Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Автор Тема: Громадські та політичні акції  (Прочитано 47850 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Громадські та політичні акції
« Прочитано #40 : 25 Грудня 2008, 19:53:11 »

по перше, для здійнення задуманого, треба було усім автівкам стати в той момент, адже питання йде про безпеку на дорозі і такі бібікання можуть бути неправильно сприйняті іншими водіями, які не знали про акцію.
Хіба це проблема? Треба було зупинитись, або потиснути клаксон хоча б 30 сек.

по друге, акція має мати якусь певну мету. мета даної акції мені не зрозуміла, може я тупий, нехай буде. то поясніть мені Ви, кому з можновладців буде від того холодно чи тепло, якщо люди посигналять?
А показати, що "разом нас багато" (не смійтесь)? А відчути, що ти не один? Хіба це не мета?

Подібна акція повинна мати ознаки непокори. Наприклад, люди незадоволені зарплатою роботодавця - не вийшли на роботу, що завдасть збитки роботодавцю і заставить його задуматись. Перекрити рух магістралі і т.д.
Не конче.

А так - ця акція, або проплачена кимось, або для піару організаторів, до того ж бідних на уяву і із сумнівними організаторськими здібностями.
Мені ніхто не платив, і я нікому. Це - для себе.

Вірити у те, що після того, як нас лоханули з Майданами, дудіння щось змінить, свята наївність.
Залишається або заткнутись, або виїхати, або повіситись...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Громадські та політичні акції
« Прочитано #41 : 26 Грудня 2008, 12:50:38 »

хммм дивно я теж сигналив не 3 зв але сигналив!! і друзі сигналили!!! невже важко просто кілька раз тицьнути в клаксон!!!???? :duvno мені ніхто не платив!!! я розумію що можливо це і нічого не дало але ж спробувати можна!!!???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:27:19

    Звідки: пр. Л.Українки
Громадські та політичні акції
« Прочитано #42 : 27 Грудня 2008, 10:02:37 »


Раз ви думали, що це нічого не дасть, то навіщо сигналити? У когось нарпиклад діти маленькі сплять вдома, а тут акція під вікнами....

під вікна владі сигналити треба, а не людям  :!!


Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Громадські та політичні акції
« Прочитано #43 : 27 Грудня 2008, 11:48:25 »

Мета акції була показати нам самим (не владі) що НАС БАГАТО. А показала вона - що НАС МАЛО.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Громадські та політичні акції
« Прочитано #44 : 05 Січня 2009, 10:35:18 »

  Особисто я участі в акції не брав. Головна причина та, що я і не знав про ту акцію :unknow, по-друге, того дня машини я не мав, а хоч би і був я в той час в машинеі і знав про акцію, то скоріш за все не сигналив би.

  Загалом, підтримую позицію Ромашкіна і вважаю що такого роду акція якась недолуга і ситуацію це ніяк не змінить. :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30259
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:45:44

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #45 : 11 Січня 2009, 09:53:10 »

Щоб дана тема не "вмирала" пропоную її продовжувати, перейменувавши її згодом на "Акції"

Зараз якраз є слушна нагода. Ромашкін запропонував проголосувати за Україну тут http://www.ukraine-vs-russia.com/

Підтримаймо ж нашу державу, а то  :moskali вже зовсім розперезалися!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Громадські та політичні акції
« Прочитано #46 : 11 Січня 2009, 13:49:31 »

Щось не подобається мені ця нездорова тенденція зтравлювання України з Росією. Нас штучно зіштовхують, а ми ведемось. При тому масово проблеми викидають саме на народи, щоб ми пересварились зовсім. Думаю в цих справах люди як завжди маріонетки.  :fool
На мою думку політики перекидають агресію людей до них, з внутрішніх проблем, на зовнішні. Радянський Союз теж шукав завжди зовнішнього ворога, щоб в середині республік всі згуртовувались і не шукали проблем, заради зовнішнього ворога.  :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30259
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:45:44

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #47 : 11 Січня 2009, 15:10:47 »

Воно то так, але не подобається мені, що більшість проти України.
А ти не пиши що  :moskali уроди, а просто голосуй за Україну і ніякої ворожнечі не буде.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Громадські та політичні акції
« Прочитано #48 : 11 Січня 2009, 15:32:54 »

Воно то так, але не подобається мені, що більшість проти України.
А ти не пиши що  :moskali уроди, а просто голосуй за Україну і ніякої ворожнечі не буде.
Та я проголосувала, але все рівно розглядаю це як ще один спосіб розгорнути протистояння. А обзивати нікого взагалі не варто.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30259
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:45:44

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #49 : 11 Січня 2009, 16:23:38 »

Твої б слова та й  :moskali в вуха  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:27:19

    Звідки: пр. Л.Українки
Громадські та політичні акції
« Прочитано #50 : 11 Січня 2009, 18:35:24 »

 Якщо робити вигляд, що проблеми нема, то вона від того не зникне.
Краще почитайте коментарі. Переважно агресивні коментарі з російської сторони. Машина пропаганди у них працєю добре. Путіна на кожному кроці каже "ані варуют газ". це для чого? щоб привити любов росіян до українців?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Громадські та політичні акції
« Прочитано #51 : 11 Січня 2009, 19:21:54 »

Для того щоб призвести для збройного конфлікту на мою думку, а що в тому доброго?  :unknow
Наші політики  мали б знайти змогу урегулювати цей і інші конфлікти з Росією і домовитись на високому рівні, а не втягувати людей. Нездатність виконувати свої безпосердні обов"язки прикривають людьми.  :!!
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:27:19

    Звідки: пр. Л.Українки
Громадські та політичні акції
« Прочитано #52 : 11 Січня 2009, 22:36:12 »

цікавий зріз голосування на дану годину.
поляки розуміють, що вони наступні в черзі....
Приховано: Показати
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30259
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:45:44

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #53 : 12 Січня 2009, 15:36:09 »

А рейтинг нашої держави хоч і повільно, але лізе у гору  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30259
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:45:44

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Громадські та політичні акції
« Прочитано #54 : 12 Січня 2009, 17:59:00 »

Гарний уривочок з посту на форумі українських студентів у Німеччині.  Автор  yurchyk  ( то не я  :-[)

...Крім того, факт залишається фактом - потужності Білорусі та "Блакитного потоку" абсолютно недосить для поставок газу в Європу. А побудова Норд-Стріму - це справа не одного року. Тому дискутувати щодо ціни на транзит необхідно. І, доречі, не треба забувати про те, що: "Одна из первых газовых магистралей подавала газ из украинского месторождения Дашава через Киев в Москву. К 1950 году из 85 млрд. куб. м промышленных запасов СССР на Украину приходилось 35 млрд. куб. м, на РСФСР – 42 млрд. куб. м." http://www.ng.ru/energy/2008-03-11/17_collision.html , "А потом, в 1955 году, украинский магистральный газопровод Дашава—Киев продлили до Брянска и Москвы, и очень скоро месторождение иссякло. То же произошло и с другим мощным украинским газовым месторождением — Шебелинским. Вскоре украинцы подались на Север и в Сибирь добывать природный газ, который сегодня стал орудием политического шантажа. Как говорят россияне: «Люблю тебя, как душу, трясу тебя, как грушу!»..." http://www.zn.ua/3000/3150/64171/

І не треба боятися ринкової ціни на газ, наприклад та ж Білорусь планує вийти на неї в 2011 році
А Європа врешті-решт має нагоду переконатися, що є між Росією та нею Україна чи все відбувається безпосередньо - всі правила гри все одно визначатиме Росія. І диверсифікація надходження повинна означа ти не зміну посередників, а зміну джерел газу...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Громадські та політичні акції
« Прочитано #55 : 15 Січня 2009, 00:11:49 »

Цитувати (вибране)
что с нами случилось? что случилось с родными между собой народами?
что происходит с Украиной??? сначала из под тяжка поставки оружия в Грузию, потом решили историю переписать, а сейчас-за газ ваш мы рассчитываться не собираемся, мы его так возьмем, из газопровода который тут у нас есть!
что это??? ОПЯТЬ КОНФЛИКТ???
мне страшно от того, что происходит...нас явно вызывают на конфликт...и дай Бог чтоб не было войны...
Цитувати (вибране)
З.Ы. Я особо в пророчества не верю, но недавно читала видения Ванги и она обещала войну в ближайшее время  Любимый у меня за политикой следит...как-то ляпнул ни с того ни с сего, что он пойдет добровольцем на войну,
Цитувати (вибране)
Медведеву прилетело счастье в виде конфликта с Грузией и он вышел молодцом! голос у него есть...
да пусть даже и Путин остается. ни чего плохого не вижу...два здравомыслящих человека даже лучше чем один. я только этим летом почувствовала за многие годы что Россия действительно могущественная держава, а не страна тупоголовых алкоголиков как нам самим многие лета внушали. вся Европа поссыкивает против нас переть, а куда рванула Украина...ни чего хорошего не будет
Це цитати з звичайного російсько-міжнародного жіночого форуму. І аналогічні думки присутні. Путін герой, Україна нечемна - хоче війни.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Громадські та політичні акції
« Прочитано #56 : 15 Січня 2009, 14:45:23 »

юра транзит газу Україну найвигідніший навіть при ціні  9 доларів.  навіть зважаючи на те що половина газотранспортних систем білорусі належиь росії!! проблема в тому що росія купила газ у туркмена по ціні вищій ніж зараз може продати в європу. ось через це і всі проблеми. просіяни тягнуть час!!
лалія
ми маємо змогу дивитись і російські новини і українські і світові. тобто можемо скласти обєктивне бачення проблеми. в росії ж людям показують тільки те що треба . і все.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Громадські та політичні акції
« Прочитано #57 : 15 Січня 2009, 15:16:36 »

лалія
ми маємо змогу дивитись і російські новини і українські і світові. тобто можемо скласти обєктивне бачення проблеми. в росії ж людям показують тільки те що треба . і все.
Та це ще квіточки, поспілкувалась я з ними ще трошки, то волося дибки стає. Там купа сторінок агресії, і погляд в них навпаки - ми темні люди нас дурять, і т. д. Сторінок 10 злості.  :fool
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Громадські та політичні акції
« Прочитано #58 : 15 Січня 2009, 15:42:20 »

я в курсі в мене родичі в росії і білорусі живуть. уявіть навіть білоруси думають що нато і єс це погано!!! а росіяни своїх гномів вважають найкращими. ось в чому треба брати приклад з російської влади!!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Громадські та політичні акції
« Прочитано #59 : 15 Січня 2009, 16:14:12 »

Дак такі жіночки агресивні в Росії, кажуть газ крадете, з під поли зброю Грузії продаєте, ще й бандерівцями тішитесь.  Провокуєте бідну Росію на війну.ще й не хочете, щоб ми росіяни навчили вас жити. Ніц нема з нами порядку.  :=)
Записаний