Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 4 дні

Автор Тема: ВІЙНА!!! (((  (Прочитано 1072637 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3320 : 18 Січня 2015, 15:48:35 »

От поясніть мені "несвідомому":- чому я повинен прибути до військкомату за повісткою
не хочеш іти туди, то іди х... смоктати в російського солдата Цензура
Слухай, особо одарьонний, ти читай уважно, від початку і до кінця. І все таки поясни, чому ти не воюєш, а іншим докоряєш.
« Останнє редагування: 18 Січня 2015, 16:01:07 від yurko »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3321 : 18 Січня 2015, 16:04:30 »

Хто дійсно бажає обговорити відео Кацаби - обговорюйте. Щукайте у ньому правду, показуйте, що там брехня, чи напівправда. Але не пріться як діти в пісочниці.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3322 : 18 Січня 2015, 16:06:15 »

От поясніть мені "несвідомому":- чому я повинен прибути до військкомату за повісткою і перетворитись на фарш десь на сході, або стати інвалідом. На майдані не скакав, за вальцмана пороха не голосував, жодного відношення до минулорічних євrомайданних і слідуючих за ними подій не маю.
Війну почав не Майдан з Порохом, а пропагада, яка задурила людям голову про рускій мір і досі лякають людей гейропами.
Чи може майданівці захоплювали Словянськ та Краматорськ, Луганськ з автоматами? Чи не російські громадяни Гіркіни та Бородаї стояли на першопочатках збройного конфлікту? Війну легко розпочати, та важко зупинити.


Відповідь від: 18 Січня 2015, 16:05:23
Обговорювати Коцабу...  :facepalm:
« Останнє редагування: 18 Січня 2015, 16:20:22 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3323 : 18 Січня 2015, 16:20:42 »

Обговорювати Коцабу...
обговорити відео Кацаби
Я говорив інше
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3324 : 18 Січня 2015, 16:24:44 »

я мав на увазі якраз те.
Ми ж не обговорюємо зміст роликів з Росія 24, там теж є частина правди.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3325 : 18 Січня 2015, 16:33:50 »

Обговорюємо у темі про фейки.

Я наприклад не знаю, чи говорив він то за гроші, чи може справді у нього саме такий погляд на речі.

Мій погляд на ситуацію в країні (не на війну) багато у чому з його збігається.

Про війну я думаю, що хоча там дійсно йде братовбивство, припинити її можна лише перемігши або здавшись.
Інакше буде йти війна, така як зараз чи "спокійніша" чи більш запекла, але війна. Навіть якщо замість відкритої бійні буде терористична бійня - то мало що змінить, все одно буде війна.

Тому нам залишається лише, як казав Олег, випалити все напалмом ,якщо він у нас є і якщо є кому ним палити.
Виглядає так, що проти москаля не дуже є.
Тому мусить бути війна далі.
Звісно можна підняти лапки, признати анексію Криму, зробити федерацію, ще щось...
Ото "ще щось" буде рости і продовжуватися.
То так як з шантажистом. Він буде тягнути все, що тільки зможе витягти, бо навіщо брати частинку, як можна забрати більше.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3326 : 18 Січня 2015, 16:51:21 »

Просто погляд у людини виникає не з бухти-барахти. Він формується протягом великого проміжку часу. Я бачив виступи Коцаби ще під час Майдану і після. Його відео є логічним завершенням того шляху, яким він ішов не один рік. Там мабуть психолог має розбиратись, а не ми.
Я взагалі проти війни агресивної наступальної(спочатку треба відвоювати думки людей), але тримати ті кордони, що встановились на даний момент необхідно.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3327 : 18 Січня 2015, 17:04:11 »

Тепер про те, що мені не сподобалося і що наводить на думку про "проплаченість".

1. Він занадто бравурно обсмоктав тему третього майдану на весні. То вже певно нема такого пса, який про то ще не гавкав. Я теж думаю, що будуть протести і демонстрації, але на відміну від нього (і до речі Царьова) я не думаю, що оті не проплачені акції протесту будуть саме на початку весни і що вони отак відразу будуть мати характер саме майдану та ще й зі зброєю. Він же чітко описав сценарій тих провокацій, що вже давно написаний, самі розумієте ким і де.
Звісно, якщо за пів року нічого в державі не поміняється то чи то влітку чи то восени чи ще колись народ таки не витримає. Але я все ж думаю, що Порох не на стільки сліподурний, аби того не розуміти. Думаю будуть двіженія.
Правда той же Цартов вже анонсував, що на випередження мають зіграти пастор з кріликом.
Думаю то можливе. Але тоді всі вони вже гратимуть відкритими картами. Затоненькі вони до такого. Ну і в такому випадку то була би нова ширка, бо думаю Юлька, Самопоміч і Ляшко пішли б за Порохом.


Відповідь від: 18 Січня 2015, 16:54:05
2. не сподобалася репліка про "мало російських військових". Дослівно не пригадую. Що мовляв майже їх нема.
Він коли то говорив - так скривився, що його тіло його видало і було видно, що він сам не вірить у то, що говорить.
3. як він виводив теорію кращих пацанів з обох боків...
Це навіть важко коментувати.
Звичайно є купа відважних людей серед сепаратистів, але аби йти на амбразуру то не завжди лише відвагу треба мати. Хто знає історію Матросова той мене зрозумів.


Відповідь від: 18 Січня 2015, 16:58:08
Я взагалі проти війни агресивної наступальної(спочатку треба відвоювати думки людей)
Я викладава вчора відео з каналу "Дождь" http://forum.kalush.info/index.php/topic,8747.msg182621.html#msg182621
Може Ти не дивився. Може зміниш думку.
У тих людей ставлення до України формувалося десятиліттями. В мирний і досить ситий час!
Ти хочеш завоювати їх думки під час війни за рік-два???
Поки вони дивляться телевізор - нічо не вийде!!!

Може я не так зрозумів і йдеться про завоювання наших думок? Тоді я згідний - хай зроблять хоч 1/10 обіцяного:
децентралізацію (фінансову), подолають корупцію, реформують суд і міліцію, прокуратуру, проведуть реформи в економіці.

А поки вони навіть більше стріляють в нас, своєю бездіяльністю чи злочинною діяльністю, ніж у тих хто їх ненавидить на сході - кулями!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3328 : 18 Січня 2015, 18:38:40 »

Війну почав не Майдан з Порохом, а пропагада, яка задурила людям голову про рускій мір і досі лякають людей гейропами.
Чи може майданівці захоплювали Словянськ та Краматорськ, Луганськ з автоматами? Чи не російські громадяни Гіркіни та Бородаї стояли на першопочатках збройного конфлікту? Війну легко розпочати, та важко зупинити.
А може євромайдану не було і зі зброєю
Приховано: Показати
там ніхто не ходив і менти самі по собі стріляли та коктейлями молотова себе палили. І пропаганди про європейську україну не було, чи може не майданівці захоплювали ОДА, РДА, СБУ. Чи не було Маккейна на майдані і Нуланд печенька не роздавала. Там, на сході, про ситуацію порівняно з київською можна сказати:- "ті самі яйця, тільки в профіль". Ви хотіли єропи, вони хотіли митного союзу. Тільки проти їх майдану послали силовиків, а РФ і ВВП дали східнякам зюрою. Тепер маємо те, що маємо. І
винні тут порох з євромайданом безпосередньо. От тільки я так і не отримав відповіді на питання, чому перебуваючи в пасивній позиції я повинен іти на війну, а ті що зайняли активну позицію не йдуть а звідусіль кричать.
Записаний

Бокірг

  • Початківець
  • *
  • Карма +5/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 48
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2015, 17:06:17

    Звідки: Хмельницького
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3329 : 18 Січня 2015, 19:52:22 »

О, і Коцаба підтягнувся. Вже двоє нас точно не підуть вбивати українців за срібники кривавого кагалу.
Скажу одне: коли таких свідомих набереться кілька тисяч, потім десятки тисяч - злочинна влада не буде нікого переслідувати. Так було не раз уже.
Ні - війні!
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3330 : 18 Січня 2015, 21:05:16 »

 :facepalm:
ну реально, сокол якось писав трохи своїми словами, а цей строчить з методички, як робот.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3331 : 18 Січня 2015, 21:18:35 »

Ну шо зробиш, мусимо приймати їх такими як є, якщо будуть чемно поводитися  ;)
Відповідь від: 18 Січня 2015, 21:13:11
Мене потішив 'логічний' ланцюжок - набереться нас таких кілька тисяч / злочинну влада не буде переслідувати...
  :o

Певно просто ся знудит  :D
Відповідь від: 18 Січня 2015, 21:17:17
А Сокол за добу повернеться, навіть не встигне скучити  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3332 : 18 Січня 2015, 21:20:17 »

чому перебуваючи в пасивній позиції
Пасивна позиція це аж ніяк не займатися пропагандою проти України її незалежності і цілісності.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3333 : 18 Січня 2015, 21:31:20 »

я в захваті - пересварились патріоти України, що не хотять мобілізації
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3334 : 18 Січня 2015, 21:32:19 »

Ви хотіли єропи, вони хотіли митного союзу.
я не сумніваюсь, що Гіркін з командою озброєних москаликів хотів митного союзу, навіть більше, вони хочуть великої російської імперії.
Поки не було Гіркіна і расєйських найманців з автоматами і важкою артилерією, закупленою у воєнторзі, Донбас у своєму загалі не робив майданів. Звичайно, якась частина надивившись на Крим і наслухавшись казок ГебельсТв хотіла в Расєю.  Але ніхто з них не хотів війни, яку їм і нам з вами принесли "собиратели русских земель".
Реально зразу після майдану на донбасі не було масових маніфестацій. Тому не треба нам тут про печеньки розказувати.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3335 : 18 Січня 2015, 21:41:35 »

Та ну що Ти!  Печеньки Нуланд то ж як маркер!
Про них говорять лиш в московії!  Але тссс!  Не розказуйте авторам методичок, хай далі паляться.  :=)
Відповідь від: 18 Січня 2015, 21:38:53
А чого їх так ті печенька бентежать???
Бо то ж халява була, а москаль не може пережити як халява пройшла повз!  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3336 : 18 Січня 2015, 22:00:58 »

я не сумніваюсь, що Гіркін з командою озброєних москаликів хотів митного союзу, навіть більше, вони хочуть великої російської імперії.
Моя думка така, що Гіркін(д) не політик. Певно не знає навіть, що таке митний союз. Гіркін - свідомий монархіст, троха ідеаліст, одержимий створенням міфічної Новоросії. Про імперію згідний - саме це, таких як Гіркін спонукає

Поки не було Гіркіна і расєйських найманців з автоматами і важкою артилерією, закупленою у воєнторзі, Донбас у своєму загалі не робив майданів. Звичайно,
Там ще був такий Бєзлєр. А то зовсім не свідомий, "Тут у него любовь с интересом, тут у него лежбище" (с)

Звичайно, якась частина надивившись на Крим і наслухавшись казок ГебельсТв хотіла в Расєю. 
Але реально зразу після майдану на донбасі не було масових маніфестацій...
Факт
Тільки потім з'явились пушиліни, бородаї і т.д.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3337 : 18 Січня 2015, 23:23:52 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=1YRl-dg0aMk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=1YRl-dg0aMk</a>
форму у воєнторзі купили, як і все решта.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3338 : 19 Січня 2015, 09:00:04 »

І хвалена морська піхота з усіма хваленими спецназами і "кращими мужиками" як виявилося ніц негодні.  :moskali
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 14:13:10

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3339 : 19 Січня 2015, 11:38:53 »

Заява телеканалу 112

      В ответ на статью интернет-издания "ДУСЯ" под названием "Журналист канала "112" призвал бойкотировать мобилизацию" от 18.01.2015 телеканал "112 Украина" официально заявляет.   Журналист Руслан Коцаба не является корреспондентом канала "112 Украина". В свое время Руслан Коцаба был исключительно внештатным корреспондентом (стрингером) канала "112 Украина" в городе Ивано-Франковске и ни в коем случае не был военным корреспондентом канала "112" в зоне АТО. Договор о сотрудничестве между Русланом Коцабой как стрингером канала в Ивано-Франковске и каналом "112 Украина" был расторгнут 31 декабря 2014.   Таким образом, журналист Руслан Коцаба не является ни штатным, ни внештатным корреспондентом канала "112 Украина". В последнее время журналист Руслан Коцаба предоставлял свои материалы различным телевизионным каналам, поэтому мы считаем некорректным упоминание имени нашего канала в статье интернет-издания.   Канал "112 Украина" не разделяет мнение журналиста, выраженное в этом видео. Все, что сказано в видео, которое Руслан Коцаба разместил на своей странице в Youtube, является исключительно личной точкой зрения журналиста. В соответствии с правилами и принципами работы канала "112 Украина", обязанность журналиста - объективное освещение событий, а не  высказывание собственных субъективных точек зрения.
Больше читайте здесь: http://112.ua/novosti-kanala/oficialnoe-zayavlenie-kanala-112-ukraina-175319.html
Записаний