Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 24 дні

Автор Тема: ВІЙНА!!! (((  (Прочитано 1082028 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:26:39

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3240 : 10 Січня 2015, 00:06:45 »

По Шарію в даному місці з ним не згідний.
але це ключовий момент - світогляд людини.
не згідний з ним, але вважаєш патріотом України?  :duvno

Про Крим писав не раз уже, злочинна влада без пострілу віддала перлину України Крим Росії. Я би оголошував війну.
от влада не віддає східні області, а ти тут розказуєш, що не треба воювати за схід.  :duvno

Відповідь від: 09 Січня 2015, 23:50:41
Реальний вихід зберегтись Україні - тільки незалежність.
як  її реалізувати?
« Останнє редагування: 10 Січня 2015, 00:48:18 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    22 Червня 2024, 12:34:29

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3241 : 10 Січня 2015, 09:27:45 »

Цитувати (вибране)
Про Крим писав не раз уже, злочинна влада без пострілу віддала перлину України Крим Росії.
З одного боку ти жалієшся що Крим віддали без бою, з другого боку жалішся що через цю владу загинуло десятки тисяч патріотів. А якби почали ще воювати щей в Криму, то скільки б ще загинуло? І долар вже певно був би не 20 а всі 50, і ти все одно був би не довольний, за твоїми словами нехай краще нами керує "Овощ" і ми будемо прямувати в росію, але щоб був мир, був долар по 8. Це на твій погляд погляд патріота?
Записаний

Бокірг

  • Початківець
  • *
  • Карма +5/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 48
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2015, 17:06:17

    Звідки: Хмельницького
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3242 : 10 Січня 2015, 16:48:22 »

По Шарію це не ключовий момент. Ключовий момент те, що він бачить злочинність нинішньої влади (попередньої теж відчув), те шо він також бачить, що кривавий кагал руйнує Україну. Він чітко показує, де кагал бреше, де кагал засунув руки по лікоть в кров. З доказами, а не голослівно. Шарій дивиться вперед, тому каже, шо держави нема. Її не буде скоро, якщо нинішня банда не лише українців в спокої.
По Криму: оголошувати війну треба було як Росія забрала собі Крим. Для цього в державі і існує влада. В даному випадку бандюки просто утерлись і рванули до корита - їм стане.
Східні області Росія не забирала, і не збирається брати, - отже нема агресора. Регулярних військ, як в Криму нема. Так кагал додумався до того, щоб і Донецьк з Луганськом відділити. Кривавий Петро пенсіонерів морить голодом, дітей заганяє в підвали і бомбить міста. Українців бомбить.

Відповідь від: 10 Січня 2015, 16:37:42
Я звинувачую нинішній злочинний кагал у здачі Криму (без жодного пострілу), у десятках тисяч жертв на сході(з величезними марними! втратами), у тотальному обкраданні мого народу. Як злочинний кагал це зробив, як він міг зробити - деталі.
Є наслідок роботи - десятки тисяч вбитих, втрата Криму(взагалі без боротьби), втрата сходу України (з величезними жертвами), збідніння народу більше ніж в два рази. І все це - всього за рік! Причому це не кінець, кагал збирається і далі руйнувати мою державу.

Де ше такий уряд в світі є, шоб за рік стільки біди народу приніс? Злочинців треба скидати, судити в Гаазі. Або ми, або вони. Або буде Україна, або зовсім не буде.
« Останнє редагування: 10 Січня 2015, 16:57:28 від Бокірг »
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    22 Червня 2024, 12:34:29

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3243 : 10 Січня 2015, 17:14:20 »

 :D =)) =)) Точно троль =)) Ми в нього питаємо одне, а він все про своє, точно як політик :=)
Відповідь від: 10 Січня 2015, 17:09:08
ділись сволоч баксами :=)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:26:39

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3244 : 10 Січня 2015, 17:16:48 »

)))) Антикіборг, тобто бокірг - незачот. за такий пост точно не заплатять.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Бокірг

  • Початківець
  • *
  • Карма +5/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 48
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2015, 17:06:17

    Звідки: Хмельницького
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3245 : 10 Січня 2015, 17:20:45 »

Я патріот. Патріотам не платять.
vover, а нашо дурниці питаєш? Варантів як зробити мош в Криму було багато, кагал не зробив НІЧОГО.
Маємо наслідки - держава на порозі повного краху. Хто в цьому винен? Янукович? Відповідь невірна - винна банда, яка прийшла після банди Януковича. Жорстокіша, кривава банда.

Дивуюся, шо ви того не бачите. Або свідомо замовчуєте.

антитюльпашкін, тобто romashkin, може хоч тобі заплатять. І бокірг - не анти-шось, так як і крібог чи кробіг не анти-. Шось інше.
« Останнє редагування: 10 Січня 2015, 17:31:29 від Бокірг »
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    22 Червня 2024, 12:34:29

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3246 : 10 Січня 2015, 17:35:09 »

Цитувати (вибране)
vover, а нашо дурниці питаєш?
а, то я вже дурниці питаю...  :D Україна вже для тебе дурниця :=)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3247 : 10 Січня 2015, 19:49:44 »

Хлопці, Ромашкін, вовер... я перепрошую, що втручаюся у вашу високоінтелектуальну бесіду. Просто мені цікаво - а на :censore а ви годуєте троля? Ви його сподіваєтесь в чомусь переконати?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:09:53

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3248 : 10 Січня 2015, 20:38:56 »

Мо хоч Тебе послухають  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:26:39

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3249 : 11 Січня 2015, 09:22:53 »

Люся, перепрошую. Ми ж його не переконуємо, з чого Ти зробила такий висновок?
Потролити троля то свята справа.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:09:53

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3250 : 11 Січня 2015, 13:58:22 »

Денис Казанський: Хіба страта протестантів у Слов’янську була менш огидною, ніж страта в Парижі?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3251 : 11 Січня 2015, 17:06:56 »

Його завдання втягнути вас в розмову і закидувати тупими твердженнями, на які у вас природньо нема аргументів, бо не буває аргументів на тупі твердження. Я Не бачу сенсу витрачати час на таку "інтелектуальну" фізкультуру.

цікаве інтервю http://eramedia.com.ua/article/213497-chomu_mi_ne_nastupamo_na_donbas_/
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:09:53

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3252 : 11 Січня 2015, 18:16:09 »

Та, Арестович вміє говорити...
Відповідь від: 11 Січня 2015, 17:23:45
Але справді цікаво  ;)
Відповідь від: 11 Січня 2015, 17:33:03
І чувак ІР не міняє  :=)
Відповідь від: 11 Січня 2015, 17:42:20
Сумно. У мене ще були якісь ілюзії щодо Порошенка. але прослухавши передачу отримав підтвердження власних здогадів  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:26:39

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3253 : 11 Січня 2015, 22:21:23 »

від ворога
Цитувати (вибране)
"На участке от Счастья до Станицы идут перестрелки. Местами доходит до применения артиллерии. От командования пришел приказ быть готовыми к наступательной операции и к возможному наступлению ВСУ. В Донецке тишина была не долгой, сейчас "шумно", работает артиллерия армии Новороссии. В 22:33. с Песок летят снаряды в сторону "Метро". ВСУ возобновило обстрел со стороны Песок, бьют зажигательными по району шахты Панфиловская. В стороне Майорска завязался бой, слышна работа пулемётов. Горловка под обстрелом до сих пор, много попаданий по жилому сектору."

От Бориса Рожина: "Донецк сильно обстреливают, причем не только по прифронтовым районам, по городу активно носятся скорые. Местные говорят, что даже до "перемирия" такие обстрелы были редкостью. Наши в течение дня активно отвечают по позициям хунты, нынешние обстрелы являются продолжением уже 2-3 дня идущих перестрелок в районе Песок, Авдеевки и аэропорта. Ополченцы указывают, что обстрелы носят именно целенаправленный террористический характер, так как основной удар приходится не по позициям ВСН, а по гражданским объектам."

Відповідь від: 11 Січня 2015, 22:05:38
а це наші
Цитувати (вибране)
Алекс Нойт
32 мин. · отредактировано ·
Российские оккупанты сегодня начали плотное движение по многим участкам фронта. В районе Донецка и ДАПа сегодня просто ад. Местные говрят, что такого как сегодня они еще не слышали . Похоже, что слухи о том, что наших бойцов и командование дико за%бали рашисты с их крысиной тактикой, и им дали таки возможность отвечать с большей степенью свободы, совсем не слухи:
11.01.2015 г.
Р-н н.п. Донецк р-н аэропорта Контрбатарейная борьба высокой плотности Подразделения 232-я реактивной артиллерийской бригада 41 ОА ЦВО (*Иркутская область, в/ч 31643) "200" -9, "300" - 8. Потери л\с подразделений 61-й бригады морской пехоты СФ РФ (*н.п Печенга(фин. Петсамо) и Спутник, Мурманская область) и РТГ 104 десантно-штурмового полка 76 дшд ВДВ (*г.Псков РФ) уточняются.
Примечание от меня: СМС від командира підрозд. арти біля Дон.аеропорту! "У меня потерь слава Богу нету, зае@ашил сегодня 7 ед. техники, сепаров не считал"
Р-н yн.п. Николаевка. Прорыв танковой группы ВСУ в составе 11 танков (3 танка "Оплот"), 6 САУ, 10 бронеатомобилей и 6 БМП с установками УР удалось остановить на расстоянии 2 км от населенного пункта силами подразделений 6-й отдельной танковой бригады и 74-я отдельной гвардейская мотострелковой бригады. Потери противника 1 танк и 2 бронеавтомобиля. Положение осложняется массовым дезертирством подразделений ополчения. Потери л\с и техники уточняются.
Р-н н.п. Донецк. Нанесен ракетный удар ракетами высокой точности по месту дислокации подразделения ОсНАЗ 1020 КРЦ ГРУ ГШ (* Ватутинки, несколько специфическое подразделение обеспечения разведмероприятий: связь, радиолокация, пеленг и пр.) размещенного непосредственно в черте города. После ракетного удара подразделение подверглось атаке РДГ ВСУ с применением стрелкового оружия и гранатометов. Вся техника подразделения (14 единиц) уничтожена полностью. Л\с находившийся на боевом дежурстве погиб. Местонахождение командира подразделения не установлено. Потери л\с уточняются.
Р-н н.п Веселая Гора. Ракетно-артиллерийским огнем большой плотности накрыто место сосредоточения 5-й отдельной танковой бригады 36-й ОФ ВВО (*в\ч 46108 Улан-Удэ) и 28-й отдельной мотострелковой бригады ЦВО (*Екатеринбург) данные о потерях уточняются. Применение ВСУ тактической авиации не подтверждено.
типу перемир'я закінчується.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:09:53

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3254 : 11 Січня 2015, 23:10:31 »

Певно Порох ітерв'я Арестовича послухав і вирішив доказати, шо насправді всьо не так  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3255 : 12 Січня 2015, 13:23:55 »

За добу втрат серед військових немає - АТО
За останню добу в зоні АТО поранення зазнали двоє українських військових, повідомив речник АТО Андрій Лисенко на брифінгу в понеділок.

"Незважаючи на щільність обстрілів та інтенсивність загиблих серед українських військових немає, двоє зазнали поранення", - сказав Андрій Лисенко.

У неділю українські військові зафіксували в АТО 63 обстріли своїх позицій.
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news_in_brief/2015/01/150112_she_ato_casualties_rnbo


Приховано: Показати
Чекайте на днях "сюрпризів" від "влади".
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Вчора в 08:09:53

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3256 : 12 Січня 2015, 14:07:51 »

Я от уважно новини читаю. І у наших новинах часто проскакує інформація, але завжди без пояснень і коментарів.
А інформація такого плану, що скажімо за таку то добу ОБСЕ зафіксувало 60 порушень режиму припинення вогню і далі йде перелік: 28 з боку ВСУ і 32 з боку сепаратистів.
Цифри умовні, але суть в тому, що принаймні останній тиждень то вже точно не були лише відповіді на атаки.

Я не круглий пацифіст ,як Д_Ваня, але я не сприймаю "режим напіваправди".
Я розумію, якщо б так воювали, як Арестович розказує, як треба.
А то йде тупа стрілянина за принципом "ану у кого вийде більше замочити". Звісно з обидвох сторін таке ж саме, але то нас кращими не робить.

Або зібратися з силами і зачистити, або як не маємо як - відійти і діяти диверсійними групами і розвідкою.


Таке враження, що реально Арестович правий і влада воліє невигравати, а тягнути час і гроші.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3257 : 13 Січня 2015, 12:15:36 »

Воно звісно боляче відмовлятися від ілюзій... А ще більше боляче визнавати шо тебе черговий раз на :censore бали і ти ті іллюзії собі знову створила... Але, Юра, ти правий. я з чоловіком по два дні не розмовляю вже. (При тому, що малий в Києві і ми дома самі як дід з бабою - уявіть собі що в нас тишина порушується тільки злосним сопінням  ггг) Бо чоловік каже - "А я тобі казав, що на :censore буть, а ти казала, що цього разу ні"... Коротше - у мене ше не "Фсьо прапало", але майже. А ше я спробувала почитати оцей, як Наталка Зубар каже, "феєрічєскій брєд" http://www.president.gov.ua/documents/18688.html   то мене страхи збирають....Цікаво яким чином вони будуть вимірювати гроцент гордості ?  :=) А ще спецрахунки по ПДВ... Тепер всі податкові накладні треба буде реєструвати в електронному реєстрі але шоб зареєсрувати треба туда спочатку реальні грошики на суму ПДВ кинути... Тобто я ше не продала, грошей не отрмала але 20% від задекларованого продажу "винь да палож". Воно то фсьо красіво виглядає - наповнення бюджету і фсьо таке. Але просто я після двох місяців такої роботи і такі як я здохну, бо буду зичити в Коломойського під 40% річних для того шоб шось продати, і мені Коломойський просто зжере все що я мала теоретично заробити з того продажу. І тоді наповнення буджету не то шо не буде від мене більше - я ше й тоже піду до бюджету з простягнутою рукою. І всі люди які в мене працюють... Клоротше ви поняли - у мене депресія... Тішить тільки те, шо я голосувала за "Правий сектор" а не за те, щоб Сєня був премєром. І весною я не голосувала ні серцем зі за жити по-новому... Але шо з того? Як би то забрати хоч на трошки право голосу у пенсіонерів, бюджетників і тих хто живе на соцдопомогах? Га? Бо мені здається реально тільки так можна буде щось зробити. Якщо нічого не зміниться в плані  обмеження права голосу у нас Насалик набере восени 50 % як пити дати. При любій системі хоч пропорційній хоч мажоритарній хоч якій... Вибачте за флуд в темі. Просто я подумала що то фсьо одне друге тягне... Війни би вже не було як би ми не вибрали тих мудаків які зараз рулять... І якщо раніше мені здавалося, що я знаю що робити, то тепер я вже чесно признаюсь - Треба валити, але нема куда.... Тому становище поза моїм контролем і стрімко рухається в сторону глибокого чорного дна...  :'-(


Пи Си - Цікаво скільки заплатили чуваку який написав той брєд про 90% гордості за країну і все інше. Я розчаровуюся в Порошенку, він або підмахнув це не читаючи, або подумав, що ми всі такі лохи... Хоча чому б йому так не подумати... Ми ж повірили в магію виборів президента за один тур...
« Останнє редагування: 13 Січня 2015, 12:21:59 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3258 : 13 Січня 2015, 13:05:00 »

Війни би вже не було як би ми не вибрали тих мудаків які зараз рулять...
  !
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:26:39

    Звідки: пр. Л.Українки
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #3259 : 13 Січня 2015, 14:35:27 »

Аргументуйте, чому б не було війни?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)