Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Голосування

Хто для Вас С.Бандера?

Герой свого народу!
Просто відома історична постать
Особа, яка використовувала історичну ситуацію у власних цілях...
Людина, яка очолювала бадитське угруповання
Людина, яка всіма своїми силами і уміннями добивалася незалежності українського народу.

Автор Тема: Степан Бандера: для когось кумир, а для когось просто історична постать  (Прочитано 65209 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

На дільниці треба було голосувати а не там!  :!!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

я маю на увазі українців!!!! в котрих думки не спіпадали з бандерівськими!!!
і тому вони ішли і доносили в НКВД
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

дискусія ні до чого. я особисто героєм його вважати не буду!!! и вважайте!!! ваше прао але не навязуйте це іншим!!!!
А де і хто написав звернення до сліппі - вважати Бандеру героєм інакше.... ? Я такого не знайшла. Вас навіть у дискусії ніхто не примушував брати участь наче б то...., не те що приєднуватись до якихось поглядів. І взагалі, чого так агресивно? Чи хто не думає так як ви, то вже і не має права щось говорити?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

і тому вони ішли і доносили в НКВД
Ви читали доноси?  :unknow
А де і хто написав звернення до сліппі - вважати Бандеру героєм інакше.... ? Я такого не знайшла. Вас навіть у дискусії ніхто не примушував брати участь наче б то...., не те що приєднуватись до якихось поглядів. І взагалі, чого так агресивно? Чи хто не думає так як ви, то вже і не має права щось говорити?
Якщо ви уважно читали . то мабуть помітили що не вважати бандеру героєм зазорно і неправильно. так само як ви не допускаєте думки що можна голосувати проти тимошенко. навіть ваш пост виглядає як навмисна зачіпка .  ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:41

    Звідки: korotka

Питання до "толерантних"то може Сташинському Богдану треба було дати героя?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки

Я не розумію як європейці можуть вважати Бандеру помічником нацистів, якщо він половину війни просидів у німецькому концтаборі? Бандера воював за волю України проти всіх окупантів, і поляків, і совітів, і фашистів. Тепер нащадки одних, других і третіх вказують нам що ми маємо його вважати не героєм а бандитом.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

і поляків, ... Тепер нащадки одних, других і третіх вказують нам що ми маємо його вважати не героєм а бандитом
Назріває розкол у таборі Ющенківців. Причому національний  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки

Назріває розкол у таборі Ющенківців. Причому національний
Вам "тимошенківцям" все лиш якісь розколи ввижаються. Вибачте Юра але ваша хвороба вочевидь прогресує якщо ви і в цьому побачили тінь Ющенка. До вашого відома більшість "ющенківців" кожен має свою голову на плечах і свою думку відносно всього на світі. А "тимошенківці" звикли що за них думає їх Ідол і тому схожі на отару безмозглих овець.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Будьте ласкаві мене не лікувати.
А ще уважніше читайте форум!
А то не знаєте, що Борнсліпі на половину поляк, і пишете, що всякі там нащадки поляків будуть вчити вас як Бандеру поважати  :=) :=)
Відповідь від: 02 Березня 2010, 09:55:44
Бути попроще (себто ввічливішою) я вже вас просив. Бачу то без сенсу.
Відповідь від: 02 Березня 2010, 09:58:41
Пропоную у відповідь на заяву Європарламенту щодо Бандери висунути їм зустрічні вимоги. Наприклад щодо героїзації злочинця і терориста Робіна Гуда.  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки

Будьте ласкаві мене не лікувати.
А ще уважніше читайте форум!
А то не знаєте, що Борнсліпі на половину поляк, і пишете, що всякі там нащадки поляків будуть вчити вас як Бандеру поважати
Я вам пігулки не пропонувала, у вас своїх видно вистачає :)
Пропонуєте уважно читати? Я уважно читала і так і не зрозуміла до чого тут Ющенко чи ющенківці до питання Бандери? Довго не могла втямити. А потім зрозуміла що вам "тимошенківцям" дивно як це може бути думка яка відрізняється від "правильної". Ви ж все ділите за принципом "а ти за кого"? Якщо ти за "нашу" то ти правий у всьому, якщо ні то навпаки. Для вас дивно коли люди не ходять строєм і думають по різному. Дивно коли світ не виглядає великою кошарою. На мою думку це хвороба але я нікого не лікую. Якраз такий лохторат потрібен Тимошенко.
Я нічого не маю проти поляків і Борнсліпі і можу з ним подискутувати не дивлячись на його сучасні політичні уподобання.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Степан Бандера: для когось кумир, а для кого&
« Прочитано #131 : 02 Березня 2010, 10:39:07 »

так і не зрозуміла до чого тут Ющенко чи ющенківці
Напевне до того самого, що і тимошенківці. Вам всюди ввижаються вороги, як і пану Ющенку, а головний ворог - то, звичайно, Тимошенко. А ворогів треба принижувати, ображати стадом, не людьми, а тваринами... тобто всіляко залякувати....Хто ще собі таке дозволяє, крім Вас?  Ви послідовні..
Відповідь від: 02 Березня 2010, 10:34:34
Ви читали доноси?
Це вже від нічого сказати. Давайте будемо заперечувати все, при чому ми особисто присутні не були. Зараз заперечимо всю історію, яка до нас була, бо ми особисто цього не бачили. Вам самому не смішно? І чого ви мене до Тимошенківців приплели? Те, що я не вважаю Януковича Лідєром і не була серед противсіхів, бо маю свою, не таку, як Ваша думку, не означає, що Ви можете собі дозволяти вішати на мене свої ярлики. Пошукайте когось іншого для цього
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки

Напевне до того самого, що і тимошенківці. Вам всюди ввижаються вороги, як і пану Ющенку, а головний ворог - то, звичайно, Тимошенко. А ворогів треба принижувати, ображати стадом, не людьми, а тваринами... тобто всіляко залякувати....Хто ще собі таке дозволяє, крім Вас?  Ви послідовні..
Дорогенька моя, солоденька! Прочитайте уважно хто перший вжив слово Ющенківці. І не лише вжив, а з жовччю і деякою насолодою констатував назрівання серед них якогось національного розколу. Я? Не я. Видно тому пану так би хтілося? Видно незрозуміло сіромасі що люди деколи мають схожі переконання а іноді відмінні? Йому би хотілося щоб всі ходили з однаковими думками? Такий стан я називаю стадом. Якщо ви прийняли це в свою адресу і образились чи злякались то це ваші проблеми.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Особисто той пан з сірої маси офіційно пускає вас в  :ignor
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки

Особисто той пан з сірої маси офіційно пускає вас в  :ignor
А що ще залишається пану якого я "любя" назвала древнім українським словом "сіромаха" а він сам вважає себе "сірою масою"? Тільки ігнорувати людей які знають різницю між цими двома поняттями і їх відмінюванням.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Якщо ви прийняли це в свою адресу
Я маю дурну звичку відповідати, коли бачу, що хтось поводить себе недостойно. Це зовсім не значить, що я сприймаю все на свою адресу. Повірте, я собі ціну знаю. І взагалі, чому вам весь час хочеться переходити на особистості? Ви інакше спілкуватися не вмієте?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03


Пропоную у відповідь на заяву Європарламенту щодо Бандери висунути їм зустрічні вимоги. Наприклад щодо героїзації злочинця і терориста Робіна Гуда.

 :drink Ну,Юра, ти весельчак !!!!   :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D   Посміявся я від душі.

Відповідь від: 05 Березня 2010, 20:37:33
Степан Бандера -це  і Герой свого народу! і  Людина, яка всіма своїми силами і уміннями добивалася незалежності українського народу. Слава Україні!!!
Відповідь від: 05 Березня 2010, 20:40:26
Торк! Ви мені дуже нагадуєте І.О. Манери ті ж. Хто ви насправді?
Записаний

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки

Я маю дурну звичку відповідати, коли бачу, що хтось поводить себе недостойно. Це зовсім не значить, що я сприймаю все на свою адресу. Повірте, я собі ціну знаю. І взагалі, чому вам весь час хочеться переходити на особистості? Ви інакше спілкуватися не вмієте?
Люся! Слідкуйте за логікою і читайте Юрка. Він першим вжив слово ющенківці і жовчно потішився щодо якогось там розколу між ними, вірогідно він мав на увазі мене і Борнсліппі? Коли я відповіла йому що вважаю тимошенківців стадом вас напевно то заділо і ви обвинуватили мене у пошуку ворогів. Хоч я перша не починала вживати такі терміни. Цим на мою думку ви разом з Юрком самі відповіли на всі питання хто є хто. А згодом Юрко заявив що буде ігнорувати освічених людей які розрізняють козацьке слово "сіромаха" і взяв собі "прапор в руки". Я щось не так кажу?
Відповідь від: 05 Березня 2010, 20:55:41
Замість флуду http://dibrov-s.livejournal.com/167597.html
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Степан Бандера це такий самий герой як :  Бетмен , Робін Гуд , Зорро , Супермен , Людина Павук , Ніндзя Черепашки та ін.
Відповідь від: 06 Березня 2010, 12:06:00
Ви читали доноси?
Я читав
Записаний