Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 3 дні

Автор Тема: Питання до адміністраторів  (Прочитано 352660 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Питання до адміністраторів
« Прочитано #220 : 11 Вересня 2010, 01:04:47 »

Хто? І яким чином образив ЯЯ?

Попрошу відповіді.

Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3252
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:21

    Звідки: korotka
Питання до адміністраторів
« Прочитано #221 : 11 Вересня 2010, 02:04:17 »

А я думав у ЯЯ "грубша шкіра",що зробиш жіноче EGO перемогло творця,треба віддати ій належне,іі пости були непересічні.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2024, 17:01:12

    Звідки: пр. Л.Українки
Питання до адміністраторів
« Прочитано #222 : 11 Вересня 2010, 10:28:12 »

Привіт, це ЯЯ.
ну гадаю, що ЯЯ повернеться. принаймні, думаю, багато хто хотів би цього. а на рахунок повідомлень - вони уже є набуттям форуму, а не власністю ЯЯ. тому ніхто і нічого видаляти не буде.  :frend
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Питання до адміністраторів
« Прочитано #223 : 11 Вересня 2010, 10:45:32 »

багато хто хотів би цього.
:(
І я хочу! Я підтримую ЯЯ. Хто приєднається?

ЯЯ, повертайся !!!!!!!!  :frend :bouquet: :-*
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Питання до адміністраторів
« Прочитано #224 : 11 Вересня 2010, 10:55:44 »

Я теж "ЗА"  :hot :hot :hot :hot  ЯЯ частинка нашого форуму.  :drink

7 ДНІВ надто круто як на мене, але то лиш моя думка вголос. 
"ТАТАМ" вирішувати як приміняти виховні цілі, та думаю вони в нас добрі, і передумають.  :frend
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3252
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:21

    Звідки: korotka
Питання до адміністраторів
« Прочитано #225 : 11 Вересня 2010, 11:54:56 »

а думаю вони в нас добрі, і передумають.
Дадуть назад -самі шефи попадуть в непросту ситуацію,можна буде і другим торгуватись.Закривати писок ЯЯ на тиждень то було забагато,ЯЯ 2а дні  було тяжко витримати з іі язичиском.IMHO  Одна ЯЯ варта 1000 гостей :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Питання до адміністраторів
« Прочитано #226 : 11 Вересня 2010, 12:46:55 »

Так, але це ж не перше попередження, якщо до людини не доходить простою мовою, то тільки баном, а як інакше її навчити.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30270
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:33:37

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Питання до адміністраторів
« Прочитано #227 : 11 Вересня 2010, 20:14:56 »

Ми з Романом порадилися і дійшли згоди у питанні бану. Справді на перший раз бан повинен бути на день а не на тиждень. Тому ЯЯ розбанено.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Питання до адміністраторів
« Прочитано #228 : 12 Вересня 2010, 17:47:19 »

Ми з Романом порадилися і дійшли згоди у питанні бану. Справді на перший раз бан повинен бути на день а не на тиждень. Тому ЯЯ розбанено.

ото зробили послулу
Юрко, а ти собі БАН на день за
"Хто які вітаміни приймає, що вас так плющить?"  Крейзі
постав, а???

Так, але це ж не перше попередження, якщо до людини не доходить простою мовою, то тільки баном, а як інакше її навчити.
Рибко, ти до того,як повчати інших спершу б навчила себе розуміти прочитане таке у 3-му класі викладають , а то як мовиться - "У чужому оці..."

а на рахунок повідомлень - вони уже є набуттям форуму, а не власністю ЯЯ. тому ніхто і нічого видаляти не буде.  Дружбани
у правилах форуму подібне не визначено, а по загальнопийнятим нормам - авторське право втрачається через 70-ть років по смерті автора й тоді ті авторські речі стають НАБУТТЯМ - як бачиш, наразі про НАБУТТЯ говорити неактуально.
А з огляду на те, що мої пости регулярно викидалися у смітник й врешті решт мене було забанено - то роблю висновок - що адміністрація форуму вважає мої дописи негідними їх форуму  тому й вимагаю - видалити усі мої пости й теми автором яких ЯЯ є з цього форуму.

тим паче, що пої пости з було видаленно.
Цитувати (вибране)
Привіт, це ЯЯ.
Оскільки мене після довготривалого тиску у формі образ з боку деяких форумців та модераторів «забанено» на тиждень, з чого ЯЯ роблю власні висновки – то наполегливо прошу модераторів видалити всі мої пости й теми автором котрих ЯЯ є.

Бувайте здоровеньки й живіть дружньо.
P&S
Юрко, ЯЯ встигла усе обдумати.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Питання до адміністраторів
« Прочитано #229 : 12 Вересня 2010, 18:34:15 »

Я не зовсім в курсі,що там сталось ,але це не дуже добре,що так вийшло.Хоть я особисто не знаю ЯЯ і ніколи її не бачив,але на мій погляд вона цікава людина,шкода.Але це її вибір.В чомусь я навіть з нею погоджуюсь,не завжди справедливо оцінюються пости форумців.От наприклад,мені Ромашкін поставив "-,"за те що я написав в пості"дякую",хай ,я не проти,але треба тоді і іншим ставити "-"за таке типу"браво +1"і інше таке.І взагалі,я не знайшов де можна видалити свій акаунт.Якщо такої функції нема,то треба зробити з можливістю відновити його на протязі 7 днів,це для того якщо форумець погарячкував і якщо він сам хоче  залишити форум.Таку маю пропозицію,що на це скажете?
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Питання до адміністраторів
« Прочитано #230 : 12 Вересня 2010, 19:55:57 »

Це вже якось чисто не серйозно. :unknow Треба думати перед тим як писати пости, а не вимагати потім їх витирати.  :=)




Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2024, 17:01:12

    Звідки: пр. Л.Українки
Питання до адміністраторів
« Прочитано #231 : 12 Вересня 2010, 19:57:24 »

А з огляду на те, що мої пости регулярно викидалися у смітник й врешті решт мене було забанено - то роблю висновок - що адміністрація форуму вважає мої дописи негідними їх форуму  тому й вимагаю - видалити усі мої пости й теми автором яких ЯЯ є з цього форуму.
я уже написав вище наш погляд на ці речі, не бачу причин повертатись.
Бувайте здоровеньки й живіть дружньо.  
P&S
ну раз так, то па-па ;) мабуть тісно таким особам на нашому форумі. рамки правил дружнього спілкування не для них. ми зі свого боку піщли на дружній крок, але його, як бачу не зрозуміли. тому мабуть, краще нам розійтись так, як є, ніж спостерігати подібні конфлікти на майбутнє.

От наприклад,мені Ромашкін поставив "-,"за те що я написав в пості"дякую",хай ,я не проти,але треба тоді і іншим ставити "-"за таке типу"браво +1"і інше таке.
Враxуй, я ставив мінус, як звичайний рядовий форумець і не використовував адміністративних методів. а як рядовий форумець. я маю право ставити плюс і мінус тоді, коли вважаю це за потрібне, із відповідним поясненням.
І взагалі,я не знайшов де можна видалити свій акаунт.
такого не можна зробити на нашому форумі. так в правилах даний момент не прописаний. просто не можна було передбачити усі моменти при. Думаю ми з Юрком сядом і опишемо цей момент в правила, щоб на майбутнє не виникало подібних питань.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30270
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:33:37

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Питання до адміністраторів
« Прочитано #232 : 12 Вересня 2010, 20:14:12 »

Пости ЯЯ_ тобто "клона" користувача ЯЯ видалив я, сьогодні зранку. По перше то просто не етично реєструватися ще раз. По друге то просто не логічно, щоб забанений користувач реєструвався ще раз, постив одне і те ж повідомлення купу разів у різних темах, а потім ще і обурювався що ті пости видалені.
Повністю згідний з Ромашкіном щодо змін у правилах. А з приводу як краще, з ЯЯ чи без - не знаю, але... ай, нема про що говорити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Питання до адміністраторів
« Прочитано #233 : 12 Вересня 2010, 20:41:48 »

;) от я зараз Ромашкіну "-"поставлю за те що він мені "-"поставив як простий користувач,так сказати відімщу(жартую).А взагалі конфлікти на форумах не рідкість,що поробиш.Є люди які образившись не просто ідуть,а ще хочуть добряче хряпнути дверями.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30270
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:33:37

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Питання до адміністраторів
« Прочитано #234 : 12 Вересня 2010, 20:52:39 »

Ну на щастя, як ти сам пишеш, мудрішим з них досить 7 днів, щоб повернутися  ;)
А на рахунок мінусів у кармі, ну то ж таке як світлофор  :)
Ну хочу я сказати комусь що мені не сподобалося то що він сказав, а як то ще зробити акуратно, культурно і так аби ненароком через непорозуміння не образити людину.
З іншого боку, мені дивно Ваня, що ти до нині то пам'ятаєш  :o  :)  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2024, 17:01:12

    Звідки: пр. Л.Українки
Питання до адміністраторів
« Прочитано #235 : 12 Вересня 2010, 21:05:00 »

просто інколи руки опускаються, вже не знаєш як просити. а таким шанованим формуцям, як дядя Ваня і неохота по пару раз робити зауваження. ну і я, як рядовий форумець, маю право висловити свої емоції у такій формі. ;) бо адміну не пасує керуватись емоціями.  :-[
Відповідь від: 12 Вересня 2010, 21:01:41
ще ремарка відносто авторства повідомлень. Ніхто не збирається присвоювати авторство. біля кожного повідомлення пише - "ЯЯ". але повідомлення не є власністю ЯЯ, а по великому рахунку  - усіх форумців.
г, от отбразиться Юрко на Вікна і захоче, щоб з усіх примірників повирізали його інтервю. відчуваєте усю глибину маразму.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Питання до адміністраторів
« Прочитано #236 : 12 Вересня 2010, 21:09:57 »

Ггг,уявляю Юрка з ножницями на купі паперу,Ромашкін,та все нормально ,то правда за всім не вслідкуєш,а пописати не в тему багато хто любить,і в тому числі я,але то так,від широти думки :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30270
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:33:37

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Питання до адміністраторів
« Прочитано #237 : 12 Вересня 2010, 21:34:11 »

В тому і полягає мудрість, що мудрі люди вміють визнавати свої помилки. І я визнаю, що не завжди був правий, та і 100% ще не раз буду.  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


mika

  • Користувач
  • **
  • Карма +17/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 63
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2011, 22:39:53

    Звідки: пентагон
Питання до адміністраторів
« Прочитано #238 : 12 Вересня 2010, 21:56:10 »

г, от отбразиться Юрко на Вікна і захоче, щоб з усіх примірників повирізали його інтервю. відчуваєте усю глибину маразму.
всі інтерв"ю після підготовки до публікації журналістами повинні підписуватися до друку тими, в кого те інтерв"я бралося. Тому подібного маразму не може виникнути в принципі. Адже на кого ображатися - коли ти погодився на публікацію того, що напрацював журналіст.
А у вас, хлопці, лише багата фантазія.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30270
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:33:37

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Питання до адміністраторів
« Прочитано #239 : 12 Вересня 2010, 22:00:14 »

А у вас, хлопці, лише багата фантазія.
У нас хлопців коли брали інтервю то потім сказали, що коли ми хочемо то можемо прочитати статтю перед публікацією. Ми подумали і сказали, що ні. Сюрприз буде. Ніхто нічого не підписував, та і непотрібно було.

Відповідь від: 12 Вересня 2010, 21:58:55
подібного маразму не може виникнути в принцип
З приводу маразму, то звісно Ви вжили цей термін але схильний з вами погодитися.  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.