от дибіл
У тебе мозги порепанi бо ти вродився в каторжнiй конурi
http://ilovehobby.club/2020/03/12/nastoyashhij-raj-v-kalifornii-postroili-kroshechnye-doma-dlya-bezdomnyh/?fbclid=IwAR0jeD6GUMc5Dk7-5kZYSJGuNxeafXbf0goInmXwI7bcfw6evC2_A2dnWMA
Калифорнии построили «крошечные дома» для бездомных Тiшся
Прекрасно знаючи реалії США то скажу , що майже всі бездомні намагаються попасти в Каліфорнію , де можна бомжувати на вулиці цілий рік і нікому до них не має справи . АЛЕ навіть враховуючи , що вони бездомні , влада намагається їх якимось чином розмістити в тимчасове житло ( і це при тому , що бездомним це житло потрібно як корові сідло , так як на вулиці вони завжди отримають пару долярів на випивку і на цигарки )
АЛЕ ...ля Таде - ти таки в натурє дибіл повний . ти постиш якусь новину і навіть не можеш її прочитати і подумати , що для бездомних будують тимчасове житло ( розкажи яке житло будували для бездомних в ванючому савку - крім тюряг ніхто нічого не згадає ) .
Але ось саме цікавіше .
В конце февраля в Калифорнии открыли общину для бездомных. На огороженной территории – 40 крошечных домиков по
7,5 квадратных метров каждый и один общий клубный дом. Между домами проложили дорожки из гравия и высадили растения в горшках.
====================
а тепер розкажи як в твому сраному совку розробляли норми жілплащадє для трудящєхься . Зверни увагу - ДЛЯ ТРУДЄЩЄХЬСЯ КАТОРІЄ ПАХАЛІ КАК РАБІ НА ХВАБРІКАХ І ЗАВОДАХ І ЖДАЛІ НА КВАРТІРУ ГАДАМІ І ДЄСЯТІЛЄТІЯМІ ( а не якимось бомжами )
Щоб ти нє мучєлсі - докину
У перші десятиліття радянської влади нові будинки практично не будувалися, міста були перенаселені, приріст населення був непропорційний зростання нового житла. Внаслідок масової втечі селян у міста і набору по ліміту почався швидке зростання міського населення, який більш ніж 30 років обганяв приріст нового житла: в 1956 році в містах проживало 48,4%. За переписом 1939 року міське населення досягло 56,1 млн. чоловік, а до квітня 1956 року дійшло до 87 млн. чоловік. Число жителів Москви підскочило з 2 до 3,6 млн., у Ленінграді воно виросло майже також різко. У результаті з року в рік середня фактична норму житлової площі на одну людину скорочувалася.
У Москві в 1930 році середня норма житлоплощі становила 5,5 кв.м., а в 1940 році знизилася майже до 4-х. Квартирне питання вирішувалося шляхом переселення і ущільнення людей в конфіскованих квартирах, спорудження житла «полегшеного типу» тобто бараків або землянок. Поширення комунальних квартир вирішували питання економії: один санвузол, плита, водопровідний кран на десять — п’ятнадцять сімей.
Упорядковані квартири зі всіма зручностями отримували фахівці, номенклатурні працівники. Подібне житло будувалося на місці старих будинків, жителів яких, якщо їм не вдавалося отримати кімнату в нових будинках, переселяли за межі міста в бараки.
Будівництво «хрущовок» тривало з 1956 по 1985 рр. Хоча в Ленінграді воно було закінчено в 1970-х роках — перейшли на будівництво будинків «-кораблів». За період з 1959 по 1985 рр. в країні було побудовано більше 290 млн. кв.м., що становить приблизно 10% нинішнього житлового фонду.
Приблизно в цей же час з’являється така одиниця міської структури, як мікрорайон. Це сукупність житлових будинків, поліклініки, шкіл, дитячих садків, що перебувають у пішій доступності. Ця ідея стала цілком продуктивної і залишається актуальною і в наші дні будівництва житлових комплексів.
При зведенні будинків і мікрорайонів повинні були дотримуватися певні гігієнічні норми:
не менше 9 кв.м. на людину, близькість (200-400 м) шкіл, садочків, об’єктів соціального і побутового обслуговування, освітленість квартир за рахунок дотримання гранично допустимого відстані між будинками.
Своє житло в СССР – без шансів.
Це взагалі була важка проблема для молодого покоління (не дарма Горбачов, прийшовши до влади, почав обіцяти "кожної радянської сім'ї окрему квартиру до 2000 року" як ключове популістське гасло). Черги на житло тяглися десятиліттями і також були предметом пекельного народного фольклору, отримати квартиру реально було неможливо. По суті, вас чекала перспектива до кінця життя жити в тісній квартирі з батьками.
Середня забезпеченість городян житлом становила в 1990 році 15,7 кв метрів на людину - і лише при Єльцині вона підросла до понад 19 кв метрів у 2000 році (всі дані тут). Обмежені житлові умови були однією з найважчих проблем радянської людини - при тому, що стандарт забезпеченості житлом в країнах Заходу давно вже становить десятки квадратних метрів на людину.
===================
===================
=======================
ну і вішєнка на тортє - ось тобі кацапські норми
https://com-roseltorg.ru/uk/plastikovye-karty/normy-predostavleniya-zhiloi-ploshchadi-ocherednikam-chto-takoe-norma-zhiloi-ploshchadi/Скільки положено по закону квадратних метрів житла на одну людину? Про це свідчить ЖК РФ. На кожну людину в нормі має припадати дванадцять квадратних метрів. Дана цифра може варіюватися в залежності від регіону. Тому при розрахунку того, скільки квадратних метрів належить на людину, беруть санітарні та соціальні норми житла:
Санітарна частина береться з норми на 1 людину 6 м 2.а саме головне розкажи як на підарашкє забили болт на канституцію і різні норми і нарматіві