Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 27 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 348049 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

В СРСР взагалі сексу не було. Там були тільки високі і чисті ідеали
Сумніваюсь, що Ви знаєте, як і коли почали повторювати цю примітивну "мантру".
Все там було, але не в таких пропорціях, як в "Імперії Добра", де жидівські ЗМІ масовано пропагують насилля у всіх формах. Ідеологія інша була в СРСР до того, як програли Холодну Війну.
 А в "пєрєстройку"  почали заражати народ інформаційними вірусами. Якраз тоді і зробили в нас з жида кокаїнщика Фрейда культового спеціаліста з людської психіки.
Ви вкотре підтверджуєте, як  довго вони можуть засмічувати свідомість.
 Інфіковані  стають їх носіями і заражають інших.
Записаний
Следи за контекстами!

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Сумніваюсь, що Ви знаєте, як і коли почали повторювати цю примітивну "мантру".
Ф я знаю! Я навіть дивилася той славнозвісний телеміс! Можна мені вважати себе розумною за Вашими критеріями?
Все там було, але не в таких пропорціях
Де "там" і в яких пропорціях? Ви знаєте якими  постановами партійних органів регулювалися ці пропорції? Це дуже цікаво! Я чула і навіть в кіно бачила, що сімейні стосунки розбиралися на партійних зборах, але щоб до "пропорцій" в сексі доходило - такі тонкощі мені не відом. Може і "Камасутра" ідеейного будівника комунізму є?і
Якраз тоді і зробили в нас з жида кокаїнщика Фрейда культового спеціаліста з людської психіки.

Не зробили, а всього лиш визнали, що є така течія в псхіатрії. Вона виникла якось не зважаючи на "вєдущую роль партіі в наукє" і навіть на американців, які влаштували нам "пєрєстройку".... До речі цікава течія. Звісно - людська поведінка не може мотивуватися тільки з погляду сексуальної поведінки, але виходячи з того, що інстинкт продовження і збереження виду є одним і з оновних - вона багато чого пояснює. Правда, ідейний будівник комунізму - це дещо інше, ніж звичайний простий хлопець десь із австрійського чи німецьког, чи французикого, чи, навіть, американського села  ;) У нього цей інстинкт не те що не основний - він відсутній по причині відсутності причини )))) Тому його поведінка регламентується "мудримі наставленіямі вождя і партіі". Слухайтесь, дітки, і тоді вас обминуть усі погані віруси, включаючи статеві інфекції. Останнє, безперечно, корисне! Тут і я не сперечатимусь...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Я навіть дивилася той славнозвісний телеміс! Можна мені вважати себе розумною за Вашими критеріями?
Можна, в деякій мірі, коли вже вмієте виривати фрази з контексту.
Де "там" і в яких пропорціях? Ви знаєте якими  постановами партійних органів регулювалися ці пропорції?
Коли хочете, щоб Вам відповідали на запитання, то робіть так само, тобто конкретно відповідайте. Бо такого за Вами не спостерігається.
"Там" - подивіться в тій відповіді, звідки ви вирвали це слово. Або не задавайте дурних запитань, коли хочете, щоб Вас вважали розумною.
"Там" питання моралі і виховання регулювались цензурою інформаційного контенту до першої половини 80-х включно, саме цього аспекту стосувалось слово "пропорціях". А хто і які пози Камасутри освоював - ніяких регламентацій не було.  Але дітей робили традиційним способом, без клонувань і непорочних зачать. Тому я і написав, що все там було.
З "пєрєстройкою" цензура зовсім не щезла, просто помінялись акценти, чуть більше ніж на протилежні: на пропаганду проституції, вільного сексу, насилля і т.п. Ну, і Фрейд Вам в руки. Навіть анекдот підкинули тоді: "Любов придумали комуністи, щоб грошей не платити".
 

Відповідь від: 31 Липня 2012, 17:12:02
Ваша думка зрозуміла - сільний "Лідєр" нам паможет
Не приписуйте мені своїх думок. Мені чужого не потрібно. Хоча, не може розумна людина заперечити роль особистості в історії.
Записаний
Следи за контекстами!

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

"Там" питання моралі і виховання регулювались цензурою інформаційного контенту до першої половини 80-х включно,
Звісно - цензура, то є благо, газета "Правда", яка "гнівно клеймила" все, на що отримала команду "фас" то є образчик моралі і чистоти помислів, а преса без цензури, можливість мати доступ до будь-якої інформації і самому робити вибір- то є
пропаганду проституції, вільного сексу, насилля і т.п.
.
З "пєрєстройкою" цензура зовсім не щезла
так так - хтось у райкомі сидів і видавав квоту на газету "Спід-Інфо" Ніби тоді квоти треба було. Я думаю, тут не квоти регулювали кількість такої преси. а ринок. Люди спочатку були позбавлені будь-якої інформації, потім вже не здатні були її фільтрувати. Але ж дякувати Богові, здається, все стало на свої місця з цим таким лоскітливим для Вас питанням.... Може вже закінчимо на цьому? Всім і давно відомо - не було в СРСР сексу та й все тут. І, відповідно, Фрейда їм не треба було. Мотивація радянської людини була не від цього основного інстинкту .а від іншого - страху за своє життя. Це куди сильніший інстинкт, аніж секс.... Відповідно, психіатрична наука була далеко більш розвинута і мала значно більшие засобів впливу на ососбистість і її мотивацію. Куди там Фрейду....
 
Не приписуйте мені своїх думок. Мені чужого не потрібно. Хоча, не може розумна людина заперечити роль особистості в історії.
Це Ви вже намагаєтеь мене образити, бо я ніколи не співала дифірамби ні одному із диктаторів ні місцевих, ні заморських. Так само як не піддавала сумніву ніколи і роль особистості в історіїї. Взагалі одне до іншого не має ніякого стосунку. Роль, наприклад, Сталіна чи Гітлера в історії України і навіть в світовій історії незаперечно велика, але не може ж розумна людина зараз прагнути, щоб прийшов Гітлер і "навів порядок" тільки тому, що він відома історична особистість і колись свого часу йому вдалося змінити хід світової історіїї......  :o
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Всім і давно відомо - не було в СРСР сексу та й все тут.
В СССР секса не было. Он в это время свирепствовал в Китае.

Відповідь від: 31 Липня 2012, 22:39:17
Звісно - цензура, то є благо
Не всяка і не завжди. Бо сучасна прихована маніпуляція свідомістю за допомогою "фабрик новин, реклами та кіноіллюзій", які поширюють інформаційні віруси, заганяє в  "Телелабіринт" так глибоко, що вибір зводиться лише до того, який тупік вибрати.
Ось цей фільм варто переглянути, бо "пєрєстроєчна" цензура прикрила його в час яковлєвсько-горбачовської "гласності".
Записаний
Следи за контекстами!

qwer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 159
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 23:20:42

    Звідки: Калуш

Може вже закінчимо на цьому?
-аргументи знову Люся закінчилися? ;)
Всім і давно відомо - не було в СРСР сексу та й все тут
-смію завірити Вас,що це у Вас його не було,а у мене він був..і  у моїх знайомих він мабуть,що все-таки був(діточки народилися))) )..і без "вчення" Фрейда виявляється можна почуватись досить непогано)))))...
Мотивація радянської людини була не від цього основного інстинкту .а від іншого - страху за своє життя.
:o :o :o-а особисто чого Ви і Ваші рідні боялися при "жахливій тоталітарній системі"???-безробіття?,платної медицини?,навчання???....які особисто Вас страхи тоді поневолили???
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

1. повністю погоджуюсь що потрібно ретельно фільтрувати подачу західних "благ". так як серед благ дуже багато речей котрі розкладають суспільство. з іншого боку це наслідки свободи. жертва на яку треба йти. і все залежить від освіченості суспільства . наразі бачимо повну відсутність культури ,і як наслідок засилля сумнівних цінностей а часом і збочень в суспільстві. до прикладу хоча б поведінка сучасних дівчат,жінок. надивляться по телебаченню голих дівок і самі собі починають копіювати. чи хлопці. надивляться всяких гоміків і теж потім прозрівають що вони від природи інші. непотрібно нам цього. у нас своя древня самобутня культура.  висновок держава повинна показувати суспільству справжні цінності. та на разі маємо при владі тих же збоченців. отже тре міняти владу.
2. тоталітарна система. недавно в сімейному колі зачіпали цю тему. були як прихильники совка так і радикально налаштовані проти(я зокрема). і була фраза типу - прои совку нам так поговорити б просто не дали. щодо досягнень. всі ті блага
а особисто чого Ви і Ваші рідні боялися при "жахливій тоталітарній системі"???-безробіття?,платної медицини?,навчання???....які особисто Вас страхи тоді поневолили???
були досягнуті ціною людських жертв. мільйонів жертв. можливо я ідеаліст . але вважаю що справедливе суспільство на несправедливості не будують. якими б досягненнями воно не прикривалось. та й досягнення сумнівні
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

аргументи знову Люся закінчилися
про секс надоїло говорити...  ;)
але, якщо Ви хочете випробувати КОЛИ у мене закінчаться аргументи...... ;)
Відповідь від: 01 Серпня 2012, 12:50:09
які особисто Вас страхи тоді поневолили???
та що Ви, які страхи? Вдома пошепки і анекдоти розповідали, і радіо намагались слухати, навіть з-під поли пластинки купували і слухали дома...і заборонену літературу читали, і.... навіть гнали самогон ;)  Найбільше не боялися за своє життя вивезені в Казахстан родичі. Вони мали і дах на головою і роботу. При чому роботу і дах можна було не боятись втратити , хіба що тільки зі смертю. А ще нічого не боялася бабуся, яка втратила всього лишень здоров"я на фермі в колгоспі. Звісно таку роботу вона також не могла втратити, хто ще без вихідних і відпусток всаватиме щодня о 4 годині, щоб три рази на день видоїти руками 30 корів, переносити те все молоко в комору у якій по коліна холодної води, потім перевантажити його на машину, яка везтиме його на молокозавод.... втратити роботу вона точно не боялася, бо то було рабство, за яке вона і грошей навіть не отримувала... Не боялася нічого ні мама, яка хрестила мене таємно, напевно тому, що не втрати роботу. Таємно воно було тільки заради гострих відчуттів. Мама моєї подружки взагалі не боялася нічого, коли з грудними дітьми втікала з-під поїзда, куди вантажили всю її родину, щоб везти кудись у Сибір лише через те, що у неї був брат, який був десь у загоні УПА. Потім ховалася вона з тими дітьми по чужих стодолах всього лишень заради додаткового адреналіну.
смію завірити Вас,що це у Вас його не було,а у мене він був.
Не треба мене завіряти. Я й так знаю, що у мене його не було. Мені було 17 років, коли він (СРСР) впав. І якось так сталося, що й справді секс у мене стався вже в Україні )))

І взгалі, чесно, можете вважати, що у мене закінчились аргументи, але я виходжу із розмови про благодатне життя в СРСР. Ви не сприйміть це за невихованість, але я змушена покинути цю тему. Набридло.....Залишаю Вас насолоджуватися солодкими спогадами і мріями про великого і нового лідера, який прийде і знову всх вишикує в дружні колони і поведе до щасливого майбутнього рівним строєм.

Відповідь від: 01 Серпня 2012, 13:09:20
висновок держава повинна показувати суспільству справжні цінності
Нічого держава не повинна суспільству показувати - хоча б через те, що не ясно - а хто має вирішувати від імені держави які цінності справжніші. Держава повинна захищати свободи людини. А суспільство вже має регулювати шляхом востребуваності виховання, культури, моральності поведінку окремих індивідів. Моя свобода закінчується там, де починається твоя. І, якщо суспільство зуміє виховати своїх індивідів не егоїстами, а членами суспільства, то "усьо будет ок". А насаджування державою якихось цінностей - це нажаль із того ж СРСР. От ми і мали, що спочатку не можна було нічого, а потім стало можна все.... Та, коли не було можна нічого, то була прсто заборона. А всі батьки добре знають, що як дитині сказати "не можна" і не привести аргументів, вона обов"язково це спробує зробити, коли Вас не буде. Тому має бути не проста заборона, а мораль, яка ставить якусь внутрішню риску. Ця мораль черпається - з релігії, з загальноприйнятих правил, з ососбистого прикладу авторитетів, а не з заборон.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Нічого держава не повинна суспільству показувати - хоча б через те, що не ясно - а хто має вирішувати від імені держави які цінності справжніші. Держава повинна захищати свободи людини.
А хто ж буде вирішувати які свободи і права захищати?!
А суспільство вже має регулювати шляхом востребуваності виховання, культури, моральності поведінку окремих індивідів. Моя свобода закінчується там, де починається твоя. І, якщо суспільство зуміє виховати своїх індивідів не егоїстами, а членами суспільства, то "усьо будет ок".
суспільство нажаль більше схоже на стадо. і що йому покажуть тей цінність. наразі держава показує що цінністю є наглість брехня і злодійство.
А насаджування державою якихось цінностей - це нажаль із того ж СРСР. От ми і мали, що спочатку не можна було нічого, а потім стало можна все.... Та, коли не було можна нічого, то була прсто заборона. А всі батьки добре знають, що як дитині сказати "не можна" і не привести аргументів, вона обов"язково це спробує зробити, коли Вас не буде.
а чому ти не згадуєш США цінності котрі вони пропагують приводять до появи гоміків збоченців вбивць іншого зброду я не хочу таких цінностей і таких свобод.
Тому має бути не проста заборона, а мораль, яка ставить якусь внутрішню риску. Ця мораль черпається - з релігії, з загальноприйнятих правил, з ососбистого прикладу авторитетів, а не з заборон.
ну а я про що. колись я писав потрібен духовний лідер. тоді всі сміялись. і духовний не обовязково релігійний. просто людина котра своїм прикладом буде показувати як потрібно жити.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Говорили - балакали - сіли та й заплакали. Знову має бути "хтось", хто все за нас, блудних діток, вирішить і покаже.

"А хто ж буде вирішувати які свободи і права захищати?" - Є такий документик - "Декларація прав людини" Ніби - то всіма підтримується.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

"А хто ж буде вирішувати які свободи і права захищати?" - Є такий документик - "Декларація прав людини" Ніби - то всіма підтримується.
але ніким не виконується))
Говорили - балакали - сіли та й заплакали. Знову має бути "хтось", хто все за нас, блудних діток, вирішить і покаже.
про що ти говориш Люся?! :duvnoзараз ми маєм класні закони але ніхто їх не виконує.  і тобі це зрозуміло не подобається. я ж кажу про деяке (розумне обмеження) для того що б виховати покоління котре буде любити державу дотримуватись законів держави і законів суспільства. не гадити в підїзді чи на річці не матюкатись і не показувати на всіх свою силу тощо. нам дали свободу , котрою ми не зуміли скористатись. може потрібно що б нами трохи покерували і показали як треба? єдина проблема де знайти того кого треба?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Думаю то суперечка без кінця.

З одного боку добре коли нація свідома тоді і лідерів не треба. З іншого маємо купу прикладів, коли лідери формували свідомість нації.

А обмеження свободи бачимо на прикладі США та і Європи теж.


У нас свобода практично повна. Кради шо хош, лиш хитро або під дахом.
Але щось при такій свободі нам теж не солодко. Тому Сліпі правий, що порядок вимагає певного обмеження.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


В Італії вилили з бронзи погруддя Соломії Крушельницької



В італійському містечку Торре дель Лаго, що неподалік м. Віареджіо, відбулось урочисте відкриття бронзового погруддя славетної української оперної співачки Соломії Крушельницької. Про це повідомила прес-служба Посольства України в Італії.

Автор  бронзового погруддя – відомий в Італії український скульптор  Руслан Іваницький, який своїм витвором ще раз увіковічнив пам’ять про Соломію Крушельницьку в Італії.

В урочистому заході з відкриття монументу з української сторони взяли участь представники Посольства України в Італії, Апостольський Візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії Преосвященний Владика Діонісій Ляхович та українська оперна співачка італійського театру «Ла Скала», сопрано світового рівня, Оксана Дика. З італійського боку були присутні Сімонетта Пуччіні, онука композитора Джакомо Пуччіні, дослідниця і берегиня його творчості: саме її присутність, безумовно, надала заходу найбільшого резонансу.

Зазначимо, що у 2012 році виповнюється 140 років від дня народження нашої геніальної співвітчизниці, стояти на одній сцені з якою вважали за честь  Енріко Карузо, Тітто Руффо, Федір Шаляпін. 60 років тому вона пішла з життя, залишивши неоціненну творчу спадщину нащадкам.

Саме в Італії Крушельницька, яка  була заміжня за мером міста Віареджіо, провела більшу частину свого творчого життя, мала величезний успіх та визнання.
 :prapor:
http://vidia.org/2012/6934
Відповідь від: 02 Серпня 2012, 22:10:22
Як українці підкорювали найвищу вершину Північної Америки – гору Деналі (Мак-Кінлі)



Щоденних сходження українських альпіністів на найвищу гору Північної Америки, 6194 м

Більше про це    ͢  http://vidia.org/2012/6951
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Зійти то зійшли , лиш як тепер звідти злісти ? Я в дитиньстві заліз на дерево то за мною баба з драбиною йшла щоб зняти.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Дуже цікава стаття, хоч і довга. ...
"1991 р. проблема ідентичності російської держави була дуже гострою. Критично постало питання: що має утворитися після розвалу Радянського Союзу? Переважна більшість росіян не ототожнює своєї держави з Російською Федерацією. На їхню думку, це — усічені рамки. Оскільки така концепція доволі поширена, Україна для них — питання номер один. Незважаючи на те, що історія формування Російської імперії налічує кілька етапів формування, остаточно вона склалася, коли було покінчено з українською самостійністю та приєднано наші землі. Зараз вони претендують не лише на наш суверенітет та землі, а й на право українців бути окремою нацією. Ми бачимо, як в інформаційному просторі України набувають поширення ідеї русофільства, через російську культуру ведеться насадження їхньої ідеології. Все для того, щоб переконати українців, що вони не мають права на свою власну мову, культуру та окремішність як нації. В іншому разі, вони стануть чужорідним тілом для майбутньої Російської імперії. Отже, Росія зі своїми імперськими мріями становить величезну загрозу для української державності й ментальності.!
http://www.day.kiev.ua/233424
"20-річний період самостійного існування Росії переконав її громадян, що треба повертатися до імперської форми існування. Саме такий курс обрав Путін. Він розуміє, що відмова від імперської форми існування призведе до неминучої втрати територій. Це підтвердили і Іспанія, і Британія (де досі тривають процеси розпаду), і Австро-Угорська імперія. Однак перед російським керівництвом та суспільством стоїть проблема: чи може відбутися Велика Росія, поверненням якої всі марять, у кордонах Російської Федерації? Російські ідеологи вважають, що не зможе. На їхню думку, має постати нова держава, відтворена в межах старої імперської форми. Для повернення наших земель та всіх імперських окраїн до нової форми «імперії» створюється Євразійський союз."
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Луценко зрозумів свою найбільшу помилку
Приховано: Показати
Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вважає найбільшою своєю помилкою відхід від політики під час перебування на посаді глави МВС. Юрій Луценко Луценко шкодує, що плюнув на політику Про це Ю.Луценко сказав в інтерв’ю “Тижню”. Так, відповідаючи на запитання, яку найбільшу помилку за час перебування при владі він зробив, Ю.Луценко сказав: “Після переможного для демократичних сил результату дострокових парламентських виборів 2007 року я погодився знову очолити МВС під гарантію Президента Ющенка про зняття призначеного ним генпрокурора, що відверто обслуговував Партію регіонів, та реформи силового блоку і судової системи. Моя помилка була не в тому, що я в це повірив, хоч вже через місяць Президент продовжив самогубну війну із БЮТ і повністю відкинув усі ці плани. Моя найбільша помилка була в тому, що я з цим змирився”. На тему: Луценко думає, що Ющенко йде на вибори красти голоси опозиції Як пояснив Ю.Луценко, після декількох спроб налагодити співпрацю НУ-НС і БЮТ, він “плюнув на політику і зосередився на роботі в МВС”. Екс-міністр зазначив, що позбавлений парламентської більшості, він не мав шансу «радикально реформувати каральнодетерміновану систему», «тож робив, що міг в рамках фактичного законодавства”. Зокрема, в той час, сказав Ю.Луценко, було знищено таке явище, як «злодії в законі» та «смотрящі», було заборонено вільний продаж трамадолу, що породжував епідемію наркоманії серед молоді, домоглися скорочення на 2 тис. вбитих та 1,5 тисячі травмованих на автошляхах. “Ми ловили найбільших в історії України хабарників з біло-синього та помаранчевого таборів, ми дали по руках кримським сепаратистам і привчили російський Чорноморський флот до узгодження їх маневрів із українською владою. Ми забезпечили вільні мітинги і вичистили понад мільйон «мертвих душ» перед виборами”, - наголосив колишній міністр МВС. Водночас він зазначив, що “без незалежного суду і об’єктивної прокуратури” все це було тимчасовим. “Я помилявся. Я мусив, як завжди, взяти на себе більше, вилізти з окопу МВС і публічно вимагати від Президента і прем’єра спільних дій для реформи МВС, ГПУ і судів. Звичайно, це було компетенцією голови Верховної Ради, міністра юстиції та інших. Більше того, навряд чи щось з того вийшло б в умовах непримиренної «хатньої війни» демократів. Але, як вчить Кен Кізі у своїй геніальній книзі «Політ над гніздом зозулі», я мав би хоч спробувати…”, - сказав Ю.Луценко.
 http://www.unian.ua/news/521263-lutsenko-zrozumiv-svoyu-naybilshu-pomilku.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Именно поэтому я - признаюсь в этом честно - не понимаю украинцев. Ведь у них, кроме Украины, ничего нет и не будет. Не построят они ее, потеряют - и навеки станут прислугой в чужом доме (даже и на своей земле), как уже были практически все годы своего национального существования, вплоть до 1991-го. http://blogs.korrespondent.net/celebrities/blog/portnikov/a74447
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Мдя...
Я і не думав, шо він єврей...

Але правду пише.  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.