Ви ніколи не замислювалися для чого ми платимо податки в державну казну???
Я от замислився.
Ну от по ідеї якщо подивитися на розвинуті країни, де високі податки то жителі тих країн можуть побачити такі речі як, безкоштона шкільна освіта і частково вища(при чому повністю, враховуючи підручники, харчування і навіть спортивну форму та приладдя), частково або повністю за рахунок податків "безкоштовну" медицину, також люди можуть бачити реальний благоустрій, тобто держава будує для людей відпочинкові комплекси, спормайданчики іші об'єкти інфраструктури, ну і відповідно про захист і спокій людей дбає поліція і армія і т.д і т.п.
А тепер пригадайте, що отримуємо ми за наші податки?
А фактично нічого.
В школі докуповуємо, а лікарні оплачуємо практично все (Калуш частково вийняток), якщо недай Бог щось - йдемо до рішал але ніяк не в міліцію, ну а армія то у нас ми ж самі (син, брат, сват яких голих і не навчених кидають воювати незрозуміло як, з ким і за що). Ну і за 23 роки не збудовано у місті нічого нового. У Калуші ще хоч ремонтували дахи і вставляли вікна, також основні дороги ремонтували, а в 90% міст і того не було.
Яка функція нашої держави?
Хіба що забирати гроші у людей, щоб чиновники всіх рівнів мали за що шикувати.
Робіть висновки.
Відповідь від: 29 Грудня 2014, 12:20:58
Думаємо далі.
Йдеш у магазин і купляєш хліб і молоко (бо вже ні на що інше не дуже вистачає). Дивимося у чек - ПДВ 20%
Тобто ми як кінцевий споживач платимо державі 20% (виробник товару фактично перекладає податок на нас закладаючи його в ціну).
Може то всюди так?
Ні. Наприклад у Швеції, де "дуже високі" податки - інакше
Звичайна ставка ПДВ — 25 %. Знижена — 12 % з продуктів харчування й послуг туризму. Найнижча ставка — 6 % з газетних видань.
Все логічно.
Відповідь від: 29 Грудня 2014, 12:48:29
Матеріал про податки і податкову у Швеції
Відповідь від: 29 Грудня 2014, 12:56:58
Приклад того, як люди реально бачать на що йдуть податки у Швеції
Налоги чудовищные – примерно одна треть, но люди видят, на что идут эти налоги – на прекрасные дороги, бесплатное образование, качественное медицинское обслуживание. Система социальной защиты до сих пор потрясает моё воображение, различные пособия выдаются в срок и обеспечивают достойный уровень жизни. У меня есть один знакомый, который не работает уже 3 года, получая при этом по больничному 15000 крон (приблизительно 1600$, а это равняется хорошей зарплате). Самое любопытное – это его болезнь! Мужчина не работает по причине депрессии! Нам смешно, а у них это одно из самых распространённых заболеваний, люди годами не работают, получают деньги, путешествуют и вроде как лечатся.
Кстати, о лечении. В этом году довелось мне испытать на себе и это. Я попала в больницу, мне предстояла очень серьёзная операция. Это всегда тяжело – хоть в России, хоть на Западе. Но теперь я знаю, что на Западе всё-таки лучше…
Во-первых, это стоимость лечения. День пребывания в больнице – 100 $, моя операция стоила 5000$, но за всё – месяц пребывания и операцию, мы с мужем заплатили всего около 180$ - вот куда идут налоги.
Во-вторых, обслуживание. Когда моя дочь примчалась в Швецию, чтобы по нашей традиции сидеть у моего изголовья, оказалось, что она должна была оказывать мне только моральную поддержку, поскольку мед. персонал на то и персонал, чтобы выхаживать больных. Особенно насмешили мы шведов, когда после операции ко мне пришёл диетолог, чтобы выписать различные восстановительные лекарства и напитки, пытаясь объяснить, что это полезно и необходимо, а мы с дочерью со своей стороны объяснили ему, что русские после любой операции восстанавливаются так: куриный бульон, рюмка водки и на работу. Врач смеялся. Но не поверил.