Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 7 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165513 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

А на форумі питання ставлять - чому ніхто не відповість за 500 тис.?
Та ніхто з Радецької вину не знімає! Нестрималась жінка. Що з жінки візьмеш? ;) Але різниця в фінансуванні просто .... примушує і про неї говорити! Сенсація ж на рівні висловлювань горезвісної леді.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

А чому це питання Ви ставите мені? Я що, аптечний олігарх чи головний лікар?

просто версія - надто неправдоподібна.
Бо приблизний оборот - ЯЯ вказала вірно, для доброї, "розкрученої" аптеки - звісно відмінусувала від обороту памперси, дитяче харчування, креми-косметику та краплі для очей. І перепрошую - то є оборот за період "сезону" - зима-весна, ГРЗ...
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Три тижня (кінець лютого-середина березня) я практично майже все купляв, а приблизно з числа 10-12 березня ВСЕ чарівним образом зявилось.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


самі ними обідають чи що???
Ну-ну...

Власне тому я і вважаю , що дудже легко перевірити куди і на які препарати пішли гроші.
А якщо пацієнт помер(ла)? Ось вчора померла тітка мого друга (давнього форумця доречі), в лікарні померла, старша жінка. Завтра ховають. Ви, Люся, можете крутити історію її хвороби в різні боки і на рентгені світити - що перевірите? Що знайдете? Доведете, що та жінка вчора зранку не випила ліків на 1500 гривень?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Через поставщика гроші просто обналічуються.
Воно звісно цікава заявка. Але це вже наші пусті балачки, бо ми тут слідство не проведемо, тому і версії наші - це тільки версії наші. А щодо версії Вашої то і тут можна посперечатися. З НЕотрманий товар, ще й до того оплачений з бюджету (це контролюється трохи) мав би хтось розписатися. І не в одній відомості, а по всіх рівнях аж до медсестри. Не думаю що вони б промовчали про такий факт ьпісля всього. (Тобто що вони "видавали" неіснуючі ліки......
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Тоді поясніть куда пішов міліон гривень якщо половина лютого - березня ліки практично хворим не видавались.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ви, Люся, можете крутити історію її хвороби в різні боки і на рентгені світити - що перевірите? Що знайдете? Доведете, що та жінка вчора зранку не випила ліків на 1500 гривень?
Знову ж таки - я не сперечаюся з Вами, просто ви надто песимістично дивитись на можливісь виявлення афери, а я трошки оптимістичніше. Десь між нами істина. Не всіж пацієнти помирають.. Дякувати Богові!
Відповідь від: 19 Травня 2011, 23:30:49
Тоді поясніть куда пішов міліон гривень якщо половина лютого - березня ліки практично хворим не видавались.
Я Вам це повинна пояснити?  :o Ваша фантазія тут краще працює...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Ви, Люся, можете крутити історію її хвороби в різні боки і на рентгені світити - що перевірите? Що знайдете? Доведете, що та жінка вчора зранку не випила ліків на 1500 гривень?
Це постійна практика писати і переписувати історії хвороб. Тому п.Радецька і пробувала ввести , як Ви там казали - зетку писати.

Відповідь від: 19 Травня 2011, 23:33:05
Я Вам це повинна пояснити?  Шокований Ваша фантазія тут краще працює...
Саме погане то що моя фантазія має реальне підгрунття.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Тоді поясніть куда пішов міліон гривень якщо половина лютого - березня ліки практично хворим не видавались.
Ви відповідаєте за всіх хворих? Крім того, якщо мені не зраджує пам'ять, в сусідній темі хтось описував, як з початком "безкоштовної медицини в м.Калуші" лавинообразно збільшилась кількість бажаючих полікуватися хоч "про всяк випадок". Бо "на шару".
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Ви відповідаєте за всіх хворих?
Тільки за себе і тих хто був поруч.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


просто ви надто песимістично дивитись на можливісь виявлення афери
Так само, як і на пошуки винних у захороненнях ГХБ в "гайочках"  :) Жартую.
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Знаєте Ігор, а Ви праві. Доказати нічого не можливо.
Цікаво, який Ви бачите вихід з цієї дуже неприємної ситуація. Чомусь мені здається що мер зустрічався з Вами не тільки для того щоб пожалітись що його підставили. Йому можливо була цікава Ваша думка?
« Останнє редагування: 19 Травня 2011, 23:44:07 від tIktak »
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Громада вимагає звільнення чиновника за l
« Прочитано #492 : 19 Травня 2011, 23:40:41 »

Саме погане то що моя фантазія має реальне підгрунття.
Якщо так, то чому б Вам не написати заяву в прокуратуру?
в сусідній темі хтось описував, як з початком "безкоштовної медицини в м.Калуші" лавинообразно збільшилась кількість бажаючих полікуватися хоч "про всяк випадок". Бо "на шару".
І цей факт треба враховувати, не сперечаюся... І все одно ви мене не переконаєте що афери можна проводити так чисто, що не підкопаєшся. Не буває такого. "Немає нічого таємного, що не стало б явним колись" Треба тільки знати де шукати. І шукати повинні не Ви і я і навіть не мер, а люди компетентні. Знайшли ж голову Гонгадзе за стільки років. А тут подія довжиною якихось три місяці.... Скажіть ще що наші "компетентні органи" не вміють шукати? Нема підстав? Вкличте податківців - вони завжди щось знаходять! Тоді вже і "органам" робота буде  ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Тільки за себе і тих хто був поруч.
Ото ж. Я теж чув від знайомих пацієнтів, що з "безкоштовним" не все так просто, що є лиш найдешевше і найнеякісніше і т.д. Але також чув особисто як лікарі (особливо на початках) радили знайомим лягати на денний стаціонар "просто обстежитись і пролікуватися", бо "хто зна, скільки все безкоштовно буде"...
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Так само, як і на пошуки винних у захороненнях ГХБ в "гайочках
і пам"ять у вас АднакА... ну вже не ображайтесь на мою "жіночу логіку" .... плісссс
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Скажіть ще що наші "компетентні органи не вміють шукати? Нема підстав? Вкличте податківців - вони завжди щось знаходять? Тоді вже і "органам" робота буде
Ой, а скільки роботи буде у журналістів  :) Один із заголовків "ЗВ": "Насалик мстить лікарям за Радецьку!"... і далі по тексту.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ой, а скільки роботи буде у журналістів   Один із заголовків "ЗВ": "Насалик мстить лікарям за Радецьку!"... і далі по тексту.
Бідний Насалик... Як же та Радецька його дійсно "підставила" ... ( я не жартую)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Якщо так, то чому б Вам не написати заяву в прокуратуру?

Хочете чесну відповідь? ОК. Тому що ми заручники, заручники малого міста. В мене дуже багато знайомих, хороших знайомих і серед медиків також.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Цікаво, який Ви бачите вихід з цієї дуже неприємної ситуація. Чомусь мені здається що мер зустрічався з Вами не тільки для того щоб пожалітись що його підставили. Йому можливо була цікава Ваша думка?
Не знаю, чи моя думка була йому цікава. Просто я сказав, що Радецькою йому доведеться пожертвувати. Він відповів, що готовий це зробити. Так само, як готовий залишити її для завершення початого. Йому вирішувати.
Відповідь від: 19 Травня 2011, 23:49:51
Бідний Насалик... Як же та Радецька його дійсно "підставила" ... ( я не жартую)
Хочете чесно? Перед розмовою я відчував таке почуття, як ГНІВ. А після розмови - ДОСАДУ (саме так, російський варіант цього слова краще передає зміст). Мені здалося, що те саме зараз відчуває і мер.
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

І цей факт треба враховувати, не сперечаюся... І все одно ви мене не переконаєте що афери можна проводити так чисто, що не підкопаєшся. Не буває такого. "Немає нічого таємного, що не стало б явним колись" Треба тільки знати де шукати. І шукати повинні не Ви і я і навіть не мер, а люди компетентні. Знайшли ж голову Гонгадзе за стільки років. А тут подія довжиною якихось три місяці.... Скажіть ще що наші "компетентні органи" не вміють шукати? Нема підстав? Вкличте податківців - вони завжди щось знаходять! Тоді вже і "органам" робота буде  Підморгую
Тільки не ображайтесь зараз на мене. Ви в якій країні живете? Ви зараз висловились так як мій 16-ти річний син.

Відповідь від: 19 Травня 2011, 23:54:14
Хочете чесно? Перед розмовою я відчував таке почуття, як ГНІВ. А після розмови - ДОСАДУ (саме так, російський варіант цього слова краще передає зміст). Мені здалося, що те саме зараз відчуває і мер.
Не міняє своєї думки або дурак, або мертвий. (Це не я сказав)
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.