Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1051361 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #560 : 19 Липня 2010, 12:32:52 »

http://ua.korrespondent.net/ukraine/1097853

У Луганську невідомі спалили храм УПЦ КП
Приховано: Показати
Учора, 18 липня, приблизно о 3:30 ранку в результаті підпалу знищено дерев'яну будівлю храму на честь Архістратига Божого Михаїла на околиці Луганська.

Будівництво першого в Луганську дерев'яного храму УПЦ Київського Патріархату перебувало на завершальній стадії - залишалося лише встановити купол.

За словами сторожа, вночі до нього увірвалися двоє невідомих, які його побили, а потім облили будівлю храму. У результаті пожежі будівля згоріла практично повністю. За словами єпископа Луганського Тихона, збиток склав понад 300 тисяч гривень.

За даними Церква.info, зараз сторож перебуває в реанімації. На місці пожежі працюють правоохоронці та експерти.

В УПЦ КП повідомляють, що за останній час було спалено храми Київського Патріархату у Шостці та Маріуполі. У першому випадку довели провину священнослужителя УПЦ МП, який виступив замовником підпалу. У другому випадку винуватців не знайдено.

Відповідь від: 19 Липня 2010, 12:21:33
http://news.online.ua/318208/

Патриарх Кирилл позитивно оценил изменения в Украине
Приховано: Показати
Патриарх Кирилл увидел значительные качественные изменения в жизни украинского общества.

Об этом он рассказал в интервью телеканалу «Интер».

По словам патриарха, с момента его последнего визита в феврале этого года в Украине стабилизировалась политическая ситуация.

«Уже сейчас видно, конечно, что происходит стабилизация политическая, выравнивание экономических показателей, развитие отношений с миром, с ближайшими соседями, включая Россию, Европу и США», — заявил глава РПЦ.

Патриарх Кирилл не исключил, что это лишь его личный взгляд. «Мне хотелось бы увидеть и почувствовать то, что происходит сегодня в Украине. Но если говорить коротко, я достаточно положительно расцениваю развитие Украины в последние месяцы», — добавил он.

Напомним, 20-28 июля патриарх Кирилл осуществит архипасторский визит в Украину. Украинская православная церковь Московского патриархата отрицает политический характер визита.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #561 : 19 Липня 2010, 12:53:49 »

Всі це дуже підло,і пані Ющенко гірша в сотні разів від тих повій що жопи підставляють за посади.Спекулювати на надіях батьків,на здоров'ї дітей,дуже ницо.
Пані Ющенко зайнялася громадським проектом. Не державним. Я вже сумніваюся, чи Ви зрозумієте різницю між цим - не даєте Ви мені на це надій... Але спробую востаннє це Вам пояснити.

У нас є така собі форумчанка Люся. Знаєте таку? Так от, доки більшість лише пустопорожньо дискутує з приводу долі бездомних собак - Люся з однодумцями організовує притулок для таких тварин. І вже двічі запрошувала бажаючих приходити туди по суботах допомагати в облаштуванні. Я, до свого встиду, не був жодного разу, хоч і причини були серйозні. Буде кликати ще раз - вже постараюся прийти. А Ви, ДВаня, були там? А прийдете?
Чого я навів цей приклад Люсі і її проекту? Тому що я її поважаю. Бо вона не балакає, а робить. І якщо у Люсі не вийде зробити цей притулок - хіба можна її винити? І хто буде мати право її винити? Чи можу я їй колись сказати - Люся, ти "спекулювала на надіях" бездомних тварин! Де твій обіцяний притулок?! Чи зможете Ви, ДВаня, так їй сказати?

Яке ми маємо право винити людину лише за те, що вона ініціювала грандіозний і потрібний проект, а ми - ті, що не дали і гривні, що не підтримали бодай словом - тепер будемо її ж розпинати за власну байдужість?!

І ще - про ницість... Ваша позиція щодо пані Катерини, ДВаня, зумовлена її прізвищем. Якщо б її прізвище було, наприклад, Турчинова - Ви співали б інакше.

Ая я яй який Москаль негідник,єдиний в цій країні посади суміщав,
Мене не цікавить, хто там ще суміщав. Ми говоримо про конкретну особу - пана Москаля, який порушив Закон України. Тобто, вчинив злочин і мав би понести покарання.

а ще й про експрезидентшу негарно відзивається.Ну з Москалем все ясно.
Тут - ще раз про ницість... Москаль був би "крутим чуваком", якби він у 2007-му році, коли він ішов по списку "Нашої України" у народні депутати відзивався так само, як зараз про "тодіщепрезидентшу"... А так - повія, він і є повія...

Так так... проект не одного дня...
Більше букоф і цифр тут -
http://life.pravda.com.ua/problem/499ec6c3a3d6f/
http://vinnica.info/nma-catalog/fla-stat/lang-1/cat_id-9/page-1/num-256.html

Для вас Ігоре стаття з "правди" , на яку ви любите ссилатись  - http://www.pravda.com.ua/articles/2009/02/23/3754574/
 Чи може автор статті теж політична повія?
Я можу Вам витягти на кожну статтю "проти" - дві статті "за"... І що? Кому вірити? А може краще думати самому?

Мабуть раз звинувачує,то має підстави,бо якщо неправда все, то може відповісти.Хай п.Катерина доведе що це наклеп.
Що тут ще додаш......
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Новини України
« Прочитано #562 : 19 Липня 2010, 13:38:04 »

Бо вона не балакає, а робить. І якщо у Люсі не вийде зробити цей притулок - хіба можна її винити? І хто буде мати право її винити? Чи можу я їй колись сказати - Люся, ти "спекулювала на надіях" бездомних тварин! Де твій обіцяний притулок?! Чи зможете Ви, ДВаня, так їй сказати?
Надіюся що у вас вистачить совісті визнати що звичайні громадяни роблять для покращення життя тих же бездомних тварин більше ніж вся наша високоповажна міська рада.
А так - повія, він і є повія...
Визнайте що перебування у владі - це найкраща школа повій, якої більше ніде не пройдеш...
А щодо шановної К.Ющенко то вона винна лише в тому що започаткувала цю справу з розрахунком на допомогу від ще тодішнього президента а по збігу долі ще й чоловіка в.Ющенка. Але ж екс-президента вигнали з політики як сирливе котя і вся громадська організація розсипалася в пух і прах

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #563 : 19 Липня 2010, 15:13:59 »

Надіюся що у вас вистачить совісті визнати що звичайні громадяни роблять для покращення життя тих же бездомних тварин більше ніж вся наша високоповажна міська рада.
Так, звичайні громадяни турбуються про бездомних тварин більше, ніж органи влади. І це, доречі, світова практика - так є у більшості країн.
Надіюся, що у Вас, Річі, також вистачить совісті додати у своєму пості після слів "міська рада" ще й словосполучення "і високоповажний міський голова".

Визнайте що перебування у владі - це найкраща школа повій, якої більше ніде не пройдеш...
Ні, не визнаю. Я знаю купу людей, які втратили свою честь і гідність, працюючи на звичайній роботі. Які вдень запопадливо заглядають в очі начальнику і готові плазувати перед ним, а ввечері обурено клянуть його на кухні перед жінкою чи в інтернеті на форумі...

А щодо шановної К.Ющенко то вона винна лише в тому що започаткувала цю справу з розрахунком на допомогу від ще тодішнього президента а по збігу долі ще й чоловіка в.Ющенка.
Винна? Так роблять більшість жінок політиків - займаються благочинними проектами. І не лише вони - зірки кіно, моделі, спортсмени... Громадська благочинна діяльність - це їх право, а не обов'язок.

Але ж екс-президента вигнали з політики як сирливе котя
В цьому місці Вам повинно б бути соромно.

вся громадська організація розсипалася в пух і прах
Так, розсипалась. Хіба в цьому К.Ющенко вина? Винні ті, хто готовий бути "бладійником" і "допомагати дітям" залежно від політичної кон'юнктури. Ці псевдоблагодійники - теж повії.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #564 : 19 Липня 2010, 15:18:34 »

Чого я навів цей приклад Люсі і її проекту? Тому що я її поважаю. Бо вона не балакає, а робить. І якщо у Люсі не вийде зробити цей притулок - хіба можна її винити? І хто буде мати право її винити? Чи можу я їй колись сказати - Люся, ти "спекулювала на надіях" бездомних тварин! Де твій обіцяний притулок?! Чи зможете Ви, ДВаня, так їй сказати?
 =)) теж мені порівняли - можливості Люсі та пані Ющенко...  =))
Відповідь від: 19 Липня 2010, 15:14:25
Ні, не визнаю. Я знаю купу людей, які втратили свою честь і гідність, працюючи на звичайній роботі. Які вдень запопадливо заглядають в очі начальнику і готові плазувати перед ним, а ввечері обурено клянуть його на кухні перед жінкою чи в інтернеті на форумі...
 =)) =)) =))
то Ви в люстерко такого побачили???
Відповідь від: 19 Липня 2010, 15:15:46
Цитата: Richi від Сьогодні в 14:38:04
Але ж екс-президента вигнали з політики як сирливе котя
В цьому місці Вам повинно б бути соромно.
дивно - та мені також не соромно визнати, що Ющенко один з найгірших презедентів в Україні

і яскравим доказом того є його результат на виборах  :P
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Новини України
« Прочитано #565 : 19 Липня 2010, 15:24:45 »

Річі, також вистачить совісті додати у своєму пості після слів "міська рада" ще й словосполучення "і високоповажний міський голова".
Високоповажний міський голова в цьому списку на першому місці оскільки в його обов'язки входить зорганізувати ту "толпу" народу яка кожного дня ходить на роботу в приміщення міскої ради. І депутатів також.
Я знаю купу людей, які втратили свою честь і гідність, працюючи на звичайній роботі.
Мушу вас направити на шлях нашої розмови - ми почали розмову про дії міської влади на пересічного громадянина, не змінюйте будь ласка її не відповівши.
В цьому місці Вам повинно б бути соромно.
Мені соромно що під час помаранчевої революції я відстояв за нього на майдані від початку до кінця. Дійсно, ви праві - мені буде соромно признатися в цьому своїм дітям що підтримував зрадника. І це є моя особиста думка.
Так, розсипалась. Хіба в цьому К.Ющенко вина?
А хто тоді мав продовжувати якщо організатор мяко кажучи "забив"?

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #566 : 19 Липня 2010, 15:52:12 »

Високоповажний міський голова в цьому списку на першому місці оскільки в його обов'язки входить зорганізувати ту "толпу" народу яка кожного дня ходить на роботу в приміщення міскої ради.
То так і пишіть, не встидайтесь. Це по-перше.
По-друге - можете виразити слови "толпа" числом? Чи це просто "бла-бла"?

Мушу вас направити на шлях нашої розмови - ми почали розмову про дії міської влади на пересічного громадянина
О! Я не помітив... Нагадайте, де ми саме про це "почали розмову"?

не змінюйте будь ласка її не відповівши.
Я відповів:
Ні, не визнаю.
І пояснив чому.

Мені соромно що під час помаранчевої революції я відстояв за нього на майдані від початку до кінця.
А відстояв на Майдані за себе. І мені не соромно.

Дійсно, ви праві - мені буде соромно признатися в цьому своїм дітям що підтримував зрадника. І це є моя особиста думка.
Я не заперечую Вашлго права мати будь-яку думку. Лиш не опускайтеся до брудної лайки - Вас це не прикрасить. Тут є базарні баби і без Вас.

А хто тоді мав продовжувати якщо організатор мяко кажучи "забив"?
Ще раз повторю - це не повинність, а право! Якщо Люся перестане займатись собаками, бо це надто дорого і ніхто не допомагає - хто кине в неї камінь?
Тимошенко була Прем'єром - її чоловік благодійністю не займався, бізнес робив... І нічого, хто що йому скаже...
Жінка Януковича вже скоро пів-року, як Перша Леді - ще й будівництво собачої буди не почала - мовчать всі, кому яке діло...
Відповідь від: 19 Липня 2010, 15:39:48
Ще раз про повій:
http://www.newsru.ua/ukraine/19jul2010/hds.html

От і приклад, як маленька повійка Стретович спочатку крутила худим задом перед Ющенко, потім пропонувала себе зі знижкою Тимошенко, а перед лицем голодної старості лягла під регіональний полк за гроші грузинського єврея...
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Новини України
« Прочитано #567 : 19 Липня 2010, 15:54:56 »

По-друге - можете виразити слови "толпа" числом?
нажаль не можу оскільки там повний бардак і хто працює а хто просто піариться задля майбутніх виборів визначити неможливо. І іноді рішення міскої законодавчої влади нагадують приказку "Не знаю пане як але не так як ви кажете". [
Лиш не опускайтеся до брудної лайки
Це наймякше слово, яке я можу підібрати до цієї особи, вибачайте якщо вас особисто це образило.
Ще раз повторю - це не повинність, а право! Якщо Люся перестане займатись собаками, бо це надто дорого і ніхто не допомагає - хто кине в неї камінь?
Право було починати і шановній Люсі я допоможу всім чим зможу оскільки вона не розраховувала на чиюсь підтримку а починала все сама, знаючи на що йде. Чи пані К.Ющенко не могла передбачити подібний поворот подій? Тоді це було мяко кажучи пустий дзвін.
Жінка Януковича вже скоро пів-року, як Перша Леді - ще й будівництво собачої буди не почала
А ви не думаєте що не почала задля того щоб потім не повторити шлях з благодійністю К.Ющенко? І за це її можна зрозуміти. Ви ж самі говорите про планування і продумування а тут такі закиди в бездіяльності. Чи може ви б починали бізнес не продумавши можливі перешкоди?

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #568 : 19 Липня 2010, 16:14:23 »

нажаль не можу оскільки там повний бардак і хто працює а хто просто піариться задля майбутніх виборів визначити неможливо. І іноді рішення міскої законодавчої влади нагадують приказку "Не знаю пане як але не так як ви кажете". [
Ну, то я Вам допоможу.
Апарат виконавчого комітету Калуської міської ради налічує менше 200 чоловік, з яких приблизно 160 чоловік дерслужбовці. Освіта, культура, спорт, молодь, економіка, комуналка, соціалка, комунальна власність, будівництво, земля, апарат... Разом з прибиральницями, секретарками і шоферами. Як вважаєте, багато це? Толпа? Ні? То давайте ще введем кілька посад для догляду за бездомними тваринами... Раз громада так хоче - чому ні?...

Це наймякше слово, яке я можу підібрати до цієї особи, вибачайте якщо вас особисто це образило.
Я також знаю багато міцних слів, але ж я вихована людина. Як і Ви, сподіваюсь.

Право було починати і шановній Люсі я допоможу всім чим зможу оскільки вона не розраховувала на чиюсь підтримку а починала все сама, знаючи на що йде. Чи пані К.Ющенко не могла передбачити подібний поворот подій?
Що мала передбачити К.Ющенко? Що ідея будівництва такої лікарні не захопить всіх так само, як захопила її? Ну що робити, наївна була. Думала, це всі підтримають і всі допоможуть. Насправді всі лиш чекали, коли вона спіткнеться щоб закидати камінням.

Тоді це було мяко кажучи пустий дзвін.
Річі, Ви дали на "лікарню майбутнього" хоч гривню? Лише чесно!

А ви не думаєте що не почала задля того щоб потім не повторити шлях з благодійністю К.Ющенко? І за це її можна зрозуміти.
То тепер благодійності в Україні взагалі гаплик - хто буде після К.Ющенко щось робити, є залізна відмазка. Шкода, Люся цього не знала...

Ви ж самі говорите про планування і продумування а тут такі закиди в бездіяльності.
Хіба я кажу про лікарню? Нехай от хоч той самий притулок в Калуші збудує! Що, слабо?
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #569 : 19 Липня 2010, 16:22:04 »

Цитата: Richi від Сьогодні в 16:24:45
Високоповажний міський голова в цьому списку на першому місці оскільки в його обов'язки входить зорганізувати ту "толпу" народу яка кожного дня ходить на роботу в приміщення міскої ради.
То так і пишіть, не встидайтесь. Це по-перше.
По-друге - можете виразити слови "толпа" числом? Чи це просто "бла-бла"?
конкретний випадок щодо роботи працівників міської ради з громадянами

коли мені довелося оббивати пороги через відсутність ремонту крівлі даху - то мені довелося "дійти" й до того "курника на Франка" - то ЯЯ його так називаю.
отже, мене було записали на прийом до мера у Загальному вітділі - після чого, я раз на місяць телефонувала до того вітділу, щоб дізнатися - коли власне відбудеться той прийом - мені відповідали, що такий ще не назначено та в решті-решт було відповіли, що так як я є записана - то мені повідомлять, тому більше телефонувати не потрібно.

Згодом, коли усі терміни збігли - мені довелося прийти просто до приймальні мера - де секретарка в мене поцікавилася з якого то я питання - я відповіла, що то стосовно комуналки. На що мені секретарка відповіла, що за питаннями стосовно комуналки прийом громадян вже відбувся, тому мені потрібно записатися на прийом і прийти відповідно..., простіше кажучи мене "відфутболили" до Загального вітділу. Куди я пішла з питанням, чому мене не повідомили про той прийом, як було обіцяно - та у Загальному вітділі мені "пояснили" - дослівно:"Вас записали у зошит, котрим ми більше не користувалися." - то нормальна відповідь???  :=)
Чи то може хороша робота отого загального вітділу???

До речі, порядок прийому громадян, наскільки мені відомо, вже рік чи то навіть два як мер змінив - тепер він приймає громадян без попереднього запису по понеділках, вівторках, четвергах та п"ятницях з 8:00 до 9:00.
Цікаво, з чого то? Певне від ТАКОЇ "продуктивної" роботи працівників...  ;)
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Новини України
« Прочитано #570 : 19 Липня 2010, 16:25:02 »

введем кілька посад для догляду за бездомними тваринами...
Невже ще хтось з родини вельмож міста "не у кормушкі"? А звідти як красти? Відкати робити але від кого?
Що ідея будівництва такої лікарні не захопить всіх так само, як захопила її? Ну що робити, наївна була.
Ви самі себе чуєте? Дружина екс-президента і наївна? Не смішіть мої шкарпетки.
Річі, Ви дали на "лікарню майбутнього" хоч гривню? Лише чесно!
Чесно скажу що не дав і не збирався тому що з самого початку розумів що це пусті слова. І з мене особисто як попередня так і теперішня наші влади і так уже достатньо скористали без лікарень.
То тепер благодійності в Україні взагалі гаплик
Якщо благодійність буде робитися задля політики то ви цілком праві
Нехай от хоч той самий притулок в Калуші збудує! Що, слабо?
А можливо вона виносить більше грандіозні і більш послідовні плани аніж екс-перша_леді....

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #571 : 19 Липня 2010, 16:37:12 »

Невже ще хтось з родини вельмож міста "не у кормушкі"? А звідти як красти? Відкати робити але від кого?
Так я цього не пропоную. Це ж Ви бідкаєтесь, що міська влада не переймається тваринами. Визначіться вже, як Ви хочете...

Ви самі себе чуєте? Дружина екс-президента і наївна? Не смішіть мої шкарпетки.
Чому б і ні? Вона ж не сліпа, бачила на Майдані сотні тисяч людей... Всі так голосно кричали "Ющенко - так!"... Прапорами махали... Де ж вона думала, що горланити і прапорами махати будуть мільйони, а в "лікарню майбутнього" владатимуть одиниці?!... А он, як воно вийшло... "Ми - не бидло, ми - не козли!", як мовиться...

Чесно скажу що не дав і не збирався тому що з самого початку розумів що це пусті слова. І з мене особисто як попередня так і теперішня наші влади і так уже достатньо скористали без лікарень.
Ну от і відповідь... Хочете ще поговорити про "пустий дзвін"?...

Якщо благодійність буде робитися задля політики то ви цілком праві
То значить, жінки всіх Президентів в цілому світі - підлі обманщиці і роблять свої нібито благодійні речі виключно заради політики?

А можливо вона виносить більше грандіозні і більш послідовні плани аніж екс-перша_леді....
Ага, виносить... Почекаємо, доки виносить і знесе...
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Новини України
« Прочитано #572 : 19 Липня 2010, 16:47:49 »

Це ж Ви бідкаєтесь, що міська влада не переймається тваринами.
Ткніть мене носом де я це казав. Здається це була ваша пропозиція ввести ще декілька посад задля цього
То давайте ще введем кілька посад для догляду за бездомними тваринами...
Чому б і ні? Вона ж не сліпа, бачила на Майдані сотні тисяч людей... Всі так голосно кричали "Ющенко - так!"... Прапорами махали... Де ж вона думала, що горланити і прапорами махати будуть мільйони, а в "лікарню майбутнього" владатимуть одиниці?!... А он, як воно вийшло... "Ми - не бидло, ми - не козли!", як мовиться...
Це і не дивно - як показали результаті дуже багато мільйонів тих самих людей поділяють мою точку зору щодо В.Ющенка.
То значить, жінки всіх Президентів в цілому світі - підлі обманщиці і роблять свої нібито благодійні речі виключно заради політики?
Ні але я мав на увазі якщо подібні починання будуть робитися з подібним розрахунком то і наслідки будуть подібними
Ага, виносить... Почекаємо, доки виносить і знесе...
На даний момент мене більше цікавить що наша міська влада ще "знесе". А Л.Янукович - це найменша моя головна біль - вона хоч не пхається не в свою тарілку. І на тому їй дякую.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #573 : 19 Липня 2010, 16:59:22 »

Чому б і ні? Вона ж не сліпа, бачила на Майдані сотні тисяч людей... Всі так голосно кричали "Ющенко - так!"... Прапорами махали... Де ж вона думала, що горланити і прапорами махати будуть мільйони, а в "лікарню майбутнього" владатимуть одиниці?!... А он, як воно вийшло... "Ми - не бидло, ми - не козли!", як мовиться...
 =)) :-D =)) :-D
то є саме кумедне, що Ви, пане Ігоре_О, нині написали

Отож, бідолашна пані Ющенко, НЕ ЗНАЛА, що МІЛЬОНИ громадян України працюють за мінімальну зарплатню, котра постійно є меншою навіть за прийнятий прожиткоий рівень, котрий, у свою чергу розрахований ... за стандартами "лєсоповала", бо то інакше й не назовеш - адже у прийнятому на законодавчому рівні прожитковий мінімум, один із пунктів: НА СІМ"Ю З ЧОТИРЬОХ ЧОЛОВІК належиться мати СТІЛ ОДИН та ДВІ табуретки.
 =)) :-D =)) :-D
ото млинець :), справді ДИВНО - чому то
горланити і прапорами махати будуть мільйони, а в "лікарню майбутнього" владатимуть одиниці?!
 :=)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #574 : 19 Липня 2010, 17:39:02 »

оскільки вона не розраховувала на чиюсь підтримку а починала все сама, знаючи на що йде
Мова зайшла про мене, тому не можу не втрутитись. Хоч я також вважаю, що п К Ющенко, можливо, зробила не все, що могла десь понадыявшись на свою впливовысть а десь не ВРАХУВАВШИ, що їй , незважаючи на те, що вона започаткувала добру справу, будуть чинити перешкоди, самі розумієте чому. Раніше я також була категоричною. І щодо п Катерини і щодо п Ющенка, але як то кажуть "велике бачимо на відстані " Я починаю допускати, що все, що вони не змогли мало багацько обєктивних причин. Тому я не буду більше такою категоричною.
А тепер про земне.. :) Справу з притулком ми почали прекрасно усвідомлюючи, що , якщо ми не знайдемо підтримки від влади і від благодійників, то нічого не вийде, а буде те, що є - сердобольні жіночки і далі будуть підгодовувати собачок а гицлі час від часу їх вбивати. Тому у нас  одна людина тільки тим і займається, що шукає контакти, пише листи потенційним благодійникам і т.д.

Відповідь від: 19 Липня 2010, 17:31:51
Чесно скажу що не дав і не збирався
А н а притулок дасте?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #575 : 19 Липня 2010, 17:42:16 »

Люся, щодо перешкод... то перепрошую - більш впливовою людиною, ніж вона була, їй більше не стати - то КИМ, в такому разі, треба бути на Україні, щоб чинити добрі справи й щоб з отих добрих намірів були результати???
Друге питання що виникає до пані Ющенко, то ДЕ і НА ЩО ВИТРАЧЕНІ оті кошти, що були зібрані??? - може хтось  по таке знає? - НА КОТРІ добрі справи вони витратилися, в тому ж числі й мої 50 гривень.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #576 : 19 Липня 2010, 17:45:27 »

Роблю висновок з останніх прочитаних постів.
Оскільки у нас і так всі бідні, то ніхто не дасть ніяких благодійних внесків, бо не вірить, що з того щось вийде. (Але як воно тоді має вийти, як ніхто не підтримує....) А потім будуть закидати тому хто почав, що у нього не вийшло, бо "починатель" не той, і не зміг зробити все сам. Тому і поганий. Значить він не хотів добру справу робити а просто піарився. А не приходить думка, що чинять перешкоди, і чинять для того, що Ви так і подумали?
Відповідь від: 19 Липня 2010, 17:43:19
більш впливовою людиною, ніж вона була, їй більше не стати - то КИМ, в такому разі, треба бути на Україні, щоб чинити добрі справи й щоб з отих добрих намірів були результати???
Я зрозуміла. Але тобі заперечу . Ти перебільшуєш вплив Ющенка. Він мав дуже обмежений вплив. Мабуть навіть диктатор не має 100% влади. Все одно є ті, хто не слухаються. А влада ющенка була ой як обмежена ...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #577 : 19 Липня 2010, 17:58:43 »

Це ж Ви бідкаєтесь, що міська влада не переймається тваринами.
Ткніть мене носом де я це казав.

Тикаю. Ось Ваші слова:
звичайні громадяни роблять для покращення життя тих же бездомних тварин більше ніж вся наша високоповажна міська рада.


Здається це була ваша пропозиція ввести ще декілька посад задля цього
Так, лише "здається". Такої моєї пропозиції не було.

Це і не дивно - як показали результаті дуже багато мільйонів тих самих людей поділяють мою точку зору щодо В.Ющенка.
В цьому і біда України - горланять мільйони, працюють одиниці...

Ні але я мав на увазі якщо подібні починання будуть робитися з подібним розрахунком то і наслідки будуть подібними
А що дало Вам підстави думати, що розрахунок К.Ющенко був не такий, як у Л.Путіної чи М.Обами?

На даний момент мене більше цікавить що наша міська влада ще "знесе".
І що ж Вас найбільше турбує?

А Л.Янукович - це найменша моя головна біль - вона хоч не пхається не в свою тарілку. І на тому їй дякую.
Хороша позиція, достойна... Дякую Л.Янукович, бо не робить нічого, кляну К.Ющенко, бо хотіла зробити...
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #578 : 19 Липня 2010, 17:59:49 »

ДЕ і НА ЩО ВИТРАЧЕНІ оті кошти, що були зібрані??? - може хтось  по таке знає? - НА КОТРІ добрі справи вони витратилися
Я читала, що вони на рахунку в банку як були так і є. Тільки ось вартість проекту зросла.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #579 : 19 Липня 2010, 18:01:45 »

Він мав дуже обмежений вплив. Мабуть навіть диктатор не має 100% влади. Все одно є ті, хто не слухаються. А влада ющенка була ой як обмежена ...
Додам: в певний час допомагати жінці Ющенка - означало нарватися на прохолодне ставлення Тимошенко, тоді Прем'єр-Міністра... От багато хто із "благодійників" і вибирав, що йому робити...
Записаний