лікарня для хворих дітей, якщо вже це не має значення, то ...
Не вважаю. Вважаю ненормальним, що люди допомагають матеріально не з огляду на проект, а з точки зору: Ющенко вже ніхто, якщо допоможу - собі проблем наживу. Це - громадський проект, Катерина - ініціатор. Не підтримує громада - це ж вина громади, а не ініціатора!

ну це з серії "ти теж дурак"
Та ні, не з тої сереї. Я ж Вас особисто давно попереджав - на кожен "плювок" в бік Президента буду відповідати "копняком" в бік Тимошенко. А Ви, Романе, зачепили саме його, вживши фразу "династія Ющенко".

Розводять нас, як останніх лохів. Вже і "протоколи" читаємо, і мудрі всі такі... А все одно - докопаєм, доплюєм, досміємся з українського Президента і підемо напружувати мізки за кого голосувати у другому турі - за злодійкувату жидівку чи за зека-шапкокрада.....

Наперед перепрошую, якщо образив когось ненароком - щиро, не хотів!
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Лікарня майбутнього
« Прочитано #6 : 31 Серпня 2009, 15:25:25 »

Розводять нас, як останніх лохів. Вже і "протоколи" читаємо, і мудрі всі такі... А все одно - докопаєм, доплюєм, досміємся з українського Президента і підемо напружувати мізки за кого голосувати у другому турі - за злодійкувату жидівку чи за зека-шапкокрада.....
 :D :good
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Лікарня майбутнього
« Прочитано #7 : 31 Серпня 2009, 16:07:07 »

Все настільки передбачувано, що аж нудно. ;)
На рівні держави винна Тимошенко, на рівні Калуша Насалик.  :D

Президент на другий термін, бо всі свої найкращі якості він проявить надалі, поки тільки привикав до посади. :unknow
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Лікарня майбутнього
« Прочитано #8 : 31 Серпня 2009, 16:51:33 »

Все настільки передбачувано, що аж нудно.
Мене теж нудить від тих, кого в "протоколах" називають гоями... Чесно. Відразу згадую таке:

*Пусть они в зародыше зачахнут с  их упрямой    идеей    национального   достоинства.*   Разоблачайте   их, компрометируйте их под любым предлогом,  по любому поводу, ополчайтесь против  них  всеми  имеющимися  средствами.  Пока  они одиноки,  им не устоять против нашего коллективизма,  против нашего натиска. Пусть они тысячу раз правы в своих мелочах - все равно они виноваты, мешая нам.
*Распространяйте против  этих  упрямцев  компрометирующие  слухи, создавайте  им  сомнительную  репутацию,  в  конце  концов,  их начнут опасаться те же,  кто их поддерживает,  кто хорошо знает,  кто  о  них имеет  прекрасное  мнение  и  поддерживает  их.  Лишайте  их  связей и контактов,  лишайте их возможности эффективно  работать,  ставьте  под сомнение   целесообразность   выполнения   ими   работы  и  занимаемых должностей,  изолируйте их, натравливайте против них толпу, лишайте их влиятельных   позиций  в  обществе,  провоцируйте  их  на  конфликты.
"КАТАХЕЗИС ЕВРЕЯ В СССР"

На рівні держави винна Тимошенко, на рівні Калуша Насалик.
Зперечте мені, що на рівні України "у всьому винна" Катерина Ющенко... Хоча б наведіть її провину у затягуванні строків проекту Лікарні майбутнього". А щодо Калуша і хто винний - не приписуйте мені того, чого не було.

Президент на другий термін, бо всі свої найкращі якості він проявить надалі, поки тільки привикав до посади.
Ви мене агітуєте??? Бо я Вас - ні...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Лікарня майбутнього
« Прочитано #9 : 31 Серпня 2009, 20:04:42 »

віра в "протоколи" - це "готично"  :-D але це ніяк не новина, навіть на нашому форумі.  :)

Я ж Вас особисто давно попереджав - на кожен "плювок" в бік Президента буду відповідати "копняком" в бік Тимошенко.
перший раз чую,  але прапор в руки  :-D
 давайте повернемось до новин;)

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Лікарня майбутнього
« Прочитано #10 : 31 Серпня 2009, 23:42:58 »

віра в "протоколи" - це "готично"   але це ніяк не новина, навіть на нашому форумі.
Абсолютно правильно, не новина. Можете видалити - Ви ж це можете!  :) Це справді оффтоп.

перший раз чую,  але прапор в руки
"Пошук" Вам в руки, раз "Мемоплант" не допомагає!  :)

давайте повернемось до новин.
Новиньте далі - "пободаємось"...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Лікарня майбутнього
« Прочитано #11 : 01 Вересня 2009, 08:07:36 »

що ж продовжимо.
"Пошук" Вам в руки, раз "Мемоплант" не допомагає!
я так розумію, що це невдалий жарт?  Ви не можете свої слова підтвердити фактом? я маю то робити за Вас? оригінально.  :-D
Відповідь від: 01 Вересня 2009, 07:59:11
відносно самої лікарні.
штат не штат, то невдалі відмазки. було зібрано певну суму. за які мав набиратись штат і робитись проект та і сама лікарня. Але чомусь, за стільки років, навіть не було вибрано місця під лікарню. Питання, чому? Я нормального пояснення не находжу, крім безвідповідальність і байдужість самих організаторів.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Лікарня майбутнього
« Прочитано #12 : 01 Вересня 2009, 08:18:49 »

Вчора говорилося у новинах про школу на Тернопіллі.
Минулого року у тому селі побував сам президент і побачивши в яких умовах вчаться діти дав слово, що у новому році буде нова школа.
Гроші до кінця року освоїти не встигли, тому лиш відремонтували старе приміщення (частково) і побудували ненакриту коробку нового. У новому році грошей чогось не було, а задурно підрядники робити не захотіли.
Яке нині число?
А діти навіть у стару школу попасти не можуть.
Я вже чую закиди типу "Та ж президент грошей не виділяє!"
Ні. Він просто хазяїн свого слова.
Захотів дав слово, захотів забрав.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Лікарня майбутнього
« Прочитано #13 : 01 Вересня 2009, 08:20:16 »

Ні. Він просто хазяїн свого слова.
Захотів дав слово, захотів забрав.
то все масони, читай протоколи.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Лікарня майбутнього
« Прочитано #14 : 01 Вересня 2009, 08:25:38 »

Нє ну школа на державні гроші то ще таке. Діти можуть у інше село їздити вчитися. У найгіршому випадку пропустити рік другий. Нічо. Наздоженуть потім.
Але лікарня на пожертви!!!
То ж щодня можна було рятувати по кілька дитячих душ. Та й на чужі ж гроші!
А за час який змарнували не знати на що, тепер ті гроші знецінилися і вже навіть лікарню минулого не збудуєш.
Звісно могла б і шкарпетки в'язати. Але якщо вже взяла на себе таку відповідальність то потрібно її нести, а неробити хорошу міну при поганій грі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Лікарня майбутнього
« Прочитано #15 : 01 Вересня 2009, 10:40:50 »

я так розумію, що це невдалий жарт?  Ви не можете свої слова підтвердити фактом? я маю то робити за Вас? оригінально.
А що, не було такого? Не було в нас дискусій на тему Тимошенко-Ющенко? А може і мені треба "Мемоплант" пити...  :) Ок.

відносно самої лікарні.
штат не штат, то невдалі відмазки. було зібрано певну суму. за які мав набиратись штат і робитись проект та і сама лікарня. Але чомусь, за стільки років, навіть не було вибрано місця під лікарню. Питання, чому? Я нормального пояснення не находжу, крім безвідповідальність і байдужість самих організаторів.
У 2001-му році вирішили ми з дружиною ремонт в під'їзді зробити, виявили таку собі добровільну громадянську активність  :) Походив я по ЖЕК і управлінні ЖКГ, знайшли варіант за заборговану квартирну плату. Але за борг не більше трьох місяців (?). Три місяці я не платив за квартиру, збирав борг  :) Потім купував матеріали і збирав квитанції. Довго ЖЕК не давав майстрів - вічно зайняті люди. Коли я вже почав піднімати "шкандаль" нарешті "майстрині" прийшли. А надворі вже був грудень місяць!!! Нічого, зробили побілку-покраску-і-все-решта, але лише до 5-го поверху - далі матеріалів не вистачило, а більшу суму ЖЕК не хотів зараховувати, як я вже писав. Ну, але хоч щось...
Що мали в результаті:
1. Сусіди з поверхів вище 5-го на повному серйозі ображалися "чого ви не зробив ремонт і нам" (!!!!!)
2. Сусіди поверхів 5-го і нижче прийшли зі скандалом до моєї жінки (мене в той час не було) - "а хто буде сходи мити і двері їм позахляпували"! І моя жінка пішла мити сходи і двері сусідам... На 9-му місяці вагітності (дочка родилася через 3 тижні). І ні одна скотина НЕ ВИЙШЛА! Аж поки сусідка тьотя Дуся не взнала і не вигнала матюками всіх сусідок на сходи - мила вагітна жінка...
До чого я це все? А просто... Кому треба - зрозуміє.

Ні. Він просто хазяїн свого слова.
Захотів дав слово, захотів забрав.
Після торішньої повені Прем'єр теж багато грошей обіцяла. Дотепер люди, які виконали роботи їх чекають... А десь і роботи не виконані до кінця - міст через Дністер у Сівці-Войнилівській приклад. Прем'єр винна? А я думаю (і знаю) - на місцях розікрали! Те ж саме і в Тернополі.

А за час який змарнували не знати на що, тепер ті гроші знецінилися і вже навіть лікарню минулого не збудуєш.
Звісно могла б і шкарпетки в'язати. Але якщо вже взяла на себе таку відповідальність то потрібно її нести, а неробити хорошу міну при поганій грі.
Юра, а чим Ви особисто допомогли цьому проекту?
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Лікарня майбутнього
« Прочитано #16 : 01 Вересня 2009, 10:48:07 »

Походив я по ЖЕК

Вже пора окрему тему про ЖЕК відкривати. ;)

Ми організовували ремонт в під"їзді теж, гроші сусіди поздавали(ми теж), а малювала наша сім"я. Так, що Ви не одні, таких багато. :P
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Лікарня майбутнього
« Прочитано #17 : 01 Вересня 2009, 10:59:23 »

Вже пора окрему тему про ЖЕК відкривати.
А я на днях у тьощиному підїзді сам позакручува лампочки аби по схода ввечері не шпортатись. Хотів і на вході в підїзд закрутити, але там розукомплектований патрон, прикрутив свій, але всерівно не світить, бо мабуть проблема з підвідними дротами. :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Лікарня майбутнього
« Прочитано #18 : 01 Вересня 2009, 11:18:09 »

Я надто нелюблю відповідальності, а тому беруся лишеза ті проекти які як сам відчуваю у стані довести до кінця.
Те, що розкрадають не зверху а на місцях не звільняє від відповідальності тих хто дає обіцяннки від того щоб ті обіцянки виконувати. В кінці кінців той хто вкрав - бандит, а як ми вже чули бандити мали сидіти у тюрмах.
Чи знов міністр ВС недобрий?
Та то ніколи не буде так аби все добре було. А раз не впевнений, що зробиш - нема чого  :censore!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Лікарня майбутнього
« Прочитано #19 : 01 Вересня 2009, 11:40:11 »

Вже пора окрему тему про ЖЕК відкривати.
Що ж Вас стримує?  :)

Ми організовували ремонт в під"їзді теж, гроші сусіди поздавали(ми теж), а малювала наша сім"я. Так, що Ви не одні, таких багато.
Я Вас вітаю! Після того випадку у нас в під'їзді теж ситуація змінилася - тепер ремонт робимо спілкою.
Але ж мова в моєму прикладі йшла не про тих, хто щось робить, а про тих, хто не ролячи нічого - критикує і вказує як треба робити, ще й вказує, що надто повільно...
Відповідь від: 01 Вересня 2009, 11:35:22
Я надто нелюблю відповідальності, а тому беруся лишеза ті проекти які як сам відчуваю у стані довести до кінця.
Тоді, може, і братися засуджувати потрібно виконання лише тих проектів, за які беретеся?

Те, що розкрадають не зверху а на місцях не звільняє від відповідальності тих хто дає обіцяннки від того щоб ті обіцянки виконувати.
Згідний.

Чи знов міністр ВС недобрий?
Ні. Ще прокуратура і СБУ.

Та то ніколи не буде так аби все добре було. А раз не впевнений, що зробиш - нема чого  !
Погоджуюсь з Вами - Прем'єр-міністр наобіцяла зайвого.
Записаний