Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: "Газова" війна між Росією та Україною  (Прочитано 61927 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #100 : 17 Січня 2010, 16:14:11 »

Ти міряв ?
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #101 : 17 Січня 2010, 16:16:07 »

тим більше гівна у нас багато  :D
тільки збирати ніхто не хоче,
надіються на рос. газ - але лайно місцеве збирати не підуть, бо гонорові  :D
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Mr.Loba-Loba

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Пес"Децик"
  • Останні відвідини:
    09 Серпня 2019, 07:00:15

    Звідки: Демократична Автономна Республіка Калуш
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #102 : 17 Січня 2010, 16:16:35 »

таке виміряти неможливо,таке можна лиш вздріти  =))
Записаний
ПРИШЁЛ,УВИДЕЛ,ПОДЕБИЛ!!!!!     :agressive

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #103 : 17 Січня 2010, 17:13:07 »

Ти міряв ?

Навіщо міряти? Завжди той самий рівень - по горло!  :help
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #104 : 17 Січня 2010, 18:59:22 »

Бачив передачу як добувають газ із гною . Гній кидають в бочку туда трохи дріждів , закупорюють бочку виводячи звідти трубу з якої через деякий час виходить газ
вроді метан.
З такою примітивно-відсталою державою як Росія ліпше не мати ніяких справ.
Це точно. хай далі хизуються своїми ресурсмами перед зеркалом.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #105 : 04 Лютого 2017, 04:24:45 »

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #106 : 13 Лютого 2017, 17:17:04 »

Саме головне починається після 44 хвилини

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=mRx0KbkKxFU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=mRx0KbkKxFU</a>

BSP

  • Користувач
  • **
  • Карма +8/-7
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 77
  • Якби молодість знала, якби старість могла.
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2020, 10:50:55

    Звідки: Богдана-Хмельницького
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #107 : 03 Березня 2018, 20:15:55 »

Щось я не розумію, а як же «Прощавай немита Росія», «навіщо нам москальский смердючий газ», «ми незалежні від газу держави агресора», відав я прокинувся в інакшій державі.
Записаний
Доброго часу доби!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #108 : 03 Березня 2018, 20:46:34 »

це уже до кацапів треба звертатись . Україна робить все можливе , щоб позбутись будь якого шансу для кацапів шантажувати українців за допомогою газу . І це ще враховуючи той факт що вся пердячка і нафта совка і кацапії в тому числі була створена українцями і до цього часу ними підтримується на відповідному рівні .

зі . а останні пару днів таки доказали що Україна насправді незалежна від газу кацапії . Якщо і дальше впроваджувати енергозберігаючі технології , то Україна цілком реально може експортувати газ власного видобування . Савкові технології споживають стільки газу а совкові будови втрачають стільки енергії і тепла  , що просто "ужясь ужясь "

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #109 : 03 Березня 2018, 21:01:41 »

Україна робить все можливе
НЕПРАВДА!
Україна про це жвиндить, як тільки можливо - це факт.
Але ніякої модернізації, підвищення енергоефективності, мінімальне збільшення власного видобутку.
Найгірше - це те, що ми досі палимо п'єцами і старими котлами (що практично по ККД майже ті ж п'єци).
Найгірше, що неможливо перейти на опалення електроконвектором замість газового, бо без субсидії електрикою огрівати дорожче, а норми витрати електрики з субсидією - сміховинні.

ВИБАЧТЕ! Але якщо я (держава) справді з кимось воюю, то я (держава) в дупу запхну інтереси власників обленерго і ТЕЦ і зроблю так, щоб газ використовувався лише для сучасного парового опалення і приготування їжі. Решта - електрикою.
Електрику можна з усього добувати. Хоч з лайна. А газ - або з землі, або з лайна  :=)  вибачайте за каламбур.

Нема НІЯКОЇ державницької політики.
Нема майже ніяких реформ  (окрім підняття цін, переведення ТЕЦ на інший тип вугілля і купівлі ТВЕЛів у американців).

Враховуючи скільки років пройшло з початку війни - це НІЩО!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #110 : 03 Березня 2018, 21:04:02 »

Про нафту взагалі краще не говорити.
Все купляємо. Нічого самі не робимо.
Економія по газу - лише за рахунок того, що промисловість в агонії і що більше використовуються дрова.

Але ліси так нещадно вирубують (без відновлення), що скоро палити не буде чим.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #111 : 03 Березня 2018, 21:53:48 »

Але ніякої модернізації, підвищення енергоефективності, мінімальне збільшення власного видобутку.


ЗРАДА !       :D   

Тут я вирішив подивитись , коли багата і щедра ( а також любима Тадом наглосаксонія ) Англія почала щось ( просто ЩОСЬ або перший крок )  змінювати для енергозберігання . І ОСЬ ВОНА ЗРАДА !!! Виявляється перші кроки по енергозберіганню Англія почала робити всього навсього у 1965 році :o

------------------------------------------------------

The 1965 Building Regulations introduced the first limits on the amount of energy that could be lost through certain elements of the fabric of new houses. This was expressed as a u-value—the amount of heat lost per square metre, for each degree Celsius of temperature difference between inside and outside.

In effect, the Target Insulation is a ratio of 1.33 W/m²·K of wall area (Document L 2006). So to keep your square metre warm, you are limited as to how much power you can use. This is slightly regressive in that richer people live in bigger houses which tend to have a lower surface area/floor area, although this is partially offset by them being detached, as opposed to, say, terraced.

These limits were tightened following the 1973 oil crisis, and on several subsequent occasions


=======================================

А ось і результат


UK to run out of gas TODAY: National Grid warns of energy crisis as snow storm Emma rages

SNOW Storm Emma is threatening to shut down power in the UK after the National Grid issued a “gas deficient warning” following days of severe cold weather.

Supplies could run out as homes ignite their central heating and hot water in plummeting temperatures.

The UK is already reeling from the so-called Beast from the East which unleashed heavy snow and freezing winds from Monday night.

And now the severe Storm Emma is creeping across the Channel after developing in Portugal earlier in the week.

Up to two foot of snow is predicted in some areas, with the south of England and Scotland due to be hit the hardest.

National Grid issued the worrying alert at 5am today, with supplies dropping about 50 million standard cubic metres (mscm) short of demand according to figures.

An update at 7pm said the Gas Deficit Warning (GDW) is still in place.


==============================================================

ось ще пару цікавих і коротких статей на тему :

https://www.energy-uk.org.uk/press-releases/energy-uk-blogs/6532-energy-uk-s-response-to-the-government-s-building-a-market-for-energy-efficiency-call-for-evidence.html

https://www.edie.net/blog/2017-A-turning-point-for-energy-efficiency-in-the-UK/6098440

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #112 : 04 Березня 2018, 10:47:57 »

Це не виправдання!

Твоя Англія тоді не заявляла, що воює з країною, у якої купляє газ!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #113 : 04 Березня 2018, 12:07:09 »

Тим більше . Можу собі уявити , що би було в Англії , якби перестали отримувати газ  . Тут часто міняють міністрів чи вони самі йдуть у відставку при прийнятті якогось закону . Яскравий приклад - це те , як Камерон пійшов у відставку після брексіту . А як лише війна закінчилась , то Черчіля теж відправили у відставку : свою справу зробив і йди собі дальше .

 В любому випадку це ще раз показує , що навіть БАГАТА Англія у цілком мирний час почала впроваджувати енергозберігання і тримає ця дійсно корисна і важлива справа до цього часу .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #114 : 04 Березня 2018, 15:03:28 »

Трохи розбавлю тему. Бо ББА ніяк не заспокоїться закидувати аргументи про те, що в Британії навіть без війни вже роки впроваджують РЕАЛЬНУ економію газу, в той час, коли ми розказуємо про війну і нічого не робимо вже 4 роки.

Так от. Не газом єдиним.

Ми п'ємо багато чаю. В основному в пакетиках (бо хоч так менш смачно, зате зручніше).
Так от якось ще мабуть в 2014-му ми перестали купляти Майскій чай, бо з самої назви було зрозуміло, що то москальська продукція. Відповідно ми купляючи той чай частково фінансуємо постачання зброї і бойовиків на Донбас і в Крим.

А сьогодні купив чай Річард, який курде рекламують у нас гірше ніж прокладки і от щось мене вкусило - пошукати, хто ж власник...
Цитувати (вибране)
«Май» — российская компания, российский производитель чая, а также растворимого кофе[2]. Торговые марки продукции: «Кёртис», «Майский», «Лисма», "Richard" и "Coffesso".

От сучкИ!

Тепер виходить лише Мономах будемо купляти...  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14967
  • Останні відвідини:
    25 Квітня 2024, 22:55:42

"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #115 : 04 Березня 2018, 15:09:23 »

Пийте узвар  ;)
https://youtu.be/M3B4vrW6po4
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #116 : 04 Березня 2018, 15:12:28 »

Ну ще  є Батік.

На жаль польські чаї - реальний дірт!
А то було б ще й дешево  :)

Замовлю щоб німецький фруктовий мені з 20 пачок привезли. То легоньке, можна багато везти  :popkorn
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #117 : 04 Березня 2018, 15:13:53 »

У мене то сі називає просто вар і тото п'є Мирон. Тому на всіх не вистачає.
То недешеве задоволення.
Самому сушити - треба газу багато спалити. ДОРОГОГО.
А купляти - 15 грн за літр сушених яблук...  :facepalm:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #118 : 04 Березня 2018, 16:43:49 »

Я звичайно не живу зараз в Україні і тому не можу оцінити як все насправді там відчувається , чи що коїться , але просто пояснюю , що "бістра тока кошкі ражаюцца" . А враховуючи , що грошей у українців і у держави немає , то не можу тут закидувати чи гадити на український уряд чи власників тецу . Я просто згадую свій досвід по встановленню лічильників води у 1998 році і які то були епічні битви між мною і моїми батьками чи знайомими . Просто ПОВЕЗЛО , що українці часто користуються таким панятієм як заздрість , і я переконав мою стрийну в економічній доцільності встановлення лічильника води , після чого про це дізналась моя мама , відповідно її почала "дусити жаба" що вона можливо "прошляпила ніштякі"  і уже натюкала по голові батьку , а він типу "переконався" . Так я і встановив 4 лічильника  - на що потратили десь трохи більше 100 долярів з установкою ( стояки кухні і туалету/ванни в різних кінцях квартири ) . А ось декількох своїх друзів не зміг переконати , а хтось просто не мав лишніх 100 долярів .

 АЛЕ АЛЕ АЛЕ . Через деякий час ( менше ніж за рік ) лічильники повністю себе окупили і уже мій батя був розносчиком доброї вісті про встановлення лічильників . Мені же було якось пофіг ,так як я уже не жив в Україні . В 2003 році вирішив приїхати і можливо побачитись з усіма в останній раз ( на жаль це було таки пророцтвом , так як уже багато моїх родичів старшого покоління піся цього померли  ) і уже чув від знайомих , що як жаль ,що я їх не переконав встановити лічильник води . І це при тому , що я цілком мирна людина і  ніколи на нікого не наїжджаю чи не бігаю з кулеметом , доказуючи свою правоту . Я  лише  розказую про МОЖЛИВОСТІ і для доказу навожу числа чи факти .


===========================

А тому хочу сказати одну річ . Маєш можливість утеплити хату - утепли . Маєш можливість поставити додатковий стєклапакєт - постав .Навіть килим на стіні добавить один градус в утеплення ( хоча і буде класичним пилезборником ) . Все за раз чи за рік не зробиш . Це коштує великі гроші , а прибуток буде через 5 чи 10 років лише . Ми же звикли ще як в савку - гепнув кулаком по столу і весь завод чи світ починає рухатись чи бігати як скажений .


зі . а лічильники води я вирішив встановити , так як кожен рік бачив , як по Калушу тече вода з прорваних магістралей . А тут ще й знайомий розказав про ще на той діючі гости чи стандарти , по яким ми платили за воду з розрахунку куб в день на людину ( КУБ - ЦЕ Є 4 ВАННИ ) , хоча в ті часи ванна у нас часто слугувала як "склад" води для туалету чи щось типу того і набиралась раз в 4-5 днів при подачі води і можливості . А дальше уже пішла проста математика , з якою у мене була досить таки міцна дружба з першого класу    :=)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
"Газова" війна між Росією та Україною
« Прочитано #119 : 04 Березня 2018, 18:13:30 »

А враховуючи , що грошей у українців і у держави немає , то не можу
От тобі хвакти.

Хвакт первий. Газу власного видобутку є менше ніж ми споживаємо.
Хвакт другий. Ми виробляємо більше електроенергії - ніж споживаємо.

Держава, яка справді воює, а не торгує і каже, що воює - зобов'язана зробити тарифи такими, щоб споживачеві було принаймні однаково вигідно, опалювати хату газом чи електрикою.

Якщо ж держава цього не робить - значить вона не воює!

Грошей для того не треба. Просто перерозподіляється з вартості електрики на вартість газу.
тим, хто не має грошей на зміни в опаленні - має субсидію.
Той хто може собі дозволити виділити гроші і почати економити - переходить на опалення електроенергією.

Так само не треба грошей, якщо я завтра вирішую вкласти гроші в встановити на хаті сонячний колектор + котел на дровах. В літі колектор гріє воду для миття. Весною і восени, поки не дуже зимно - колектор гріє батареї, а вже як морози - палю дрова.

За то, що відмовився від газу - маю якісь пільги при оплаті за світло. Чи інші преференції.

 То не робитимуть відразу всі. тому грошей не треба відразу багато.

Але то треба робити!

Ото друге таки робиться через "теплі кредити". Але воно дуже довготривале і мало впливає.
 
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.