Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: КУТОК СПОЖИВАЧА  (Прочитано 96654 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
КУТОК СПОЖИВАЧА
« : 01 Грудня 2008, 18:20:53 »

Ділимося враженнями про надані  нам послуги та обслуговування. Які фірми та магазини вартують нашої уваги.


Відповідь від: 01 Грудня 2008, 18:02:08
"Електрон"  :evil
Домовлятися про щось, з продавцями та власником даного  магазину я б не радила, зі свого гіркого досвіду.
http://forum.kalush.info/index.php/topic,176.msg36671/topicseen.html#msg36671
 
« Останнє редагування: 16 Січня 2013, 19:54:30 від sseg »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #20 : 15 Квітня 2010, 15:34:21 »

Так, мені справді запропонували повернути гроші за товар. Але мені він був потрібен. Та якби я заїкнулась про моральну шкоду, уявляю де б у них закрутився вказівний палець.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #21 : 15 Квітня 2010, 16:10:11 »

  Сьогодні я як споживач потрапив у досить неприємну ситуацію, яка просто таки вивела мене з себе.
  Зайшов я в магазин дитячих товарів "НЕМО", що у Франику по вул. Чорновола навпроти Перенатального центру, бо цікавлюсь покупкою прогулочного візочка для малого. Таких візочків там був з десяток, але цінників на них не було. За кожен візочок я розпитувався окремо і замітив, що ціна наклеїна на інструкції до кожного візочка, а ті в свою чергу лежали в кошиках. Коли продавці відійшли від мене, я дістав комунікатор і почав занотовувати собі для порівняння фірми, моделі і ціни тих візочків, що мене зацікавили. Тут до мене підскочила одна з продавців і заявили, що у них не мож записувати ціни. Я запив чому? На що почув, що можливо я являюсь представником конкуруючої фірми і хочу використати цю інформацію з метою недобросовісної конкуренції (звичайно вона висловлювалась не такими розумними словами). Я показав їй своє службове посвідчення і розяснив, що згідно чинного законодавства я не маю права займатись будь-якою підприємницькою дільністю і ніякий я їм не конкурент. Але та недальока продавчиня покликала власницю магазину, а та в свою чергу заявила те саме, обгрунтувавши це тим що магазин є її приватною власністю і вона сама встановлює правила в ньому. :o І тут мені просто забракло слів, щоб відповісти їм щось розумне і відночас доступне до для їхнього обмеженого розуму. :fool Під кінець я їм заявив, що міг би всі свої зауваження записати в "Книгу скарг і пропозицій", але не маю то часу.
  Для себ вирішив, що більше ніколи в той магазин не піду. Тепер от думаю, що може все таки варто було пожертвувати часом і таки щось записати у "Книзі скарг і пропозицій", адже видимим порушенням у них є відсутність цінників на товарі, не говорячи вже про хамське відношення до покупців. :(
« Останнє редагування: 15 Квітня 2010, 16:18:04 від syddia »
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #22 : 15 Квітня 2010, 20:19:40 »

Мене цікавить також чи можна фотографувати цінники? Я хотіла б таке зробити з 3 причин: 1) як доказ на касі, 2) щоб вдома в інтернті продивитись характеристику та відгуки на даний товар, 3) щоб вдома ще раз передивитись дані та спокійно, не поспішаючи порівняти та обрати модель. Та у Фокстроті мені також відмовили у фотографуванні цінника. Переписати, правда дозволили,але лише марку без характеристики.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #23 : 15 Квітня 2010, 21:28:15 »

Одного разу в МЕТРО я фотографував ДВД-леєр і до мене підійшов охоронець та вказав, що у них не можна фотографувати і попросив видали раніше зроблені фото. Я чемно послухався, бо при вході було попередження про заборону фотографувати. Та я і надалі фоткаю там цінники, але вже в тіхаря аби не замітили. :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #24 : 27 Квітня 2010, 20:57:17 »

Я думаю в дану тему можна віднести і сферу послуг.  :unknow

Натрапили на гарного логопеда. Дуже приємна людина і гарний спеціаліст - Тетяна Ігорівна. Дякуючи їй, доця вже майже вимовляє "р"  за два уроки 8)
  :good
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #25 : 02 Листопада 2010, 22:05:27 »

Покупці увага (особливо батьки, у кого дітки) у Фуршеті купила заморожену рибу нотенію. Розморозила. А вона така як гарячого копчення - розлізла, безформенними кусками. Одним словом, явно не першої свіжості. Тож краще нікому її не брати поки не привезуть свіжу :(. До речі, погано, що вони на рибі чомусь пишуть лише термін пакування. А кінцевого терміну реалізації не зазначають. Це ж порушення,за яке чомусь ніхто їх не наказує. А може то у них просрочена дата використання? Тоді вона вийшла ще в середині жовтня. Чому не міняють?
Відповідь від: 02 Листопада 2010, 21:45:03
І ще у мене одне питання -хіба кури і мясні продукти в малі магазини не повинні завозитись в холодильниках?! Коли я купую стегна, тільки завезені в магазин "***" - вони завжди теплі.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #26 : 11 Листопада 2010, 17:32:15 »

Цікаво, що в "Гостинному Домі" ціна на ціннику великими цифрами, то ціна з 5%знижкою для власників дисконтної картки. А збоку маленькими буквами загальна ціна.
Знаю про таке в "ДЦ" тепер і до нас прийшло. ;)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #27 : 11 Листопада 2010, 18:26:20 »

Цитувати (вибране)
Але та недальока продавчиня покликала власницю магазину, а та в свою чергу заявила те саме, обгрунтувавши це тим що магазин є її приватною власністю і вона сама встановлює правила в ньому

 =)) =)) =))

шкода що це в франківську. в калуші я б зайшов до цієї власниці і добряче попрікалувася б з неї.
наприклад купляючи товари і вимагаючи їх взяти назад з поверненням коштів.
чи питаючи де у них в магазині витяги з закону про права споживачів, впевнений що цих витягів в неї нема)
тоді я б попросив книгу скарг щоб це записати, от бідна б налякалась)   

магазин приватна власність і вона встановлює правила в ньому, цікаво рекетирам з податкової вона це саме говорить?  :D

ні бе ні ме, ні культури ні виховання, а знайомим вже мабуть розказує що вона в житті сама всього добилась  =))

Відповідь від: 11 Листопада 2010, 18:18:32
Цитувати (вибране)
тоді я б попросив книгу скарг щоб це записати, от бідна б налякалась)   

хоча судячи з зайав про приватну власніть не налякалась би, очевидно вона й не знає що цей витяг має в неї висіти))
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #28 : 11 Листопада 2010, 18:33:18 »

купила заморожену рибу
Декілька разів схотілося рибки смаженої  :) Точно не скажу зараз, але жодного разу, коли купляв в магазинах не отримав більш-менш задовільного результату.
Води в тій рибі більше ніж самої риби. Дуже зручно - рибка то заморожена! От і наморожують... бізнесмени.

ціна на ціннику великими цифрами, то ціна з 5%знижкою для власників дисконтної картки. А збоку маленькими буквами загальна ціна.
Або взагалі, на ціннику одна ціна, а "поки до каси донесеш" - інша  :D Кажуть, що цінники не встигають міняти...

Цитувати (вибране)
от бідна б налякалась)   
Не знаю. Деколи преглядаю "Контрольную закупку" (це типу нашого "Знаку якості"). Так в деяких магазинах на посвідчення телевізійника і на тв-камеру дивляться як на якесь онʚіɹ.
« Останнє редагування: 11 Листопада 2010, 19:30:55 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #29 : 11 Листопада 2010, 23:32:04 »

Дуже зручно - рибка то заморожена! От і наморожують...
Так, в магазинах спеціально дообливають заморожену рибу водою і намотують побільше плівки.
 Але, якби у них була совість, то підпорчену рибу утилізували б якось інакше ніж заморожувати і спокійно продавати людям(бо заморожену не перевіриш на якість поки не купиш і не розморозиш).
а "поки до каси донесеш" - інша
І таке зустрічала, деколи не встигають міняти цінники по кілька днів після привозу товару.
на посвідчення телевізійника і на тв-камеру
дивляться як на якесь онʚіɹ.
а без посвідчень і камер - як на жертву
Щодо якості товару - купила на бутерброд чорноморську кільку в томаті від "Рибпродукт". Не рекомендую - риба не тримається купи, тобто не ціла і борошна більше ніж самої риби. Відповідно і про смак можете судити.
В "Іванківських ковбасах" купляла домашню курячу ковбасу. Всіх хто її їв пронесло. Також купувала недавно курячий рулет в "Родинній ковбасці" - 5 балів по 5бальній шкалі. Вперше брала і залишилась і я і бейбі задоволеними.
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #30 : 12 Листопада 2010, 01:37:42 »

Я показав їй своє службове посвідчення і розяснив, що згідно чинного законодавства я не маю права займатись будь-якою підприємницькою дільністю і ніякий я їм не конкурент.
ну взяв і "наїхав" на бідних підприємців  8)  :D  . хоча чесно кажучи конкуренти можут просто взяти телефон і продиктувати ті ціни хоча би колезі чи взяти мікрофон і записати на диктофон :) і ніхто би навіть не замітив  :=) :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #31 : 12 Листопада 2010, 14:01:22 »

Можна подумати, що конкуренту, якщо потрібно знати ціни, то він цього не зробить ;). Знайде спосіб. На крайній випадок запам"ятає.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #32 : 12 Листопада 2010, 16:21:55 »

  Так от і я не розумію чо працівники магазині так дико реагують на те, коли я витягаю свій комунікатор і починаю тицяти по ньому стилусом. :unknow Іноді при вході в магазин є попередження про те, що заборонено фотографувати в середині магазину. Ну раз таке попередження є, то значить треба його дотримуватись, бо, принаймні, на перед попередили і як не подобається, то мож і не заходити в той магазин. Але от ніде в магазинах я не бачив попередження про те, що не можна робити власні записи (замітки) чи то на папері, чи з використанням сучасних технічних засобів.
  Одного разу я вирішив у ФУРШЕТІ на місці зясувати для себе ціну за 1 шт. памперса. Витяг комунікатор і почав ділити ціну на кількість штук в упаковці. Тут якась мадам одразу почала кричати охоронцю шо он якийсь пацан шось там записує. До поки до мене ше ніхто не підбіг я так само в голос заявив, що користуюсь калькулятором і до мене так ніхто і не підходив.
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #33 : 12 Листопада 2010, 17:00:13 »

Тут якась мадам одразу почала кричати охоронцю шо он якийсь пацан шось там записує
ось люди як налякані . але з чим це звязано - невже державі вигідно щоб люди боялись уже один одного і поводились як роботи у вязниці ?
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #34 : 12 Листопада 2010, 17:43:44 »

От знайшов:
Цитувати (вибране)
С помощью фотографии возможно сделать компромат с характеристикой что это заведение плохое, понизить репутацию заведение, клевета и.т.д. , а это потеря посетителей и денег и любое повышение качества услуг заведение может быть напрасной когда репутация испорчена. С помощью фотографии можно воровать дизайн заведения, организационную структуру и прочие ... Фотография может служить инструментом разведки конкурентов, фотография это сила! Например что бы было более понятно: художники при продаже своих рисунков запрещают их фотографировать, потому что есть много художников которые умеют рисовать но нет фантазии, они скопировав чужую идею получают за счет чужой идеи доход, здесь наверное похожая ситуация, вообщем всё еще зависит от владельца заведения- это один из возможных вариантов ответа.
Але я думаю, що це все фігня.
Вони цим просто прикривають свої махінації з цінами і решта "фокусів".
Он десь чув, коли взнають, що коли хтось путіноподібний прямує до магазину - мерщій міняти цінники!  :ganba
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #35 : 12 Листопада 2010, 17:59:24 »

Цитувати (вибране)
Вони цим просто прикривають свої махінації з цінами і решта "фокусів".

теж так думаю. який там дизайн, які ідеї?  =)) теж мені дольче і гаВанна.
просто продають по одній ціні а звітують по іншій от і все. або щось в цьому роді.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #36 : 12 Листопада 2010, 19:45:20 »

С помощью фотографии возможно сделать компромат с характеристикой что это заведение плохое, понизить репутацию заведение, клевета и.т.д. , а это потеря посетителей и денег и любое повышение качества услуг заведение может быть напрасной когда репутация испорчена. С помощью фотографии можно воровать дизайн заведения, организационную структуру и прочие ... Фотография может служить инструментом разведки конкурентов, фотография это сила!
та мені здається що хамське відношення до покупця ( у любому вигляді - тобто махлювання з цінами , продажа гнилі , обман ...) значно більше має вплив на втрату покупця і грошей . тобто репутація це не є щось абстрактне а просто ВІДНОШЕННЯ ДО ПОКУПЦЯ . багато хто думає що навпаки :(
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #37 : 12 Листопада 2010, 23:13:22 »

просто продають по одній ціні а звітують по іншій от і все
Це малоймовірно. Фокуси з цінниками найчастіше бувають у супермаркетах, а там вся реалізація через касові апарати і занижувати вартість продажі нема змісту, там зовсім інші схеми працюють. Найчастіше цінники невідповідають дійсності через недбальство персоналу. Бувають і інші випадки, коли свідомо цінники не міняють або під 200г-упаковкою ставлять цінник від 100г. Розрахунок на те, що людина спокуситься на ціну і возьме собі у кошик, а фактичну ціну у чеку шукати не буде.
 
С помощью фотографии возможно сделать компромат с характеристикой что это заведение плохое, понизить репутацию заведение, клевета и.т.д. , а это потеря посетителей и денег и любое повышение качества услуг заведение может быть напрасной когда репутация испорчена. С помощью фотографии можно воровать дизайн заведения, организационную структуру и прочие ... Фотография может служить инструментом разведки конкурентов, фотография это сила! Например что бы было более понятно: художники при продаже своих рисунков запрещают их фотографировать, потому что есть много художников которые умеют рисовать но нет фантазии, они скопировав чужую идею получают за счет чужой идеи доход, здесь наверное похожая ситуация, вообщем всё еще зависит от владельца заведения- это один из возможных вариантов ответа.
 А це цілком реальний варіант. Скажу чесно. Інколи сама знімаю цінники в магазині, щоб вберегтись від недобросовісної конкуренції. Поясню. На кожну групу товару ставиться своя націнка. Підприємці, які торгують одним типом товарів зараз знають і своїх конкурентів, і хто де бере товар (на якій фірмі і за якими цінами), і яку націнку ставить. Завезла я, наприклад, товар. Поставила на нього стандартну націнку. Все гарно продається. За тиждень-два хтось з потенційних клієнтів каже:"А у Вас дорого! Ось така сама модель в іншому магазині коштує на 20грн. дешевше". І йде геть. Я знаю, що на цей товар конкуренти ставлять вищу націнку. Тому здивувалась. Довелось посилати добрих знайомих до конкурентів. Вони звітують. Так, на ті, ті, ті моделі ціна вища, а на цю (модель, що найбільше кидається в очі) - нижча. Тоді довелось зняти цінник саме з цієї моделі і все внормувалось.
Цей випадок стався дуже давно. З того часу ми намагаємось уникати прямої конкуренції і,по можливості, завозити товар, якого ніде більше нема. На деякі позиції просто знімаємо цінники і спокійно сприймаємо людей, які з періодичністю раз на місяць детально вивчають весь асортимент.Крім того ми подружились з багатьма основними конкурентами, вони приходять до нас на каву і тепер на правах "своїх" можуть залізти в ящик з товаром і пошукати реквізити фірми виробника. Або ненароком спитати:"Де ти береш цей товар?".  :P
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #38 : 12 Листопада 2010, 23:36:20 »

недобросовісної конкуренції.

хм, я думав що це сама що не на є добросовісна конкуренція яка тільки може бути - зниження ціни при збереженні якості, як ще можна конкурувати добросовісніше? )))

ну чи якщо така конкуренція недобросовісна, то яка тоді, добросовісна?
Відповідь від: 12 Листопада 2010, 23:29:20

а коли бізнесмени щоб уникнути конкуренції кидаються на покупців? заявляють їм що магазин це приватна власність і там вони встановлють правила, натравлюють охоронців - ось це недобросовісне ведення торгівлі!

Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
КУТОК СПОЖИВАЧА
« Прочитано #39 : 12 Листопада 2010, 23:59:35 »

хм, я думав що це сама що не на є добросовісна конкуренція яка тільки може бути
В чому Ви бачите добросовісну конкуренцію? В тому, що на весь товар ставиться вища націнка і більше заробляється, а на одну одиницю ціна показово знижується? Це в кращому випадку - оригінальний маркетинговий хід. В інтересах здорової конкуренції треба знижувати стандартну націнку на всю групу товару. Прикладом здорової конкуренції я вважаю ситуацію, коли різко стрибав долар, а у нас ціни не мінялись. Тобто, незалежно від того, за яким курсом придбався товар ціна на нього при зростанні курса долара не зростала, а навіть могла впасти, коли долар падав. При цьому вимивалися оборотні кошти і за тисячу грн можна було закупити одиниць товару менше, ніж перед цим продалось. Знаю, що більшість підприємців в цей час перераховували ціну на курс долара. У нас такого не було, бо ніхто з конкурентів ціни не підняв. І інші не могли. Оце - здорова конкуренція.
« Останнє редагування: 13 Листопада 2010, 00:21:08 від Мілана »
Записаний