Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 8 днів

Автор Тема: Питання до адміністраторів  (Прочитано 351017 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Питання до адміністраторів
« Прочитано #660 : 02 Лютого 2014, 13:06:59 »

сьогодні проглянув тему:
http://forum.kalush.info/index.php/topic,8314.msg163181.html#msg163181
Я вважаю, що діяльність модератора адекватна і навіть лояльна.
у правах модератора також є можливість накладати бан. А в темі декілька чоловік ображають один одного прямими образами і ніякої реакції.
Я пропустив момент, тому americano i yaro my - останнє китайське попередження. Наступного разу бан назавжди  обом за порушення правил, незалежно від голосування в сусідній темі. Це стосується і образливих дописів у лозі карми. Час пішов.....

У нас на форумі єдине і основне правило - не можна ображати співрозмовника. Якщо не умієте себе контролювати, то вам не місце на на нашому форумі.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Питання до адміністраторів
« Прочитано #661 : 02 Лютого 2014, 14:19:17 »

не місце на на нашому
Ок.Не переживай,а то вже заїкатись починаєшся ...
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Питання до адміністраторів
« Прочитано #662 : 04 Лютого 2014, 14:14:11 »

Маю питання ,я давненько не був на форумі,але ось зайшов і побачив що ми з Александром обидвоє форумці 2011  :)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Питання до адміністраторів
« Прочитано #663 : 04 Лютого 2014, 14:24:24 »

То на рік посунулось. Бо раніше записувалось звання не за минулий рік, а за початковий. Тож, виходить, що Александр має бути форумцем 2010 року :bouquet:
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Питання до адміністраторів
« Прочитано #664 : 04 Лютого 2014, 14:29:35 »

 ;) ясно а я то думав мене заочно розжалували  :)
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3245
  • Останні відвідини:
    Вчора в 20:38:49

    Звідки: korotka
Питання до адміністраторів
« Прочитано #665 : 04 Лютого 2014, 22:00:31 »

Пропоную доповнити правила форуму пунктом заборони клонів, і усі існуючі клони забанити, дуже паскудно виглядає з сторони, направду , будьласка. :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Питання до адміністраторів
« Прочитано #666 : 04 Лютого 2014, 22:19:26 »

тобто десь так
Забороняється клонування, тобто створення другого аккаунта. IP адреси всіх повідомлень зберігаються для можливості проведення такої політики.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Питання до адміністраторів
« Прочитано #667 : 04 Лютого 2014, 23:52:33 »

Бачу в бан-листі, що Яромая забанили назавжди.
В зв'язку з цим питання:
Друга сторона конфлікту, яка (нагадую) вдавалася до неодноразових образ не буде забанена?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Питання до адміністраторів
« Прочитано #668 : 05 Лютого 2014, 01:49:55 »

А тепер у мене кілька запитань для ясності. 1)
Цитувати (вибране)
тобто створення другого аккаунта
А якщо ти профіль створюєш для когось, а не для себе (наприклад, допомагаєш комусь створити зі своєї квартири)? 2) Якщо під різними профілями\акунтами створеними з однієї адреси пишуть РІЗНІ РЕАЛЬНІ ОКРЕМІ ЛЮДИ - то це клони? Давайте визначимось, що таке\хто такий клон. Якщо під одним і тим же профілем одна і та ж людина - то зрозуміло. А якщо - дві різні - то клон? 3) Чи тепер іншій людині потрібно собі створювати новий профіль і не мати змоги користуватись моїм ноутбуком? А я, в разі зникнення у мене інтернету чи іншій причині, не зможу уже увійти у свій профіль із адреси іншої\тієї людини, бо автоматично буду підозрюватись у клонстві, так як колись деколи писала під її ніком? 4) Не дивним буде звинувачувати форумців, у яких співпадають адреси, бо вони родичі і перебувають в одній квартирі постійно\чи тимчасово (чоловік\жінка, брат\сестра тощо) у тому, що вони клони, тоді як то різні люди?
5) ви ТОЧНО УПЕВНЕНІ, що під другим профілем все ще(для точності - хоча б з цієї зими) пишу саме я?  

Невже справжньому клону проблема змінити ІР -адресу для своїх профілів? Отже, по-суті, визначити клона не можливо. Зате призначити можна. З чим і вітаю - раз ви так уже всі вирішили, то напевно все так і є - на даний момент - ми клони.
пунктом заборони клонів, і усі існуючі клони забанити
а як ти їх визначиш, коли у них різні ІР-адреси? А під однією адресою і справді може знаходитись кілька чоловік.
« Останнє редагування: 05 Лютого 2014, 02:12:01 від Сонечко+ »
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3245
  • Останні відвідини:
    Вчора в 20:38:49

    Звідки: korotka
Питання до адміністраторів
« Прочитано #669 : 05 Лютого 2014, 06:32:16 »

А якщо ти профіль
Якщо під
Чи тепер і
ви ТОЧНО УПЕВНЕНІ
пишу саме я?
а як ти їх
А от для Сонечко+ можна зробити виняток.  :) Сонечко+ чому ти  торгуєшся, як мала дитина .
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Питання до адміністраторів
« Прочитано #670 : 05 Лютого 2014, 08:32:42 »

Друга сторона конфлікту, яка (нагадую) вдавалася до неодноразових образ не буде забанена?
Бан Яромая - наслідок колективного рішення форуму. Форум визначив, що він причина конфліктів.
Інших учасників було і так  банено неодноразово. Якщо з їхнього боку продовжуватимуться образи форумців, то своє вони отримають.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Питання до адміністраторів
« Прочитано #671 : 05 Лютого 2014, 09:25:21 »

Давайте визначимось, що таке\хто такий клон.

можна би було додати до Правил (термінологія)

Клон - користувач, який зареєструвався на сайті більше одного разу під іншою або такою ж назвою (нікнеймом, ніком). Адміністрація визначає клона за наявною у нього технічною та іншою інформацією, яка вказує на те, що одна і та ж особа виступає на сайті від імені різних користувачів.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Питання до адміністраторів
« Прочитано #672 : 05 Лютого 2014, 09:42:54 »

Адміністрація визначає клона за наявною у нього технічною та іншою інформацією, яка вказує на те, що одна і та ж особа виступає на сайті від імені різних користувачів.

та хріна такі складні формулювання? Думєш від такого зарозумного відповідання стане не очевидна суть?
Те, що ти написав ==
Отже, по-суті, визначити клона не можливо. Зате призначити можна. З чим і вітаю

Якщо чесно, я в ах..є...

Тобто в розумінні адміністрації, бан-назавжди — це "віртуальний розстріл"? Вже не можна буде відновитись на форумі під іншим логіном?
Фігасссєє ....  :o
Нотаріально завірені (цифорвим підписом) скани паспортів і довідку з жеку висилати? Лукашенко і Обама курять в сторонці.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Питання до адміністраторів
« Прочитано #673 : 05 Лютого 2014, 09:51:35 »

Треба визнати, що Сонечко+ дуже влучно висловилась - "визначити клона не можливо. Зате призначити можна."
проте можна влучити у ціль

Якщо користувача забанили помилково за підозрою, що він клон, користувач має право і можливість звернутись до адміністратора через е-мейл і довести, що він не верблюд
Записаний
When doctors differ who is to decide?

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Питання до адміністраторів
« Прочитано #674 : 05 Лютого 2014, 10:08:23 »

Тему закрили, а питання лишились.

Можна не відповідати, але люди почитають, подумають (хто захоче).

Борнсліппі — опонент Яромая — якось зумів і залишитись на власній позиції, і не вдаватись до хамських випадів в бік Яромая. Більше того, всі могли прочитати його ставлення до того "голосування".

До цього прецеденту для тимчасового бану форумця було достатньо один раз поскаржитись.  Так я зробив з американо. Відповідно, Яромай таких приводів не давав, бо тимчасово забанений не був.

Але Отамаша вчасно створив голосовалку з несистематизованими питаннями (про що неодноразово вказувалось).
дивимся:

[smg id=5945]

1. В заголовок винесене питання, що не має фактичного підтвердження. Це домисли Отамана і деяких форумчан. Тобто основа голосування — нелігітимна.

2. Так, давно пора — за бан.
3. Ні, хай флудить далі ... — проти бану
4. Нічого поганого ... не бачу — нейтралітет або проти бану (але ніяк не за бан)
5. Гнати шию в кацапстан — за фізичну депортацію (в наслідок формулювання не означає бан, так як з кацапстану можна заходити на форум)
6. Знайти і дати тягла ... — за фізичну розправу (в наслідок формулювання може бути або за бан, або проти бану — в залежності від наслідків тягла)

мало того, що результати цього голосування форумчанам не відомі, так ще й були взяті за основу для модернізованого голосування.
Як були розподілені голоси в первинному варіанті і як перерозподілялися голоси потім — відомо лиш модераторам, Отаману та адміністратору.

Ще є запитання. Форумець Гикач два рази висловився проти бану, але за крайніми скріншотами його голос зарахований за бан. Цілком припускаю, що людина може говорити одне, а робити протилежне, але в цій ситуації, виникають додаткові запитання:
1. Гикач лукавий?
2. Помилка при переносі голосів?
3. Якщо помилка, то свідома чи не свідома?
4. Де гарантія, що це був єдиний випадок?
5. Якщо Гикач лукавий, це не виключає помилок при перенесенні інших голосів.
6. Чому відразу після публікації скріншотів тема була закрита? Щоб форумці мали перепони для апеляцій?

Все це говорить, що головним мотивом дій адміністрації могло були не встановлення справедливості, а щось інше.

В принципі, все це можна назвати зразковою есешейною демократією: ніби все за правилами, але все шито білими нитками.

Вважаю результати голосування та рішення за ними — необ'єктивними.

Ясно, що це лиш форум і бан, навіть не стусан...
але ви не розумієте (або забули) головне: що ви зв'яжете не землі, буде зв'язано на небесах ... і навпаки.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Питання до адміністраторів
« Прочитано #675 : 05 Лютого 2014, 13:12:19 »

Не знаю як хто думає,я ж вважаю що якщо більшість не хоче тебе тут бачити то для чого то все. :unknow  Я  пішов би сам з того форуму.Хіба що людині конче треба робити свою роботу ,тобто якщо пости на форумі(мах) є справді роботою за яку вона отримує винагороду.І то я пішов би все одно.Бо мені було б особисто неприємно що мене заслужено чи незаслужено обзивають і хочуть щоб я пішов.І як виявилось у випадку з яромаєм  хоче більшість.

Тобто приблизно так "злі ви ,йду я від вас" :) :P
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Питання до адміністраторів
« Прочитано #676 : 05 Лютого 2014, 13:36:25 »

-голосування-демократія і демократично. то так якби у вас більшість вирішили не платити жеку і створити усбб. 7 з 10ти проголосували і 3є мусять змиритись.
тепер навіть якшо депутати криму проголосують що вони хочуть в рашку-ми нічого не зробимо.а посприяли цьому  всякі яромуї.
чому? тому що вони вважають окупантами укр громадян.вбачають загрозу своєму існуванню.через недостовірну інформацію,яку розповсюджують такі як він.
 спершу пункти голосування були для розваги.але вони повністю відображали думку загальну.в одному пункті було 10.чол в іншому 5.разом 15 проти.
 в другому варіанті голосування голоси не розподілялись.голосування відбулось заново.
 хто як голосував не видно.видно тільки що голосував.
27 чоловік за 3 роки дістали його дописи.я думав проголосує 3-7 чоловік. а тут 28 (80%)(які,в задницю можуть бути апеляції?) і ти кажеш що щось не так?ДВАня правильно каже.гідність теба мати.
а напередодні бану муй поводив себе як біс під час вигнання молитвою :=)
"але ви не розумієте (або забули) головне: що ви зв'яжете не землі, буде зв'язано на небесах ... і навпаки"-
ніхто не проти альтернативноїдумкими все сприймаєм і читаєм.але це було щоразу з цинізмом,мол ви всі лохи а я дартаньян.
останнє мене просто вивело з себе. уяви картину..приїжджаєш у Львів,на похорон Вербицького.починаєш ходити навколо процесії і казати що він лох що поїхав в київ чи що сам винен,чи що то все фейк що він мертвий..-щоб з тобою зробили?
а саме це робив твій колєга-москаль яромуй.то людське.і насміхання.
якщо тобі цього не зрозуміти-можеш не відповідати.тема закрита в 2х розуміннях.
 якщо порушення напротязі десь доби не було помічене адміністраторами-то воно втрачає чинність.
негласне правило.не побачили-не повідомив-порушення не було.я свої бани отримав

Відповідь від: 2014-02-05, 13:28:17
2) Якщо під різними профілями\акунтами створеними з однієї адреси пишуть РІЗНІ РЕАЛЬНІ ОКРЕМІ ЛЮДИ - то це клони?
-доктор макс найточніше вказав формулювання клону. тут,на форумі клони визначаються по айпі.якщо одне ай пі на 2х-клон.це поширюється на користувачів з одного роутера чи підключенні одного інтернету(якшо на інтернет підкл на мене сидить і мій сусід і в нього є нік на форумі) на сусіда.в випадку коли дійсно сусід-можна пояснити що так і є.
пофік чи з одного компютера чи з різних створені клони.важливо з якого іп заходять.
поки то ай пі не забанено  :=)
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 14:13:10

Питання до адміністраторів
« Прочитано #677 : 05 Лютого 2014, 14:30:38 »

Хочу звернути увагу адміністраторів на те що можна без проблем маніпулювати голосуванням на сайті під коментами використовуючи постійно інший браузер.Думаю варто би поправити по можливості...
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Питання до адміністраторів
« Прочитано #678 : 05 Лютого 2014, 17:54:27 »

...
« Останнє редагування: 06 Лютого 2014, 00:00:28 від Сонечко+ »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Питання до адміністраторів
« Прочитано #679 : 05 Лютого 2014, 19:23:12 »

Хочу звернути увагу адміністраторів на те що можна без проблем маніпулювати голосуванням на сайті під коментами використовуючи постійно інший браузер.Думаю варто би поправити по можливості...
Так і є. Бо контроль голосів іде за куками.
можна зробити контроль за айпішками, але їх прийдеться записувати в базу - це приведе, до її збільшення  і додаткового навантаження.
Якщо  за кожний плюс нам падав би євроцент, а за мінус - американський цент, то можна собі було дозволити  купити ПОТУЖНИЙ сервер для таких справ.  :=)

мало того, що результати цього голосування форумчанам не відомі, так ще й були взяті за основу для модернізованого голосування.
Неправда! я скинув лічильник голосування на 0
Тобто в розумінні адміністрації, бан-назавжди — це "віртуальний розстріл"? Вже не можна буде відновитись на форумі під іншим логіном?
Ну чому, якщо забанений зможе "переродитись" то цілком реально. Але, як показує практика, відновлюються для того щоб продовжувати "гнути" свою лінію далі.

Відповідь від: 05 Лютого 2014, 18:45:51
Не знаю як хто думає,я ж вважаю що якщо більшість не хоче тебе тут бачити то для чого то все.
Я би теж так подумав, але істерика деяких форумців та yaro my наводить на думку, що дописування на форумі не для душі.
Люди очевидно мають якісь певні інтереси на нашому форумі. В якій формі їм повертаються ці інтереси мені не відомо.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)