Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 4 дні

Автор Тема: Питання до адміністраторів  (Прочитано 350922 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Питання до адміністраторів
« Прочитано #580 : 11 Вересня 2013, 10:36:18 »

Настя змінила свій пароль і тепер чекає щоб новий прийшов на е-мейл. А так як він не існує, то чекатиме мабуть довго  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Питання до адміністраторів
« Прочитано #581 : 17 Листопада 2013, 00:43:24 »

Шановні адміністратори,зробіть щоб такі штуки можна було  на форумі переглядати http://coub.com/view/5s4psq2o
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Питання до адміністраторів
« Прочитано #582 : 27 Листопада 2013, 12:53:42 »

Тема Обговорюємо фільми - це надовго?
Записаний
Следи за контекстами!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Питання до адміністраторів
« Прочитано #583 : 17 Грудня 2013, 18:16:29 »

До мене останнім часо доволі часто звертаються форумці з вимогами припинити "бардак, який на їх думку в основному проявляється у тому, що форумець ББА жорстко висловлюється у бік віруючих і пропагує атеїзм, а форумець yaro my у різних формах пропагує СРСР, комуністичні ідеї, їх вождів і часто теж зі зневагою відзивається про людей, що мають інші погляди.
то ж я мушу висловити офіційну думку адміністрації форуму. А вона така.

На нашому форумі від початку його створення діє всього одне правило - недопускається ПРЯМА ОБРАЗА ФОРУМЦЯ. Це єдине обмеження. Бо інакше можна виправдати будь-яку цензуру.
Мати лише одне правило - це з одного боку зручно, але з іншого боку  є і свої незручності, бо часто форумці вдаються до непрямих образ. Але таке вже наше життя, що всім ніколи не вгодиш.

То ж щодо питання про "п'ятоколонників", "комуністів", "Сталінофілів" і їм подібних дописувачів можу сказати так. Доки комуністична партія у нашій країні не заборонена - немає формальних підстав забороняти людям висловлювати їх комуністичні погляди.
Що ж до релігійних питань - то у розділі "Релігія" у нас є дуже активний і продуктивний модератор Сонечко.
Якщо Ви вважаєте, що у певних темах, де обговорюються аспекти скажімо суто християнської релігії, коментарі людей з атеїстичними поглядами є недоречні - звертайтеся до модератора теми і разом створюйте відповідні правила суто тієї теми.

 Я сам дуже часто не поділяю тих поглядів, що висловлюються, мене теж іноді щось сильно дратує, але це не підстава для створення обмежень для людини, що хоче висловити свою думку чи позицію. Наш форум не є якимось профільним "форумом опозиції" чи "форумом ЄХБ" і крім того ми визнаємо конституційне право кожного  на свободу світогляду і віросповідання. Форум - це лише оболонка у якій всі охочі до спілкування інтернет користувачі можуть вільно спілкуватися. Буває, що людина здатна визнати співрозмовником лише однодумця, але це не проблема малої кількості правил на форумі ;)
« Останнє редагування: 17 Грудня 2013, 18:22:03 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Питання до адміністраторів
« Прочитано #584 : 17 Грудня 2013, 21:19:55 »

ББА жорстко висловлюється у бік віруючих і пропагує атеїзм, а форумець yaro my у різних формах пропагує СРСР, комуністичні ідеї

така їхня віра та знання про неї (я про тих, що жаліються на "екстремістів"). Спокуси, зневіра, сумніви все це ознаки людини, що мислить. Людям би радіти, що вони не живуть в стерильному світі. Раділи б, що є умови для відточування думки, вдосконалення переконань та принципів. Але, ні. Треба, щоб було, як у дитячому садочку: Європа — добре, ТС — погано, католики — в рай, православні — до пекла... І ви знаєте... Ви праві. Колись в славному "європейському" місті Коломия, був дуже жвавий та цікавий форум. До того моменту, поки адмін жорстко та спокійно тримав форум в межах правил. Потім відбулася значуща (за моїми спостереженнями) подія — модераторам дозволили банити і видаляти. Але життя штука сувора: отримання "кнопки" і необмежених повноважень не гарантує автоматичну мудрість та далекоглядність. Три (!) місяці і форум помер. Зайдіть і переконайтесь — до п'яти одних й тих самих форумців підтакують одне одному. Жалюгідне явище. Але це природній відбір.

То ж щодо питання про "п'ятоколонників", "комуністів", "Сталінофілів" і їм подібних дописувачів можу сказати так. Доки комуністична партія у нашій країні не заборонена - немає формальних підстав забороняти людям висловлювати їх комуністичні погляди.

Спеціально щойно переглянув теми про Сталіна та 9 травня. Так це "вброси". Але обговорення цікаве. Давайте закриєм?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Питання до адміністраторів
« Прочитано #585 : 17 Грудня 2013, 21:54:29 »

скидав історію про коханок кличка.для загального розвитку.
 читав історію де вова пропонує "потолкаться".історія про розгін майдану пропонує просто помислити хто і за кого.таке може бути.
думаю яро май знає що такі речі,як і купу інших на тому сайті-свідома неправда.очорнення людей,ким би вони не були.
або він свято вірить ,що все про що пише варяг2007-правда.
  так правда чи неправда?
  якщо неправда і він знає що свідомо розповсюджує неправду -то це трольство ,і заслуговує на видалення чи бан назавжди
 ББА ,як на мене,або просто нудно і він так спілкується.або набиває кількість повідомлень.не вважаю його пропагадистом.висловлювання проти релігії-всього лиш розчарування.
 і то це на особистому досвіді чи грунті.
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Питання до адміністраторів
« Прочитано #586 : 17 Грудня 2013, 22:16:35 »

якщо неправда і він знає що свідомо розповсюджує неправду -то це трольство ,і заслуговує на видалення чи бан назавжди
Який (чОго) будемо робити йому аналіз, аби дізнатися, знає він чи дійсно вірить  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Питання до адміністраторів
« Прочитано #587 : 17 Грудня 2013, 22:23:26 »

 якщо неправда і він знає що свідомо розповсюджує неправду

а як ти зможеш підтвердити правдивість своїх слів?
принципи, що проголошує людина підтверджуються способом життя.
я пишу те, чого дотримуюсь, такий мій прояв. Що далі?

Цитувати (вибране)
Який (чОго) будемо робити йому аналіз, аби дізнатися, знає він чи дійсно вірить

Юрій краще сказав.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Питання до адміністраторів
« Прочитано #588 : 17 Грудня 2013, 23:41:03 »

аби дізнатися
-сам скаже.вірить чи ні. або це власна думка або пропаганда(неправди)
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Питання до адміністраторів
« Прочитано #589 : 17 Грудня 2013, 23:49:08 »

Я не можу зрозуміти, чому людина повинна сама себе обмежувати в методах та способах, якщо такого обмеження в правилах немає?
Тільки тому, що це комусь не подобається?
Та йдіть ви нафіг з такою європейськісью )))
« Останнє редагування: 17 Грудня 2013, 23:55:17 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Питання до адміністраторів
« Прочитано #590 : 17 Грудня 2013, 23:57:57 »

а як ти зможеш підтвердити правдивість своїх слів?
Впевнений, що ніяк він не підтвердить.

-Бізнесмен-МММ-щик з ранимою душевною конституцією і дуже специфічним стилем спілкування страшно негодуе :!!
Причина такого зубовного скрежету дуже проста:
Я порушив ідилію його набивання кількості повідомлень за рахунок перепостингів якихось приколів, анекдотів і фотожаб на "Ялинковича" і "Азірова".

Він жив собі з тими фотожабами, по ходу вчився "дєлать дєньги" у Мавроді і Балашова.  І свято вірив євровроінтеграторам.

І тут раптом розрив шаблона!
-Як?

- Документальне "кіно і німці" і справжні фото, які свідчать, що його кумири теж не без гріха - це факти, а не фотожаби.
 Ці факти в нього в голові не вкладаються.
Тому він надійно закрився щитом: "Коли факти суперечать переконанням, то тим гірше для фактів".
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Питання до адміністраторів
« Прочитано #591 : 18 Грудня 2013, 00:08:37 »

Але ж ти пропагуєш комунізм! Як ти смієш?!
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Питання до адміністраторів
« Прочитано #592 : 18 Грудня 2013, 00:27:35 »

Якщо хтось шаблонно мислить, то це його проблеми.
А не того, хто порушив його шаблони.

Комунізм - це ідея, яку неможливо реалізувати в матеріальному світі.
Так само, як і деякі світлі ідеї євангельського Ісуса неможливо втілити.
Причина проста: Природа хижа по своїй суті.
Але я трохи захопився, тут тема чисто технічна. :dopovid
« Останнє редагування: 18 Грудня 2013, 01:02:51 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Питання до адміністраторів
« Прочитано #593 : 18 Грудня 2013, 01:08:00 »

не вгадав.
 можна і не переходити на персоналії.
особисто мене дратують всілякі  порівняння з чорно-білим кіно на кшталт кін дза дза,-якого з принципу не дивлюсь тут дурню.
 комунізм-тут люди не підтримують комунізм.можем зробити опитування.
Я ЛИШЕ ПРОТИ БРЕХНІ і трольства.
 мені наплювати на кількість повідомлень і карму.як і на перебування чи ні-тут.
 мої пости ні для кого.просто.ніякої мети,точніше пропагадистської-не мають.
так про 16млн готівкою в бют,про потолкаємся..-то все правда, чи пропаганда брехні?
Відповідь від: 2013-12-18, 01:03:40
страшно негодуе
- :!! -повторюсь.мені на :censore . нікому конкуренцію не складаю і нічого подібного.

Відповідь від: 2013-12-18, 01:05:32
"дєлать дєньги" у Мавроді і Балашова
-в даному випадку ці люи стали мільйонерами.але не через пропагандисьскі пости.іншими словами не важливо як вони заробили свій мільйон. чи продавати прапорці на базарі,чи лохотроном займались чи гроші позичали чи зарбили на лекціях про них.вони змогли.
 пи..ти -ж не мішки носити
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Питання до адміністраторів
« Прочитано #594 : 18 Грудня 2013, 01:14:58 »

не важливо як вони заробили свій мільйон  ... вони змогли.

Тут нема про що говорити.
Пральна. Яромай введёт на Украине военный коммунизм и тогда можно будет спокойно сказать: "Неважно, как он это сделал. Он смог." А, то, что весь запад Украины будет лес в РФии валить, так это уже будет всем пофиг.

Давайте це все до Смітника.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Питання до адміністраторів
« Прочитано #595 : 18 Грудня 2013, 01:50:56 »

Не "на", а "в" :dopovid - расово правильно - "в".
Записаний
Следи за контекстами!

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Питання до адміністраторів
« Прочитано #596 : 18 Грудня 2013, 01:58:58 »

поговорили. певне така сама бесіда як тут http://www.youtube.com/watch?v=Q_E5-EmTa0g
 за роки існування форуму багато людей перейшло.
були такі,яким не вгодили і адміни.хтось зачищав пости,з кимось особисто покофліктували.
 наразі один за другим люди перестають постити через пропаганду дурні,-політики і релігії.
 я до всього без фанатизму.наразі вибір -
або пропаганда дурні-або наповнення форуму людьми і постами.
 
Приховано: Показати
і я не перебільшую
« Останнє редагування: 18 Грудня 2013, 02:13:38 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Питання до адміністраторів
« Прочитано #597 : 18 Грудня 2013, 02:36:19 »

Що ж до релігійних питань - то у розділі "Релігія" у нас є дуже активний і продуктивний модератор Сонечко.
Може варто змінити модератора? Бо, якщо чесно я не банила і не буду цього робити тільки тому, що чиясь думка мені чи комусь іншому\більшості не подобається. Можу переносити пости "не по темі" чи видаляти явний оф-топ. Я спокійно ставлюсь до різних думок і солідарна у цьому з Чаком - різні погляди - то цікавіше. Інколи сама грішу провокаціями чи стьобом, щоб оживити одноманітний піддакувальний тон бесіди.
Я ЛИШЕ ПРОТИ БРЕХНІ
Дуже часто ми самі не знаємо - брехня то чи правда...У Висоцького є гарна пісня про брехню і правду з цього приводу.
сам скаже.вірить чи ні. або це власна думка або пропаганда(неправди)
так він вірить - це видно. Хто буде пропагувати те, у що не вірить на БЕЗКОШТОВНОМУ форумі ;)?
Раділи б, що є умови для відточування думки, вдосконалення переконань та принципів.
 :good
Я сам дуже часто не поділяю тих поглядів, що висловлюються, мене теж іноді щось сильно дратує, але це не підстава для створення обмежень для людини, що хоче висловити свою думку чи позицію.
 :good
модераторам дозволили банити і видаляти.
у нас також дозволено. Давно. Все залежить від лояльності модератора і справедливості адмінів.
Але ж ти пропагуєш комунізм! Як ти смієш?!
До речі пропагування я не дуже помітила - помітила висловлювання і відстоювання своїх поглядів. Як і в релігійних темах. Плакатів типу "Всі на боротьбу з демократією" чи "всі на боротьбу з УГКЦ" не спостерігала)).
Альтернатива є - не читати, не відписувати, ігнорувати.
Щодо образ - у моїй темі інколи такі бувають - тому вдячна тим, до кого зверталась у приват і мене послухали. Якби не послухали певно б точно помахала шаблею-баном ;). Щодо образ - тут також відносне поняття. Бо хтось може образитись на "шановний брехун", а хтось і на слово "дехто". Тож, з ярликами треба пообережніше, а щодо емоційного викладу думок - та на здоров"я!(у кожного своя манера і темперамент) :)
На крайній випадок у нас є розділ "Без табу". Там уже іслам. Певно на черзі буддизм і ведизм ;)...А взагалі мені пригадався один релігійний форум, шкода адреси не пам"ятаю - там спокійно(відносно) уживаються десятки різних релігій і церков. Нам би повчитись. Там нападають і розбивають "неправдиві" свідчення чи думки, можуть висміювати, але ніхто не кричить заборонити якусь тему чи забанити форумця за інакомислення. Тим, кому та тема не по душі - спілкується у інших темах. Ця обстановка мені нагадує часи, коли у Калуші(і не лише) йшов поділ греко-католиків і православних - там і виганяння з приміщень церкви і ярлики "розкольників і відступників від істинної віри" були. Та, слава Богу - зараз нормально вживаються всі. Форумці, не варто цькувати один одного! Щось не подобається, чиясь віра правильніша і сильніша - зустріньтесь в реалі і начистіть один одному...мешти.(Ісус мив ноги своїм апостолам - доведіть силу своєї віри і ви) ;)
Відповідь від: 18 Грудня 2013, 02:27:58
А ще мені подумалось - якщо ми, християни, такі не терпимі до інших віровчень, то давайте створимо у розділі "Філософія. Релігія. Світогляд" окремий підрозділ "Суто християнство" із забороною саме у тому підрозділі висловлюватись не християнам. Але боюсь, що і християнські течії не дуже лояльні одна до одної. То може тоді ще вужче взяти "УГКЦ", "РКЦ" і "УАПЦ" і інша філософія та світогляд :)? Але чи справді варто?
« Останнє редагування: 18 Грудня 2013, 02:50:10 від Сонечко+ »
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Питання до адміністраторів
« Прочитано #598 : 18 Грудня 2013, 08:04:43 »

Не претендуя на истину в последней инстанции скажу своє мнение.Так случилось что долгое время я не посещал форум.И вот впечатление которое произвел форум сейчас.Нету многих людей тех которые раньше были,есть и новые но немного.Но это в принципе нормально.Но общее впечатление довольно неприятное.Что собственно меня задело.Я не о политике это в нашей стране неизбежно.Я о теме о вере.Извините,но лично я знаю очень многих верующих людей из разных конфесий и очень многие из них делали и делают много добрых дел,не буду конкретизировать,другой разговор просто.И здесь таких людей обобщая поносят на чем свет презирают и обзывают при чем нецензурно.Когда на обращение к модератору нет никакой реакции.Когда  вместо разобраться модератору в своих полномочиях он предлагает встречатся форумчанам и чистить один другому рожу.Это по вашему нормально?возникнет  у меня желание общатся здесь если в ответ на мой минус в приват мне пишут целые диферамбы матов.? Откуда столько злости и агрессии.На мой взгляд уровень общения на вашем форуме очень понизился.Еще раз,это мое мнение.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Питання до адміністраторів
« Прочитано #599 : 18 Грудня 2013, 10:45:41 »

Не претендуя на истину в последней инстанции скажу своє мнение.

А, чо так?

Откуда столько злости и агрессии.

угадай. Если выбираешь себе оппонентов либо делай это тщательнее, либо будь готов к "неожиданной" реакции. Я думаю, что и на форумах деятелей наук и искусств происходят вещи похлеще ))

Лично я иногда сознательно перегибаю палку, чтобы проверить собеседника )) Вот, ББК вроде бы нормальный ))) А, ДДК куда-то делся со своими "сверхценными идеями". И кому от этого хуже? Конечно мне. Ведь, как известно, истина в вине. То есть, в общении, в том, как оно происходит.
Я понимаю, что это практически невозможно — уважать дебилов-коммуняк, шизиков-нациков, долбанутых-на-всю-голову-верующих и тем более не-пойми-каких-либрало-демократо-умников. Поэтому, давайте любить друг друга. Ну, кто как может ))) А, если, кто-то не может, то хотя бы не унижайтесь, унижая.
« Останнє редагування: 18 Грудня 2013, 10:52:07 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв