Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 10 днів

Голосування

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки?

через 25 років
через 50 років
через 100 років
ніколи
невже до 25 років?

Автор Тема: Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???  (Прочитано 131244 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bogdan

  • Новачок
  • Карма +0/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    23 Квітня 2013, 20:44:57

    Звідки: Калуш

Але ж люди, були і паркани навколо церкви, і таблички, люди все пороскрадали! Невже ви цього не пам'ятаєте? :duvno Тим більше, кошти зараз виділяються на храм св.Архистратига Михаїла, у якого скоро ювілей(100 років). Послухайте проповіді Бігуна. Я особисто кожної неділі ходжу до цієї церкви і на проповідях він розраховується за кожну людську копійку.
Записаний

qwed

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    06 Липня 2014, 15:12:22

    Звідки: Калуш

Отче а це не Ви часом в неті , вирішили відзвітуватись за кожну копійку ?  =)) Давайте розпочинайте цікаво буде  :davay
Записаний

Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній

Але ж люди, були і паркани навколо церкви, і таблички, люди все пороскрадали! Невже ви цього не пам'ятаєте? :duvno Тим більше, кошти зараз виділяються на храм св.Архистратига Михаїла, у якого скоро ювілей(100 років). Послухайте проповіді Бігуна. Я особисто кожної неділі ходжу до цієї церкви і на проповідях він розраховується за кожну людську копійку.

Хто звітує за кожну копійку??? :D
не сміши, приходить мама, каже: Бігун казав, на другу неділю буде звіт по коляді.

Приходить друга неділя, вгадаєте? правильно - ніякогозвіту.  :P


Відповідь від: 09 Лютого 2013, 22:19:10
Цитувати (вибране)
і на проповідях він розраховується за кожну людську копійку
БРЕХНЯ  :ganba :ganba :ganba
Записаний

Robin z Loxli

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    04 Квітня 2013, 19:29:01

    Звідки: Калуш

Може декан звітує саме bogdanу. Нехай тоді хоч він нам скаже де всі кошти які зібрали на храм Св. Володимира та Ольги???????????????
Записаний

Bisnesman_ua

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    09 Лютого 2013, 23:59:52

    Звідки: Kalush

були і паркани навколо церкви, і таблички, люди все пороскрадали! Невже ви цього не пам'ятаєте?

Шановні! Я все розумію, я все пам"ятаю. Але... стосовно цієї цитати - якби йшла будова - ніхто б нічого не розкрадав! Все було б під контролем. Це по-перше!

кошти зараз виділяються на храм св.Архистратига Михаїла, у якого скоро ювілей(100 років).

Я перепрошую, а на храм Св. Володимира та Ольги - це вже який ювілей будови має бути??? Чи будову вже похоронили? І на неї вже велику сваю за...или???

Нехай тоді хоч він нам скаже де всі кошти які зібрали на храм Св. Володимира та Ольги???????????????

Збирали кошти на будову - я давав кожний раз (по мірі можливості - як бізнес іде). Але бачу, що зрушень ніяких нема! В храмі св.Архистратига Михаїла скоро ювілей, а будова як? а людські пожертви? а мої гроші де????? я дав на будову церкви, а церква де??? Хто відповість??? Отче декане, буде звіт чи ні? І що з будовою церкви на даний час???

Відповідь від: 09 Лютого 2013, 23:46:32
Я жертвую від щирого серця, але бачачи цю безгосподарність, задумуюсь, як можна таке робити?як можна нехтувати так людьми? зневажати їх та їхню працю, їхню пожертву??? Всім, бачу, байдуже... А отцям тим більше...
Відповідь від: 09 Лютого 2013, 23:51:52
Може декан звітує саме bogdanу. Нехай тоді хоч він нам скаже де всі кошти які зібрали на храм Св. Володимира та Ольги???????????????

Цілком підтримую думку: Вимагаємо звіту по будові церкви Св. Володимира та Ольги та по церкві Св. Арх. Михаїла!!!
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

Мене не було пару днів і бачу ... тема притихла. :) Невже я пропустив звіт?  :duvno Чи всі вже змирились з тим довгобудом Бігунів? Так був звіт про будову церкви Св. Володимира та Ольги чи ні?  :dopovid
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш

Так, притихли. Проблема в тому, що всі дуже пасивні й не здатні на вчинок. От можна зробити такий крок- зібратись в середу(четвер.....) під білим домом чи церквою Бігуна й вимагати звіту та дій. Це вже буде хоча б щось. Не важливо прийде 3 людини чи 10. Це буде хоча б якась дія. Пописати трошки в газети й на тв, обговорити з найближчими знайомими, плакати поробити.....Зрештою, скинутись на фарбу й  замалювати написи.  Варіанти завжди є. Важливо почати
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Так, притихли. Проблема в тому, що всі дуже пасивні й не здатні на вчинок. От можна зробити такий крок- зібратись в середу(четвер.....) під білим домом чи церквою Бігуна й вимагати звіту та дій. Це вже буде хоча б щось. Не важливо прийде 3 людини чи 10. Це буде хоча б якась дія. Пописати трошки в газети й на тв, обговорити з найближчими знайомими, плакати поробити.....Зрештою, скинутись на фарбу й  замалювати написи.  Варіанти завжди є. Важливо почати
Я з вами ,Яна. шкода лиш те ,що коли Бігун мене побачить-то про колір прапору забуде :good
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш

шкода лиш те ,що коли Бігун мене побачить-то про колір прапору забуде
Чому?

Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

шкода лиш те ,що коли Бігун мене побачить-то про колір прапору забуде
Чому?
якщо почитати всі мої пости від початку-стане ясно...  я себе показав відкрито  http://vk.com/id66373756  ...а що вже я думаю-то думаю : пояснень же від нього ми не дочекались ніяких...я би й свій перший пост відредагував та вибачився ,якщо би отець тут нас уважив своїми поясненнями
« Останнє редагування: 12 Лютого 2013, 14:32:03 від Professor »
Записаний

pomichnyk_ua

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2013, 23:22:25

    Звідки: selo

Тема насправді - гаряча. Особисто для себе, для своїх рідних, оживив в памяті справи років/десятиліть минулих, Як от збирання грощей на храм, величний, статний, окрасу громади на славу Божу, як символ відродження УГКЦ, виходу з підпілля і розквіту віри. Ожили спогади про уявлення такої будівлі в такому гарному місті... Все це закінчилося гірким комком у горлі...

Трапилася нагода зробити ще одне фото.



Справді, величний і статний фундамент получається! (Видно по фото)
Але чи буде якесь зрушення по питанню будови  - невідомо.  :( 
"Віз і нині там!"   :duvno

А  написи ті таки замалювали!  :) :) :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:53:21

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А  написи ті таки замалювали!

О то вже й справді приємно!
Вже є хоч якийсь, але результат.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

Вже є хоч якийсь, але результат.

Хоч якийсь результат - але не достатній!!!

"Віз і нині там!" 

Крім замальовок написів на фундаменті більш по ходу нічого не досягнуто. Виходить, з правлячої верхівки ніхто на ніякі пояснення та співпрацю не йде!!! Не добре так.  :!!
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Крім замальовок написів на фундаменті більш по ходу нічого не досягнуто. Виходить, з правлячої верхівки ніхто на ніякі пояснення та співпрацю не йде!!! Не добре так.  :!!
Думаю , отці просто в ступорі від нашої "нахабності"-звикли ж на протязі "рожевих 2000-них" тільки з бабусями спілкуватись . Їм так незвично перед кимось з "черні" виправдовуватись... Та добре ,що хоть замалювали напис-от була би халепа ,якби його першим примітили якісь собі діячі з "русського міру" ? Ти уявляєш як би вони над УГКЦ  насміхались ?-і то все через кого ? До-речі : тут якраз стаття  на перших шпальтах у "Новій Зорі" від 7 лютого (963) -ось цитата в кінці :"Становище УГКЦ у теперішній ,описаній вище , ситуації справді непросте." А ситуація "вище"-якраз і описує всі підступи наших ворогів супроти УГКЦ. Думаю нам всім ,а особливо отцям УГКЦ у нашому місті, потрібно затягнути міцніше пояси,та приступити чимдуж  усім разом до праці на парафіях. Так хочеться нарешті почати втілювати цю стратегію розвитку нашої церкви ,під назвою "Жива парафія-місце зустрічі з живим Христом"...та на жаль отці цього не дуже хочуть -раз не удостоюють нас відповіді...
« Останнє редагування: 17 Лютого 2013, 00:18:50 від Professor »
Записаний

Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній

Недавно відзвітувалися за колєду! :dopovid :o Нє ожидали? То шо,форум значитьчитається? 8)
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Недавно відзвітувалися за колєду! :dopovid :o Нє ожидали? То шо,форум значитьчитається? 8)
якщо читається ,тоді я  -персона "Нон грата" в "Архистратига Михаїла " та "Володимира і Ольги"...а так би хотілось ,в однойменному храмі ,хоч раз на свій день народження побувати,який до-речі -якраз на св.Ольги...оце проходжу постійно в цей день попри фундемент ,і згадую цю могутню та відважну св. княгиню Ольгу :good
Записаний

Robin z Loxli

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    04 Квітня 2013, 19:29:01

    Звідки: Калуш

Вам пощастило шановний Professor що зараз не середньовіччя бо декан в той час просто би спалив Вас на  кострі як поганого єритика.    Ну якщо звіт за коляду був лиш недавно - то до звіту по зібраних коштах на храм ми певно не дочекаємо, не доживемо, незумієм його побачити, а як би хотілось.
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Вам пощастило шановний Professor що зараз не середньовіччя бо декан в той час просто би спалив Вас на  кострі як поганого єритика.    Ну якщо звіт за коляду був лиш недавно - то до звіту по зібраних коштах на храм ми певно не дочекаємо, не доживемо, незумієм його побачити, а як би хотілось.
А я ,якщо чесно-не дуже полохливий, від деякого часу...мій досвід підказує-тут все потрібно починати з нуля...завтра на 9-00 буду  в храмі св.Архистратига Михаїла на літургії-хто зі мною ? :frend
« Останнє редагування: 23 Лютого 2013, 21:30:27 від Professor »
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

...був в неділю на літургії,та слухав проповідь о.Михайла "Про митаря і фарисея"-думаю якось піти до нього на сповідь ,бо маю стосовно  проповіді до ноьго  декілька запитань.
Записаний

ТДК

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    08 Березня 2013, 22:14:41

    Звідки: Малицька

Ну і тємка! Думати довго прийдеться що писати.......шоб не согрішити. Показували сьодні фільм про церкву св.Михаїла. Там Бігун казав, шо залитий цокольний поверх, як розумію, залитий поверх, значить накритий? На фотці - фундамент. Жаль не сказав, за скільки років.... Бо у Кропивнику - капєц! Бомба! Просто красота а не церква. Жаль, шо тут такого нема......
Записаний