Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Чи допускаєте Ви, що Україна може першою розвязати збройний конфлікт для вирішення своїх зовнішніх (у тому числі територіальних) проблем?

ТАК
НІ
Таке можливе в окремих випадках і залежно від ситуації
Мені всерівно

Автор Тема: Чи допустимо для України розвязувати свої зовнішні проблеми шляхом збройного конфлікту?  (Прочитано 69200 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

це шкідливо і до того ж не стосується теми :evil
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

я хочув шоб Українська Нація була панівною в світі
 :o для чого????
Відповідь від: 18 Червня 2008, 13:01:31
це шкідливо
негативні думки ще більш шкідливі
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ

я хочув шоб Українська Нація була панівною в світі
Якісь гітлерівські замашки :unknow   Чи може ти Ніцше начитався? Є в нього така "теорія надлюдини" :)
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

я хочув шоб Українська Нація була панівною в світі
 :o для чого????
як для чого подумай тобі від цього тік ліпше буде
Відповідь від: 18 Червня 2008, 13:06:25
я хочув шоб Українська Нація була панівною в світі
Якісь гітлерівські замашки :unknow   Чи може ти Ніцше начитався? Є в нього така "теорія надлюдини" :)
зовсім не гітлерівські, він тік спотворив і споганив арійські ідеї
Ніцше читав він тепер в шкільній програмі
а до чого тут теорія надлюдини? :duvno
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City


як для чого подумай тобі від цього тік ліпше буде
чим??? від відчуття зверхньості????? є ще одна приказка чим вище злітаєш тим нижче падаєш!!!! ще ні одна імперія ні одна над держава не закінчила добре. єгипет, греція, італія.
Відповідь від: 18 Червня 2008, 13:09:45
арійські ідеї
самі по собі зпотворені!!!! скоріше вони зпотворили гітлера
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ


а до чого тут теорія надлюдини?

Значить читав погано :) Він поділяв людей на так би мовити достойних та недостойних (вибачте за поганий переклад з російської:))) Не всі люди є однокавими в тому розумінні, що хтось достойний панувати, а хтось ні. Рівноправ"я в його розумінні взагалі неможливе. Певна елітна меншість має домінувати над "нижчою" більшістю.    Навіщо нам панувати в світі? Чим хтось гірший від нас? До того ж наведу вдалі слова Задоронова нарахунок американців та нас. Приблизно так "Американці, як взяти кожного окремо - абсолютно безтолкові люди, а разом - сила!. Українці, кожен окремо взятий індивид - ОСОБИСТІСТЬ, а гуртом - стадо баранів" Ми у своїй країні лад навести не можемо, а ти хочеш щоб пануючою расою були :duvno
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ну я в чомусь згідний з цією теорією але це вже з серії філософії!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ

це я магко донесла суть цієї теорії :) насправді там повний маразм. Не дивно, що від таких думок він закінчив свої дні у дурдомі
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City


це я магко донесла суть цієї теорії  насправді там повний маразм. Не дивно, що від таких думок він закінчив свої дні у дурдомі
я знаю цю теорію. але ж кажу це з серії філософії і тому ти сприймаєш її по одному я по іншому.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ


а до чого тут теорія надлюдини?

Значить читав погано  Він поділяв людей на так би мовити достойних та недостойних (вибачте за поганий переклад з російської:))) Не всі люди є однокавими в тому розумінні, що хтось достойний панувати, а хтось ні. Рівноправ"я в його розумінні взагалі неможливе. Певна елітна меншість має домінувати над "нижчою" більшістю.

Дана теорія повністю суперечить біблійній позиції. Бог створив всіх людей за Своєю вподобою і кожен має потенціал бути лідером. Лідерами не народжуються, ними стають. А панувати людині над людиною Бог не велів. Наша парафія панувати над "рибами морськими, птицями небесними і..." - тобто людина - цар звірів. :-D Хочеш панувати, пануй через відповідальність. За тим, хто може взяти відповідальність не тільки за своє життя, а й за життя інших, ідуть люди! Такого і обирають лідером і паном, причому по добрій волі. Хочеш бути більшим, стань меншим, а хочеш панувати, стань слугою для людей.
Авторитет приходить через відповідальність!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

в ідеалі так. але нажаль в реальності все набагато гірше. наведу кілька прикладів. революція 17 року в росії і "революція" 91 року в україні. зверни увагу скільки вибачте за слово дєрьма вилізло. і це все колишня біднота . кто бил нікєм тот станєт всем. і зараз ми бачимо результат. сталін, берія, каганович, ахметов, балога, медведчук , суркіс, янукович, тимошенко.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City

Хто там війни хотів?
Краще раз побачити , ніж десять почути. Фото не для слабонервних.








Ніяка! НАЦІОНАЛІСТИЧНА ІДЕЯ! не варта! і волоска тієї дитини! , що на останньому фото!




Відповідь від: 18 Червня 2008, 18:10:55
йой сергійку.  яка жуть!!!

Цю жуть треба в школах слайдами показувати. Може тоді в дітей інакше буде формуватись поняття "війна"
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!

Я не маю слів.........Антін невже для тебе сльоза дитини нічого не варта? Ти згоден зробити дітей сиротами чи взагалі їх повбивати, лиш для того, щоб доказати, що вище над іншими?
Це комплекс меншовартості, коли людина в такий спосіб доводить свою вищість
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

панувати хтось над кимось буде завжди просто я хочу щоб ми були першими і нікому не корились, просто я думаю розумом а не серцем як більшість із вас(прийнаймі в мене склалось таке враження)
а Ви не замітили шо на фотках всюди американські солдати?це нічого Вам не каже?
а для тих оптимістів шо думають шо мож зробити всіх щасливих кажу Вам - це неможливо і шо мож зупинити війни я вже писав коли та війна почалась і коли закінчиться
і це ше делеко не найгірші кадри
в певних речах мета виправдовує засоби
Відповідь від: 18 Червня 2008, 20:01:59
ті слоьзи дітей шо прольються під час війни компенсують повоєнні десятиліття без них
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City

 Я розумію тебе Antin. Ти мислиш глобально. Можливо з тебе вийшов би непоганий полководець. Але все ж таки більшість людей прагнуть миру. Те що на знімках американці , то для прикладу. У війни немає національності.Вона жахлива для всього мирного населення.
 Коритись ми нікому не будем. А лідером , на мою думку , краще бути в економічному плані.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Я повністю і однозначно згідний з тими хто пише,що війна це страшне зло.думаю і Аntіn насправді так теж думає це швидше захисна реакція,бо налетіли всі на нього.Але спочатку здається питання стояло інакше.до чого тут війна?Коли Росія і інші окупанти все що в нас було доброго зробили своїм,а нам залишили шаровари і комплекс меншого брата.Коли Росія державними голосами кричить,що відбере у нас Крим.як ви думаєте багато росіян скаже своїм політикам"ви що це ж війна!це ж українці брати наші."??відповім,по опитуваннях проведених в Росії ми у них на третьому місці в списку ворогів!!! і за що?може наше УПА воювало у них в підмосков'ї чи на Уралі?може це ми їхніх мирних людей на Соловки вивозили?та і за голодомор НАМ напевно треба каятись?вони ж сердяться коли ми про це говоримо.Чому ми повинні пам'ятати що вони наші брати.а вони ні?Може хватить заглядати в очі як раб ,а жити власним розумом і з повагою до самих себе.і жити так щоби нас було за що поважати.А на рахунок,чи повертати нам назву Київська Русь то вважаю що це вже а можливо і ще не на часі.та і економічно це дуже дорого,а не тому як Росія на це подивиться. 
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Молодець DVania !
І тему гарну придумав і висновки правильні робиш і до теми людей повертаєш.
А на рахунок війни з Україну мушу сказати, що з нашою гіпербезгосподарністю якби ми заволоділи світом, то би певно і був кінець світу. Ми українці по своїй природі люди хороші, але зіпсовані  системою, дуже зіпсовані. Потрібні десятки років, щоб змінити нашу байдужість. Ось вам і поле для "бою". А коли ми поборемо того "радянського хробака" у собі і у ближніх, тоді нас і будуть поважати. На жаль ніякими автоматами і бомбами цього не досягнеш, то на багато важче не смітити, не хамити, не бути байдужим і головне відстоювати свої права і добиватися свого від держави. Набагато простіше взяти гвера і вальнути комусь в голову, ніж взяти вінник і швабру і поприбирати у запльованому і засцяному ліфті.
А як поприбираємо, то і без нової-старої назви всі будуть нас поважати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Юра а що робити з тими хто знову прийде і наплює і позасикає той лифт?
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City

Юра а що робити з тими хто знову прийде і наплює і позасикає той лифт?
 Я думаю треба перейняти досвід інших країн по наведенню порядку. Впіймали на гарячому-покарання. Наплював - відрізали язика або вибили зуби. Насцяв - відрізали "насикало" або кастрували. Так до порядку привчимся скорше ніж при адмінштрафах або попередженнях.
 Жорстко але дієво.
Можна ще на бігбордах не рекламу вішати , а фото сцикунів з відповідним підписом.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"