Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 7 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165540 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Цитувати (вибране)
Цыгане воспринимались с точки зрения нацистской расовой теории как угроза расовой чистоте немцев. Так как официальная пропаганда провозглашала немцев представителями чистой арийской расы, происходящей из Индии, известная сложность для теоретиков нацизма состояла в том, что цыгане являются куда более непосредственными выходцами из Индии; они близки её нынешнему населению с объективной расовой точки зрения и говорят на языке индоарийской группы — следовательно, цыгане, по крайней мере, никак не меньшие арийцы, чем сами немцы. Выход был найден в решении, согласно которому цыгане, живущие в Европе, представляют собой плод смешения арийского племени с самыми низшими расами всего мира — это якобы объясняет их «бродяжничество» и доказывает их асоциальность. Цыгане, даже оседлые, признавались потенциально асоциальными в силу своей национальности. Специальная комиссия рекомендовала отделение «цыганства» (нем. Zigeunertum) от немецкого народа.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Ок, я відповім.
По-перше, я почув передісторію появи Радецької тут. Зі слів голови було так: оголосивши реформування медицини і (головне) "безкоштовного" медикаментозного забезпечення, влада (мер) готова була вкладати туди гроші і очікувала результат. Зрозуміло, що обсяги фінансування зросли в рази. Перший місяць 1,25 млн., другий 1,27 млн. - це лише на ліки. А на виході отримали те, що ситуація майже не змінилася - відгуки людей свідчили, що з "безкоштоного" отримувалась лише мала частина і то найдешевша і не завжди якісна. Спроби вияснити в чому секрет "своїми силами" успіху не принесли. Тому була запрошена стороння людина, так би мовити, не заангажована місцевими реаліями. Вона привезла "нову технологію" - електронний реєстр використання медикаментів, кожен лікар мав мати свій ключ і вся картинка по призначеннях ліків і їх використанню була б, як на долоні. Мене здивувало, такої системи обліку не було до цього часу - адже це елементарщина!
Друге, що було зроблено - вона почала вимагати, щоб в історії хвороби після визначення дігнозу підводилась риска - грубо кажучи, малювати "зетку". Може я не надто точно називаю де і що ставити - я не медик, звиняйте. Але суть, сподіваюсь, вловлюється. Виявляється, існує така собі "практика" дописувати діагнози вже після того, як хворий виписався з лікарні. Відповідно, зі списуванням необхідних медикаментів і т.д.
Ці дві "реформи" виглядають смішними і елементарними. Дивує інше - чому до цього часу цього не робилося? Радецької чекали? Маємо.
І останнє. Я не медик, мене економіка цієї справи цікавить, цифри. Так от, ці смішні і елементарні речі принесли такий результат - у квітні на медикаментозне забезпечення було витрачено ~ 700 тис.грн. Рахувати вміємо всі - 1200-700=500 тис.грн. Мені було поставлено питання: де ці 500 тис.грн., ну нехай не всі а половина, були до цього? Кожен може знайти відповідь для себе сам.

Ігорю_О, мене це - НІСКІЛЬКИ НЕ ДИВУЄ!!!
Більше того, ЯЯ добре знаю, що за кожен підпис у атестаційному листі (гадаю, Вам відомо, що це таке) беруться хабарі. І НАКАЗ пані Регіни, про те, щоб у її кабінет входили ТІЛЬКИ СТАРШІ МЕДСЕСТРИ - також був озвучений нею не просто так. Адже усі хабарі їй особисто передають саме через старших медсестер.

Та у мене питання - чому немає ДОГАН? чому Радеціка їх покриває? чому досі на свому місті працює головний лікар? лише через те, що він причетний до Української Партії???
ЯЯ ставлюся до того всього з розумінням, проте - Радеціка немала права розкидатися тими висловами, ні як людина, ні як посадовець. Тай діяльність Радецької мені таки не надто "до вподоби"- надто багато прикладів самодурства та ще ...
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Та у мене питання - чому немає ДОГАН? чому Радеціка їх покриває? чому досі на свому місті працює головний лікар? лише через те, що він причетний до Української Партії???
я рідко погоджуюся з ЯЯ - але це саме той рідкісний випадок. Якщо були факти зловживання ліками (а саме про це йдеться), то чому:
- не було проведено і оприлюднено результатів розслідування за попередні місяці "безкоштовної медицини"?
- якщо така перевірка була. то чому досі нічого невідомо про виявлені факти зловживань, а матеріали - не передані у прокуратуру? (цього, вочевидь, не зроблено, бо інакше - результати нам би ой як показали). а це мало би бути так - 100%, оскільки, за даними Ігора_О, якому немає підстав не довіряти і який передав твердження міського голови, йдеться про сотні тисяч гривень;
- врешті, чому ці факти не були оприлюднені ні самою Радецькою, ні Насаликом на пресових конференціях?

Факти - ну дууууже цікаві. тільки чому справді досі не відповів ніхто з медперсоналу? а, може, однокласник міського голови Красійчук - недоторканий. хтозна.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Як я і підозрював, розмова пішла в інше русло.....
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Як ЯЯ і підозрювала - пан Насалик змушений був з"їхати на версію - МЕДИКИ ПОГАНІ - після того, як Сікора продемонструвала РЕАЛЬНИЙ ЛИСТ - і він виявився ну вже зовсім НЕ АНОНІМКОЮ, про яку мовив пан голова.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Як ЯЯ і підозрювала - пан Насалик змушений був з"їхати на версію - МЕДИКИ ПОГАНІ
Так він, власне, не з'їхав і нічого поганого про медиків не сказав ні слова! Лиш розказав про ефективність роботи Радецької. Якби хотів з'їхати - саме тоді би якраз і були "догани, прокурорські перевірки, звільнення" і т.д., про відсутність яких Ви писали.

А з'їхали з теми - саме ми в цій гілці.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Як я і підозрював, розмова пішла в інше русло.....
та русло все те ж насправді, бо просто так виглядає, що аргументи підшукуються. хоча Радецькій - честь і  хвала за її нововведення, якщо все описане - правда. справді. готова власноруч подяку написати.
нині виглядає так, що порядок у медицині почав налагоджуватися - от тільки за язиком Радецька не вслідкувала: були образи як за расовою, так і за національною ознакою. то варто подякувати, вручити премії, гармоти й інші заохочення - і призначити іншого заступника. нехай і знову не з Калуша (бо, як свідчать і звичайні форумці, і форумці, як я підозрюю, медики, - це таки насправді вихід для припинення корупції і зловживань - принаймні, у локальному відношенні). тому русло - все теж:)
Відповідь від: 19 Травня 2011, 22:05:00
Так він, власне, не з'їхав і нічого поганого про медиків не сказав ні слова!
сказав лише, що після проведення йому хірургічного втручання на коліні - був рецидив і довелося доліковуватися у Києві. але фаховість окремих калуських лікарів справді бажає кращого. як мінімум...
« Останнє редагування: 19 Травня 2011, 22:28:16 від Sunny »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Я десь раніше писав - готовий вручити їй торт, квіти і цьомчик. Але образу - пробачати не можна.

Щодо покарань медиків і всяких інших доган... Наскільки я зрозумів голову - для нього стоїть питання змінити якість надання медичних послуг, а не знайти відьом. Та й що доводити? Спробуйте, доведіть, що ті ліки три місяці назад були виписані незаконно, чи не видані, чи ще щось...
Рік назад я допомагав в одній судовій справі. Суть була в тому, що після смерті людини виникла історія хвороби, з якої виходило, що покійна була ледь сповна розуму і жодних спадкових дій вчиняти не могла. Зі всіма аналізами, довідками, навіть перебувала на амбулаторному обліку! Київської лікарні, доречі. Притому, що покійна 2 останні роки проживала на Прикарпатті. Спочатку думали включати прокуратуру. А потім я подивився на ці папери і зрозумів - нічого ж не доведеш! Всі бумажки і всі печатки на місці, всі лікарі твердять - була, лікувалась... Ось так.


сказав лише, що після проведення йому хірургічного втручання на коліні - був рецидив і довелося доліковуватися у Києві. але фаховість окремих калуських лікарів справді бажає кращого. як мінімум...
В розмові зі мною на медиків не гнав.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Якби хотів з'їхати - саме тоді би якраз і були "догани, прокурорські перевірки, звільнення" і т.д.,
От, власне, і цікаво - ЧОМУ? Якщо виявлено факт зловживань щонайменше на півлимона за місяць, а це далеко не мала для Калуша сума, то треба якраз і було це робити. А так виходить - медсестер обізвали циганами і все? За вкрадениого півлимона ніхто не мав і відповідати? Пальчиком помахали, медсестер трошки "опустили", щоб "другіє баялісь"  і все? Такий мав бути сценарій? Дивно, дивно, дивно.....  Щось мені одне з другим ніяк не вяжеться... Ніби сценарій фільму не те що по ходу фільму пишуть, та ще й десь в туалеті на коліні....
Відповідь від: 19 Травня 2011, 22:59:16
Спробуйте, доведіть, що ті ліки три місяці назад були виписані незаконно, чи не видані, чи ще щось...
Якби хтось хотів то спробував би. Півлимона то не 5 копійок. Мені одна знайома на днях казала що їй пропонували розписатися в ісотрії хвороби за ліки які вона насправді не отримувала. Вона цього не зробила. І якби підняли кілька історій то дехто з хворих і згадав би які він ліки приймав. Три місяці - це не три роки..
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


От, власне, і цікаво - ЧОМУ? Якщо виявлено факт зловживань щонайменше на півлимона за місяць, а це далеко не мала для Калуша сума, то треба якраз і було це робити. А так виходить - медсестер обізвали циганами і все? За вкрадениого півлимона ніхто не мав і відповідати? Пальчиком помахали, медсестер трошки "опустили", щоб "другіє баялісь"  і все? Такий мав бути сценарій? Дивно, дивно, дивно.....  Щось мені одне з другим ніяк не вяжеться... Ніби сценарій фільму не те що по ходу фільму пишуть, та ще й десь в туалеті на коліні....
Люсь, а хіба хтось казав, що виявлено факт крадіжки чи зловживань 500 тис.грн.??? Я - не казав. І мер не казав. Щоб таке стверджувати - треба, грубо кажучи, злапати за руку. А цього не було. Просто "чомусь раптом" при введенні жорсткого контролю за "безкоштовними ліками" їх стало менше витрачатися. Чому - то все лиш здогадки, які, як відомо, до справи не пришиєш...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Ігорю_О, а Ви собі уявляєте ОБ"ЄМ тих ліків - на 500 000 гривень??? І питання - то ж не йдеться про гроші, а йдеться вже про конкретні ліки - куди ті ліки власне зникали й ДЕ ЇХ МАЛИ РЕАЛІЗУВАТИ - адже ліки на 500 000 то є МІСЯЧНИЙ товаро оборот близько 5-ти АПТЕК.
НУ ЯК ПИТАННЯ???
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Та хто ж сперечається? Це звісно ясно, але важко довести. Але не думаю, що неможливо. Звичайно і порахувати неможливо скільки півлимона чи більше чи менше. Це я так образно. Просто різниця вражаюча. Але НЕ неможливо. Мова мусить іти про дорогі ліки, аспірин, напевно, копійчаний на цю аферу не підходить. Може я чогось не знаю, але думаю, що якби пошукати - то знайшлося б. Звісно не все. Але якби кількох "особо зарвавшихся" спіймали, може б і саботажу електронного реєстру не було б. ...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

А іх могло просто і не бути.

Відповідь від: 19 Травня 2011, 23:12:15
Ліків мав на увазі.
Відповідь від: 19 Травня 2011, 23:13:02
Медпрепарати зараз дорогі, за деякі ціна доходила до 600гр. за пачку 28шт. Приймається по 2.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

А іх могло просто і не бути.

Відповідь від: 19 Травня 2011, 23:12:15
Ліків мав на увазі.
 :o
Якась несподівана заявочка. А... де вони були? Чи що було замість них на зайвих півлимона? Якщо виділено було одного місяця 1,27 млн, а наступного уже тільки 700 тис. після введення електронного реєстру.  Яке пояснення цьому?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Виписується багато, Все купляється в аптеках, а медики галочки в своїх відомостях ставлять тіко.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ігорю_О, а Ви собі уявляєте ОБ"ЄМ тих ліків - на 500 000 гривень??? І питання - то ж не йдеться про гроші, а йдеться вже про конкретні ліки - куди ті ліки власне зникали й ДЕ ЇХ МАЛИ РЕАЛІЗУВАТИ - адже ліки на 500 000 то є МІСЯЧНИЙ товаро оборот близько 5-ти АПТЕК.
НУ ЯК ПИТАННЯ???
А чому це питання Ви ставите мені? Я що, аптечний олігарх чи головний лікар?

Слідкуйте за думкою: Радецька прийшла в 20-х числах березня, якщо не помиляюсь. А в 20-х числах квітня (чи коли там?) вже "попала" з горезвісною нарадою. З 10-х чисел травня фактично усунута від роботи.
Зниження обсягів фінансування виникло саме з її приходом. Напевно, значною мірою завдячуючи привнесеному нею жорсткому контролю. Тепер мер сидить і голову сушить - і хочеться, щоб далі працювала і порядок наводила, і колеться, що вчинила ганебно. А на форумі питання ставлять - чому ніхто не відповість за 500 тис.? Так він же сам лиш взнав про це! Чекайте! Може ще голови полетять!
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Як де, в купюрах і по карманах.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Виписується багато, Все купляється в аптеках, а медики галочки в своїх відомостях ставлять тіко.
добре - А ДАЛІ???
Лікарі беруть ті ЛІКІ (за котрі виставили галочки у відомостях - за Вашою ж версією)- і що вони з ними роблять??? - самі ними обідають чи що???
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Медпрепарати зараз дорогі, за деякі ціна доходила до 600гр. за пачку 28шт. Приймається по 2.
оце Ви дописали вже після, так що не ображайтеся, що я знву щось звідкись вириваю
Власне тому я і вважаю , що дудже легко перевірити куди і на які препарати пішли гроші. А починати з тих історій де виписувались дорогі ліки. Хтось та й знайдеться, що скаже чи він їх приймав чи ні. Я думаю у нас люди особливо хворі добре знають які ціни в аптеках...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Лікарі беруть ті ЛІКІ (за котрі виставили галочки у відомостях - за Вашою ж версією)- і що вони з ними роблять??? - самі ними обідають чи що???
Та неберуть вони можливо ті ліки. Мені здається що ТІ ліки існують тіко на бумажках. Через поставщика гроші просто обналічуються.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.