Слава Ісусу Христу, шановні калушани!
Я по традиції почну з уже поставлених запитань.
Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:01:32
1 Коли і по яких маршрутах в перспективі запустять тролейбус?
Це, звичайно, можливо лише на центральних вулицях.
2 Чи обговорюється питання будівництва тролейбусних ліній в провладних структурах і чи є це питання в планах розвитку транспорту міста на найближчий час?
Питання не знімається, однак вирішення його – це перспектива, адже це залежить від багатьох чинників – дорожнього покриття, власне будівництва електроліній, а це величезні кошти, яких поки що в бюджеті немає.
Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:03:49
3 Чи планується електрифікація залізничного шляху Стрий - Калуш, чи Івано-Франківськ - Калуш?
Мені про це невідомо. Залізничні шляхи далеко від компетенції міських голів і міських бюджетів. Їх ремонт, освітлення і будь які ремонтні роботи проводить Укрзалізниця яка передбачає такі витрати у своєму бюджеті.
Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:06:19
4 Кого напрягти щоб почистили від снігу Загіря. просто сумно що основна частина доріг в Калуші почищена краще ніж в Франківську а Загіря просто жах ні посипано ніж почищено а в багатьох місцях нема тротуарів і люди йдуть просто по дорозі, тобто по льоду, попри те що і маршрутки ходять і вантажівки проїжджають.
В п’ятницю грейдер попрацював на вул. Відоняка, Церковна, Сагайдачного, Паркова та інших.
Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:07:24
5 Скільки легкових автомобілів обслуговує міську раду ?Хто із працівників меріі має службовий автомобіль?
Міську раду обслуговує 5 автомобілів, які закріплені відповідно за секретарем ради Олександром Челядиним (Лада); керуючим справами Наталією Бабій (Шкода); першим заступником Ігорем Матвійчуком (Ланос), заступником міського голови Галиною Романко (Ланос), заступником міського голови Русланою Вайдою (Део).
Я не користуюсь службовим автомобілем.
Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:12:04
6 Чи має право службовець використовувати службовий автомобіль для приватних поіздок?
Щодо покарання з приводу використання службового авто в особистих цілях, то це загрожує адміністративним штрафом і поверненням коштів до бюджету, якщо такий факт буде доведено контролюючими органами.
8 Яка сума закладена в бюджеті міста на транспортні витрати (плата шофeрів також туда входить)?
Щодо зарплати водіїв, то вони отримують в середньому по 2 тис.грн.
Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:13:24
9 Хотів би запитати про ситуацію з кінотеатром Відродження. Як відомо із ЗМІ депутати міської ради погодили не тільки продаж приміщення, але і продаж землі під кінотеатром.(гадаю вирішальним в тому питанні була Ваша думка, зважаючи на кишенькову раду.)
Чи не вважаєте Ви поспішним таке рішення? І чи дочекається місто кінотеатру? минулого року лунали гучні заяви теперішніх власників, що навесні 2012 року ми будемо дивитись кіно. Навіть ціни на квитки прогнозували.
Поки все виглядає дуже сумно....
зі. як не дивно, хоч мер і не має впливу на Дайців, але від того моменту, як я написав повідомлення, на кільці я їх не здибав...
На мою думку, формулювання про кишенькову раду, є образливим для цілої громади і безпідставним, розумію що закид на те, що більшість у міській раді це мої однопартійці. Щоб так стверджувати, треба мати хоча б якісь аргументи. Запитайте в будь-якого депутата з будь-якої групи або фракції - чи коли-небудь на них чинився тиск, чи хтось із них хоча б раз голосував за моїм проханням?
По-друге остаточне рішення про продаж землі під кінотеатром буде тільки розглядатися на сесії 23 лютого, а Ви уже пишете про це в минулому часі. З іншого боку, можливо, така довга процедура передачі земльної ділянки гальмує процес реконструкції кінотеатру. Адже не секрет, що тільки за умови наявності державного акту на землю можна взяти банківський кредит під будівництво, яке відповідно до запланованого проекту
http://vikna.if.ua/news/category/politics/2011/11/05/6724/view й справді потребує багато капіталовкладень.
Відповідь від: 20 Лютого 2012, 21:19:18
10Про яких саме чиновників йдеться у статті?
«Внаслідок таких злочинних дій службових осіб Калуської міської ради територіальній громаді м. Калуша завдано збитки на суму понад 340 тис. гривень.» - читати дуже страшно, але нагадаю, що власне така сума в 2007 році була виручена внаслідок проведення публічних торгів (аукціон) від продажу будівлі на Шептицького,8 і витрачена виключно на потреби громади (дахи, труби, дороги та ін.) Вся проблема в тому, що на той час діяв тимчасовий закон про заборону приватизації об’єктів культурної спадщини до затвердження переліку об’єктів Верховною Радою, заборонених до приватизації. Відповідний перелік затвердили в 2008 році, наш об’єкт туди не ввійшов, тобто з 2008 року він міг бути приватизованим. Але, як то кажуть, не знання законів не звільняє від відповідальності. А кримінальну справу поки-що відкрили по факту і проходить слідство.