Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 4 дні

Автор Тема: ВІЙНА!!! (((  (Прочитано 1072635 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1940 : 19 Травня 2014, 14:00:41 »

Цитувати (вибране)
Я б так не зміг  но-но  Крейзі
що б не зміг? бетончиком?
Відповідь від: 19 Травня 2014, 13:57:14
там взагалі, я спочатку переписувався з 18 річним хлопцем, ну вроді щось розумів, з чимось був згідний ну з замашками звичайно, але... Потім почала писати його мама від його імені :D І почалось :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1941 : 19 Травня 2014, 14:02:47 »

З мамою б не зміг точно  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1942 : 19 Травня 2014, 14:34:20 »

Цитувати (вибране)
З мамою б не зміг точно  Посміхаюся
Ти б зразу всіх стріляв :=)
Відповідь від: 19 Травня 2014, 14:32:51
так як той мужик казав, побачите що хтось складає шини, зразу стріляйте :D
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1943 : 19 Травня 2014, 15:58:49 »


Відповідь від: 19 Травня 2014, 15:27:00
Посол США в Вене: «Российская Федерация хотела бы думать, что мы все дураки…»
http://k-z.com.ua/ukraina-es/30725-posol-ssha-v-vene-rossijskaya-federatsiya-khotela-by-dumat-chto-my-vse-duraki
Відповідь від: 19 Травня 2014, 15:45:54
Чи варто боротися за те, аби Донбас залишався у складі України?
http://ipress.ua/mainmedia/dumayte__samy_reshayte__samy_ymet_yly_ne_ymet_65179.html
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1944 : 19 Травня 2014, 17:58:08 »

І здається мені що кращим виходом в цій ситуації буде обгородити дві області високою бетонною стіною, і це все гарно заляти бетоном  Бо як самі донбасівці кажуть, "Донбас не побєдіть" і "не поставить на коліна", а все тому що їх вже переміг і поставив на коліна Путін  І любі доводи ідуть повз вуха.
Я думаю не варто міряти весь Донбас по декількох дибілоїдах. Їх на Добасі одиниці. Тих хто хоче до раші чи самостійності одиниці. Просто нагнав туди ВВХ кадировців, спецназ. Ті захопили зброю і давай - Донецька народна, Луганська народна і т.д. До них примкнули оці несвідомі одиниці і ще купа роззяв. Причому більшість постоять і йдуть додому. Тільки частина несвідомих готова брати в руки зброю. Інтервю Стрелка це підтверджує. Не всі з цих несвідомих одиниць знають що означає федералізація, ще менше розуміє добра вона чи погана і що від цього чекати. Ось, кримчани протвережуються. А далі буде ще. Донецьк і Луганськ = Україна. Всі ми однакові.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1945 : 19 Травня 2014, 18:19:36 »

Цитувати (вибране)
Я думаю не варто міряти весь Донбас по декількох дибілоїдах. Їх на Добасі одиниці. Тих хто хоче до раші чи самостійності одиниці. Просто нагнав туди ВВХ кадировців, спецназ. Ті захопили зброю і давай - Донецька народна, Луганська народна і т.д. До них примкнули оці несвідомі одиниці і ще купа роззяв. Причому більшість постоять і йдуть додому. Тільки частина несвідомих готова брати в руки зброю. Інтервю Стрелка це підтверджує. Не всі з цих несвідомих одиниць знають що означає федералізація, ще менше розуміє добра вона чи погана і що від цього чекати. Ось, кримчани протвережуються. А далі буде ще. Донецьк і Луганськ = Україна. Всі ми однакові.
  які там одиниці, більша частина там таких, і пох шо вони не розуміють що таке федералізація, там 15% активних сепаратистів, 50% пасивних сепаратистів, 20% яким на всьо пох, і 15% за Україну, от і все, щоб не говорили. Може в різних містах звісно порізному, але чим бідніші, тим більше сепаратистів.
 хто з кримчан протвережуються, частина пасивних проросійських? І то всерівно більшість вірить що або це всього перехідний період, чи у всьому виновата Україна.
Відповідь від: 19 Травня 2014, 18:14:10
кращим варіантом для України було б віддати цей депресивний Донбас, але Путін на цьому не зупиниться, далі будуть Одеса і Харків, там хоч і менше довбанутих, але проблеми будуть.
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1946 : 19 Травня 2014, 18:53:35 »

які там одиниці, більша частина там таких, і пох шо вони не розуміють що таке федералізація, там 15% активних сепаратистів, 50% пасивних сепаратистів, 20% яким на всьо пох, і 15% за Україну, от і все, щоб не говорили. Може в різних містах звісно порізному, але чим бідніші, тим більше сепаратистів.
 хто з кримчан протвережуються, частина пасивних проросійських? І то всерівно більшість вірить що або це всього перехідний період, чи у всьому виновата Україна.
Не можу стверджувати по відсотках кого там скільки. Але давайте поглянемо на ситуацію з іншого боку. Коли почали зявлятись сеперетистські настрої на Сході? Я зауважив, що після виступу Лаврова про необхідність федералізації України, як виходу і т.д. Вони тоді ще заявляли що хочуть бачити на Женевській конференції Добкіна. Після цього понеслось. Тобто вже після революції, після Криму і після виступів ВВХ і Лаврова виявилось що частина жителів Донецької і Луганської області хочуть федералізації, або нам так це навязують. А до того вони федералізації не хотіли. Коли зелені чоловічки в Криму захоплючали стратегічні обєкти і всі знали, що це російські солдати в Донецьку і Луганську слова федералізіція не було. І тільки після згадування цього слова у виступах вищевказаних кондомів виявилось що більшість в тих областях хочуть федерації, відсотки якісь зявляються, голосування, президенти, і т.д.
       А не здається вам, що це просто локшина, яку нам навязують, про 15% активних і 50% пасивних. Так звичайно є несвідомі, які по цей час бояться західно-бандерівської навали і зі страхом поглядають на захід. 
       А давайте глянемо ще раніше, рік назад. Все тоді було спокійно, ніхто на сході не боявся бандер і правого сектора. Це все наслідки роботи політагітаційної роботи Кремля. Чули б ви що говорять про Україну в Росії по радіо і тв. Був би я скажімо сибіряком, що ніколи не був в Україні - нізащо туди б не поїхав. Таке враження що в один момент частина людей перетворилась на правий сектор і бандер і всіляко знущається з нормальних. На барикадах один військовий на 5 бандитів з кримінальної групи правий сектор, при владі люди,що сповідують фашизм. Якраз щоб привести до влади фашистів бандери повалили законну справедливу владу. Хочеться брати ружжо і йти мочити бандер і ПС. В кафе в Росії питали мене як ми там поживаємо, як бандери, чи дають жити. Кажу бандери нормально, навіть можу вам їх показати. Ті кажуть а що у вас на телевоні відео, чи фото? Кажу - я бандера, той, той , і той бандери.Росіяни сміються , кажуть нет, ви не бандери, ви на них не похожи.Кажу а які мають бути справжні бандери? І тут довгий задуманий погляд, каже - жители Западной Украини. Кажу так ми і є звідти. І знову довгий задуманий погляд. Я відповідаю - ми действительно не бандери Бандерство передается через укус, а нас пока еще не укусили бандери. І знову дивиться на мене задумано. Що сказати - зазомбовані люди. Так само і на сході. Зрозумійте і там і тут живуть люди. А що хоче людина? Жить - хорошо, а хорошо жить - еще лучше. А от як цього добитись і що зробити в кожного різні погляди, в тому числі підправлені кремлем. Врахуйте є ж циганки і т.д. володіють гіпнозом, видурюють гроші, золото з хати люди виносять. А тут працює весь апарат можливостей сусідньої держави, гру, фсб і т.д. і досвід в них є і гроші і масмедіа і т.д.
       Всі ми українці і треба будувати нову, кращу державу.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1947 : 19 Травня 2014, 18:58:19 »

Цитувати (вибране)
ніхто на сході не боявся бандер
 =)) =)) =)) там ще за союзу про нас легенди ходять, так шо не тре ля ля))
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1948 : 19 Травня 2014, 19:04:35 »

там ще за союзу про нас легенди ходять, так шо не тре ля ля))
В нас теж легенди ходять по вампірів-вурдалак і чомусь ми їх не боїмось. Та й взагалі на варто зачіпатись до окремих слів. Теперішні страхи бандер підігріті штучно. При СРСР в Армянську ніхто не перекривав перешийок, щоб бандери не проїхали.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1949 : 19 Травня 2014, 19:31:17 »

Я чогось теж думаю, що співвідношення десь 20% завернутих, 20% проукраїнськи настроєних, а 60% я нічо не знаю і знати не хочу, лиш мене не чіпайте!
Відповідь від: 19 Травня 2014, 19:28:55
То так як вийти у центр, побачити двох курвів і складається враження, що то не місто а сплошний бордель  ;)
Відповідь від: 19 Травня 2014, 19:29:37
зрозумійте ще, що то ж телебичення має і зворотній вплив.
Наше показує нам або військових, або сепаратистів (бо такий сюжет для бойових дій), а показати тих хто по норах засів неможливо, бо вони налякані і не виходять.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1950 : 19 Травня 2014, 19:39:02 »

Наше показує нам або військових, або сепаратистів (бо такий сюжет для бойових дій), а показати тих хто по норах засів неможливо, бо вони налякані і не виходять.
Саме так. Уявіть, що ви живете в Словянську і за вікном почали стріляти, що ви робите? Дітей і всіх до хати, і ні на крок. Тільки за продуктами чоловік і за водою. І Боже упаси комусь щось казати про політику. А на вулиці сидить 5 кадировців зі зброєю і 2 бандити з місцевих, пострілюють в повітря час від часу, а тв в раші показує що все місто за федерацію
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1951 : 19 Травня 2014, 20:56:27 »

там ще за союзу про нас легенди ходять, так шо не тре ля ля))
Та ви смієтесь? Поділ був. Ментальний...але страху чи загрози. Паніки...НЕ було.
Відповідь від: 19 Травня 2014, 20:19:50
зрозумійте ще, що то ж телебичення має і зворотній вплив.
Наше показує нам або військових, або сепаратистів (бо такий сюжет для бойових дій), а показати тих хто по норах засів неможливо, бо вони налякані і не виходять.
А наші налякані росією(з маленкої літери) й кримчанами. Чим вони кращі?
Відповідь від: 19 Травня 2014, 20:21:26
Вимкніть тв і дивіться новини дозовано
Відповідь від: 19 Травня 2014, 20:22:17
:good
Був би я скажімо сибіряком, що ніколи не був в Україні - нізащо туди б не поїхав. Таке враження що в один момент частина людей перетворилась на правий сектор і бандер і всіляко знущається з нормальних.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1952 : 19 Травня 2014, 21:13:21 »

Цитувати (вибране)
Що сказати - зазомбовані люди. Так само і на сході. Зрозумійте і там і тут живуть люди. А що хоче людина? Жить - хорошо, а хорошо жить - еще лучше. А от як цього добитись і що зробити в кожного різні погляди, в тому числі підправлені кремлем. Вра Цензура те є ж циганки і т.д. володіють гіпнозом, видурюють гроші, золото з хати люди виносять. А тут працює весь апарат можливостей сусідньої держави, гру, фсб і т.д. і досвід в них є і гроші і масмедіа і т.д.
я повністю згідний з вашим постом :good . Але є одне але, як з цієї ситуації вийти, як тих зомбаків переконати в іншому? Хіба робити промивання мозгів? І як взагалі потім з ними робити якісь реформи, під час реформ життя погіршиця, хіба вони зрозуміють що на деякий час потрібно затягнути паски, щоб потім стало краще жити. Ні, такі люди живуть одним днем, їм хай краще буде стабільність яку їм Яник давав, а тут на тобі зробили якусь революцію, перевернули все верх дном, побили бідних безневинних беркутят. Вони ж не розуміють щоб далі жити, треба модернізовувати заводи, треба жити в сучасному менеджменті, пропонувати свою продукцію по всьому світу, а нє продавати її тільки в Росію, бо більше її ніхто не купить. Як їх переконати? як? я одній людині (ну вроді не дуже дурна) вже втовкмачую 2 тижні, а вона ніби мої тексти пропускає через якийсь фільтр, і бачить тільки те що хоче, або взагалі ігнорує і починає все спочатку, що ми їх нечуємо, і коли я питаю що ж вони хочуть, кожен раз інша відповідь. І кажуть  "ви в Європу не вступите, бо ми не дамо". Як казав цей мужичок з Донбасу, що вони слухають тільки своїх, а так як зараз лідера і авторитета у них нема, то навіть нема з ким вести переговори, і в кращому разі це все закінчиться тим, що там якийсь лідер знайдеться і йому віддадуть той Донбас, і він залишиться в Україні чорною плямою, яка буде тянути Україну в низ. Я багато читав краматорський форум, на який практично не пускають сепаратистів. І повірте, по їхніх розповідях в них дуже багато таких зомбаків, більша половина... 
Відповідь від: 19 Травня 2014, 21:03:01
Цитувати (вибране)
Та ви смієтесь? Поділ був. Ментальний...але страху чи загрози.
я несміюсь, страху може й не було, але легенди про танки в кожній хаті були. Ну а зараз запугали російські СМІ, запалили сірнички і почалось, і щоб тепер це затушити навіть не знаю як, бо навіть як їм починають місцеві якісь аргументи казати зразу він стає автоматично зрадником і правосеком
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1953 : 19 Травня 2014, 21:18:17 »

Але є одне але, як з цієї ситуації вийти, як тих зомбаків переконати в іншому?
Не можливо.  :) то чиста психіатрія.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1954 : 19 Травня 2014, 21:27:44 »

Цитувати (вибране)
Не можливо.  Посмішка то чиста психіатрія.
отой ж бо воно, а бо бетончиком, або псіхушка :=) Псіхушок не стане, значить бетончиком :=)
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1955 : 19 Травня 2014, 21:42:33 »

Все просто. Треба робити а не говорити. Треба покращувати життя. Простий приклад. Раніше чув, що Турчинов підписав закон, суть якого зводилась до лібералізації умов засуджених. Заборонено порушувати сон засудженого, дозволено користуватись інтернетом і мати мобільний телефон. Ще б зобовязали місцеві органи влади працевлаштовувати людей, що виходять з "мест не столь отдаленних" і в разі необхідності забезпечувати житлом. В цілому закон правильний. гадаю так думають і на сході. Далі можна ж прийняти закон про встановлення держстандартів на виробництво продуктів харчування і напівфабрикатів. Тобто  щоб в ковбасі на було туалетного паперу, сої, мелених кісток і всякої хімії. Масло щоб було без спреду, а пральний порошок без соди. Скептики скажуть, що тоді ковбаса буде дуже дорога і т.д. БРЕХНЯ Поїдьте в Білорусь, а на спір сам привезу звідти ковбаси і масла, зрівняєте і ціни добрі. Чесна конкуренція зробить свою справу і ціни вападуть. А хай навіть дорожче але ти знаєш, що ти їж. Далі треба максимально спростити законодовство в сфері оподаткування, зменшити кількість податків і контролюючих органів. - Непоганим кроком був би закон про зменшення ставок розмитнення авто, чи копійчане розмитнення авто  людиною для себе раз в 5-7 років. Чи ще якось. Тут чи якось  можна багато писати. Це те, що зробити треба вже, і це найлегше, бо це паперова робота. Всьому цьому ми б аплодували стоячи, і цим показали Сходу, що бандери кращі за рашу. Ви розумієте про що я. Наступним кроком була б робота практична, не паперова. Пошук технологій і будівництво заводів що виробляють конкурентноспроможну продукцію яка затребувана на світових ринках. А не так як зараз на сході напіврозвалені заводи, де люди за копійки виробляють продукцію, що продається тільки в раші, бо нікому більше та продукція задурно не портібна. А раша закриє кордон, для тої продукції, а східнякам кеже все, будете без роботи і без зарплатні.
Взагалі це треба владі думати як це зробити, щоб схід рвався до України. Варіантів безліч. Я навів декілька аргументів придумних "на льоту" як переломити ситуацію.
Все в наших руках. 8)
Відповідь від: 19 Травня 2014, 21:40:12
А про бетончик забудьте. Там наші брати. Те, що вони піддались навіюванням не їх провина а заслуга машини ВВХ.  :)
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1956 : 19 Травня 2014, 21:52:53 »

Взагалі це треба владі думати як це зробити, щоб схід рвався до України. Варіантів безліч. Я навів декілька аргументів придумних "на льоту" як переломити ситуацію.
Все в наших руках.
Шляхи є. Простий приклад. Ми всі стаємо патріотами. Любимо й поважаємо їх. Всіх. Скільки людей зі ста? 1 або 0. Нам, західнякам, треба мозок промити. Також....Ненависть виходить за межі.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1957 : 19 Травня 2014, 22:47:53 »

Я маю на луганщині і родичів і друга.Живуть вони в різних частинах луганщини.Спілкуюся більше з другом. А ще мій одногрупник був  там як учасник АТО ,він кадровий військовий.З розмов з ними у мене склалася така картина яка ближча до того,що пише vover.В загальному де більше живе українців там сеператизму,або нема ,або менше.Там де більше росіян там і сепаратизм.Найбільше підтримують від'єднання старі люди ті що марять союзом ,колишні і теперішні комуністи. Ну і гопота  ,кримінал. І ще багато нормальних ,які в силу різних причин бояться бандер і пс.
Але саме росіяни більше всіх.І  на рахунок того ,що якби Україна була б економічно міцнішою то такого б небуло.Дуже в цьому сумніваюся.Московіти  які живуть як вони кажуть в "гейропі"ненавидять їі.Живуть у США і прагнуть знищити "піндосію" У них всі чурки, хохли, пшеки ,лабуси, піндоси.Навряд чи і з багатою Україною щось змінилося б.
Ну звичайно не всі вони такі,але явно більшість.Ви подивіться як вони тішаться ,що їхня рашка може "испепелить америку"ядерною зброєю.Це дійсно діагноз.   :(
« Останнє редагування: 19 Травня 2014, 23:22:54 від DVania »
Записаний

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    26 Квітня 2024, 14:13:10

ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1958 : 20 Травня 2014, 06:56:48 »

Як на мене на донбасі створилася нова народнісь Донбасяни  без роду і племені.Частина з них в образі бандюків гопоти пенсіонерів і решти маргіналів прагнуть в Россію.
Як на то пішло в Харкові і Одесі проросійські рухи були куди більш сильніші,друга справа що все одно проукраїнські там пересилювали.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
ВІЙНА!!! (((
« Прочитано #1959 : 20 Травня 2014, 08:51:58 »

"на завтра в 10:00 у воєнкомат повинні з'явитись досить багато людей, навіть 17 річні на повторну провірку. у разі не явки ними займеться прокуратура... да ну нафіг, будем служити пацани і хрен хто відкосить "
Нині насправді дуже багато хлопців будуть йти в воєнкомат
Відповідь від: 20 Травня 2014, 08:48:30
Фактично всіх, хто здоровий потенційно може кудись потрапити.
Відповідь від: 20 Травня 2014, 08:49:14
Зараз у наших медиків будуть жнива. Типу за папір чи довідку зможуть брати по .....сумі. Хапайте, бо не встигнете.
Записаний