Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 17 днів

Автор Тема: Пропозиції роботи форуму  (Прочитано 124629 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #140 : 08 Травня 2012, 16:51:22 »

Знов, пропозиція: Зробіть, будь ласочка, так щоб ф-ція "цитувати виділене" встромляла цитату на місце курсора, а не в кінець текстареа?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2024, 09:13:23

    Звідки: пр. Л.Українки
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #141 : 08 Травня 2012, 17:16:15 »

ок. добра ідея
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #142 : 08 Травня 2012, 17:40:14 »

дякую ))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #143 : 18 Грудня 2013, 12:23:04 »

Не став створювати нову тему, бо ця цілком відповідна.

Отож на порядку денному у нас є проблема. Спробую її описати так, як бачу її я.
Маємо лише одне чітке правило, щодо неприпустимості прямої особистої образи форумців яка все ж не забороняє ображати інших непрямо. І це створює ситуації, результатом яких часто є не лише образа, але і протест у вигляді відмови від спілкування на форумі.
Звісно випадки бувають різні і всім не вгодиш, але якщо хтось своєю свідомою діяльністю заважає висловлюватися вільно іншим - це теж проти самої логіки спілкування на форумі.

Наведу приклади непрямої образи, які зараз можу пригадати (не цитую, а пишу приблизно з пам'яті):
-  я вам бісер метати не збираюся.
- ваш багатослівний висер мене не вразив
- як можна бути на стільки тупим?
- ці дибільні віруючі з їх (всілякими) богами
І цей перелік можна продовжувати безкінечно.  Вважаю, що  непряму і загальну образу а також навішування "ярликів" можна внести до наших правил.
Далі все ,як і з прямою образою. Тобто видалення, попередження, за повторне - бан.
Відповідно це роблять модератори і (або) адміністратори.
Про факт такої образи, що була непомічена можна і треба повідомляти адміністратора.

Відповідно повідомлення
- я люблю Сталіна у вважаю, що його пам`ятник має стояти у кожному місті - не містить образ;
але повідомлення
- ти ще малий і мало бачив
чи
- вам грантоїдам промили мізки і ви тупо хаваєте
чи

будуть вважатися образою.

Звісно непряма образа не може каратися і відслідковуватися так само сильно як пряма але реакція бути повинна.

Це не нові правила, а лише думки в слух.
Прошу висловитися всіх щодо цього
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #144 : 18 Грудня 2013, 12:49:13 »

Пiдтримую, Юрко.
I хоч в нас ВIЛЬНИЙ форум i всього лише одне правило ( що менi подобаеться), але хочу, щоб всi памятали про культуру спiлкування загалом  :frend
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #145 : 18 Грудня 2013, 17:15:06 »

але повідомлення
- ти ще малий і мало бачив
чи
- вам грантоїдам промили мізки і ви тупо хаваєте

[sarcasm]Тобто, тепер не можна називати речі своїми іменами?[/sarcasm]

Але, якщо не давати людям говорити, як вони хочуть, тоді й не видно, хто є хто. [sarcasm]Наприклад з ББА все ясно — він хоч і не дурень, але хамло ще те )))). А от з ДДК я так й не зрозумів, він дуже вихований, чи сцикло )))[/sarcasm]
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #146 : 18 Грудня 2013, 18:00:15 »

Типу вважатимемо, що пропозицію прийнято до відома і вже всі стали писати культурніше???  :evil :evil :evil

То пропозиція. Поки що більшість за те, щоб присікати образи.
Навіть вже є слушна порада.
Якщо хочеш уяснити хамло чи сцикло - поклич опонента на "Розбір польотів"
http://forum.kalush.info/index.php/topic,8329.0.html
Відповідь від: 18 Грудня 2013, 17:58:59
А от я його доречі бачив у реалі. Не довго так, але вистачило, щоб зрозуміти, що він чоловік ввічливий і вихований.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #147 : 18 Грудня 2013, 18:14:46 »

він чоловік ввічливий і вихований.

Я так і підозрював. Але, раптом це МАСКА! І під нею маньячила?!?!?!  :o =))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #148 : 18 Грудня 2013, 18:48:10 »

галантний як в книжках. його літературна мова вивчена з книжок-(вона не калуська),
і це заслуговує на повагу. хоча галантність видається форумчанам занадто показною.
 в мене є невеличка пропозиція. -карма.
 чим менше карми-тим...мінуса не дають писати повідомлення
 можна зробити градацію по темах.наприклад -10 дозволяє писати в загальних темах.
 а от в політиці вже ні.чи в без табу.
не обовязково так я написав.головне суть.форумці самі вирішують чи хочуть мати такого співрозмовника в темі.саме за це я -ЗА.
 і повторюсь ,писав вже.була пропозиція ВІПа.за ннну суму стати нев....ним)).( вирішуйте як і за яких.._
 для мінусів. для поповнення каси форуму. а за касу пора купити вже камеру.
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #149 : 18 Грудня 2013, 19:15:21 »

Фізичні дані підходящі має   :)

Чаку, до Вас претензій думаю небагато  ;)

А по темі розмови є якісь пропозиції? Може хочете бути рульовим у політичному розділі?
Відповідь від: 18 Грудня 2013, 18:51:02
в мене є невеличка пропозиція. -карма.
О. Теж цікава думка.
Подивлюся чи технічно можливо таке зробити.
Відповідь від: 18 Грудня 2013, 18:52:21
То непросто але можливо Ромашкін зможе то зробити.
То би знімало відразу дві проблеми:
- не мусів би модератор бути сторожем
- ну і тоді тоді б накал був менший

Правда є вже і такий досвід.
Форумець Х пише щось погане; форумець У ставить йому мінус і через день отримує 10 мінсів назад від форумця Х.
Як результат форумець У не може писати на форум, хоч і не був винен, а форумець Х може далі продовжувати хамити.  :o  :=)
Відповідь від: 18 Грудня 2013, 19:11:27
Мабуть тоді можна виставити ліміт часу. Щоб мінусову карму форумець міг поставити іншому лише раз на день, чи раз на тиждень.
Відповідно не так просто буде зібрати скажімо 5 чи 10 мінусів.
Ну а через квартал чи раз на рік мінуси б обнулялися ,як ми в принципі і робили.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #150 : 18 Грудня 2013, 19:16:07 »

Подивлюся чи технічно можливо
-Ромашкін як підхопить-то придумає щось в цьому стилі.як реалізувати
 прецеденти зміни масової карми завжди були-якщо буде масово-то можна ссилатись на неглузд і забирати.
 і пропозиція зробити можливість зміни карми хоч раз на 3 години.як на мене-можна й на добу.
думаю розумієш мене
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #151 : 18 Грудня 2013, 21:14:24 »

А може зробити так щоб можна було оцінювати кожне повідомлення .
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #152 : 18 Грудня 2013, 21:36:57 »

А от з ДДК я так й не зрозумів, він дуже вихований, чи сцикло )))
Хоч не знаю добре зараз більш конкретно долі ДДК. Та мушу вступитися. Бо знаю точно, що у нього складна життєва ситуація і він просто немає можливості користуватись як інтернетом так і багато чим іншим. Розголошувати причини не буду. Признаюсь тільки, що останній пост від нього був скопійований мною з короткого особистого послання мені. Але більше так не робитиму.
Я так і підозрював. Але, раптом це МАСКА! І під нею маньячила?!?!?! 
хі-хі, скоріше - котячина))
Мабуть тоді можна виставити ліміт часу. Щоб мінусову карму форумець міг поставити іншому лише раз на день, чи раз на тиждень.
Відповідно не так просто буде зібрати скажімо 5 чи 10 мінусів.
Ну а через квартал чи раз на рік мінуси б обнулялися ,як ми в принципі і робили.
Не частіше раз у день, напевно. (може тоді ввести якийсь типу арбітражу за неадекватну "мінусовку" чи мінусування як помсту?)... Раз у квартал обнулялись? Чесно - мені мій мінус "дорогий" серцю)). Шкода втрачати. Правда і більшу кількість мати не хочу ;)
З "Розбором польотів" добре придумано! :good Треба лише модераторам мати таку змогу відправляти пости туди без перешкод (як у своїх темах чи у смітник).
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #153 : 18 Грудня 2013, 22:24:31 »

А може зробити так щоб можна було оцінювати кожне повідомлення .

так є же газета вікна - там інколи можна оцінювати повідомлення . як результат можна побачити те саме , що ти пропонуєш

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #154 : 18 Грудня 2013, 23:05:46 »

Я рішуче проти впливу карми на можливості користувача.
Від'ємні бали (в моєму розумінні) говорять лиш про те, що хтось комусь не догодив. Неможливо проконтролювати за що поставили "мінус": за хамство, чи за точку зору.

Дуже наочний приклад з Яромаєм.
Давайте просто змоделюємо ситуацію, якщо його буде обмежено. І, що? "Розумнішим" (тобто таким, як вам хочеться) він точно не стане.

З другого боку, по собі знаю: якщо санкції застосовують проти мене, то я стаю значно хитрішим, підступнішим і цинічним. Я людина дуже добра і роблю, як каже Яна: все пробачаю наперед.
Але в моєму генетичному коді закладений один безумовний вроджений рефлекс: безпідставне (на мою думку) використання адмінресурсу в цілях покарання я не пробачаю.

Може хочете бути рульовим у політичному розділі?

я і кнопка — речі не сумісні. В моєму випадку її використання буде носити виключно стохастичний характер (з точки зору інших форумчан). Я є прихильником індивідуального підходу і якщо в одній ситуації щось буде дозволено Бику і не дозволено Аполлону, то в іншій, хоч і подібній ситуації, все може бути навпаки.
Будь-які обставини я завжди розглядаю одночасно і як результат, і як засіб. Наприклад, тотальна ненависть або масові жертви не є для мене ознакою помилки чи сигналом до "рятівних" дій...

А люди хочуть визначеності. Розуміючи, що саме вона, ця дерев'яна визначеність, фактично блокує в нас творчий початок —  те, що дійсно робить нас людьми, я не можу бути втілювачем правил.
« Останнє редагування: 19 Грудня 2013, 07:46:06 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #155 : 19 Грудня 2013, 09:59:55 »

У меня другое видение ситуации.Ничего не мешает выражать свою точку зрения  культурно и не по хамски.И наоборот человек оскоралбляющий других хоть и не прямо ,отосится к сообществу без уважения и провоцирует две вещи,игнор и такой же ответ к себе. В принципе это и есть троллизм.У меня предложение такое.Нужно создать совет форума состоящий из старых и авторитетных членов форума ,можна включить и админов.И если кто-то пожалуется туда на хамство или оскорбления в том числе и в привате,это будет рассмотрено и на первый раз предупреждение,на второй раз бан на год.
Відповідь від: 19 Грудня 2013, 09:33:51
Да и еще.Можно сделать более четкое разграничение по темам.Тема о вере была создана для верующих потому атеистам надо бы создать свою тему о атеизме.В таком случае каждый бы писал о своем .Еще очень полезно было б сделать голосование за темму,т.е. нравится тима или нет.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #156 : 19 Грудня 2013, 10:11:42 »

Нужно создать совет форума состоящий из старых и авторитетных членов форума ,можна включить и админов.И если кто-то пожалуется туда на хамство или оскорбления в том числе и в привате,это будет рассмотрено и на первый раз предупреждение,на второй раз бан на год.

Я от нерозумію... Тут має бути ліричний відступ.

Приховано: Показати
Я проти революцій, натовпів і інших колективних психозів. Але живу серед людей, які, переважно, не дуже глибоко аналізують те, що відбувається навколо, в світлі їхнього світогляду та взаємозв'язку між другим і першим. Тому мушу контролювати себе і спостерігати, як люди піддаються на маніпуляції: жахливе і смішне явище одночасно.
От, наприклад, питає мене моя знайома, чому майданщики (люди, які стоять на майдані) не переходять до рішучих дій. Пропоную їй декілька версій і серед них таку:
А заради чого? Я більш ніж впевнений, що всім "активістам" (крім студентів, які, як це не прикро, але факт, мало, що тямлять в житті) Є ЩО ВТРАЧАТИ: всі мають тепле, затишне житло, всі мають заробіток, усталений спосіб життя, сім'ї і дітей зрештою... Питання: ВОНИ ЗДАТНІ ВСІМ ЦИМ ПОЖЕРТВУВАТИ ЗАРАДИ ТОГО, ЩОБ ПРОСТО ПЕРЕВІРИТИ ОБІЦЯНКИ? А, можливо, вони вже просто зажиріли і настільки отупіли, що на якісь більш цивілізовані дії, пов'язані з інтелектуальним напруженням або не здатні, або просто тупо не хочуть?


Скажіть, невже така нестерпна атмосфера на форумі, що треба вживати такі радикальні заходи, як обмеження користувачів?
Якщо так, то просто скажіть. Я, наприклад, не можу і не буду писати те, що хочеться вам. Але я не Янукович і я просто піду.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #157 : 19 Грудня 2013, 10:16:32 »

 :) :) :)А тема ожила. Багатьом наболіло? Комусь цензуру подавай, хтось за карму хвилюється....Мінуси додають азарту. Очевидно хто й кому ставить їх. А за що - то питання логіки.
Комісії й комітети- :D :D :D :D Форум існує з 2007року. Не помилилась?Є тут люди, котрі сидять й активно пишуть 6 років? Крім адмінів.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #158 : 19 Грудня 2013, 10:40:40 »

Я з 2008, Адвокат від початку, Рибка,  Тенді теж давно і точно ще є.

Я особисто не маю бажання писати після непрямих образ Отамана і мене і Сонечко, і інших форумців. Коментарів хто має йти на форумівку кому зась.  Після того, як в кожній темі "і за здравіє і за упокій" не дивлячись, що за тема. Оте накручування карми, чи в плюс, чи в мінус, грубощі в чаті і т.д. Не вважаю, що це формат загальноміського форуму.

Проблеми з кармою, чи образами, лише останній рік, чи півтора.  До того часу,  непорозуміння мали місце, та форумці їх вирішували досить адекватно.

Для тих хто займається самолюбуванням в постах, і пише одне й теж, не по темі, бо "він такий", чи "тому, що має право", чи тому що "особливий" - пишіть блоги. Там зможете описати всі свої погляди, та показати свою індивідуальність. Форум є  діалог.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Пропозиції роботи форуму
« Прочитано #159 : 19 Грудня 2013, 10:46:09 »

хто має йти на форумівку кому зась.

Для тих хто займається самолюбуванням в постах, і пише одне й теж, не по темі, бо "він такий", чи "тому, що має право", чи тому що "особливий" - пишіть блоги. Там зможете описати всі свої погляди, та показати свою індивідуальність. Форум є  діалог.

напевно, кожен форумець має хоч раз розказати "хто куда повинен йти і що робити"  ;)
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв