Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 19 днів

Автор Тема: ПРАВИЛА НАШОГО ФОРУМУ  (Прочитано 16695 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

 • Admin
 • *
 • Карма +731/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 8368
 • Останні відвідини:
  16 Травня 2024, 09:13:23

  Звідки: пр. Л.Українки
ПРАВИЛА НАШОГО ФОРУМУ
« : 26 Жовтня 2007, 17:30:15 »

Правила нашого форуму

Права і відповідальність Форумців.

права
Форумець є особою вільною у думках, переконаннях і висловлюваннях, але в жодному разі не повинен ображати іншого Форумця. Форумець НІКОЛИ відкрито не відповідає образою на образу. Якщо Форумець вважає, що його честь і гідність ображена, то звертається за допомогою до Модераторів, або Адміністраторів у Приват.
Форумець має можливість створювати нові теми та голосування у темах.
Форумець може брати участь у розвитку Форуму. Відповідні ідеї і пропозиції можна висловлювати у розділі «Технічні питання». Якщо Форумець не поділяє думки Адміністрації відносно змін у роботі Форуму, то завжди може спробувати заручитися підтримкою інших Форумців, ініціювавши голосування у Технічному розділі.
За результатом голосування виконується рішення, яке підтримає більшість Форумців. (На голосування не можуть бути винесені питання призначення Модераторів і іншого керівництва Форуму, а також питання зміни даних Правил).

відповідальність
Форумець несе відповідальність за своє повідомлення. Якщо повідомлення Форумця - образливого змісту, без змісту взагалі, або систематично не відповідають конкретній темі чи мають ознаки тролінгу, то такий Форумець буде попереджений. Самі повідомлення можуть бути видалені або виправлені Модератором. При наступному ігноруванні зауважень Модераторів, Форумець може бути обмежений у своїх правах на певний час, або назавжди. 


Права і обов'язки Модераторів.

Модератори призначаються Адміністраторами з числа найбільш активних Форумців. Будь-хто з Форумців може пропонувати свою кандидатуру на звання Модератора у вигляді Приватного повідомлення Адміністраторам.
Модератор - не титул, а зобов'язання.  Модератор постійно підтримуює і розвиває свій розділ. На один розділ може бути призначено одночасно декілька модераторів.
Модератор допомагає вирішувати конфлікти, що можуть виникнути в розділі, за який він відповідає.
Модератор не має права ставити бан іншому Модератору без погодження з Адміністраторами. Модератор не може зняти бан з Форумця, якщо Форумець забанений іншим Модератором.


Глобальний модератор.

Глобальний модератор - найбільш авторитетний Форумець. Звання Глобального модератора не постійне і визначається відповідно до Карми(найбільша сумарна Карма) Форумця, за його згодою.
Глобальний модератор допомагає Модераторам розвивати розділи і вирішувати конфліктні ситуації .

Адміністрація Форуму залишає за собою можливість змінювати Правила  з розвитком Форуму. Про будь-які зміни в Правилах Форумці обов'язково будуть попереджені.
« Останнє редагування: 04 Лютого 2013, 09:10:06 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)