Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чи допускаєте Ви, що Україна може першою розвязати збройний конфлікт для вирішення своїх зовнішніх (у тому числі територіальних) проблем?

ТАК
НІ
Таке можливе в окремих випадках і залежно від ситуації
Мені всерівно

Автор Тема: Чи допустимо для України розвязувати свої зовнішні проблеми шляхом збройного конфлікту?  (Прочитано 69215 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

а для тих оптимістів шо думають шо мож зробити всіх щасливих кажу Вам - це неможливо і шо мож зупинити війни я вже писав коли та війна почалась і коли закінчиться
вона почалась коли брат вбив брата і закінчиться кінцем світу - судним днем, тоді коли Госпоть цього захоче

Брат вбив брата, коли гріх увійшов у життя людей. Щоб зупинити війни, ворожнечу між людьми, братами, потрібно знайти мир с самим собою і з Богом. Коли людина в мирі з собою і з Богом їй не хочеться воювати ні з ким, бо Бог є Любов! Можна зупинити війни, але потрібно щоб кожний особисто пізнав Творця! Все починається з особистості (з окремої людини). Звичайно, ми не зможемо одразу змінити світ, але почавши з себе, зможемо це зробити поступово! Мала закваска заквашує все тісто.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

повністю згідний з твоєю думкою
потрібно щоб кожний особисто пізнав Творця!
але це можливо тільки теоретично, практично такого ніколи не станеться(принаймі без втручання Бога)
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Юра а що робити з тими хто знову прийде і наплює і позасикає той лифт?
 Я думаю треба перейняти досвід інших країн по наведенню порядку. Впіймали на гарячому-покарання. Наплював - відрізали язика або вибили зуби. Насцяв - відрізали "насикало" або кастрували. Так до порядку привчимся скорше ніж при адмінштрафах або попередженнях.
 Жорстко але дієво.
Можна ще на бігбордах не рекламу вішати , а фото сцикунів з відповідним підписом.
Тобто силою можна навести порядок - я так зрозумів! .................................. Ось тобі і відповідь звідки береться війна ....  :pardon
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City

 Та ні Віктор. Ти трохи перебільшуєш. Війни з цього не получиться.
Не спорю , запропонований метод жорсткий і насильницький. Але по іншому до бидла не доходить.
Пам"ятаю в своєму під"їзді попав на п"янь , що мочилось на сходовій клітці. Не втримався. Спустив його по сходах. Застосував насильницький метод. Але думаю що до нього не дійшло. Наступного разу він помочиться в іншому під"їзді. Правильно Юра казав. Ця пострадянська ракова пухлина відбилась на нашій культурі , ментальності. Вилікувати її дуже важко , але можливо. Потрібне наше спільне бажання.
 А хто не хоче і йому більше подобаються жити за принципами "не не1беш-не проживеш" або "мені зле, най і сусідові буде теж" - для того і потрібні методи , описані мною вище.
 В інших країнах за крадіжку відрубували руки,ноги,вуха. В Україні такого не буде. Не можуть же "вони" видати закон , по якому самі собі будуть руки рубати. Та що я вам пояснюю. Ви самі це добре розумієте. Я вважаю що перше треба почати з себе , простих людей. Очиститись від пережитків , навчитись поважати один одного. А тоді з політиками легше буде розібратись, та й вибрати буде з кого. Пропаде таке поняття як "хреново лежить-тре вкрасти". Економічно держава розцвіте і тоді нас почнуть сусіди поважати , а не казати хохли, гастербайтери і т.д. І назва країни не буде мати ніякого значення.

 Щось я розмріявся... :=)
Піду подихаю свіжим повітрям...
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

повністю згідний з твоєю думкою
Цитата: Juli від Сьогодні в 11:53:35
потрібно щоб кожний особисто пізнав Творця!
але це можливо тільки теоретично, практично такого ніколи не станеться(принаймі без втручання Бога)

Особисто в моєму житті це практично! Я почала з себе: була грішною, ненависною, покаялася, визнала свої помилки, тепер будую своє життя і стосунки з людьми по-іншому. Бог дає в серце любов до людей. Служу їм, як можу, вірю, що через це на Україні комусь стає жити краще. Нехай не одразу, але поступово, люди, які зі мною спілкуються починають пізнавати Бога і через спілкування з Ним отримують мир про який ми говоримо. Для кожного з нас це доступно! Кожний може пізнати Творця, якщо захоче! Кожен може ділитися з іншими радістю і творити добро, якщо захоче!

Кожна людина ефективно може впливати на 12-15 чоловік. От уяви, якщо ти робиш добро і навчиш ще 15 робити так само, а вони ще 15 ...і т.д. Як думаєш, це практично реально досягти?
Відповідь від: 19 Червня 2008, 16:11:30
Ісус навчив 12 учнів.... сьогодні ми християни і нас набагато більше ніж 12, а пройшло з того часу більш як 2000 років - думку вловлюєш? :)
Все починається з особистості!!! З тебе!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

так али ти написала що кодний має пізнати Творця, всі ніколи не пізнають, завжди знаходиться мініум один шо думає не так як інші
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Вище наведені повідомлення я на правах модератора виділив з іншої теми. ;)

 Гадаю зараз після Російсько-Грузинського конфлікту тематика війни набирає іншого забарвлення.
 До теми додано голосування. Тож висловлюємось чи є в України шанс уникнути військової експансії віднаших сусідів.
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

ну уникнути не вдасться я так думаю, тай це на краще
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів

просто я хочу щоб ми були першими і нікому не корились

перші стануть останніми


покора - чеснота християнина.
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

просто я хочу щоб ми були першими і нікому не корились

перші стануть останніми


покора - чеснота християнина.

ну тоді ми постійно будемо рабами інших
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Тож висловлюємось чи є в України шанс уникнути військової експансії віднаших сусідів.

Шанс завжди є. Думаю, Україна буде до останнього зберігати позицію миру і перша не розпочне військові дії.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів

ну тоді ми постійно будемо рабами інших

життя до смерті - це короткотривале НІЩО, якшо порівнювати з життям після смерті. і якшо Бог схоче, шчоб ми були "рабами", то так і будЕ, з війною, чи без війни. Божої волі уникнути неможливо.
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

molotov

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    20 Грудня 2008, 02:33:13

    Звідки: Долина

ну тоді ми постійно будемо рабами інших

життя до смерті - це короткотривале НІЩО, якшо порівнювати з життям після смерті. і якшо Бог схоче, шчоб ми були "рабами", то так і будЕ, з війною, чи без війни. Божої волі уникнути неможливо.

А може краще не будем зачіпати тему з Богом в цій темі....бо тоді можна сказати і таке : 'Може Бог хоче щоб ми боролись, щоб свобода нам далась не легким шляхом'
Відповідь від: 29 Жовтня 2008, 20:26:35
ну тоді ми постійно будемо рабами інших

життя до смерті - це короткотривале НІЩО, якшо порівнювати з життям після смерті. і якшо Бог схоче, шчоб ми були "рабами", то так і будЕ, з війною, чи без війни. Божої волі уникнути неможливо.

Записаний

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

'Може Бог хоче щоб ми боролись

Бог хоче, щоб ми завжди були готові боротися за те, що нам належить по праву. Він навіть умови створював для свого народу такі, в яких потрібно було виживати. І це з однією ціллю - щоб Його народ був непереможний!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

'Може Бог хоче щоб ми боролись, щоб свобода нам далась не легким шляхом'
Поправді, С. Бандера так думав і казав: 'Наша мета - наближення до Бога'. В результаті С. Бандера дуже наблизився до німецького уряду, який використовував його у протикомуністичній грі. І утримував. Тільки не кажіть, що С. Бандера жив Божим Словом або за рахунок членських внесків підпільних вояків
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

який використовував його у протикомуністичній грі
Правильно, але то не була суто протикомуністична гра, а скоріше просто використав задля власних військових цілей одвічне прагненя народу до незалежності.. А Бандера просто повівся на розвод, як думаю на його місці зробив би кожен з нас. Чи хтось із вас вважає себе толковішим стратегом?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36


Може то був військово-політичний сімбіоз?
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Чи хтось із вас вважає себе толковішим стратегом?
Ні в якому випадку. Всі люди помиляються
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

'Може Бог хоче щоб ми боролись, щоб свобода нам далась не легким шляхом'
Поправді, С. Бандера так думав і казав: 'Наша мета - наближення до Бога'. В результаті С. Бандера дуже наблизився до німецького уряду, який використовував його у протикомуністичній грі. І утримував. Тільки не кажіть, що С. Бандера жив Божим Словом або за рахунок членських внесків підпільних вояків
Бандера підтримував німців до того часу поки вони не вступили на територію України оскьки вони пропонували незалежність України, але він побавчив шо того не буде і підтримка тут же зникла.
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.